Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden  masters  top 10

 2015-2020


2015-2016  Jos Feron Cup  

Baarlo   11 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Maikel Govaarts B.; 3 John Montulet Venlo; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Ton van Korven Diessen; 7 Francis Penders Bilzen B.; 8 Thomas Funck Keulen Dld.  9 Stefan Verheijen Gemert; 10 David Thörig St.Michielsgestel; 11 Roland van Erp Best; 12 Paul Laning Blerick; 13 Lorant Jeschina Essen Dld.; 14 Twan Baltussen Asten; 15 Frank Osterhaus Dortmund Dld.     

Meterik  18 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 John Montulet Venlo; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Stefan Verheijen Gemert; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Ton van Korven Diessen; 8 David Thörig St.Michielsgestel; 9 Twan Baltussen Asten; 10 Paul Laning Blerick; 11 Lorant Jeschina Essen Dld.; 12 Etienne Korff  Cadier en Keer; 13 Marcel Janssen Nijmegen; 14 Eddy Willemsen Venlo; 15 Frank Osterhaus Dortmund Dld.;   

Sittard  25 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Thomas Funck Keulen Dld.; 6 Stefan Verheijen Gemert; 7 Marcus Voss Bonen Dld.; 8 Etienne Korff Cadier en Keer; 9 Frank Osterhaus Dortmund Dld.; 10 Daniël Pasmans Heerlen; 11 Lorant Jeschina Essen Dld.;12 Bert Toma Kerkrade; 13 Eddy Willemsen Venlo; 14 Andrew Owen Keulen Dld; 15 Berd Brucker Dortmund Dld.   

Reuver  1 november  kampioenschappen

1 Edwin Raats Helmond; 2 John Montulet Venlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Lino Colombo Maasmechelen B.; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Francis Penders Bilzen B.; 7 Berd Pheiffer Bad Endbach Dld.; 8 Ton van Korven Diessen; 9 Thomas Funck Keulen Dld.; 10 Pascal Alleleijn Bocholtz; 11 Stefan Verheijen Gemert; 12 Manfred Neffgen Lengerwehe Dld.; 13 Twan BaltussenAsten; 14 Roland van Erp Best; 15 Frank Osterhaus Dortmund Dld.

Brunssum  8 november 

1 Edwin Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Stefan Verheijen Gemert; 7 Martin Neffgen Langewehe Dld.; 8 Francis Vos Best; 9 Twan Baltussen Asten; 10 Daniël Pasmans Heerlen; 11 Lorant Jeschina Essen Dld.; 12 Paul Laning Blerick; 13 Etienne Korff Cadier en Keer; 14 Mark Klerkx Helmond; 15 Bert Toma Kerkrade.

                     Edwin Raats wil naar die 500e overwinning

Schweiberg  15 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Stefan Verheijen Gemert; 6 Lorant Jeschina Essen Dld.; 7 Twan Baltussen Asten; 8 Etienne Korff Cadier en Keer; 9 Bart Toma Kerkrade; 10 Daniel Pasmans Heerlen; 11 Mark Klerkx Helmond; 12 Samuel Gravez Herzogenrath Dld.; 13 Gianni Schim Vierlingsbeek; 14 Ronald Verstegen Weert; 15 Josh Schmid Mannheim Dld.

Meijel  22 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 David Thörig St.Michielsgestel; 6 Twan Baltussen Asten; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Bert Toma Kerkrade; 9 Noël van der Leij Sippenaeken B.; 10 Lorant Jeschian Essen Dld.; 11 Peter Schachtschnabel Schijndel; 12 Arno van Zandbeek Riemst B.; 13 Gianni Schim Vierlingsbeek; 14 Mark Clerkx Helmond; 15 Orkan Erylimaz Lothmar Dld.

Beegden  29 november

1 Edwin Raats Helmond 2 Francis Penders Bilzen B.; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 David Thörig St.Michielsgestel; 5 Edward van der Werf Kessel; 6 Paul Laning Blerick; 7 Lorant Jeschina Essen Dld.; 8 Norbert Zimmermann Dormagen Dld.; 9 Twan Baltussen Asten; 10 Ronald van Erp Best; 11 Arno van Zandbeek Riemst B.; 12 Bert Toma Kerkrade; 13 Peter Schachtschabel Schijndel; 14 Gianni Schim Vierlingsbeek; 15 Andrew Owen Keulen Dld.

