Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden  junioren top 10  

2015-2020


2015-2016  Jos Feron Cup 

Baarlo  11 oktober

1 Dylan Strik Heerlen; 2 Timo Funck Keulen Dld.; 3 Remon Delnoije Mechelen; 4 Sebastian Lowie Rosmeer B.; 5 Luca van den Boom Boekel; 6 Jeroen Killaars Beesel; 7 Niels Gort Thorn; 8 Luuk Muggleton Linne; 9 Luuk van den Eijnde Gemert; 10 Marten Hanegraaf Heeswijk Dinther; 11 Sjors van Zandbeek Heeswijk Dinther; 12 Jordy Smal Maastricht; 13 Rik Wouters Bergeijk; 14 Leander Verheyde Wellen B.; 15 Daniel Lowie Rosmeer B.  

Meterik  18 oktober

1 Sebastian Lowie Rosmeer B.; 2 Remon Delnoije Mechelen; 3 Jeroen Killaars Beesel; 4 Jordy Smal Maastricht; 5 Luuk Muggleton Linne; 6 Marten Hanegraaf Heeswijk Dinther; 7 Sjors van Zandbeek Heeswijk Dinther; 8 Daniel Lowie Rosmeer B.; 9 Jouke Braun Reuver; 10 Tanar Reyskens Rekem B.; 11 Lis Dorussen Beuningen; 12 Nick Thoolen Weert; 13 Berko Dorussen Beuningen.  

Sittard  25 oktober

1 Sebastian Lowie Rosmeer B.; 2 Luuk Muggleton linne; 3 Jeroen Killaars Beesel; 4 Stef Hendriks Haelen; 5 Leander Verheyde Wellen B.; 6 Daniel Lowie Rosmeer B.; 7 Kyle de Gooyert Rosmeer B.; 8 Tanar Reyskens Rekem B.; 9 Jouke Braun Reuver; 10 Nigel Debets Dilsen B.; 11 Charlotte  Voss Bonen Dld. 

Reuver  1 november

1 Sebastian Lowie Rosmeer B.; 2 Timo Funck Keulen Dld.; 3 Luuk Muggleton Linne; 4 Jeroen Killaars Beesel; 5 Jordy Smal Maastricht; 6 Daniel Lowie Rosmeer B.; 7 Sjors van Zandbeek Heeswijk Dinther; 8 Jouke Braun Reuver; 9 Tanar Reyskens Rekem B.; 10 Nick Thoolen Weert; 11 Bowen Adriaans Stein; 12 Nigel Debets  Dilsen B. 

Brunssum  8 november

1 Dylan Strik Heerlen; 2 Sebastian Lowie Rosmeer B.; 3 Noah Vreeswijk Someren; 4 Remon Delnoije Mechelen; 5 Luuk  Muggleton Linne; 6 Jeroen Killaars Beesel; 7 Jordy Smal Maastricht; 8 Maarten Hanegraaf Heeswijk Dinther; 9 Jouke Braun Reuver; 10 Leander Verheyde Wellen B.; 11 Sjors van Zandbeek Heeswijk Dinther; 12 Nick Thoolen Weert; 13 Kyle De Gooyert Rosmeer B.; 14 Nigel Debets Dilzen B.

Schweiberg  15 november

1 Sebastian Lowie Rosmeer B.; 2 Luuk Muggleton Linne; 3 Jeroen Killaars Beesel; 4 Leander Verheyde Wellen B.; 5 Kyle de Gooyert Rosmeer B.; 6 Tanar Reyskens Rekem B.; 7 Jouke Braun Reuver; 8 Nick Thoolen Weert.

Meijel  22 november

1 Jeroen Killaars Beesel; 2 Sebastian Lowie Rosmeer B.; 3 Luuk van den Eijnde Gemert; 4 Sjors van Zandbeek Heeswijk Dinther; 5 Luuk Muggleton Linne; 6 Stef Hendriks Haelen; 7 Leander Verheyde Wellen B.; 8 Jouke Braun Reuver; 9 Tanar Reyskens Rekem B.; 10 Nick Thoolen Weert; 11 Bowen Adriaans Stein.

Beegden  29 november

1 Tom Peters Thorn; 2 Sebastian Lowie Rosmeer B.; 3 Jeroen Killaars Beesel; 4 Sjors van Zandbeek Heeswijk Dinther; 5 Leander Verheyde Wellen B.; 6 Raoul Suijkerbuijk Geleen; 7 Jouke Braun Reuver; 8 Kyle de Gooyert Rosmeer B.; 9 Tanar Reyskens Rekem B.; 10 Nick Thoolen Weert.

