Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden amateurs  top 10  2015-2020


2015-2016   Jos Feron Cup

Baarlo  11 oktober  

1 Marvin Schmidt Bad Marienberg Dld.; 2 Johnny Kleingeld Beerlo; 3 Guus Smits Berghem; 4 Christian Miessen Dld.; 5 Daniël Prijkel ; 6 Lars Toma Bocholtz ; 7 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 8 Luuk van Helden Vlodrop; 9 Marc van der Wielen Keulen Dld.; 10 Roland Siegbert Dld.; 11 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 12 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 13 Luuk Metsemakers Neer; 14 Brian Rutjens Roermond ; 15 Rick van Deursen Budel. 

Meterik  18 oktober

1 Johnny Kleingeld Maasbree; 2 Luuk  Nissen Best; 3 Lars Toma Bocholtz; 4 Luuk van Helden Vlodrop; 5 Christian Miessen Eschweiler Dld.; 6 Roy Joore Baarlo; 7 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 8 Luuk Metsemakers Neer; 9 Brian Rutjens Roermond; 10 Markus Habermann Euskirchen Dld.; 11 Bart Hoeben Venlo; 12 Bjorn van de Kuit Heerlen; 13 Dennis Dictus  Riemst B.; 14 Guido Delnoije Mechelen; 15 Rick Dam Bocholtz.  

Sittard  25 oktober

1 Luuk Nissen Best; 2 Lars Toma Bocholtz; 3 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 4 Christian Miessen Eschweiler Dld.; 5 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 6 Andres Miessen Aken Dld.; 7 Dylan Drent Spaubeek; 8 Phillip Muller Aken Dld.; 9 Marc van der Wielen Keulen Dld.; 10 Luuk van Helden Vlodrop; 11 Markus Habermann Euskirchen Dld.; 12 Brian Rutjens Roermond; 13 Rick van Deursen Budel; 14 Thomas Radermacher Keulen Dld.; 15 Rick Dam Bocholtz.  

Reuver  1 november  kampioenschap

1 Marvin Schmidt Bad Marienberg Dld.; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Luuk Nissen Best; 4 Peter van den Heuvel Bakel; 5 Roland Siegbert Aken Dld.; 6 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 7 Lars Toma Bocholtz; 8 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 9 Roy Joore Baarlo; 10 Joep Keijsers Leiden; 11 Dylan Drent Spaubeek; 12 Andreas Miessen Aken Dld.; 13 Marco Lautenschläger Mittenaar Dld.; 14 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 15 Brian Rutjens Roermond.    

Brunssum  8 november

1 Lars Toma Bocholtz; 2 Roland Siegbert Aken Dld.; 3 Luuk Nissen Best; 4 Christian Miessen Eschweiler Dld.; 5 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 6 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 7 Julian Hellmann Melle Dld.; 8 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 9 Marc van der Wielen Keulen Dld.; 10 Rovert Sydlik Wassenberg Dld.; 11 Dylan Drent Spaubeek; 12 Gunther Reitz Titz Dld.; 13 Markus Habermann Euskirchen Dld.; 14 Thomas Radermacher Keulen Dld. 15 Brian Rutjens Roermond.

Schweiberg  15 november

1 Lars Toma Bocholtz; 2 Roland Siegbert Aken Dld.; 3 Luuk Nissen Best; 4 Julian Hellmann Melle Dld.; 5 Christian Miessen Eschweiler Dld.; 6 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 7 Brian Rutjens Roermond; 8 Rick Dam Bocholtz; 9 Markus Habermann Euskirchen Dld.; 10 Gunther Reitz Titz Dld.; 11 Giel Meesen Susteren; 12 Michiel Stoets Eindhoven; 13 Benny Meyers Mannheim Dld.

