Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden junioren en dames top 10  2010-2015


2010/2011   Mulleners Cup 

Baarlo  3 oktober

1 Pim Erren Velden; 2 Lars Quaedvlieg Horn; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Robin van Dartel Eindhoven; 5 Jimmy Slenter Margraten; 6 Dirk van Eck Eindhoven; 7 Maarten Seefat Oirsbeek; 8 Dennis Killaars Reuver; 9 Dennis Haazen Ommel; 10 Marianne Alleleijn Bocholtz.        

Nederweert  10 oktober

1 Lucas Wollenhaupt Rösrath Dld.; 2 Lars Quaedvlieg Horn; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Robin van Dartel Eindhoven; 5 André Lange Keulen Dld.; 6 David van den Broek Heeze; 7 Sten van der Sluys Roermond; 8 Dennis Killars Reuver; 9 Jimmy Slenter Margraten; 10 Ingeborg Bremmers.   

Horst  17 oktober

1 Juul Slenter Margraten; 2 Robin van Dartel Eindhoven; 3 André Lange Keulen Dld.;  4 Kim Banga; 5 Jimmy Slenter Margarten; 6 David van den Broek Heeze; 7 Dirk van Eck Eindhoven; 8 Marianne Alleleijn Bocholtz; 9 Max van den Broek Heeze; 10 Dennis Haazen Ommel.   

Beesel  24 oktober

1 Robin van Dartel Eindhoven; 2 Juul Slenter Margaren; 3 Jimmy Slenter Margraten; 4 André Lange Keulen Dld.; 5 Maarten Seefat Oirsbeek; 6 David van den Broek Heeze; 7 Timo Schneider Keulen Dld.; 8 Max van den Broek Heeze; 9 Dennis Killaars Reuver; 10 Marianne Alleleijn Bocholtz.   

Liessel  31 oktober

1 Lucas Wollenhaupt Rösrath Dld.; 2 Juul Slenter Margraten; 3 Robin van Dartel Eindhoven; 4 Jimmy Slenter Margraten; 5 Dirk van Eck Eindhoven; 6 Timo Schneider Keulen Dld.; 7 Dennis Killaars Reuver; 8 David van den Broek Heeze; 9 Dennis Haazen Ommel; 10 Marianne Alleleijn Bocholtz.   

Deurne 

1 Robin van Dartel Eindhoven; 2 Juul Slenter Margraten; 3 Jimmy Slenter Margraten.   

Brunssum 7 november

1 Pim Erren Velden; 2 Robin van Dartel Eindhoven; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Jimmy Slenter Margraten; 5 Dirk van Eck Eindhoven; 6 Timo Schneider Keulen Dld.,; 7 David van den Broek Heeze; 8 Dennis Killaars Reuver; 9 Marianne Alleleijn Bocholtz; 10 Jari Boltong.   

Schweiberg  Mechelen  14 november

1 Juul Slenter Margraten; 2 Robin van Dartel Eindhoven; 3 Jimmy Slenter Margraten; 4 David van den Broek Heeze; 5 Timo Schneider Keulen Dld.; 6 Dirk van Eck Eindhoven; 7 Jari Boltong; 8 Max van den Broek Heeze; 9 Marianne Alleleijn Bocholtz.   

Weert   21 november

1 Lucas Wollenhaupt Rösrath Dld.; 2 Pim Erren Velden; 3 Robin van Dartel Eindhoven; 4 Juul Slenter Margraten; 5 Maarten Seefat Oirsbeek; 6 Dirk van Eck Eindhoven; 7 Jimmy Slenter Margraten; 8 Timo Schneider Keulen Dld.; 9 Dennis Killaars Reuver; 10 David van den  Broek Heeze.   

Windraak  28 november

1 Pim Erren Velden; 2 Robin van Dartel Eindhoven; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Jimmy Slenter Margraten; 5 Sten van der Sluys Roermond; 6 Timo Schneider Keulen Dld.; 7 Paul Cremers; 8 Dirk van Eck Eindhoven; 9 Martijn Kusters; 10 David van den Broek Heeze.   

Sevenum  5 december

1 Pim Erren Velden; 2 Juul Slenter Margraten; 3 Jimmy Slenter Margraten; 4 Robin van Dartel Eindhoven; 5 David van den Broek Heeze; 6 Sten van der Sluys Roermond; 7 Timo Schneider Keulen; 8 Max van den Broek Heeze; 9 Marianne Alleleijn Bocholtz; 10 Dennis Killaars Reuver.   