Landgraaf  6 december

1 Sebastian Lowie Rosmeer B.; 2 Remon Delnoije Mechelen; 3 Jeroen Killaars Beesel; 4 Luuk Muggleton Linne; 5 Luuk Herben Gronsveld; 6 Kyle de Gooyert Rosmeer B.; 7 Niels Peters Meers; 8 Tanar Reyskens Rekem B.; 9 Leander Verheyde Wellen B.; 10 Jouke Braun Reuver; 11 Sjors van Zandbeek Heeswijk Dinther; 12 Nick Thoolen Weert.Beesel  13 december

1 Timo Funck Keulen Dld.;2 Luuk Herben Gronsveld; 3 Jeroen Killaars Beesel; 4 Sebastian Lowie Rosmeer B.; 5 Luuk Muggleton Linne; 6 Sjors van Zandbeek Heeswijk Dinther; 7 Kyle de Gooyert Rosmeer B.; 8 Jouke Braun Reuver; 9 Nigel Debets Dilsen B.; 10 Nick Thoolen Weert.

Nederweert Eind  20 december

1 Timo Funck Keulen Dld.; 2 Jeroen Killaars Beesel; 3 Luuk Muggleton Linne; 4 Jouke Braun Reuver; 5 Kyle de Gooyert Rosmeer B.; 6 Nick Thoolen Weert; 7 Tanar Reyskens Rekem B.; 8 Bowen Adriaans Stein; 9 Nigel Debets Dilsen B.

Blerick  27 december

1 Jeroen Killaars Beesel; 2 Luuk Muggleton linne; 3 Sjors van Zandbeek Heeswijk Dinther; 4 Leander Verheyde Wellen B.; 5 Jouke Braun Reuver; 6 Kyle de Gooyert Rosmeer B.; 7 Tanar Reyskens Reken B.; 8 Nick Thoolen Weert; 9 Stan Coolen Well; 10 Max Tenhagen Venlo.

Landgraaf  3 januari

1 Luuk Muggleton Linne; 2 Jeroen Killaars Beesel; 3 Kyle de Gooyert Rosmeer B.; 4 Leander Verheyde Wellen B.; 5 Jouke Braun Reuver; 6 Tanar Reyskens Rekem B.; 7 Tom Jans Lanaken B.

Bocholtz  17 januari

1 Dylan Strik Heerlen; 2 Remon Delnoije Mechelen; 3 Jeroen Killaars Beesel; 4 Raoul Suijkerbuijk Geleen;5 Sjors van Zandbeek Heeswijk Dinther; 6 Luuk Muggleton Linne; 7 Jouke Braun Reuver; 8 Tom Jans Lanaken B.; 9 Tanar Reyskens Rekem B.

Overloon  24 januari

1 Jeroen Killaars Beesel; 2 Sjors van Zandbeek Heeswijk Dinther; 3 Jouke Braun Reuver; 4 Kyle de Gooyert Rosmeer B.; 5 Leander Verheyde Wellen B.; 6 Tanar Reyskens Rekem B.; 7 Tom Jans Lanaken B.; 8 Nick Thoolen Weert; 9 Stan Coolen Well.


Jaarklassement ( totaal 34 deelnemers )

1 Jeroen Killaars Beesel 271 punten; 2 Luuk Muggleton Linne 222; 3 Jouke Braun Reuver 200; 4 Sebastian Lowie Rosmeer B. 191; 5 Kyle de Gooiert Rosmeer B. 172; 6 Tanar Reyskens Rekem B. 168; 7 Sjors van Zandbeek Riemst B. 160; 8 Leander Verheyde Wellen B. 148; 9 Nick Thoolen Weert 128; 10 Remon Delnoije Mechelen 92; 11 Timo Funck Keulen Dld. 78; 12 Jordy Smal Maastricht 61; 13 Dylan Strik Heerlen 60; 14 Nigel Debets Dilsen B.52; 15 Tom Jans Lanaken B. 41.

2016-2017  Jos Feron Cup

Baarlo  9 oktober

1 Remon Delnoije Mechelen; 2 Jeroen Killaars Beesel; 3 Luuk Muggleton Linne; 4 Tim Neffgen Langewehe Dld.; 5 Jordy Smal Maastricht; 6 Frans Ledoux Landgraaf; 7 Daan Douven Herten; 8 Niklas Mark Koblenz Dld.; 9 Miel Storms Grevenbicht; 10 Nick Thoolen Weert; 11 Quinten Stegen Bilzen B.; 12 Ben Jans Lanaken B.; 13 Guillaume Brankart Crisnee B.; 14 Glenn van der Leij Mechelen; 154 Stan Coolen Well.

