Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden  Masters top  10  

2010-2015


2010-2011    Mulleners Cup  

Baarlo  3 oktober

1 Günther Reitz Titz Dld.; 2 Frans Willems Oostelbeers; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Marc Zewe Frechen Dld.; 5 Henk Mertens  Aarle Rixtel; 6 Johannes Kirchhof Frechen Dld.; 7 Roland van Erp Best; 8 Thomas Funck Keulen Dld.; 9 Ilya Velter Heythuysen; 10 Johan Janssen Panningen.  

Nederweert  10 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Peter Hoffmans Moergestel; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Frans Willems Oostelbeers; 6 Marc Zewe Frechen Dld.; 7 Roland van Erp Best; 8 Thomas Funck Keulen Dld.; 9 Josef Meisen Dld.; 10 Johan Janssen Panningen.  

Horst  17 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Snoeren Dongen; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz ; 5 Marc Zewe Frechen Dld.; 6 Gunther Reitz Titz Dld.; 7 Ilya Velter Heythuysen; 8 Johan Janssen Panningen; 10 Frans Willems Oostelbeers.  

Beesel  23 oktober

1 René Snoeren Dongen; 2 Jos Bogaerts; 3 Frans Willems Oostelbeer; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Marc Zewe Frechen Dld.; 7 Gunther Reitz Titz Dld.; 8 Roland van Erp Best; 9 Thomas Funck Keulen Dld.; 10 Ilya Velter Heythuysen.  

Beesel 24 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Snoeren Dongen; 3 Jos Bogaerts.  

Liessel  31 oktober

1 Erik Teck Lommel B.; 2 Frans Willems Oostelbeers; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Peter Hoffmans Moergestel; 5 Ivan Coudijzer B.; 6 Ton van Korven Diessen; 7 Gunther Reitz TYitz Dld.; 8 Roland van Erp Best; 9 Ilya Velter Heythuysen; 10 Henk van de Riet.  

Brunssum  7 november

1 Gunther Reitz Titz Dld.; 2 Marc Zewe Frechen Dld.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Frans Willems Oostelbeers; 6 Thomas Funck Keulen Dld.; 7 Roland van Erp Best; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Eric Maillard Maasmechelen B.;  10 John Vogels.  

Schweiberg  Mechelen  14 november

1 Marc Zewe Frechen Dld.; 2 Frans Willems Diessen; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Thomas Funck Keulen Dld.; 5 Henk Van de Riet.; 6 Pieter van de Moosdijk; 7 Thomas Werner Bergheim Dld.; 8 Roiland van Erp Best; 9 Henry Gerrits St.Michielsgestel; 10 Gerard Keijsers Kessel.  

Weert   21 november

1 Marc Zewe Frechen Dld.; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Frans Willems Oostelbeers; 5 Ilya Velter Heythuyse; 6 Roland van Erp Best; 7 Thomas Funck Keulen Dld.; 8 Ton van den Oetelaar Schijndel; 9 Johan Janssen Panningen; 10 Henry Gerrits St.Michielsgestel.  

Windraak  28 november

1 Pascal Alleleijn Bocholt; 2 Marc Zewe Frechen Dld.; 3 Frans Willems Oostelbeers; 4 Gunther Reitz Titz Dld.; 5 Brian te Veldhuis; 6 Thomas Funck Keulen Dld.; 7 Roloand van Erp Best; 8 Ward Huybrechts B.; 9 Ilya Velter Heythuysen; 10 Ton van den Oetelaar Schijndel.  

Sevenum  5 december

1 Gunther Reitz Titz Dld.; 2 Frans Willems Oostelbeers; 3 Marc Zewe Frechen Dld.; 4 Roland van Erp Best; 5 Thomas Funck Keulen Dld.; 6 Ilya Velter Heythuysen; 7 Johan Janssen Panningen; 8 Thomas Werner Bergheim Dld.; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 John Vogels.