Landgraaf  3 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 Martin Neffgen Langewehe Dld.; 5 Lino Colombo Maasmechelen B.; 6 Pascal Alleleijn Bocholtz; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Daniel Pasmans Heerlen; 9 Roland van Erp Best; 10 Etienne Korff Cadier en Keer; 11 Lorant Jeschina Essen Dld.; 12 Bert Toma Kerkrade; 13 Mark Klerkx Helmond; 14 Henri van Zandbeek Heeswijk Dinther; 15 Rob Hermsen Venray.

Beesel  13 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Lino Colombo Maasmechelen B.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Martin Neffgen Langewehe Dld.; 6 Francis Penders Bilzen B.; 7 Paul Laning Blerick; 8 Stefan Verheijen Gemert; 9 Edward van der Werf Kessel; 10 Roland van Erp Best; 11 Lorant Jeschina Essen Dld.; 12 Noél van der Leij Sippenaeken B.; 13 Arno van Zandbeek Riemst B.; 14 Bert Toma Kerkrade; 15 Gianni Schim Vierlingsbeek.

Nederweert Eind  20 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Thomas Funck Keulen Dld.; 6 Stefan Verheijen Gemert; 7 Martin Neffgen Langewehe Dld.; 8 Lorant Jeschina Essen Dld.; 9 Gianni Schim Vierlingsbeek; 10 Etienne Korff Cadier en Keer; 11 John Keulers Beek; 12 Arno van Zandbeek Riemst B.; 13 Bert Toma Kerkrade; 14 Mark Klerkx Helmond; 15 Bernd Brucker Dortmund Dld.

Blerick  27 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Ton van Korven Diessen; 5 John Montulet Venlo; 6 Nico Verhoeven Oud Turnhout B.; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Frits op de Laak Boekend Blerick; 9 John Keulers Beek; 10 Lorant Jeschina Essen Dld.; 11 Paul Laning Blerick; 12 Bert Toma Kerkrade; 13 Noèl van der Leij Sippenaken; 14 Arno van Zandbeek Riemst B.; 15 Mark Klerkx Helmond.

Landgraaf  3 januari

1 Edwin Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Lino Colombo Maasmechelen B.; 4 Norbert Zimmermann Dormagen Dld.; 5 Daniël Pasmans Heerlen; 6 Lorant Jeschina Essen Dld.; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Arno van Zandbeek Riemst B.; 9 Bert Toma Kerkrade; 10 Pascal Caubergh Riemst B.; 11 Roel Hermsen Venray; 12 Gianni Schim Vierlingsbeek; 13 Rickard Strandh Kelmis Dld.; 14 Ralf Lammermaier Troisdorf Dld.; 15 Horst Huschauer Neuss Dld.

Bocholtz  17 januari

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Martin Neffgen Langewehe Dld.; 6 Stefan Verheijen Gemert; 7 Lorant Jeschina Essen Dld.; 8 Bert Toma Kerkrade; 9 Arno van Zandbeek Riemst B.; 10 John Keulers Beek; 11 Joop Jansen Wijchen: 12 Gianni Schim Vierlingsbeek; 13 Maurice Honderdors Horn; 14 Michael Kalisch Leverkusen Dld.; 15 Eduard Meerburg Stein; 16 Rob Verhulst Stein; 17 Friedhelm Schmitz Swistal Dld.

Overloon  24 januari

1 Edwin Raats Helmond; 2 Pascal alleleijn Bocholtz; 3 Thomas Funck Keulen Dld.; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 David Thörig St.Michielsgestel; 6 Manfred Neffgen Langewehe Dld.; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Edward van der Werf Kessel; 9 Marcus Voss Bonen Dld.; 10 Harrie Peeters Venlo; 11 Paul Lanings Blerick; 12 Roland van Erp Best; 13 Lorant Jeschina Essen Dld.; 14 Bert Toma Kerkrade; 15 Mark Klerkx  Helmond.