Helmond 16 oktober

1 Quinten Vanwetswinkel Paal B.; 2 Jeroen Killaars Beesel; 3 Frans Ledoux Landgraaf; 4 Tom van den Berg Helmond; 5 Rick Wouters Bergeijk; 6 Jordy Smal Maastricht; 7 Luuk Muggleton Linne; 8 Daan Douven Herten; 9 Glenn van der Leij Mechelen; 10 Nick Thoolen Weert; 11 Ben Lanaken B.; 12 Quinten Stegen Bilzen B.; 13 Ruben van Wijk Eindhoven; 14 Bram Marx Zonhoven B.; 15 Kevin Arrammach Maastricht.

Meterik  23 oktober

1 Jeroen Killaars Beesel; 2 Luuk Muggleton Linne; 3 Marten Hanegraaf Heeswijk-Dinther; 4 Sjors van Zandbeek Heeswijk- Dinther; 5 Daan Douven Herten; 6 Luuk van den Eijnde Gemert; 7 Ben Jans Lanaken B.; 8 Miel Storms Grevenbicht; 9 Frans Ledoux Landgraaf; 10 Nick Thoolen Weert; 11 Jules Mullers Lanaken B.; 12 Bram Marx Zonhoven B.; 13 Glenn van der Leij Mechelen; 14 Stan Coolen Well; 15 Quinten Stegen Bilzen B.; 16 Berko Dorussen Beuningen.

Reuver  30 oktober  kampioenschap

1 Dylan Strik Heerlen; 2 Jeroen Killaars Beesel; 3 Luuk Herben Gronsveld; 4 Luuk Muggleton Linne; 5 TimNeffgen Langewehe Dld.; 6 Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 7 Daan Douven Herten; 8 Rik Wouters Bergeijk; 9 Miel Storms Grevenbicht; 10 Frans Ledoux Landgraaf; 11 Ben Jans Lanaken B.; 12 Glen van der Leij Mechelen; 13 Nick Thoolen Weert; 14 Jules Mullers Lanaken B.; 15 Bram Marx Zonhoven B.

Schweiberg  6 november

1 Dylan Strik Heerlen; 2 Luuk Muggleton Linne; 3 Robin Blummel St.Michielsgestel; 4 Jeroen Killaars Beesel; 5 Frans Ledoux Landgraaf; 6 Axel Drikx Bergeijk; 7 Leander Verheyde Wellen B.; 8 Miel Storms Grevenbicht; 9 Ben Jans Lanaken B.;  10 Kevin Arrammach Maastricht; 11 Glen van der Leij Mechelen; 12 Bram Marx Zonhoven B.;  13 Cas Lasaroms Budel; 14 Daan Douven Herten; 15 Jules Mullers Lanaken B.; 16 Camiel  Cornelis Leende; 17 Wessel Verschueren Ulicoten; 8 Carl Uptegrove St.Michielsgestel.

Brunssum  13 november

1 Luuk Muggleton Linne; 2 Jeroen Killaars Beesel; 3 Frans Ledoux Landgraaf; 4 Rick Wouters Bergeijk; 5 Daan Douven Herten; 6 Leander Verheyde Wellen B.; 7 Miel Storms Grevenbicht; 8 Ben Jans Lanaken B.;  9 Guillaume Brankart  Crisnee B.; 10 Quinten Stegen Bilzen B.; 11 Sam Boosten Riemst B.; 12 Bram Marx Zonhoven B.

1 Meijel  20 november

1 Tim Neffgen Langewehe Dld.;  2 Jeroen Killaars Beesel; 3 Miel Storms Grevenbicht; 4 Luuk Muggleton Linne; 5 Daan Douven  Herten;  6 Niklas Mark Koblenz Dld.; 7 Frans Ledoux Landgraaf; 8 Bram Marx Zonhoven B.; 9 Ben Jans Lanaken B.; 10 Nick Thoolen Weert; 11 Guilaume Brankart Crisnee B.; 12 Stan Coolen Well.

Beegden  27 november

1 Jeroen Killaars Beesel; 2 Frans Ledoux Landgraaf; 3 Luuk Muggleton Linne; 4 Simon van der Looij Opglabbeek B.; 5 Daan Douven  Herten;  6 Nick Thoolen Weert; 7 Glenn van der Leij Mechelen; 8 Ben Jans Lanaken B.; 9 Jules Mullers Lanaken B.;  10 Quinten Stegen Bilzen B.; 11 Guillaume Brankart Crisnee B.; 12 Bram Marx Zonhoven B.; 13 Miel Storms Grevenbicht; 14 Nigel Debets Dilsen B.

