Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden  Top 10 Veteranen-Masters   1985-1990.


1985/1986 

Mierlo  6 oktober  Org.Amateursport Ned.

1 Piet Steyvers Helmond; 2 Strouwen Geldrop; 3 B. van Bussel Geldrop; 4 A. Donders Geldrop; 5 W.de Jong Eindhoven; 6 Merks Helmond; 7 M.Steur Geldrop; 8 Faassen Dommelen; 9 J.Vermeulen Geldrop; 10 Verrijt Geldrop.  

Mierlo  13 oktober  Org.Amateursport Ned.

1 Piet Steyvers Helmond; 2 W. de Jong Eindhoven; 3 Robert Wanten Reuver; 4 M.Steur Geldrop; 5 Ed Wanten Hout Blerick; 6 B. van Bussel Geldrop; 7 Nico Brouwers Eindhoven; 8 J.Vermeulen Geldrop; 9 A. van de Laar Eindhoven; 10 A.Donders Geldrop.  

Echt  20 oktober

1 Pascal Alleleijn Gulpen; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Martin van de Weijer Milheeze; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 John Haazen Ommel; 6 Piet van Asten Ysselsteyn; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 Hans Verbaarschot Deurne; 10 Maurice Lamber Blerick.  

Diergaarde  27 oktober

1 Maurice Lamber Blerick; 2 Martin van de Weijer Milheeze; 3 Pascal  Alleleijn Gulpen; 4 John Haazen Ommel; 5 Leugéne Faasen Velden; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Ed Wanten Hout Blerick; 9 Chrit Alleleijn Gulpen; 10 Piet van Asten Ysselsteyn.  

Nederweert  3 november

1 John Haazen Ommel; 2 Martin  van de Weijer Milheeze; 3 Leugéne Faasen Velden; 4 Pascal Alleleijn Gulpen; 5 Thijs van Asten Ysselsteyn; 6 Henk Botterhuis Sambeek; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Maurice Lamber Blerick; 9 Ed Wanten Hout Blerick; 10 Chrit Alleleijn Gulpen.  

      Podium in  Nederweert :  Martin van de Weijer  ( L. ), John Haazen en Leugène Faasen

St.Anthonis  10 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 John Haazen Ommel; 3 Jan Verschuren Mortel; 4 Piet van Asten Ysselsteyn; 5 Martin van de Weijer Milheeze; 6 Pascal Alleleijn Gulpen; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Leugéne Faasen Velden; 9 Maurice Lamber Blerick; 10 Huub Faasen Blerick.  

Heythuysen  17 november

1 Pascal Alleleijn Gulpen; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 John Haazen Ommel; 4 Martin van de Weijer Milheeze; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 J.Verschuren Mortel; 8 Michel Willemsen Oirlo; Ger Hendriks Meijel; 9 Piet van Asten Ysselsteyn; 10 Henk Botterhuis Sambeek.  

Wanroy  24 november

1 Piet van Asten Ysselsteyn; 2 Pascal Alleleijn Gulpen; 3 Martin van de Weijer Milheeze; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Michel Willemsen Oirlo; 6 John Haazen Ommel; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Hans Verbaarschot Deurne; 9 Chrit Alleleijn Gulpen; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn.  

Meijel  1 december

John Haazen Ommel; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Martin van de Weijer Milheeze; 4 Hans Verbaarschot Deurne; 5 J.Verschuren Mortel; 6 Pascal Alleleijn Gulpen; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 Huub Faasen Blerick; 10 Piet van Asten Ysselsteyn.  

Mierlo  8 december

John Haazen Ommel; 2 Michel Willemsen Oirlo; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Martin van de Weijer Milheeze; 5 Hans Verbaarschot Deurne; 6 Pascal Alleleijn Gulpen; 7 Maurice Lamber Blerick; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 Chrit Alleleijn Gulpen; 10 J.Verschuren Mortel.  

