Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden aspiranten  top 10  1973-1978


1973/1974 

Belfeld  10 november

1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Willy Leurs Doetinchem; 6 Rennie  Knoops Posterholt; 7 J. van de Velden Someren; 8 Gerard van de Werf Helenaveen; 10 Frans Terlinde Roermond.

B

1 Peter Meerburg Stein; 2 Bert de Wijs Vlodrop; 3 Karel Rooymans Someren. 

Berkelaar Echt  17 november

1 Bert Hölzken Weert; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Ton Claessen Ysselsteyn; 5 Rennie  Knoops Posterholt; 6 Willy Leurs Doetinchem; 7 Gerard van de Werf Helenaveen; 8 Frans Terlinde Roermond; 9 Bert van Rijt Ospel; 10 Willy de Wit Deurne.

B

1 Peter Meerburg Stein; 2 Johnny van Asten Valkenswaard;3 Bert de Wijs Vlodrop; 4 Karel Rooymans Someren; 5 Jos van Wegberg Selk Echt.

 

Blerick  25 november

1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Frank van Baker Deurne; 4 Bert Hölzken Weert; 5 Rennie Knoops Posterholt; 6 Bert van Rijt Ospel; 7 Gerard van de Werf Helenaveen.

B

1 Peter Meerburg Stein; 2 Johnny van Asten Valkenswaard; 3 Bert de Wijs Vlodrop.

 

Asten  1 december

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Antonio Ramaekers Weert; 5 Rennie Knoops Posterholt; 6 Gerard van de Werf Helenaveen; 7 Willy de Wit Deurne.

B

1 Peter Meerburg Stein; 2 Johnny van Asten Valkenswaard; 3 Bert de Wijs Vlodrop; 4 Karel Rooymans Someren; 5 Mat Hendrix Weert.

 

Montfort  8 december

1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Rennie Knoops Posterholt; 6 Bert van Rijt  Ospel; 7 Gerard van de Werf Helenaveen; 8 Willy de Wit Deurne; 9 Frans Terlinde Roermond.

B

1 Peter Meerburg Stein; 2 Johnny van Asten Valkenswaard; 3 Karel Rooymans Someren; 4 Martin Teunissen Ysselsteyn; 5 Bert de Wijs Vlodrop; 6 Mat Hendrix Weert; 7 Jos van Wegberg Slek Echt.

 

Heythuysen  15 december

1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Ton Claessen Ysselsteyn; 5 Bert van Rijt  Ospel; 6 Willy Leurs Doetinchem; 7 Frans Terlinde Roermond; 8 H.Tielens; 9 Willy de Wit Deurne; 10 Hein van Bakel Deurne.

B

1 Peter Meerburg Stein; 2 Johnny van Asten Valkenswaard; 3 Bert de Wijs Vlodrop; 4 MartinTeunissen Ysselsteyn; 5 Karel Rooymans Someren.

 

Ospel  22 december

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Frank van Bakel Deurne.

B

1 Peter Meerburg Stein; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Hein van Bakel Deurne.

 

Deurne  26 december

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Bert Hölzken Weert; 5 Gerard van de Werf Helenaveen; 6 Willy Leurs Doetinchem.

B

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Peter Meerburg Stein; 3 Johnny van Asten Valkenswaard; 4 Karel Rooymans Someren; 5 Hein van Bakel Deurne; 6 Willy de Wit Deurne; 7 Math Hendrix Weert.

 

Baarlo  29 december

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Gerard van de Werf Helenaveen; 5 Antonio Ramaekers Weert; 6 Eric van de Beucken Beringe.

B

1 Johnny van Asten Valkenswaard; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Bert de Wijs Vlodrop; 4 Hein van Bakel Deurne; 5 Peter Meerburg stein; 6 Willy de Wit Deurne; 7 J.Hendriks Deurne.

 

Weert –Tungelroy 5 januari

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Antonio Ramaekers Weert.

B

1 Peter Meerburg Stein; 2 John van Asten Valkenswaard; 3 Bert de Wijs Vlodrop.

 

Sint Joost  13 januari

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Antonio Ramaekers Weert.