Landgraaf   4 december

1 Tim Neffgen Langewehe Dld.; 2 Luuk Muggleton Linne; 3 Jeroen Killaars Beesel; 4 Wessel Coppelmans Hapert; 5 Frans Ledoux Landgraaf; 6 Niklas Mark Koblenz Dld.; 7 Zeno Porters Opoeteren B.; 8 Miel Storms Grevenbicht; 9 Jochem Widdershoven Brunssum; 10 Niels Bierens Eersel; 11 Stef Schurgers Stokkem B.; 12 Bram Marx Zonhoven B.; 13 Glenn van der Leij Mechelen; 14 Ben Jans Lanaken B.; 15 Nick Thoolen Weert; 16 Nigel Debets Dilsen B.

Beesel  11 december

1 Jeroen Killaars Beesel; 2 Luuk Muggleton Linne; 3 Rick Wouters Bergeijk; 4 Bram Marx Zonhoven B.; 5 Daan Douven Herten; 6 Frans Ledoux Landgraaf; 7 Glenn van der Leij Mechelen;  8 Stef Schurgers Stokkem B.; 9 Ben Jans Lanaken B.; 10 Nick Thoolen Weert.

Blerick  18 december   

1 Luuk Muggleton Linne; 2 Jeroen Killaars Beesel; 3 Tim Neffgen  Langewehe Dld.; 4 Frans Ledoux Landgraaf; 5 Daan Douven Herten; 6 Glenn van der Leij Mechelen; 7 Bram Marx Zonhoven B.; 8 Ben Jans Lanaken B.; 9 Nigel Debets Dilsen B,; 10 Stan Coolen Well; 11 Miel Storms Grevenbicht. 

Venlo  24 december

1 Mika van Gestel Oss; 2 Levi van Hoften Tiel; 3 Zeno Porters Opoeteren B.; 4 Tim Neffgen Langewehe Dld.; 5 Luuk Muggleton Linne; 6 Jeroen Killaars Beesel; 7 Wessel Coppermans Hapert; 8 Rick Wouters Bergeijk; 9 Leander Verheyde Wellen B.; 10 Miel Storms Grevenbicht; 11 Frans Ledoux Landgraaf; 12 Ben Jans Lanaken B.; 13 Glenn van der Leij Mechelen; 14 Bram Marx Zonhoven B.; 15 Nigel Debets Dilsen B.; 16 Stan Coolen Well; 17 Ruben van Wijk Eindhoven.

Landgraaf  8 januari  2017

1 Miel Storms Grevenbicht; 2 Ben Jans Lanaken B.; 3 Frans Ledoux Landgraaf; 4 Daan Douven Herten; 5 Nigel Debets Dilsen B.  DNF.

Mechelen  15 januari

1 Luuk Verburg Schiedam; 2 Remon Delnoije Mechelen; 3 Seppe Bekaert Ertvelde B.; 4 Tim Neffgen Langewehe Dld.; 5 Luuk Muggleton Linne; 6 Zeno Porters Opoeteren B.; 7 Frans Ledoux Landgraaf; 8 Jeroen Killaars Beesel; 9 Niklas Mark Koblenz Dld.; 10 Simon van der Looij Opglabbeek B.; 11 Miel Storms Grevenbicht; 12 Timo Warnier Eijsden; 13 Ben Jans Lanaken B.; 14 Daan Douven Herten; 15 Glenn van der Leij Mechelen; 16 Bram Marx Zonhoven B.; 17 Nigel Debets Dilsen B.; 18 Jens van Korven Diessen; 19 Guillaume Brankert Crisnee B.; 20 Quinten Stegen Bilzen B.

Overloon  22 januari

1 Tim Neffgen Langewehe Dld.; 2 Jeroen Killaars Beesel; 3 Luuk Muggleton Linne; 4 Niklas Mark Koblenz Dld.; 5 Zeno Porters Opoeteren B.; 6 Miel Storms Grevenbicht; 7 Daan Douven Herten; 8 Bram Marx Zonhoven B.; 9 Glenn van der Leij Mechelen; 10 Nigel Debets Dilzen B.; 11 Ben Jans Lanaken B.

