Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden  Top 10  Veteranen-Masters 1995-2000


1995/1996 

Wijchen  15 oktober

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Henk Buurman Millingen; 5 Henk Fleuren Wijchen; 6 Dries Willemsen Oirlo; 8 Piet Steyvers Helmond.  

Mierlo  22 oktober Provinciale  Kampioenschappen

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Karel Peters Milheeze; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Dries Willemsen Oirlo.

Kampioen Limburg

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Dries Willemsen Oirlo.

Kampioen Nrd.Brabant

1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Karel Peters Milheeze.  

Reuver Beesel   29 oktober

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Ties Verhagen Veghel; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Wil van den Dungen St.Oedenrode; 5 L.van de Wiel Berlicum; 6 Karel Peters Milheeze; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Piet Steyvers Helmond; 9 Dries Willemsen Oirlo.  

Nederweert  5 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Had Graat Meijel;; 4 Dries Willemsen Oirlo; 5 Louis Leenen Nederweert; 6 Piet Steyvers Helmond.  

Afferden   12 november

1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Karel Peters Milheeze; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Dries Willemsen Oirlo; 6 Mart Kessels Baarlo.  

Veldhoven  19  november

1 Ties Verhagen Veghel; 4 Gerard Keijsers Kessel;  

Helden  25 november

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Wil van den Dungen St.Oedenrade; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Karel Peters Milheeze; 7 Gerry Glas Eindhoven; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Piet Steyvers Helmond.  

Stramproy  3 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Jos Lamber Blerick; 3 L. van de Wiel Berlicum; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Had Graat Meijel; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Dries Willemsen Oirlo; 8 Karel Peters Milheeze; 9 Piet Steyvers Helmond.  

Baexem  10 december

1 Jos Lamber Blerick; 2 Had Graat Meijel; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Fiel Lamber Baarlo.  

Belfeld  16 december

1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jos Hendriks Meijel.  

Belfeld  17 december

1 Jos Lamber Blerick; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Had Graat Meijel.  

Blerick  24 december

1 Jos Lamber Blerick; 2 Had Graat Meijel; 3 Ger Hendriks Meijel.  

Meijel   7 januari

1 Tonnie Gijsberts Helmond;  2 Had Graat Meijel;3 Jos Lamber Blerick; 4J.Hendriks Meijel; 5 Dries Willemsen Oirlo; 6 van Dam Meijel; 7 Fiel Lamber Baarlo.

Lierop  14 januari  Kampioenschap

1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Dries Willemsen Oirl; 5 Hein Heijnen Landgraaf; 6 Piet Steyvers Helmond; 7 Fiel Lamber Baarlo.

Roermond  21 januari

1 Ties Verhagen Veghel; Willy Rooyakkers Asten; 3 Wim van den Dungen St.Oedenrode; 4 Tonny Gijsberts Helmond; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Dries Willemsen Oirlo; 8 Piet Steyvers Helmond; 9 Albert van der Leeuw Papenhoven.

Tungelroy  Weert  28 januari

1 Had Graat Meijel; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Fiel Lamber Baarl; 5 Piet Steyvers Helmond. 

Puntenklassement

1 Jos Lamber Blerick 121 punten; 2 Ger Hendriks Meijel 94; 3 Gerard Keijsers Kessel 79.   

 

1996/1997

 Math Salden-cup  

Wijchen  13 oktober

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Wil van den Dungen St.Oedenrode; 3 Henk Buurman Millingen; 4 L.van de Wiel Berlicum; 5 Willy Rooyakkers Asten; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Augusteyn; 8 Ger Hendriks Meijel.  

Reuver  Beesel  20 oktober

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Wil van den Dungen St.Oedenrode; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Ger Hendriks Meijel.  

Vaesrade  26 oktober

1 Fons Moons Tongeren B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Hein Heijnen Landgraaf; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Had Graat Meijel.  

Limbricht  27 oktober

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Wil van den Dungen St.Oedenrade; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 L.van de Wiel Berlicum; 5 Moors.    

Nuth  2 november

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Moors; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Hein Heijnen Landgraaf.  

Afferden  9 november

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 H. van Berlo Beek en Donk; 4 Henk Fleuren Wijchen; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Had Graat Meijel.  

Belfeld  10 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Had Graat Meijel; 3 Hein Heijnen Landgraaf; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Dries Willemsen Oirlo.  

Brunssum  16 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 H. van Berlo Beek en Donk; 3 Ludo van Herf Bilzen B.; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Had Graat Meijel.  

