Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden  veteranen-junioren-gentlemen 

Top 10   1980-1985


1980-1981

Echt  26 oktober

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Chrit Alleleijn Gulpen; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 M.Niessen Eindhoven; 5 Dries Willemsen Oirlo; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Jos Loonen Horst; 8 Paul Zander Weert; 9 Piet Willemsen Oirlo; 10 Geertjan Nijssen Meijel; 11 Hendriks Horst; 12 Richard Rongen Venray; 13 van de Heuvel Mierlo; 14 Tonny Sanders Helmond; 15 Karel van Heukelom Venlo.    

Echt  2 november

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4 Willy Vergooszen Susteren; 5 M.Niessen Eindhoven; 6 Richard Rongen Venray; 7 Piet Willemsen Oirlo; 8 Bart Hanssen Kessel; 9 Paul Zander Weert; 10 Geertjan Nijssen Meijel. 

Deurne St.Jozef  8 november

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Piet Willemsen Oirlo; 4 Chrit Alleleijn Gulpen; 5 Richard Rongen Venray; 6 M.Niessen Eindhoven; 7 Paul Zander Weert; 8 Frans Hamelinck Deurne; 9 Dries Willemsen Oirlo; 10 Jos Loonen Horst. 

Diergaarde  9 november

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4 Jos  Loonen Horst; 5 Paul Zander Weert; 6 M.Niessen Eindhoven; 7 Piet Willemsen Oirlo; 8 Geertjan Nijssen Meijel; 9 Richard Rongen Venray; 10 Willy Vergooszen Susteren. 

Deurne St.Jozef   15 november

1 Chrit Alleleijn Gulpen; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Richard Rongen Venray; 4 Piet Willemsen Oirlo; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Paul Zander Weert; 7 Dries Willemsen Oirlo; 8 Willy van Veghel Liessel; 9 Karel van Heukelom Venlo; 10 Frans Hamelinck Deurne. 

Nederweert  16 november

Chrit Alleleijn Gulpen; 2 M.Niessen Eindhoven; 3 Jos Loonen Horst; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Richard Rongen Venray; 6 Piet Willemsen Oirlo; 7 Frans Hamelinck Deurne; 8 Bart Hanssen Kessel; 9 Paul Zander Weert; 10 Geertjan Nijssen Meijel. 

Deurne St.Jozef    22 november

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 M.Niessen Eindhoven; 4  Ger Hendriks Meijel;  5 Chrit Alleleijn Gulpen; 6 Richard Rongen Venray; 7 J.Hendrikx Horst; 8 Frans Hamelinck Deurne; 9 Dries  Willemsen Oirlo; 10 Paul Zander Weert. 

Hingen  Echt  23 november

1 Frank van Bakel Deurne; 2 M.Niessen Eindhoven; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Paul Zander Weert; 5 Chrit Alleleijn Gulpen; 6 Richard Rongen Venray; 7 Jos Loonen Horst; 8 Frans Hamelinck Deurne; 9 Piet Willemsen Oirlo; 10 Geertjan Nijssen Meijel. 

Wanroy  30 november

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4 Paul Zander Weert; 5 Willy van Veghel Liessel; 6 Piet Willemsen Oirlo; 7 M.Niessen Eindhoven; 8 Richard Rongen Venray; 9 Frans Hamelinck Deurne; 10 Jos Loonen Horst; 11 Geertjan Nijssen Meijel; 12 Coen Luyten Meijel; 13 Theo Driessen Beek en Donk; 14 Karel van Heukelom Venlo; 15 Twan Pijnenburg Neerkant. 

Meijel  7 december

Frank van Bakel Deurne; 2 Willy van Veghel Liessel; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Paul Zander Weert; 5 Frans Hamelinck Deurne; 6 Geertjan Nijssen Meijel; 7 Chrit Alleleijn Gulpen; 8 Piet Willemsen Oirlo; 9 Bart Hanssen Kessel; 10 Jos Korsten Panningen. 

Oostrum  14 december

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4 Piet Willemsen Oirlo; 5 Frans Hamelinck Deurne; 6 Dries Willemsen Oirlo; 7 Paul Zander Weert; 8 Jos Korsten Panningen; 9 Richard Rongen Venray; 10 Jos Loonen Horst. 

