Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden amateurs top  10  2010-2015


2010/2011

Mulleners Cup

Baarlo  3 oktober

1 Benedict Jobb Overath Dld.; Roy Joore Baarlo; 3 Lino Colombo Zutendaal B.; 4 Kay Bouten Baarlo; 5 Markus Granzow Baarlo; 6 Simon Collard Saive B.; 7 Berry Hoedemakers Veghel; 8 Robert Solberg Neerbeek; 9 Mark Solberg Neerbeek; 10 Sebastian Volk Keulen Dld.;    

Nederweert Eind  Houtsberg  10 oktober

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Edwin Arts Overloon; 4 Benedikt Jobb Overath Dld.; 5 Christoph Ambroziak Dld.; 6 Simon Collard B.; 7 Arnauld van Leest Oudenbosch; 8 Kay Bouten Baarlo; 9 Markus Granzow Baarlo; 10 Christoph Breuer Hürth Dld.  

Horst  17 oktober

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Christoph Ambroziak Dld.; 3 Edwin Arts Overloon; 4 Roy Joore Baarlo; 5 Arnaud van Leest; 6 Benedikt Jobb Overath Dld.; 7 Markus Granzow Baarlo; 8 Berry Hoedemakers Veghel; 9 Kay Bouten Baarlo; 10 Robert Solberg Neerbeek.  

Beesel  23 oktober

1 Roy Joore Baarlo; 2 Frank van Grootel Bakel; 3 Berry Hoedemakers Veghel; 4 Benedikt Jobb Overath Dld.; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Ferdi van Katwijk Overloon; 7 Robert Solberg Neerbeek; 8 Markus Granzow Baarlo; 9 Sebastian Volk Keulen Dld.; 10 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.  

Beesel    24 oktober  KNWU

1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Martin Motshagen; 3 Guus Smits.

Elite

1 Lars van der Haar; 2 Twan van de Brand; 3 Mike Teunissen.    

Liessel  31 oktober

1 Edwin Arts Overloon; 2 Lino Colombo Zutendaal B; 3 Berry Hoedemakers Veghel; 4 Benedikt Jobb Overath Dld.; 5 Roy Joore Baarlo; 6 Mark Smit Eindhoven; 7 Ferdi van Katwijk Overloon; 8 Christoph Breuer Hürth Dld.; 9 Coen Sevens Diessen; 10 Marc van der Wielen Keulen Dld.  

Brunssum  7 november

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Peter van den Heuvel Bakel; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Lino Colombo Zutendaal B.; 5 Marc van der Wielen Keulen Dld.; 6 Ferdi van Katwijk Overloon; 7 Benjamin Sydlick Wassenberg Dld.; 8 Benedikt Jobb Overath Dld.; 9 Robert Solberg Neerbeek; 10 Roy Joore Baarlo.  

Schweiberg  Mechelen  14 november

1 Benedikt Jobb Overrath Dld.; 2 Christoph Breuer Hürth Dld.; 3 Robert Solberg Neerbeek; 4 Roy Joore Baarlo; 5 Mark Solberg Neerbeek; 6 Sebastian Volk Keulen Dld.; 7 Pascal Cauberghs Riemst B.; 8 Maxime Wagenaer B.  

Weert   21 november

1 Christoph Breuer Hürth Dld.; 2 Marc van der Wielen Keulen Dld.; 3 Benedikt Jobb Overath Dld.; 4 Roy Joore Baarlo; 5 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 6 Philip Becker Keulen Dld.; 7 Sebastian Volk  Keulen Dld.; 8 Berry Hoedemakers Veghel; 9 Robert Solberg Neerbeek; 10 Mark Solberg Neerbeek.  

Windraak  28 november

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Edwin Arts Overloon; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Ward Huybrechts Hoesselt B.; 6 Benedikt Jobb Overath Dld.; 7 Ruud Kooijmans Beek en Donk; 8 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 9 Robert Solberg Neerbeek; 10 Bruce Rayer Venlo.  

Sevenum   5 december

1 Benedict Jobb Overath Dld.; 2 Roy Joore Baarlo; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Markus Granzow Baarlo.  