Meijel  22 november

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Johnny Kleingeld Maasbree; 3 Guus Smits Berghem; 4 Luuk Nissen Best; 5 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 6 Christian Miessen Eschweiler Dld. 7 Kaj Verhaegh Munstergeleen 8 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld. 9 Luuk van Helden Vlodrop 10 Brian Rutjens Roermond  11 Moritz Bock Dusseldorf Dld. 12 Dylan Drent Spaubeek  13 Michiel Stoets Eindhoven  14 Robert Sydlik Wassenberg Dld. 15 Rick van Deursen Budel.

Beegden  29 november

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2 Luuk Nissen Best; 3 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 4 Christian Miessen Eschweiler Dld.; 5 Roland Siegbert Aken Dld.; 6 Johnny Kleingeld Maasbree; 7 Roy Joore Baarlo; 8 Luuk van Helden Vlodrop; 9 Niels Gort Thorn; 10 Pekka Heijnen Bocholt B.; 11 Erik van den Eerenbeemt Asten; 12 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 13 Dylan Drent Spaubeek; 14 Rick van Deursen Budel; 15 Markus Habermann Euskirchen Dld.

Landgraaf  6 december

1 Lars Toma Bocholtz; 2 Christian Miessen Eschweiler Dld.; 3 Luuk Nissen Best; 4 John de Schutter Zutendaal B.; 5 Luuk van Helden Vlodrop; 6 Andreas Miessen Aken Dld.; 7 Michael Blanchy Verviers B.; 8 Brian Rutjens Roermond; 9 Nathan Vriens Lummen B.; 10 Matthias Bertling Aken Dld.; 11 André Panis Genk B.; 12 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 13 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld. 14 Roland Siegbert Aken Dld.; 15 Pekka Heijnen Bocholt B.

Beesel  13 december

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 3 Luuk Nissen Best; 4 Christian Miessen Eschweiler Dld.; 5 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 6 Andreas Miessen Aken Dld.; 7 Luuk van Helden Vlodrop; 8 Lars Toma Bocholtz; 9 Michael Blanchy Verviers B.; 10 Dylan Drent Spaubeek; 11 Matthias Bertling Aken Dld.; 12 Brian Rutjens Roermond; 13 Markus Habermann Euskirchen Dld.; 14 David Ames Aken Dld.; 15 Michel Stoets Eindhoven.

Nederweert Eind  20 december

1 Luuk Nissen Best; 2 Christian Miessen Eschweiler Dld.; 3 Dylan Drent Spaubeek; 4 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 5 John de Schutter Zutendaal B.; 6 Andreas Miessen Aken Dld.; 7 Luuk van Helden Vlodrop; 8 Erik van den Eerenbeemd Asten; 9 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 10 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 11 Andreas Kemper Sundern Dld.; 12 Brian Rutjens Roermond; 13 Juul van der Kruijs Tilburg; 14 Rick Dam Bocholt; 15 Mark Solberg Grevenbicht.

Blerick  27 december

1 Luuk Nissen Best; 2 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Roy Joore Baarlo; 5 Pim Erren Velden; 6 Luuk van Helden Vlodrop; 7 Michael Blanchy Verviers B.; 8 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 9 Matthias Bertling Aken Dld.; 10 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 11 Bart Hoeben Venlo; 12 Markus Habermann Euskirchen Dld.; 13 Marcel Bergelt Schweinfurt Dld.; 14 Mark Solberg Grevenbicht; 15 Dylan Drent Spaubeek.

Landgraaf  3 januari

1 Christian Miessen s'Heerenberg; 2 Luuk Nissen Best; 3 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 4 Michael Blanchy Verviers B.; 5 Andreas Miessen Aken Dld.; 6 Matthias Bertling Aken Dld.; 7 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 8 Tom Boveree Simpelveld; 9 Lars Toma Bocholtz; 10 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 11 Markus Habermann Euskirchen Dld.; 12 Rick Dam Bocholtz; 13 Sebastian Breuer Krefeld Dld.; 14 Brian Rutjens Roermond; 15 Julian Biefang Koblenz Dld.