Montfort 21 december

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Chrit Alleleijn Gulpen; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Frans Hamelinck Deurne; 5 Paul Zander Weert; 6 Piet Willemsen Oirlo; 7 Jos Loonen Horst; 8 M.Niessen Eindhoven; 9 Bart Hanssen Kessel; 10 Dries Willemsen Oirlo. 

Deurne  26 december  Kampioenschap

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Chrit Alleleijn Gulpen; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Frans Hamelinck Deurne; 5 Piet Willemsen Oirlo; 6 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 7 Paul Zander Weert; 8 Dries Willemsen Oirlo; 9 M.Niessen Eindhoven; 10 Jos Korsten Panningen; 11 Jos Loonen Horst; 12 Willy van Veghel Liessel; 13 A. Pijnenburg Neerkant;  14 Karel van Heukelom Venlo; 15 P.Bellemakers Deurne.

Kampioen

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Chrit Alleleijn Gulpen; 3 Ger Hendriks Meijel.    

Blerick  28 december

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Chrit Alleleijn Gulpen; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Paul Zander Weert; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Piet Willemsen Oirlo; 7 Jos Loonen Horst; 8 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 9 Willy van Veghel Liessel; 10 Frans Hamelinck Deurne. 

Weert  4 januari

1 Paul Zander Weert; 2 Ger Hendriks Meijel; 3 Frans Hamelinck Deurne; 4 Chrit Alleleijn Gulpen; 5 Jos Loonen Horst; 6 Geertjan Nijssen Meijel; 7 Jos Korsten Panningen; 8 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 9 Willy van Veghel Liessel; 10 Piet Willemsen Oirlo.

Puntenklassement

1 Frank van Bakel Deurne; 2

 

1981/1982

Echt  25 oktober

1 Paul Zander Weert; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4 Piet Steyvers Helmond; 5 Geertjan Nijssen Meijel; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Jos Korsten Panningen; 8 Jos Loonen Horst; 9 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 10 Huub Konings Asten; 11 M.Verrijdt Afferden; 12  C.Luyten Meijel;13 Frans Hamelynck Deurne; 14 Wil Hamelynck Deurne; 15 Theo Verhees Deurne.          

Nederweert  1 november

1 Paul Zander Weert; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Geertjan Nijssen Meijel; 4 Chrit Alleleijn Gulpen; 5 Piet Steyvers Helmond; 6 Fran Hamelynck Deurne; 7 Jos Korsten Panningen; 8 Jos loonen Horst; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 C.Luyten Meijel; 11 Huub Konings Asten; 12 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 13 Wil Hamelynck Deurne; 14 Ron de Wolf Roermond; 15 Theo Verhees Deurne.  

Montfort  8 november

1 Paul Zander Weert; 2 Geertjan Nijssen Meijel; 3 Piet Willemsen Oirlo; 4 Piet Steyvers Helmond; 5 Huub Konings Asten; 6 Frans Hamelynck Deurne; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Jos Korsten Panningen; 9 Chrit Alleleijn Gulpen; 10 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 11 Jos Loonen Horst; 12 Eric Oeben Posterholt; 13 Theo Verhees Deurne; 14 H. van Nuenen Helmond; 15 Sjraar Weekers Weert. 

Pey  Echt  15 november

1 Paul Zander Weert; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Huub Konings Asten; 4 Jos Loonen Horst; 5 Frans Hamelynck Deurne; 6 Geertjan Nijssen Meijel; 7 Jos Korsten Panningen; 8 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 9 C.Luyten Meijel; 10 M.Verrijdt Afferden; 11 Ger Hendriks Meijel; 12 Karel van Heukelom Venlo; 13 Eric Oeben Posterholt; 14 Theo Verhees Deurne; 15 Ed Lenssen Roermond. 

Maria Hoop Echt  21 november

1 Piet Willemsen Oirlo; 2 Paul Zander Weert; 3 Geertjan Nijssen Meijel; 4 Jos Loonen Horst; 5  Ger Hendriks Meijel; 6 Frans Hamelynck Deurne; 7 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 8 Huub Konings Asten; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Wil Hamelynck Deurne; 11 Theo Verhees Deurne; 12 Dries Willemsen Oirlo; 13 M.Verrijdt Afferden; 14 P.Thielen Oirlo;15 Willy Leijsten Deurne. 

