Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden Top 10  Veteranen-Masters

 2005-2010


2005-2006      Rob Akkermans Cross Cup 

Baarlo  2 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Jac Nillesen Baarlo; 5 Cees Smetsers Stiphout; 6 Lambert van de Wiel Berlicum; 7 Gerard Keijsers Kessels; 8 Paul Schwanen Oploo; 9 Eric Weber Son; 10 Peter Volleberg Hegelsom.     

Gulpen  9 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Ron Stijns Bunde; 4 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 5 Jac Nillesen Baarlo; 6 Cees Smetsers Stiphout; 7 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 8 Ullrich Tusche  Düsseldorf Dld.; 9 Gerard Keijsers Kessels; 10 Paul Schwaner Oploo.Swier  16 oktober

1 Michel Kessels Tegelen; 2 André Panis Genk B.; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Cees Smetsers Stiphout; 6 Jac Nillesen Baarlo; 7 Ulrich Tusche Dusseldorf Dld.; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Eric Weber Son; 10 Ludo Vanherf Mopertingen B. 

Liessel  30 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 4 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 5 Jac Nillesen Baarlo; 6 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 7 Ron Stijns Bunde; 8 Ton van den Oetelaar Schijndel; 9 Gerard Keijsers Kessels; 10 Huub Mertens Aarle Rixtel. 

Hulsberg  6 november

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Cees Smetsers Stiphout; 6 Ulrich Tusche Dusseldorf Dld.; 7 André Langenberg Ossendrecht; 8 Claus Piepel Neuss Dld.; 9 Gerard Keijsers Kessels; 10 Huub Mertens Aarle Rixtel. 

Schweiberg Mechelen  13 november

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Cees Smetsers Stiphout; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Claus Piepel Neuss Dld.; 6 Gerard Keijsers Kessels; 7 Michael Danner Wuppertal Dld.; 8 Chris Alleleijn Gulpen; 9 Rob Clement Nuth; 10 Peter Volleberg Hegelsom. 

Reuver  20 november

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Cees Smetsers Stiphout; 5 Jac Nillesen Baarlo; 6 Ron Stijns Bunde; 7 Ulrich Tusche Dusseldorf Dld.; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Michel Donner Wuppertal Dld.; 10 Klaus Piepel Neuss Dld. 

Beesel  27 november  Kampioenschap

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Cees Smetsers Stiphout; 4 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 5 Ron Stijns Bunde; 6 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 7 Jac Nillesen Baarlo; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Klaus Piepel Neuss Dld.; 10 Frank van Oirschot Oisterwijk.

Kampioen

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Cees Smetsers Stiphout.

Stramproy  4 december

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Cees Smetsers Stiphout; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Jac Nillesen Baarlo; 6 Ton van den Oetelaar Schijndel; 7 Gerard Keijsers Kessels; 8 Fredrica van de Wiel Kinrooi B.; 9 Ludo van Herf Mopertingen B.; 10 Mies Schroeten Stramproy.       

Merkelbeek  11 december

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Cees Smetsers Stiphout; 4 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 5 Jac Nillesen Baarlo; 6 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 7 Gerard Keijsers Kessels; 8 Michael Donner Wuppertal Dld.; 9 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 10 Had Graat Meijel. 

Valkenburg  18 december

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Cees Smetsers Stiphout; 4 Jac Nilissen Baarlo; 5 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 6 Ron Stijns Bunde; 7 Ulrich Tusche Dusseldorf Dld.; 8 Ludo Vanherf Mopertingen Dld.; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Herbert Johr Wurselen Dld. 

Horst  26 december

1 André Panis Genk B.; 2 Johannes Kirchhof Frechen Dld.; 3 Michel Kessels Tegelen; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Jac Nilissen Baarlo; 6 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Cees Smetsers Stiphout; 9 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 10 Had Graat Meijel. 

Born  31 december

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Jac Nillesen Baarlo; 5 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 6 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 7 Ron Stijns Bunde; 8 Marianne Alleleijn Bocholtz; 9 Peter Volleberg Hegelsom; 10 Rob Clement Nuth. 