Meijel  12 december

1 Kenny Kastelijn Neerkant; 2 Pim Erren Velden; 3 Sten van der Sluijs Roermond; 4 Lars Quaedvlieg horn; 5 Juul Slenter Margraten; 6 Maarten Seefat Oirsbeek; 7 Robin van Dartel Eindhoven; 8 Jimmy Slenter Margraten; 9 Dirk van Eck Eindhoven; 10 Timo Schneider Keulen Dld.   

Blerick  19 december

1 Robin van Dartel Eindhoven; 2 Jimmy Slenter Margraten; 3 Juul Slenter Margraten; 4 David van den Broek Heeze; 5 Dirk van Eck Eindhoven; 6 Marianne Alleleijn Bocholtz; 7 Dennis Haazen Ommel; 8 Anouk Killaars Reuver; 9 Max van den Broek Heeze.   

Baarlo  2 januari

1 Robin van Dartel Eindhoven; 2 Juul Slenter Margraten; 3 Jimmy Slenter Margraten; 4 Lars Quaedvlieg Horn; 5 David van den Broek Heeze; 6 Dennis Killaars Reuver; 7 Timo Schneider Keulen Dld.; 8 Dirk van Eck Eindhoven; 9 Martijn Kusters; 10 Marianne Alleleijn Bocholtz.   

Panheel  16 januari  Kampioenschap

1 Juul Slenter Margraten; 2 Robin van Dartel Eindhoven; 3 Jimmy Slenter Margraten; 4 Dirk van Eck Eindhoven; 5 Timo Schneider Keulen Dld.; 6 David van den Broek Heeze; 7 Martianne Alleleijn Bocholtz; 8 Max van den Broek Heeze; 9 Martijn Kusters.

Kampioen

1 Juul Slenter Margraten; 2 Robin van Dartel Eindhoven; 3 Jimmy Slenter Margraten.      

Landgraaf  23 januari

1 Lucas Wollenhaupt Rösrath Dld.; 2 Quintin Stepien Esneux B.; 3 Robin van Dartel Eindhoven; 4 Juul Slenter Margraten; 5 Jimmy Slenter Margraten; 6 Lars Quaedvlieg Horn; 7 Dennis Killaars Reuver; 8 Timo Schneider Keulen; 9 Dirk van Eck Eindhoven; 10 Martijn Kusters.   

Puntenklassement

1 Juul Slenter Margraten 454 punten; 2 Robin van Dartel Eindhoven 452; 3 Jimmy Slenter Margraten 404; 4 Dirk van Eck Eindhoven; 5 David van den Broek Heeze 350; 6 Martianne Alleleijn Bocholtz 315; 7 Max van den Broek Heeze 288; 8 Timo Schneider Keulen Dld. 271; 9 Dennis Killaars Reuver 247; 10 Pim Erren Velden 202; 11 Anouk Killaars Reuver 196; 12 Dennis Haazen Ommel 149; 13 Lucas Wollenhaupt Rösrath Keulen Dld. 145; 14 Lars Quaedvlieg Horn 141; 15 Martijn Kusters 125.  

2011/2012  Mulleners Cup 

Baarlo  2 oktober

1 Sabrina Stultiens Meijel; 2 Jimmy Slenter Margraten; 3 Robin Verbeek; 4 Dennis Killaars Reuver; 5 Okke van der Sluys Born; 6 Joaquim Boels Sittard; 7 Dylan Drent Spaubeek; 8 David van den Broek Heeze; 9 Niels Naus Kessel; 10 Kinga Quaaden.          

Nederweert  9 oktober

1 Joep Verhees Helmond; 2 Jimmy Slenter Margraten; 3 Robin Verbeek Eindhoven; 4 Stan Diepstraten Helmond; 5 Okke van der Sluys Born; 6 Timo Schneider Keulen Dld.; 7 Dennis Killaars Reuver; 8 Joaquim Boels Sittard; 9 David van den Broek Heeze; 10 Brian Saas Someren.   

Horst  16 oktober

1 Robin Verbeek Eindhoven; 2 Jimmy Slenter Margraten; 3 Dylan Drent Spaubeek; 4 Joaquim Boels Sittard; 5 Sander Thaens Someren; 6 Niels Naus Kessel; 7 Dennis Haazen Ommel; 8 Timo Schneider Keulen Dld.; 9 Kaj Verhaegh Munstergeleen.   