Zeelst  17 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Had Graat Meijel; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Piet Steyvers Helmond.  

Helden  23 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Had Graat Meijel; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Heinz Alban Nettetal Dld.; 5 Dries Willemsen Oirlo; 6 Piet Steyvers Helmond.  

Baexem  24 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Hein Heijnen Landgraaf; 4 Had Graat Meijel; 5 Piet Steyvers Helmond; 6 Dries Willemsen Oirlo.  

Kerkrade  30 november

1 Had Graat Meijel.  

Stramproy  1 december

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Tonnie Gijsberts  Helmond; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Had Graat Meijel; 5 Ludo van Herf Bilzen B.; 6 Ger Hendriks Meijel.    

Hulsberg  8 december

1 Ludo van Herf Bilzen B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Hein Heijnen Landgraaf; 4 Had Graat Meijel.  

Meers  14 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Hein Heijnen Landgraaf; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Ludo van Herf Bilzen B.; 5 Dries Willemsen Oirlo; 6 Had Graat Meijel.  

Lierop  15 december

1 Martin van Kessel Deurne; 2 Ties Verhagen Veghel; 3 Wil van den Dungen St.Oedenrode; 4 Willy Rooyakkers Asten; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Leen Jongeling Best; 7 Gerry Glas Eindhoven; 8 Tonnie Gijsberts Helmond; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Henk Fleuren Wijchen.    

Blerick  22 december 

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Hein Heijnen Landgraaf; 6 Ludo van Herf Bilzen B.; 7 Had Graat Meijel.  

Meijel  26 december   Kampioenschap

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Ludo van Herf Bilzen B.

Kampioen

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Hein Heijnen Landgraaf.  

Tungelroy  Weert  29 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Had Graat Meijel; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Ludo van Herf Bilzen B.; 5 Hein Heijnen Landgraaf; 6 Dries Willemsen Oirlo; 7 Albert van der Leeuw Papenhoven.  

Valkenburg  31 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Ludo van Herf Bilzen B.; 3 Had Graat Meijel; 4 Hein Heijnen Landgraaf.  

Born  5 januari

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 …; 3 Ger Hendriks Meijel.  

Roermond  12 januari

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Ludo van Herf Bilzen B.; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Had Graat Meijel; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Dries Willemsen Oirlo.  

Limbricht  26 januari

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Ludo van Herf Bilzen B.; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Dries Willemsen Oirlo; 7 Had Graat Meijel.  

Puntenklassement

1 Gerard Keijsers Kessel 426 punten;  2 Had Graat Meijel 336; 3 Hein Heijnen Landgraaf 335; 4 Ger Hendriks Meijel 333; 5 Dries Willemsen Oirlo 257; 6 Ludo van Herf Bilzen B. 242; 7 Ties Verhagen Veghel 223; 8 Piet Steyvers Helmond 159; 9 Willy Rooyakkers Asten 105; 10 Wil van den Dungen St.Oedenrode 90.   

                                   Gerard Keijsers pakt met overmacht het puntenklassement


 

1997/1998 

Gerrit Scholten-Klassement 

Reuver  Beesel 19 oktober

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Tonnie Gijsberts Helmond; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Hein Heijnen Landgraaf.  

Born  26 oktober

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Tonnie Gijsberts Helmond; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Mart Kessels Baarlo.  

Nuth  1 november

1 Jozef Meisen Aken Dld.; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Tonnie Gijsberts Helmond; 5 Hein Heijnen Landgraaf.  

Vaesrade  8 november

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Leen Jongeling Best; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Had Graat Meijel.  

Belfeld  9 november

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Tonnie Gijsberts Helmond; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Hein Heijnen Landgraaf.  

Veldhoven  16 november

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Had Graat Meijel; 5 Hein Heijnen Landgraaf.  

Helden  22 november

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Tonnie Gijsberts Helmond; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Dries Willemsen Oirlo.  

Baexem  23 november

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Ludo Van Herf Bilzen B.; 5 Jan Breuls Neeroeteren B.  

Stramproy  30 november

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Ludo Van Herf Bilzen B.; 5 Mart Parren Ell.  

Hulsberg  7 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Ludo Van Herf Bilzen B.; 3 Mart Parren Ell; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Hein Heijnen Landgraaf.  

Meers  14 december

1 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 2 Tonnie Gijsberts Helmond; 3 Mart Parren Ell; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Ludo van Herf Bilzen B.  