Blerick 15 december

1 Piet van Asten Ysselsteyn; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Martin van de Weijer Milheeze; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 Pascal Alleleijn Gulpen; 6 Huub Faasen Blerick; 7 J.Verschuren Mortel; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 Jan Willemsen Neer; 10 Maurice Lamber blerick.  

Oostrum  22 december

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Leugéne Faasen Velden; 3 Martin van de Weijer Milheeze; 4 Piet van Asten Ysselsteyn; 5 Pascal Alleleyn Gulpen; 6 John Haazen Ommel; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 Eric Claessen Castenray; 10 Henk Botterhuiis Sambeek.   

Gerard Keijsers op weg naar de winst in Oostrum

Deurne  26 december

1 Martin van de Weijer Milheeze; 2 Piet van Asten Ysselsteyn; 3 John Haazen Ommel; 4 Pascal Alleleijn Gulpen; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Michel Willemsen Oirlo; 7 Eric Claessen Castenray; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 Leugéne Faasen Velden.  

Montfort  29 december

1 Martin van de Weijer Milheeze; 2 Pascal Alleleijn Gulpen; 3 Michel Willemsen Oirlo; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Piet van Asten Ysselsteyn; 6 J.Verschuren Mortel; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 John Haazen Ommel; 9 Hans Verbaarschot Deurne; 10 Roger Vergoossen Echt.  

Gemert 30 december

1 Toon van Lankveld De Rips; 2 Henri Maatje Nuenen; 3 H.Janssen Best; 4 A.van de Ven Veldhoven; 5 Piet Steyvers Helmond.

Recreanten

1 T. van Schijndel Heeswijk/Dinther; 2 K.van Laarhoven Valkenswaard; 3 F.Kreemers Waalre; 4 P.Vergeer Veldhoven; 5 G. van Diepen Geldrop.

Ysselsteyn  5 januari

1 John Haazen Ommel; 2 Piet van Asten Ysselsteyn; 3 Martin van de Weijer Milheeze; 4 Hans Verbaarschot Deurne; 5 Pascsal Alleleijn Gulpen; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Ed Wanten Hout Blerick; 9 H.Verschuren Mortel; 10 Ger Hendriks Meijel.  

Reuver  12 januari   kampioenschap

1 John Haazen Ommel; 2 Hans Verbaarschot Deurne; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 Martin van de Weijer Milheeze; 6 Chrit Alleleijn Gulpen; 7 Ed Wanten Hout Blerick; 8 J.Verschuren Mortel; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Michel Willemsen Oirlo.

Bergen 19 januari

1 Hans Verbaarschot Deurne; 2 Piet van Asten Ysselsteyn; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Martin van de Weijer Milheeze; 5 Pascal Alleleijn Gulpen; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Chrit Alleleijn Gulpen; 9 Henk Botterhuis Sambeek; 10 John Haazen Ommel.  

Velden  26 januari

1 Huub Faasen Blerick; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 John Haazen Ommel; 4 Piet van Asten Ysselsteyn; 5 Pascal  Alleleijn Gulpen; 6 Martin van de Weijer Milheeze; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Henk Botterhuis Sambeek; 9 Michel Willemsen Oirlo; 10 Ed Wanten Hout Blerick.  








Huub Faasen winnaar in Velden


Puntenklassement

1 Martin van de Weijer Milheeze 124 punten; 2 John Haazen Ommel  110; 3 Pascal Alleleijn Gulpen 105; 4 Piet van Asten Ysselsteyn 98; 5 Gerard Keijsers Kessel 92; 6 Leugéne Faasen Velden 66; 7 Michel Willemsen Oirlo 49; 8 Hans Verbaarschot Deurne 46; 9 Huub Faasen Blerick 41; 10 J.Verschuren Mortel 37; 11 Thijs van Asten Ysselsteyn 28; 12 Maurice Lamber Blerick 21; 13 Crhit Alleleijn Gulpen 15; 14 Ger Hendriks Meijel 14; 15 Ed Wanten Blerick 13; 16 Henk Botterhuis Sambeek 11; 17 E.Claessens Castenray  5; 18 Jan Willemsen Neer 2; 19 Roger Vergoossen Susteren 2 ;20 R.Wanten Venlo 1  pnt.

