Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden junioren  top 10  2000-2005


2000/2001  Jos Feron Competitie

Landgraaf   1 oktober

1 Jules Bremers Brunssum;      

Reuver  8 oktober

1 Jules Bremers Brunssum;  

Nuth  11 november

1 Jules Bremers Brunssum;   

Kerkrade  12 november

Jules Bremers Brunssum;   

Sittard  19 november

1 Davy Gorissen Bocholtz; 2 Jules Bremers Brunssum; 3 Daniël Babic Eschweiler Dld.   

Hulsberg  3 december

1 Maikel Paas Munstergeleen;   

Meers Stein  10 december

1 Jules Bremers Brunssum;   

Meijel  17 december

1 Jules Bremers Brunssum;   

Swalmen  26 december   Kampioenschap

Geen Kampioen wegens : GEEN DEELNAME  

Valkenburg  31 december

1 Aaron Menenberg Beilingham USA; 2 Daniël Babic Eschweiler Dld.; 3 Jules Bremers Brunssum;       

Helden  7 januari

1 Daniël Babic Eschweiler Dld.;   

Liessel  14 januari

1 Aaron Menenberg Beilingham USA; 2 Daniël Babic Eschweiler Dld.;

 

Brunssum  21 januari

1 Daniël Babic Eschweiler Dld.; 2 Jules Bremers Brunssum.   

Puntenklassement

1 Jules Bremers Brunssum  289 punten; 2 Daniël Babic Eschweiler Dld. 157; Aaron Menenberg Beilingham USA 66 ;    

2001/2002

Baarlo   30 september

1 Joris Wijnen Lombirg; 2 Davy Gorissen Bocholtz; 3 Joep Keijsers Kessel.     

Landgraaf   7 oktober

1 Mark Solberg Neerbeek; 2 Joep Keijsers Kessel.   

Reuver  14 oktober

1 Davy Gorissen Bocholtz; 2 Joep Keijsers Kessel.   

Swier  21 oktober

1 Joep Keijsers Kessel;   

Belfeld  28 oktober

Jeroen Gooyen Brunssum; 2 Joep Keijsers Kessel.   

Swalmen  4 november

Maikel Beekelaar Brunssum.   