Meijel  12 december

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Roy Joore Baarlo; 3 Lino Colombo Zutendaal B.; 4 Ashwin van Oirschot Heeswijk Dinther; 5 Bruce Rayer Venlo; 6 Berry Hoedemakers Veghel; 7 Sabrina Stultiens Meijel; 8 Benedikt Jobb Overath Dld.; 9 Marc van der Wielen Keulen Dld.; 10 Ferdi van Katwijk Overloon.  

Blerick  19 december

1 Roy Joore Baarlo; 2 Ritchie Motké Beek; 3 Ferdi van Katwijk Overloon; 4 Benedikt Jobb Overath Dld.; 5  Marc van der Wielen Keulen Dld.; 6 Markus Granzow Baarlo;  7 Jason Mariot; 8 Bruce Rayer Venlo; 9 Pascal Caubergh Riemst B.  

Baarlo  2 januari

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 3 Edwin Arts Overloon; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Rooy Joore Baarlo; 6 Ferdi van Katwijk Overloon; 7 Benedict Jobb Overath Dld.; 8 Francis Penders Bilzen B.; 9 Jason Marriot M.Gladbach Dld.; 10 Bruce Rayer Venlo.  

Panheel  16 januari  Kampioenschap

1 Christoph Breuer Hürth Dld.; 2 Roy Joore Baarlo; 3 Benedikt Jobb Overath Dld.; 4 Marc van der Wielen Keulen Dld.; 5 Ferdi van Katwijk Overloon; 6 Jason Marriot M.Gladbach Dld.; 7 Mark Solberg Neerbeek; 8 Sebastian Volk Keulen Dld.; 9 Luuk Metsemakers Neer.  

Landgraaf  23 januari

1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Ferdi van Katwijk Overloon; 3 Benedikt Jobb Overath Dld.; 4 Oliver Johr Würselen Dld.; 5 Roy Joore Baarlo; 6 Mark Solberg Neerbeek; 7 Benjamin Sydlik Wassenberg Dld.; 8 Christoph Breuer Hürth Dld.; 9 Jason Mariot B.; 10 Pascal Caubergh Riemst B.  

Puntenklassement

1 Benedikt Jobb Overath Dld. 420 punten; 2 Roy Joore Baarlo 408; 3 Christoph Breuer Hürth Dld. 347; 4 Markus Granzow Baarlo 256; 5 Robert Solberg Neerbeek 244; 6 Ferdi van Katwijk Overloon 241; 7 Mark Solberg Neerbeek 225; 8 Sebastian Volk Keulen Dld. 202; 9 Jason Mariot 187; 10 Marc van de Wielen Keulen Dld. 179; 11 Daan Bongers Baarlo 175; 12 Edwin Arts Overloon 156; 13 Berry Hoedemakers Veghel 153; 14 Peter van den Heuvel Bakel 128; 15 Benjamin Sydlick Wassenberg Dld. 118; 16 Lino Colombo Zutendaal 116; 17 Bruce Rayer Venlo 109; 18 Pascal Caubergh Riemst B. 97; 19 Kevin Knops Bocholtz 94; 20 Bart Hupperetz Maastricht 74.

 

2011/2012

Mulleners Cup

Baarlo  2 oktober

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Benedikt Jobb Overath Dld; 3 Makus Granzow Baarlo; 4 Marc van der Wielen Keulen Dld.; 5 Bruce Rayer Blerick; 6 Johnny Kleingeld Baarlo; 7 Robin van Dartel Eindhoven; 8 Marc Solberg Neerbeek; 9 Roy Joore Maasbree; 10 Juul Slenter Margraten.     

Nederweert Eind Houtsberg   9 oktober

1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Benedikt Jobb Overath Dld; 4 Simon Collard Saive B.; 5 Roy Beckers; 6 Nick Bierens; 7 Christoph Breuer Hürth Dld.; 8 Markus Granzow Baarlo; 9 Johnny Kleingeld Baarlo; 10 Marc Mertens Bedburg Dld.  

Horst  16 oktober

1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Benedikt Jobb Overath Dld.; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Koen van de Ven Veldhoven; 6 Markus Granzow Baarlo; 7 Johnny Kleingeld Baarlo; 8 Roy Joore Maasbree ; 9 Mark Solberg Neerbeek; 10 Rick van Deursen Budel Schoot.  