1986/1987 

Echt  19 oktober

1 Henk Botterhuis Sambeek; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Michel Willemsen Oirlo; 4 Piet van Asten Ysselsteyn; 5 Chris Kuypers Deurne; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Hans Verbaarschot Deurne; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 M.van de Weijer Milheeze; 10 Robert Wanten Hout Blerick.  

Someren Heide  25 oktober

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Huub Faasen Blerick; 3 J.Haazen Ommel; 4 Michel Willemsen Oirlo; 5 Hans Verbaarschot Deurne; 6 D.Relou Milheeze; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Chris Kuypers Deurne; 9 Piet van Asten Ysselsteyn; 10 Maurice Engbersen Venray.  

Heythuysen  2 november

1 Piet van Asten Ysselsteyn; 2 Henk Botterhuis Sambeek; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Michel Willemsen Oirlo; 6 Maurice Engbersen Venray; 7 Chris Kuypers Deurne; 8 M. van de Weijer Milheeze; 9 Leugéne Faasen Velden; 10 Huub Geraads Reuver.  

St.Anthonis  9 november

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Hans Verbaarschot Deurne; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Henk Botterhuis Sambeek; 5 Piet van Asten Ysselsteyn; 6 John Haazen Ommel; 7 M. van de Weijer Milheeze; 8 Huub Geraads Reuver; 9 D.Relou Milheeze; 10 Michel Willemsen Oirlo.  

Nederweert  16 november

1 Michel Willemsen Oirlo 2 Huub Faasen Blerick; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Henk Botterhuis Sambeek; 6 Huub Geraads Reuver; 7 D.Relou Milheeze; 8 Leugéne Faasen Velden; 9 Chris Kuypers Venray; 10 Hans Verbaarschot deurne.  

Meijel  30 november

1 Piet van Asten Ysselsteyn; 2 Leugéne Faasen Velden; 3 Henk Botterhuis Sambeek; 4 John Haazen Ommel; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Hans Verbaarschot Deurne; 7 Huub Geraads Reuver; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Robert Wanten Hout Blerick; 10 Michel Willemsen Oirlo.  

Blerick  7 december

1 Huub Faasen Blerick; 2 Piet van Asten Ysselsteyn; 3 Huub Geraads Reuver; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Leugéne Faasen Velden; 6 Robert Wanten Hout Blerick; 7 D.Relou Milheeze; 8 Henk Botterhuis Sambeek; 9 Hans Verbaarschot Deurne. 10  Peter Haenen Reuver.  

Reuver  14 december

1 Piet van Asten Ysselsteyn; 2 Huub Geraads Reuver; 3 Leugéne Faasen Velden; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Robert Wanten Hout Blerick; 6 ….; 7 Peter Haenen Reuver; 8 John Velter Baexem; 9 Frank Smedts Nijmegen; 10 Hans Verbaarschot Deurne.  

Oostrum  14 december

1 Piet van Asten Ysselsteyn; 2 Michel Willemsen Oirlo; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Peter Haenen Reuver; 9 M. van de Weijer Milheeze; 10 Ger Hendriks Meijel.  

Deurne  26 december

1 Piet van Asten Ysselsteyn; 2 Huub Geraasd Reuver; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Hans Verbaarschot Deurne; 5 D.Relou Milheeze; 6 Huub Faasen Blerick; 7 John Haazen Ommel; 8 Robert Wanten Hout Blerick; 9 Peter Haenen Reuver; 10 Michel Willemsen Oirlo.  

Montfort  28 december

1 Piet van Asten Ysselsteyn; 2 Huub Geraadts Reuver; 3 Michel Willemsen Oirlo; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 Huub Faasen Blerick. 6 D.Relou Milheeze; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Peter Haenen Reuver; 9 Robert Wanten Hout Blerick; 10 M. van de Weijer Milheeze.  

