Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden Top 10 Veteranen-Masters  2000-2005

2000/2001

Jos Feron Competitie 

Landgraaf   1 oktober

1 Leen Jongeling Best; 2 Had Graat Meijel; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 Jaak Peeters Bree B.     

Reuver  8 oktober

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Had Graat Meijel; 5 Lau Bouten Baarlo. 

Baarlo  15 oktober

1 Ties Verhagen Eerde; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Had Graat Meijel; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 Ger Hendriks Meijel. 

Swier  22 oktober

1 Ties Verhagen Eerde; 2 Leen Jongeling Best; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 5 Had Graat Meijel. 

Belfeld  29 oktober

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Had Graat Meijel; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Jaak Peeters Bree B.; 5 Ger Hendriks Meijel. 

Nuth  11 november

1 Ties Verhagen Eerde; 2 Leen Jongeling Best; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 …; 5 Had Graat Meijel; 7 Ger Hendriks Meijel. 

Kerkrade  12 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Jaak Peeters Bree B.; 4 Ger Hendriks Meijel.; 5 Albert van der Leeuw Papenhoven. 

Sittard  19 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Had Graat Meijel; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Jaak Peeters Bree B.

Gerard Keijsers geeft het tempo aan

   

Hulsberg  26 november

1 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 Ger Hendriks Meijel. 

Stramproy  3 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Had Graat Meijel; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Jaak Peeters Bree B.; 5 Herbert Johr Herzogenrath Dld. 

Gerard Keijsers ( L. ) winnaar in Stramproy

Meers Stein  10 december

1 André Panis Genk B.; 2 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 3 Jaak Peeters Bree B.4 Lau Bouten Baarlo; 5 Diana Heijnen Landgraaf. 

Meijel  17 december

1 André Panis Genk B.; 2 Tonnie Gijsberts Helmond; 3 Ties Verhagen Eerde; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Had Graat Meijel; 6 Ger Hendriks Meijel. 

Blerick  24 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Had Graat Meijel; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 Jaak Peeters Bree B. 

Swalmen  26 december  Limburgs Kampioenschap

1 André Panis Genk B.; 2 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Lau Bouten Baarlo; 6 Had Graat Meijel.

Kampioen

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Ger Hendriks Meijel;3 Lau Bouten Baarlo.

Valkenburg  31 december

1 André Panis Genk B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jaak Peeters Bree B.; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 Ger Hendriks Meijel.       

Helden  7 januari

1 Ties Verhagen Eerde; 

Liessel  14 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Had Graat Meijel. 

Brunssum  21 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Had Graat Meijel; 5 Ger Hendriks Meijel. 

Sevenum  28 januari

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Gerard Keijsers Kessel;  4 Lau Bouten Baarlo;  

Puntenklassement

1 Gerard Keijsers Kessel 523 punten; 2 Lau Bouten Baarlo 474; 3 Had Graat Meijel 460; 4 Ger Hendriks Meijel 438; 5 Jaak Peeters Bree B.  432; 6 Albert van der Leeuw Born 377; 7 Herbert Johr Dld.; 310; 8 Adrie van Schijndel Born 295.   


2001/2002

Baarlo   30 september

1 André Panis Genk B.; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Josef Meisen Stolberg Dld.; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Hein Heijnen Landgraaf;    

Landgraaf   7 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Josef Meisen Stolberg Dld.; 4 Mart Kessels Baarlo; 5 Ger Hendriks Meijel; 

Reuver  14 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Josef Meisen Stolberg Dld.; 4 Lambert van de Wiel Berlicum; 5 Mart Kessels Baarlo; 

Swier  21 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Mart Kessels Baarlo; 

Belfeld  28 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Hein Heijnen Landgraaf; 4 Mart Kessels Baarlo; 5 Ger Hendriks Meijel; 

Swalmen  4 november

1 André Panis Genk B.; 2 Hein Heijnen Landgraaf; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Lau Bouten Baarlo; 

Brunssum  10 november

1 André Panis Genk B.; 2 Josef Meisen Stolberg Dld.; 3 Hein Heijnen Landgraaf; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Mart Kessels Baarlo; 