Brunssum  10 november

1 Davy Gorissen Bocholtz; 2 Daniël Babic Eschweiler Dld.; 3 Maikel Beekelaar Brunssum; 4 Mark Solberg Neerbeek.   

Kerkrade  11 november

1 Daniël Babic Eschweiler Dld.;   

Sittard  18 november

1 Florian Nussmann Keulen Dld.; 2 Maikel Beekelaar Brunssum; 3 Erwin Franssen.   

Hulsberg  25  november

1 Maikel Beekelaar Brunssum; 2 Florian Nussmann Keulen Dld.3 3 Jeroen Gooyen Brunssum.   

Stramproy  2 december

1 Tim Vliegen Veldhoven; 2 Davy Gorissen Bocholtz; 3 Maikel Beekelaar Brunssum; 4 Joep Keijsers Kessel.   

Stein  9 december

1 Patrick Vliegen Helmond; 2 Davy Gorissen Bocholtz; 3 Maikel Beekelaar Brunssum; 4 Joep Keijsers Kessel.   

Meijel  16 december

1 Davy Gorissen Bocholtz; 2 Maikel Beekelaar Brunssum; 3 Jeroen Gooyen Brunssum.   

Belfeld  23 december

1 Maikel Beekelaar Brunssum; 2 Jeroen Gooyen Brunssum; 3 Joep Keijsers Kessel.   

Liessel  26 december Limburgs Kampioenschap

1 Joep Keijsers Kessel; 2 Jeroen Gooyen Brunssum; 3 Maikel Beekelaar Brunssum.

Kampioen

1 Joep Keijsers Kessel; 2 Jeroen Gooyen Brunssum; 3 Maikel Beekelaar Brunssum.      

Blerick  30 december

1 Joep Keijsers Kessel; 2 Jeroen Gooyen Brunssum.   

Valkenburg  31 december

1 Davy Gorissen Bocholtz; 2 Patrick Vliegen Veldhoven; 3 Joep Keijsers Kessel.   

Helden Panningen  6 januari

1 Jeroen Gooyen Brunssum; 2 Joep Keijsers Kessel.   

Weert  IJzeren man  13 januari

1 Patrick Vliegen Veldhoven; 2 Joep Keijsers Kessel.   

Sevenum  20 januari

1 Patrick Vliegen Veldhoven; 2 Joep Keijsers Kessel; 3 Maikel Beekelaar Brunssum.   

Puntenklassement

1 Joep Keijsers Kessel  509 punten; 2 Jeroen Gooyen Brunssum 314; 3 Maikel Beekelaar Brunssum 308;    

2002/2003   Jos Feron Competitie

Baarlo   6 oktober

1 Davy Gorissen Bocholtz; 2 Niels Baar Woerden; 3 Mark Solberg Neerbeek.      

Landgraaf  13 oktober

1 Joris Wijnen Hoeselt B.; 2 Mark Solberg Neerbeek; 3 Joep Keijsers Kessel.   

Swier  20 oktober

Mark Solberg Neerbeek; 2 Joep Keijsers Kessel; 3 Davy Gorissen Bocholtz;   

Belfeld  27 oktober

1 Davy Gorissen Bocholtz; 2 Mark Solberg Neerbeek;   

Liessel  3 november

1 Joep Keijsers Kessel;   

Sittard  17 november

1 Davy Gorissen Bocholtz; 2 Mark Solberg Neerbeek; 3 Erwin Franssen Sittard.   

Hulsberg  24 november

1 Davy Gorissen Bocholtz; 2 Rob Nilissen Barlo; 3 Mark Solberg Neerbeek;   

Stramproy  2 december

1 Davy Gorissen Bocholtz; 2 Rob Nilissen Barlo; 3 Mark Solberg Neerbeek;   

Swalmen  8 december

1 Mark Solberg Neerbeek; 2 Joep Keijsers Kessel.   

Meijel  15 december

1 Rob Nilissen Barlo; 3 Mark Solberg Neerbeek; 3 Joep Keijsers Kessel.   

Brunssum  26 december  Kampioenschap

1 Joep Keijsers Kessel; 2 Jeroen Gooyen Brunssum.

Kampioen

1 Joep Keijsers Kessel; 2 Jeroen Gooyen Brunssum.      

Blerick  29 december

1 Joep Keijsers Kessel; 2 Mark Solberg Neerbeek;   

Mechelen  31 december

1 Joep Keijsers Kessel;   

Panningen  5 januari

1 Joep Keijsers Kessel; 2 Jeroen Gooyen Brunssum.   

Horst  26 januari

1 Joep Keijsers Kessel;   

Valkenburg  2 februari

1 Davy Gorissen Bocholtz; 2 Patrick Vliegen Veldhoven; 3 Mark Solberg Neerbeek.   

Sevenum  9 februari

1 Patrick Vliegen Veldhoven; 2 Davy Gorissen Bocholtz; 3 Mark Solberg Neerbeek.   

Puntenklassement

1 Joep Keijsers Kessel 540 punten; 2 Mark Solberg Neerbeek 398 punten.    

2003/2004    Jos Feron Competitie

Baarlo  5 oktober

1 Mark Solberg Neerbeek; 2 Jeroen Gooyen Brunssum      

Liessel  12 oktober

1 Bart Thijssen Heerlen; 2 Mark Solberg Neerbeek; 3 Roy van den Heuvel Helvoirt; 4 Jeroen Gooyen Brunssum.

 