Pey Echt  2  29 november

1 Paul Zander Weert; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4  Ger Hendriks Meijel; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Geertjan Nijssen Meijel; 7 Jos Loonen Horst; 8 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 9 Huub Konings Asten; 10 Theo Verhees Deurne; 11 Frans Hamelynck Deurne; 12 C.Luyten Meijel; 13 Wil Hamelynck Deurne; 14 B.Thijssen Heythuysen; 15 P.Thielen Oirlo. 

Oostrum  6 december

1 Piet Willemsen Oirlo; 2 Jos Korsten Panningen; 3 Huub Konings Asten; 4 Chrit Alleleijn Gulpen; 5 Paul Zander Weert; 6 Jos Loonen Horst; 7  M.Verrijdt Afferden; 8 Dries Willemsen Oirlo; 9 C.Luyten Meijel; 10 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 11 P.Thielen Oirlo; 12 Theo Verhees Deurne; 13 Geertjan Nijssen Meijel; 14 Wil Hamelynck Deurne; 15 Willy Leijsten Deurne.  

Meijel  13 december   Kampioenschap

1 Piet Willemsen Oirlo; 2 Huub Konings Asten; 3 Paul Zander Weert; 4 Geertjan Nijssen Meijel; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 7 Jos Korsten Panningen; 8 Theo Verhees Deurne; 9 C.Luyten Meijel; 10 Frans Hamelynck Deurne; 11 Chrit Alleleijn Gulpen; 12 Fr.Peeters Meijel; 13 H.Martens Meijel; 14 R.Deckers Maasmechelen B.; 15 H.Kuepers Nederweert.

Kampioen

1 Piet Willemsen Oirlo; 2 Huub Konings Asten; 3 Paul Zander Weert.    

Wanroy  19 december   AFGELAST. 

Deurne  26 december

1 Piet Willemsen Oirlo; 2 Geertjan Nijssen Meijel; 3 Paul Zander Weert; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 6 Jos Loonen Horst; 7 Huub Konings Asten; 8 Frans Hamelynck Deurne; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Jos Korsten Panningen. 

Reuver  27 december

1 Paul Zander Weert; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Theo Verhees Deurne; 4 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 5 Huub Konings Asten; 6 Jos Loonen Horst; 7 Jos Korsten Panningen; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 W.Hamelynck Deurne; 10 Chrit Alleleijn Gulpen. 

Roermond  de Weerd   1 januari

1 Chrit Alleleijn Gulpen; 2 Jos Loonen Horst; 3 Geertjan Nijssen Meijel; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 W.Hamelynck Deurne; 8 H.Kuepers Nederweert; 9 Karel van Heukelom Venlo; 10 Willy Leijsten Deurne; 11 Dries Willemsen Oirlo; 12 H. van Nuenen Helmond; 13 Sjraar Weekers Weert; 14 H.Martens Meijel; 15 R. van Tongerloo Weert. 

Blerick  3 januari

1 Jos Korsten Panningen; 2 Geertjan Nijssen Meijel; 3 Ger Hendriks Meijel; 4 Jos Loonen Horst; 5 Theo Verhees Deurne; 6 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 7 W.Hamelynck Deurne; 8 C.Luyten Meijel; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 R. van Tongerloo Weert; 11 Willy Leijsten Deurne; 12 Dries Willemsen Oirlo; 13 H.Kuepers Nederweert; 14 J.Baltussen Asten; 15 Karel van Heukelom Venlo. 

Asten  10 januari

1 Theo Verhees Deurne; 2 Geertjan Nijssen Meijel; 3 Jos loonen Horst; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Piet Steyvers Helmond; 6 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 7 C.Luyten Meijel; 8 Karel van Heukelom Venlo; 9 Dries Willemsen Oirlo; 10 H.Martens Meijel; 11 H.Kuepers Nederweert; 12 R. van Tongerloo Weert; 13 D.Thielen Oirlo; 14 J.Baltussen Asten; 15 Sjraar Weekers Weert. 