Morelgem  België  11 december  Wereldkampioenschap ICF

35+

1 Hans Kyndt B.; 2 Benny De Bock B.; 3 Danny Standaert  B.

47+

1 Walter Marijnissen B. ; 2 Michel Willems B.; 3 Rudy Bloemen B.

60+

1 Luc Vanwesenbeeck B.; 2 Robert De Vos B.; 3 Willy Corthals B.

70+

1 Herman Martens B.; 2 Jozef Saerens B.; 3 Gilbert Vandenheuvel B. 

Meijel  12 december

1 Peter Hoffmans Moergestel; 2 Frans Willems Oostelbeers; 3 Marc Zewe Frechen Dld.; 4 Ilya Velter Heythuysen; 5 Gunther Reitz Titz Dld.; 6 Roland van Erp Best; 7 Thomas Funck Keulen Dld.; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Twan Baltussen Asten; 10 Ton van den Oetelaar Schijndel.  

Blerick  19 december

1 Frans Willems Oostelbeers; 2 Marc Zewe Frechen Dld.; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Thomas Funck Keulen Dld.; 6 Roland van Erp Best; 7 Ilya Velter Heythuysen; 8 Stephan Anstötz Dld.; 9 Henry Gerrits St.Michielsgestel; 10 Johan Janssen Panningen.  

Baarlo  2 januari

1 Peter Hoffmans Moergestel; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Marc Zewe Frechen Dld.; 5 Frans Willems Oostelbeers; 6 Thomas Funck Keulen Dld.; 7 Roland van Erp Best; 8 Ilya Velter Heythuysen; 9 Thomas Werner Bergheim Dld.; 10 Henry Gerrits St.Michielsgestel.  

Panheel  16 januari  Kampioenschap

1 Frans Willems Oostelbeers; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Marc Zewe Frechen Dld.; 4 Gunther Reitz Titz Dld.; 5 Roland van Erp Best.  

Landgraaf  23 januari

1  Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Gunther Reitz Titz Dld.; 3 Frans Willems Oostelbeers; 4 Thomas Funck Keulen; 5 Ilya Velter Heythuysen. 

Puntenklassement

1 Frans Willems Oostelbeers 438 punten; 2 Marc Zewe Frechen Dld. 422; 3 Gunther Reitz Titz Dld.405; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz 364; 5 Roland van Erp Best 361; 6 Thomas Funck Keulen 344; 7 Ilya Velter Heythuysen 314; 8 Johan Janssen Panningen 272; 9 John Vogels 253; 10 Gerard Keijsers Kessel 246; 11 Henry Gerrits St.Michielsgestel 204; 12 Stephan Siebenmorgen Dld. 157; 13 Thomas Werner Bergheim Dld. 152; 14 Friedhelm Schmitz Dld. 148; 15 Ton van Korven Diessen 135; 16 Lau Bouten Baarlo 130; 17 Peter Hoffmans Moergestel; 128; 18 Ton van den Oetelaar Schijndel 121; 19 Chrit Alleleijn Wittem 96; 20 Pieter van de Moosdijk 94. 

2011-2012     Mulleners Cup  

Baarlo  2 oktober

1 Erik Teck Lommel B.; 2 Lino Colombo Zutendaal B.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 5 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.;  6 Ton van den Oetelaar Schijndel; 7  Roland van Erp Best; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Mario Wouters; 10 Pieter van de Moosdijk.                                                               

Nederweert  9 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Erwin Bollen B.; 3 Lino Colombo Zutendaal B.; 4 Marc Zewe Frechen Dld.; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Ilya Velter Heythuysen; 7 Pieter van de Moosdijk; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Berd Brucker.   

Horst  16 oktober

1  Edwin Raats Helmond; 2 René Snoeren Dongen; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Marc Zewe Frechen Dld.; 5 Lino Colombo  Zuitendaal; 6 Pascal Alleleijn Bocholtz; 7 Ton van den Oetelaar Schijndel; 8 Ilya Velter Heythuysen; 9 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 10 Johan Janssen Panningen.   

