Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                



Vrouwen top 10   2019

 

Venlo Baan 1  23 februari

1 Christiane Stefanic Duisburg Dld.;


Venlo Baan 2   9 maart

1 Aline Klenner Brüggen Dld.


Venlo  Baan  3  23 maart

1 Tessa Veen-Backhuijs Eindhoven; 2 Tamara Preuss Aken Dld.; 3 Francis Cerny Essen Dld.

                                                         Tessa Veen-Backhuis

Venlo Baan  4  30 maart

1 Tessa Veen-Backhuijs Eindhoven.

Venlo Baan  5   4 april

1 Lieke Janssen Panningen; 2 Britt Teunissen Ysselsteyn; 3 Aline Klenner Brüggen Dld.

Venlo Baan  6    11 april

1 Christiane Stefanic Duisburg Dld.; 2 Francis Cerny Essen Dld.; 3 Charlotte Driessen Venlo.

Venlo Baan 7   18 april

1 Christiana Stefanic Duisburg Dld.

Venlo Baan  8   25 april

1 Lieke Janssen Panningen.

Venlo Baan  9   2 mei

1 Britt Teunissen Ysselsteyn.

Tungelroy  11 mei  ( eerste vrouwenwedstrijd  sinds jaren bij de NWB )

1 Sonja Beelen Budel; 2 Manon Zuurmond Maastricht; 3 Ilona Willems Brunssum; 4 Karina Dortu Voerendaal; 5 Tamara Janssen Hoensbroek; 6 Nancy Kessels Kelpen; 7 Maxime Beelen Budel; 8 Sofie Hendriks-Pennings Boxmeer; 9 Kirsten Schram Nederweert; 10 Wilma Stals Ell; 11 Annemieke Nies Tungelroy.

Het podium van de vrouwen in Tungelroy met de ronde-missen Roos Koppen en Merel Seerden

Venlo Baan  10   16 mei

1 Britt Teunissen Ysselsteyn; 2 Christiane Stefanic Duisburg Dld.; 3 Alline Klenner Brüggen Dld.

Venlo Baan  11   23 mei

1 Lydia Ventker Dusseldorf Dld.; 2 Britt Teunissen Ysselsteyn; 3 Christiane Stefanic Duisburg Dld.; 4 Aline Klenner Brüggen Dld.;

Venlo Baan  12   30 mei

1 Amy White M.Gladbach Dld.

Netersel  3 juni

1 Judith Visser Westerhoven; 2 Alrie van de Ven Bladel; 3 Wendy van Gompel Reusel; 4 Maud Landers Bladel; 5 Goedele Visser Tilburg; 6 Sofie Hendriks-Pennings Boxmeer; 7 Robinn Leppens Lommel  B.

Venlo Baan 13   6 juni

1 Britt Teunissen Ysselsteyn; 2 Aline Klenner Brüggen Dld.; 3 Charlotte Driessen Venlo.

Britt Teunissen

Lepelstraat   9 juni   Nationaal kampioenschap

1 Petra van Leeuwen De Kwakel; 2 Suzanne Mulder Leiden; 3 Ariane Smit Rotterdam; 4 Daniëlle de Hoog Pijnacker; 5 Chantal Verstraten Etten Leur; 6 Ilona van Ginneken Gilze; 7 Lisette de Hoog Pijnacker; 8 Bianca van den Belt Tilburg; 9 Yda Smets Den Haag; 10 Sophie van der Horst Delft; 11 Mirthe van der Beek Berschenhoek.

De titel is voor Petra van Leeuwen met Suzanne Mulder op 2 en het brons gaat naar Ariane Smit , links NWB secretaris Leo Verberne.


Venlo  Baan  14   13 juni

1 Britt Teunissen Ysselsteyn

Montfort  18 juni

1 Inge Pustjens Melick; 2 Manon Zuurmond Maastricht; 3 Ilona Willems Brunssum; 4 Nicole Bouten Venlo; 5 Lotte Beckers Echt; 6 Kirsten Schramm Nederweert.