Jaarklassement  ( totaal 90 deelnemers )

1 Edwin Raats Helmond 375 punten; 2 Stefan Verheijen Gemert 290; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz 281; 4 Léon Crienen Baarlo 248; 5 Francis Penders Bilzen B. 244; 6 Lorant Jeschina Essen Dld. 236; 7 Bert Toma Kerkrade 196; 8 Lino Colombo Maasmechelen B. 164; 9 Ginanni Schim Vierlingsbeek 163; 10 Martin Neffgen Langewehe Dld. 150; 11 Arno van Zandbeek Riemst B. 146; 12 René Kuhlmann Baarlo 126; 13 Mark Klerkx Helmond 125; 14 Twan Baltussen Asten 125; 15 Paul Laning Blerick 122; 16 Etienne Korff Cadier en Keer 120; 17 Roland van Erp Best 116; 18 Thomas Funck Keulen Dld. 100; 19 David Thörig St.Michielsgestel 98; 20 Ton van Korven Diessen 97.

2016-2017

Venlo  Schaapsdijkpark  1 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Francis Penders Bilzen B.; 3 Berry Hoedemakers Veghel; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 John Montulet Venlo; 6 Frits op de Laak Venlo; 7 René Kuhlmann Baarlo; 8 Marc Zewe Frechen Dld.; 9 Gijs Jongeling Best; 10 Roland van Erp Best; 11 Eddy Willemsen Venlo; 12 Johannes Kirchhof Frfechen Dld.; 13 Lorant Jeschina Essen Dld.; 14 Arno van Zandbeek Riemst B.; 15 Paul Laning Blerick.

Baarlo  9 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Davy Paeshuyse Arendonk B.; 6 Berry Hoedemakers  Veghel; 7 Martin Neffgen Langewehe Dld.; 8 Pascal Alleleijn Bocholtz;  9 Marc Zewe Frechen Dld.; 10 Eddy Willemsen Venlo; 11 Thomas Funck Keulen Dld.; 12 Gianni Schim Vierlingsbeek; 13 Roalnd van Erp Best; 14 Lorant Jeschina Essen Dld.; 15 John Keulers Beek.

Helmond 16 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4  Berry Hoedemakers Veghel;  5 Frits op de Laak Venlo; 6 Gijs Jongeling Best; 7 John Montulet Venlo; 8 Paul Laning Blerick; 9 John Keulers Beek; 10 Eddy Willemsen Venlo; 11 David Thörig St.Michielsgestel; 12 Roland van Erp Best; 13 Dirk Hageman Veldhoven; 14 Thomas Funck Keulen Dld.; 15 Bert Toma Kerkrade.

Meterik  23 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Gody Jacobs Genk B.; 3 Jeroen Dekker Beek; 4 Ruben Verhees Geldrop; 5 Yannyck Smedts Baarlo; 6 Ike Janssen Venray; 7 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 8 Jos Jacobs Overloon; 9 Verdi Geurts Maasbree; 10 Rene Scherder Aken Dld.; 11 Floor Volleberg Venlo; 12 Sjoerd Vallen Venlo; 13 Guus Mol Melderslo; 14 Tim Raaijmakers De Rips; 15 William Beurskens Panningen.

Reuver  30 oktober  kampioenschappen

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Martin Neffgen Langewehe  Dld.; 5 John Montulet Venlo; 6 Arno Bouten Blerick; 7 Paul Laning Blerick; 8 Thomas Funck Keulen Dld.; 9 Frits Op de Laak Venlo; 10 John Keulers Beek; 11 Harrie Peeters Venlo; 12 Berry Hoedemakers Veghel; 13 Roland van Erp Best; 14 Arno van Zandbeek Riemst B.; 15 Dirk Esser Herzogenrath Dld.

Schweiberg  6 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 John Keulers Beek; 4 Roland van Erp Best; 5 Thomas Funck Keulen Dld.; 6 Etienne Korff Cadier en Keer; 7 Lorant Jeschina Essen Dld.; 8 Bert Toma Kerkrade; 9 Daniel Pasmans Heerlen; 10 Norbert Zimmermann Dormagen Dld.; 11 Mark Klerkx Helmond; 12 Frank Giesbers Veghel; 13 Roel  Hermsen Venray; 14 Andy de Rooy Lile B. 15 Francis Penders Bilsen B.