Beesel  22 oktober

1 Lucas Wollenhaupt Keulen Dld.; 2 Jimmy Slenter Margraten; 3 Robin Verbeek Eindhoven; 4 Timo Schneider Keulen; ; 5 Okke van der Sluys Born; 6 Niels Naus Kessel; 7 Joaquim Boels Sittard; 8 Dylan Drent Spaubeek; 9 Dennis Killaars Reuver; 10 Kaj Verhaegh Munstergeleen.   

Liessel  30 oktober

1 Lucas Wollenhaupt Keulen Dld.; 2 Sten van der Sluijs Roermond; 3 Jimmy Slenter Margraten; 4 Robin Verbeek Eindhoven; 5 Stan Diepstraten Helmond; 6 Niels Naus Kessel; 7 Okke van der Sluys Born; 8 Dylan Drent Spaubeek; 9 Sander Thaens Someren; 10 Joaquim Boels Sittard.   

Schweiberg Mechelen  6 november

1 Lars Quaedvlieg Horn; 2 Okke van der Sluijs Stein; 3 Robin Verbeek Eindhoven; 4 Jimmy Slenter Margraten; 5 Timo Schneider Keulen Dld.; 6 Niels Naus Kessel; 7 Dennis Haazen Ommel; 8 Joaquim Boels Sittard; 9 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 10 Dylan Drent Spaubeek.   

Weert  Altweerterheide  13 november

1 Robin Verbeek Eindhoven; 2 Jimmy Slenter Margraten; 3 Timo Schneider Keulen Dld.; 4 Okke van der Sluys Born; 5 Brian Saas Someren; 6 Joaquim Boels Sittard; 7 Dylan Drent Spaubeek; 8 Stan Diepstraten Helmnond; 9 Andreas Borner; 10 Dennis Haazen Ommel. 

Brunssum  20 november

1 Robin Verbeek Eindhoven; 2 Okke van der Sluijs Born; 3 Jimmy Slenter Margraten; 4 Dylan Drent Spaubeek; 5 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 6 Dennis Haazen Ommel; 7 Niels Naus Kessel; 8 Timo Schneider Keulen Dld.; 9 Sander Thaens Someren; 10 Joaquim Boels Sittard.   

Beegden  27 november

1 Robin Verbeek Eindhoven; 2 Lars Quaedvlieg Horn; 3 Jimmy Slenter Margraten; 4 Okke van der Sluijs Born; 5 Stan Diepstraten Helmond; 6 Brian Saas Someren; 7 Timo Schneider Keulen Dld.; 8 Niels Naus Kessel; 9 Dylan Drent Spaubeek; 10 Joaquim Boels Sittard.   

Windraak  3 december

1 Lars Quaedvlieg Horn; 2 Robin Verbeek Eindhoven; 3 Okke van der Sluys Born; 4 Jimmy Slenter Margraten; 5 Dylan Drent Spaubeek; 6 Niels Naus Kessel; 7 Joaquim Boels Sittard; 8 Dennis Haazen Ommel; 9 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 10 Sander Thaens Someren.   

Meijel 11 december

1 Martijn Renders Nuenen; 2 Jimmy Slenter Margraten; 3 Robin Verbeek Eindhoven; 4 Okke van der Sluijs Born; 5 Brian Saas Someren; 6 Stan Diepstraten Helmond; 7 Joaquim Boels Sittard; 8 Niels Naus Kessel; 9 Paul Cremers; 10 Dylan Drent Spaubeek.   

Blerick  18 december

1 Lucas Wollenhaupt Keulen Dld.; 2 Robin Verbeek Eindhoven; 3 Okke van der Sluijs Born; 4 Dylan Drenth Spaubeek; 5 Niels Naus Kessel; 6 Joaquim Boels Sittard; 7 Dennis Haazen Ommel; 8 Louis Raaymakers Nuenen; 9 David Raaymakers Nuenen; 10 Jimmy Slenter Margraten.   

Landgraaf  15 januari

1 Lucas Wollenhaupt Keulen Dld.; 2 Robin Verbeek Eindhoven; 3 Okke van der Sluijs Born; 4 Dylan Drent Spaubeek; 5 Jimmy Slenter Margraten; 6 Joaquim Boels Sittard; 7 Niels Naus Kessel; 8 Louis Raaymakers Nuenen; 9 Sander Thaens Someren; 10 Kaj Verhaegh Munstergeleen.   