Velden  4 januari   kampioenschap

1 Piet van Asten Ysselsteyn; 2 Huub Geraadts Reuver; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Peter Haenen Reuver; 6 D.Relou Milheeze; 7 Henk Botterhuis Sambeek; 8 Leugéne Faasen Velden; 9 John Haazen ommel; 10 Michel Willemsen Oirlo.










                                Kampioen Piet van Asten             

Ysselsteyn  11 januari

1 Leugéne Faasen Velden; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Michel Willemsen Oirlo; 5 Huub Geraadts Reuver; 6 Henk Botterhuis Sambeek; 7 John Haazen Ommel; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Chris Kuypers Deurne; 10 Hans Verbaarschot Deurne.  

Lottum  18 januari

1 Piet van Asten Ysselsteyn; 2 Huub Faasen Blerick; 3 D.Relou Milheeze; 4 Henk Botterhuis Sambeek; 5 Leugéne Faasen Velden; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Peter Haenen Reuver; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Robert Wanten Hout Blerick; 10 Hans Verbaarschot Deurne.  

Puntenklassement

1 Piet van Asten Ysselsteyn 120 punten; 2 Gerard Keijsers Kessel  100; 3 Huub Faasen Blerick 97; 4 Huub Geraedts Reuver  70; 5 Leugéne Faasen Velden 64; 6 Henk Botterhuis Sambeek  59; 7 Michel Willemsen Oirlo 59; 8 D.Relouw Milheeze 42; 9 Hans Verbaarschot Deurne 38; 10 John Haazen Ommel 33; 11 Peter Haenen Reuver 24; 12 Robert Wanten Hout Blerick 21; 13 Chris Luypers Venray 17; 14 M.van de Weijer Milheeze 13; 15 Maurice Engbersen Venray 10; 16 Ger Hendriks Meijel 4; 17 Fiel Lamber Baarlo 3.  


1987/1988 

Echt  25 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Bart Brentjens Haelen; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Robert Wanten Hout Blerick; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8  Maurice Engbersen Venray; 9 F.Smedts Nijmegen; 10 Alexander van Bavel St.Anthonis.  

Bergen  1 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Robert Wanten Hout Blerick; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Michel Willemsen Oirlo; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Hans Verbaarschot Deurne; 10 F.Smedts Nijmegen.  

Heythuysen  8 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Robert Wanten Hout Blerick; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Michel Willemsen Oirlo; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Hans Verbaarschot Deurne; 9 ilya Velter Baexem; 10 Fiel Lamber Baarlo.  

Nederweert  15 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Robert Wanten Hout Blerick; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Michel Willemsen Oirlo; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Danny van Wylick Tegelen; 8 Maurice Engbersen Venray; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Hans Verbaarschot Deurne.  

Meijel  22 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Robert Wanten Hout Blerick; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Michel Willemsen Oirlo; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Maurice Engbersen Venray; 9 Karel Peters Deurne; 10 Danny van Wylick Tegelen..

Stramproy  29 november

Rick van Dijk Baarlo; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Robert Wanten Hout Blerick; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Ilya Velter Baexem; 9 F.Smedts Nijmegen; 10 R. van de Laar Venray..

Beesel  6 december

1 Leo Weijers Baarlo; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Rick van Dijk baarlo; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 Robert Wanten Hout Blerick; 7 Had Graat Meijel; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Karel Peters Deurne; 10 Michel Willemsen Oirlo.  

Oostrum  13 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Maurice Engbersen Venray; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Bart Brentjens Haelen; 6 Michel Willemsen Oirlo; 7 Robert Wanten Hout Blerick; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Ilya Velter Baexem; 10 R. van de Laar Venray.  

Lottum  20 december                          

1 Rik van Dijk Baarlo; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Robert Wanten Hout Blerick; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 Bart Brentjens Haelen; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Fiel Lamber Baarlo0; 10 Karel Peters Deurne.  