Beesel  22 oktober

1 Benedikt Jobb Overath Dld.; 2 Christoph Breuer Hürth Dld.; 3 Markus Granzow Baarlo; 4 Roy Joore Maasbree ; 5 Johnny Kleingeld Maasbree; 6 Mark Solberg Neerbeek; 7 Robert Solberg  Beek; 8 Sebastian Volk Keulen Dld.; 9 Juul Slenter Margarten; 10 Christian Deswijzen Bocholtz;   

Liessel  30 oktober

1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Benedict Jobb Overath Dld; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Markus Granzow Baarlo; 5 Rick van Deursen Budel Schoot; 6 Roy Joore Maasbree; 7 Mark Solberg Neerbeek; 8 Robin van Dartel Eindhoven; 9 Juul Slenter Margraten; 10 Sebastian Volk Keulen Dld.  

Schweiberg Mechelen  6 november

1 Simon Collard Saive B.; 2 Christoph Breuer Hürth Dld.; 3 Pim Erren Velden; 4 Sebastian Volk Keulen Dld.; 5 Robert Solberg Neerbeek; 6 Juul Slenter Margraten; 7 Robin van Dartel Eindhoven; 8 Markus Granzow Baarlo; 9 Marc Solberg Neerbeek; 10 Rick van Deursen Budel Schoot.  

Weert  13 november

1 Christoph Breuer Hürth Dld.; 2 Tom Marcellis Eindhoven; 3 Ruud Kooijmans Beek en Donk; 4 Robert Solberg Neerbeek; 5 Sebastian Volk Keulen Dld.; 6 Markus Granzow Baarlo; 7 Mark Solberg Neerbeek; 8 Francis Penders Bilzen B.; 9 Roy Joore Maasbree; 10 Benedikt Jobb Overath Dld.  

Brunssum  20 november

1 Jeffrey Mellemans Tongeren B.; 2 Benedikt Jobb Overath Dld.; 3 Robert Solberg Neerbeek; 4 Francis Penders Bilzen b.; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Robin van Dartel Eindhoven; 7 Juul Slenter Margraten; 8 Markus Granzow Baarlo; 9 Guido Delnoije Mechelen; 10 Jorn Frorath;  

Beegden  27 november

1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Christoph Breuer Hürth Dld.; 3 Ferdi van Katwijk Oploo; 4 Markus Granzow Baarlo; 5 Erik van Eerenbeemt Eindhoven; 6 Tom Marcellis Eindhoven; 7 Roy Joore Maasbree; 8 Francis Penders Bilzen B.; 9 Benedikt Jobb Overath Dld.; 10 Pim Erren Velden.  

Windraak  3 december

1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Christoph Breuer Hürth Dld.; 3 Mark Solberg Neerbeek; 4 Robin van Dartel Eindhoven; 5 Markus Granzow Baarlo; 6 Juul Slenter Margraten; 7 Stéphan Paolella B.; 8 Christian Deswijzen Bocholtz; 9 Jorn Forath; 10 Simon Collard Saive B.;  

Meijel 11 december

1 Jeffrey Mellemans Tongeren B.; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 John de Schutter Genk B.; 4 Benedikt Jobb Overath Dld.; 5 Markus Granzow Baarlo; 6 Pim Erren Velden; 7 Robert Solberg Neerbeek; 8 Christoph Breuer Hürth Dld.; 9 Roy Joore Maasbree; 10 Robin van Dartel Eindhoven.  

Blerick  18 december

1 Daan Bongers Baarlo; 2 John de Schutter Genk B.; 3 Benedikt Jobb Overath Dld.; 4 Ennico Liebe Helmond; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Markus Granzow Baarlo; 7 Ferdi van Katwijk Oploo; 8 Marc Solberg Neerbeek; 9 Johnny Kleingeld Maasbree; 10 Robin van Dartel Eindhoven.  

Baarlo  26 december Nacht van Baarlo

1 Roy Joore Maasbree; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Marianne Alleleijn Bocholtz.  

Landgraaf  15 januari

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Christoph Breuer Hürth Dld.; 3 John de Schutter Genk B.; 4 Benedikt Jobb Overath Dld.; 5 Marc Solberg Neerbeek; 6 Markus Granzow Baarlo; 7 Guido Delnoije Mechelen; 8 Sebastian Volk Keulen Dld.; 9 Tim Allen Sprockhoevel Dld. 10 Bram Maes.  