Reuver  22 januari

1 Lucas Wollenhaupt Keulen Dld.; 2 Robin Verbeek Eindhoven; 3 Okke van der Sluijs Born; 4 Rik Janssen Beuningen; 5 Jimmy Slenter Margraten; 6 Dylan Drent Spaubeek; 7 Ricardo Lathouwers; 8 Dennis Haazen Ommel; 9 Sander Thaens Someren; 10 Brian Saas Someren.  

Jaarklassement

1 Robin Verbeek Eindhoven 436 punten; 2  Jimmy Slenter Margraten 400; 3 Okke van der Sluijs Born 361; 4 Dylan Drent Spaubeek 338; 5 Joaquim Boels Sittard 326; 6 Niels Naus Kessel 319; 7 Kaj Verhaegh Munstergeleen 281; 8 Dennis Haazen Ommel 277; 9 Sander Thaens Someren 252; 10 Timo Schneider Keulenn Dld. 249; 11 Marianne Alleleijn Bocholtz 236; 12 Anouk Killaars Reuver 211; 13 Lucas Wollenhaupt Keulen Dld. 175; 14 Stan Diepstraten Helmond 127; 15 David Raaymakers Nuenen 125.       

2012/2013    Fietssportief-Cup 

Baarlo  14 oktober

1 Rik Janssen Beuningen; 2 Roel van der Stegen Reuver; 3 Okke van der Sluijs Born; 4 Jimmy Slenter Margraten; 5 Niels Naus Kessel; 6 Dylan Drent Spaubeek; 7 Glenn Janssen Stein; 8 Sander Thaens Someren; 9 Mick Weijers Baarlo; 10 Teun van de Ven Veldhoven.        

Horst  21 oktober

1 Roel van der Stegen Reuver; 2 Rik Janssen Beuningen; 3 Okke van der Sluijs Born; 4 Jimmy Slenter Margraten; 5 Glenn Janssen Stein; 6 Sander Thaens Someren; 7 Dylan Drent Spaubeek; 8 Mick Weijers Baarlo; 9 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 10 David Raaijmakers Nuenen.   

Liessel   28 oktober

1 Roel van der Stegen Reuver; 2 Jimmy Slenter Margraten; 3 Okke van der Sluijs Born; 4 Dylan Drent Spaubeek; 5 Dennis Haazen Ommel; 6 Teun van de Ven Veldhoven; 7 Sander Thaens Someren; 8 Kaj Verhaegh; 9 Mick Weijers Baarlo; 10 Glenn Janssen Stein.   

Weert   Altweerterheide  4 november

1 Jimmy Slenter Margraten; 2 Dylan Drent Spaubeek; 3 Sander Thaens Someren; 4 David Raaymakers Nuenen; 5 Niels Naus Kessel; 6 Glenn Janssen Stein; 7 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 8 Gian Huynen Gulpen; 9 Louis Raaymakers Nuenen; 10 Teun van de Ven Veldhoven.   

Schweiberg   11 november

1 Okke van der Sluijs Born; 2 Dylan Drent Spaubeek; 3Jimmy Slenter Margraten; 4 Niels Naus Kessel; 5 Gian Huynen Gulpen; 6 Mick Weijers Baarlo; 7 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 8 Jan Cédric Gienau Köningswinter Dld.; 9 Sander Thaens someren; 10 Jos Hardy Margraten.   

Brunssum   18 november

1 Dylan Drent Spaubeek; 2 Niels Naus Kessel; 3 Sander Thaens Someren; 4 Jimmy Slenter Margraten; 5 Glenn Janssen Stein; 6 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 7 Mick Weijers Baarlo; 8 Gian Huynen Gulpen; 9 Jan Cédric Gienau Köningswinter Dld.; 10 Okke van de Sluijs Born.   

Beegden  25 november

Jimmy Slenter Margraten; 2 Dylan Drenth Spaubeek; 3 Okke van der Sluijs Born; 4 Niels Naus Kessel; 5 Glenn Janssen Stein; 6 David Raaymakers Nuenen; 7 Sander Thaens Someren; 8 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 9 Mick Weijers Baarlo; 10 Paul Gruythuijzen Breugel.  

