Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden  junioren  top 10  2005-2010


2005/2006

Baarlo  2 oktober

1 Mitch Pluymakers Valkenburg; 2 Brian Rutjens Roermond; 3 Kaj Slenter Reijmerstok; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Kevin Knops Bocholtz.     

Gulpen  9 oktober

1 Marcel Meisen Stolberg Dld.; 2 Kaj Slenter Reijmerstok; 3 Richie Motké Beek; 4 Brian Rutjens Roermond ; 5 Patrick Hupkens Maastricht; 6 Danny Boelens Maarheeze; 7 Jan Hamers Hulsberg.   

Swier  16 oktober

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Mitch Pluymakers Valkenburg; 3 Rick Craenen Nederweert; 4 Nico Lowen Diepenbeek B.; 5 Brian Rutjens Roermond ; 6 Ronnie Thijssen Heerlen; 7 Daan Keijsers Kessel; 8 Patrick Hupkens Maastricht; 9 Rik Geelen Maastricht; 10 Jan Hamers Hulsberg.   

Liessel  30 oktober

1 Richie Motké Beek; 2 Mitch Pluymakers Valkenburg; 3 Rick Craenen Nederweert; 4 Brian Rutjens Roermond ; 5 Floris van der Sluys Roermond; 6 Daan Keijsers Kessel.   

Hulsberg  6 november

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Richie Motké Beek; 3 Mitch Pluymakers Valkenburg; 4 Nico Lowen Diepenbeek B.; 5 Rick Craenen Nederweert; 6 Floris van der Sluys Roermond; 7 Bart Hupperetz Wijlre; 8 Danny Boelens Maasbree; 9 Daan Keijsers Kessel.   

Schweiberg Mechelen  13 november

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Mitch Pluymakers Valkenburg; 3 Robert Solberg Neerbeek; 4 Brian Rutjens Roermond ; 5 Floris van der Sluys Roermond.   

Reuver  20 november

1 Mitch Pluymakers Valkenburg; 2 Rick Craenen Nederweert; 3 Brian Rutjens Roermond ; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Floris van der Sluijs Roermond.   

Beesel  27 november  Kampioenschap

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Ritchie Motké Beek; 3  Mitch Pluymaekers Valkenburg; 4 Brian Rutjens Roermond; 5  Floris van der Sluijs Roermond; 6 Robert Solberg Neerbeek; 7 Daan Keijsers Kessel; 8 Sonny Herdenoye Maastricht.

Kampioen

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Mitch Pluymaekers Maastricht; 3 Brian Rutjens Roermond.  

Stramproy  4 december

1 Edwin Arts Overloon; 2 Rick Craenen Nederweert; 3 Mitch Pluymakers Valkenburg; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Brian Rutjens Roermond ; 6 Floris van der Sluijs Roermond; 7 Daan Keijsers Kessel; 8 Bart Hupperetz Wijlre; 9 Cindy Clevers Landgraaf.         

Merkelbeek  11 december

1 Mitch Pluymakers Valkenburg; 2 Brian Rutjens Roermond ; 3 Robert Solberg Neerbeek; 4 Kristof Mellemans Wellen B.; 5 Patrick Hupkens Maastricht; 6 Floris van der Sluijs Roermond; 7 Daan Keijsers Kessel; 8 Bart Hupperetz Wijlre.   

Valkenburg  18 december

1 Maurice Schreurs Simpelveld; 2 Mitch Pluymaekers Valkenburg; 3 Brian Rutjens Roermond ; 4 Floris van der Sluys Roermond; 5 Kristof Mellemans Wellen B.; 6 Daan Keijsers Kessel; 7 Bart Hupperetz Wijlre.   

Horst  26 december

1 Mitch Pluymaekers Valkenburg; 2 Robert Solberg Neerbeek; 3 Brian Rutjens Roermond; 4 Maurice Schreurs Simpelveld; 5 Floris van nder Sluys Roermond; 6 Daan Keijsers Kessel;   

Born  31 december

1 Maurice Schreurs Simpelveld; 2 Floris van der Sluijs Roermond; 3 Mitch Pluymakers Valkenburg; 4 Patrick Hupkens Maastricht; 5 Brian Rutjens Roermond; 6 Sonny Lardenoye Maastricht; 7 Kristof Mellemans Wellen B.   

Meijel  8 januari

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Ronnie Thijssen Heerlen; 3 Mitch Pluymaekers Valkenburg; 4 Oliver Johr Wurselen Dld.; 5 Rick Craenen Nederweert; 6 Rick van Deursen Budel Schoot; 7 Floris van der Sluys Roermond; 8 Kevin Knops Bocholtz; 9 Daan Keijsers Kessel.   

Ysselsteyn  15 januari

1 Robert Solberg Neerbeek; 2 Mitch Pluymakers Valkenburg; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Brian Rutjens Roermond; 5 Kevin Knops Bocholtz; 6 Daan Keijsers Kessel;   

Panningen  22 januari

1 Ritchie Motké Beek; 2 Kaj Slenter Reymerstok; 3 Mitch Pluymaekers Valkenburg; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Brian Rutjens Roermond; 6 Floris van der Sluys Roermond; 7 Kevin Knops Bocholtz; 8 Daan Keijsers Kessel; 9 Bart Hupperetz Wijlre.   

Blerick  29 januari

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Mitch Pluymaekers Valkenburg; 3 Kevin Knops Bocholtz; 4 Floris van der Sluys Roermond; 5 Cindy Clevers Landgraaf; 6 Daan Keijsers Kessel.   

Nuth  5 februari

1 Ritchie Motké Beek; 2 Kaj Slenter Reijmerstok; 3 Mitch Pluymakers Valkenburg; 4  Floris van der sluys Roermond; 5 Kevin Knops Bocholtz; 6 Brian Rutjens  Roermond; 7 Robert Solberg Neerbeek; 8 Daan Keijsers Kessel; 9 Bart Hupperetz Wijlre;   

Heerlen  12 februari

Marcel Meisen Stolberg Dld.; 2 Kaj Slenter Reijmerstok; 3 Mitch Pluymakers Valkenburg; 4 Brian Rutjens Roermond; 5 Floris van der Sluijs Roermond; 6 Kevin Knops Bocholtz; 7 Daan Keijsers Kessel; 8 Bart Hupperetz Maastricht.   

Puntenklassement

1 Mitch Pluymakers Valkenburg 556 punten; 2 Brian Rutjens Roermond ; 446; 3 Kaj Slenter Reijmerstok 400; 4 Floris van der Sluys Roermond 377; 5 Robert Solberg Neerbeek 294; 6 Daan Keijsers Kessel 294; 7 Ritchie Motké Beek 215; 8 Rick Craenen Nederweert 178; 9 Kevin Knops Bocholtz 171; 10 Bart Hupperetz Wijlre 153; 11 Marcel Meisen Stolberg Dld. 78; 12 Patrick Hupkens Maastricht 71; 13 Kristof Mellemans Wellen B. 68; 14 Maurice Schreurs Simpelveld 66; 15  Ronnie Thijssen Heerlen 62; 16 Nico Lowen Diepenbeek B. 65; 17  Jan Hamers Hulsberg 49; 18 Cindy Clevers Landgraaf 46; 19 Danny Boelens Maasbree 43; 20 Edwin Arts Overloon 39.

