Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden aspiranten  top 10  1966-1973


1966/1967

Echt  14 november

1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 J.Lamerichs Berg en Terblijt; 3 H. van Rooyen Berg en Terblijt; 4 F.Slijpen Berg en Terblijt.  

Venlo  8 januari

1 Frans Wetsels Echt; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Frans Kessels Ospel; 8 Houwers Reuver; 10 Claessen Venlo.  

 

Hier neerzetten voor ALLE pagina's!

 

 

Hier neerzetten voor ALLEEN DEZE pagina!

 

 

Zet de tekst voor ALLE pagina's hier neer!

 

 

Zet tekst voor ALLEEN DEZE PAGINA hier neer!

Nunhem 15 januari   Kampioenschappen          

 Frans van der Goot Maasbracht; 

1967/1968

Echt  19 november

Geen Aspiranten aan de start.  

Someren Eind  26 november

1 Jos Mooren Swalmen; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Stan Cordang Swalmen.  

Linne  17 december

1  Frans van der Goot Maasbracht; Jos Mooren Swalmen; 3 Jo Koolen Swalmen; 4 Stan Cordang Swalmen.  

Someren  Eind   24 december Kampioenschap

1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Jo Koolen Swalmen; 4 Jos Mooren Swalmen; 5 Martin Doensen Nederweert.

Kampioen

1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Jo Koolen Swalmen.  

Belfeld  7 januari

1 Jo Koolen Swalmen; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Jos Mooren Swalmen.  

Heibloem  14 januari

1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 A.Kusters Venlo; 4 Jos Mooren Swalmen; 5 Stan Cordang Swalmen.  

Nunhem  28 januari

1 Willy Bellemakers Neerkant; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 Jo Koolen Swalmen; 4 Jos Mooren Swalmen; 5 Stan Cordang Swalmen.  

1968/1969 

Echt  10 november

1 Michel Berkers Deurne; 2 Leo Pots Deurne; 3 Frans van Lierop Deurne; 4 H.Verheijden Someren 5 Paul Leenders Echt; 6 Gerrie ter Linde Roermond; 7 W.Dekker Helmond; 8 J.Cuypers Posterholt.

Someren Eind  17 november

1 Michel Berkers Deurne; 2 Riny Berkers Someren; 3 H.Verheijden Someren; 4 Gerrie ter Linde Roermond; 5 Frans van Lierop Deurne; 6 J. van de Voort Someren; 7 H.Leijsten Deurne. 

Ospel  1 december

1 Leo Pots Deurne; 2 Jos Mooren Swalmen; 3 Willy Bellemakers Neerkant; 4 Frans van der Goot Maasbracht;5 H.Verheijden Someren. 

Montfort  8 december

1 Leo Pots Deurne; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Jos Mooren Swalmen; 5 Riny Berkers Someren. 

Someren  22 december

1 Leo Pots Someren; 2  

Linne  19 januari  Kampioenschap

1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 Leo Pots Deurne; 3 Jos Mooren Swalmen; 4 Leo Berkers Someren; 5 Gerrie ter Linde Roermond; 6 Frans van Lierop Deurne; 7 Jan Verheijen Someren; 8 Hans van der Goot Maasbracht; 9 Toon Leijsten Deurne.

Kampioen A

Frans van der Goot Maasbracht; 2 Leo Pots Deurne; 3 Jos Mooren Swalmen.

Kampioen B

1 Gerrie ter Linde Roermond 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Hans van der Goot Maasbracht.  

Nunhem  26 januari

1 Jos Mooren Swalmen; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Gerry ter Linde Roermond; 5 H.Wuyts Moorsel.  

Belfeld  2 februari

1 Michel Berkers Deurne; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 Jos Mooren Swalmen; 4 Gerry ter Linde Roermond.  

Heibloem  9 februari

1 Michel Berkers Deurne; 2 Jos Mooren Swalmen; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Gerry ter Linde Roermond.  

1969/1970 

Deurne  18 november

1 Jos Lamber Blerick; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Jos Thijssen Neerkant.  

Ospel  1 februari     Kampioenschap

1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerry ter Linde Roermond; 3 Frans van Lierop Deurne; 4 Twan Verstappen Neerkant;  5 Peter Luyten   Herkenbosch6 Jos Bellemakers Neerkant.

Kampioen A

1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerry ter Linde Roermond; 3 Frans van Lierop Deurne.