Deurne  26 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Robert Wanten Hout Blerick; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 D.Relou Milheeze; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Maurice Engbersen Venray; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Karel Peters Deurne.  

Ysselsteyn  3 januari

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Bart Brentjens Haelen; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Robert Wanten Hout Blerick; 7 D.Relou Milheeze; 8 Michel Willemsen Oirlo; 9 Karel Peters Deurne; 10 Jos Reinders Helden. 

      Rick van Dijk zit al bij de start op kop in Ysselsteyn


Blerick  10 januari   Kampioenschap

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Huub  Faasen Blerick; 5 Robert Wanten Hout Blerick; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 D.Relou Milheeze; 8 Maurice Engbersen Venray; 9 Karel Peters Deurne; 10 Fiel Lamber Baarlo.

Helenaveen  17 januari  Org.Amateursport Ned.

1 Albert Pieters Eindhoven; 6 Louis Leenen Nederweert; 7 Gerard Keijsers Kessel; 14 Jos Korsten Panningen.  

Velden  24 januari

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Gerard Keijsers Kerssel; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 Had Graat Meijel; 6 Karel Peters Deurne; 7 Robert Wanten Hout Blerick; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Michel Willemsen Oirlo; 10 R. van de Laar Venray.  

Puntenklassement

1  Rick van Dijk Baarlo 193 punten; 2 Leo Weijers Baarlo 155; 3 Gerard Keijsers Kessel 152; 4 Robert Wanten Hout Blerick 147; 5 Bart Brentjens Haelen 140; 6 Maurice Engbersen Venray 121; 7 Michel Willemsen Oirlo 115; 8 Huub  Faasen Blerick 78; 9 Fiel Lamber Baarlo 69; 10 Karel Peters Deurne 57; 11 F.Smedts Nijmegen 45; 12 D.Relou Milheeze 39; 13 Ger Hendriks Meijel 32; 14 Ilya Velter Baexem 32; 15 R.van Laar Venray 31. 

1988/1989 

Someren Heide    9 oktober    Org.Amateursport Ned.

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 van Kleef Son; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 van Hemmen St.Michielgestel; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 8 Bleijs Netersel; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Hoevenaars Veghel.  

Echt  30 oktober

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Louis Leenen Nederweert; Gerard Keijsers Kessel; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 8 Toon van Lankveld  De Rips; 9 Gerrit Janssen Horst; 10 Fiel Lamber Baarlo.  

Baarlo  5 november  Open Kampioenschap  Olympia

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Huub Geraads Reuver; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Frank van Rens Baarlo; 5 Petran Lichteveld Blerick; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Chrit Alleleijn Gulpen; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Gerrit Janssen Horst; 10 Fiel Lamber Baarlo.  

Baarlo  6 november

1 Huub Faasen Blerick; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Frank van Rens Baarlo; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 7 Gerrit Janssen Horst; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Frnas van der Heijden Deurne.  

Nederweert  13 november

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 8 Toon van Lankveld De Rips; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Gerrit Janssen Horst.  

Meijel  20 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Toon van Lankveld De Rips; 8 Frank van Rens Baarlo; 9 Gerrit Janssen Horst; 10 Fiel Lamber Baarlo.  

Beesel  27 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Toon van Lankveld De Rips; 9 Rogér Gerrits België; 10 Frank van Rens Baarlo.  

Stramproy  4 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Frans van der Heijden Deurne; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Jack Verstappen Heythuysen; 10 Jos Reinders Helden.  

Oostrum  11 december  Koppelcross

Zie Amateurs.  

Velden  18 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Frans van der Heijden Deurne; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Frank van Rens Baarlo; 9 Jan Smits Nuenen; 10 Karel Peters Deurne.  

Deurne  26 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Frank van Rens Baarlo; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Frans van der Heijden Deurne; 7 Toon van Lankveld De Rips; 8 Mart Kessels Baarlo; 9 Karel Peters Deurne; 10 Jack Verstappen Heythuysen; 11 John Velter Baexem; 12 J.Reinders Velden; 13 M.van Heugten Reuver; 14 Piet Willemsen Venray; 15 Ed Laugs Posterholt.  