 

2006/2007

Stein  16 september

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Kevin Knops Bocholtz; 3 Brian Brusselman Helmond; 4 Kevin Reijnders Lanaken B.; 5 Jeffrey Mellemans Wellen B.; 6 Remi Kusters Riemst B.     

Gulpen  1 oktober

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Brian Brusselman Helmond; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 5 Lucien Volleberg Hegelsom.   

Baarlo  8 oktober

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Brian Brusselman Helmond; 3 Dennis Stultiens Meijel; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Bart Hupperetz Wijlre; 6 Philip Lehman Rösrath Dld. 7 Lucien Volleberg Hegelsom.   

Swier  15 oktober

1 Brian Rutjens Geleen; 2 Robert Solberg Neerbeek; 3 Dennis Stultiens Meijel; 4 Philippe Lehman Rös rath Dld.; 5 Bart Hupperetz Wijlre.   

Liessel  22 oktober

1 Floris van der Sluijs Roermond; 2 Robert Solberg Neerbeek; 3 Brian Rutjens Geleen; 4 Luciën Volleberg Hegelsom; 5 Philip Lehman Rösrath Dld.   

Born  29 oktober

1 Rick van Deursen Budel Schoot; 2 Robert Solberg Neerbeek; 3 N.N.; 4 Christopher Jobb Overath Dld.; 5 N.N.; 6 Philip Lehman Rösrath Dld.; 7 Benedikt Jobb Overath Dld.; 8 Bart Hupperetz Wijlre; 9 Lucien Volleberg Hegelsom.   

Reuver 5 november

1 Kevin Knops Bocholtz; 2 Robert Solberg Neerbeek; 3 Danny Boelens Maarheeze; 4 Floris van der Sluijs Roermond; 5  Luciën Volleberg Hegelsom; 6 Bart Hupperetz Wijlre; 7 Christopher Jobb Overrath Dld.   

Hulsberg  12 november

1 Robert Solberg Neerbeek; 2 Brian Rutjens Geleen; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Luciën Volleberg Hegelsom; 5 Tim Schmitz Geleen; 6 Christopher Jobb Overaht Dld.; 7 Benedict Jobb Overath Dld.; 8 Bart Hupperetz Wijlre; 9 Steven Röder Keulen Dld.   

Mechelen  19 november

1 Brian Rutjens Geleen; 2 Luciën Volleberg Hegelsom; 3 Philippe Lehman Rösrath Dld.; 4 Christopher Jobb Overaht Dld.; 5 Bart Hupperetz Wijlre; 6 Benedict Jobb Overath Dld.   

Beesel  26 november  Kampioenschap

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Floris van der Sluys Roermond; 3 Brian Rutjens Geleen; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Philip Lehman Rösrath Dld.; 6 Christopher Jobb Overaht Dld.; 7 Benedikt Jobb Overaht Dld.; 8 Bart Hupperetz Wijlre.

Kampioen

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Floris van der Sluys Roermond; 3 Brian Rutjens Geleen.      

Stramproy  3 december

1 Ritchie Motké Beek; 2 Kevin Knops Bocholtz; 3 Robert Solberg Neerbeek; 4 Mitch Pluymakers Valkenburg; 5 Floris van der Sluijs Roermond.  

Valkenburg  10 december

1 Floris van der Sluijs Roermond; 2 Brian Rutjens Geleen; 3 Robert Solberg Neerbeek; 4 Luciën Volleberg Hegelsom; 5 T.Roosen Gronsveld; 6  Christopher Jobb Overaht Dld.; 7 Bart Hupperetz Ambij.       

Meijel  17 december

1 Dennis Stultiens Meijel;2 Robert Solberg Neerbeek; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Tim Schmitz Geleen; 5 Brian Rutjens Geleen; 6 Bart Hupperetz Wijlre; 7 Lucien Volleberg Hegelsom; 8 Philip Lehman Rösrath Dld.; 9 Benedikt Jobb Overath Dld.   

Blerick  24 december

1 Kevin Knops Bocholtz; 2 Oliver Johr Würselen Dld.; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Brian Rutjens Geleen; 6 Lucien Volleberg Hegelsom; 7 Bart Hupperetz Wijlre; 8 N.N.; 9 Christopher Jobb Overath Dld.   

Panningen  7 januari

1 Robert Solberg Beek; 2 Floris van der Sluijs Roermond; 3 Brian Rutjens Geleen; 4 Luciën Volleberg Hegelsom; 5 Christopher Jobb Overath Dld.; 6 Philip Lehman Rösrath Dld.; 7 Benedikt Jobb Overath Dld.; 8 Bart Hupperetz Wijlre.   

Merkelbeek  14 januari

1 Robert Solberg Neerbeek; 2 Brian Rutjens Geleen; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Luciën Volleberg Hegelsom; 5 Christopher Jobb Overath Dld.; 6 Philip Lehman Rösrath Dld.; 7 Benedikt Jobb Overath Dld.; 8 Bart Hupperetz Wijlre.   

Asten  21 januari

1 Dennis Stultiens Meijel; 2 Robert Solberg Neerbeek; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Brian Rutjens Geleen; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 Bart Hupperetz Wijlre; 7 Christopher Jobb Overath Dld.; 8 Benedikt Jobb Overath Dld.; 9 Philip Lehman Rösrath Dld.   

Sevenum  28 januari

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Dennis Stultiens Meijel; 3 Robert Solberg Neerbeek; 4 Brian Rutjens Geleen; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 Philip Lehman Rösrath Dld.; 7 Benedikt Jobb Overath Dld.; 8 Christopher Jobb Overath Dld.; 9 Bart Hupperetz Wijlre.   

Horst  4 februari

1 Dennis Stultiens Meijel; 2 Floris van der Sluijs Roermond; 3 Luciën Volleberg Hegelsom; 4 Brian Rutjens Geleen; 5 Benedikt Jobb Overath Dld.; 6 Christopher Jobb Overath Dld.; 7 Philip Lehman Rösrath Dld.   

Heerlen  11 februari

1 Robert Solberg Neerbeek; 2 Sanny Lardenoye Maastricht; 3 Brian Rutjens Geleen; 4 Floris van der Sluijs Roermond; 5 Philippe Lehman Rösrath Dld.; 6  Christopher Jobb Overath Dld.   

Puntenklassement

1 Robert Solberg Neerbeek 563 punten; 2 Floris van der Sluys Roermond 494; 3 Lucien Volleberg Hegelsom 473; 4 Brian Rutjens Geleen 459; 5 Bart Hupperetz Wijlre 361; 6 Philip Lehman Rösrath Dld.; 7 Chjristopher Jobb Overath Dld. 339; 8 Benedikt Jobb Overath Dld. 291.