Wanroy  17 januari

1 Theo Verhees Deurne; 2 Geertjan Nijssen Meijel; 3 Jos Loonen Horst; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Piet Steyvers Helmond; 6 N.N.; 7 C.Luyten Meijel; 8 Karel van Heukelom Venlo; 9 Dries Willemsen Oirlo; 10 H.Martens Meijel; 13 D.Thielen Oirlo. 

Puntenklassement

 

1982/1983

Echt  31 oktober

1 Jos Loonen Horst; 2 Theo Verhees Deurne; 3 Geertjan Nijssen Meijel; 4 Henri Maatjes Nuenen; 5 Jos Korsten Panningen; 6 H. van Nuenen Helmond; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 9 Frans van Geffen Zeelst; 10 K.Bex Haelen.    

Diergaarde  6 november

1 J.Woestenberg St.Willebrord; 2 Geertjan Nijssen Meijel; 3 Jos Loonen Horst; 4 Henri Maatje Nuenen; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 J.Diels Schrauwen B.; 7 Jos Korsten Panningen; 8 K.Bex Haelen; 9 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 10 Theo Verhees Deurne. 

St.Anthonis 7 november

1 H. van Nuenen Helmond; 2 Geertjan Nijssen Meijel; 3 Theo Verhees Deurne; 4 Piet Hubers Beers; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Jos Loonen Horst; 7 Theo Trilsbeek Beek en Donk; 8 K.Bex Haelen; 9 Frans Kessels Ospel; 10 Piet Muyzers Merselo. 

Pey  Echt  14 november

1 Theo Verhees Deurne; 2 Jos Korsten Panningen; 3 Geertjan Nijssen Meijel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Jan Smits Nuenen; 6 H. van Nuenen Helmond; 7 Piet Muyzers Merselo; 8 Har Janssen Kessel; 9 P.Snijkers Beegden; 10 Leo Coumans Someren; 11 Frans Kessels Ospel; 12 Jan Willemsen Neer; 13 Math Simons Reuver; 14 Jan van Heukelom Tegelen; 15 D.Thielen Oirlo. 

Nederweert  21 november

1 Theo Verhees Deurne; 2 Geertjan Nijssen Meijel; 3 Jos Korsten Panningen; 4 H. van Nuenen Helmond; 5 Jos Loonen Horst; 6 Henri Maatje Nuenen; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Piet Hubers Beers; 9 Jan Smits Nuenen; 10 R. van de Wallen Vlierden; 11 Had Graat Meijel; 12 Frans Kessels Ospel; 13 R. van Tongerloo Weert; 14 Jan Willemsen Neer; 15 Math Simons Reuver. 

Reuver  28 november

1 Jos Loonen Horst; 2 Jos Korsten Panningen; 3 H. van Nuenen Helmond; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Geertjan Nijssen Meijel; 6 Piet Hubers Beers; 7 Had Graat Meijel; 8 Jan Willemsen Neer; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Frans Kessels Ospel; 11 Piet Muyzers Merselo; 12 Jan Ubachs Amstenrade; 13 Peter van der Linden Helmond;  14 W.Hamelynck Deurne; 15 Har Janssen Kessel. 

Montfort  5 december

1 Jos Loonen Horst; 2 Theo Verhees Deurne; 3 Piet Hubers Beers; 4 Geertjan Nijssen Meijel; 5 H. van Nuenen Helmond; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Jan Willemsen Neer; 8 K.Bex Haelen; 9 Rik Breeuwer Montfort; 10 Piet Muyzers Merselo; 11 Math Simons Reuver; 12 P.Snijkers Beegden; 13 Ger Hendriks Meijel; 14 Har Janssen Kessel; 15 Sjraar Weekers Weert. 

Meijel  12 december

1 Theo Verhees Deurne; 2 H. van Nuenen Helmond; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Geertjan Nijssen Meijel; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Piet Muyzers Merselo; 7 R. van de Wallen Vlierden; 8 Math Simons Reuver; 9 Jan Willemsen Neer; 10  A. van der Heijden Schaik; 15 Har Janssen Kessel. 

