Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Amateurs top 10  1954


Roggel  19 april
1 Piet Craenen Nederweert; 2 Carel van de Westerlo Deurne; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Jan Sijbers Tegelen; 5 Jan Knapen Deurne; 6 Jan Graven Nederweert; 7 Jan van Bakel Deurne; 8 J. Quix Sittard; 9 Paul Tinneveld Well.

Piet Craenen op kop en hij wint de ronde van Roggel

 
Hingen  25 april
1 Jan Graven Nederweert; 2 Jac Thoolen Slek Echt; 3 Jan van Bakel Deurne; 4 Theo Teunissen Venray; 5 Piet Craenen Nederweert; 6  Guus Wilmsen Venray; 7 Carel van de Westerlo Deurne; 8 Jan van Bakel Deurne; 9 Cor Ottenheijm Baarlo; 10 Jan Knapen Deurne.
 
Maasbracht  30 april
1 Theo Teunissen  Venray; 2 Guus Wilmsen Venray; 3 Piet Craenen Nederweert; 4 Cor Ottenheijm Baarlo; 5 Jan Graven Nederweert; 6  P. Geelen Isenbruch D.; 7 Carel van de Westerlo Deurne; 8 Jac Thoolen Slek Echt; 9 Gerrit Meuwissen Echt; 10 Jan Knapen Deurne.
 
Beegden  2 mei
1 Gelijk : Jan van Bakel Deurne/ Sjeng Konings Deurne; 3 Piet Craenen Nederweert; 4 Jan Graven Nederweert; 5 Frans Lennaerts Beesel; 6 Jac Thoolen Slek Echt; 7 Theo Teunissen Venray; 8 Jan Knapen  Deurne; 9 Wiel van de Kerkhof Tegelen.
 
Slek Echt  9 mei
1 Theo Teunissen Venray; 2 Piet Craenen Nederweert; 3 Jan van Bakel Deurne; 4 Jac Thoolen Slek Echt; 5 Gerrit Meuwissen Echt; 6 Guus Wilmsen Venray; 7 Jan Graven Nederweert; 8 Jan Sijbers Tegelen; 9  Sjeng Konings Asten; 10 Paul Tinneveld Well.
 
Deurne  16 mei
1 Cor Ottenheijm  Baarlo; 2 Jan Knapen Deurne; 3 Jan Sijbers Tegelen; 4 Jac Thoolen Slek Echt; 5 J. Geelen Isenbruch; 6 Gerrit Meuwissen Echt; 7 Piet Weijers Echt; 8 Carel van  de Westerlo Deurne; 9 Piet Craenen Nederweert; 10 Theo Teunissen Venray
 
Koningsbosch  23 mei
1 Piet Craenen Nederweert; 2 Cor Ottenheijm Baarlo; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Guus Wilmsen Venray; 5 Ger Korsten Grathem; 6 Jan Graven Nederweert; 7 Jan Knapen Deurne; 8 Piet Weijers Echt; 9 Gerrit Meuwissen Echt; 10 Carel van de Westerlo Deurne.
 
Pey Echt  30 mei
1 Piet Craenen nederweert; 2  Jan Knoops Koningsbosch; 3 Jan van Bakel Deurne; 4 Ger Korsten Grathem; 5 Theo Teunissen Venray; 6 Carel van de Westerlo Deurne; 7 P. Paas Munstergeleen; 8 Jan Knapen Deurne.
 
Maasniel  7 juni
1 Jan van Bakel Deurne; 2 Frans Lennaerts Beesel; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Jac Thoolen Slek Echt; 5 Jan Graven Nederweert; 6 Jan Sijbers Tegelen; 7 Piet Craenen Nederweert; 8 Jan Knoops Koningsbosch; 9 Ger Korsten Grathem; 10 Sjeng Konings  Asten.









Jan van Bakel

 
Asten  13 juni
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Jac Thoolen Slek Echt; 3 Piet Craenen Nederweert;  4 Theo Teunissen Venray;  5 Jan Knoops Koningsbosch; 6 Gerrit Meuwissen Echt; 7 P.Geelen Isenbruch; 8 Jan van Bakel Deurne; 9 Sjeng Konings Asten; 10 Frans Lennaerts Beesel. 
 
Someren Eind  20 juni
1 Guus Wilmsen Venray; 2 Cor Ottenheijm Baarlo; 3 Jan Knoops Koningsbosch; 4 Jan van Bakel Deurne; 5 Theo Teunissen Venray; 6 Jac Thoolen Slek Echt; 7 Gerrit Meuwissen Echt; 9 Ger Korsten Grathem.
 