Bocholtz  29 januari

 1 Luuk Muggleton Linne; 2 Jeroen Killaars Beesel; 3 Miel Storms Grevenbicht; 4 Daan Douven Herten; 5 Bram Marx  Zonhoven B.; 6 Ben Jans Lanaken B.; 7 Nick Thoolen Weert;  8 Glenn van der Leij Mechelen; 9 Quinten Stegen Bilzen B.; 10 Nigel Debets Dilsen B.                        

  

Jaarklassement  ( totaal 53 deelnemers )

1 Jeroen Killaars Beesel 275 punten; 2 Luuk Muggleton Linne 270 pnt; 3 Frans Ledoux Landgraaf 13 pnt; 4 Daan Douven Herten 199 pnt; 5 Miel Storms Grevenbicht 187 pnt; 6 Ben Jans Lanaken B. 186 pnt; 7 Tim Neffgen Langewehe Dld. 145 pnt.; 8 Bram Marx Zonhoven B. 143 pnt.; 9 Glenn van der Leij Mechelen 136 pnt; 10  Nick Thoolen Weert 103 pnt.; 11 Rick Wouters Bergeijk 77 pnt; 12 Quinten Stegen Bilzen B. 74 pnt; 13 Niklas Marx  Koblenz Dld. 72 pnt.; 14 Zeno  Porters Opoeteren B. 63 pnt; 15 Nigel Debets Dilsen B. 62 pnt.

2017-2018  TOMA Cycles Cup

Baarlo  1 oktober

1 Marten Hanegraaf Heeswijk Dinther; 2 Dann Gobbels Kerkrade; 3 Nigel Debets Dilsen B.; 4 Jeunke Timmermans Bingelrade; 5 Ben Jans Lanaken B.; 6 Juul Thoolen Weert; 7 Lieke de Bie Waalre.

Landgraaf 8 oktober

1 Tim Neffgen Langewehe Dld.; 2 Daan Gobbels Kerkrade; 3 Marten Hanegraaf Heeswijk Dinther; 4 Daan Adams Budel; 5 Miel Storms Grevenbicht; 6 Ben Jans Lanaken B.; 7 Jeunke Timmermans Bingelrade; 8 Stan Coolen Well; 9 Iwein Vandenbulcke Heusden Zolder B.

Helmond  15 oktober

1 Tim Neffgen Langewehe Dld.; 2 Rick Wouters Bergeijk; 3 Jeroen Killaars Beesel; 4 Marten Hanegraaf Heeswijk Dinther; 5 Jens van Korven Diessen; 6 Lars van Ark Hoenderloo; 7 Daan Gobbels Kerkrade; 8 Nigel Debets Dilsen B.; 9 Daan Honderdors Horn; 10 Finn Roumen Stein; 11 Jeunke Timmermans Bingelrade; 12 Milan de Graven Helmond; 13 Berko Dorussen Beuningen; 14 Ruben van Wijk Eindhoven; 15 Radan Adriaans Stein; 16 Iwein Vandenbulcke Heusden Zolder B. ; 17 Noah van Putten Tiel.

Reuver  22 oktober

1 Frans Ledoux Landgraaf; 2 Marten Hanegraaf Heeswijk Dinther; 3 Daan Gobbels Kerkrade; 4 Daan Douven Herten; 5 Nigel Debets Dilsen B.; 6 Finn Roumen Stein; 7 Milan de Graven Helmond; 8 Bram Ledoux Landgraaf; 9 Romano Haan Landgraaf; 10 Iwein Vandenbulcke Heusden Zolder B.; 11 Cedric Louwers Veldhoven; 12 Stan Coolen Well.

Venlo 29 oktober

1 Frans Ledoux Landgraaf; 2 Jeroen Killaars Beesel; 3 Luuk Herben Gronsveld; 4 Marten Hanegraaf Heeswijk Dinther; 5 Lars Rouffaer Sibbe; 6 Dann Gobbels Kerkrade; 7 Miel Storms Grevenbicht; 8 Ben Jans Lanaken B.; 9 Daan Douven Herten; 10 Nigel Debets Dilsen B.; 11 Stan Coolen Well; 12 Juul Thoolen Weert; 13 Romano Haan Landgraaf; 14 Bram Ledoux Landgraaf; 15 Milan de Graven Helmond; 16 Iwein Vandenbulcken Heusden Zolder B.; 17 Sam Hermans Tegelen; 18 Cedric Louwers Veldhoven; 19 Cas Seelen Tegelen.