Wanroy  19 december

1 H. van Nuenen Helmond; 2 Piet Hubers Beers; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Jan Willemsen Neer; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Geertjan Nijssen Meijel; 8 Math Simons Reuver; 9 Har Janssen Kessel; 10 R. van de Wallen Vlierden; 11 Piet Muyzers Merselo; 13 C.Luyten Meijel; 14 Karel van Heukelom Venlo; 15 A. van der Heijden Schaik. 

Deurne  26 december

1 Theo Verhees Deurne; 2 Jos Korsten Panningen; 3 H. van Nuenen Helmond; 4 Jan Willemsen Neer; 5 Henri Maatje Nuenen; 6 Math Simons Reuver; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Geertjan Nijssen Meijel; 9 Piet Muyzers Merselo; 10 A. van der Heijden Schaik; 11 Jan Jordans Landhorst; 12 Har Janssen Kessel; 13 D.Thielen Oirlo; 14 C.Luyten Meijel; 15 C.Willems Cuyk. 

Roermond  2 januari

1 H. van Nuenen Helmond; 2 Jos Korsten Panningen; 3 Piet Muyzers Merselo; 4 Geertjan Nijssen Meijel; 5 Jan Willemsen Neer; 6 W.Hamelynck Deurne; 7 R. van de Wallen Vlierden; 8 K.Bex Haelen; 9 P.Snijkers Beegden; 10 Ger Hendriks Meijel; 11 Har Janssen Kessel; 13 W.van de Beucken Kessel; 14 D.Thielen Oirlo. 

Echt  9 januari   Kampioenschap

1 Piet Hubers Beers; 2 Jos Korsten Panningen; 3 Piet Muyzers Merselo; 4 Jan Willemsen Neer; 5 Geertjan Nijssen Meijel; 6 R.van de Wallen Vlierden; 7 W. van de Beucken Kessel; 8 Henri Maatje Nuenen; 9 G.Willems Cuyk; 10 Jan Smits Nuenen; 11 Har Janssen Kessel; 12 Leo Coumans Someren; 13 Dries Willemsen Oirlo; 14 P.Snijkers Beegden; 15 Karel van Heukelom Venlo.

Kampioen

1 Piet Hubers Beers; 2 Jos Korsten Panningen; 3 Piet Muyzers Merselo.ne; 4 Piet Hubers Beers; 5 Piet Muyzers Merselo; 6 H. van Nuenen Helmond; 7 Henri Maatje Nuenen; 8 R. van de Wallen Vlierden; 9 A. van der Heijden Schaik; 10 Dries Willemsen Oirlo; 11 W.van de Beucken Kessel; 12 Jan Jordans Landhorst; 13 Jan Willemsen Neer; 14 Frans Moll Helmond; 15 P.Snijkers Beegden. 

Oostrum  23 januari

1 Piet Hubers Beers; 2 Jos Korsten Panningen; 3 P.Muyzers Merselo; 4 Jan Willemsen Neer; 5 R. van de Wallen Deurne; 6 Geertjan Nijssen Meijel; 7 P.Snijkers Beegden; 8 Jan Jordans Landhorst; 9 A. van der Heijden Schaik; 10 Har Janssen Kessel; 11 Jan Reinders Neer; 12 Gerard Keijsers Kessel; 13 Ed Lenssen Roermond; 14 Rien van der Heijden Schaik; 15 Henk Botterhuis Sambeek. 

Puntenklassement

1 Jos Korsten Panningen  102 punten; 2 Geertjan Nijssen Meijel 98; 3 H. van Nuenen Helmond 82; 4 Theo Verhees Deurne 81; 5 Piet Hubers Beers 59; 6 Jos Loonen Horst 49; 7 Ger Hendriks Meijel  45; 8 Piet Muyzers Merselo 43; 9 Jan Willemsen Neer 42; 10 Henri Maatje Nuenen 33. 

1983/1984

Echt  30 oktober

1 Theo Verhees Deurne; 2 Jos Korsten Panningen; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4 P.Vreeswijk Someren; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 A. van der Heijden Schaik; 7 Geertjan Nijssen Meijel; 8 P.Snijkers Beegden; 9 Maurice Lamber Blerick; 10 M. van der Heijden Schaik; 11 Ger Hendriks Meijel; 12 Frans Kessels Ospel; 13 K.Bex Haelen; 14 M. van Geenen Deurne; 15 Jan Peeten Baarlo.    