Reuver  22 januari

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Christoph Breuer Hürth Dld.; 3 John de Schutter Genk B.; 4 Lars Toma Simpelveld; 5 Roy Joore Maasbree; 6 Benedikt Jobb Overath Dld.; 7 Marc Solberg Neerbeek; 8 Robert Solberg Neerbeek; 9 Markus Granzow Baarlo; 10 Guido Delnoije Mechelen.  

Puntenklassement

1 Christoph Breuer Hürth Dld. 380 punten; 2 Markus Granzow Baarlo 356; 3 Benedikt Jobb Overath Dld.337; 4 Mark Solberg Neerbeek 307; 5 Juul Slenter Margraten 291; 6 Robin van Dartel Eindhoven; 7 Sebastian Volk Keulen Dld.; 8 Roy Joore Maasbree 212; 9 Jorn Frorath 200; 10 Robert Solberg Neerbeek 191; 11 Daan Bongers Baarlo 171; 12 Peter van den Heuvel Bakel 171 ; 13 Guido Delnoije Mechelen 168; 14 Johnny Kleingeld Maasbree 120; 15 John de Schutter Genk B. 118.  

2012/2013

Fietssportief-Cup  

Baarlo  14 oktober

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2 Koen van de Ven Veldhoven; 3 Marc Solberg Grevenbicht; 4 Lucas Wollenhaupt Rosrath Dld.; 5 Mark van der Wielen Keulen Dld.; 6 Benedikt Jobb Overath Dld.; 7 John de Schutter Genk B.; 8 Markus Granzow Baarlo; 9 Roy Joore Maasbree; 10 Christoph Breuer Hurth Dld.; 11 Johnny Kleingeld Maasbree; 12 Francis Penders Bilzen B. 

Baarlo       Nachtcross

1 Roy Joore Maasbree; 2 Markus Granzow Baarlo; 3 Maurice Muurmans Helden.       

Horst  21 oktober

1 Koen van de Ven  Veldhoven; 2 Roy Joore Baarlo; 3 Mark Solberg Grevenbicht; 4 Johnny Kleingeld Baarlo; 5 Christoph Breuer M.Gladbach Dld.; 6 Miguel Goossens Lommel B.; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Brian Borowski Berlicum; 9 Francis Penders Bilzen B.; 10 Twan Kops Eindhoven; 11 Bededikt Jobb Overath Dld.; 12 Tim Allen Sprockhoevel Dld.  

Liessel  28 oktober

1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Roy Joore Baarlo; 3 Johnny Kleingeld Baarlo; 4 Marc Solberg Grevenbicht; 5 Benedikt Jobb Overaht Dld.; 6 Bruce Rayer Blerick; 7 Francis Penders Bilzen B.; 8 Luuk Nissen Eindhoven; 9 Sten van der Sluys Roermond; 10 Christoph Breuer Hurth Dld.; 11 Tim Allen Sprockhoevel Dld.; 12 Juul Slenter Margaten.  

Weert  4 november

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2 Bruce Rayer Blerick; 3 Koen van de Ven Veldhoven; 4 Christoph Breuer Hurth Dld.; 5 Ruud Kooijmans Eindhoven; 6 Miguel Goossens Lommel B.; 7 Simon Collard Saeve B.; 8 Roy Joore Maasbree; 9 Johnny Kleingeld Maasbree; 10 Mark Solberg Grevenbicht; 11 Erik Verboven Eindhoven; 12 Francis Penders Bilzen B.  

Schweiberg  11 november

1 Miguel Goossens Lommel B.; 2 Roy Joore Maasbree; 3 Christoph Breuer Hurth Dld.; 4 Lars Toma Bocholtz; 5 Mark Solberg Grevenbicht; 6 Roland Siegbert Aken Dld.; 7 Francis Penders Bilzen B.; 8 Simon Collard  Saiove B.; 9 Juul Slenter Margraten; 10 Benedikt Jobb Hurth Dld.; 11 Tim Allen Sprockhoevel Dld.; 12 Pascal Caubergh Riemst B.    