                                Frans Ledoux  Limburgs kampioen 2017

Brunssum 5 november

1 Tim Neffgen Langewehe Dld.; 2 Niklas Marx Koblenz Dld.; 3 Dann Gobbels Kerkrade; 4 Marten Hanegraaf Heeswijk Dinther; 5 Bram Marx Zonhoven B.; 6 Miel Storms Grevenbicht; 7 Daan Honderdors Horn; 8 Juul Thoolen Weert; 9 Stan Coolen Well; 10 Romano Haan Landgraaf; 11 Joris van der Niet Ulestraten; 12 Jens de la Haye Genk B.; 13 Iwein Vandenbulcke Heusden Zolder B.

Schweiberg 12 november

1 Dann Gobbels Kerkrade; 2 Finn Roumen Stein; 3 Jens Delahaye Genk B.; 4 Stan Coolen Well; 5 Romano Haan Landgraaf; 6 Iwein Vandenbulcke Heusden Zolder B.; 7 Nigel Debets Dilsen b.

Meijel  19 november

1 Niklas Marx Koblenz Dld.; 2 Dann Gobbels Kerkrade; 3 Rick Wouters Bergeijk; 4 Miel Storms Grevenbicht; 5 Nigel Debets Dilsen B.; 6 Romano Haan Landgraaf; 7 Daan Hoenderdors Horn; 8 Jens de la Haye Genk B.; 9 Bowen Adriaans Stein; 10 Jeunke Timmerman Bingelrade; 11 Radan Adriaans Stein; 12 Stan Coolen Well; 13 Max van Dinther Heesch; 14 Ben Jans Lanaken B.; 15 Iwein Vandenbulcke Heusden Zolder B.; 16 Cedric Louwers Veldhoven.

Beegden  26 november

1 Luuk Herben Gronsveld; 2 Jean Bastin Hac Stavelot B.; 3 Jan Habermann Euskirchen Dld.; 4 Glenn van der Ley Mechelen; 5 Ben Jans Lanaken B.; 6 Dann Gobbels Kerkrade; 7 Daan Douven Herten; 8 Daan Honderdors Horn; 9 Nigel Debets Dilsen B.; 10 Finn Roumen Stein; 11 Romano Haan Landgraaf; 12 Jens de la Haye Genk B.; 13 Jeunke Timmermans Bingelrade; 14 Radan Adriaans Stein; 15 Stan Coolen Well.

Heerlen  3 december

1 Tim Neffgen Langewehe Dld.; 2 Dann Gobbels Kerkrade; 3 Rick Wouters Bergeijk; 4 Lars Rouffaer Sibbe; 5 Finn Roumen Stein; 6 Romano Haan Landgraaf; 7 Jeunke Timmermans Bingelrade; 8 Stan Coolen Well; 9 Nigel Debets Dilsen B.; 10 Jens de la Haye Genk B.; 11 Kelvin Goossens Riemst B.; 12 Cedric Louwers Veldhoven; 13 Iwein Vandenbulcke Heusden Zolder B.

Beesel   10 december

1 Tim Neffgen Langewehe Dld.; 2 Jeroen Killaars Beesel; 3 Niklas Marx Koblenz Dld.; 4 Rick Wouters Bergeijk; 5 Dann Gobbels Kerkrade; 6 Lars Rouffaer Sibbe; 7 Nigel Debets Dilsen B.; 8 Daan Douven Herten; 9 Daan Honderdors Horn; 10 Stan Coolen Well; 11 Romano Haan Landgraaf; 12 Jens de la Haye Genk B.; 13 Maartje Cox Neer.

Meterik  17 december

1 Tim Neffgen Langewehe Dld.; 2 Rick Wouters Bergeijk; 3 Jan Habermann Euskirchen Dld.; 4 Glenn van der Leij Mechelen;   5 Finn Roumen Stein; 6 Romano Haan Landgraaf; 7 Nigel Debets Bilzen B.; 8 Jeunke Timmermans Bingelrade; 9 Stan Coolen Well; 10 Cedric Louwers Veldhoven.                   

        

Venlo  24 december

1 Tim Neffgen Langewehe Dld.; 2 Dann Gobbels Kerkrade; 3 Lars Rouffaer Sibbe; 4 Miel Storms Grevenbicht; 5 Finn Roumen Stein; 6 Nigel Debets Dilsen B.; 7 Stan Coolen Well; 8 Ben Jans Lanaken B.; 9 Romano Haan Landgraaf; 10 Jens de la Haye Genk B.; 11 Sam Hermans Tegelen; 12 Jeunke Timmermans Bingelrade; 13 Iwein Vandenbulcke Heusden Zolder B.; 14 Maartje Cox Neer; 15 Cedric Louwers Veldhoven.