Beesel  2 december

1 Roel van der Stegen Reuver; 2 Jimmy Slenter Margraten; 3 Dylan Drent Spaubeek; 4 David Raaijmakers Nuenen; 5 Sander Thaens Someren; 6 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 7 Glenn Janssen Stein; 8 Niels Naus Kessel; 9 Mick Weijers Baarlo; 10 Rik Janssen Beuningen. 

Windraak  8 december  Kampioenschap

1 Jimmy Slenter Margraten; 2 Dylan Drent Spaubeek; 3 Sander Thaens Someren; 4 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 5 Glenn Janssen Stein; 6 Joaquim Boels Sittard.;

Kampioen

1 Jimmy Slenter Margraten; 2 Dylan Drent Spaubeek; 3 Sander Thaens Someren;      

Meijel  9 december

1 Dylan Drent Spaubeek; 2 Jimmy Slenter Margraten; 3 Sander Thaens Someren; 4 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 5 Niels Naus Kessel; 6 Glenn Janssen Stein; 7 Mick Weijers Baarlo.   

Nederweert Eind  16 december

1 Jimmy Slenter Margraten; 2 Dylan Drenth Spaubeek; 3 Sander Thaens Someren; 4 Glenn Janssen Stein; 5 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 6 Niels Naus Kessel; 7 Tim Ramirez.   

Blerick  23 december

1 Mitch Groot Brunssum; 2 Dries Vastmans Neeroeteren België; 3 Niels Naus Kessel; 4 Sander Thaens Someren; 5 Dylan Drent Spaubeek; 6 Jimmy Slenter Margraten; 7 Louis Raaymakers Nuenen; 8 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 9 Glenn Janssen Stein; 10 David Raaymakers Nuenen.   

Landgraaf  4 januari

1 Jimmy Slenter Margraten; 2 Dylan Drent Spaubeek; 3 Okke van der Sluijs Born; 4 Sander Thaens Someren; 5 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 6 Niels Naus Kessel; 7 Gian Huynen Gulpen.   

Reuver  20 januari

1 Dylan Drent Spaubeek; 2 Jimmy Slenter Margraten; 3 Joaquim Boels Sittard; 4 Nathan Vriens Lummen B.; 5 Sander Thaens Someren; 6 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 7 Glenn Janssen Stein; 8 Mick Weijers Baarlo;  

Puntenklassement Fiets-Sportief.

1 Jimmy Slenter Margraten  434 punten; 2 Dylan Drent Spaubeek 422; 3 Sander Thaens Someren 352; 4 Kaj Verhaegh Munstergeleen 350; 5 Glenn Janssen Stein 296; 6 Niels Naus Kessel 290; 7 Mick Weijers Baarlo226; 8 Okke van der Sluijs Born 190; 9 Roel van der Stegen Reuver 136; 10 David Raaymakers Nuenen 125; 11 Jan-Cedric Gienau Köningswinter Dld. 123; 12 Gian Huynen Gulpen 96; 13 Teun Teulings Breugel 78; 14 Rik Janssen Beuningen 71; 15 Louis Raaymakers Nuenen 70; 16 Teun van de Ven Velden 67; 17 Paul Gruythuijzen Breugel 54; 18 Mitch Groot Brunssum 35; 19 Joaquim Boels Sittard 34; 20 Dries Vastmans Neeroeteren B. 31.

      

2013-2014   Fietssportief – Cup

Baarlo   6 oktober

1 Niels Naus Kessel; 2 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 3 Tim Funck Bergisch Gladbach Dld.; 4 Sander Thaens Someren; 5 Jan Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 6 Thijs Hornichs Holtum; 7 Jordy Smal Maastricht; 8 Raoul Suijkerbuijk Geleen; 9 Johan van den Oetelaar Schijndel.      

Brunssum  20 oktober

1 Dylan Drent Spaubeek; 2 Kaj Verhaeg Munstergeleen; 3 Timo Warnier Eijsden;4 Danillo Verstappen Montfort; 5 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.; 6 Jan Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 7 Raoul Suijkerbuijk Geleen; 8 Sander Thaens Someren; 9 Thijs Horrichs Holtum; 10 Niels Gort Thorn.   

Liessel  27 oktober

1 Dylan Drent Sapubeek; 2 Glenn Janssen Stein; 3 Jan Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 4 Kaj Verhaeg Munstergeleen; 5 Sander Thaens Someren; 6 Niels Gort Thorn; 7 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.; 8 Timo Warnier Eijsden; 9 Thijs Horrichs Holtum; 10 Jordy Smal Maastricht.   