Meijel  8 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 7 Jac Nillesen Baarlo; 8 Gerard Keijsers Kessels; 9 Had Graat Meijel; 10 Michael Donner Wuppertal Dld. 

Ysselsteyn  15 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Jac Nilissen Baarlo; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Lau Bouten Baarlo; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Had Graat Meijel. 

Panningen  22 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Jeroen van Ham Wintelre; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Jac Nilissen Baarlo; 7 Ulrich Tusche Dusseldorf Dld.; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Rudy Motké Beek; 10 Ludo Vanherf Mopertingen B. 

Blerick  29 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Frans Willems Middelbeers; 3 Michel Kessels Tegelen; 4 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 5 Jac Nilissen Baarlo; 6 Ton van den Oetelaar Schijndel; 7 Michel Donner Wuppertal Dld.; 8 Ron Stijns Bunde; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Had Graat Meijel. 

Nuth  5 februari

1 André Panis Genk B.; 2 Frans Willems Middelbeers; 3 Jeroen van Ham Wintelre; 4 Michel Kessels Tegelen; 5 Norbert Zimmermann Neuss Dld.;  6 Jac Nilissen Baarlo; 7 Ron Stijns Bunde; 8 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 9 Ton van den Oetelaar Schijndel; 10 Gerard Keijsers Kessel. 

Heerlen  12 februari

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 6 Ton van den Oetelaar Schijndel; 7 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 8 Jac Nillesen Baarlo; 9 Gerard Keijsers Kessels; 10 Arie den Braven Nieuwegein. 

Puntenklassement

André Panis Genk B. 697 punten; 2 Michel Kessels Tegelen 568; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld. 439.; 4 Ron Stijns Bunde 422; 5 Jac Nilissen Baarlo 394; 6 Gerard Keijsers Kessel 377; 7 Cees Smetsers Stiphout 320; 8 Peter Volleberg Hegelsom 264; 9 Had Graat Meijel 255; 10 Klaus Piepel Neuss Dld. 236; 11 Ton van den Oetelaar Schijndel 203; 12 Ulrich Tusche Dusseldorf Dld. 196; 13 Ludo Vanherf Mopertingen B. 185; 14 Chrit Alleleijn Wittem 165 ; 15 Michel Donner Wuppertal Dld. 159; 16 Rob Clement Nuth 158; 17 Ger Hendriks Meijel 146; 18 Herbert Johr Wurselen Dld.94; 19 Albert van der Leeuw Papenhoven 78; 20 Frank van Oirschot Oisterwijk 78. 

2006/2007

Stein  16 september

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Cees Smetsers Stiphout; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Gerard Keijsers Kessel.    

Gulpen  1 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 3 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.;  6 Ton van den Oetelaar Schijndel; 7 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 8 Gerard Keijsers Kessel; 10 Klaus Piepel Neuss Dld.   

Baarlo  8 oktober

1 Jeroen van Ham Wintelre; 2 André Panis Genk B.; 3 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Henk Mertens Aarle Rixtel; 6 Gerard Keijsers Kessel; 8 Werner Thomas Pulheim Dld.; 

Swier  15 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 3 Cees Smetsers Stiphout; 4 Fons Moors Tongeren B.; 5 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 7 Gerard Keijsers Kessel; 9 Klaus Piepel Neuss Dld. 

Liessel  22 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel; 4 Cees Smetsers Stipthout; 5 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 6 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 7 Gerard Keijsers Kessel; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Werner Thomas Pulheim Dld. 

Born  29 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 N.N.; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 N.N.; 5 N.N.; 6 N.N.; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Ulrich Tusche Düsselsdorf Dld.; 9 Klaus Piepel Neuss Dld.; 10 Ger Hendriks Meijel. 

Reuver 5 november

1 André Panis Genk B.; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel; 4 Cees Smetsers Stiphout; 5 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 6 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 7 Fons Moors Tongeren B.; 8 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 9 Werner Thomas Pulheim Dld.; 10 Gerard Keijsers Kessel. 