B

1 Peter Meerburg Stein; 2 Johnny van Asten Valkenswaard; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn.

 

Berkelaar Echt 20 januari  Kampioenschap

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2

Kampioen

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2

B

1 Peter Meerburg Stein;

Kampioen

1 Peter Meerburg Stein. 

Ysselsteyn  27 januari

1 Frank van Bakel Deurne; 2

B

1 Peter Meerburg Stein; 2 

 

Puntenklassement

Aspiranten A

1 Ton Claessen Ysselsteyn 118 punten; 2 Antonio Ramaekers Weert 111; 3 Bert Hölzken 105; 4 Frank van Bakel Deurne 104; 5 Gerard van de Werf Helenaveen 53; 6 Bert van Rijt Ospel  43; 7 Rennie Knoops Posterholt 38; 8 Willy de Wit Deurne 30; 9 Willy Leurs Doetinchem 24; 10 Frans Terlinde  Roermond 19; 11 H. van de Beuken Helden 8; 12 Peter Fincken Maasbracht 6; 13 H.Tielens Helden 3.

Aspiranten B

1 Peter Meerburg Stein 59 Punten; 2 Johnny van Asten Valkenswaard 45; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn 28; 4  Bert de Wijs Vlodrop 26; 5 Karel Rooymans Someren 15; 6 Hein van Bakel Deurne 11. 

 

1974/1975 

Berkelaar Echt  27 oktober

1 John Idili Echt; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 5 Hein van Bakel Deurne.

B

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Nico Janssen Weert; 3 Nico Martens Deurne; 4 Jac Kurvers Maasbracht; 5 Leo  Pijnenburg Neerkant.

 

Hingen Echt  3 november

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 4 Peter Meerburg Stein; 5 Jos Ramaekers Weert.

B

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Nico Martens Deurne; 3 Nico Janssen Weert; 4 Peter Thoolen Slek Echt; 5 Leo  Pijnenburg Neerkant.

 

Belfeld  10 november

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2  John Idili Echt; 3 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Jos Ramaekers Weert.

B

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Nico Janssen Weert; 3 Nico Martens Deurne; 4 Bert de Wijs Vlodrop; 5 Jac Kurvers Maasbracht.

 

Weert  17 november

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 John Idili Echt.

B

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Peter Thoolen Slek Echt; 3 Jac Kurvers Maasbracht.

 

Montfort  24 november

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Peter Meerburg Stein; 3 John Idili Echt; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 P.van Hout Eindhoven.

B

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Nico Martens Deurne; 3 Jac Kurvers Maasbracht; 4 Nico Janssen Weert; 5 Willy Jorissen Weert.

 

Asten  1 december

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Jos Ramaekers Weert; 4 Gerrit van de Werf Helenaveen; 5 Maarten Teunissen Ysselsteyn.

B

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Nico Janssen Weert; 3 Nico Martens Deurne; 4 Willy Jorissen Weert; 5 Jac Kurvers Maasbracht.

 

Ysselsteyn  8 december

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Peter Meerburg Stein; 5 Jos Ramaekers Weert.

B

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Nico Martens Deurne; 3 Nico Janssen Weert; 4 Willy Jorissen Weert; 5 Leo  Pijnenburg Neerkant.

 

Bergeijk  22 december  Kampioenschap

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Peter Meerburg Stein; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Hein van Bakel Deurne; 5 Maarten Teunissen Ysselsteyn.

Kampioen

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Peter Meerburg Stein; 3 Frank van Bakel Deurne;

B

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; Nico Janssen Weert; 3 Bert de Wijs Vlodrop; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Willy Jorissen Weert.

Kampioen

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; Nico Janssen Weert; 3 Bert de Wijs Vlodrop.

 

Deurne  26 december

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Maarten Teunissen Ysstelsteyn.

B

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Nico Janssen Weert; 3 Leo Pijnenburg Neerkant.

 

Baarlo  29 december

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Peter Meerburg Stein; 3 Frank van Bakel Deurne.

B

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; Nico Janssen Weert; 3 Bert de Wijs Vlodrop.

