Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden junioren top 10  1967-1979

1967-1968 

Someren Eind   24 december  Kampioenschap

1 Gerard Keijsers  Ysselsteyn.      

1969-1970 

Ospel  1 februari  Kampioenschap

1 Jac Coppus  Zeilberg Deurne.   

1970-1971 

Montfort  3 januari Kampioenschap

1 Jos Lamber Blerick.     

1971-1972 

Weert  23 januari  Kampioenschap

1 Hans Vrijssen Maarheeze; 2 Jos Lamber Blerick.     

1972-1973 

Asten  3 december

Hans Vrijssen Maarheeze; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 Hans van de Voort Someren; 4 Huub van de Werf Helenaveen; 5 Lambert Vossen Ospel.    

Dieteren  14 januari  Kampioenschap

1 Gerard Pijnenburg Neerkant

 

1973/1974  

Belfeld  10 november

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Ab Vels; 3 Angelo Hees Echt; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Piet Pijnenburg Neerkant.    

Berkelaar  Echt  17 november

1 Gerard Pijnenburg Neerkant; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Huub van de Werf Helenaveen. 

Blerick Boekend   25 november

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Angelo Hees Echt; 5 Peter Hawinkels Montfort; 6 Piet Pijnenburg Neerkant; 7 Huub Louwes Weert. 

Asten  1 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Angelo Hees Echt; 4 Piet van Dijsseldonk Budel; 5 Peter Hawinkels Montfort; 6 Tom Bakker Liessel; 7 Wim van Mierlo Weert; 7 Huub Louwes Weert. 

Montfort  8 december

1 Wim van Mierlo Weert; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Gerard Pijnenburg Neerkant; 5 Piet van Dijsseldonk Budel; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Piet Pijnenburg Neerkant. 

Heythuysen   15 december

1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Peter Winnen Ysselsteyn; 3 Gerard Pijnenburg Neerkant; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Peter Hawinkels Montfort; 6 Wim van Mierlo Weert; 7 Angelo Hees Echt; 8 Piet Pijnenburg Neerkant. 

Ospel  22 december

1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Wim van Mierlo Weert; 3 Angelo Hees Echt. 

Deurne  26 december

1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 Wim van Mierlo Weert; 4 Angelo Hees Echt; 5 Peter Hawinkels Montfort; 6 Tom Bakker Neerkant; 7 Peter Evers Maasbracht; 8 Piet Pijnenburg Neerkant. 

Baarlo  29 december

1 Angelo Hees Echt; 2 Huub van de Werf Helenaveen;3 Wim van Mierlo Weert; 4 Peter Hawinkels Montfort. 

Weert – Tungelroy  5 januari

1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Angelo Hees Echt; 3 Wim van Mierlo Weert. 

Sint Joost  13 januari

1 Wim van Mierlo Weert; 2 Huub van de Werf Helenaveen; 3 Angelo Hees Echt; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Piet Pijnenburg Neerkant. 

Berkelaar Echt  20 januari   Kampioenschap 

1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Angelo Hees Echt; 3 Wim van Mierlo Weert. 

Ysselsteyn   27 januari

1 Huub van de Werf Helenaveen; 2 Angelo Hees Echt; 3 Piet Pijnenburg Neerkant; 4 Wim van Mierlo Weert; 5 Peter Hawinkels Montfort. 

Puntenklassement

1 Huub van de Werf Helenaveen  53 punten; 2 Wim van Mierlo Weert 35; 3 Angelo Hees Echt 34; 4 Piet Pijnenburg Neerkant 15; 5 Peter Hawinkels Montfort 14.

 

1974/1975 

Berkelaar Echt  27 oktober

1 Piet Pijnenburg Neerkant; 2 Angelo Hees Echt; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Joop de Groot Holthees; 6 Bert Hölzken Weert; 7 Cor Lambregts Roermond.    

Hingen Echt  3 november

1 Angelo Hees Echt; 2 Peter Hawinkels Montfort; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Peter Evers Maasbracht; 5 Piet Pijnenburg Neerkant. 