Beesel  22 oktober

1 René Snoeren Dongen;  2 Marc Zewe Frechen Dld.; 3 Thomas Funck  Bergisch Gladbach Dld.; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Ilya Velter Heythuysen; 6 Matthias Ocklenburg Dld.; 7 Mario Wouters; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Frank Maas; 10 Ties Verhagen Schijndel.   

Beesel  23 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Snoeren Dongen; 3 Johan Dussel; 4 Henk Weerman; 5 John Spek. Velter Heythuysen.   

Liessel  30 oktober

1 Ton van Korven Diessen; 2 Lino Colombo Zutendaal B.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Marc Zewe Frechen Dld.; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 7 Johan Janssen Panningen; 8 Twan Baltussen Asten; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Pieter van de Moosdijk.   

Schweiberg Mechelen  6 november

1 Ton van Korven Diessen; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 4 Lino Colombo Zutendaal; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Eddy Beckers B.; 7 Matthias Ocklenburg Dld.; 8 Pieter van de Moosdijk; 9 Marc Zewe Frechen Dld.; 10 Johan Janssen Panningen.   

Weert  Altweerterheide  13 november

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Lino Colombo Zutendaal; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Ilya Velter Heythuysen; 7 Johan Janssen Panningen; 8 Twan Baltussen Asten; 9 Matthias Ocklenburg Dld.; 10 Eric Maillard Maasmechelen B.   

Brunssum  20 november

1 Lino Colombo Zutendaal B.; 2 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Eric Maillard Maasmechelen B.; 6 Frank Maas; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Bernd Brucker Dld.; 9 Edward Rietbergen Maastricht; 10 Stephan Siebenmorgen Dld.   

Beegden  27 november

1 Ton van Korven Diessen; 2 Lino Colombo Zutendaal B.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Gunther Reitz Titz Dld.; 5 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld; 6 Ton van den Oetelaar Schijndel; 7 Twan Baltussen Asten; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Mario Wouters; 10 Eric Maillard Maasmechelen B.   

Windraak  3 december

1 Lino Colombo Zutendaal B.; 2 Ton van Korven Diessen; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Twan Baltussen Asten; 5 Eric Maillard Maasmechelen B.; 6 Johan Janssen Panningen; 7 Ton van den Oetelaar Schijndel; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Edward Rietbergen Maastricht; 10 Bernd Brucker Dld.  

Nieuwerkerken België  Wereldkampioenschap  ICF

35+

1 Mario Lammens B.; 2 Benny De Bock B.;  3 Johan Myngheer B.

47+

1 Ludwig Gladinus B.; 2 Danny Standaert B. ; 3 Luc Joos B.

60+

1 José De Clercq B.; 2 Luc Wesenbeeck B.; 3 Robert De Vos B.   

Meijel 11 december

1 Ton van Korven Diessen; 2 Lino Colombo Zutendaal B.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 5 Johan Janssen Panningen; 6 Ton van den Oetelaar Schijndel; 7 Ilya Velter Heythuysen; 8 Pieter van de Moosdijk; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Frank Maas.   

Blerick  18 december

1 Lino Colombo Zutendaal B.; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz.; 3 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 4 Twan Baltussen Asten; 5 Johan Janssen Panningen; 6 Ton van den Oetelaar Schijndel; 7 Ilya Velter Heythuysen; 8 Eric Maillard Maasmechelen B.; 9 Frank Maas; 10 Gerard Keijsers Kessel.   

Baarlo  26 december Nachtcross-Funklasse

1 Roy Joore Baarlo.   

Landgraaf  15 januari

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Lino Colombo Zutendaal B.; 3 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld; 4 Ilya Velter Heythuysen; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Johan Janssen Panningen; 7 Edward Rietbergen; 8 Frank Maas; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Had Graat Meijel.   