Bocholtz  17 januari

1 Luuk Nissen Best; 2 Christian Miessen s'Heerenberg; 3 Lars Toma Bocholtz; 4 Matthias Bertling Aken Dld.; 5 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 6 Tom Boveree Simpelveld; 7 Brian Rutjens Roermond; 8 Roland Siegbert Aken Dld.; 9 Luuk van Helden Vlodrop; 10 Markus Habermann Euskirchen  11 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 12 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 13 Paul Evers Maa

Jaarklassement  ( totaal 104 deelnemers )

1 Luuk Nissen Best 334 punten; 2 Christian Miessen s'Heerenberg 312; 3 Kaj Verhaegh Munstergeleen 254; 4 Lars Toma Bocholtz 246; 5 Luuk van Helden Vlodrop 232; 6 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 198; 7 Brian Rutjens Roermond 189; 8 Markus Habermann Euskirchen Dld. 174; 9 Roland Siegbert Aken Dld. 168; 10 Dylan Drent Spaubeek  140; 11 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld. 128; 12 Andreas Miessen Aken Dld. 124; 13 Rick Dam Bocholtz 123; 14 Matthias Bertling  Aken Dld. 111; 15 Robert Sydlik Wassenberg Dld. 107; 16 Daan Bongers Baarlo 102; 17 Bjorn van de Kuit Heerlen 98; 18 Johnny Kleingeld Maasbree 98; 19 Roy Joore Baarlo 97; 20 Michael Blanchy Verviers B. 82.


2016-2017  Jos Feron Cup

Venlo  Schaapsdijkpark   1 oktober

1 Christian Miessen s´Heerenberg; 2 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 3 Luuk Nissen Best; 4 Luuk van Helden Vlodrop; 5 Roy Joore Baarlo; 6 Ferdi van Katwijk Wanroy; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 9 Andres Miessen Aken Dld.; 10 Matthias Bertling Aken Dld.; 11 Roland Siegbert Aken Dld.; 12 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 13 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 14 Markus Granzow Baarlo; 15 Fabian Reger Keulen Dld.; 16 Rick van Deursen Budel-Schoot

Baarlo  9 oktober

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Marvin Schmidt Bad Marienberg Dld.; 3 Christian Miessen s’Heerenberg; 4 Luuk Nissen Best; 5 Peter van den Heuvel Bakel; 6 Roy Joore Baarlo; 7 Ferdi van Katwijk Wanroy; 8 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 9 Matthias Bertling Aken Dld.; 10 Luuk van Helden Vlodrop; 11 Lars Toma Bocholtz; 12 Markus Granzow Baarlo; 13 Francis Vos Best; 14 Brian Rutjens Roermond; 15 Mark Solberg Grevenbicht.

Helmond 16 oktober 

1 Luuk Nissen Best; 2 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 3 Peter van den Heuvel Bakel; 4 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Roy Joore Baarlo; 7 Matthias Bertling Aken Dld.; 8 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 9 Lars Toma Bocholtz; 10 Robin Lobet Comblain-au –port B.; 11 Juul van der Kruijs Tilburg; 12 Brian Rutjens Roermond; 13 Arnaud van Leest Bakel; 14 Bjorn van de Kuit Heerlen; 15 Francis Vos Best.

Meterik  23 oktober

1 Luuk Nissen Best; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Christian Miessen s’Heerenberg; 4 Peter van den Heuvel Bakel; 5 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 6 Ferdi van Katwijk Wanroy; 7 Luuk van Helden Vlodrop; 8 Roland Siegbert Aken Dld.; 9 Brian Rutjens Roermond; 10 Markus Granzow Baarlo; 11 Bas Janssen Baarlo; 12 Arnaud van Leest Bakel; 13 Rens Janssen Horst; 14 Lennart Bexkens Tienray; 15 Sander Hermans Horst.

Reuver  30 oktober  kampioenschappen

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Christian Miessen  s’Heerenberg; 3 Luuk Nissen Best; 4 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 5 Bejamin Sydlik Wassenberg Dld.; 6 Luuk van Helden Vlodrop; 7 Michael Blanchy Verviers B.; 8 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 9 Robert Siegbert Aken Dld.; 10 Brian Rutjens Roermond; 11 Andreas Miessen Aken Dld.; 12 Matthias Bertling Aken Dld.; 13 Lars Toma Bocholtz; 14 Bas Janssen Baarlo; 15 Markus Granzow Baarlo.