 

Blerick  5 januari

1 Peter Meerburg Stein; 2 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 3 Martin Teunissen Ysselsteyn; 4 Hennie van Bakel Deurne; 5 Gerard van de Werf Helenaveen.

B

1 Nico Martens Deurne; 2 Nico Janssen Weert; 3 Willy Jorissen Weert; 4 Leo Pijnenburg Neerkant; 5 Bert de Wijs Vlodrop.

 

Echt  13 januari

1 Peter Meerburg Stein; 2 Maarten Teunissen Ysselsteyn; 3 Jan van de Werf Helenaveen; 4 W.Poulissen Deurne; 5 Karel Rooymans Someren.

B

1 Nico Janssen Weert; 2 Bert de Wijs Vlodrop; 3 Willy Jorissen Weert; 4 Jac Kurvers Maasbracht; 5 Berrie Thoolen Slek Echt; 6 Leo Pijnenburg Neerkant.

 

Puntenklassement

Aspiranten A

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2

Aspiranten B

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2

 

1975/1976 

Berkelaar Echt  9 november

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Hein  van Bakel Deurne; 3 Gerard van de Werf Helenaveen; 4 Leo Dirckx Luycksgestel; 5 Willy Jorissen Weert.

B

1 Nico Janssen Weert; 2 Henk Boonen Bergeijk; 3 Beert de Wijs Vlodrop; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Jan van de Werf Helenaveen.

 

Someren  16 november

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Hein van Bakel Deurne; 3 Willy Jorissen Weert.

B

1 Nico Janssen Weert; 2 Henk Boonen Bergewijk; 3 Bert de Wijs Vlodrop.

 

Hingen Echt  23 november

1 Hein van Bakel Deurne; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Nico Martens Deurne.

B

1 Nico Janssen Weert; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Bert de Wijs Vlodrop.

 

Asten  30 november

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Gerard van de Werf Helenaveen; 3 Karel Rooymans Someren; 4 Hein van Bakel Deurne; 5 Willy Jorissen Weert.

B

1 Nico Janssen Weert; 2 Bert de Wijs Vlodrop; 3 Gerard Cuyten Weert; 4 Jan van de Werf Helenaveen; 5 Willy van Veghel Liessel.

 

Weert   Tungelroy   7 december

1 Hein van Bakel Deurne; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Gerard van de Werf Helenaveen; 4 Nico Martens Deurne; 5 Karel Rooymans Someren.

B

1 Nico Janssen Weert; 2 Bert de Wijs Vlodrop; 3 Mat Hendrix Weert; 4 Gerard Cuyten Weert; 5 Jan van de Werf Helenaveen.

 

Ysselsteyn  14 december

1 Nico Martens Deurne; 2 Martin Teunissen Yssselsteyn; 3 Hein van Bakel Deurne; 4 Gerard van de Werf Helenaveen; 5 Leo Dirckx  Luycksgestel.

B

1 Nico Janssen Weert; 2 Henk Boné Bergeijk; 3 Bert de Wijs Vlodrop; 4 Mat Hendrix Weert; 5 Jan van de Werf Helenaveen.

 

Montfort  21 december

1 Peter Meerburg Stein; 2 Peter Meerburg Stein; 3 Gerard van de Werf Helenaveen.

B

1 Nico Janssen Weert;

 

Deurne  26 december

1 Gerard van de Werf Helenaveen.

B

1 Nico Janssen Weert;

 

Blerick  28 december  Kampioenschap 

1  Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Peter Meerburg Stein; 3 Hein van Bakel Deurne.

B

1 Nico Janssen Weert; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Mat Hendrix Weert; 11 Piet Willemsen Oirlo.

Kampioen A

1 Martin Teunissen Ysselsteyn; 2 Peter Meerburg Stein; 3 Hein van Bakel Deurne.

Kampioen B

1 Nico Janssen Weert; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Mat Hendrix Weert

 

Koningsbosch  4 januari

1 Nico Martens Deurne; 2 Martin Teunissen Ysselsteyn; 3 Nico Janssen Weert.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Jan van de Werf Helenaveen.