Kampioen B

1 Peter Luyten Herkenbosch; 2 Jos Bellemakers Neerkant. 

 

1970/1971 

Montfort  15 november

1 Ton Mulders Venlo; 2 Peter Luyten Herkenbosch; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Peter Thijssen Neerkant; 5 Willy Heiligers Blerick; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Jos Bellemakers Neerkant; 8 L.Houben Rothem B.; 9 J.Houben Rothem B.; 10 Toon Leijsten Deurne.  

Someren Eind  22 november

1 Ton Mulders Venlo; 2 Peter Thijssen Neerkant; 3  Peter Mulders Venlo; 4 J os Bellemakers Neerkant; 5 L.Houben Rothem B.; 6 Twan Verstappen Neerkant; 7 Peter Luyten Herkenbosch; 8 Peter Hawinkels Montfort; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 J.Houben Rothem B.  

Ospel  29 november

1 H.Budé Rothem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 L.Houben Rothem B.; 6 Willy Heiligers Blerick; 9 Jan Bierstekers Venlo.  

Neerkant  6 december

1 Harrie Budé Rothem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Willy Heiligers Blerick; 6 Peter Mulders Venlo; 8 Jan Bierstekers Venlo.  

Someren  13 december

1 Harrie Budé Rotem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Peter Thijssen Neerkant; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Willy Heiligers Blerick; 9 Peter Mulders Venlo; 10 Thijs Nellen Maasbree.  

Heythuysen  20 december

1 Ton Mulders Venlo; 2 Peter Mulders Venlo; 3 Harrie Budé Rothem B.; 4 Peter Luyten Herkenbosch; 5 Jan Bierstekers Venlo; 7 Jos Bellemakers Neerkant; 8 Willy Heiligers Blerick; 9 Peter Thijssen Neerkant.  

Deurne  26 december

1 Harrie Budé Rothem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter  Luyten Herkenbosch; 4 Peter Thijssen Neerkant; 5 Peter Mulders Venlo.  

Rijen  27 december

1 Johan van de Velde Rijsbergen; 2 P.Vrijters Rijsbergen; 3 P.van Hooydonk Wernhout B.; 4 W.Braspenning Breda; 5 J. van Raalte Breda; 6 Karel Rooymans Someren.  

Montfort  3 januari  Kampioenschap

1 Harrie Budé Rothem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Peter Luyten Venlo; 5 Peter Thijssen Neerkant; 6 L.Houben Rothem B.; 7 Peter Hawinkels Montfort; 8 Jos Bellemakers Neerkant; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Cor Lambregts Roermond; 11 Karel Rooijmans Someren.

Kampioen A

1 Harrie Budé Rothem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter Mulders Venlo.

Kampioen B

1 L.Houben Rothem B.; 2  Fred Hawinkels Montfort; 3 P.Leijsten Deurne.  

Asten  17 januari

1 Harrie Budé  Rotem B.; 2 Peter Luyten Herkenbosch; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Peter Mulders Venlo; 5 Peter Thijssen Neerkant; 9 Toon Leijsten Deurne.  

Nederweert Eind  24 januari

1 Ton Mulders Venlo; 2 H.Budé Rothem B.; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 L.Houben Rothem B.; 6 Peter Luyten Herkenbosch; 7 Peter Thijssen Neerkant; 8 D.Houben Rothem B.; 9 Cor Lambregts Roermond; 10 Karel Rooijmans Someren.  

Baarlo  3 februari

1  Harrie Budé  Rothem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Peter Luyten Herkenbosch; 5 Peter Thijssen Neerkant; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 L.Houben Rothem B.; 8 Cor Lambregts Roermond; 9 J.van de Velden Someren; 10 Karel Rooijmans Someren.  

Puntenklassement

1 Ton Mulders Venlo 108 punten; 2 Harrie Budé Rothem B 87.; 3 Peter Luyten Herkenbosch 80; 4 Peter Mulders Venlo 69; 5 Peter Thijssen Neerkant 60; 6 Jos Bellemakers Neerkant 48; 7 Peter Hawinkels Montfort 44; 8 L.Houben Rothem B 37.; 9 Willy Heiligers Blerick 25; 10 Toon Leijsten Deurne 13; 11 D.Houben Rothem B. 10; 12 Jan Bierstekers Venlo 9; 13 Twan Verstappen Neerkant 9; 14 Cor Lambregts Roermond 8; 15 Karel Rooijmans Someren 6; 16 J. van de Velden Someren 4. 