  

2007/2008

Elsloo

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 3 Kevin Reijnders B.; 4  Douwe Verberne; 5 Kenny Kastelijn; 6 Luciën Volleberg Hegelsom; 7 Floris van der Sluys Roermond; 8 Wayne Stijns Bunde; 9 Twan Smeets; 10 Kevin Knops Bocholtz; 11 Juul Slenter Margraten; 12 Anouk Killaars Reuver.     

Baarlo  7 oktober

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Dion van Hommerig Bocholtz; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Benedict Jobb Overath Dld.; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 David Weishaupt Roetgen Dld.; Sebastian Völk Keulen Dld.; 7 N.N. ; 8 Kevin van den Oetelaar Schijndel.   

Hulsberg  14 oktober

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Floris van der Sluijs Roermond; 3 Benedict Jobb Overath Dld.; 4 Sebastian Völk Keulen dld.; 5 David Weishaupt Roetgen Dld.; 6 Luciën Volleberg Hegelsom; 7 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 8 Bart Hupperetz Wijlre; 9 Nicky Pijnenburg Oss.   

Swier  21 oktober

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Benedict Jobb Overath Dld.; 3 Sebastian Völk Keulen Dld.; 4 Nicky Pijnenburg Oss; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Luciën Volleberg Hegelsom; 7 Bart Hupperetz Maastricht; 8 Kevin Knops Bocholtz; 9 Robert Solberg Neerbeek; 10 Rolf Peters Posterholt.   

Liessel  28 oktober

1 Tim Opdam Liessel; 2 Mitch Pluymakers Valkenburg; 3 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 4 Benedict Jobb Overath Dld.; 5 Dajo Sanders Heerlen; 6 Floris van der Sluys Roermond; 7 David Weishaupt Roetgen Dld.; 8 Sebastian Völk Keulen Dld.; 9 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 10 Robin Verleisdonk Helmond.   

Born  4 november

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Floris van der Sluijs Roermond; 3 Benedict Jobb Overath Dld.; 4 Dennis Coenen Lanaken B.; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 David Weishaupt Roetgen Dld.7 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 8 Bart Hupperetz Maastricht; 9 Nicky Pijnenburg Oss; 10 Dajo Sanders Heerlen.   

Merkelbeek  11 november

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Benedikt Jobb Overath Dld.; 4 Sebastian Völk Keulen Dld.; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Lucien Volleberg Hegelsom; 7 Bart Hupperetz Wijlre.   

Schweiberg Mechelen  18 november

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Benedict Jobb Overath Dld.; 4 Floris van der Sluys Roermond; 5 Sebastian Völk Keulen Dld.; 6 Lucien Volleberg Hegelsom; 7 Kevin van den Oetelaar Schijndel.   

Weert  25 november

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Benedict Jobb Overath Dld.; 3 Sebastian Völk Keulen Dld.; 4 Dajo Sanders Heerlen; 5 Robin Verleisdonk Helmond; 6 David Weishaupt Roetgen Dld.; 7 Lucien Volleberg Hegelsom; 8 Cindy Clevers Landgraaf; 9 Kevin van den Oetelaar Schijndel.   

Stramproy  2 december

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Floris van der Sluys Roermond; 3 Dajo Sanders Heerlen; 4 Lucien Volleberg Hegelsom; 5 Kevin van den Oetelaar Schjijndel.   

Valkenburg  9 december

1 Sonny Sonders Balen B.; 2 Floris van der Sluys Roermond; 3 Benedict Jobb Overath Dld.; 4 Sebastian Völk Keulen Dld.; 5 David Weishaupt Roetgen Dld.; 6 Luciën Volleberg Hegelsom; 7 Jeroen Erkens Brunssum.   

Meijel  16 december

1 Dennis Stultiens Meijel; 2 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 3 Floris van der Sluys Roermond; 4 David Weishaupt Roetgen Dld.; 5 Benedict Jobb Overath Dld.; 6 Lucien Volleberg Hegelsom; 7 Sebastian Völk Keulen.   

Beesel  23 december

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 N.N.; 3 Dion van Hommerig Bocholtz; 4 Dajo Sanders Heerlen; 5 Floris van der Sluys Roermond; 6 David Weishaupt Roetgen Dld.; 7 Sebastian Völk Keulen Dld.; 8 Lucien Volleberg Hegelsom; 9 Benedikt Jobb Overath Dld.   

Blerick  30 december  Kampioenschap

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Floris van der Sluys Roermond; 4 Sebastian Völk Keulen Dld.; 5 Dajo Sanders Heerlen; 6 Cindy Clevers Landgraaf; 7 Lucien Volleberg Hegelsom; 8 Benedikt Jobb Overath Dld.; 9 Bart Hupperetz Wijlkre; 10 Kevin van den Oetelaar Schijndel.

Kampioen

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Floris van der Sluys Roermond.      

Horst  6 januari

1 Mike Teunissen Ysslsteyn; 2 Dennis Stultiens Meijel; 3 Dion van Hommerig Bocholtz; 4 David Weishaupt Keulen; 5 Floris van der Sluys Roermond; 6 Lucien Volleberg Hegelsom.   

Panningen  13 januari

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Dion van Hommerig Bocholtz; 3 Floris van der Sluys Roermond; 4 David Weishaupt Roetgen Dld.; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 Sebastian Völk Keulen Dld.; 7 Benedikt Jobb Overath Dld.   

Asten  20 januari

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Dion van Hommerich Bocholtz; 3 David Weishaupt Roetgen Dld.; 4 Benedict Jobb Overath Dld.; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 Floris van der Sluys Roermond; 7 Bart Hupperetz Maastricht.   

Sevenum  27 januari

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Floris van der Sluys Roermond; 4 Benedict Jobb Overath Dld.; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 Dion van Hommerig Bocholtz; 7 Sebastian Völk Keulen.   

Puntenklassement

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg 601 punten; 2 David Weishaupt Roetgen Dld. 468; 3 Floris van der Sluys Roermond 447; 4 Benedict Jobb Overath Dld. 444; 5 Luciën Volleberg Hegelsom 428; 6 Sebastian Völk Keulen Dld. 351; 7 Kevin van den Oetelaar Schijndel 238; 8 Bart Hupperetz Wijlre 179; 9 Dion van Hommerig Bocholtz 167; 10 Dajo Sanders Heerlen 165; 11 Nicky Pijnenburg Oss 71; 12 Cindy Clevers Landgraaf 48; 13 Robin Verleisdonk Helmond 48; 14 Dennis Stuiltiens Meijel 41.   

2008/2009

Baarlo  5 oktober

1 David Weishaupt Roetgen Dld.; 2 Benedikt Jobnb Overraht Dld.; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Jan Tetzner Berg Gladbach Dld.  5 Olivier Mertens Rösrath Dld.; 6 Roel Jacobs Kessel Eik; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Anna-Lisa Wollenhaupt Bergisch Gladbach Dld.  