Hulsberg  12 november

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Ruud Motké Beek; 8 Hubert Johr Stolberg Dld.; 9 Cris Alleleijn Nijswiller; 10 Peter Volleberg Hegelsom; 11 Rob Clement Heerlen 

Mechelen  19 november

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Albert van der Leeuw Papenhoven; 5 Chris Alleleijn Nijswiller; 6 Rob Clement Heerlen; 7 Peter Volleberg Hegelsom. 

Beesel  26 november  Kampioenschap

1 André Panis Genk B.; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 6 N.N.; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 9 Luido Vanherf Mopertingen B.

Kampioen

1 André Panis Genk B.; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.    

Stramproy  3 december

1 André Panis Genk B.; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel; 3 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 4 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 5 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 N.N.; 8 Werner Thomas Pulheim Dld.; 9 N.N.; 10 Klaus Piepel Neuss Dld. 

Valkenburg  10 december

1 André Panis Genk B.; 2 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Gerard Keijsers Kessel; 9 Peter Volleberg Hegelsom; 10 Rob Clement Heerlen. 

Meijel  17 december

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel; 4 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Jörg Schütten Mulheim Dld.; 7 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 8 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 9 Ger Hendriks Meijel 10 Bert Hoedemakers Schijndel. 

Blerick  24 december

1 André Panis Genk B.; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 4 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 5 Norbert Zimmermann Neus Dld.; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Ties Verhagen Eerde; 8 Nico Wijnen Hasselt B.; 9 Jörg Schütten Mulheim Dld.; 10 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld. 

Panningen  7 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Jan Geerts Minderhout B.; 3 Henk Mertens Aarle Rixtel; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 6 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 7 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 8 Werner Thomas Pulheim Dld.; 9 Toine Baltussen Asten; 10 Gerard Keijsers Kessel.  

Merkelbeek  14 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Werner Thomas Pul;heim Dld.; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 7 Klaus Piepel Neuss Dld.; 10 Jacco van de Bruggen Eindhoven. 

Asten  21 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel; 4 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 5 Hans Peters Gemert; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 N.N.; 8 Werner Thomas Pulheim Dld. 

Sevenum  28 januari

1 Peter Hoffmans Moergestel;2 André Panis Genk B.; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel; 4 Twan Donkers Handel; 5 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 6 Johannes Kirchdorf Pulheim Dld.; 7 Bart Bexkens Handel; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Friedhelm Schmitz Swisstal Dld.; 10 Ties Verhagen Eerde. 

Horst  4 februari

1 Frans Willems Oostelbeers; 2 André Panis Genk; 3 Peter Hoffmans Moergestel; 4 René Swinnen Meeuwen B.; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Danny Scherpenberg Hasselt B.; 7 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 8 Henk Mertens Aarle Rixtel; 9 Gerard Keijsers Kessels; 10 Ludo Vanherf Mopertingen B. 

Heerlen  11 februari

1  René Swinnen Meeuwen B.; 2 André Panis Genk B.; 3 Danny Scherpenberg Hasselt; 4  Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Henk Mertens Aarle Rixtel; 7 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 8 Werner Thomas Pulheim Dld.; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Ulrich Tusche Neuss Dld. 

Puntenklassement

1 André Panis Genk B. 707 punten; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel 483; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld. 480; 4 Gerard Keijsers Kessel 442; 5 Danny Scherpenberg Hasselt B. 370; 6 Henk Mertens Aarle Rixtel 307; 7 Chrit Alleleijn Nijswiller 291; 8 Peter Volleberg Hegelsom 267; 9 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld. 262; 10 Klaus Piepel Neuss Dld. 244; 11 Ludo Vanherf Mopertingen B. 243; 12 Ger Hendriks Meijel 227; 13 Werner Thomas Pulheim Dld. 225; 14 Rob Clement Heerlen 186; 15 Jacco van der Bruggen Eindhoven 175.