Brunssum  18 november

1 Kaj Slenter Schinnen; 2 Lucas Wollenhaupt Rosrath Dld.; 3 Marc Solberg Grevenbicht; 4 Roy Joore Maasbree; 5 Juul Slenter Margraten; 6 Christian Breuer M.Gladbach Dld.; 7 Mark Mertens Bedburg Dld.; 8 Benedikt Jobb Dld.; 9 Tim Allen Sprockhoevel Dld.; 10 Robin van Dartel Eindhoven; 11 Lars Quaedvlieg Horn; 12 Guido Delnoije Mechelen.  

Beegden  25 november

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2 Roy Joore Maasbree; 3 Johnny Kleingeld Maasbree; 4 Christoph Breuer Hurth Dld.; 5 Miguel Goossens Lommel B.; 6 Mark Solberg Grevenbicht; 7 Lars Quaedvlieg Horn; 8 Juul Slenter Margraten; 9 Luuk Nissen Eindhoven; 10 Mark Mertens Bedburg Dld.; 11 Tim Allen Sprockhoevel Dld.; 12 Ties Houwers Sittard.    

Beesel  2 december

1 Roy Joore Maasbree; 2 Johnny Kleingeld nMaasbree; 3 Mark Solberg Grevenbicht; 4 Christoph Breuer Hurth Dld.; 5 John de Schutter Genk B.; 6 Lucas Wollenhaupt Rosrath Dld; 7 Juul Slenter Margraten; 8 Sten van der Sluys Roermond; 9 Roland Siegbert Aken Dld.; 10 Ralf Steegs Arnhem; 11 Tim Allen Sprockhoevel Dld.; 12 Floris van der Sluys Roermond.  

Windraak  8 december  Kampioenschap

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2 Johnny Kleingeld Maasbree; 3 Christoph Breuer Hurth Dld.; 4 Roy Joore Maasbree; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Mark Solberg Grevenbicht; 7 Juul Slenter Margraten; 8 Ties Houwers Sittard; 9 Lars Quaedvlieg Horn; 10 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 11 Tim Allen Sprockhoevel Dld.; 12 Enrico Kluge Dld. Kampioen

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2 Johnny Kleingeld Maasbree; 3 Christoph Breuer Hurth Dld.    

Meijel  9 december

1 Jeffrey Mellemans Wellen B.; 2 Peter van den Heuvel Bakel; 3 Roy Joore Maasbree; 4 Johnny Kleingeld Maasbree; 5 Mark Solberg Grevenbicht; 6 Christoph Breuer Hurth Dld.;7 Juul Slenter Margraten; 8 Max Wacker Rheine Dld.; 9 Roland Siegbert Aken Dld.; 10 Carlo van Doorn Hintham; 11 Tom Marcelis Eindhoven; 12 Gijs Jongeling Best.  

Nederweert Eind  Houtsberg 16 december

1 Lucas Wollenhaupt Rosrath Dld.; 2 Christoph Breuer Hurth Dld.; 3 Roy Joore Maasbree; 4 Tim Allen Sprockhoevel Dld.; 5 Mark Solberg Grevenbicht; 6 Erik Verboven Eindhoven; 7 Luuk Nissen Eindhoven; 8 Juul Slenter Margraten; 9 Stan Diepstraten  Helmond; 10 Bjorn van der Kuit Heerlen; 11 Bryan van den Hoek Heerlen; 12 Stef Mertens Lanaken B.  

Blerick  23 december

1 Lucas Wollenhaupt Rosrath Dld.; 2 Roy Joore Maasbree; 3 Johnny Kleingeld Maasbree; 4 Christoph Breuer Hurth Dld.; 5 Mark Solberg Grevenbicht; 6 Lars Toma Bocholtz; 7 Marc Mertens Bedburg Dld.; 8 Tom Marcelis Eindhoven.  

Landgraaf  4 januari

1 Jeffrey Mellemans Wellen B.; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Johnny Kleingeld Maasbree; 4 Roy Joore Maasbree; 5 Juul Slenter Margraten; 6 Mark Solberg Grevenbicht; 7 Tim Boveree Simpelveld; 8 Guido Delnoije Mechelen; 9 Markus Granzow Baarlo; 10 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 11 Bjorn van de Kuit Heerlen; 12 Enrico Kluge Dld.  