Liessel  19 oktober

1 Tim Opdam Liessel; 2 Dion van Hommerich Bocholtz; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 5 Jan Tetzner Berg-Gladbach Dld.; 6 Anouk Killars Reuver; 7 Anna-Lisa Wollenhaupt Bergisch Gladbach Dld.; 8 Roel Jacobs Kessel Eik; 9 Gina van de Berkenhof Deurne.        

Schweiberg- Mechelen  26 oktober

1 Dennis Coenen Lanaken B.; 2 Benedict Jobb Overath Dld.; 3 René Teidscheid Berg Gladbach Dld.; 4 Juul Slenter Margraten; 5 Jeroen Erkens Brunssum; 6 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 7 Olivier Mertens Rösrath Dld.; 8 David Weishaupt Roetgen Dld.; 9 Anouk Killaars Reuver; 10 Jan Tetzner Berg-Gladbach Dld.   

Born  2 november

1 Bram Nolten Geleen; 2 Benedict Jobb Overath Dld.; 3 David Weishaupt Roetgen Dld.; 4 Juul Slenter Margraten; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Sjors Salentijn Roermond; 7 Jeroen Erkens Brunssum; 8 René Teidscheid Dld.; 9 Jan Tetzner Berg-Gladbach Dld.; 10 Bart Hupperetz Wijlre.   

Weert   16 november

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Juul Slenter Margraten; 3 Benedict Jobb Overath Dld.; 4 David Weishaupt Roetgen Dld.; 5 Sjors Salentijn Roermond; 6 Jan Tetzner Berg Gladbach Dld.; 7 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 8 Roel Jacobs Kessel Eik; 9 Olivier Mertens Rösrath Dld.; 10 Anouk Killars Reuver; 11 Anna-Lisa Wollenhaupt Bergisch Gladbach Dld. 

Eigenbilsen België 23 november

1 Juul Slenter Margraten; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Sjors Salentijn Roermond; 4 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Anouk Killars Reuver; 7 Gina van de Berkmortel Deurne; 8 Roel Jacobs Kessel Eik.       

Stramproy  30 november

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Juul Slenter Margraten; 3 David Weishaupt Roetgen Dld.; 4 Floris van der Sluijs Roermond; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Roel Jacobs Kessel Eik; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Bart Hupperetz Wijlre; 9 Sjors Salentijn Roermond.   

Deurne  7 december  Kampioenschap

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Juul Slenter Margraten; 3 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 4 Sjors Salentijn Roermond; 5 Roel Jacobs Kessel Eik; 6 Anouk Killaars Reuver; 7 Gina van de Berkenhof Deurne.

Kampioen

1 Juul Slenter Margraten; 2 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 3 Sjors Salentijn Roermond.      

Meijel 14 december

1 Dennis Stultiens Meijel; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Sjors Salentijn Roermond; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Roel Jacobs Kessel Eik; 7 Anouk Killaars Reuver.   

Reuver  21 december

1 Juul Slenter Margraten; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Bas van de Vorst St.Anthonis; 4 Kevin van de Oetelaar Schijndel; 5 Roel Jacobs Kessel Eik; 6 Anouk Killaars Reuver.   

Blerick  28 december

1 David Weishaupt Roetgen Dld.; 2 Benedikt Jobb Overrath Dld.; 3 Bas van de Vorst St.Anthonis; 4 Juul Slenter Margraten; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Anouk Killaars Reuver; 7 Sjors Salentijn Roermond; 8 Roel Jacobs Kessel Eik.   

Horst  4 januari

1 Benedict Jobb Overath Dld.; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Wayne Stijns Bunde; 5 Jan Tetzner Berg-Gladbach Dld.; 6 Sjors Salentijn Roermond; 7 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 8 Roel Jacobs Kessel Eik; 9 Anouk Killaars Reuver; 10 Olivier Mertens Rösrath Dld.   

Merkelbeek  18 januari

1 Juul Slenter Margraten; 2 Benedikt Jobb Overrath Dld.; 3 Jan Tetzner Berg Gladbach Dld.; 4 Roel Jacobs Kessel Eik; 5 Oliuvier Mertens Rösrath Dld.; 6 Anouk Killaars Reuver; 7 David Weishaupt Roetgen Dld.  

Sevenum  25 januari

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2  Juul Slenter Margraten; 3 Mike Teunissen Ysselsteyn; 4 Dennis Stultiens Meijel; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Sjors Salentijn Roermond; 7 Roel Jacobs Kessel Eik; 8 Olivier Mertens Rösrath Dld.; 9 Anouk Killaars Reuver; 10 Anna-Lisa Wollenhaupt Bergisch Gladbach Dld.  

2005/2006

Baarlo  2 oktober

1 Mitch Pluymakers Valkenburg; 2 Brian Rutjens Roermond; 3 Kaj Slenter Reijmerstok; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Kevin Knops Bocholtz.     

Gulpen  9 oktober

1 Marcel Meisen Stolberg Dld.; 2 Kaj Slenter Reijmerstok; 3 Richie Motké Beek; 4 Brian Rutjens Roermond ; 5 Patrick Hupkens Maastricht; 6 Danny Boelens Maarheeze; 7 Jan Hamers Hulsberg.   

Swier  16 oktober

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Mitch Pluymakers Valkenburg; 3 Rick Craenen Nederweert; 4 Nico Lowen Diepenbeek B.; 5 Brian Rutjens Roermond ; 6 Ronnie Thijssen Heerlen; 7 Daan Keijsers Kessel; 8 Patrick Hupkens Maastricht; 9 Rik Geelen Maastricht; 10 Jan Hamers Hulsberg.   

Liessel  30 oktober

1 Richie Motké Beek; 2 Mitch Pluymakers Valkenburg; 3 Rick Craenen Nederweert; 4 Brian Rutjens Roermond ; 5 Floris van der Sluys Roermond; 6 Daan Keijsers Kessel.   

Hulsberg  6 november

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Richie Motké Beek; 3 Mitch Pluymakers Valkenburg; 4 Nico Lowen Diepenbeek B.; 5 Rick Craenen Nederweert; 6 Floris van der Sluys Roermond; 7 Bart Hupperetz Wijlre; 8 Danny Boelens Maasbree; 9 Daan Keijsers Kessel.   

Schweiberg Mechelen  13 november

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Mitch Pluymakers Valkenburg; 3 Robert Solberg Neerbeek; 4 Brian Rutjens Roermond ; 5 Floris van der Sluys Roermond.   

Reuver  20 november

1 Mitch Pluymakers Valkenburg; 2 Rick Craenen Nederweert; 3 Brian Rutjens Roermond ; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Floris van der Sluijs Roermond.   