Deurne Zeilberg  27 juni
1 Jan Knoops Koningsbosch; 2 Piet Craenen Nederweert; 3  Jac Thoolen Slek Echt; 4 Ger Korsten Grathem; 5 Theo Teunissen Venray; 6 Frans Lennaerts Beesel; 7 Jan Graven Nederweert; 8 J. Busch Millen; 9 C. van de Westerlo Deurne; 10 P. Geelen Isenbruch.
 
Roermond  Kemp  4 juli
1 Piet Craenen Nederweert; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Ger Korsten Grathem; 4 Frans Lennaerts Beesel; 5 C. van de Westerlo Deurne; 6 Jan Knoops Koningsbosch; 7 Jan van Bakel Deurne; 8 J. Geelen Isenbruch; 9 Jac Thoolen Slek Echt; 10 Jan Graven Nederweert.
 
Meijel  11 juli
1 Jan Graven Nederweert; 2 Sjeng Konings Asten; 3 Jan van Bakel Deurne; 4 Piet Craenen  Nederweert; 5 Theo Teunissen Venray; 6 C. van de Westerlo Deurne; 7 Ger Korsten Grathem; 8 Jan Knoops Koningsbosch; 9 Gerrit Meuwissen Echt; 10 Paul Tinneveld Well.
 
Roggel   17 juli
1 Piet Craenen Nederweert; 2 Jan Graven Nederweert; 3 Carel van de Westerlo Deurne; 4 Theo Teunissen Venray; 5 Frans Lennaerts Beesel; 6 Ger Korsten Grathem; 7 Piet Weijers Echt; 8 Jan van Bakel Deurne; 9 Jan Sijbers Tegelen; 10 Jac Thoolen Slek Echt.
 
Budel Dorplein  18 juli
1 Theo Teunissen Venray; 2 Jan Knoops Koningsbosch; 3 Piet Craenen  Nederweert; 4 Piet Weijers Echt; 5 P. Geelen Isenbruch; 6 Frans Lennaerts Beesel; 7 Jac Thoolen Slek Echt; 8 Jos van Bakel Deurne; 9 Jan van Bakel Deurne; 10 Jan Graven Nederweert.
 
Blerick 24 juli
1 Jan Graven Nederweert; 2 Piet Craenen Nederweert; 3 Jan Knoops Koningsbosch; 4 Theo Teunissen Venray; 5 Frans Lennaerts Beesel.
 
Nederweert  25 juli
1 Jan Graven Nederweert; 2 Frans Lennaerts Beesel; 3 Ger Korsten Grathem; 4 P. Manders Deurne; 5 P. Geelen Isenbruch; 6 Sjeng Konings Asten; 7 Jos van Bakel Deurne; 8 Jac Thoolen Slek Echt; 9 Paul Tinneveld Well; 10 Carel van de Westerlo Deurne.
 
Linne  1 augustus  RKNWF  Kampioenschap
1 Piet Craenen Nederweert; 2 Carel van de Westerlo Deurne; 3 Jan Knoops Koningsbosch; 4 Ger Korsten Grathem; 5 P.Manders Deurne; 6 P. Geelen Isenbruch; 7 Wiel Stoffels Tegelen; 8 Jan Graven Nederweert; 9 Piet  Wijers Echt; 10 Jac Thoolen Slek Echt.

                            v.l.n.r.  Teng Steuten-Piet Craenen en Fons Steuten

 
Ospel  8 augustus
1 Jan Knoops Koningsbosch; 2 Jan Graven Nederweert; 3 Piet Craenen Nederweert; 4 Frans Lennaerts Beesel; 5 Theo Teunissen Venray; 6 Ger Korsten Grathem; 7 Jac Thoolen Slek Echt; 8 Jan van Bakel Deurne; 9 F. Sonnemans Geldrop; 10 Frans van der Heijden Deurne.
 
Luyksgestel  9 augustus  Stormloop van het Zuiden Semi-klass.
1 Wim van de Berk Haarsteeg; 2 J.van Ham Luyksgestel; 3 Lau Coppens Valkenswaard; 4 Frans Rombouts  Luyksgestel; 5 J. van Vliegberge Lommel B.; 6 Mathieu Bogers Zeelst; 7 F. van Veldhoven Westerhoven; 8 J. van Asten Valkenswaard; 9 A.Sengers Bergeyk; 10 M. Verreijt Haarsteeg.
 
Merum  15 augustus
1 Piet Craenen  Nederweert; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Jan Knoops Koningsbosch; 4 Frans  Lennaerts Beesel; 5 Jan Graven Nederweert; 6 P. Geelen Isenbruch; 7 Carel van de Westerlo Deurne; 8 Wout van Bolderen Tegelen; 9 Sjeng Konings Asten; 10 Jan Jennissen Echt.
 