Schweiberg  6 november

1 Luuk Nissen Best; 2 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 3 Michael Blanchy Verveirs B.; 4 Lars Toma Bocholtz; 5 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 6 Peter van den Heuvel  Bakel;  7 Joep van Gennip Breda; 8 Andreas Miessen  Aken Dld.; 9 Luuk van Helden Vlodrop;  10 Paul Gruithuijsen Breugel; 10 Roland Siegbert Aken Dld.; 12 Jeroen van Schelven  Vise B.; 13 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 14 Brian Rutjens Roermond; 15 Paul Brussee Nijmegen.

Brunssum  13 november

1 Marvin Schmidt Bad Marienberg Dld.; 2 Luuk Nissen Best; 3 Luuk van Helden Vlodrop; 4 Lars Toma Bocholtz; 5 Matthias Bertling Aken Dld,; 6 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 7 Marco Lautenschläger  Meisnaar Dld.; 8 Andreas Miessen Aken Dld.; 9 Daan Bongers Baarlo; 10 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 11 Roland Siegbert Aken Dld.; 12 Uwe-Peter  Gross Gladenbach Dld.; 13 Pekka Heijnen Bocholt B.;  14 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 15 Bjorn van de Kuit Heerlen.

1 Meijel  20 november

1 Luuk Nissen Best; 2 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 3 Michael Blanchy  Verviers B.; 4 Andreas Miessen Aken Dld.; 5 Lars Toma Bocholtz; 6 Markus Habermann Euskirchen Dld.; 7 Luuk van Helden Vlodrop; 8 Brian Rutjens Roermond; 9 Bas Janssen Baarlo; 10 Sebastian Forke s’Heerenberg; 11 Stephan Muyres Nunhem;  12 Quintin Schots Eygelshoven; 13 Bjorn  van de Kuit Heerlen; 14  Rens Janssen Horst; 15 Giel Meesen Susteren.

Beegden  27 november

1 Luuk Nissen Best; 2 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 3 Christian Miessen s’Heerenberg; 4 Luuk van Helden Vlodrop; 5 Ferdi van Katwijk Wanroy; 6 Brian Rutjens Roermond; 7 Juul van de Kruijs Tilburg; 8 Stephan Muyres Nunhem;  9 Bas Janssen Baarlo; 10 Renier Scheepers Herten; 11 Sebastian Forke s’Heerenberg; 12 Joris van Tongerloo Hunsel; 13 Quintin Schots Eygelshoven; 14 Sam Errens Born; 15 Mark Steins Linne.

Landgraaf   4 december

1 Luuk Nissen Best; 2 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 3 Andreas Miessen Aken Dld.; 4 Maxim Panis Genk B.; 5 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 6 Luuk van Helden Vlodrop; 7 Brian Rutjens Roermond; 8 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 9 Julian Hellmann Melle Dld.; 10 Bas Janssen Baarlo; 11 Marcel Bergelt Schweinfurt Dld.; 12 Lars Toma Bocholtz; 13 Rick Dam Gangelt Dld.; 14 Hendrik Holling Aken Dld.; 15 Arnoud van Leest Bakel.

Beesel  11 december

1 Luuk Nissen Best; 2 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 3 Christian Miessen  s’Heerenberg; 4 Andreas Miessen Aken Dld.; 5 Stefan Ganser Stolberg Dld.; 6 John De Schutter Zutendaal B.; 7 Roy Joore Baarlo; 8 Brian Rutjens Roermond; 9 Roland Siegbert Aken Dld.; 10 Ferdi van Katwijk Wanroy; 11 Luuk van Helden Vlodrop; 12 Arnoud van Leest Bakel; 13 Bas Janssen Baarlo; 15 Sebastian Forke s’Heerenberg.