Beesel  27 november  Kampioenschap

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Ritchie Motké Beek; 3  Mitch Pluymaekers Valkenburg; 4 Brian Rutjens Roermond; 5  Floris van der Sluijs Roermond; 6 Robert Solberg Neerbeek; 7 Daan Keijsers Kessel; 8 Sonny Herdenoye Maastricht.

Kampioen

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Mitch Pluymaekers Maastricht; 3 Brian Rutjens Roermond.  

Stramproy  4 december

1 Edwin Arts Overloon; 2 Rick Craenen Nederweert; 3 Mitch Pluymakers Valkenburg; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Brian Rutjens Roermond ; 6 Floris van der Sluijs Roermond; 7 Daan Keijsers Kessel; 8 Bart Hupperetz Wijlre; 9 Cindy Clevers Landgraaf.

       

Merkelbeek  11 december

1 Mitch Pluymakers Valkenburg; 2 Brian Rutjens Roermond ; 3 Robert Solberg Neerbeek; 4 Kristof Mellemans Wellen B.; 5 Patrick Hupkens Maastricht; 6 Floris van der Sluijs Roermond; 7 Daan Keijsers Kessel; 8 Bart Hupperetz Wijlre.   

Valkenburg  18 december

1 Maurice Schreurs Simpelveld; 2 Mitch Pluymaekers Valkenburg; 3 Brian Rutjens Roermond ; 4 Floris van der Sluys Roermond; 5 Kristof Mellemans Wellen B.; 6 Daan Keijsers Kessel; 7 Bart Hupperetz Wijlre.   

Horst  26 december

1 Mitch Pluymaekers Valkenburg; 2 Robert Solberg Neerbeek; 3 Brian Rutjens Roermond; 4 Maurice Schreurs Simpelveld; 5 Floris van nder Sluys Roermond; 6 Daan Keijsers Kessel;   

Born  31 december

1 Maurice Schreurs Simpelveld; 2 Floris van der Sluijs Roermond; 3 Mitch Pluymakers Valkenburg; 4 Patrick Hupkens Maastricht; 5 Brian Rutjens Roermond; 6 Sonny Lardenoye Maastricht; 7 Kristof Mellemans Wellen B.   

Meijel  8 januari

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Ronnie Thijssen Heerlen; 3 Mitch Pluymaekers Valkenburg; 4 Oliver Johr Wurselen Dld.; 5 Rick Craenen Nederweert; 6 Rick van Deursen Budel Schoot; 7 Floris van der Sluys Roermond; 8 Kevin Knops Bocholtz; 9 Daan Keijsers Kessel.   

Ysselsteyn  15 januari

1 Robert Solberg Neerbeek; 2 Mitch Pluymakers Valkenburg; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Brian Rutjens Roermond; 5 Kevin Knops Bocholtz; 6 Daan Keijsers Kessel;   

Panningen  22 januari

1 Ritchie Motké Beek; 2 Kaj Slenter Reymerstok; 3 Mitch Pluymaekers Valkenburg; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Brian Rutjens Roermond; 6 Floris van der Sluys Roermond; 7 Kevin Knops Bocholtz; 8 Daan Keijsers Kessel; 9 Bart Hupperetz Wijlre.   

Blerick  29 januari

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Mitch Pluymaekers Valkenburg; 3 Kevin Knops Bocholtz; 4 Floris van der Sluys Roermond; 5 Cindy Clevers Landgraaf; 6 Daan Keijsers Kessel.   

Nuth  5 februari

1 Ritchie Motké Beek; 2 Kaj Slenter Reijmerstok; 3 Mitch Pluymakers Valkenburg; 4  Floris van der sluys Roermond; 5 Kevin Knops Bocholtz; 6 Brian Rutjens  Roermond; 7 Robert Solberg Neerbeek; 8 Daan Keijsers Kessel; 9 Bart Hupperetz Wijlre;   

Heerlen  12 februari

Marcel Meisen Stolberg Dld.; 2 Kaj Slenter Reijmerstok; 3 Mitch Pluymakers Valkenburg; 4 Brian Rutjens Roermond; 5 Floris van der Sluijs Roermond; 6 Kevin Knops Bocholtz; 7 Daan Keijsers Kessel; 8 Bart Hupperetz Maastricht.   

Puntenklassement

1 Mitch Pluymakers Valkenburg 556 punten; 2 Brian Rutjens Roermond ; 446; 3 Kaj Slenter Reijmerstok 400; 4 Floris van der Sluys Roermond 377; 5 Robert Solberg Neerbeek 294; 6 Daan Keijsers Kessel 294; 7 Ritchie Motké Beek 215; 8 Rick Craenen Nederweert 178; 9 Kevin Knops Bocholtz 171; 10 Bart Hupperetz Wijlre 153; 11 Marcel Meisen Stolberg Dld. 78; 12 Patrick Hupkens Maastricht 71; 13 Kristof Mellemans Wellen B. 68; 14 Maurice Schreurs Simpelveld 66; 15  Ronnie Thijssen Heerlen 62; 16 Nico Lowen Diepenbeek B. 65; 17  Jan Hamers Hulsberg 49; 18 Cindy Clevers Landgraaf 46; 19 Danny Boelens Maasbree 43; 20 Edwin Arts Overloon 39.   

2006/2007

Stein  16 september

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Kevin Knops Bocholtz; 3 Brian Brusselman Helmond; 4 Kevin Reijnders Lanaken B.; 5 Jeffrey Mellemans Wellen B.; 6 Remi Kusters Riemst B.     

Gulpen  1 oktober

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Brian Brusselman Helmond; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 5 Lucien Volleberg Hegelsom.   

Baarlo  8 oktober

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Brian Brusselman Helmond; 3 Dennis Stultiens Meijel; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Bart Hupperetz Wijlre; 6 Philip Lehman Rösrath Dld. 7 Lucien Volleberg Hegelsom.   

Swier  15 oktober

1 Brian Rutjens Geleen; 2 Robert Solberg Neerbeek; 3 Dennis Stultiens Meijel; 4 Philippe Lehman Rös rath Dld.; 5 Bart Hupperetz Wijlre.   

Liessel  22 oktober

1 Floris van der Sluijs Roermond; 2 Robert Solberg Neerbeek; 3 Brian Rutjens Geleen; 4 Luciën Volleberg Hegelsom; 5 Philip Lehman Rösrath Dld.   

Born  29 oktober

1 Rick van Deursen Budel Schoot; 2 Robert Solberg Neerbeek; 3 N.N.; 4 Christopher Jobb Overath Dld.; 5 N.N.; 6 Philip Lehman Rösrath Dld.; 7 Benedikt Jobb Overath Dld.; 8 Bart Hupperetz Wijlre; 9 Lucien Volleberg Hegelsom.   

Reuver 5 november

1 Kevin Knops Bocholtz; 2 Robert Solberg Neerbeek; 3 Danny Boelens Maarheeze; 4 Floris van der Sluijs Roermond; 5  Luciën Volleberg Hegelsom; 6 Bart Hupperetz Wijlre; 7 Christopher Jobb Overrath Dld.   