Reuver  22 januari

1 Lino Colombo Zutendaal B.; 2 Ton van Korven Diessen; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 5 Twan Baltussen Asten; 6 Ilya Velter Heythuysen; 7 Ton van den Oetelaar Schijndel; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Frank Maas; 10 Edward Rietbergen Maastricht.  

Jaarklassement

1 Lino Colombo Zutendaal B. 404 punten; 2  Pascal Alleleijn Bocholtz 360; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel 356; 4 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 5 Johan Janssen Panningen 312; 6 Gerard Keijsers Kessel 290; 7 Ton van Korven Diessen 231; 8 Ilya Velter Heythuysen 229; 9 Frtank Maas 228; 10 Stephan Siebenmorgen Dld. 204; 11 Had Graat Meijel 186; 12 Edward Rietbergen Maastricht171; 13 Pieter van de Moosdijk 170; 14 Chrit Alleleijn Wittem 155.

  

 

2012-2013    Fietssportief-Cup  

Baarlo  7 oktober 

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Marc Zewe Frechen Dld.; 5 Johannes Kirchdorf Dld.; 6 John Montulet Venlo; 7 Mario Wouters Horn; 8 Maurice Muurmans Helden; 9 Norbert Zimmermann Dormalen Dld.; 10 Andy Cochet Genk B.        

Baarlo  13 oktober  Nachtcross   Funklasse

1 Jules Kessels Baarlo.  

Horst  21 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 René Snoeren Dongen; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Marc Zewe Frechen Dld.; 6 Pascal Alleleijn Bocholtz; 7 John Montulet Venlo; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Maurice Muurmans Helden; 10 Ton van den Oetelaar Schijndel.       

Liessel  28 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Marc Zewe Frechen Dld.; 6 John Montulet Venlo; 7 Ton van den Oetelaar Schijndel; 8 Maurice Muurmans Helden; 9 Johan Janssen Panningen; 10 Charles van de Mortel Liessel.   

Weert  4 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Marc Zewe Frechen Dld.; 5 John Montulet Venlo; 6 Johan Janssen Panningen; 7 Ton van den Oetelaar Schijndel; 8 Maurice Muurmans Helden; 9 Thomas Werner Bergheim Dld.; 10 Norbert Sydlik Wassenberg Dld.  

Schweiberg  11 november

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Johannes Kirchhof Dld.; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel; 4 Jens Gienau Köningswinter Dld.; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Johan Janssen Panningen; 7 Ron van der Sluijs Born; 8 Lau Bouten Baarlo; 9 Had Graat Meijel; 10 Friedhelm Schmitz Swisstal Dld.  

Brunssum  18 november

1 Marc Zewe Frechen Dld.; 2 Johannes Kirchhof Dld.; 3 Johan Janssen Panningen; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Bert Toma Kerkrade; 6 Thomas Werner Bergheim Dld.; 7 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 8 Edward Rietberg Maastricht; 9 Frank Maas Kempen Dld.; 10 Gerard Keijsers Kessel.          

Beegden  25 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Dennis Dictus Vlijtingen; 6 Marc Zewe Frechen Dld.; 7 John Montulet Venlo; 8 Ton van den Oetelaar Schijndel; 9 Twan Baltussen Asten; 10 Johan Janssen Panningen.   

Beesel  2 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Marc Zewe Frechen Dld.; 5 Dennis Szekely Maasmechelen B.; 6 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 7 Ton van den Oetelaar Schijndel; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Maurice Muurmans Helden; 10 Bert Toma Kerkrade.   

Windraak  8 december  Kampioenschap

1 Edwin Raats Helmond; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Lino Colombo Maasmechelen B.; 4 Marc Zewe Frechen Dld.; 5 Ton van Korven Diessen; 6 Thomas Werner Bergheim Dld.; 7 Ton van den Oetelaar Schijndel; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Edward Rietbergen Maastricht; 10 Patric Cremers Heerlen.