Grathem  22 augustus
1 Jan Graven Nederweert; 2 Frans van der Heijden Deurne; 3 Jan Sijbers Tegelen; 4 Carel van de Westerlo Deurne; 5 Piet Craenen Nederweert; 6 Theo Teunissen Venray; 7 Jan Knoops Koningsbosch; 8 Jan Jennissen Echt; 9 J. Kraus Helmond; 10 J. Busch Millen.
 
Valkenburg  Witte Dorp  27 augustus
1 J.Keyenberg Eys-Wittem; 2 Graaf Valkenburg; 3 Honoo Valkenburg; 4 Vliegen Maastricht; 5 Jaminon Heer.
 
Berg en Terblijt  1 september
1 P.Busch Millen; 2 Daemen Maastricht; 3 Juriëns Wernhout.
 
Someren  5 september
1 Jan Jennissen Echt; 2 Gerrit Jansen Venlo; 3 Theo Teunissen Venray; 4 Frans Lennaerts Beesel; 5 J. Mulder Kessel; 6 Sjra Vergooszen Echt; 7 Jan Knoops Koningsbosch; 8 Wout van Bolderen Tegelen; 9 Frans van der Heijden Deurne; 10 Jos van Bakel Deurne.
 
Stramproy  12 september
1 Sjra Vergooszen  Echt; 2 Frans van der Heijden Deurne; 3 Jan Knoops Koningsbosch; 4 Sjeng  Konings Asten; 5 Theo Teunissen Venray; 6 J. Manders Deurne; 7 Jan van Bakel Deurne; 8 Jan Jennissen Echt; 9 Jac Thoolen Slek Echt; 10 Guus Wilmsen Venray.
 
Haelen  19 september
1 Guus Wilmsen  Venray; 2 Theo Teunissen Venray; 3 Sjra Vergooszen Echt; 4 Jan Jennissen Echt; 5 Carel van de Westerlo Deurne; 6 Gerrit Jansen Venlo; 7 J. Mulder  Kessel; 8 P. Manders Deurne; 9 Wout van Bolderen Tegelen; 10 Sjeng Konings Asten.
 
Margraten  24 september
1 Ubachs Voerendaal; 2 May Boesten Geleen; 3 Bergmans Gulpen; 4 Hermans St.Geertruid; 5 Boeimans België; 6 van Voorde Gulpen.
Gewone fietsen
1 Noordman Heerlen; 2 Boeyen Schinveld; 3 Deckers Noorbeek; 4 Nelissen Heugem.
 
Voerendaal  3 oktober
1 J.Arbeel Banholt; 2 H.Pluymen Spekholzerheide; 3 A.Pluymen Spekholzerheide
Achtervolging
1 J.Arbeel Banholt; 2 L.Janssen Kunrade; 3 G.Schreijen Kunrade; 4 B.Leenders Kunrade; 5 H.Ladenstein Voerendaal..
Gewone rijwielen
1 Franssen Ubachsberg; 2 A.Pluymen Spekholzerheide; 3 B.Leenders Voerendaal; 4 G.Schreijen Kunrade.
 
Hoensbroek  10 oktober  bedevaart  geen wedstrijden
 
Nederweert Eind  11 oktober
1 Jan Knoops Koningsbosch; 2 Sjra Vergooszen Echt; 3 Frans van der Heijden Deurne; 4 J. Graven Nederweert; 5 J.Smits Budel; 6 Jan van Bakel Deurne; 7 Sjeng Konings Asten; 8 M. Zegveld Nederweert; 9 Jac  Bogers Budel; 10 Piet Craenen Nederweert.
 
Budel Dorplein   24 oktober  Clubkampioenschap
1 Wielerclub Echt met: Sjra Vergooszen,Jan Knoops, Jac Thoolen, Piet Weijers,Jasn Jennissen,Theo Moors; 2 Wielerclub Budel; 3 Wielerclub Boxmeer; 4 Wielerclub Budel  B ; 5 Gemengde ploeg; 6 Wielerclub DTS Deurne.
 

 

 23 zeges voor wielerclub Echt  in 1954 met de renners v.l.n.r. Piet Nizet-Piet van Wegberg-Jan Jeurissen-Wim Cuypers-Hein Smeets-Jan Aben-Gerrit Meuwissen-Ney Smeets-Johan Bieshaar en Ramakers.Op de bovenste rij het bestuur met Everhard Meuwissen-Jan Beckers-Landry Ruyters-Hein Vaessen en Wiel Meuwissen.