Hulsberg  12 november

1 Robert Solberg Neerbeek; 2 Brian Rutjens Geleen; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Luciën Volleberg Hegelsom; 5 Tim Schmitz Geleen; 6 Christopher Jobb Overaht Dld.; 7 Benedict Jobb Overath Dld.; 8 Bart Hupperetz Wijlre; 9 Steven Röder Keulen Dld.   

Mechelen  19 november

1 Brian Rutjens Geleen; 2 Luciën Volleberg Hegelsom; 3 Philippe Lehman Rösrath Dld.; 4 Christopher Jobb Overaht Dld.; 5 Bart Hupperetz Wijlre; 6 Benedict Jobb Overath Dld.   

Beesel  26 november  Kampioenschap

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Floris van der Sluys Roermond; 3 Brian Rutjens Geleen; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Philip Lehman Rösrath Dld.; 6 Christopher Jobb Overaht Dld.; 7 Benedikt Jobb Overaht Dld.; 8 Bart Hupperetz Wijlre.

Kampioen

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Floris van der Sluys Roermond; 3 Brian Rutjens Geleen.      

Stramproy  3 december

1 Ritchie Motké Beek; 2 Kevin Knops Bocholtz; 3 Robert Solberg Neerbeek; 4 Mitch Pluymakers Valkenburg; 5 Floris van der Sluijs Roermond.  

Valkenburg  10 december

1 Floris van der Sluijs Roermond; 2 Brian Rutjens Geleen; 3 Robert Solberg Neerbeek; 4 Luciën Volleberg Hegelsom; 5 T.Roosen Gronsveld; 6  Christopher Jobb Overaht Dld.; 7 Bart Hupperetz Ambij.       

Meijel  17 december

1 Dennis Stultiens Meijel;2 Robert Solberg Neerbeek; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Tim Schmitz Geleen; 5 Brian Rutjens Geleen; 6 Bart Hupperetz Wijlre; 7 Lucien Volleberg Hegelsom; 8 Philip Lehman Rösrath Dld.; 9 Benedikt Jobb Overath Dld.

 

Blerick  24 december

1 Kevin Knops Bocholtz; 2 Oliver Johr Würselen Dld.; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Brian Rutjens Geleen; 6 Lucien Volleberg Hegelsom; 7 Bart Hupperetz Wijlre; 8 N.N.; 9 Christopher Jobb Overath Dld.   

Panningen  7 januari

1 Robert Solberg Beek; 2 Floris van der Sluijs Roermond; 3 Brian Rutjens Geleen; 4 Luciën Volleberg Hegelsom; 5 Christopher Jobb Overath Dld.; 6 Philip Lehman Rösrath Dld.; 7 Benedikt Jobb Overath Dld.; 8 Bart Hupperetz Wijlre.   

Merkelbeek  14 januari

1 Robert Solberg Neerbeek; 2 Brian Rutjens Geleen; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Luciën Volleberg Hegelsom; 5 Christopher Jobb Overath Dld.; 6 Philip Lehman Rösrath Dld.; 7 Benedikt Jobb Overath Dld.; 8 Bart Hupperetz Wijlre.   

Asten  21 januari

1 Dennis Stultiens Meijel; 2 Robert Solberg Neerbeek; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Brian Rutjens Geleen; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 Bart Hupperetz Wijlre; 7 Christopher Jobb Overath Dld.; 8 Benedikt Jobb Overath Dld.; 9 Philip Lehman Rösrath Dld.   

Sevenum  28 januari

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Dennis Stultiens Meijel; 3 Robert Solberg Neerbeek; 4 Brian Rutjens Geleen; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 Philip Lehman Rösrath Dld.; 7 Benedikt Jobb Overath Dld.; 8 Christopher Jobb Overath Dld.; 9 Bart Hupperetz Wijlre.   

Horst  4 februari

1 Dennis Stultiens Meijel; 2 Floris van der Sluijs Roermond; 3 Luciën Volleberg Hegelsom; 4 Brian Rutjens Geleen; 5 Benedikt Jobb Overath Dld.; 6 Christopher Jobb Overath Dld.; 7 Philip Lehman Rösrath Dld.   

Heerlen  11 februari

1 Robert Solberg Neerbeek; 2 Sanny Lardenoye Maastricht; 3 Brian Rutjens Geleen; 4 Floris van der Sluijs Roermond; 5 Philippe Lehman Rösrath Dld.; 6  Christopher Jobb Overath Dld.   

Puntenklassement

1 Robert Solberg Neerbeek 563 punten; 2 Floris van der Sluys Roermond 494; 3 Lucien Volleberg Hegelsom 473; 4 Brian Rutjens Geleen 459; 5 Bart Hupperetz Wijlre 361; 6 Philip Lehman Rösrath Dld.; 7 Chjristopher Jobb Overath Dld. 339; 8 Benedikt Jobb Overath Dld. 291.    

2007/2008

Elsloo

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 3 Kevin Reijnders B.; 4  Douwe Verberne; 5 Kenny Kastelijn; 6 Luciën Volleberg Hegelsom; 7 Floris van der Sluys Roermond; 8 Wayne Stijns Bunde; 9 Twan Smeets; 10 Kevin Knops Bocholtz; 11 Juul Slenter Margraten; 12 Anouk Killaars Reuver.     

Baarlo  7 oktober

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Dion van Hommerig Bocholtz; 3 Floris van der Sluijs Roermond; 4 Benedict Jobb Overath Dld.; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 David Weishaupt Roetgen Dld.; Sebastian Völk Keulen Dld.; 7 N.N. ; 8 Kevin van den Oetelaar Schijndel.   

Hulsberg  14 oktober

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Floris van der Sluijs Roermond; 3 Benedict Jobb Overath Dld.; 4 Sebastian Völk Keulen dld.; 5 David Weishaupt Roetgen Dld.; 6 Luciën Volleberg Hegelsom; 7 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 8 Bart Hupperetz Wijlre; 9 Nicky Pijnenburg Oss.   

Swier  21 oktober

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Benedict Jobb Overath Dld.; 3 Sebastian Völk Keulen Dld.; 4 Nicky Pijnenburg Oss; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Luciën Volleberg Hegelsom; 7 Bart Hupperetz Maastricht; 8 Kevin Knops Bocholtz; 9 Robert Solberg Neerbeek; 10 Rolf Peters Posterholt.   

Liessel  28 oktober

1 Tim Opdam Liessel; 2 Mitch Pluymakers Valkenburg; 3 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 4 Benedict Jobb Overath Dld.; 5 Dajo Sanders Heerlen; 6 Floris van der Sluys Roermond; 7 David Weishaupt Roetgen Dld.; 8 Sebastian Völk Keulen Dld.; 9 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 10 Robin Verleisdonk Helmond.   