Kampioen

1 Edwin Raats Helmond; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Lino Colombo Maasmewchelen B.    

Meijel  9 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Ton van Korven Diessen; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Maurice Muurmans Helden; 6 Johan Janssen Panningen; 7 Edward Rietbergen Maastricht; 8 Had Graat Meijel; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Marc Zewe Frechen Dld.   

Nederweert Eind  16 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Marc Zewe Frechen Dld.; 4 Twan Baltussen Asten; 5 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 6 Ton van den Oetelaar Schijndel; 7 Thomas Werner Bergheim Dld.; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Edward Rietbergen Maastricht.   

Blerick  23 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld; 5 Marc Zewe Frechen Dld.   

Landgraaf  4 januari

1 Davide Montanari Spilamberto Italië; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Marc Zewe Frechen Dld.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Ton van Korven Diessen; 6 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 7 Ton van den Oetelaar Schijndel; 8 Edward Rietbergen Maastricht; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Thomas Werner Bergheim Dld.   

Reuver  20 januari

1 Lino Colombo Maasmechelen; 2 Marc Zewe Frechen Dld.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Arno van Zandbeek Riemst B.; 6 Ton van den Oetelaar Schijndel; 7 Had Graat Meijel; 8 Frank Maas Kempen Dld.; 9 Chrit Alleleijn Wittem; 10 Henk Ceelen Aarle Rixtel.  

Maldegem België  20 januari  Wereldkampioenschap  ICF

35+

1 Nico Bogaert B.; 2 Mario Lammens B.; 3 Jeffrey Dhooge B.

47+

1 Ludwig Gladinus B.; 2 Danny Standaert B.; 3 Ivan Coopman B.

60+

1 Antoine Hooreweghe B.; 2 Willy Corthals B.; 3 José De Clercq B. 

Puntenklassement

1 Edwin Raats Helmond 355 punten; 2 Marc Zewe Frechen Dld. 350; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz 321; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel 317; 5 Johan Janssen Panningen  283; 6 Ton van Korven Diessen 273; 7 Lino Colombo Maasmechelen 270; 8 Had Graat Meijel 236; 9 Frank Maas Kempen Dld. 227; 10 Edward Rietbergen Maastricht 211; 11 Gerard Keijsers Kessel 201; 12 Maurice Muurmans Helden 196; 13 Chrit Alleleijn Wittem 188; 14 Friedhelm Schmitz Swisstal Dld. 170; 15 Thomas Werner Bergheim Dld. 142; 16 Lau Bouten Baarlo 132; 17 John Montulet Venlo 124; 18 Henk Ceelen Aarle Rixtel 122; 19 Twan Baltussen Asten  99; 20 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.  96.

 

2013-2014     Fietssportief-Cup  

Baarlo  6 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Marc Zewe Frechen Dld.; 6 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 7 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 8 Ton van den Oetelaar Schijndel; 9 Marcel Janssen Nijmegen; 10 Maurice Muurmans Helden.             

Brunssum   20 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Marc Zewe Frechen Dld.; 5 Ton van Korven Diessen; 6 John Montulet Venlo; 7 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 8 Etienne Korff Cadier en Keer; 9 Arno van Zandbeek Riemst B.; 10 Maurice Muurmans Helden.   

Liessel  27 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Ton van Korven Diessen ; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 John Montulet Venlo; 6 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 7 Ton van den Oetelaar Schijndel; 8 Marc Zewe Frechen Dld.; 9 David Thorig St.Michielsgestel; 10 Etiene Korff Cadier en Keer.   

Reuver  3 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Marc Zewe Frechen Dld.; 5 John Montulet Venlo; 6 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 7 Pascal Alleleijn Bocholtz; 8 Arno van Zandbeek Riemst B.; 9 Johan Janssen Panningen; 10 Maurice Muurmans Helden.   