Reuver  20 januari

1 Jeffrey Mellemans Wellen B.; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Roy Joore Maasbree; 4 Lucas Wollenhaupt Rosrath Dld.; 5 Lars Quaedvlieg Horn; 6 Floris van der Sluijs Roermond; 7 John de SchutterGenk B.; 8 Mark van der Wielen Keulen Dld.; 9 Stenn van der Sluijs Roermond; 10 Roland Siegbert Aken Dld.; 11 Pekka Heijnen Bocholt B.; 12 Johnny Kleingeld Maasbree; 13 Benedikt Jobb Overath Dld.; 14 Christoph Breuer Hurth Dld.; 15 Juul Slenter Margraten.  

Puntenklassement

1 Roy Joore Maasbree 392 punten; 2 Mark Solberg Grevenbicht 352; 3 Christian Breuer M.Gladbach Dld. 325; 4 Juul Slenter Margraten 295; 5 Johnny Kleingeld Maasbree 284; 6 Tim Allen Sprockhoevel Dld.275; 7 Peter van de Heuvel Bakel 206; 8 Benedikt Jobb Overath Dld. 166; 9 Lucas Wollenhaupt Rosrath Dld. 165; 10 Guido Delnoije Mechelen 126; 11 Stenn van der Sluijs Roermond 121; 12 Thorsten Doliwa Bochum Dld. 116; 13 Daan Bongers Baarlo; 112; 14 Miguel Goossens Lommel B.; 111; 15 Francis Penders Bilzen B. 108; 16 Jeffrey Mellemans Wellen B.105; 17 Brian Rutjens St.Odiliënberg 103; 18 Roland Siegbert Aken Dld. 102; 19 Floris van der Sluijs Roermond 100; 20 Enrico Kluge Dld.97.  

2013-2014

Fietssportief-Cup  

Baarlo  6 oktober

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Johnny Kleingeld  Baarlo; 3 Roy Joore Maasbree; 4 Lars Toma Bocholtz; 5 Mark Solberg Grevenbicht; 6 Ritchie Motké Beek; 7 Sten van der Sluys Roermond; 8 Tim Allen Sprockhövel Dld.; 10 Max Wacker Dld.    

Brunssum  20 oktober

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Christoph Breuer Hurth Dld.; 3 Lars Toma Bocholtz; 4 Ritchie Motké Beek; 5 Sten van der Sluys Roermond; 6 Bjorn van de Kuit Heerlen; 7 Mark Solberg Grevenbicht; 8 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 9 Joaquim Boels Sittard; 10 Guido Delnoije Mechelen.  

Liessel 27 oktober

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Ritchie Motké Beek; 3 Johnny Kleingeld Maasbree; 4 Roy Joore Maasbree;  5  Christoph Breuer Hurth Dld.; 6 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 7 Mark Solberg Grevenbicht; 8 Juul Slenter Margraten; 9 Guido Delnoije Mechelen; 10 Sten van der Sluys Roermond.  

Reuver  3 november

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 3 Roy Joore Maasbree; 4 Ritchie Motké Beek; 5 Tim Alllen Sprockhovel Dld.; 6 Christoph Breuer Hurth Dld.; 7 Sten van der Sluys Roermond; 8 Mark Solberg Grevenbicht; 9 Christian Miessen Aken Dld.; 10 Joep Keijsers Wageningen.  

Weert  10 november

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Christoph Breuer Hurth Dld.; 3 Ritchie Motké Beek; 4 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 5 Robert Solberg Neerbeek; 6 Ties Houwers Doenrade; 7 Ulrich Kreinz Erkelenz Dld.; 8 Mark Solberg Grevenbicht; 9 Jimmy Slenter Margraten; 10 Juul Slenter Margraten.  

Schweiberg   17 november

1 Ritchie Motké Beek; 2 Lars Toma Bocholtz; 3 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 4 Christophe Breuer Hurth Dld.; 5 Christian Miessen Aken Dld.; 6 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 7 Jimmy Slenter Margraten; 8 Bjorn van de Kuit Heerlen; 9 Roland Siegbert Aken Dld.; 10 Mark Solberg Grevenbicht.  