Belfeld  10 november

1 Angelo Hees Echt; 2 Joop de Groot Holthees; 3 Peter Hawinkels Montfort; 4 Piet Pijnenburg Neerkant; 5 Cor Lambregts Roermond.

Veteranen

1 Piet Steyvers Helmond; 2 Gerrit Visser Eindhoven; 3 Adrie van Schijndel Born.

Gentlemen

1 Dries Willemsen Oirlo; 2 Frits Kuipers Maasbracht; 3 Frans Kehrens Echt; 4 W.Geraedts Belfeld.     

Weert Tungelroy  17 november

1 Joop de Groot Holthees; 2 Peter Hawinkels Montfort; 3 Piet Pijnenburg Neerkant; 4 Angelo Hees Echt; 5 Cor Lambregts Roermond. 

Montfort  24 november

1 Piet Pijnenburg Neerkant; 2 Peter Hawinkels Montfort; 3 Angelo Hees Echt; 4 Joop de Groot Holthees; 5 Bert Hölzken Weert. 

Asten  1 december

1 Bert Hölzken Weert; 2 Angelo Hees Echt; 3 Peter Hawinkels Montfort; 4 Piet Pijnenburg Neerkant; 5 Joop de Groot Holthees; 6 Cor Lambregts Roermond.

Gentlemen

1 Frits Kuipers Maasbracht.

Veteranen

1 Piet Steyvers Helmond.       

Ysselsteyn  8 december

1 Bert Hölzken Weert; 2 Peter Hawinkels Montfort; 3 Piet Pijnenburg Neerkant; 4 Angelo Hees Echt; 5 Joop de Groot Holthees. 

Bergeijk  22 december   Kampioenschap

1 Bert Hölzken Weert; 2 Piet Pijnenburg Neerkant; 3 Angelo Hees Echt; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Frans Frenken Ospel; 6 Frits van Poppel Riethoven; 7 Joop de Groot Holthees.

Kampioen  Junioren

1 Bert Hölzken Weert; 2 Piet Pijnenburg Neerkant; 3 Angelo Hees Echt.

Kampioen  Veteranen

1 Piet Steyvers Helmond; 2 Tonny Reinders Valkenswaard; 3 Gerrit Visser Eindhoven; 4 Adrie van Schijndel Born.

Kampioen  Gentlemen

1 Frans Verstappen Montfort; 2 Fred Scheres Echt; 3 Jo Schuren Maasbracht; 4 André Markensteijn Bergeijk; 5 Dries Willemsen Oirlo.      

Deurne  26 december

1 Peter Hawinkels Montfort; 2 Piet Pijnenburg Neerkant; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Angelo Hees Echt; 5 Joop de Groot Holthees. 

Baarlo  29 december

1 Piet Pijnenburg Neerkant; 2 Angelo Hees Echt; 3 Peter Hawinkels Montfort; 4 Joop de Groot Holthees; 5 Bert Hölzken Weert. 

Blerick   5 januari

1 Peter Hawinkels Montfort; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Angelo Hees Echt; 5 Piet Pijnenburg Neerkant; 6 Joop de Groot Holthees; 7 Cor Lambregts  Roermond. 

Echt  Craenenbroek  13 januari

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Peter Hawinkels Montfort; 3 Piet Pijnenburg Neerkant; 4 Joop de Groot Holthees; 5 Angelo Hees Echt; 6 Cor Lambregts Roermond. 

Puntenklassement

1 Peter Hawinkels Montfort 45 punten; 2 Piet Pijnenburg Neerkant 42; 3 Angelo Hees Echt 40; 4 Bert Hölzken Weert 28; 5 Joop de Groot Holthees 19; 6 Ton Claessen Ysselsteyn 9; 7 Peter Evers Maasbracht 5; 8 Frank van Bakel Deurne 3; 9 Cor Lambregts Roermond 2; 10 Frans Frenken Ospel 2.

 

1975/1976 

Echt Berkelaar  9 november

1 Bert Hölzken Weert; 2 Angelo Hees Echt; 3 Gerrit Janssen Leunen; 4 Joop de Groot Holthees; 5 Peter Hawinkels Montfort. 

Someren  16 november

1 Gerrit Janssen Leunen; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Angelo Hees Echt; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Peter Hawinkels Montfort.      