Reuver  3 november

1 Kaj Verhaeg Munstergeleen; 2 Dylan Drent Sapubeek; 3 Glenn Janssen Stein; 4 Jan Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 5 Niels Naus Kessel; 6 Niels Gort Thorn; 7 Sander Thaens Someren; 8 Timo Warnier Eijsden; 9 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.; 10 Thijs Horrichs Holtum.   

Weert  Altweerterheide  10 november

1 Glenn Janssen Stein; 2 Dylan Drent Spaubeek; 3 Thijs Horrichs Holtum; 4 Kaj Verhaeg Munstergeleen; 5 Niels Gort Thorn; 6 Jan Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 7 Niels Naus Kessel; 8 Timo Warnier Eijsden; 9 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.; 10 Raoul Suijkerbuijk Geleen.   

Schweiberg  17 november

1 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 2 Dylan Drent Spaubeek; 3 Glenn Janssen Stein; 4 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.; 5 Jan Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 6 Timo Warnier Eijsden; 7 Jordy Smal Maastricht; 8 Daniel Lowie  Rosmeer B.; 9 Tom Peters Thorn.   

Beegden  24 november

1 Tom Peters Thorn; 2 Dylan Drent Spaubeek; 3 Glann Janssen Stein; 4 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 5 Jan-Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 6 Danillo Verstappen Montfort; 7 Thijs Horrichs Holtum; 8 Niels Gort Thorn; 9 Raoul Suijkerbuijk Geleen.   

Beesel  Walsberg  1 december  Limburgs Kampioenschap

1 Dylan Drent Spaubeek; 2 Jean Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 3 Glenn Janssen Stein; 4 Niels Gort Thorn; 5 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 6 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.; 7 Thijs Horrichs Holtum; 8 Danillo Verstappen Montfort; 9 Tim Warnier Eijsden; 10 Raoul Suijkerbuijk Geleen.   

Meijel  8 december

1 Luca Vreeswijk Someren; 2 Dylan Drent Spaubeek; 3 Glenn Janssen Stein; 4 Jean Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 5 Niels Gort Thorn; 6 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.; 7 Danillo Verstappen Montfort; 8 Thijs Horrichs Holtum; 9 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 10 Timo Warnier Eijsden.   

Nederweert Eind  Houtsberg  15 december

1 Dylan Drent  Spaubeek; 2 Thijs Horrichs Holtum; 3  Glenn Janssen Stein; 4 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 5 Jean Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 6 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 7 Timo Warnier Eijsden; 8 Niels Sinschek Maastricht; 9 Raoul Suijkerbuijk Geleen; 10 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.   

Blerick  22 december

1 Ruben Bekkers Tilburg; 2 Dylan Drent Spaubeek; 3 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 4 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 5 Danillo Verstappen Montfort; 6 Glenn Janssen Stein; 7 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.; 8 Jean Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 9 Timo Warnier Eijsden; 10 Daniel Lowie  Rosmeer B.   

Landgraaf  5 januari

1 Dylan Drent Spaubeek; 2 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 3 Glenn Janssen Stein; 4 Niels Gort Thorn; 5 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.; 6 Danillo Verstappen Montfort; 7 Jean Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 8 Jordy Smal Maastricht; 9 Nils Sinschek Maastricht; 10 Raoul Suijkerbuijk Geleen.   

Horst  19 januari

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 3 Timo Funck Keulen Dld.; 4 Timo Warnier Eijsden; 5 Jean Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 6 Sebastian Lowie Rosmeer B.; 7 Daniel Lowie Rosmeer B.; 8 Raoul Suijkerbuik Geleen; 9 Glenn Janssen Stein.   

Roggel   Kirkelsberg  26 januari

1 Mitch Groot Brunssum; 2 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 3 Dylan Drent Spaubeek; 4 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 5 Glenn Janssen Stein; 6 Jean Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 7 Sebastian lowie Rosmeer B.; 8 Niels Gort Thorn; 9 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.; 10 Timo Warnier Eijsden.  

Overloon  2 februari

1 Mitch Groot Brunssum; 2 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 3 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 4 Glenn Janssen Stein; 5 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.       

Puntenklassement Fiets Sportief

1 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 2 Dylan Drent Spaubeek; 3 Jean Cedric Gienau Köningswinter Dld.; 4 Glenn Janssen Stein; 5 Timo Funck Bergisch Gladbach Dld.