Kerkrade  11 november

1 André Panis Genk B.; 2 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Ger Hendriks Meijel; 

Sittard  18 november

1 André Panis Genk B.; 2 Johannes Kirchhof Frechen Dld.; 3 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 4 Ties Verhagen Eerde; 5 Gerard Keijsers Kessel; 

Hulsberg  25  november

1 André Panis Genk B.; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Hein Heijnen Landgraaf; 

Stramproy  2 december

1 Ger Bongers Wijchen; 2 André Panis Genk B.; 3 Ties Verhagen Eerde; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Hein Heijnen Landgraaf; 

Stein  9 december

1 André Panis Genk B.; 2 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Alfons Heyens Maasmechelen B. 

Meijel  16 december

1 André Panis Genk B.; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Had Graat Meijel; 

Belfeld  23 december

1 André Panis Genk B.; 2 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Lau Bouten Baarlo; 

Liessel  26 december Limburgs Kampioenschap

1 André Panis Genk B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Hein Heijnen Landgraaf; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 Ger Hendriks Meijel;

Kampioen

1 André Panis Genk B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Hein Heijnen Landgraaf.    

Blerick  30 december

1 Ger Bongers Wijchen; 2 André Panis Genk B.; 3 Ties Verhagen Eerde; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 

Valkenburg  31 december

1 André Panis Genk B.; 2 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Ties Verhagen Eerde; 4 Josef Meisen Stolberg Dld.; 5 Gerard Keijsers Kessel; 

Helden Panningen  6 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Piërrot Potargent  Diepenbeek B.; 3 Johannes Kirchhof Frechen Dld.; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Gerard Keijsers Kessel; 

Weert  IJzeren man  13 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Heijn Heijnen Landgraaf; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Lau Bouten Baarlo; 

Sevenum  20 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Ties Verhagen Eerde; 4 Johannes Kirchhof  Frechen Dld.; 5 Hein Heijnen Landgraaf; 

Puntenklassement

1 André Panis Genk B. 602 punten; 2 Gerard Keijsers Kessel 518; 3 Ger Hendriks Meijel 448; 4 Hein Heijnen Landgraaf 447; 5 Albert van der Leeuw Born 359; 6 Diana Heijnen Landgraaf 355; 7 Jozef Meisen Stolberg Dld. 329; 8 Herbert Johr Würselen Dld. 313; 9 Lau Bouten Baarlo 309; 10 Ties Verhagen Eerde 275.

2002/2003

Jos Feron Competitie     

Baarlo   6 oktober

1 Ger Bongers Wijchen; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 André Panis Genk B.; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Harrie Vullings Boxmeer; 

Landgraaf  13 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Piërrot Potargent Diepenbeek B; 3 Ties Verhagen Eerde; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 

Swier  20 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Ger Bongers Wijchen; 4 Cees Smetsers Helmond; 5 Gerard Keijsers Kessel;

Belfeld  27 oktober

1 Ger Bongers Wijchen; 2 André Panis Genk B.; 3 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 4 Jac Nilessen Baarlo; 5 Harrie Vullings Boxmeer;     

Liessel  3 november

André Panis Genk B. 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Cees Smetsers Helmond; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Ger Hendriks Meijel; 

Sittard  17 november

1 André Panis Genk B.; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 5 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 

Hulsberg  24 november

André Panis Genk B.; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 5 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 

Stramproy  2 december

1 Ger Bongers Wijchen; 2 André Panis Genk B.; 3 Ties Verhagen Eerde; 4 Jac Nilessen Baarlo; 5 Gerard Keijsers Kessel; 

Swalmen  8 december

1 André Panis Genk B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Had Graat Meijel; 

Meijel  15 december

1 Ger Bongers Wijchen; 2 André Panis Genk B.; 3 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 4 Ties Verhagen Eerde; 5 Ludop Vanherf Mopertingen B; 

Oud-Urmond  22 december

1 André Panis Genk B.; 2 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Cees Smetsers Helmond; 5 Huub Tummers Maastricht; 

Brunssum  26 december  Kampioenschap

1 André Panis Genk B.; 2 Piërrot Portargent Diepenbeek B.; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 5 Ger Hendriks Meijel;