Brunssum   13  november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Francis Penders Stein; 3 Dirk Esser Herzogenrath Dld.;4 Gunther Reitz  Titz-Rodingen Dld.; 5 Thomas Funck Keulen; 6 John Keulers Beek; 7 Roland van Erp Best; 8 Bert Toma Kerkrade; 9 Etienne Korff Cadier en Keer; 10 Norbert Zimmermann Dermagen Dld.; 11 Arno van Zandbeek Riemst B.; 12 Gianni Schim Vierlingsbeek; 13 Horst Huschauwer Neuss Dld.; 14 Ed Meerburg Stein; 15 Ron van de Weijer Valkenburg a/d  Geul ; 16 Ulrich Tusche Dusseldorf Dld.; 17 Ronald Versteegen Weert;  18 Léon Crienen Baarlo; 19 Ronald Carpay Tegelen.

1 Meijel  20 november

1 Edwin  Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Martin Neffgen  Langewehe Dld.; 4 Berrie Hoedemakers Veghel; 5 Francis Penders Bilzen B.; 6 David Thörig St.Michielsgestel; 7 John Keulers Beek;  8 Gunther Reitz Titz-Rodingen Dld.; 9 Pascal Alleleijn Bocholtz; 10 Thomas Funck Keulen Dld.; 11 Dirk Hageman Veldhoven; 12 Arno van Zandbeek Riemst B.; 13 Lorant Jeschina Essen Dld.; 14 Bert Toma Kerkrade; 15 Norbert Zimmermann Dormagen Dld.

Beegden  27 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Francis Penders Stein; 4 Berrie Hoedemakers Veghel;  5 John Montulet Venlo; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Gunther Reitz Titz-Rodingen Dld.; 8 David Thörig St.Michielsgestel; 9 John Keulers Beek; 10 Eddy Willemsen Venlo; 11 Roland van Erp Best; 12 Arno van Zandbeek Riemst B.; 13 Norbert Zimmermann  Dormagen Dld.; 14 Noël van der Leij Sippenaeken B.; 15 Etienne Korff Cadier en Keer.

Landgraaf   4 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Martin Neffgen Langewehe Dld.; 3 Dirk Esser Herzogenrath Dld.; 4 Francis Penders Bilzen B.; 5 Gunther Reitz Titz-Rodingen Dld.; 6 John Keulers Beek; 7 Jörg Grunefeld Bonn Dld.; 8 Etienne Korff Cadier en Keer; 9 Bert Toma Kerkrade; 10 Arno van Zandbeek Riemst B.; 11 Jurgen Wertz  Aken Dld.;  12 Thomas Werner Bergheim Dld.; 13 Lorant Jeschina Essen Dld.; 14 Norbert Zimmermann Dormagen Dld.; 15 Kai-Uwe Reck Bergheim Dld.

Beesel  11 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Rene Kuhlmann Baarlo; 3 Leon Crienen Baarlo; 4 Berry Hoedemakers Veghel; 5 Lino Colombo Maasmechelen B.; 6 Dirk Esser Herzogenrath Dld.; 7 John Keulers Beek; 8 Gunther Reitz Titz-Rodingen Dld.; 9 Paul Laning Blerick;  10 Arno van Zandbeek Riemst B.; 11 Lorant Jeschina Essen Dld.; 12 Bert Toma Kerkrade; 13 Norbert Zimmermann Dormagen Dld.; 14 Etienne Korff Cadier en Keer; 15 Gianni Schim Vierlingsbeek.

                                  René Kuhlmann

Blerick  18 december   

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Martin Neffgen Langewehe Dld.; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 Gunther Reitz Titz-Rodingen Dld.; 5 Frits Op de Laak Venlo; 6 Paul Laning Blerick; 7 John Keulers Beek; 8 Harrie Peeters Venlo; 9 Eddy Willemsen Venlo; 10 Dirk Hageman Veldhoven; 11 Arno van Zandbeek Riemst B.; 12 Etienne Korff Cadier en Keer; 13 Marcel Janssen Nijmegen; 14 Lorant Jeschina  Essen Dld.; 15 Bert Toma Kerkrade. 