  

2007/2008

Elsloo

1 Dirk Mertens; 2 Peter Hoffmans; 3 Frans Willems; 4 André Panis Genk B.; 5 René Swinnen Meeuwen B.; 6 Francois Mertens; 7 Cees Smetsers; 8 Ron Stijns Bunde; 9 Charles Lindelauf; 10 Gerard Keijsers Kessel; 11 Harrie Riem born; 12 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 13 Chrit Alleleijn Wittem.

Baarlo  7 oktober

1 Ton van Korven Diessen; 2 Frans Willems Middelbeers; 3 Jeroen van Ham Wintelre; 4 Henk Mertens Aarle Rixtel; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Johannes Kirchhof Frechen Dld.; 7 Frank van de Westerlaken St.Michielsgestel; 8 Ton Pennings Berlicum; 9 Hein te Riele Oosterhout; 10 Ron Stijns Bunde.

Hulsberg  14 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 3 René Swinnen Meeuwen B.; 4 Henk Mertens Aarle Rixtel; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Ron Stijns Bunde; 7 Johannes Kirchhof Frechen Dld.; 8 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Jacco van der Bruggen Eindhoven.          

Swier  21 oktober

1 Dominic Rose Zonhoven B.; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel; 3 Twan Baltussen Asten; 4 Cees Smetsers Stiphout; 5 Henk Mertens Aarle Rixtel; 6 Ron Stijns Bunde; 7 Ties Verhagen Veghel; 8 Hein te Riele Oosterhout; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Ludo Vanherf Mopertingen B. 

Liessel  28 oktober

1 Ton van Korven Diessen; 2 Frans Willems Oostelbeers ; 3 Henk Mertens Aarle Rixtel; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Richard Buyvoets Helvoirt; 6 John Haazen Ommel; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Noël van der Ley Mechelen; 9 Hein te Riele Oosterhout; 10 Twan Baltussen Asten. 

Born  4 november

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel; 3 Ron Stijns Bunde; 4 Twan Baltussen Asten; 5 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 6 Harrie Riem Born; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 9 Bert Hoedemakers Schijndel; 10 Lau Bouten Baarlo. 

Merkelbeek  11 november

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel; 3 Ron Stijns Bunde; 4 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Twan Baltussen Asten; 7 Jacco van der Bruggen Eindhoven; 8 Friedhelm Schmitz Swisttal Dld. 

Mechelen  18 november

1 André Panis Genk B.; 2 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel; 4 Twan Baltussen Asten; 5 Ron Stijns Bunde; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 N.N.; 8 Lau Bouten Baarlo; 9 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 10 Rob Clement Heerlen. 

Weert  25 november

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel; 3 Twan Baltussen Asten; 4 Hein te Riele Oosterhout; 5 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 6 Ties Verhagen Veghel; 7 Ger Hendriks Meijel 8 Bert Hoedemakers Schijndel; 9 Frank Maas Kempen Dld.; 10 Lau Bouten Baarlo. 

Stramproy  2 december

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel; 3 Ron Stijns Bunde; 4 Toine Baltussen Asten; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Bert Hoedemakers Eerde; 7 Lau Bouten Baarlo; 8 Rob clement Heerlen; 9 Jacco van der Bruggen Eindhoven; 10 Chrit Alleleijn Nijswiller. 

Valkenburg  9 december

1 Twan Baltussen Asten; 2 Luido Vanherf Mopertingen B.; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Henk Mertens Aarle Rixtel; 5 Ron Stijns Bunde; 6 Lau Bouten Baarlo; 7 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 8 Albert van der Leeuw Papenhoven; 9 Jacco van der Bruggen Eindhoven; 10 Chrit Alleleijn Nijswiller. 

Meijel  16 december

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 3 Jan Kusters Meterik Horst; 4 Toine Baltussen Asten; 5 Henk Winkelman Asten; 6 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 7 Ron Stijns Bunde; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Lau Bouten Baarlo; 10 Frank Maas Kempen Dld. 

Beesel  23 december

1 Frans Willems Oostelbeers; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 Toine Baltussen Asten; 4 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 5 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Lau Bouten Baarlo; 8 Herbert Johr Stolberg Dld.; 9 Chrit Alleleijn Nijswiller; 10 Rob Clement Heerlen. 