Bocholtz  30 december

1 Jean Bastin Hac Stavelot B.; 2 Miel Storms Grevenbicht; 3 Jan Habermann Euiskirchen Dld.; 4 Dann Gobbels Kerkrade; 5 Lars Rouffaer Sibbe; 6 Ben Jans Lanaken B.; 7 Nigel Debets Dilsen B.; 8 Daan Honderdors Horn; 9 Finn Roumen Stein; 10 Stan Coolen Well; 11 Jeunke Tikmmermans Bingelrade; 12 Jens Delahaye Genk B.; 13 Joris Van de Niet Ulestraten;l 14 Cedric Louwers Veldhoven; 15 Iwein Vandenbulcke Heusden Zolder B.

Venlo  7 januari

1 Jan Habermann Euskirchen Dld.; 2 Dann Gobbels Kerkrade; 3 Daan Honderdors Horn; 4 Ben Jans Lanaken B.; 5 Jens de la Haye Genk B.; 6 Romano Haan Landgraaf; 7 Nigel Debets Dilsen B.; 8 Stan Coolen Well; 9 Iwein Vandenbulcke Heusden Zolder B.; 10 Maartje Cox Neer; 11 Cedric Louwers Veldhoven.

Overloon 14 januari

1 Dann Gobbels Kerkrade; 2 Daan Honderdors Horn; 3 Finn Roumen Stein; 4 Nigel Debets Dilsen B.; 5 Romano Haan Landgraaf; 6 Jeunke Timmermans Bingelrade; 7 Jens de la Haye Genk B.,; 8 Lod Vaessen Maasbree; 9 Iwein Vandenbulcke Heusden Zolder B.; 10 Stan Coolen Well; 11 Cedric Louwers Veldhoven.

Sittard 21 januari

1 Miel Storms Grevenbicht; 2 Ben Jans Lanaken B.; 3 Jens van Korven Diessen; 4 Nigel Debets Dilsen B,; 5 Kevin Arrammach Maastricht; 6 Jeunke Timmermans Bingelrade; 7 Jens de la haye Genk B.; 8 Romano Haan Landgraaf; 9 Finn Roumen Stein; 10 Daan Honderdors Horn; 11 Joris van der Niet Ulestraten; 12 Iwein Vandenbulcke Heuisden Zolder B.; 13 Cedric Louwers Veldhoven.

Jaarklassement

1 Dann Gobbels 587 punten; 2 Nigel Debets 537; 3 Stan Coolen 471; 4 Romano Haan 448; 5 Iwein Vandenbulcke 397; 6 Jeunke Timmermans 356; 7 Jens de la haye 353; 8 Finn Roumen 346; 9 Ben Jans 331; 10 Daan Honderdors 306; 11 Cedric Louwers 289 ; 12 Tim Neffgen 280; 13 Miel Storms 258; 14 Martin Hanegraaf 228; 15 Rick Wouters 191; 16 Lars Rouffaer 182; 17 Jan Habermann 154; 18 Joris van der Niet 143; 19 Daan Douven 136; 20 Niklas Marx 117.

2018-2019   TOMA Cycles Cup

Baarlo   7 oktober

1 Jesper Schins Noorbeek; 2 Jens van Korven Diessen; 3 Lars Rouffaer  Sibbe; 4 Robin van Poppel Diessen; 5 Steijn Vriezen Amersfoort;  6 Wout Joore Neer;  7 Glenn van der Ley Mechelen; 8 Daan Honderdors Horn; 9 Finn Roumen Stein; 10 Romano Haan Landgraaf; 11 Väös Senden Valkenburg a/d Geul; 12 Ben Jans Lanaken B.; 13 Johan Dorussen Beuningen; 14 Daan Adams Budel; 15 Sep van Bommel Herkenbosch; 16 Kelvin Goossens Riemst B.; 17 Jens de la Haye Maasmechelen B.; 18 Sam Hermans Tegelen; 19 Jasper Jacobs Wessem.

Helmond 14 oktober

1 Zeno Porters Opoeteren B.; 2 Lars van Ark Hoenderloo; 3 Jens van Korven Diessen; 4 Robin van Poppel Diessen; 5 Rick Wouters Bergeijk; 6 Glenn van der Ley Mechelen; 7 Daan Honderdors Horn; 8 Ben Jans Lanaken B.; 9 Robin Sengstock Krefeld Dld.; 10 Romano Haan Landgraaf; 11 Jens de la Haye Maasmechelen B.; 12 Kelvin Goossens Riemst B.; 13 Sep van Bommel Herkenbosch; 14 Jasper Jacobs Wessem.