St.Joost  23 november

1 Angelo Hees Echt; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Joop de Groot Holthees. 

Asten  30 november

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Angelo Hees Echt; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Ton Claessen Ysselsteyn; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Peter Janssen Tegelen; 8 Frans Terlinde Roermond; 9 Huub Doensen Nederweert. 

Weert  Tungelroy 7 december

1 Bert Hölzken Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Angelo Hees Echt; 5 Jos Ramaekers Weert; 6 Jan Verrijth Sevenum; 7 Peter Hawinkels Montfort. 

Ysselsteyn  14 december

1 Bert Hölzken Weert; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Jos Ramaekers Weert; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Peter Hawinkels Montfort.     

Montfort   21 december

1 Bert Hölzken Weert; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Jos Ramaekers Weert. 

Deurne  26 december

1 Bert Hölzken Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Ton Claessen Ysaselsteyn; 4 Jos Ramaekers Weert. 

Blerick  28 december  Kampioenschap

1  Frank van Bakel Deurne; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Jos Ramaekers Weert; 5 Martin Doensen Nederweert.  

Koningsbosch 4 januari

Geen Junioren aan de start. 

Echt  Craenenbroek 11 januari

Geen Junioren aan de start. 

Puntenklassement

1 Bert Hölzken Weert 38 punten; 2 Frank van Bakel Deurne 33; 3 Ton Claessen Ysselsteyn 28; 4 Angelo Hees Echt 18; 5 Jos Ramaekers Weert 10; 6 Gerrit Janssen Leunen 8; 7 Peter Hawinkels Montfort; 8 Joop de Groot Holthees; 9 Mart Doensen Nederweert 2.

 

1976/1977 

Echt   24 oktober

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Nico Martens Deurne; 3 Ton Claessen Ysselsteyn.    

Thorn  31 oktober

1 Junioren samen met de Amateurs 

Baarlo  6 november

1 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 2 Theo Derksen Meerlo; 3 Ton Claessen Ysselsteyn. 

Hingen  7 november

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Nico Martens Deurne. 

Oostrum  14 november

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Nico Martens Deurne.

Koningsbosch 21 november

Junioren samen met de Amateurs 

Asten  28 november

Junioren samen met de Amateurs 

Ysselsteyn  5 december

Junioren samen met de Amateurs 

Hingen   12 december

Junioren samen met de Amateurs 

Montfort  19 december  Kampioenschap

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 

Deurne  26 december

Junioren samen met de amateurs

  

1977/1978 

Berkelaar  Echt  30 oktober

1 Gerard van de Werf Helenaveen; 2 Frans Derksen Meerlo; 3 Nico Janssen Weert. 

Neer  20  november

1 Gerard van de Werf Helenaveen; 2 Anton Bruynaers Budel; 3 Nico Janssen Weert; 4 Ton Claessen Ysselsteyn; 5 Frans Deckers Meerlo.


Ospel  Nederweert  27 november

1 Gerard van de Werf Helenaveen; 2 Anton Bruynaers Budel; 3 Nico Janssen Weert.      

Montfort  4 december

1 van de Werf Helenaveen; 2 A.Bruynaers Budel; 3 Nico Janssen Weert. 

Thorn  11 december

1 Anton Bruynaers Budel; 2 Nico Janssen Weert; 3 Gerard van de Werf Helenaveen 

Meijel  18 december   Kampioenschap

1 Gerard van de Werf Helenaveen; 2 Nico Janssen Weert; 3 Anton Bruynaers Budel; 4 

Hingen Echt  8 januari

1 Mat Hendrix Weert; 2 H.Petit Neerkant. 

Puntenklassement Junioren

1 Gerard van de Werf Helenaveen  43 punten; 2 Anton Bruynaerts Budel  29; 3 Nico Janssen Weert  25; 4 Frans Derksen Meerlo 12; 5 Mat Hendrix Weert 10.

                                           Door de sneeuw in Venlo