Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden  vrouwen  top 10  2021-2025

2021-2022  WEBU Cross Cup

Baarlo 24 oktober

1 Anouk Reen Eindhoven; 2 Aoife Bakovic Weert; 3 Renske Janssen Enschede; 4 Amelia Cebac Haywood Rise UK; 5 Ella van de Pol Eindhoven; 6 Skye Willis Haywood Rise UK; 7 Maartje Nielen Sevenum; 8 Femke Hayma Britsum; 9 Karina Dortu Voerendaal; 10 Jill Wanten Beesel; 11 Anne Schumacher Nederweert; 12 Simone Neher Braubach Dld.; 13 Anouk Killaars Reuver.

Venlo 1, Schaapsdijk 31 oktober

1 Pien Limpens Obbicht; 2 Anouk Reen Eindhoven; 3 Ella van de Pol Eindhoven; 4 Daniela Schutt Simmerath Dld.; 5 Anna Giesen Meerbusch Dl.; 6 Noortje Eggels Heythuysen; 7 Karin van Grimbergen Helmond; 8 Maartje Nielen Sevenum; 9 Kirste Simons Echt; 10 Anne Schumacher Nederweert; 11 Hanna-Lena Hibbe Stolberg Dld.; 12 Jill Wanten Beesel; 13 Fenny Coppelmans Hapert.

Sittard 1, 7 november

1 Aoife Bakovic Weert; 2 Anouk Reen Eindhoven; 3 Britte Rummler Aken Dld.; 4 Daniela Schutt Simmerath Dld.; 5 Alida Reitsma Diesen; 6 Daphne Schenk Mastricht; 7 Santina Brands Selfkant Dld. ; 8 Kyanie Blom Landgraaf; 9 Hanna Lena Hibbe Stolberg Dld.; 10 Jill Wanten Beesel; 11 Kim van den Boom Brunssum; 12 Annouk Killaars Reuver.

Sittard 2, 21 november

1 Ella van de Pol Eindhoven; 2 Anouk Reen Eindhoven; 3 Santina Brands Selfkant Dld.; 4 Britta Rumier Aken Dld.; 5 Anne Schumacher Nederweert; 6 Karina Dortu Voerendaal; 7 Jill Wanten Beesel; 8 Marlies Dictus Heusden-Zolder B.

Venlo 2, Herungerberg 28 november

1 Pien Limpens Obbicht; 2 Rozemarijn Ammerlaan De Lier; 3 Anouk Reen Eindhoven; 4 Femke Hayma Britsum; 5 Maartje Nielen Sevenum; 6 Sophie van Bakel Maastricht; 7 Karina Dortu Voerendaal; 8 Jill Wanten Beesel; 9 Anne Schumacher Nederweert; 10 Fenny Coppelmans Hapert.

Sittard 3, 5 december

1 Anouk Reen Eindhoven; 2 Anne Schumacher Nederweert; 3 Jill Wanten Beesel; 4 Fenny Coppelmans Hapert; 5 Karin Dortu Voerendaal; 6 Alida Reitsma Diessen; 7 Sophie van Bakel Maastricht.

Reuver 12 december

1 Lotte Koopmans Nijmegen; 2 Elodie Kuijper Turnhout B.; 3 Sara Sonnemans Someren; 4 Ella van de Pol Eindhoven; 5 Indy van Os Angeren; 6 Anouk Reen Eindhoven; 7 Maartje Nielen Sevenum; 8 Anne Schumacher Nederweert; 9 Karina Dortu Voerendaal; 10 Jill Wanten Beesel; 11 Fenny Coppelmans Hapert; 12 Anouk Killaars Reuver.

Venlo 3, Herungerberg 30 januari

1 Sara Sonnemans Someren; 2 Ella van de Pol Eindhoven; 3 Annemijn van Limpt Lage Mierde; 4 Anouk Reen Eindhoven; 5 Katharina Garus Köln Dld.; 6 Kaylie van Gaalen Heesch; 7 Lisette Schoon Best; 8 Anne Schumacher Nederweert; 9 Anouk Killaars Reuver; 10 Jill Wanten Beesel.