Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden junioren/nieuwelingen top 10 2021-2025 

2021-2022 WEBU Cross Cup

Baarlo 24 oktober

1 Max Rijvers Lottum; 2 Sam Vrancken Meerssen; 3 Bram Meijerink Raalte; 4 Daan Wingelaar Sittard; 5 Lars Slechten Bilzen B.; 6 Fynn Brands Hillensberg Dld.; 7 Ties Verbruggen Gemonde; 8 Mitch Senden Schinveld; 9 Jip Schouren Swalmen; 10 Juul Hendrikx Herkenbosch; 11 Jens Engelen Swalmen; 12 Jop van Mierlo Siebengewald; 13 Thijs van de Ven Helmond; 14 Thomas Janssen Moergestel; 15 Niels Huisman Valkenburg; 16 Xavier Donné Neeroeteren B.; 17 Niels Heussen Kinrooi B.; 18 Teun Honderdors Horn; 19 Freek Jansen Lage Mierde.

Venlo Schaapsdijk 31 oktober

1 Sem Vrancken Meerssen; 2 Fynn Brands Hillensberg Dld.; 3 Bram Meijerink Raalte; 4 Juul Henderikx Raalte; 5 Mitch Senden Schinveld; 6 Lars Slechten Bilzen B.; 7 Ties Verbruggen Gemonde; 8 Daan Wingelaar Sittard; 9 Jip Schouren Swalmen; 10 Jop van Mierlo Siebengewald; 11 Thomas Janssen Moergestel; 12 Teun Honderdors Horn; 13 Thijs van de Ven Helmond; 14 Niels Huisman Valkenburg; 15 Xavier Donné Neeroeteren B.; 16 Hein van Bree Helmond; 17 Stijn Karel Helmond.

Sittard 6 november

1 Fynn Brands Hillensberg Dld.; 2 Sem Vrancken Meerssen; 3 Jens Engelen Swalmen; 4 Juul Hendrikx Herkenbosch; 5 Lars Slechten Bilzen B.; 6 Ties Verbruggen Gemonde; 7 Jop van Mierlo Siebengewald; 8 Jip Schouren Swalmen; 9 Matthias de Schrijver Roosdaal B.; 10 Jip Franken Kerkrade; 11 Thomas Janssen Moergestel; 12 Sander Cuenen Mopertingen B.; 13 Niels Huisman Valkenburg; 14 Hein van Bree Helmond; 15 Teun Honderdors Horn; 16 Stef Janssen Reuver; 17 Xavier Donné Neeroeteren B.; 18 Niels Heussen Kinrooi B.; 19 Thijs van de Ven Helmond.

Sittard 2, 21 november

1 Juul Hendrikx Herkenbosch; 2 Ties Beckers Melick; 3 Daan Wingelaar Sittard; 4 Lars Slechten Bilzen B.; 5 Mitch Senden Schinveld; 6 Ties Verbruggen Gemonde; 7 Thomas Janssen Moergestel; 8 Stijn Verbruggen Venlo; 9 Jop van Mierlo Siebengewald; 10 Jip Franken Kerkrade; 11 Xavier Donné Neeroeteren B.; 12 Hein van Bree Helmond; 13 Thijs van de Ven Helmond; 14 Teun Honderdors Horn; 15 Vince Elzinga Born; 16 Niels Heussen Kinrooi B.; 17 Stijn Karel Helmond.

Venlo Herungerberg 2, 28 november

1 Jens Engelen Swalmen; 2 Jip Schouren Swalmen; 3 Sem Vrancken Meerssen; 4 Ties Verbruggen Gemonde; 5 Juul Hendrikx Herkenbosch; 6 Lars Slechten Bilzen B.; 7 Thijs van de Ven Helmond; 8 Thomas Janssen Moergestel; 9 Sven van Merriënboer Wernhout; 10 Jop van Mierlo Siebengewald; 11 Stef Janssen Reuver; 12 Niels Huisman Valkenburg; 13 Hein van Bree Helmond; 14 Xavier Donné Neeroeteren B.; 15 Niels Heussen Kinrooi B.; 16 Freek Jansen Lage Mierde; 17 Stijn Karel Helmond.

Sittard 3, 5 december

1 Fynn Brands Hillensberg Dld.; 2 Sem Vrancken Meerssen; 3 Jasper Schoofs Mol B.; 4 Lars Slechten Bilzen B.; 5 Jip Schouren Swalmen; 6 Mitch Senden Schinveld; 7 Stijn Verbruggen Venlo; 8 Juul Hendrikx Herkenbosch; 9 Jop van Mierlo Siebengewald; 10 Ties Verbruggen Gemonde; 11 Xavier Donné Neeroeteren B.; 12 Hein van Bree Helmond; 13 Niels Huisman Valkenburg; 14 Thijs van de Ven Helmond; 15 Stijn Karel Helmond.

Reuver 12 december

1 Brent van Geest Eersel; 2 Cas Krebbers Deest; 3 Fynn Brands Hillensberg Dld.; 4 Jens Engelen Swalmen; 5 Sem Vrancken Meerssen; 6 Ties Beckers Melick; 7 Lars Slechten Bilzen B.; 8 Jip Schouren Swalmen; 9 Mitch Senden Schinveld; 10 Ties Verbruggen Gemonde; 11 Juul Hendrikx Herkenbosch; 12 Stef Bartels Hooge Mierde; 13 Jop van Mierlo Siebengewald; 14 Thijs van de Ven Helmond; 15 Niels Huisman Valkenburg; 16 Stijn Verbruggen Venlo; 17 Stef Janssen Reuver; 18 Hein van Bree Helmond; 19 Niels Heussen Kinrooi B.; 20 Xavier Donné Neeroeteren B.; 21 Ties Geraedts Swalmen.

Venlo Herungerberg 2, 30 januari

1 Bram Meijerink Raalte; 2 Jip Schouren Swalmen; 3 Mitch Senden Schinveld; 4 Juul Hendrikx Herkenbosch; 5 Lars Slechten Bilzen B.; 6 Ties Verbruggen Gemonde; 7 Thijs van de Ven Helmond; 8 Stijn Verbruggen Venlo; 9 Xavier Donné Neeroeteren B.; 10 Hein van Bree Helmond; 11 Niels Heussen Kinrooi B.; 12 Niels Huisman Valkenburg; 13 Stijn Karel Helmond.