 

Echt  11 januari

1 Nico Janssen Weert; 2 Peter Thoolen Slek Echt; 3 Nico Martens Deurne.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Gerard Cuyten Weert.

 

Ospel  18 januari

1 Nico Martens Deurne; 2 Nico Janssen Weert; 3 Peter Thoolen Slek Echt; 4 Karel Rooymans Someren; 5 Willy Jorissen Weert.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Willy van Veghel Liessel; 4 Gerard Cuyten Weert; 5 Geertjan Nijssen Meijel.

 

Puntenklassement

 Aspiranten A

1 Martin Teunissen Ysselsteyn 40 punten; 2 Henny van Bakel Deurne 34; 3 Nico Martens Deurne 28; 4 Gerard van de Werf Helenaveen 24; 5 Nico Janssen Weert 12; 6 Willy Jorissen Weert 9; 7 Peter Thoolen Slek Echt 9; 8 Karel Rooymans Someren 9 ; 9 Peter Meerburg Stein 9; 10 L.Dirks 3.

Aspiranten B

1 Nico Janssen Weert 45 punten; 2 Mat Hendrix Weert 33; 3 Bert de Wijs Vlodrop 30; 4 Berrie Thoolen Slek Echt 26; 5 H.Boné Bergeijk 13; 6 Gerard Cuyten Weert 13; 7 Jan van de Werf Helenaveen 11; 8 Willy van Veghel Liessel 5; 9 Jos van Wegberg Slek Echt 3; 10 Geertjan Nijssen Meijel 1.

 

1976/1977 

Berkelaar  24 oktober

1 Peter Thoolen Slek Echt; 2 Nico Janssen Weert; 3 Hans Verbeek Venray.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Willy van Veghel Liessel; 3 Mat Hendrix Weert.

 

Thorn  31 oktober

1 Nico Janssen Weert; 2

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt;

 

Baarlo  6 november

1 Peter Thoolen Slek Echt; 2 Nico Janssen Weert; 3 Piet Thoolen Echt.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt;  2 Willy van Veghel Liessel; 3 Jan van de Werf Helenaveen.

 

Hingen Echt  7 november

1 Nico Janssen Weert; 2 Peter Thoolen Slek Echt; 3 Nico Martens Deurne.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt; ; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Gerard Cuyten Weert.

 

Oostrum  14 november

1 Peter Thoolen Slek Echt; 2 Piet Thoolen Echt; 3 Martin Verschuur Roermond.; 2

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Willy van Veghel Liessel; 3 Jan van de Werf Helenaveen.

 

Koningsbosch  21 november

1 Peter Thoolen Slek Echt; 2 Nico Janssen Weert; 3 Piet Thoolen Echt.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Jan van de Werf Helenaveen; 3 Willy van Veghel Liessel.

 

Asten  28 november

1 Nico Janssen Weert; 2 Peter Thoolen Slek Echt; 3 Piet Thoolen Echt.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt; Willy van Veghel Liessel; 3 Gerard Cuyten Weert.

 

Ysselsteyn  5 december

1 Peter Thoolen Slek Echt; 2 Nico Janssen Weert; 3 Hans Willekens Zeelst.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Willy van Veghel Liessel; 3 Jan van de Werf Helenaveen.

 

Hingen Echt  12 december

1 Nico Janssen Weert; 2 Martin Verschuur Roermond; 3 Hans Willekens Zeelst.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Jan van de Werf Helenaveen; 3 Willy van Veghel Liessel.

 

Montfort  19 december  Kampioenschap

1 Nico Janssen Weert; 2 Martin Verschuur Roermond; 3 Peter Thoolen slek Echt.

B

Kampioen

1 Nico Janssen Weert; 2 Martin Verschuur Roermond; 3 Peter Thoolen slek Echt.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 H.van Dongen Roermond; 3 Willy van Veghel Liessel.

Kampioen

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 H.van Dongen Roermond; 3 Willy van Veghel Liessel.

 

Deurne  26 december

1 Nico Janssen Weert; 2 Martin Verschuur Roermond; 3 Hans Willekens Zeelst.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Willy van Veghel Liessel; 3 Jan van de Werf Helenaveen.

