Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden aspiranten  top 10  1966-1973


1966/1967

Echt  14 november

1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 J.Lamerichs Berg en Terblijt; 3 H. van Rooyen Berg en Terblijt; 4 F.Slijpen Berg en Terblijt.  

Venlo  8 januari

1 Frans Wetsels Echt; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Frans Kessels Ospel; 8 Houwers Reuver; 10 Claessen Venlo.     

Nunhem 15 januari   Kampioenschappen   

1 Frans van der Goot Maasbracht; 

1967/1968

Echt  19 november

Geen Aspiranten aan de start.  

Someren Eind  26 november

1 Jos Mooren Swalmen; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Stan Cordang Swalmen.  

Linne  17 december

1  Frans van der Goot Maasbracht; Jos Mooren Swalmen; 3 Jo Koolen Swalmen; 4 Stan Cordang Swalmen.  

Someren  Eind   24 december Kampioenschap

1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Jo Koolen Swalmen; 4 Jos Mooren Swalmen; 5 Martin Doensen Nederweert.

Kampioen

1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Jo Koolen Swalmen.  

Belfeld  7 januari

1 Jo Koolen Swalmen; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Jos Mooren Swalmen.  

Heibloem  14 januari

1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 A.Kusters Venlo; 4 Jos Mooren Swalmen; 5 Stan Cordang Swalmen.  

Nunhem  28 januari

1 Willy Bellemakers Neerkant; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 Jo Koolen Swalmen; 4 Jos Mooren Swalmen; 5 Stan Cordang Swalmen.  

1968/1969 

Echt  10 november

1 Michel Berkers Deurne; 2 Leo Pots Deurne; 3 Frans van Lierop Deurne; 4 H.Verheijden Someren 5 Paul Leenders Echt; 6 Gerrie ter Linde Roermond; 7 W.Dekker Helmond; 8 J.Cuypers Posterholt.

Someren Eind  17 november

1 Michel Berkers Deurne; 2 Riny Berkers Someren; 3 H.Verheijden Someren; 4 Gerrie ter Linde Roermond; 5 Frans van Lierop Deurne; 6 J. van de Voort Someren; 7 H.Leijsten Deurne. 

Ospel  1 december

1 Leo Pots Deurne; 2 Jos Mooren Swalmen; 3 Willy Bellemakers Neerkant; 4 Frans van der Goot Maasbracht;5 H.Verheijden Someren. 

Montfort  8 december

1 Leo Pots Deurne; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Jos Mooren Swalmen; 5 Riny Berkers Someren. 

Someren  22 december

1 Leo Pots Someren; 2  

Linne  19 januari  Kampioenschap

1 Frans van der Goot Maasbracht; 2 Leo Pots Deurne; 3 Jos Mooren Swalmen; 4 Leo Berkers Someren; 5 Gerrie ter Linde Roermond; 6 Frans van Lierop Deurne; 7 Jan Verheijen Someren; 8 Hans van der Goot Maasbracht; 9 Toon Leijsten Deurne.

Kampioen A

Frans van der Goot Maasbracht; 2 Leo Pots Deurne; 3 Jos Mooren Swalmen.

Kampioen B

1 Gerrie ter Linde Roermond 2 Willy Bellemakers Neerkant; 3 Hans van der Goot Maasbracht.  

Nunhem  26 januari

1 Jos Mooren Swalmen; 2 Michel Berkers Deurne; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Gerry ter Linde Roermond; 5 H.Wuyts Moorsel.  

Belfeld  2 februari

1 Michel Berkers Deurne; 2 Frans van der Goot Maasbracht; 3 Jos Mooren Swalmen; 4 Gerry ter Linde Roermond.  

Heibloem  9 februari

1 Michel Berkers Deurne; 2 Jos Mooren Swalmen; 3 Frans van der Goot Maasbracht; 4 Gerry ter Linde Roermond.  

1969/1970 

Deurne  16 november

1 Jos Lamber Blerick; 2 Frans van Lierop Deurne; 3 Jos Bellemakers Neerkant; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Jos Thijssen Neerkant.  

Ospel  1 februari     Kampioenschap

1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerry ter Linde Roermond; 3 Frans van Lierop Deurne; 4 Twan Verstappen Neerkant;  5 Peter Luyten   Herkenbosch6 Jos Bellemakers Neerkant.

Kampioen A

1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerry ter Linde Roermond; 3 Frans van Lierop Deurne.

Kampioen B

1 Peter Luyten Herkenbosch; 2 Jos Bellemakers Neerkant. 

 

1970/1971 

Montfort  15 november

1 Ton Mulders Venlo; 2 Peter Luyten Herkenbosch; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Peter Thijssen Neerkant; 5 Willy Heiligers Blerick; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Jos Bellemakers Neerkant; 8 L.Houben Rothem B.; 9 J.Houben Rothem B.; 10 Toon Leijsten Deurne.  