Blerick  1 januari

1 Huub Faasen Blerick; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 Had Graat Meijel; 7 Jos Reinders Helden; 8 Mart Kessels Baarlo; 9 Jan Smits nuenen; 10 Jack Verstappen Heythuysen.  

Oostrum  8 januari   kampioenschap

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 7 Frans van der Heijden Deurne; 8 Piet Steyvers Helmond; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Jos Reinders Helden; 11 Karel Peters Deurne; 12 Jac Verstappen Heythuysen; 13 Emanuel van Heugten Reuver; 14 W.Heynen Venray; 15 Piet Willemsen Venray; 16 Had Graat Meijel.

Ysselsteyn  15 januari

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Arno Schoenmakers sr.Eindhoven; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Toine Madou Baarlo; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Frans van der Heijden Deurne; 10 Karel Peters Deurne.  

Eindhoven  22 januari

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 R.Knijf Eindhoven; 8 F. van de Wal Eindhoven; 9 Piet Steyvers Helmond. 

Puntenklassement

1 Albert Pieters Eindhoven 116 punten; 2 Huub Faasen Blerick  99; 3 Gerard Keijsers Kessel 86; 4 Leo Weijers Baarlo 76; 5 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven 59; 6 Frank van Rens Baarlo 55; 7 Louis Leenen Nederweert 35; 8 Fiel Lamber Baarlo 33; 9 Frans van der Heijden Deurne 21; 10 Toon van Lankveld De Rips 17; 11 Gerrit Janssen Horst 15; 12 Jos Reinders Helden 6; 13 Mart Kessels Baarlo 6; 14 Piet Steyvers Helmond; 5; 15 Had Graat Meijel 5; 16 Karel Peters Deurne 4. 

1989/1990 

Someren Heide 8  oktober   Org.Amateursport Ned.

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 van Hemmen St.Michielsgestel; 6 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 7 van de Ven Veldhoven; 8 Harrie Smits Eindhoven; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 J.Aarts Liessel.  

Vlierden  15 oktober  Org.Amateursport Ned.

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Harrie Smits Eindhoven; 7 Gerrit Janssen Horst; 8 van de Ven Veldhoven; 9 van Hemmen St.Michielsgestel; 10  Mart Kessels Baarlo.  

Best  22 oktober  Org.Amateursport Ned.

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3  Huub Faasen Blerick; 4 van de Ven Veldhoven; 5 Gerard Keijsers Kessel;  

Helenaveen  29 oktober  Org.Amateursport Ned.

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Heinen Eindhoven.  

Reuver  5 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Emanuel van Heugten Reuver; 7 Mart Kessels Baarlo; 8  L.Heynen Landgraaf; 9 Had Graat Meijel; 10 Karel Peters Deurne; 11 John Velter Baexem; 12 Geert Mestrom Roermond; 13 Gerrie Glas Eindhoven; 14 Piet Willemsen Venray; 15 Karel Faasen Velden.  

Nederweert  12 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Gerrit Janssen Horst.; 6 Mart Kessels Baarlo; 7 Had Graat Meijel; 8 Gerie Glas Eindhoven; 9 John Velter Baexem; 10 Piet Willemsen Venray; 11 Geert Mestrom Roermond; 12 Dries Willemsen Oirlo.  

Meijel  19 november

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Had Graat Meijel; 7 Mart Kessels Baarlo; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Jos Reinders Helden; 10 John Velter Baexem; 11 Karel Peters Deurne.  

Stramproy  3 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Fiel Lamber Baarlo; 5 Had Graat Meijel; 6 Mart Kessels Baarlo; 7 Jean-Marie Cherpion België; 8 Michel Wijnands België; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Gerrie Glas Eindhoven; 11 Karel Peters Deurne; 12 Geert Mestrom Roermond; 13 Michel Willemsen Oirlo; 14 Leugéne Faasen Velden.  