Kampioen

1 André Panis Genk B.; 2 Piërrot Portargent Diepenbeek B.; 3 Gerard Keijsers Kessel;    

Blerick  29 december

1 Ger Bongers Wijchen; 2 André Panis Genk B; 3 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 4 Dik van Dalen Aalten; 5 Jac Nillesen Baarlo; 

Mechelen  31 december

1 André Panis Genk B.; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Piërrot Potargent Diepenbeek b.; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 

Helden - Panningen  5 januari

1 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 2 André Panis Genk B.; 3 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Josef Meisen Stolberg Dld.; 

Maasmechelen België  12 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Gerard Keijsers Kessel;

Ysselsteyn  19 januari

1 Ger Bongers Wijchen; 2 André Panis Genk B.; 3 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jac Nillesen Baarlo; 

Horst  26 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Ger Bongers Wijchen ; 3 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jac Nillesen Baarlo; 

Valkenburg  2 februari

1 André Panis Genk B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 4 Cees Smetsers Helmond; 5 Hub Tummers Maastricht; 

Sevenum  9 februari

1 Ger Bongers Wijchen; 2 Pierrot Potargent Diepenbeek B.; 3 André Panis Genk B.; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Ger Hendriks Meijel; 

Puntenklassement

1 André Panis Genk B. 688 punten; 2 Gerard Keijsers Kessel 517; 3 Ludo Vanherf Mopertingen B. 431; 4 Ger Hendriks Meijel  418; 5 Cees Smetsers Helmond 330; 6 Had Graat Meijel; 7 Hein Heijnen Landgraaf 288; 8 Adrie van Schijndel Born 278; 9 Herbert Johr Würselen Dld. 248; 10 Marianne Ten Haaf Eindhoven 237.   

2003/2004

Jos Feron Competitie 

Baarlo  5 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Jac Nillesen Baarlo; 3 Dik van Dalen Aalten; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jozef Meisen Stolberg Dld.; 

Liessel  12 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 3 Dik van Dalen Aalten; 4 Jac Nillesen Baarlo; 5 Gerard Keijsers Kessel; 

Swier 19 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Jac Nillesen Baarlo; 3 Dik van Dalen Aalten; 4 Ties Verhagen Eerde; 5 Cees Smetsers Helmond; 

Landgraaf  26 oktober

André Panis Genk B.; 2 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Jac Nillesen Baarlo; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Cees Smetsers Helmond; 

Beesel  2 november

1 André Panis Genk B.; 2 Jac Nillesen Baarlo; 3 Dik van Dalen Aalten; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Hein Heijnen Landgraaf; 

Belfeld  9 november

1 André Panis Genk B.; 2 Johanes Kirchdorf Frechen Dld.; 3 Jac Nillesen Baarlo; 4 Ger Bongers Wijchen; 5 Ties Verhagen Eerde; 

Schimmert 16 november

1 André Panis Genk B.; 2 Jac Nillesen Baarlo; 3 Ties Verhagen Eerde; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Hein Heijnen Landgraaf;  

Valkenburg   23  november

1 André Panis Genk B.; 2 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Jac Nillesen Baarlo; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Johnny Warson Lanaken B.; 

Stramproy  30 november

1 André Panis Genk B.; 2 Jac Nillesen Baarlo; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ties Verhagen Eerde; 5 Cees Smetsers Helmond; 

Swalmen  7 december

1 André Panis Genk B.; 2 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 3 Norbert Sydlik Wulfarth Dld.; 4 Jac Nillesen Baarlo; 5 Gerard Keijsers Kessel; 

Meijel  14  december

1 André Panis Genk B.; 2 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Jac Nillesen Baarlo; 4 Norbert Sydlik Wulfarth Dld.; 5 Gerard Keijsers Kessel; 

Hulsberg  21 december  Kampioenschap

1 André Panis Genk B.; 2 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Norbert Sydlik Wulfarth Dld.; 4 Josef Meisen Stolberg Dld.; 5 Jac Nillesen Baarlo; 7 Gerard Keijsers Kessel;

Kampioen

1 André Panis Genk B.; 2 Jac Nillesen Baarlo; 3 Gerard Keijsers Kessel.    

Blerick  28  december

1 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 2 André Panis Genk B.; 3 Jac Nillesen Baarlo; 