Diergaarde  5 november

1 Theo Verhees Deurne; 2 M.Schrauwen Terheijden; 3 Geertjan Nijssen Meijel; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Jos Korsten Panningen; 7 A. van der Heijden Schaik; 8 Chrit Alleleijn Gulpen; 9 M. van der Heijden Schaik; 10 Frans Kessels Ospel; 11 Har Janssen Kessel; 12 P.Snijkers Beegden; 13 M. van Geenen Deurne; 14 Leo Weijers Baarlo; 15 Alwin Opbroek Lottum. 

St.Anthonis  6 november

1 Theo Verhees Deurne; 2 Chrit Alleleijn Gulpen; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 M. van Geenen Deurne; 5 Jos Korsten Panningen; 6 A. van der Heijden Schaik; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Martin van der Weijden Milheeze; 10 M. van der Heijden Schaik; 11 Alwin Opbroek Lottum; 12 Har Janssen Kessel; 13 Jan Peeten Baarlo; 14 Geertjan Nijssen Meijel; 15 Ed Wanten Hout Blerick. 

Nederweert  13  november

1 Theo Verhees Deurne; 2 Chrit Alleleijn Gulpen; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Frans Kessels Ospel; 5 Gerard Keijsers Kessel; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Har Janssen Kessel; 10 Leo Weijers Baarlo; 12 M. van Geenen Deurne; 14 Huub Lamber Blerick. 

Wanroy  20 november

1 Theo Verhees Deurne; 2 Chrit Alleleijn Gulpen; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 W. van de Beucken Kessel; 6 Frans Kessels Ospel; 7 M. van der Heijden Schaik; 8 M. van Geenen Deurne; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 P.Snijkers Beegden. 

Reuver  26 november

1 Theo Verhees Deurne; 2 Chrit Alleleijn Gulpen; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 H.Driessen Weert; 7 Huub Lamber Blerick; 8 Har Janssen Kessel; 9 Frans Kessels Ospel; 10 J.Claassen Ysselsteyn. 

Montfort  27 november

1 Theo Verhees Deurne; 2 Chrit Alleleijn Gulpen; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Har Janssen Kessel; 6 P.Vreeswijk Someren; 7 Maurice Lamber Blerick; 8 Geerjan Nijssen Meijel; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 P.Snijkers Beegden. 

Meijel  4 december

Theo Verhees Deurne; 2 Jos Korsten Panningen; 3 P.Vreeswijk Someren; 4 Geertjan Nijssen Meijel; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Martin van der Weijden Milheeze; 8 Huub Konings Asten; 9 A. van der Heijden Schaik; 10 Chrit Alleleijn Gulpen; 11 Gerrard Keijsers Kessel; 12 Har Janssen Kessel; 13 Leugéne Faasen Velden; 14 P.Snijkers Beegden; 15 Jan Willemsen Neer.  

Blerick  11  december

1 Theo Verhees Deurne; 2 Jos Korsten Panningen; 3 P.Vreeswijk Someren; 4 Huub Lamber Blerick; 5 Chrit Alleleijn Gulpen; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Frans Kessels Ospel; 8 Har Janssen Kessel; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Martin van de Weijer Milheeze. 

Someren  17 december

1 Theo Verhees Deurne; 2 Jos Korsten Panningen; 3 P.Vreeswijk Someren; 4 Chrit Alleleijn Gulpen; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Huub Konings Asten; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Har Janssen Kessel; 10 M.van der Heijden Schaik. 

Nuenen  18 december

1 Theo Verhees Deurne;2 Ger Hendriks Meijel; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4 Gerard Keijsers Kesel; 5 Alwin Opbroek Lottum; 6 Martin van de Weijer Milheeze; 7 P.Vreeswijk Someren; 8 Jan Willemsen Neer; 9 Leo Weijers Barlo; 10 M. van der Heijden Schaik. 

Deurne  26 december

1 Theo Verhees Deurne; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jos Korsten Panningen; 6 P.Vreeswijk Someren; 7 Alwin Opbroek Lottum; 8 M.van der Heijden Schaik; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 M. van geenen Deurne; 11 A. van der Heijden Schaik; 12 Har Janssen Kessel; 13 Martin van de Weijer Milheeze; 14 Ed Wanten Hout Blerick; 15 Geertjan Nijssen Meijel. 