Blerick  30 december  Kampioenschap

1 Dominic Rose Zonhoven B.; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 Johannes Kirchdorf  Frechen Dld.; 4 Toine Baltussen Asten; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 7 Ron Stijns Bunde; 8 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 9 Gerard Keijsers Kessel.

Kampioen

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 Toine Baltussen Asten; 3 Ron Stijns Bunde.    

Horst  6 januari

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 René Swinnen Meeuwen B.; 3 Toine Baltussen Asten; 4 Gunther Reitz Titz Dld.; 5 Ron Stijns Bunde; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 N.N.; 8 Frank Maas Kempen Dld.; 9 Lau Bouten Baarlo; 10 Ger Hendriks Meijel. 

Panningen  13 januari

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 3 Jan Kusters Meterik Horst; 4 Toine Baltussen Asten; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Ron Stijns Bunde; 7 Gunther Reitz Tits Dld.; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Frank Maas Kempen Dld.; 10 Thomas Werner Bergheim Dld. 

Asten  20 januari

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 Toine Baltussen Asten; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel; 4 Martin Opdam Liessel; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Ulrich Tusch Düsseldorf Dld.; 7 Ron Stijns Bunde; 8 Bert Hoedemakers Schijndel; 9 Lau Bouten Baarlo; 10 Herbert Johr Stolberg. 

Sevenum  27 januari

1 Peter Hoffmans Moergestel;2 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 3 Henk Mertens Aarle Rixtel; 4 Ton van de Oetelaar Schijndel; 5 Toine Baltussen Asten; 6 Ties Verhagen Veghel; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Chrit Alleleijn Nijswiller; 9 Lau Bouten Baarlo; 10 Ger Hendriks Meijel. 

Puntenklassement

1 Henk Mertens Aarle Rixtel 542 punten; 2 Toine Baltussen Asten 475; 3 Gerard Keijsers Kessel 390; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel 376; 5 Ron Stijns Bunde 344; 6 Jacco van der Bruggen Eindhoven 296; 7 Friedhelm Schmitz Swisttal Dld. 272; 8 Lau Bouten Baarlo 265; 9 Chrit Alleleijn Nijswiller 257; 10 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld. 203; 11 Johannes Kirchdorf Frechen Dld. 200; 12 Rob Clement Heerlen 144; 13 Ger Hendriks Meijel 134; 14 Frank Maas Kempen Dld. 127; 15 Bert Hoedemakers Eerde 113; 16 Ludo Vanherf Mopertingen B. 106; 17 Ties Verhagen Veghel 94; 18 Gina Berkmortel Deurne 76; 19 Hein te Riele Nijmegen 72; 20 Herbert Johr Stolberg Dld. 64. 

 

2008/2009

Baarlo  5 oktober

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 John Haazen Ommel; 3 Ülrich Tusche Dusseldorf Dld.; 4 Koos Bex Haelen; 5 Frank Maes Kempen Dld.; 6 Jean-P. Vreugden Aarle Rixtel; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Lau Bouten Baarlo; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Herbert Johr Stolberg Dld.

Liessel  19 oktober

1 Arne Nuys Best; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 John Haazen Ommel;4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Henk Winkelman Asten; 6 Martin Opdam Liessel; 7 Ties Verhagen Veghel; 8 Koos Bex Haelen; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Frank Maas Kempen Dld.        

Mechelen  Schweiberg  26 oktober

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel; 3 Koos Bex Haelen; 4 Ulrich Tusch Düsseldorf Dld.; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Eric Maillard Maasmechelen B.; 7 Peter Verhouden Eindhoven; 8 Lau Bouten Baarlo; 9 Had Graat Meijel; 10 Chris Alleleijn Nijswiller. 

Born  4 november

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel; 3 John Haazen Ommel; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jean P.Vreugden Aarle Rixtel; 6 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 7 Eric Maillard Maasmechelen B.; 8 Frank Maas Kempen Dld.; 9 Henri Gerrits St.Michielsgestel; 10 Lau Bouten Baarlo. 