Oostrum   10 december

1 Huub Faasen Blerick; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Had Graat Meijel; 6 Mart Kessels Baarlo; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Karel Peters Deurne; 10 Ger Hendriks Meijel.  

Baarlo  17 December

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Léon Giesberts Liessel; 9 Stefan van Driessen Liessel; 10 Geert Mestrom Roermond.  

Blerick  24 december

1 Huub Faasen Blerick; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Mart Kessels Baarlo; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 H.Hermans Baarlo; 10 Karel Peters Deurne; 11 Theo Vervoort Baarlo; 12 Had Graat Meijel.  

Nuenen  26 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Leo Giesberts Liessel; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Harrie Smits Eindhoven; 10 H.Hermans Baarlo.  

Eindhoven  30 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 H.Dam Mierlo; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 J.Adema Heeze; 9 Harrie Smits Eindhoven; 10 Leo van de Wal Eindhoven.  

Ysselsteyn  31 december

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Anton Giesberts Liessel; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Had Graat Meijel; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Karel Peters Deurne; 11 L.Giesberts Liessel; 12 R.Driessen Venlo; 13 Ger Hendriks Meijel; 14 P.Scheres Venray; 15 S. van Diezen Liessel; 11 Piet Steyvers Mierlo; 12 Gerrie Glas Eindhoven; 13 Had Graat Meijel; 14 Karel Peters Deurne; 15 Dries Willemsen Oirlo.  

Eindhoven  Tongelre  7 januari  kampioenschap

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Leo van de Wal Eindhoven; 8 Piet Willemsen Venray; 9 Jos Lamber Blerick; 10 Geert Mestrom Roermond.

Velden  14 januari

1 Huub Faasen Blerick; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Huub Geraads Reuver; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Piet Willemsen Oirlo; 10 Had Graat Meijel; 11 Piet Steyvers Mierlo; 12 Karel Peters Deurne; 13 K.Driessen Venlo; 14 Piet Willemsen Venray; 15 Gerri Glas Eindhoven; 16 Karel Faasen Velden; 17 G.Lucassen Velden; 18 J.Lichteveld Venlo; 19 P.Janssen Tegelen; 20 Geert Mestrom Roermond; 21 Dries Willemsen Oirlo.  

Liessel   20 januari

1 van Hemmen St.Michielsgestel; 2 Harrie Smits Eindhoven; 3 van de Ven Veldhoven; 4 Huub Konings Asten; 5 Heinen Eindhoven; 6 Kastelijn Schijndel; 7 Willy Rooyakkers Asten; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 van Kemenade Wintelre; 10 Albert Pieters Eindhoven.  

Tungelroy  21 januari

1 Huub Faasen Blerick; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Piet Willemsen Oirlo; 8 Piet Steyvers Helmond; 9 Karel Peters Deurne; 10 Had Graat Meijel.  

Roermond  28 januari

1 Huub Faasen Blerick; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 H.Janssen Valkenswaard; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Mart Kessels Baarlo; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Geert Mestrom Roermond; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Had Graat Meijel; 11 Dries Willemsen Oirlo.  

Puntenklassement

1 Albert Pieters Eindhoven 133 punten; 2 Huub Faasen Blerick 129; 3 Leo Weijers Baarlo 101; 4  Gerrit Janssen Horst 93; 5 Fiel Lamber Baarlo 53; 6 Mart Kessels Baarlo 51; 7 Jos Lamber Blerick 36; 8 Had Graat Meijel 29; 9 Gerard Keijsers Kessel 24; 10 Ger Hendriks Meijel 20; 11 Giesberts Liessel 14; 12 Piet Willemsen Venray 8 ; 13 H.Janssen Valkenswaard 8; 14 Karel Peters Deurne 7; 15 H. van Dam Mierlo 1.   

                       Albert Pieters op weg naar de titel  in zijn eigen Eindhoven met op plaats 2                                     Huub Faasen terwijl  Gerrit Janssen derde wordt