Blerick  18 december   

1 Luuk Nissen Best; 2 Peter van den Heuvel Bakel; 3 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 4 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 5 Roy Joore Baarlo; 6 Luuk van Helden Vlodrop; 7 Brian Rutjens Roermond; 8 Andreas Miessen  Aken Dld.; 9 Juul van der Kruijs Tilburg; 10 Ferdi van Katwijk Wanroy; 11 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 12 Robert Sydlik Wassenberg Dld.;  13 Arnaud van Leest Bakel; 14 Matthias Bertling Aken Dld.; 15 Kristian Michiels Vierlingsbeek. 

Venlo  24 december

1 Luuk Nissen Best; 2 Peter van den Heuvel Bakel; 3 Michael Blanchy Verviers B.; 4 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 7 Luuk van Helden Vlodrop; 8 Christian Miessen s'Heerenberg; 9 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 10 Tim Allen Sprokhövel Dld.; 11 Ferdi van Katwijk Wanroy; 12 Pekka Heijnen Bocholt B.; 13 Brian Rutjens Roermond; 14 Arnaud van Leest Bakel; 15 Bas Janssen Baarlo.

Landgraaf 8 januari  2017

1 Luuk Nissen Best; 2 Christian Miessen Kerkrade; 3 Luuk van Helden Vlodrop; 4 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 5 Roland Siegbert Aken Dld.; 6 Andreas Miessen Aken Dld.; 7 Michael Blanchy Verviers B.; 8 Brian Rutjens Roermond; 9 Gilles Stevens Clermont B.; 10 Julian Hellmann Melle Dld.; 11 Marcel Bergelt Schweinfurt Dld.; 12 Quinten Schots Eygelshoven; 13 Arnaud van Leest Bakel; 14 Bjorn van de Kuit Heerlen; 15 Rick Dam Bocholtz; 16 Thomas Rieff Maastricht; 17 Marco Hennings Aken Dld.

Mechelen  15 januari

1 Luuk Nissen Best; 2 Michael Blanchy Verviers B.; 3 Stefan Ganser Stolberg Dld.; 4 John De Schutter Zutendaal B.; 5 Roland Siegbert Aken Dld.; 6 Peter Fick Maastricht; 7 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 8 Arnaud van Leest Bakel; 9 Luuk van Helden Vlodrop; 10 Matthias Bertling Aken Dld.; 11 Brian Rutjens Roermond; 12 Markus Habermann Euskirchen Dld.; 13 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 14 Lars Toma Bocholtz; 15 Rick Dam Bocholtz.

Overloon  22 januari

1 Luuk Nissen Best; 2 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 3 Luuk van Helden Vlodrop; 4 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 5 Roland Siegbert Aken Dld; 6 Brian Rutjens Roermond; 7 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 8 Markus Habermann Euskirchen Dld.; 9 Quinten Schots Eijgelshoven; 10 Bas Janssen Baarlo; 11 Bjorn van de Kuit Heerlen; 12 Rens Janssen Horst; 13 Lennart Bexkens Tienray; 14 Sander Hermans Horst; 15 Thorsten Knierim Mechemich Dld.

Bocholtz  29 januari

1 Luuk Nissen Best; 2 Pieter Meelberghs Olmen; 3 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 4 Joep Keijsers Leiden; 5 Roland Siegbert Aken Dld.; 6 Stefan Ganser Stolberg Dld.; 7 Luuk van Helden Vlodrop; 8 Lars Toma Bocholtz; 9 Brian Rutjens Roermond; 10 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 11 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 12 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 13 Quintin Schots Eijgelshoven; 14 Bjorn van de Kuit Heerlen; 15 Hendrik Holling Aken Dld.