Venlo Baan  15  20 juni

1 Britt Teunissen Ysselsteyn

Venlo Baan  16   27 juni

1 Aline Klenner Brüggen Dld.


                                            Aline Klenner tussen de amateurs op het podium in Venlo

Roermond  Kapel  29 juni

1 Inge Pustjens Melick; 2 Judith Peeters Blerick; 3 Nicole Bouten Venlo; 4 Regina Martens Helmond; 5 Kirsten Schramm Nederweert; 6 Anneleen Peeters Meensel-Kiezegem B.

Venlo Baan  17   4 juli

1 Britt Teunissen Ysselsteyn; 2 Aline Klenner Brüggen Dld.; 3 Charlotte Driessen Venlo.

Venlo  Baan 18    11 juli

1 Lieke Janssen Panningen.

Nijeveen   13 juli   NK Tijdrijden

16-35 jr

1 Anouk Smilde Groningen; 2 Valerie Steffens Amersfoort; 3 Wenda Zuiddam Rotterdam; 4 Mirthe van der Beek Bergschenhoek; 5 Sigrid van der Schaar Wageningen.












Anouk Smilde


35+

1 Marion Gerssen Druten; 2 Susanne Pathuis Marum; 3 Marha Maltha Sneek;l 4 Dineke Nijmeijer Lemmer; 5 Lyke Rots Haren Gron.; 6 Meriam Bauman Jonkersvaart; 7 Henriette Kikken Mill; 8 Sonja Wassenberg Valkenburg; 9 Janette de Groot Jubbega; 10 Miriam Lassche Marknesse; 11 Marti Valks Hilversum; 12 Kirsten Schramm Nederweert; 13 Wiep Folkerts Heerenveen.

                                                  Marion Gerssen

Venlo Baan  19   18 juli

1 Britt Teunissen Ysselsteyn

Venlo Baan   20  1 augustus

1 Britt Teunissen Ysselsteyn; 2 Aline Klenner Brüggen Dld.

Kloosterzande   4 augustus  EK  UCF

1 Shana Dalving Brecht B.; 2 Annick Van Leuven; 3 Chantal Verstraeten Etten Leur; 4 Petra van Leeuwen De Kwakel; 5 Margot Vandekerkhove; 6 Marijke De Smedt; 7 Rosita Reijnhout; 8 Lieke De Kock; 9 Karin Taillie; 10 Mirthe van der Beek Bergschenhoek; 11 Ruth Tailor; 12 Wietske Bogaerts; 13 Gabi van Pelt; 14 Roos van Rhijn; 15 Aimee Schoe; 16 Maartje van Zon; 17 Sabrina Opstal ; 18 Amber Nuyens; 19 Yda Smets Den Haag; 20 Anneke Lubeek.

De Europese titel is voor de Belgische Shana Dalving

Merum  13 augustus

1 Inge Pustjens Melick; 2 Ilona Willems Brunssum; 3 Karina Dortu-Moonen Voerendaal; 4 Manon van de Ven Heinsberg Dld.; 5 Regina Martens Helmond; 6 Helma Piels Roggel; 7 Fanny van Grinsven Deurne; 8 Noortje Eggels Heythuysen; 9 Kirsten Schramm Nederweert.

Venlo Baan   22  22 augustus

1 Britt Teunissen Ysselsteyn;

Eindklassement Baan Venlo na 22 wedstrijden

1 Aline Klenner Brüggen Dld. 180 punten ; 2 Britt Teunissen Ysselsteyn  160; 3 Christiane Stefanic Duisburg Dld. 50; 4 Charlotte Driessen Venlo 50; 5 Lieke Janssen Panningen 44; 6 Amy Whyte M-Gladbach Dld. 40; 7 Francis Cerny Essen Dld. 40; 8 Lydia Ventker Düsseldorf Dld. 30; 9 Tessa Veen-Bakhuijs Eindhoven 20; 10 Tamara Preuss Aken Dld. 20;  11 Anouk Reen Eindhoven 20; 12 Sarah Jane Fabry Düsseldorf Dld. 10.

Venlo Baan  23   29 augustus

1 Lydia Ventker Düsseldorf Dld.;

Venlo Baan   24    5 september

1 Lydia Ventker Düsseldorf Dld.