1971/1972 

Blerick  14 november

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Peter Luyten Herkenbosch; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Peter Hawinkels Montfort; 6 Jos Bellemakers Neerkant; 7 J. van de Velden Someren; 8 Cor Lambregts Roermond; 9 Antonio Ramaekers Weert; 10 Karel Rooijmans Someren.  

Heythuysen  21 november

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Peter Mulders Venlo; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Jos Bellemakers Neerkant; 7 L.Houben Rothem B.; 8 Peter Hawinkels Montfort; 9 Antonio Ramaekers Weert; 10 Cor Lambregts Roermond.  

Someren Eind  28 november

1 Twan Verstappen Neerkant; 2 Peter Heuts Herkenbosch; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Peter Luyten Herkenbosch; 5 Jan Bierstekers Venlo; 6 Jos Bellemakers Neerkant; 7  Frank van Bakel Deurne; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Peter Pijnenburg Neerkant; 10 Gerard Pijnenburg Neerkant.  

Ospel  5 december

1  Peter Heuts Herkenbosch; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 Peter Luyten Herkenbosch; 5 Peter Mulders Venlo; 6 Gerard Pijnenburg Neerkant; 7 Jos Bellemakers Neerkant; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Peter Hawinkels Montfort.  

Echt  12 december

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Twan Verstappen Neerkant; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Jan Bierstekers Venlo; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Gerard Pijnenburg Neerkant; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Peter Hawinkels Montfort; 9 Jos Bellemakers Neerkant; 10 Peter Pijnenburg Neerkant.  

Someren  19 december

1 Jan Bierstekers Venlo; 2 Twan Verstappen Neerkant; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Peter Heuts Herkenbosch; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Jos Bellemakers Neerkant; 8 Gerard Pijnenburg Neerkant; 9 Peter Pijnenburg Neerkant; 10 Antonio Ramaekers Weert.  

Deurne  26 december

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Twan Verstappen Neerkant; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Jos Bellemakers Neerkant; 6 Gerard Pijnenburg Neerkant; 7 Peter Luyten Herkenbosch; 8 Jan Bierstekers Venlo; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Peter Pijnenburg Neerkant.  

Asten  1 januari

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Peter Pijnenburg Neerkant; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 J. van de Velden Someren; 9 Cor Lambregts Roermond; 10 Karel Rooijmans Someren.  

Baarlo  2 januari

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Gerard Pijneburg Neerkant; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Peter Pijnenburg Neerkant; 7 J.van de Velden Someren; 8 Cor Lambregts Roermond; 9 Karel Rooijmans Someren.  

Hingen Echt  9 januari

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Antonio Ramaekers Weert; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Peter Pijnenburg Neerkant; 8 J.van de Velden Someren; 9 Cor Lambregts Roermond; 10 Karel Rooijmans Someren.  

Montfort  16 januari

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Gerard Pijnenburg Neerkant; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Antonio Ramaekers Weert; 7 Cor Lambregts Roermond; 8 Peter Pijnenburg Neerkant; 9 Karel Rooijmans Someren; 10 J.van de Velden Someren.  

Weert  23 januari   Kampioenschap

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Peter Pijnenburg Neerkant; 7 Jan Bierstekers Venlo; 8 Antonio Ramaekers Weert; 9 Cor Lambregts Roermond; 10 Frans ter Linde Roermond.

Kampioen A

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 Peter Mulders Venlo;

Kampioen B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Frans ter Linde Roermond.  

Puntenklassement

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2  

1972/1973

Vanaf dit seizoen starten de Aspiranten B apart  

Weert  Tungelroy  19 november

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Pijnenburg Neerkant; 3 Rennie Knoops Posterholt; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Cor Lambregts Roermond; 6 Willy de Wit Deurne. 

B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Johnny van Asten Valkenswaard; 4 Karel Rooijmans Someren; 5 Willy Leurs Doetinchem.  

Neerkant 26 november

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Rennie Knoops Posterholt. B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Johnny van Asten Valkenswaard; 4 Antonio Ramaekers Weert; 5 Willy Leurs Doetinchem.  

Asten  3 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Toon Leijsten Deurne; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Peter Pijnenburg Neerkant; 5 Rennie Knoops Posterholt; 6 Cor Lambregts Roermond; 7 Bert van Rijt  Ospel; 8 Angelo Hees Echt; 9 Peter Beurskens Haelen.