Mechelen  31 december

1 André Panis Genk B.; 2 Rudy Bloemen Herselt B.; 3 Francois Mertens Heusden Zolder B.; 

Panningen  4 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Pièrrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 

Nuth  18 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 

Schweiberg  25 januari

1 André Panis Genk B. 

Ysselsteyn  1 februari

1 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 

Sittard  8 februari

1 Norbert Zimmermann Neuss Dld. 

Brunssum   15 februari

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.;  

Puntenklassement

1 André Panis Genk B.; 2 Jac Nillesen Baarlo; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 Hein Heijnen Landgraaf; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Rob Clement Nuth; 8 Albert van der Leeuw Born; 9 Ludo Vanherf Mopertingen B.; 10 Peter Volleberg Wanssum.

  

2004/2005

Rob Akkerman Crosscup 

Baarlo  3 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Pierrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Jac Nillesen Baarlo; 4 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 5 Johan Kirchhof Frechen Dld.; 6 Cees Smetsers Stipthout; 7 N.N.; 8 Lambert van de Wiel Berlicum; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Paul Schwaner Oploo. 

Hulsberg  10 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Pierrot Potargent Diepenbeek B.; 4 Jac Nillesen Baarlo; 5 Ron Stijns Bunde; 6 

Swier  17 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Jac Nillesen Baarlo; 4 Ron Stijns Bunde.; 

Liessel  24 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Pierrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Jac Nillesen Baarlo; 5 Cees Smetsers Stiphout; 

Landgraaf  31 oktober

1 André Panis Genk B.; 2 Pierrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Jac Nillesen Baarlo; 5 Michel Kessels Tegelen; 

Beesel  7 november

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Jac Nillesen Baarlo; 4 Michel Kessels Tegelen; 5 Cees Smetsers Stiphout;

Schweiberg  Mechelen 21 november

1 Andrté Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Ron Stijns Bunde; 4 Michel Kessels Tegelen; 5 Pierrot Potargent Diepenbeek B.;     

Stramproy 28 november

1 André Panis Genk B.; 2 Jac Nillesen Baarlo; 3 Michel Kessels Tegelen; 4 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 5 Cees Smetsers Stiphout; 

Swalmen  5 december

1 André Panis Genk B.; 2 Jac Nillesen Baarlo; 3 Michel Kessels Tegelen; 4 Ron Stijns Bunde; 5 Cees Smetsers Stiphout; 

Valkenburg  12 december

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Michel Kessels Tegelen; 4 Jac Nillesen Baarlo; 5 Ron Stijns Bunde; 

Horst  19 december

1 André Panis Genk B.; 2 Michel Kessels Tegelen; 3 Ger Bongers Wijchen; 4 Cees Smetsers Stiphout; 5 Jac Nillesen Baarlo; 

Meijel  26 december   Kampioenschap

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Jac Nillesen Baarlo; 4 Pierrot Potargent Diepenbeek B.; 5 Cees Smetsers Stiphout;

Kampioen

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Jac Nillesen Baarlo.    

Mechelen  31 december

1 André Panis Genk B.; 2 Pierrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.;4 Michel Kessels Tegelen; 5 Jac Nillesen Baarlo; 

Panningen  2 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Pierrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 4 Jac Nillesen Baarlo; 5 Michel; Kessels Tegelen; 

Brunssum  9 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Michel Kessels Tegelen 4 Jac Nillesen Baarlo; 5 Ron Stijns Bunde; 

Ysselsteyn  16 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Michel Kessels Tegelen; 4 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 5 Ron Stijns Bunde; 

Blerick  23 januari

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Theo Schlijper Linschoten; 4 Michel Kessels Tegelen; 5 Cees Smetsers Stiphout; 

Nuth  30 januari

1 André Panis Genk B; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.; 3 Cees Smetsers Stiphout; 4 Michel Kessels Tegelen; 5 Johannes Kirchdorf Frechen Dld.; 

Puntenklassement

1 André Panis Genk B.; 2 Norbert Zimmermann Neuss Dld.;3 Jac Nillesen Baarlo; 4 Michel Kessels Tegelen; 5 Cees Smetsers Stiphout; 6 Ron Stijns Bunde; 7 Had Graat Meijel; 8 Peter Volleberg