Venlo  24 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Martin Neffgen Langewehe Dld.; 5 Francis Penders Bilzen B.; 6 John Keulers Beek; 7 Ton van Korven Diessen; 8 Günther Reitz Titz-Rodingen Dld.; 9 Thomas Funck Keulen Dld.; 10 John Zennifman Zutphen; 11 Paul Laning Blerick; 12 Dirk Esser Herzogenrath dld.; 13 Frits Op de Laak Venlo; 14 Roland van Erp Best; 15 Eddy Willemsen Venlo.

Landgraaf  8 januari  2017

1 Edwin Raats Helmond; 2 Francis Penders Bilzen B.; 3 Arno Bouten Blerick ; 4 John Keulers Beek; 5 Thomas Funck Keulen Dld.; 6 Lino Colombo Maasmechelen B.; 7 Gunther Reitz Titz-Rodingen Dld.; 8 Serge Compere St.George B.; 9 Arno van Zandbeek Riemst B.; 10 Etienne Korff Cadier en Keer; 11 Bert Toma Kerkrade; 12 Dion Dabekaussen Geleen; 13 Norbert Zimmermann Dormagen Dld.; 14 Ed Meerburg Stein; 15 Enrico Kluge Aken Dld.; 16 Maurice Honderdors Horn; 17 Ronald Versteegen Weert; 18 Ron van de Weijer Valkenburg a.d. Geul.

Mechelen  15 januari

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Martin Neffgen Langewehe Dld.; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Francis Penders Bilzen B.; 7 John Keulers Beek; 8 Norbert Zimmermann Dormagen Dld.; 9 Arno van Zandbeek Riemst B.; 10 Roland van Erp Best; 11 Paul Laning Blerick; 12 Eddy Willemsen Venlo; 13 Bert Toma Kerkrade; 14 Etienne Korff Cadier en Keer; 15 Ulrich Tusche Dld.

Overloon  22 januari

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 Martin Neffgen Langewehe Dld.; 5 Berry Hoedemakers Veghel; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 John Keulers Beek; 8 Thomas Funck Keulen  Dld.; 9 Pascal Alleleijn Bocholtz;  10 David Thörig St.Michielsgestel; 11 Marcel Janssen Nijmegen; 12 Paul Laning Blerick; 13 Eddy Willemsen Venlo; 14 Arno van Zandbeek Riemst B.; 15 Lorant Jeschina Essen Dld.

Bocholtz  29 januari

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 John Keulers Beek; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Thomas Funck Keulen Dld.; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Arno van Zandbeek Riemst; 9 Lorant Jeschina Essen Dld.; 10 Bert Toma Kerkrade; 11 Frank Osterhaus Dortmund Dld.; 12 Daniel Pasmans Schin op Geul; 13 Dion Dabekausen Geleen; 14 Etienne Korff Cadier en Keer; 15 Raul Fernandez Remscheid Dld.

Dijon  Frankrijk  4 februari  2017  Wereldkampioenschap  ICF

35+

1 David Nick  Fr.; 2 Cyrille Fretz Fr.; 3 Juliën Laidoun Fr.; 4 Loic Philippe Fr.; 5 Anthony Quattrone Fr.; 6 Mickael Gautheret Fr.; 7 Philippe Caillault Fr.; 8 Cedric Lambert Fr.; 9 Aurelien Simonot Fr.

40+

1 Khelifa Gamra Fr.; 2 Phillip Petitjean Fr.; 3 Boris Lavry Fr.

45+

1 Edwin Raats  Helmond Nederland; 2 Jean Philippe Morel Fr.; 3 Fabien Baroni Fr.; 4 Eddy Colmart Fr.;  5  Sebastiën Tisserand Fr.; 6 Christophe Ramel Fr.; 7 David Grimaud Fr.; 8 Jerome Vacher Fr.