B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Antonio Ramaekers Weert; 4 J.van de Velden Someren; 5 Karel Rooymans Someren.  

Heythuysen  10 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Toon Leijsten Deurne; 3 Rennie Knoops Posterholt; 4 Angelo Hees Echt; 5 Peter Pijnenburg Neerkant; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Cor Lambregts Roermond.

B

1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Johnny van Asten Valkenswaard; 4 Ton Claessen Ysselsteyn; 5 J.van de Velden Someren.  

Nederweert Eind  17 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Peter Pijnenburg Neerkant; 4 Rennie Knoops Posterholt; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Peter Hawinkels Montfort.

B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Johnny van Asten Valkenswaard; 5 Jan van de Werf Helenaveen. 

Someren  Eind 24 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Angelo Hees Echt; 3 Rennie Knoops Posterholt; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Bert van Rijt Ospel.

B

1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Johnny van Asten Valkenswaard; 4 Ton Claessen Ysselsteyn; 5 Willy Leurs Doetinchem.  

Deurne  26 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Toon Leijsten Deurne; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Bert van Rijt Ospel; 5 Peter Hawinkels Montfort. B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Johnny van Asten Valkenswaard; 5 Willy Leurs Doetinchem.  

Blerick  31 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Peter Hawinkels Montfort; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Rennie Knoops Posterholt; 6 Peter Pijnenburg Neerkant; 7 Bert van Rijt  Ospel.

B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Johnny van Asten Valkenswaard; 5 J.van de Velden Someren; 6 Karel Rooijmans Someren.  

Sint Joost 7 januari

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Angelo Hees Echt; 4 Rennie Knoops Posterholt; 5 Peter Hawinkels Montfort; 6 Peter Pijnenburg Neerkant; 7 Cor Lambregts Roermond; 8  Bert van Rijt.  Ospel.

B

Frank van Bakel Deurne; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Willy Leurs Doetinchem; 5 J. van de Velden Someren; 6 John Idili Echt; 7 Johnny van Asten Valkenswaard.  

Dieteren  14 januari

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Rennie Knoops Posterholt; 3 Peter Pijnenburg Neerkant; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Bert van Rijt  Ospel ; 7 Cor Lambregts Roermond; 8 Angelo Hees Echt.

B

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Johnny van Asten Valkenswaard; 5 John Idili Echt; 6 J. van de Velden Someren.  

Linne    Linnerweerd 21 januari

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Pijnenburg Neerkant; 3 Rennie Knoops Posterholt; 4 Angelo Hees Echt; 5 Peter Hawinkels Montfort; 6 Cor Lambregts Roermond; 7 Bert van Rijt  Ospel.

B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Antonio Ramaekers Weert; 4 Jos van Asten; 5 Frans ter Linde Roermond; 6 Karel Rooymans Someren; 7 Jan van de Werf Helenaveen; 8 Bert de Wijs Vlodrop.  

Berkelaar Echt  28 januari

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Pijnenburg Neerkant; 3 Rennie Knoops Posterholt; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Cor Lambregts Roermond; 6 Angelo Hees Echt; 7 Bert van Rijt  Ospel..

B

1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Johnny van Asten Valkenswaard; 5 Jan van de Werf Helenaveen; 6 John Idili Echt; 7 Willy Leurs Doetinchem.  

Puntenklassement

Aspiranten A

1 Peter Winnen Ysselsteyn 120 punten; 2  Rennie Knoops Postertholt 84; 3 Peter Pijnenburg Neerkant 82; 4 Peter Hawinkels Montfort 73; 5 Toon Leijsten Deurne 61 ; 6 Peter Evers Maasbracht 58 ; 7 Angelo Hees Echt 50; 8 Cor Lambregts Roermond  47; 9 Bert van Rijt Ospel; 41; 10 Peter Beurskens Haelen 1.  

Puntenklassement

Aspiranten B

1 Frank van Bakel Deurne 114 punten; 2 Antonio Ramaekers Weert 107; 3 Ton Claessen Ysselsteyn 92; 4 Johnny van Asten  Valkenswaard 78; 5 Willy Leurs Doetinchem  31; 6 Jan van de Werf Helenaveen  30; 8 Karel Rooijmans Someren  27; 9 John Idili Echt  16; 10 Bert de Wijs Vlodrop  15; 11 J. de Wit Bergeijk 14; 12 Frans Terlinde Roermond.