 

Meijel  2 januari

1 Nico Janssen Weert; 2 Jan van de Werf Helenaveen; 3 T.Pijnenburg Neerkant.

B

1 Jan van de Werf Helenaveen; 2

 

Weert  9 januari

1 Nico Janssen Weert; 2 Gerard Cuyten Weert.

B

1 Willy van Veghel Liessel; 2 Jan van de Werf Helenaveen.

 

Puntenklassement

A

1 Nico Janssen Weert 55 punten; 2 Peter Thoolen Slek Echt 38;  3 Martin Verschuur Roermond 19; 4 Piet Thoolen Echt 17; 5 Hans Verbeek Venray 16; 6 Hans Willekens Veldhoven 11; 7 Gerard Cuyten Weert 4; 8 René Bidlot Roermond 1.

B

1 Berrie Thoolen Slek Echt 55 punten; 2 Willy van Veghel Liessel 48; 3 Jan van de Werf Helenaveen 40; 4 Henny van Dongen Roermond 20; 5 Gerard Cuyten Weert 11; 6 Geertjan Nijssen Meijel 7; 7 Twan Pijnenburg Neerkant 6; 8 Coert Willemsen Oirlo 3; 9 Mat Hendrix Weert 3; 10 Gerard van de Voort Someren 1.

1977/1978 

Berkelaar Echt  30 oktober

1 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Mat Hendrix Weert.

B

1 Carlo Faasen Velden; 2 H.Reinders Lommel B.; 3 Willy van Veghel Liessel.

 

Hingen  Echt  6 november

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2

B

1 Carlo Faasen Velden; 2

 

Oostrum  13 november

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2

B

1 Bruno Geuens Lommel B.

 

Neer  20 november

1 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 2 Mat Hendrix Weert; 3 L.Quanten Lommel B.

B

1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 H.Reinders Overpelt B.; 3 J. van de Werf Helenaveen.

 

Ospel  Nederweert 27 november

1 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 2 P.Gilissen Mill; 3 Berrie Thoolen Slek Echt.

B

1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 Willy van Veghel Liessel; 3 H.Reinders Overpelt B.

 

Montfort  4 december

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 3 P.Gilissen Mill.

B

1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 Willy van Veghel Liessel; 3  A.Pijnenburg Neerkant.

 

Thorn  11 december

1 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 P.Gillissen Mill.

B

1 Willy van Veghel Liessel; 2 P.Moll Helmond; 3 Bruno Geuens Lommel B.

 

Meijel  18 december  Kampioenschap 

1 Berrie Thoolen Slek Echt; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Ton van Sleeuwen Boxmeer.

B

1 Willy van Veghel Liessel; 2 Bruno Geuens Lommel B.; 3 A.Pijnenburg Neerkant.

 

Deurne  26 december

1 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 P.Gilissen Mill.

B

1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 Willy van Veghel Liessel; 3 P.Moll Helmond.

 

Ysselsteyn  1 januari

1 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 2.

B

1 Bruno Geuens Lommel B.

 

Hingen Echt  8 januari

1 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 2 P.Gilissen Mill; 3 Ruud van Deursen Budel Schoot.

B

1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 A.Pijnenburg Neerkant; 3 H.Reinders Lommel B.

 

Weert  15 januari

1 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 2 P.Gilissen Mill; 3 Willy Vergooszen Susteren; 4 Ruud van Deursen Budel Schoot.

B

1 Bruno Geuens Lommel B.; 2 G.Reinders Overpelt B.; 3 Willy van Veghel Liessel; 4 P.Moll Helmond; 5 A.Pijnenburg Neerkant.

 

Puntenklassement

A

1 Ton van Sleeuwen Boxmeer 43 punten; 2 Berrie Thoolen Slek Echt 33; 3 P.Gilissen Mill 24; 4 Mat Hendrix Weert 15; 5 Ruud van Deursen Budel Schoot 13.

B

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

1 Bruno Geuens Lommel B. 44 punten; 2 Willy van Veghel Liessel 33 ; 3 H.Reinders Lommel B. 21; 4 A.Pijnenburg Neerkant 17; 5 P.Moll Helmond 12.