50+

1 Eric Teck België; 2 Ludwig Gladinus België; 3 Paul Riviere Fr.; 4 Thierry Jalaguier Fr.; 5 Herve Pinot Fr.

55+

1 Philippe Seguin Fr. 2 Herve Nicolas Fr.; 3 Thierry Burdy Fr.; 4 Jaques Pardon Fr.; 5 Alain Richardot Fr.

60+

1 Benny Anderson Fr.; 2 Daniel Perret Fr.; 3 Gerard Droolans Fr.; 4 Patrich Chaussinand Fr.; 5 Michel Vautherin Fr.

65+

1 Michel Durand Fr. ; 2 Christian Vullemin Fr.; 3 Jean Pierre Gravelle Fr.; 4 Leon Bonvalot Fr.; 5 Gilles Lohier Fr.

70+

1 Andre Melet Fr.; 2 Alain Dupuis Fr.


Jaarklassement  (totaal 96 deelnemers )

1 Edwin Raats Helmond 400 punten; 2 Francis Penders Bilzen B. 305 pnt; 3 Léon Crienen Baarlo 304 pnt; 4 John Keulers Beek 295 pnt; 5 Thomas Funck Keulen Dld. 212 pnt;  6 René Kuhlmann Baarlo 210 pnt; 7 Etienne Korff Cadier en Keer 204 pnt; 8 Arno van Zandbeek Riemst B.; 201 pnt; 9 Bert Toma Kerkrade 196 pnt; 10 Berry Hoedemakers Veghel 191 pnt; 11 Martin Neffgen Langewehe Dld. 179 pnt.;12 Gunther Reitz Titz-Rodingen Dld.; 162 pnt; 13 Norbert Zimmermann Dormagen Dld. 161 pnt; 14 Lorant Jeschina Essen Dld. 149 pnt; 15 Paul Laning Blerick 148 pnt.                       

                     Edwin Raats winnaar in Overloon

2017-2018     Toma Cycles Cup

Baarlo  1 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Kulhmann Baarlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Francis Penders Bilzen ; 5 Berry Hoedemakers Veghel; 6 John Keulers Beek; 7 John Montulet Venlo; 8 Marcel Janssen Nijmegen; 9 Dirk Esser Herzogenrath Dld.; 10 Pascal Alleleijn Bocholtz; 11 Stefan Verheijen Gemert; 12 David Thörig Den Bosch; 13 Paul Laning Blerick; 14 Etienne Korff Cadier en Keer; 15 Stephan Muijres Nunhem.

Landgraaf 8 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Martin Neffgen Langerwehe Dld.; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 John Keulers Beek; 5 Guido Scheeren Eschweiler Dld.; 6 Pascal Alleleijn Bocholtz; 7 Dirk Esser Herzogenrath Dld.; 8 Stefan Verheijen Gemert; 9 Etienne Korff Cadier en Keer; 10 Leon Brands Selfkant Dld.; 11 Eddy Willemsen Venlo; 12 Lorant Jeschina Essen Dld.; 13 Roland van Erp Best; 14 Daniël Pasmans Schin op Geul; 15 Bert Toma Kerkrade.

Helmond 15 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Berry Hoedemakers Veghel; 4 Francis Penders Bilzen B.; 5 Ton van Korven Diessen; 6 John Keulers Beek; 7 Martin Neffgen Langewehe Dld.; 8 Pascal Alleleijn Bocholtz; 9 Guido Scheeren Eschweiler Dld.; 10 Stefan Verheijen Gemert; 11 Dirk Esser Herzogenrath Dld.; 12 David Thörig Den Bosch; 13 Eddy Willemsen Venlo; 14 Stephan Muijres Nunhem; 15 Etienne Korff Cadier en Keer.

Reuver  22 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 John Keulers Beek; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Francis Penders Bilzen B.; 6 Bernd Pfeiffer Bad Endbach Dld.;  7 John Montulet Venlo; 8 Stefan Verheijen Gemert; 9 David Thörig Den Bosch; 10 Eddy Willemsen Venlo; 11 Leon Brands Selfkant Dld.; 12 Marcel Janssen Nijmegen; 13 Etienne Korff Cadier en Keer; 14 Roland van Erp Best; 15 Paul Laning Venlo.

Venlo 29 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Davy Paeshuyse Arendonk B.; 5 Benny Van Staeyen Beerse B.; 6 Bernd Pfeiffer Bad Endbach Dld.; 7 John Keulkers Beek; 8 John Montulet Venlo; 9 Ton van Korven Diessen; 10 Stefan Verheijen Gemert; 11 Danny Schreurs Diepenbeek B.; 12 Marc Zewe Frechen Dld.; 13 Francis Penders Bilzen B.; 14 Marcel Janssen Nijmegen; 15 Paul Laning Blerick.