Born  4 november

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Floris van der Sluijs Roermond; 3 Benedict Jobb Overath Dld.; 4 Dennis Coenen Lanaken B.; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 David Weishaupt Roetgen Dld.7 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 8 Bart Hupperetz Maastricht; 9 Nicky Pijnenburg Oss; 10 Dajo Sanders Heerlen.   

Merkelbeek  11 november

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Benedikt Jobb Overath Dld.; 4 Sebastian Völk Keulen Dld.; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Lucien Volleberg Hegelsom; 7 Bart Hupperetz Wijlre.   

Schweiberg Mechelen  18 november

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Benedict Jobb Overath Dld.; 4 Floris van der Sluys Roermond; 5 Sebastian Völk Keulen Dld.; 6 Lucien Volleberg Hegelsom; 7 Kevin van den Oetelaar Schijndel.

 

Weert  25 november

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Benedict Jobb Overath Dld.; 3 Sebastian Völk Keulen Dld.; 4 Dajo Sanders Heerlen; 5 Robin Verleisdonk Helmond; 6 David Weishaupt Roetgen Dld.; 7 Lucien Volleberg Hegelsom; 8 Cindy Clevers Landgraaf; 9 Kevin van den Oetelaar Schijndel.   

Stramproy  2 december

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Floris van der Sluys Roermond; 3 Dajo Sanders Heerlen; 4 Lucien Volleberg Hegelsom; 5 Kevin van den Oetelaar Schjijndel.   

Valkenburg  9 december

1 Sonny Sonders Balen B.; 2 Floris van der Sluys Roermond; 3 Benedict Jobb Overath Dld.; 4 Sebastian Völk Keulen Dld.; 5 David Weishaupt Roetgen Dld.; 6 Luciën Volleberg Hegelsom; 7 Jeroen Erkens Brunssum.   

Meijel  16 december

1 Dennis Stultiens Meijel; 2 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 3 Floris van der Sluys Roermond; 4 David Weishaupt Roetgen Dld.; 5 Benedict Jobb Overath Dld.; 6 Lucien Volleberg Hegelsom; 7 Sebastian Völk Keulen.   

Beesel  23 december

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 N.N.; 3 Dion van Hommerig Bocholtz; 4 Dajo Sanders Heerlen; 5 Floris van der Sluys Roermond; 6 David Weishaupt Roetgen Dld.; 7 Sebastian Völk Keulen Dld.; 8 Lucien Volleberg Hegelsom; 9 Benedikt Jobb Overath Dld.   

Blerick  30 december  Kampioenschap

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Floris van der Sluys Roermond; 4 Sebastian Völk Keulen Dld.; 5 Dajo Sanders Heerlen; 6 Cindy Clevers Landgraaf; 7 Lucien Volleberg Hegelsom; 8 Benedikt Jobb Overath Dld.; 9 Bart Hupperetz Wijlkre; 10 Kevin van den Oetelaar Schijndel.

Kampioen

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Floris van der Sluys Roermond.      

Horst  6 januari

1 Mike Teunissen Ysslsteyn; 2 Dennis Stultiens Meijel; 3 Dion van Hommerig Bocholtz; 4 David Weishaupt Keulen; 5 Floris van der Sluys Roermond; 6 Lucien Volleberg Hegelsom.   

Panningen  13 januari

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Dion van Hommerig Bocholtz; 3 Floris van der Sluys Roermond; 4 David Weishaupt Roetgen Dld.; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 Sebastian Völk Keulen Dld.; 7 Benedikt Jobb Overath Dld.   

Asten  20 januari

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Dion van Hommerich Bocholtz; 3 David Weishaupt Roetgen Dld.; 4 Benedict Jobb Overath Dld.; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 Floris van der Sluys Roermond; 7 Bart Hupperetz Maastricht.   

Sevenum  27 januari

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Floris van der Sluys Roermond; 4 Benedict Jobb Overath Dld.; 5 Luciën Volleberg Hegelsom; 6 Dion van Hommerig Bocholtz; 7 Sebastian Völk Keulen.   

Puntenklassement

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg 601 punten; 2 David Weishaupt Roetgen Dld. 468; 3 Floris van der Sluys Roermond 447; 4 Benedict Jobb Overath Dld. 444; 5 Luciën Volleberg Hegelsom 428; 6 Sebastian Völk Keulen Dld. 351; 7 Kevin van den Oetelaar Schijndel 238; 8 Bart Hupperetz Wijlre 179; 9 Dion van Hommerig Bocholtz 167; 10 Dajo Sanders Heerlen 165; 11 Nicky Pijnenburg Oss 71; 12 Cindy Clevers Landgraaf 48; 13 Robin Verleisdonk Helmond 48; 14 Dennis Stuiltiens Meijel 41.   

2008/2009

Baarlo  5 oktober

1 David Weishaupt Roetgen Dld.; 2 Benedikt Jobnb Overraht Dld.; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Jan Tetzner Berg Gladbach Dld.  5 Olivier Mertens Rösrath Dld.; 6 Roel Jacobs Kessel Eik; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Anna-Lisa Wollenhaupt Bergisch Gladbach Dld.  

Liessel  19 oktober

1 Tim Opdam Liessel; 2 Dion van Hommerich Bocholtz; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 5 Jan Tetzner Berg-Gladbach Dld.; 6 Anouk Killars Reuver; 7 Anna-Lisa Wollenhaupt Bergisch Gladbach Dld.; 8 Roel Jacobs Kessel Eik; 9 Gina van de Berkenhof Deurne.        

Schweiberg Mechelen  26 oktober

1 Dennis Coenen Lanaken B.; 2 Benedict Jobb Overath Dld.; 3 René Teidscheid Berg Gladbach Dld.; 4 Juul Slenter Margraten; 5 Jeroen Erkens Brunssum; 6 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 7 Olivier Mertens Rösrath Dld.; 8 David Weishaupt Roetgen Dld.; 9 Anouk Killaars Reuver; 10 Jan Tetzner Berg-Gladbach Dld.   

Born  2 november

1 Bram Nolten Geleen; 2 Benedict Jobb Overath Dld.; 3 David Weishaupt Roetgen Dld.; 4 Juul Slenter Margraten; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Sjors Salentijn Roermond; 7 Jeroen Erkens Brunssum; 8 René Teidscheid Dld.; 9 Jan Tetzner Berg-Gladbach Dld.; 10 Bart Hupperetz Wijlre.   

Weert   16 november

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Juul Slenter Margraten; 3 Benedict Jobb Overath Dld.; 4 David Weishaupt Roetgen Dld.; 5 Sjors Salentijn Roermond; 6 Jan Tetzner Berg Gladbach Dld.; 7 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 8 Roel Jacobs Kessel Eik; 9 Olivier Mertens Rösrath Dld.; 10 Anouk Killars Reuver; 11 Anna-Lisa Wollenhaupt Bergisch Gladbach Dld.

 

Eigenbilsen België 23 november

1 Juul Slenter Margraten; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Sjors Salentijn Roermond; 4 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Anouk Killars Reuver; 7 Gina van de Berkmortel Deurne; 8 Roel Jacobs Kessel Eik.       