Jaarklassement ( totaal 93 deelnemers )

1 Luuk Nissen Best 417 punten; 2 Luuk van Helden Vlodrop 324 pnt; 3 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B. 311 pnt; 4 Brian Rutjens Roermond 248 pnt; 5 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 226 pnt; 6  Robert Sydlik Wassenberg Dld. 205 pnt; 7 Roland Siegberg Aken Dld. 202 pnt; 8 Christian Miessen Aken Dld. 188 pnt; 9 Andreas Miessen Aken Dld. 178 pnt; ; 10 Lars Toma Bocholtz 164 pnt; 11 Daan Bongers Baarlo 162 pnt; 12 Quintin Schotz Eijgelshoven 146 pnt; 13 Matthias Bertling Aken Dld. 138 pnt; 14 Peter van den Heuvel Bakel 134 pnt; 15 Michael Blanchi  Verviers B. 131 pnt. 16 Bjorn van de Kuit Heerlen 129 pnt; 17 Ferdi van Katwijk Wanroy 127 pnt; 18 Arnaud van Leest Bakel 121 pnt; 19 Bas Janssen Baarlo 117 pnt; 20 Roy Joore Baarlo 106 pnt.

2017-2018   TOMA Cycles Cup    

Baarlo 1 oktober

1 Marvin Schmidt Bad Marienberg Dld.; 2 Johnny Kleingeld Volkel; 3 Luuk Nissen Best; 4 Wessel Coppelmans Hapert; 5 Edwin Arts Helmond; 6 Christian Miessen Kerkrade; 7 Luuk Muggleton Linne; 8 Peter van den Heuvel Bakel; 9 Roland Siegbert Aken Dld.; 10 Klaas Groenen Boxtel; 11 Pekka Heijnen Bocholt B.; 12 Tom Boveree Simpelveld; 13 Bas Janssen Baarlo; 14 Sebastian Forke Kelmis B.; 15 Andreas Kemper Sundem Dld.

Landgraaf  8 oktober

1 Christian Miessen Kerkrade; 2 Wessel Coppelmans Hapert; 3 Luuk Muggleton Linne; 4 Joep Keijsers Maarn; 5 Pekka Heijnen Bocholt B.; 6 Lars Toma Bocholtz; 7 Tom Boveree Simpelveld; 8 Marcel Bergelt Schweinfurt Dld.; 9 Arnaud van Leest Bakel; 10 Quintin Schots Eygelshoven; 11 Thomas Rieff Maastricht; 12 Bruce Rayer Baarlo; 13 Bas Janssen Baarlo; 14 Andreas Hinterstocker Brunssum; 15 Sander Lendemeijer Heerlen; 16 Rene Busmans Heerlen; 17 Roberto Budano Maasniel; 18 Fons van Katwijk Handel.

Helmond 15 oktober

1 Wessel Coppelmans Hapert; 2 Luuk Nissen Best; 3 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 4 Peter van den Heuvel Bakel; 5 Edwin Arts Helmond; 6 Luuk van Helden Vlodrop; 7 Pekka Heijnen Bocholt B.; 8 Christian Miessen Kerkrade; 9 Lars Toma Bocholtz; 10 Johnny Kleingeld Volkel; 11 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 12 Sebastian Forke Kelmis B.; 13 Marcel Bergelt Schwein furt Dld.; 15 Arnaud van Leest Bakel.

Reuver  22 oktober

1 Marvin Schmidt Bad Marienberg Dld.; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Peter van den Heuvel Bakel; 4 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 5 Johnny Kleingeld Volkel; 6 Joep Keijsers  Maarn; 7 Pekka Heijnen Bocholt B.; 8 Luuk Muggleton Linne; 9 Tom Boveree Simpelveld; 10 Sebastian Forke Kelmis B.; 11 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 12 Wessel Coppelmans Hapert; 13 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 14 Lars Toma Bocholtz; 15 Rob Schouwenberg Velden. 

Venlo  22 oktober  Limburgs kampioenschap

1 Marvin Schmidt Bad Marienburg Dld.; 2 Luuk Nissen Best; 3 Roland Siegbert Aken Dld.; 4 Luuk Muggleton Linne; 5 Christian Miessen Kerkrade; 6 Edwin Arts Helmond; 7 Jef Paeshuyse Arendonk B.; 8 Pekka Heijnen Bocholt B.; 9 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 10 Stefan Gabnser Stolberg Dld.; 11 Lars Toma Bocholtz; 12 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 13 Joep Keijsers Maarn; 14 Marco Lautenschlager Mittenaar Dld.; 15 Tom Boveree Simpelveld.