Oostrum  8 januari  Kampioenschap

1Theo Verhees Deurne; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4 P.Vreeswijk Someren; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 J.Claassen Ysselsteyn; 7 Geertjan Nijssen Meijel; 8 Huub Konings Asten; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Alwin Opbroek Lottum; 11 Martin van de Weijer MIlheeze; 12 Har Janssen Kessel; 13 Leo Weijers Baarlo; 14 P.Snijkers Beegden; 15 M. van der Heijden Schaik.

Kampioen

1 Theo Verhees Deurne; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Chrit Alleleijn Gulpen.    

Pey Echt  15 januari

1 Chrit Alleleijn Gulpen; 2 Jos Korsten Panningen; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Har Janssen Kessel; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Martin van de Weijer Milheeze; 7 F.Laenen Ospel; 8 Leugéne Faasen Velden; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 M.van der Heijden Schaik; 11 Ed Wanten Hout Blerick; 12 Ger Hendriks Meijel; 13 P.Snijkers Beegden; 14 Geertjan Nijssen Meijel;1 5 H.Kuepers Nederweert. 

Sittard  22 januari

1 Alwin Opbroek Lottum; 2 Chrit Alleleijn Gulpen; 3 P.Vreeswijk Someren; 4 Geertjan Nijssen Meijel; 5 Har Janssen Kessel; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Jos Korsten Panningen; 8 P.Snijkers Beegden; 9 M.van der Heijden Schaik; 10 M.Kneepkens Nederweert. 

Puntenklassement

1 Theo Verhees Deurne; 2 Chrit Allleijn Gulpen; 3 Jos Korsten Panningen. 

1984/1985

Mierlo   14 oktober  Org.Amateursport Ned.

35+

1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Ferrie van der Vleuten Mierlo Hout; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Piet Coumans Someren; 5 A. van de Ven Veldhoven.

35-

1 Piet Steyvers Helmond; 2 F.Giebels Geldrop; 3 Pim Cnoops Geldrop; 4 W. de Jong Eindhoven; 5 M.Donders Geldrop.       

Echt  28 oktober

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Pascal Alleleijn Gulpen; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Alwin Opbroek Lottum; 6 Chrit Alleleijn Gulpen; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Eugéne van Bavel Blerick; 9 Ed Wanten Hout Blerick; 10 Eric Claessen Castenray; 11 Maurice Lamber Blerick; 12 Had Graat Meijel; 13 Robert Wanten Hout Blerick; 14 Huub Kuepers Nederweert Eind; 15 Jan Peeten Baarlo. 

Diergaarde  3 november

1 G.Verhoeven Berkel Enschot; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Ed Wanten Hout Blerick; 6 Chrit Alleleijn Gulpen; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Theo Heijnen Maashees; 9 Eric Claessen Castenray; 10 Jan Willemsen Neer. 

Stevensbeek  4 november

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Theo Heijnen Maashees 4 Jos Korsten Panningen; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Chrit Alleleijn Gulpen; 7 Maurice Lamber Blerick; 8 Ed Wanten Hout Blerick; 9 J.Verschuren Mortel; 10 J.Steyvers Someren. 

Someren  10 november

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Chrit Alleleyn Gulpen; 4 Pascal Alleleijn Gulpen; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Ed Wanten Hout Blerick; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 J,Verschuren Mortel; 9 J.Steyvers Someren; 10 Ger Hendriks Meijel. 

Nederweert  11 november

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Jos Korsten Panningen; 3 Maurice Lamber Blerick; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Chrit Alleleijn Gulpen; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Eric Claessen Castenray; 8 Ed Wanten Hout Blerick; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Ger Hendriks Meijel. 

Wanroy  18 november

1 Jos Korsten Panningen; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Theo Heijnen Maashees; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Eric Claessen Castenray; 6 Pascal Alleleijn Gulpen; 7 Chrit Alleleijn Gulpen; 8 J.Verschuren Mortel; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Ed Wanten Hout Blerick. 