Someren Eind  22 november

1 Ton Mulders Venlo; 2 Peter Thijssen Neerkant; 3  Peter Mulders Venlo; 4 J os Bellemakers Neerkant; 5 L.Houben Rothem B.; 6 Twan Verstappen Neerkant; 7 Peter Luyten Herkenbosch; 8 Peter Hawinkels Montfort; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 J.Houben Rothem B.  

Ospel  29 november

1 H.Budé Rothem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 L.Houben Rothem B.; 6 Willy Heiligers Blerick; 9 Jan Bierstekers Venlo.  

Neerkant  6 december

1 Harrie Budé Rothem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Willy Heiligers Blerick; 6 Peter Mulders Venlo; 8 Jan Bierstekers Venlo.  

Someren  13 december

1 Harrie Budé Rotem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Jos Bellemakers Neerkant; 5 Peter Thijssen Neerkant; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Willy Heiligers Blerick; 9 Peter Mulders Venlo; 10 Thijs Nellen Maasbree.  

Heythuysen  20 december

1 Ton Mulders Venlo; 2 Peter Mulders Venlo; 3 Harrie Budé Rothem B.; 4 Peter Luyten Herkenbosch; 5 Jan Bierstekers Venlo; 7 Jos Bellemakers Neerkant; 8 Willy Heiligers Blerick; 9 Peter Thijssen Neerkant.  

Deurne  26 december

1 Harrie Budé Rothem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter  Luyten Herkenbosch; 4 Peter Thijssen Neerkant; 5 Peter Mulders Venlo.  

Rijen  27 december

1 Johan van de Velde Rijsbergen; 2 P.Vrijters Rijsbergen; 3 P.van Hooydonk Wernhout B.; 4 W.Braspenning Breda; 5 J. van Raalte Breda; 6 Karel Rooymans Someren.  

Montfort  3 januari  Kampioenschap

1 Harrie Budé Rothem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Peter Luyten Venlo; 5 Peter Thijssen Neerkant; 6 L.Houben Rothem B.; 7 Peter Hawinkels Montfort; 8 Jos Bellemakers Neerkant; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Cor Lambregts Roermond; 11 Karel Rooijmans Someren.

Kampioen A

1 Harrie Budé Rothem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter Mulders Venlo.

Kampioen B

1 L.Houben Rothem B.; 2  Fred Hawinkels Montfort; 3 P.Leijsten Deurne.  

Asten  17 januari

1 Harrie Budé  Rotem B.; 2 Peter Luyten Herkenbosch; 3 Ton Mulders Venlo; 4 Peter Mulders Venlo; 5 Peter Thijssen Neerkant; 9 Toon Leijsten Deurne.  

Nederweert Eind  24 januari

1 Ton Mulders Venlo; 2 H.Budé Rothem B.; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 L.Houben Rothem B.; 6 Peter Luyten Herkenbosch; 7 Peter Thijssen Neerkant; 8 D.Houben Rothem B.; 9 Cor Lambregts Roermond; 10 Karel Rooijmans Someren.  

Baarlo  3 februari

1  Harrie Budé  Rothem B.; 2 Ton Mulders Venlo; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Peter Luyten Herkenbosch; 5 Peter Thijssen Neerkant; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 L.Houben Rothem B.; 8 Cor Lambregts Roermond; 9 J.van de Velden Someren; 10 Karel Rooijmans Someren.  

Puntenklassement

1 Ton Mulders Venlo 102 punten; 2 Harrie Budé Rothem B 87.; 3 Peter Luyten Herkenbosch 80; 4 Peter Mulders Venlo 69; 5 Peter Thijssen Neerkant 60; 6 Jos Bellemakers Neerkant 48; 7 Peter Hawinkels Montfort 44; 8 L.Houben Rothem B 37.; 9 Willy Heiligers Blerick 25; 10 Toon Leijsten Deurne 13; 11 D.Houben Rothem B. 10; 12 Jan Bierstekers Venlo 9; 13 Twan Verstappen Neerkant 9; 14 Cor Lambregts Roermond 8; 15 Karel Rooijmans Someren 6; 16 J. van de Velden Someren 4. 

1971/1972 

Blerick  14 november

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Peter Luyten Herkenbosch; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Peter Hawinkels Montfort; 6 Jos Bellemakers Neerkant; 7 J. van de Velden Someren; 8 Cor Lambregts Roermond; 9 Antonio Ramaekers Weert; 10 Karel Rooijmans Someren.  