Brunssum 5 november

1 Lars Toma Bocholtz; 2 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 3 Roland Siegbert Aken Dld.; 4 Gerrit Henrich Giessen Dld.; 5 Edwin Arts Helmond; 6 Christian Miessen Kerkrade; 7 Stefan Ganser Stolberg Dld.; 8 Johnny Kleingeld Volkel; 9 Peter Fick Maastricht; 10 Luuk Muggleton Linne; 11 Wessel Koppelmans Hapert; 12 Matthias Bertling Aken Dld.; 13 Pekka Heijnen Bocholt B.; 14 Sebastian Forke Kelmis B; 15 Tom Boveree Simpelveld.

Schweiberg 12 november

1 Lars Toma Bocholtz; 2 Peter van den Heuvel Bakel; 3 Edwin Arts Helmond; 4 Pekka Heijnen Bocholt B.; 5 Sebastian Forke Kelmis B.; 6 Nathan Elliott Geilenkirchen Dld.; 7 Sam Errens Born; 8 Yenthe Monnens Genk B. ; 9 Bjorn van de Kuit Heerlen; 10 Ruud Lenzen Kerkrade; 11 René Busmans Heerlen.

Meijel  19 november

1 Marvin Schmidt Bad Marienberg Dld.; 2 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; Edwin Arts Helmond; 4 John De Schutter Zutendaal B.; 5 Joep Keijsers Maarn; 6 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 7 Christian Miessen Kerkrade; 8 Pekka Heijnen Bocholt B. ; 9 Juul van de Kruijs Tilburg; 10 Sebastian Forke Kelmis B.; 11 Peter van den Heuvel Bakel; 12 Robert Sydlik Wassenberg Dld.; 13 Rob Schouwenberg Velden; 14 Bas Janssen Baarlo; 15 Lodewijk Rinsma Utrecht.

Beegden  26 november

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Lars Toma Bocholtz; 4 Joep Keijsers Maarn; 5 Mike Verhoeven Oud-Turnhout B.; 6 Johnny Kleingeld Volkel; 7 Stefan Ganser Stolberg Dld.; 8 Christian Miessen Kerkrade; 9 Pekka Heijnen Bocholt B.; 10 Marco Lautenschläger Mittenaar Dld.; 11 Kevin Nyssen Hergenrath Dld.; 12 Bas Janssen Baarlo; 13 Brian Rutjens Melick; 14 Jeroen Engelen Elsloo; 15 Bjorn van de Kuit Heerlen.

Heerlen 3 december

1 Christian Miessen Kerkrade; 2 Lars Toma Bocholtz; 3 Edwin Arts Helmond; 4 Peter van den Heuvel Bakel; 5 Wessel Coppelmans Hapert; 6 Robin Lobet Comblain-Au-Pont B.; 7 Remon Delnoye Mechelen ; 8 John De Schutter Zutendaal B.; 9 Pekka Heijnen Bocholt B.; 10 Bjorn van de Kuit Heerlen; 11 Sam Errens Born; 12 Ruud Lenzen Kerkrade; 13 Andreas Hinterstocker Brunssum; 14 Rainer Gruettuer Neuhausel Dld.;  15 Wesley Pareyns Overpelt B.; 16 Roberto Budano Maasniel.

Beesel  10 december

1 John De Schutter Zutendaal B.; 2 Erwin Arts Helmond; 3 Christian Miessen Kerkrade; 4 Pekka Heijnen Bocholt B.; 5 Johnny Kleingeld Volkel; 6 Luuk Muggleton Linne; 7 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 8 Quintin Schots Eygelshoven; 9 Nathan Elliott Geilenkirchen Dld.; 10 Bjorn van de Kuit Heerlen; 11 Johannes Hohne Wiesbaden Dld.; 12 Roberto Budano Maasniel.