Weert   16 november

1 Ton van den Oetelaar Schijndel; 2 John Haazen Ommel; 3 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 4 Frank Janssen Horn; 5 Koos Bex Haelen; 6 Eric Maillard Maasmechelen B.; 7 Frank Maas Kempen Dld.; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 10 Henry Gerrits St.Michielsgestel.

Eigenbilsen België 23 november

1 Ward Huybrechts B.; 2 Frank Janssen Horn; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel; 4 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 5 Koos Bex Haelen; 6 Thomas Werner Bergheim Dld.; 7 Eric Maillard Maasmechelen B.; 8 Frank Maas Kempen Dld.; 9 Nico Wijnen Hoeselt B.; 10 Alfons Heijens Kotem B.     

Stramproy  30 november

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 Toine Baltussen Asten; 3 Frank Janssen Horn; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Ties Verhagen Veghel; 6 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 7 Koos Bex Haelen; 8 Frank Maas Kempen Dld.; 9 Eric Maillard Maasmechelen B.; 10 Frank van Oirschot Oisterwijk. 

Deurne  7 december  Kampioenschap

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 John Haazen Ommel; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel; 4 Jan Kusters Meterik Horst; 5 Alexander Hollands Boorsem B.; 6 Eric Maillard Maasmechelen B.; 7 Frank Maas Kempen Dld.; 8 Charles Lindelauf Bilzen B.; 9 Jean-P.Vreugden Aarle Rixtel;  10 Koos Bex Haelen.

Kampioen

1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 John Haazen Ommel; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel.    

Meijel 14 december

1 Ward Huybrechts Hoeselt B.; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 Frank Janssen Horn; 4 Ton van den Oetelaar Schijndel; 5 Gunther Reitz Titz Dld.; 6 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 7 Eric Maillard Maasmechelen B.; 8 Koos Bex Haelen; 9 Frank Maas Kempen Dld.; 10 Henry Gerrits St.Michielsgestel. 

Reuver  21 december

1 Eric Teck Balen B.; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 Ward Huybrechts Hoeselt B.; 4 Twan Baltussen Asten; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 7 Gunther Reitz Titz Dld.; 8 Eric Maillard Maasmechelen B.; 9 Frank Maas Kempen Dld.; 10 Koos Bex Haelen. 

Blerick  28 december

1 Ward Huybrechts Hoeselt B.; 2 Frans Willems Oostelbeers; 3 Henk Mertens Aarle Rixtel; 4 Ton van de Oetelaar Schijndel; 5 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 6 Twan Baltussen Asten; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Koos Bex Haelen; 9 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.; 10 Eric Maillard Maasmechelen. 

Horst  4 januari

1 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel; 3 Eric Maillard Maasmechelen B.; 4 Koos Bex Haelen; 5 Gunther Reitz Titz Dld.; 6 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 7 Henry Gerrits St.Michielsgestel; 8 Frank Maas Kempen Dld.; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Lau Bouten Baarlo. 

Merkelbeek  18 januari

1 Eric Maillard Maasmechelen B.; 2 Gunther Reitz Titz Dld.; 3 Frank Maas Kempen Dld.; 4 Ulrich Tusche Dusseldorf Dld.; 5 Koos Bex Haelen; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Henry Gerrits St.Michielsgestel; 8 Robert Emonds Rekem B.; 9 Chrit Alleleijn Nijswiller; 10 Ger Hendriks Meijel. 

Sevenum  25 januari

1 Frans Willems Oostelbeers; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel;3 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 4 John Haazen Ommel; 5 Ton van den Oetelaar Schijndel; 6 Gunther Reitz Titz Dld.; 7 Koos Bex Haelen; 8 Eric Maillard Maasmechelen B.; 9 Frank Maas Kempen Dld.; 10 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld.