Heythuysen  21 november

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Peter Mulders Venlo; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Jos Bellemakers Neerkant; 7 L.Houben Rothem B.; 8 Peter Hawinkels Montfort; 9 Antonio Ramaekers Weert; 10 Cor Lambregts Roermond.  

Someren Eind  28 november

1 Twan Verstappen Neerkant; 2 Peter Heuts Herkenbosch; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Peter Luyten Herkenbosch; 5 Jan Bierstekers Venlo; 6 Jos Bellemakers Neerkant; 7  Frank van Bakel Deurne; 8 Toon Leijsten Deurne; 9 Peter Pijnenburg Neerkant; 10 Gerard Pijnenburg Neerkant.  

Ospel  5 december

1  Peter Heuts Herkenbosch; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 Peter Luyten Herkenbosch; 5 Peter Mulders Venlo; 6 Gerard Pijnenburg Neerkant; 7 Jos Bellemakers Neerkant; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Peter Hawinkels Montfort.  

Echt  12 december

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Twan Verstappen Neerkant; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Jan Bierstekers Venlo; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Gerard Pijnenburg Neerkant; 7 Toon Leijsten Deurne; 8 Peter Hawinkels Montfort; 9 Jos Bellemakers Neerkant; 10 Peter Pijnenburg Neerkant.  

Someren  19 december

1 Jan Bierstekers Venlo; 2 Twan Verstappen Neerkant; 3 Peter Luyten Herkenbosch; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Peter Heuts Herkenbosch; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Jos Bellemakers Neerkant; 8 Gerard Pijnenburg Neerkant; 9 Peter Pijnenburg Neerkant; 10 Antonio Ramaekers Weert.  

Deurne  26 december

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Twan Verstappen Neerkant; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Jos Bellemakers Neerkant; 6 Gerard Pijnenburg Neerkant; 7 Peter Luyten Herkenbosch; 8 Jan Bierstekers Venlo; 9 Toon Leijsten Deurne; 10 Peter Pijnenburg Neerkant.  

Asten  1 januari

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Peter Pijnenburg Neerkant; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 J. van de Velden Someren; 9 Cor Lambregts Roermond; 10 Karel Rooijmans Someren.  

Baarlo  2 januari

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Gerard Pijneburg Neerkant; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Peter Pijnenburg Neerkant; 7 J.van de Velden Someren; 8 Cor Lambregts Roermond; 9 Karel Rooijmans Someren.  

Hingen Echt  9 januari

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 Jan Bierstekers Venlo; 4 Antonio Ramaekers Weert; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Peter Pijnenburg Neerkant; 8 J.van de Velden Someren; 9 Cor Lambregts Roermond; 10 Karel Rooijmans Someren.  

Montfort  16 januari

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Jan Bierstekers Venlo; 3 Gerard Pijnenburg Neerkant; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Antonio Ramaekers Weert; 7 Cor Lambregts Roermond; 8 Peter Pijnenburg Neerkant; 9 Karel Rooijmans Someren; 10 J.van de Velden Someren.  

Weert  23 januari   Kampioenschap

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 Peter Mulders Venlo; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Peter Pijnenburg Neerkant; 7 Jan Bierstekers Venlo; 8 Antonio Ramaekers Weert; 9 Cor Lambregts Roermond; 10 Frans ter Linde Roermond.

Kampioen A

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 Peter Mulders Venlo;

Kampioen B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Frans ter Linde Roermond.  

Puntenklassement

1 Peter Heuts Herkenbosch; 2  

1972/1973

Vanaf dit seizoen starten de Aspiranten B apart  

Weert  Tungelroy  19 november

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Pijnenburg Neerkant; 3 Rennie Knoops Posterholt; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Cor Lambregts Roermond; 6 Willy de Wit Deurne. 

B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Johnny van Asten Valkenswaard; 4 Karel Rooijmans Someren; 5 Willy Leurs Doetinchem.  

Neerkant 26 november

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Toon Leijsten Deurne; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Rennie Knoops Posterholt. B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Johnny van Asten Valkenswaard; 4 Antonio Ramaekers Weert; 5 Willy Leurs Doetinchem.  

Asten  3 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Toon Leijsten Deurne; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Peter Pijnenburg Neerkant; 5 Rennie Knoops Posterholt; 6 Cor Lambregts Roermond; 7 Bert van Rijt  Ospel; 8 Angelo Hees Echt; 9 Peter Beurskens Haelen.

B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Antonio Ramaekers Weert; 4 J.van de Velden Someren; 5 Karel Rooymans Someren.  