Heythuysen  25 november

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Pascal Alleleijn Gulpen; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Theo Heijnen Maashees; 6 Chrit Alleleijn Gulpen; 7 Martin van de Weijer Milheeze; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Eric Claessen Castenray; 10 Ed Wanten Hout Blerick. 

Nuenen  2 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Maurice Lamber Blerick; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4 Eric Claessen Castenray; 5 Martin van de Weijer Milheeze; 6 Leugéne Faasen Velden; 7  N.N.; 8 Ed Wanten Hout Blerick; 9  N.N.; 10 Gerard Keijsers Kessel. 

Meijel  9 december

1 Ger Hendriks Meijel; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Chrit Alleleijn Gulpen; 5 Louis Leenen Nederweert; 6 Pascal Alleleijn Gulpen; 7 Martin van de Weijer Milheeze; 8 Eric Claessen Castenray; 9 Maurice Lamber Blerick; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn. 

Reuver  16 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Pascal Alleleijn Gulpen; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Martin van de Weijer Milheeze; 7 Eric Claessen Castenray; 8 Piet van Asten Ysselsteyn; 9 Maurice Lamber Blerick; 10 Ed Wanten Hout Blerick. 

Oostrum  23 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Eric Claessen Castenray; 4 Martin van de Weijer Milheeze; 5 Chrit Alleleijn Gulpen; 6 Ger Hendriks Meijel; 7 Pascal Alleleijn Gulpen; 8 Piet van Asten Ysselsteyn; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10 Maurice Lamber Blerick. 

Deurne  26 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Martin van de Weijer Milheeze; 4 Pascal Alleleijn Gulpen; 5 Piet van Asten Ysselsteyn; 6 Chrit Alleleijn Gulpen; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 J.Verschuren Mortel; 10 Karel Peters Deurne. 

Montfort  30 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Chrit Alleleijn Gulpen; 4 N.N.; 5 Eric Claessen Castenray; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 Martin van de Weijer Milheeze; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Piet van Asten Ysselsteyn; 10 Jan Willemsen Neer. 

Bergen  1 januari

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Chrit Alleleijn Gulpen; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Martin van de Weijer Milheeze; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 Ger Hendriks Meijel; 8 Jan Willemsen Neer; 9 Alf Jacobs Venray; 10 Willy Heijnen Venray; 11 Maurice Lamber Blerick; 12 Thijs van Asten Ysselsteyn; 14 Had Graat Meijel. 

Sittard   6 januari  Kampioenschap  AFGELAST te gevaarlijk 

Ysselsteyn  13 januari

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Martin van de Weijer Milheeze; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 Piet van Asten Ysselsteyn; 6 Eric Claessen Castenray; 7 Jan Willemsen Neer; 8 Ger Hendriks Meijel; 9 Pascal Alleleijn Gulpen; 10 Chrit Alleleijn Gulpen. 

Ysselsteyn  27 januari  Kampioenschap

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Piet van Asten Ysselsteyn; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Pascal Alleleijn Gulpen; 5 Ger Hendriks Meijel; 6 Willy Heijnen Venray; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Chrit Alleleijn Gulpen; 9 Eric Claessen Castenray; 10 Karel Peters Deurne; 11 Maurice Lamber Blerick; 12 Thijs van Asten Ysselsteyn; 13 Alf Jacobs Venray; 14 Jan Verschuren Mortel; 15 Alwin Opbroek Lottum.

Kampioen

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Piet van Asten Ysselsteyn; 3 Gerard Keijsers Kessel.    

Puntenklassement

1 Louis Leenen Nederweert 154 punten; 2 Gerard Keijsers Kessel 114; 3 Chrit Alleleijn Gulpen 93; 4 Pascal Alleleijn Gulpen 72; 5 Jos Korsten Panningen 61; 6 Ger Hendriks Meijel 55; 7 Theo Heynen Maashees 54; 8 Martin van de Weijer Milheeze 53; 9 Eric Claessens Castenray 50; 10 Piet van Asten Ysselsteyn 37; 11 Leugéne Faasen Velden 26; 12 Maurice Lamber Blerick 25; 13 Ed Wanten Hout Blerick 19; 14 Jan Verschuren Mortel 10; 15 Jan Willemsen Neer 9.