Swier 19 oktober

1 Bart Thijssen Heerlen; 2 Mark Solberg Neerbeek; 3 Roy van den Heuvel Helvoirt;   

Landgraaf  26 oktober

1 Bart Thijssen Heerlen; 2 Mark Solberg Neerbeek; 3 Roy van den Heuvel Helvoirt; 4 Christof Mellemans Mellen B.   

Beesel  2 november

1 Joep Keijsers Kessel.   

Belfeld  9 november

1 Ritchie Motké Beek; 2 Erwin Franssen Sittard; 3 Joep Keijsers Kessel.   

Schimmert 16 november

1 Ritchie Motké Beek; 2 Bart Thijssen Heerlen;3 Mark Solberg Neerbeek.   

Valkenburg   23  november

1 Mark Solberg Neerbeek; 2 Laurent Warson Lanaken B.; 3 Stefan Burghardt Pulheim Dld.

 

Stramproy  30 november

1 Mark Solberg Neerbeek; 2 Maurice Schreurs Simpelveld; 3  Laurent Warson Lanaken B.;   

Swalmen  7 december

1 Robert Sydlik Wülfrath Dld.; 2 Mark Solberg Neerbeek; 3 Sebastian Sydlid Wülfrath Dld.   

Meijel  14  december

1 Robert Sydlik Wülfrath Dld.; 2 Mark Solberg Neerbeek; 3 Tobias Sydlik Wülfrath Dld.    

Hulsberg  21 december  Kampioenschap

1 Robert Sydlik Wülfrath Dld.; 2 Tobias Sydlik Wülfrath Dld.; 3 Sebastian Sydlik Wülfarth Dld.

Geen Kampioen  

Blerick  28  december

1 Robert Sydlik Wülfrath Dld.; 2 Rik Goofers Blerick; 3 Sebastian Sydlik Wülfarth Dld.        

Mechelen  31 december

1 Ritchie Motké Beek; 2 Yvo Kusters Simpelveld.   

Panningen  4 januari

Kristof Mellemans Mellen B.; 2 Jeroen Gooyen Brunssum; 3 Rik Goofers Blerick.. 

Nuth  18 januari

1 Ritchie Motké Beek; 2 Erwin Franssen Sittard; 3 Mark Solberg Neerbeek.   

Sittard  8 februari

1 Dieter Schol Oud-Heverlee B.; 2 Stevens Schol Oud Heverlee B.; 3 Stefan Burghardt Pulheim Dld.   

Brunssum   15 februari

1 Mark Solberg Neerbeek; 2 Roy van den Heuvel Helvoirt; 3 Stefan Burghardt Pulheim Dld.   

Puntenklassement

1 Mark Solberg Neerbeek ; 2 Stefan Burghardt Pulheim Dld.   

2004/2005   Akkerman Crosscup

Baarlo  3 oktober

1 Edwin Arts Overloon; 2 Ritchie Motké Beek; 3 Roy van den Heuvel Helvoirt; 4 Stefan Burghardt Pulheim Dld.; 5 Jarno Messing Stein.      

Hulsberg  10 oktober

1 Edwin Arts Overloon; 2 Andréas Ponten Dld.; 3 Marcel Meisen; 4 Stefan Burghardt Pulheim Dld.; 5 Jarno Messing Stein.   

Swier  17 oktober

1 Jarno Messing Stein; 2 Robert Solberg Neerbeek.   

Liessel  24 oktober

1 Kristof Mellemans Mellen B.; 2 Rick Craenen Nederweert; 3 Jarno Messing Stein; 4 Roy van den Heuvel Helvoirt; 5 Robert Solberg Neerbeek.   

Landgraaf  31 oktober

1 Rick Craenen Nederweert; 2 Marcel Meisen ; 3 Jarno Messing Stein; 4 Kristof Mellemans Mellen B.; 5 Stefan Burghardt Pulheim Dld.  