Meijel  21 december

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Had Graat Meijel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Ludo van Herf Bilzen B.  

Brunssum  26 december   Kampioenschappen

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 3 Tonnie Gijsberts Helmond; 4 Gerard Keijsers Kessel; 7  Ger Hendriks Meijel.

Kampioen

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Ger Hendriks Meijel.    

Blerick  28 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Ludo van Herf Bilzen B.; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Mart Kessels Baarlo; 5 Piet Steyvers Helmond.  

Valkenburg  31 december

1 Ludo van Herf Bilzen B.; 2 Tonnie Gijsberts Helmond; 3 Piërrot Potargent Diepenbeek B.; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Ger Hendriks Meijel.  

Roermond  4 januari

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Ludo van Herf Bilzen B.; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Hein Heijnen Landgraaf.  

Kerkrade  11 januari

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Tonnie Gijsberts Helmond; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ludo van Herf Bilzen B.; 5 Ger Hendriks Meijel  

 

Tungelroy Weert  17 januari

1 Ties Verhagen Veghel; 2 Tonnie Gijsberts Helmond; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Ludo van Herf Bilzen B.; 5 Henk van Berlo Beek en Donk.  

Limbricht  25 januari

1 Ludo van Herf Bilzen B.; 2 Tonnie Gijsberts Helmond; 3 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Had Graat Meijel.  

Gerrit Scholten-Puntenklassement

1 Tonnie Gijsberts; 2 Gerard Keijsers; 3 Ger Hendriks; 4 Ludo van Herf; 5 Dries Willemsen.    

 

1998/1999

Gerrit Scholten-Klassement  

Reuver  18 oktober

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Martin van Kessel Deurne; 3 Wil van den Dungen St.Oedenrode; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Ger Hendriks Meijel.  

Swier  25 oktober

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Gerard Keijsers Kessel;  

Vaesrade  31 oktober

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Jaak Peeters Bree B.; 5 Huub Tummers Maastricht; 6 Had Graat Meijel; 7 Dries Willemsen Oirlo; 8 Albert van der Leeuw Papenhoven.  

Nuth  7 november

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 E.Mellemans Wellen B.; 6 Jaak Peeters Bree B.; 7 Had Graat Meijel; 8 Huub Tummers Maastricht; 9 Dries Willemsen Oirlo; 10 Albert van der Leeuw Papenhoven.  

Belfeld  8 november  

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 -3- 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Ger Hendriks Meijel; 7 Had Graat Meijel; 9 Dries Willemsen Oirlo.  

Meijel  15 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Had Graat Meijel; 4 Jaak Peeters Bree B.; 5 Huub Tummers Maastricht; 6 Dries Willemsen Oirlo; 7 Piet Steyvers Helmond.  

Hoensbroek-Vaesrade   22 november

1 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3  Ger Hendriks Meijel; 4 Jaak Peeters Bree B.; 5 Had Graat Meijel.  

Stramproy  29 november

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 3 Wil van den Dungen St.Oedenrode; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Ludo van Herf Bilzen B.; 6 Henk van Berlo Beek en Donk; 7 Ger Hendriks Meijel.  

Hulsberg  6 december

1 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Ludo van Herf Bilzen B.; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Jaak Peeters Bree B.; 6 Lau Bouten Baarlo; 7 Huub Tummers Maastricht; 8 Hein Heijnen Landgraaf; 9 Eddy Mellemans Wellen B.; 10 Albert van der Leeuw Papenhoven.  

Meers  13 december

1 Ludo van Herf Bilzen B.; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 4 Ger Hendriks Meijel; 5  Huub Tummers Maastricht  

Blerick  20 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Jaak Peeters Bree B.; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 E.Mellemans Wellen B.; 6 Huub Tummers Maastricht; 7 Dries Willemsen Oirlo.  

Veldhoven  26 december  Kampioenschap

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 M.Lenaerts Balen B.; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 5 Ger Hendriks Meijel.

Kampioen

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Gerard Keijsers Kessel ; 3 Jozef Meisen Aken Dld.  

Valkenburg  31 december

1 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 2 Gerard Keijsers Kessel;  

Baarlo  3 januari

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Ger Hendriks Meijel.  

Swalmen  10 januari

1 Ties Verhagen Eerde; 2 Leen Jongeling Best; 3 Wil van den Dungen St.Oedenrode; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 E. Mellemans Wellen B.  

Kerkrade  17 januari

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 E.Mellemans Wellen B.; 3 Jaak Peeters Bree B.;  4 Ger Hendriks Meijel; 5 Alfons Heyens Maasmechelen B.  