Brunssum  21 oktober

1 Zeno Porters Opoeteren B.; 2 Niklas Marx Koblenz Dld.; 3 Lars van Ark Hoenderloo; 4 Lars Rouffaer Sibbe; 5 Jesper Schins Noorbeek; 6 Daan Hoenderdors Horn; 7 Glenn van der Ley Mechelen; 8 Jens de la Haye Maasmechelen B.; 9 Romano Haan Landgraaf; 10 Sep van Bommel Herkenbosch; 11 Ben Jans Lanaken B.; 12 Bram Beenkens Margraten; 13 Jasper Jacobs Wessem; 14 Kelvin Goossens Riemst B.; 15 Xander Dams Werm B.

Venlo  28 oktober  Limburgs kampioenschap

1 Lars Rouffaer Sibbe; 2 Lars van Ark Hoenderloo; 3 Jens van Korven Diessen; 4 Jesper Schins Noorbeek; 5 Glenn van der Ley Mechelen; 6 Daan Honderdors Horn; 7 Romano Haan Landgraaf; 8 Ben Jans Lanaken B.; 9 Jens de la Haye Maasmechelen B.; 10 Robin Sengstock Krefeld Dld.; 11 Rik Wouters Bergeijk; 12 Kelvin Goossens Riemst B.; 13 Sam Hermans Tegelen; 14 Xander Dams Werm B.

                                       Lars Rouffaer, opvolger van Huub Harings ? We zullen het zien.

Meterik   4 november

1 Jens van Korven Diessen; 2 Rik Wouters Bergeijk; 3 Robin van Poppel Diessen; 4 Glenn van der Ley Mechelen; 5 Jesper Schins Noorbeek; 6 Lars Rouffaer Sibbe; 7 Daan Honderdors Horn; 8 Romano Haan Landgraaf; 9 Wout Joore Neer; 10 Ben Jans Lanaken B.; 11 Tijmen Graat Maashees; 12 Jens de la Haye Maasmechelen B.; 13 Kelvin Goossens Riemst B.; 14 Jasper Jacobs Wessem.

Reuver  11 november

1 Jens van Korven Diessen; 2 Lars Rouffaer Sibbe; 3 Glen van der Leij Mechelen; 4 Daan Honderdors Horn; 5 Niklas Marx Koblenz Dld.; 6 Rik Wouters Bergeijk; 7 Ben Jans Lanaken B.; 8 Romano Haan Landgraaf; 9 Finn Roumen Stein; 10 Sep van Bommel Herkenbosch; 11 Jens de la Haye Maasmechelen B.;

Meijel  18 november

1 Rick Wouters Bergeijk; 2 Daan Honderdors Horn; 3 Lars Rouffaer Sibbe; 4 Glenn van der Leij Mechelen; 5 Robin Sengstock Krefeld Dld.; 6 Wout Joore Neer; 7 Romano Haan Landgraaf; 8 Jens De La Haye Maasmechelen B.; 9 Ben Jans Lanaken B.; 10 Luuk Cox Buchten; 11 Ruben van Wijk Eindhoven; 12 Sep van Bommel Herkenbosch; 13 Jasper Jacobs Wessem.

Beegden  25 november

1 Lukas van der Vleuten Lanaken B.; 2 Zeno Porters Opoeteren B.; 3 Jens van Korven Diessen; 4 Daan Honderdors Horn; 5 Glenn van der Leij Mechelen; 6 Wout Joore Neer; 7 Finn Roumen Stein; 8 Romano Haan Landgraaf; 9 Jens De La Haye Maasmechelen B.; 10 Sep van Bommel Herkenbosch; 11 Kelvin Goossens Riemst B.; 12 Bram Beenkens Margraten; 13 Jasper Jacobs Wessem.

Schweiberg  2 december

1 Daan Honderdors Horn; 2 Glenn van der Leij Mechelen; 3 David van Ooijen Eindhoven; 4 Romano Haan Landgraaf; 5 Ben Jans Lanaken B.; 6 Kelvin Goossens Riemst B.; 7 Jens De La Haye Maasmechelen B.; 8 Ruben van Wijk Eindhoven.

Beesel  9 december

1 Rick Wouters Bergeijk; 2 Glenn van der Leij Mechelen; 3 Daan Honderdors Horn; 4 Wout Joore Neer; 5 Romano Haan Landgraaf; 6 David vcan Ooijen Eindhoven; 7 Kelvin Goossens Riemst B.; 8 Jens De La Haye Maasmechelen B.; 9 Ben Jans Lanaken B.