Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden  junioren  top 10  1996-2000


1996/1997

Reuver  20 oktober

1 Pascal Lahaye Hoensbroek; 2    

Nuth  2 november

1 Bjorn Schroeten Stramproy;   

Afferden  9 november

1 Frank Engelen Maurick; 2 Bjorn Schroeten Stramproy; 3 H.Engelen Maurick.   

Belfeld  10 november

1 Bjorn Schroeten Stramproy;   

Brunssum  16 november

1 Bjorn Hoeben Stramproy;   

Helden  23 november

1 Bjorn Schroeten Stramproy;   

Baexem  24 november

1 Bjorn Schroeten Stramproy;   

Stramproy  1 december

1 Bjorn Hoeben Stramproy; 2 Bjorn Schroeten Stramproy;   

Hulsberg  8 december

1 Bjorn Schroeten Stramproy;   

Lierop  15 december

1 Hans Jongeling Best; 2 Bjorn Schroeten Stramproy; 3 Marco Flecht Aken Dld.   

Blerick  22 december

1 Bjorn Schroeten Stramproy;   

Meijel  26 december   Kampioenschap

1 Bjorn Schroeten Stramproy;

Kampioen

1 Bjorn Schroeten Stramproy; 2 Niels Geraedts Kessel.     

Roermond  12 januari

1 Jean Paul Slijpen Bunde   

Limbricht  26 januari

1 Frank Engelen Maurick; 2 H.Engelen Maurick.   

Puntenklassement

1 Bjorn Schroeten Stramproy 269 punten; 2 Bjorn Hoeben Stramproy 50 ; 3  Frank Engelen Maurick 50; 4 H.Engelen Maurick 44; 5 Jean Paul Slijpen Bunde 30; 6 A.Lapinski 25; 7 Hans Jongeling Best 25; 8 Pascal Lahaye Hoensbroek 23; 9 N.Geraeds 23; 10 Johan Maessen Panningen 21.   

1997/1998 

Reuver  19 oktober

1 Johan Maessen Panningen; 2  

Born  26 oktober

1 van Meel;  

Nuth  1 november

1 Ralph Rutten Nuth;  

Vaesrade  8 november

1 Ralph Rutten Nuth; 2 Jules Bremers Brunssum;  

Belfeld  9 november

1 Ralph Rutten Nuth;  

Veldhoven  16 november

1 Ralph Rutten Nuth; 2 Jules Bremers Brunssum;  

Helden  22 november

1 Ralph Rutten Nuth;  

Baexem  23 november

1 Ralph Rutten Nuth;  

Stramproy  30 november

1 Geert Verstraaten Kinrooi; 2 Ralph Rutten Nuth; 3 Jules Bremers Brunssum;  

Hulsberg  7 december

1 Ralph Rutten Nuth;  

Meers Stein  14 december

1 Ralph Rutten Nuth; 2 Jules Bremers Brunssum.  

Meijel  21 december

1 Jules Bremers Brunssum;  

Brunssum  26 december  Kampioenschap

1 Ralph Rutten Nuth; 2 Jules Bremers Brunssum; 3 Marco Flecht Aken Dld.  

Blerick  28 december

1 Ralph Rutten Nuth; 2 Jules Bremers Brunssum.  

Valkenburg 31 december

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Ralph Rutten Nuth; 3 Marco Potargent Hasselt B.; 4 Jules Bremers Brunssum.  

Roermond  4 januari

1 Ralph Rutten Nuth; 2 Jules Bremers Brunssum.  

Kerkrade  11 januari

1 Ralph Rutten Nuth; 2 Jules Bremers Brunssum;  

Limbricht  25 januari

1 Ralph Rutten Nuth; 2 Jules Bremers Brunssum.  

Puntenklassement

1 Ralph Rutten Nuth; 2 Jules Bremers Brunssum.

 

1998/1999

Reuver  18 oktober

1 Jules Bremers Brunssum; 2 Bart Hazen Schimmert.  

Swier  25 oktober

1 Jules Bremers Brunssum;   

Vaesrade  31 oktober

1 Jules Bremers Brunssum; Bart Hazen Schimmert.  

Nuth  7 november

1 Jules Bremers Brunssum;  

Meijel  15 november

1 Jules Bremers Brunssum; 2 Bart Hazen Schimmert;  

Hoensbroek  22 november

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Jules Bremers Brunssum; 3 Bart Hazen Schimmert;  

Stramproy  29 november

1 Bart Hazen Schimmert;   

Hulsberg  6 december

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Jules Bremers Brunssum; 3 Bart Hazen Schimmert.  