Brunssum  24 januari

1 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Leen Jongeling Best; 4 Tonnie Gijsberts Helmond; 5 Gerard Keijsers Kessel.  

Gerrit Scholten-Puntenklassement

1 Gerard Keijsers Kessel  420 punten; 2 Ger Hendriks Meijel 362; 3 Jaak Peeters Bree B. 315; 4 Eddy Mellemans Wellen B. 270; 5 Tonnie Gijsberts Helmond 261; 6 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld. 224; 7 Lau Bouten Baarlo 186; 8 Dries Willemsen Oirlo 185; 9 Albert van der Leeuw Papenhoven 180; 10 Huub Tummers Maastricht 158; 11 Had Graat Meijel 148; 12 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 122; 13  Hein Heijnen Landgraaf 122; 14 Wil van den Dungen St.Oedenrode 120; 15 Ties Verhagen Eerde 106.  

 

1999/2000

Gerrit Scholten-klassement  

Sevenum  10 oktober

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Eddy Mellemans Wellen B.; 5 Had Graat Meijel.  

Reuver  17 oktober

1 Ties Verhagen Eerde; 2 Tonnie Gijsberts Helmond; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 L.van de Wiel Berlicum; 5 Wil van den Dungen St.Oedenrode.  

Swier 24 oktober

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 3 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 4 Eddy Mellemans Wellen B.; 5 Hein Heijnen Landgraaf.    

Belfeld  31 oktober

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Jaak Peeters Bree B.; 4 Had Graat Meijel; 5 Eddy Mellemans Wellen B.  

Nuth  6 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 3 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Eddy Mellemans Wellen B.  

Baexem  7 november

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Eddy Mellemans Wellen B.; 5 Alfons Heyens Maasmechelen B.  

Kerkrade  14 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Jaak Peeters Bree B.  

Sittard  21 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 3 Eddy Mellemans Wellen B.; 4 Jaak Peeters Bree B.; 5 Had Graat Meijel.  

Stramproy  28 november

1 Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Wil van den Dungen St.Oedenrode; 5 Lambert van de Wiel Berlicum.  

Hulsberg  5 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Jaak Peeters Bree B.; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Huub Tummers Maastricht; 5 Alfons Heyens Maasmechelen b.; 6 Eddy Mellemans Wellen B.;7 Dries Willemsen Oirlo; 8 Albert van der Leeuw Papenhoven; 9 Adrie van Schijndel Born.  

Stein  12 december

1 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 5 Jaak Peeters Bree B.  

Meijel  19 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Had Graat Meijel; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Eddy Mellemans Wellen B.; 5 Hein Heijnen Landgraaf.  

Blerick  26 december         Kampioenschap

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Jaak Peeters Bree  B.; 5 Eddy Mellemans Wellen B.

Kampioen

1 Gerard Keijsers; 2 Lau Bouten; 3 Jaak Peeters.  

Valkenburg  30 december.

1 Gerard Keijsers Kessel;  4 Lau Bouten Baarlo; 6 Had Graat Meijel.  

Baarlo  2 januari

Tonnie Gijsberts Helmond; 2 Ties Verhagen Eerde; 3 Leen Jongeling Best; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Wil van den Dungen St.Oedenrode.  

Landgraaf  9 januari

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Had Graat Meijel; 5 Jaak Peeters Bree B.  

Vaesrade  16 januari

1 Leen Jongeling Best; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 4 Had Graat Meijel; 5 Jaak Peeters Bree B.  

Brunssum  23 januari

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld.; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 5 Jaak Peeters Bree B.  

Swalmen  30 januari

1 Tonnie Gijsberts Helmond;  

Puntenklassement

1 Gerard Keijsers Kessel  460 punten; 2 Lau Bouten Baarlo 387; 3 Eddy Mellemans Wellen B. 318; 4 Jaak Peeters Bree B. 312; 5 Alfons Heyens Maasmechelen B. 299; 6 Albert van der Leeuw Papenhoven 270; 7 Had Graat Meijel 265; 8 Adrie van Schijndel Born 203; 9 Jozef Meisen Aken Stolberg Dld. 156; 10 Huub Tummers Maastricht 142; 11 Tonnie Gijsberts Helmond 138; 12 Hein Heijnen Landgraaf 133; 13 Dries Willemsen Oirlo 117; 14 Ties Verhagen Eerde 80; 15 Wil van den Dungen St.Oedenrode 62.