Weert  Altweerterheide  10 november

1 Ton van Korven Diessen; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 4 Stefan Verheijen Gemert; 5 Thomas Werner Berghem Dld.; 6 Etiene Korff Cadier en Keer; 7 Arno van Zandbeek Riemst B.;  8 Serge van den Berg Weert; 9 Johan Janssen Panningen; 10 Jens Gienau Köningswinter Dld.;   

Schweiberg 17 november

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 3 Marc Zewe Frechen Dld.; 4 Thomas Werner Berghem Dld.; 5 Bert Toma ; 6 Jens Gienau Köningswinter Dld.; 7 Johan Janssen Panningen; 8 Sascha Zimmermann Dld.; 9 Etiene Korff Cadier en Keer; 10 Friedhelm Schmitz Swisstal Dld.   

Beegden   24 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Marc Zewe Frechen Dld.; 6 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 7 John Montulet Venlo; 8  Gunther Reitz Titz Dld.; 9 Arno van Zandbeek Riemst B.; 10 Stefan Verheijen Gemert.   

Beesel  Walsberg   1 december  Kampioenschap

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Snoeren Dongen; 3 Lino Colombo Maasmechelen B.; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Marc Zewe Frechen Dld.; 7 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 8 Stefan Verheijen Gemert; 9 Arno van Zandbeek Riemst B.; 10 Etienne Korf Cadier en Keer.   

Meijel  8 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Jos Janssen Wijchen; 6 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 7 David Thorich St.Michielsgestel; 8 Arno van Zandbeek Riemst B.; 9 Stefhan Verheijen Gemert; 10 Marc Zewe Frechen Dld.   

Nederweert Eind   Houtsberg  15 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Jos Janssen Wijchen; 5 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 6 Twan Baltussen Asten; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Jorn Frorath Gummersbach Dld.; 9 Gianni Schim Vierlingsbeek; 10 Etienne Korf Cadier en Keer.   

Blerick  22 december

1 Edwin Raats Helmond; 2 Jos Janssen Wijchen; 3 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 4 Lino Colombo Maasmechelen B.; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Stefan Verheijen Gemert; 7 Arno van Zandbeek Riemst B.; 8  Jorn Frorath Gummersbach Dld.; 9 Stefan Anstoetz Seeheim Dld.; 10 Etienne Korf Cadier en Keer.   

Landgraaf  5 januari

1 Edwin Raats Helmond; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Lino Colombo Maasmechelen B.; 4 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 5 Mark Zewe Frechen Dld.; 6 Stefan Verheyen Gemert; 7 Arno van Zandbeek Riemst B.; 8 Jorn Frorath Gummersbach Dld.; 9 Etienne Korf Cadier en Keer; 10 Thomas Werner Bergheim Dld.   

Horst  19 januari

1 Edwin Raats Helmond; 2 Jos Janssen Wijchen; 3 Lino Colombo Maasmechelen B.; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Mark Zewe Frechen Dld.; 7 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 8 John Montulet Venlo; 9 Jorn Frorath Gummersbach Dld.; 10 Stefan Verheijen Gemert.   

Roggel   Kirkelsberg  26 januari

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Snoeren Dongen; 3 Pascal Allelijn Bocholtz; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Marc Zewe Frechen Dld.; 6 Lino Colombo Maasmechelen B.; 7 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 8 John Montulet Venlo; 9 Stefan Verheyen Gemert; 10 Jorn Frorath Gummerbach Dld.   

Overloon   2 februari

1 Edwin Raats Helmond; 2 René Snoeren Dongen; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Lino Colombo Maasmechelen B.; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz.   

Puntenklassement

1 Edwin Raats Helmond; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Lino Colombo Maasmechelen B.; 4 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 5 Ton van Korven Diessen. 

2014-2015

Baarlo   12 oktober

1 edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Thomas Funck Bergisch Gladbach Dld.; 5 John Montulet Venlo.

Meterik   19 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Jos Janssen Wychen; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 John Montulet Venlo.

Reuver 26 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 John Montulet Venlo; 3 Ton van korven Diessen; 4 Stefan Verheijen Gemert; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz.

 
Sittard  30 november    kampioenschap

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Nico Verhoeven