Meers Stein  13 december

1 Jules Bremers Brunssum; 2 Bart Hazen Schimmert; 3 Daniël Babic Eschweiler Dld.  

Blerick  20 december

1 Bart Hazen Schimmert; 2 Jules Bremers Brunssum.  

Veldhoven  26 december  Kampioenschap

1 Jules Bremers Brunssum; 2 Bart Hazen Schimmert.

Kampioen

Geen Kampioen uitgeroepen wegens het geringe aantal deelnemers.  

Valkenburg  31 december

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Jules Bremers Brunssum; 3 Daniël Babic Eschweiler Dld.  

Baarlo  3 januari

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Daniël Babic Eschweiler Dld.; 3 Jules Bremers Brunssum.  

Swalmen  10 januari

1 Jules Bremers Brunssum;  

Kerkrade  17 januari

1 Jules Bremers Brunssum; 2 Daniël Babic Aken Dld.; 3 Bart Hazen Schimmert.  

Brunssum  24 januari

1 Jules Bremers Brunssum; 2 Bart Hazen Schimmert.  

Puntenklassement

1 Jules Bremers Brunssum 408 punten; 2 Bart Hazen Schimmert 394; 3 Marco Flecht Aken Dld. 112;  

1999/2000

Sevenum  10 oktober

1 Jules Bremers Brunssum; 2 Tim Lacroix Urmond; 3 Remco Bouwens Beek.  

Reuver  17 oktober

1 Tim Lacroix Urmond; 2 Remco Bouwens Beek; 3 Bart Hazen Schimmert.                                                           

Swier  24 oktober

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Tim Lacroix Urmond; 3 Remco Bouwens Beek.   

Belfeld  31 oktober

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Tim Lacroix Urmond; 3 Frits Pellemans Haelen; 4 Jan Hermans Gemmenich B.; 5 Remco Bouwens Beek.  

Nuth  6   november

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Jan Hermans Gemmenich; 3 Tim Lacroix Urmond; 4 Remco Bouwens Beek; 5 Bart Hazen Schimmert.     

Baexem  7 november

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Tim Lacroix Urmond; 3 Remco Bouwens Beek.   

Kerkrade  14 november

1 Maikel Paas Munstergeleen; 2 Jan Hermans Gemmenich; 3 Jules Bremers Brunssum; 4 Davy Gorissen Bocholtz; 5 Bart Hazen Schimmert.   

Sittard  21 november

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Maikel Paes Munstergeleen; 3 Jan Hermans Gemmenich; 4 Davy Gorissen Bocholtz; 5 Tim Lacroix Urmond.   

Stramproy  28 november

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Jan Hermans Gemmenich; 3 Glenn Brands Geilenkirchen Dld.; 4 Tim Lacroix Urmond; 5 Frits Pellemans Haelen.  

Hulsberg  5 december

1 Maikel Paas Munstergeleen; 2 Glenn Brands Geilenkirchen Dld.; 3 Remco Bouwens Beek; 4 Bart Hazen Schimmert.   

Stein  12 december

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Maikel Paas Munstergeleen; 3 Tim Lacroix Urmond; 4 Davy Gorissen Bocholtz; 5 Remco Bouwens Beek.   

Meijel  19 december

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Jules Bremers Brunssum; 3 Maikel Paes Munstergeleen; 4 Frits Pellemans Haelen; 5 Remco Bouwens Beek.

 

Blerick  26 december   Kampioenschap

1 Maikel Paas Munstergeleen; 2 Marco Flecht Aken Dld.; 3 Jules Bremers Brunssum; 4 Tim Lacroix Urmond; 5 Remco Bouwens Beek. Kampioen

1 Marco Flecht Aken Dld.; 2 Tim Lacroix Urmond; 3 Remco Bouwens Beek.     

Valkenburg  30 december

1 Jules Bremers Brunssum; 2 Jan Hermans Gemmenich B.; 3 Bart Hazen Schimmert.   

Baarlo  2 januari

1 Jan Hermans Gemmenich B.; 2 Jules Bremers Brunssum; 3 Remco Bouwens Beek.   

Landgraaf  9 januari

1 Maikel; Paas Munstergeleen; 2 Daniël Babic Eschweiler Dld.; 3 Jules Bremers Brunssum; 4 Remco Bouwens Beek; 5 Bart Hazen Schimmert.   

Vaesrade  16 januari

1 Jan Hermans Gemmenich B.; 2 Jules Bremers Brunssum; 3 Remco Bouwens Beek.   

Brunssum  23 januari

1 Maikel Paas Munstergeleen; 2 Jan Hermans Gemmenich B.; 3 Jules Bremers Brunssum; 4 Davy Gorissen Bocholtz; 5 Tim Lacroix Urmond. 

Swalmen  30 januari

1 Marco Flecht Aken Dld.;   

Puntenklassement

1 Marco Flecht Aken Dld.;