Puntenklassement

1 Koos Bex Haelen 332 punten; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel 317; 3 Frank Maas Kempen Dld. 292; 4 Eric Maillard Maasmechelen B. 284; 5 Henk Mertens Aarle Rixtel 276; 6  Lau Bouten Baarlo 264; 7 Chrit Alleleijn Nijswiller 233; 8 Ulrich Tusche Düsseldorf Dld. 233; 9  Ger Hendriks Meijel 225; 10  Henri Gerrits St.Michielsgestel 223; 11 Had Graat Meijel 221; 12 Friedhelm Schmitz Swisstal  200; 13 Gerard Keijsers Kessel 177; 14 John Haazen Ommel 172; 15 Roger Franssen Heerlen 139.    

2009/2010

Mulleners Cup

Baarlo  4 oktober

1 Peter Hoffmans Moergestel.

Liessel  18 oktober

1 Ton van den Oetelaar Schijndel; 2 Ton van Korven Diessen; 3 Frans Willems Oostelbeers;

Beesel  25 oktober

1 Ton van Korven Diessen; 2 Peter Hoffmans Moergestel; 3 Frans Willems Oostelbeers; 4 Thomas Funck Keulen Dld.; 5 Stephan Siebenmorgen Dld.

Born  1 november

1 Ton van den Oetelaar Schijndel; 2 Roland van Erp; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 René Swinnen Meeuwen B.; 5 Johannes Kirchhof Frechen Dld.; 6 Thomas Funck Keulen Dld.; 7 Eric Maillard Maasmechelen B.; 8 Thomas Werner Dld.; 9 Frank Maas Kempen Dld.; 10 Guido Barabasch Dld.

Horst  8 november

1 Frans Willems Oostelbeers; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 Ivan Coudijzer B.; 4 Gunther Reitz Titz Dld.; 5 Twan Baltussen Asten.

Schweiberg  Mechelen  15 november

1 Erik Teck Lommel B.; 2 Guther Reitz Titz Dld.; 3 Ton van den Oetelaar Schijndel; 4 Thomas Funck Dld.; 5 Roland van Erp Best; 6 Twan Baltussen Asten; 7 Eric Maillard Maasmechelen B.; 8 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 9 John Vogels; 10 Lau Bouten Baarlo.

Weert  22 november

1 Erik Teck Lommel B.; 2 Thomas Funck Keulen Dld.; 3 Roland van Erp Best.

Stramproy  29 november

1 Frans Willems Oostelbeers; 2 Ton van den Oetelaar Schijndel; 3 Thomas Funck Keulen Dld.; 4 Roland van Erp Best; 5 Gunther Reitz Titz Dld.

Deurne  6 december

1 Ton van den Oetelaar Schijndel; 2 Thomas Funck Keulen Dld.; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 René Swinnen Meeuwen B.; 5 Roland van Erp Best; 6 Ilya Velter Heythuysen.

Meijel  13 december

1 Gunther Reitz Titz Dld.

Brunssum  20 december

1 Gunther Reitz Titz Dld.

Blerick  27 december

1 Frans Willems Oostelbeers; 2 Thomas Funck Keulen Dld.; 3 Gunter Reitz Titz Dld.; 4 Ilya Velter Heythuysen; 5 Frank Janssen Horn.

Reuver  3 januari

1 Frans Willems Oostelbeers.

Nederweert  17 januari

1 Gunther Reitz Titz Dld.; 2 Thomas Funck Keulen Dld.; 3 Ilya Velter Heythuysen; 4 Roland van Erp Best; 5 Eric Maillard Maasmechelen B.

Landgraaf  24 januari

1 Gunther Reitz Titz Dld.; 2 Thomas Funck Keulen Dld.; 3 Eric Maillard Maasmechelen B.; 4 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 5 Roland van Erp Best.

Sevenum  31 januari  Kampioenschap

1 Peter Hoffmans Moergestel; 2 Ton van Korven Diessen; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Roland van Erp Best; 5 Thomas Funck Keulen Dld,.

Kampioen

1 Peter Hoffmans Moergestel; 2 Ton van Korven Diessen; 3 Gunther Reitz Titz Dld.

Puntenklassement

1 Thomas Funck Keulen Dld.; 2 Günther Reitz Titz Dld.; 3 Roland van Erp Best.