Heythuysen  10 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Toon Leijsten Deurne; 3 Rennie Knoops Posterholt; 4 Angelo Hees Echt; 5 Peter Pijnenburg Neerkant; 6 Peter Hawinkels Montfort; 7 Cor Lambregts Roermond.

B

1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Johnny van Asten Valkenswaard; 4 Ton Claessen Ysselsteyn; 5 J.van de Velden Someren.  

Nederweert Eind  17 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Peter Pijnenburg Neerkant; 4 Rennie Knoops Posterholt; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Peter Hawinkels Montfort.

B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Johnny van Asten Valkenswaard; 5 Jan van de Werf Helenaveen. 

Someren  Eind 24 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Angelo Hees Echt; 3 Rennie Knoops Posterholt; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Peter Evers Maasbracht; 6 Bert van Rijt Ospel.

B

1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Johnny van Asten Valkenswaard; 4 Ton Claessen Ysselsteyn; 5 Willy Leurs Doetinchem.  

Deurne  26 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Toon Leijsten Deurne; 3 Peter Evers Maasbracht; 4 Bert van Rijt Ospel; 5 Peter Hawinkels Montfort. B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Johnny van Asten Valkenswaard; 5 Willy Leurs Doetinchem.  

Blerick  31 december

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Peter Hawinkels Montfort; 4 Toon Leijsten Deurne; 5 Rennie Knoops Posterholt; 6 Peter Pijnenburg Neerkant; 7 Bert van Rijt  Ospel.

B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Johnny van Asten Valkenswaard; 5 J.van de Velden Someren; 6 Karel Rooijmans Someren.  

Sint Joost 7 januari

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Evers Maasbracht; 3 Angelo Hees Echt; 4 Rennie Knoops Posterholt; 5 Peter Hawinkels Montfort; 6 Peter Pijnenburg Neerkant; 7 Cor Lambregts Roermond; 8  Bert van Rijt.  Ospel.

B

Frank van Bakel Deurne; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Willy Leurs Doetinchem; 5 J. van de Velden Someren; 6 John Idili Echt; 7 Johnny van Asten Valkenswaard.  

Dieteren  14 januari

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Rennie Knoops Posterholt; 3 Peter Pijnenburg Neerkant; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Toon Leijsten Deurne; 6 Bert van Rijt  Ospel ; 7 Cor Lambregts Roermond; 8 Angelo Hees Echt.

B

1 Ton Claessen Ysselsteyn; 2 Antonio Ramaekers Weert; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Johnny van Asten Valkenswaard; 5 John Idili Echt; 6 J. van de Velden Someren.  

Linne    Linnerweerd 21 januari

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Pijnenburg Neerkant; 3 Rennie Knoops Posterholt; 4 Angelo Hees Echt; 5 Peter Hawinkels Montfort; 6 Cor Lambregts Roermond; 7 Bert van Rijt  Ospel.

B

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Antonio Ramaekers Weert; 4 Jos van Asten; 5 Frans ter Linde Roermond; 6 Karel Rooymans Someren; 7 Jan van de Werf Helenaveen; 8 Bert de Wijs Vlodrop.  

Berkelaar Echt  28 januari

1 Peter Winnen Ysselsteyn; 2 Peter Pijnenburg Neerkant; 3 Rennie Knoops Posterholt; 4 Peter Hawinkels Montfort; 5 Cor Lambregts Roermond; 6 Angelo Hees Echt; 7 Bert van Rijt  Ospel..

B

1 Antonio Ramaekers Weert; 2 Ton Claessen Ysselsteyn; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Johnny van Asten Valkenswaard; 5 Jan van de Werf Helenaveen; 6 John Idili Echt; 7 Willy Leurs Doetinchem.  

Puntenklassement

Aspiranten A

1 Peter Winnen Ysselsteyn 120 punten; 2  Rennie Knoops Postertholt 84; 3 Peter Pijnenburg Neerkant 82; 4 Peter Hawinkels Montfort 73; 5 Toon Leijsten Deurne 61 ; 6 Peter Evers Maasbracht 58 ; 7 Angelo Hees Echt 50; 8 Cor Lambregts Roermond  47; 9 Bert van Rijt Ospel; 41; 10 Peter Beurskens Haelen 1.  

Puntenklassement

Aspiranten B

1 Frank van Bakel Deurne 114 punten; 2 Antonio Ramaekers Weert 107; 3 Ton Claessen Ysselsteyn 92; 4 Johnny van Asten  Valkenswaard 78; 5 Willy Leurs Doetinchem  31; 6 Jan van de Werf Helenaveen  30; 8 Karel Rooijmans Someren  27; 9 John Idili Echt  16; 10 Bert de Wijs Vlodrop  15; 11 J. de Wit Bergeijk 14; 12 Frans Terlinde Roermond.