Stramproy  30 november

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Juul Slenter Margraten; 3 David Weishaupt Roetgen Dld.; 4 Floris van der Sluijs Roermond; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Roel Jacobs Kessel Eik; 7 Anouk Killaars Reuver; 8 Bart Hupperetz Wijlre; 9 Sjors Salentijn Roermond.   

Deurne  7 december  Kampioenschap

1 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 2 Juul Slenter Margraten; 3 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 4 Sjors Salentijn Roermond; 5 Roel Jacobs Kessel Eik; 6 Anouk Killaars Reuver; 7 Gina van de Berkenhof Deurne.

Kampioen

1 Juul Slenter Margraten; 2 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 3 Sjors Salentijn Roermond.      

Meijel 14 december

1 Dennis Stultiens Meijel; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Sjors Salentijn Roermond; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Roel Jacobs Kessel Eik; 7 Anouk Killaars Reuver.   

Reuver  21 december

1 Juul Slenter Margraten; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Bas van de Vorst St.Anthonis; 4 Kevin van de Oetelaar Schijndel; 5 Roel Jacobs Kessel Eik; 6 Anouk Killaars Reuver.   

Blerick  28 december

1 David Weishaupt Roetgen Dld.; 2 Benedikt Jobb Overrath Dld.; 3 Bas van de Vorst St.Anthonis; 4 Juul Slenter Margraten; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Anouk Killaars Reuver; 7 Sjors Salentijn Roermond; 8 Roel Jacobs Kessel Eik.   

Horst  4 januari

1 Benedict Jobb Overath Dld.; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Wayne Stijns Bunde; 5 Jan Tetzner Berg-Gladbach Dld.; 6 Sjors Salentijn Roermond; 7 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 8 Roel Jacobs Kessel Eik; 9 Anouk Killaars Reuver; 10 Olivier Mertens Rösrath Dld.   

Merkelbeek  18 januari

1 Juul Slenter Margraten; 2 Benedikt Jobb Overrath Dld.; 3 Jan Tetzner Berg Gladbach Dld.; 4 Roel Jacobs Kessel Eik; 5 Oliuvier Mertens Rösrath Dld.; 6 Anouk Killaars Reuver; 7 David Weishaupt Roetgen Dld.   

Sevenum  25 januari

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2  Juul Slenter Margraten; 3 Mike Teunissen Ysselsteyn; 4 Dennis Stultiens Meijel; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel; 6 Sjors Salentijn Roermond; 7 Roel Jacobs Kessel Eik; 8 Olivier Mertens Rösrath Dld.; 9 Anouk Killaars Reuver; 10 Anna-Lisa Wollenhaupt Bergisch Gladbach Dld.  

Puntenklassement

1 Juul Slenter Margraten 386 punten; 2 David Weishaupt Roetgen Dld. 325; 3 Anouk Killaars Reuver 320; 4 Roel Jacobs Kessel Eik 319; 5 Kevin van den Oetelaar Schijndel 299; 6 Sjors Salentijn Roermond 237; 7 Benedikt Jobb Overath Dld. 214. 

2009/2010

Mulleners Cup

Dit seizoen rijden de Dames bij de Junioren.  

Baarlo  4 oktober

1 Lucas Wollenhaupt Rösrath Dld.; 2  

Liessel  18 oktober

1 Pim Erren Velden; 2 Dion van Hommerig Bocholtz; 3 Robin van Dartel Eindhoven.  

Beesel  25 oktober

1 Dennis Stultien Meijel; 2 Pim Erren Velden; 3 Lars Quaedvlieg Horn; 4 Juul Slenter Margraten; 5 Bas van der Vorst St.Anthonis.  

Born  1 november

1 Pim Erren Velden; 2 Juul Slenter Margraten; 3 Remco Esselaar Stein; 4 Jeroen Erkens Brunssum; 5 Dennis Killaars Reuver; 6 Marianne Alleleijn Bocholtz; 7 Maarten Seefat Oirsbeek; 8 Anouk Killaars Reuver.  

Horst  8 november

1 Robin van Dartel Eindhoven; 2 Pim Erren Velden; 3 Lars Quaedvlieg Horn; 4 Juul Slenter Margraten; 5 Sten van der Sluijs Roermond.  

Schweiberg  Mechelen  15 november

1 Lucas Wollenhaupt Rösrath Dld.; 2 Lars Quaedvlieg Horn; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Pim Erren Velden; 5 Sten van der Sluijs Roermond; 6 Dennis Killaars Reuver; 7 Marianne Alleleijn Bocholtz; 8 Anouk Killaars Reuver.  

Weert  22 november

1 Pim Erren Velden; 2 Dion van Hommerig Bocholtz; 3 Lars Quaedvlieg Horn;  

Stramproy  29 november

1 Lucas Wollenhaupt Rösrath Dld.; 2 Pim Erren Velden; 3 Lars Quaedvlieg Horn; 4 Juul Slenter Margraten; 5 Remco Esselaar Stein.  

Deurne  6 december

1 Juul Slenter Margraten; 2 Pim Erren Velden; 3 Lars Quaedvlieg Horn; 4 Sten van der Sluijs Roermond; 5 Dirk van Eck Eindhoven.  

Meijel  13 december

1 Pim Erren Velden;

 Brunssum  20 december

1 Lars Quaedvlieg Horn; 2  

Blerick  27 december

1 Pim Erren Velden; 2 Lars Quaedvlieg Horn; 3 Juul Slenter Margraten; 4 Sten van der Sluijs Roermond; 5 Dennis Killaars Reuver.  

Reuver  3 januari

1 Lucas Wollenhaupt Rösrath Dld.; 2 Lars Quaedvlieg Horn; 3 Pim Erren Velden; 4 Sten van der Sluijs Roermond; 5 Juul Slenter Margraten.  

Nederweert  17 januari

1 Lars Quaedvlieg Horn; 2 Lucas Wollenhaupt Rösrath Dld.; 3 Pim Erren Velden; 4 Juul Slenter Margraten; 5 Sten van der Sluijs Roermond.  

Landgraaf  24 januari

1 Juul Slenter Margraten; 2 Lars Quaedvlieg Horn; 3 Sten van der Sluijs Roermond; 4 Larisa Jaspart België; 5 Marianne Alleleijn Bocholtz.  

Sevenum  31 januari  Kampioenschap

1 Jeffrey Mellemans Wellen B.; 2 Lars Quaedvlieg Horn; 3 Lucas Wollenhaupt Rösrath Dld.; 4 Sten van der Sluijs Roermond; 5 Pim Erren Velden.

Kampioen

1 Jeffrey Mellemans Wellen B.; 2 Lars Quaedvlieg Horn; 3 Lucas Wollenhaupt Rösrath Dld. 

Puntenklassement

1 Pim Erren Velden; 2 Lars Quaedvlieg Horn; 3 Dennis Killaars Reuver.