Tabor Tsjechië   Europees kampioenschap Masters  UCI

1 Edwin Raats Helmond; 2 Erik Dekker Ned.

In het Tsjechiëse  Tabor wint naast Mathieu van der Poel nog een Nederlander de Europese titel !!!!   Edwin Raats  is de naam . Geweldige prestatie Edwin Proficiat

Brunssum  5 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Martin Neffgen Lengerwehe Dld.; 4 John Keulers Beek; 5 Gunther Reitz Tetz-Rodingen Dld.; 6 Dirk Esser Herzogenrath Dld.; 7 Francis Penders Bilzen B.; 8 Pascal Alleleijn Bocholtz; 9 Stefan Verheijen Gemert; 10 Etienne Korff Cadier en Keer; 11 Paul Laning Blerick; 12 Leon Brands Selfkant Dld.; 13 Lorant Jeschina Essen Dld.; 14 Bert Toma Kerkrade; 15 Roland van Erp Best.

Schweiberg 12 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Guido Scheeren Eschweiler Dld.; 3 Jurgen Van Vlasselaer As B.; 4 John Keulers Beek; 5 Francis Penders Bilzen B.; 6 Pascal Alleleijn Bocholtz; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Etienne Korff Cadier en Keer; 9 Eddy Willemsen Venlo; 10 Dion Dabekaussen Geleen; 11 Lorant Jeschina Essen Dld.; 12 Leon Brands Selfkant Dld.; 13 Matti Boon Vluynbosch Dld.; 14 Bert Toma Kerkrade; 15 Johan Biesmans Zutendaal b.; 16 Eric Brouwers Swalmen; 17 Léon Crienen Baarlo; 18 Ton Willemsen Landgraaf; 19 Ron van de Weijer Valkenburg/Geul; 20 Ed Meerburg Stein.

Meijel  19 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 John Keulers Beek; 5 Gúnther Reitz Titz-Rodingen Dld.; 6 Pascal Alleleijn Bocholtz; 7 Dirk Esser Herzogenrath Dld.; 8 David Thörig Den Bosch; 9 Stefan Verheijen Gemert; 10 Eddy Willemsen Venlo; 11 Lorant Jeschina Essen Dld.; 12 Jórg Grunefeld Bonn Dld.; 13 Matti Boon Vluynbosch Dld.; 14 Michiel Stoets Eindhoven; 15 Dirk Hageman Veldhoven.

Beegden 26 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Guido Scheeren Eschweiler Dld.; 7 John Keulers Beek; 8 Stefan Verheijen Gemert; 9 Eddy Willemsen Venlo; 10 David Thörig Den Bosch; 11 John Montulet Venlo; 12 Paul Laning Blerick; 13 Marcel Janssen Nijmegen; 14 Gijs Jongeling Best; 15 Jörg Grunefeld Bonn Dld.

Heerlen 3 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Martin Neffgen Lewngerwehe Dld.; 3 Francis Penders Bilzen B.; 4 André Panis Genk B.; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 John Keulers Beek; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Paul Laning Blerick; 9 Roland van Erp Best; 10 Eddy Willemsen Venlo; 11 Leon Brands Selfkant Dld.; 12 Michiel Stoets Eindhoven; 13 Bert Toma Kerkrade; 14 Dion Dabekaussen Geleen; 15 Daniel Pasmans Schin op Geul; 16 Ronald Carpay Tegelen.

Beesel 10 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 John Keulers Beek; 3 Martin Neffgen Lengerwehe Dld.; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Berry Hoedemakers Veghel; 6 Francis Penders Bilzen B.; 7 Jurgen Van Vlasselaer As B.; 8 Pascal Alleleijn Bocholtz; 9 Mark Zewe Frechen Dld.; 10 Leon Brands Selfkant Dld,; 11 Lorant Jeschina Essen Dld.; 12 Stefan Verheijen Gemert; 13 Jörg Grunefeld Bonn Dld.; 14 Eddy Willemsen Venlo; 15 Bert Toma Kerkrade; 16 Dion Dabekaussen Geleen.