Beesel  7 november

1 Maikel Beekelaar Brunssum; 2 Jarno Messing Stein; 3 Roy van den Heuvel Helvoirt; 4 Sebastian Sydlik Wülfarth Dld.; 5 Stefan Burghardt Pulheim Dld.       

Reuver  14 november

1 Kevin Knops Bocholtz; 2 Jarno Messing Stein; 3 Stefan Burghardt Pulheim Dld.; 4 Roy van den Heuvel Helvoirt; 5 Robert Solberg Neerbeek.   

Schweiberg  21 november

1 Jarno Messing Stein; 2 Nico Lowen Diepenbeek B.; 3 Kevin Knops Bocholtz; 4 Stefan Burghardt Pulheim Dld.; 5 Roy van den Heuvel Helvoirt.   

Stramproy 28 november

1 Rick Craenen Nederweert; 2 Jarno Messing Stein; 3 Timothy Stevens; 4 Roy van den Heuvel Helvoirt; 5 Robert Solberg Neerbeek.   

Swalmen  5 december

1 Rik Goofers Blerick; 2 Jarno Messing Stein; 3 Kevin Knops Bocholtz; 4 Stefan Burghardt Pulheim Dld.; 5 Roy van den Heuvel Helvoirt.   

Valkenburg  12 december

1 Marcel Meisen; 2 Kevin Knops Bocholtz; 3 Roy van den Heuvel Helvoirt.

 

Horst  19 december

1 Kevin Knops Bocholtz; 2 Jarno Messing Stein; 3 Stefan Burghardt Pulheim Dld.

   

Meijel  26 december   Kampioenschap

1 Rick Craenen Nederweert; 2 Rik Goofers Blerick; 3 Kristof Mellemans Mellen B.; 4 Dusty Huybrechts Nieuwerkerken B.; 5 Kevin Knops Bocholtz; 6 Roy van den Heuvel Helvoirt; 7 Jarno Messing Stein.

Kampioen

1 Kevin Knops Bocholtz; 2 Roy van den Heuvel Helvoirt; 3 Jarno Messing Stein.      

Mechelen  31 december

1 Kevin Knops Bocholtz; 2 Jarno Messing Stein; 3 Thimoty Stevens; 4 Stefan Burghardt Pulheim Dld.; 5 Robert Solberg Neerbeek.   

Panningen  2 januari

1 Ritchie Motké Beek; 2 Dusty Huybrechts Nieuwerkerken B.; 3 Jarno Messing Stein; 4 Kristof Mellemans Mellen B.; 5 Kevin Knops Bocholtz.   

Brunssum  9 januari

1 Ritchie Motké Beek; 2 Kevin Knops Bocholtz; 3 Jarno Messing Stein; 4 Stefan Burghardt Pulheim Dld.; 5 Thimoty Stevens.   

Ysselsteyn  16 januari

1 Kevin Knops Bocholtz; 2 Jarno Messing Stein; 3 Stefan Burghardt Pulheim Dld.   

Blerick  23 januari

1 Kevin Knops Bocholtz; 2 Dusty Huybrechts Nieuwerkerken B.; 3 Jarno Messing Stein; 4  Stefan Burghardt Pulheim Dld.; 5 Robert Solberg Neerbeek.   

Nuth  30 januari

1 Edwin Arts Overloon; 2 Dusty Huybrechts Nieuwerkerken B.; 3 Jarno Messing Stein; 4 Robert Soloberg Neerbeek; 5 Kevin Knops Bocholtz.   

Puntenklassement

1 Jeroen Messing Stein  558 punten; 2 Robert Solberg Neerbeek 425; 3 Stefan Burghardt Pulheim Dld. 420; 4 Kevin Knops Bocholtz; 5 Roy van den Heuvel Helvoirt; 6 Rick Craenen Nederweert; 7 Dusty Huybrechts Nieuwerkerken B.; 8 Kristof Mellemans Mellen B.; 9 Edwin Arts Overloon; 10 Ritchie Motké Beek.