Beegden  24 november

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Ritchie Motké Beek; 3 Christoph Breuer Hurth Dld.; 4 Luuk Nissen Eindhoven; 5 Lars Quaedvlieg Horn; 6 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 7 Roy Joore Maasbree; 8 Christian Miessen Aken Dld.; 9 Joep Keijsers Wageningen; 10 Ralf Steegs Arnhem.  

Beesel  Walsberg  1 december   Limburgs Kampioenschap

1 Jeffrey Mellemans Wellen B.; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Peter van de Heuvel Bakel; 4 Johnny Kleingeld Baarlo; 5 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 6 Ritchie Motké Beek; 7 Roy Joore Maasbree; 8 Christoph Breuer Hurth Dld.;   

Meijel   8 december

1 Jeffrey Mellemans Wellen B.; 2 Mike Verhoeven Oud Turnhout B.; 3 Ritchie Motké Beek; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Luuk Nissen Eindhoven; 6 Christoph Breuer Hurth Dld.; 7 Christian Miessen Aken Dld.; 8 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 9 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 10 Mark Solberg Neerbeek.  

Nederweert Eind  Houtsberg  15 december

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Ritchie Motké Beek; 3 John de Schutter B.; 4 Christoph Breuer Hurth Dld.; 5 Luuk Nissen Eindhoven; 6 Christian Miessen Aken Dld.; 7 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 8 Mark Solberg Grevenbicht; 9 Benedikt Jobb Overath Dld.; 10 Roy Martens As B.  

Blerick  22 december

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Luuk Nissen Eindhoven; 3 Christoph Breuer Hurth Dld.; 4 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 5 Christian Miessen Aken Dld.; 6 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 7 Mark Solberg Grevenbicht; 8 Benedikt Jobb Overath Dld.; 9 Joep Keijsers Wageningen; 10 Rick van Deursen Budel Schoot.  

Landgraaf  5 januari

1 Ritchie Motké Beek; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Christian Miessen Aken Dld.; 4 John de Schutter Genk; 5 Christoph Breuer Hurth Dld.; 6 Luuk Nissen Eindhoven; 7 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 8 Lars Toma Bocholtz; 9 Mark Solberg Grevenbicht; 10 Benedikt Jobb Overath Dld.  

Horst  19 januari

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Peter van den Heuvel Bakel; 3 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 4 Johnny Kleingeld Baarlo; 5 Christian Miessen Aken Dld.; 6 Joaquim Boels Sittard; 7 Luuk Nissen Eindhoven; 8 Christoph Breuer Hurth Dld.; 9 Rick van Deursen Budel Schoot; 10 Mark Solberg Grevenbicht  

Roggel  Kirkelsberg  26 januari

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Mike Verhoeven België; 4 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 5 Jelle Vandendries België; 6 Christian Miessen Aken Dld.; 7 Ritchie Motké Beek; 8 Luuk Nissen Eindhoven; 9 Christoph Breuer Hurth Dld.; 10 Roy Joore Maasbree.  

Overloon  2 februari

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Peter van den Heuvel Bakel; 3 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 4 Mike Verhoeven België; 5 Jelle Vandendries België; 6 Ritchie Motké Beek; 7 Luuk Nissen Eindhoven; 8 Christian Miessen Aken Dld.; 9 Christof Breuer Hurth Dld.; 10 Joaquim Boels Sittard.  

Puntenklassement

1 Daan Bongers Baarlo 204 punten; 2 Ritchie Motké Beek 160; 3 Christoph Breuer Hurth Dld.160; 4 Tim Allen Sprockhovel Dld. 124; 5 Christian Miessen Aken Dld. 108; 6 Mark Solberg Grevenbicht 102; 7 Dennis Dictus Vlijtingen B. 95; 8 Luuk Nissen Eindhoven 84; 9 Jimmy Slenter Margraten 81; 10 Bjorn van de Kuit Heerlen 78; 11 Juul Slenter Margraten 74; 12 Guido Delnoije Mechelen 68; 13 Roy Joore Maasbree 67; 14 Sten van der Sluys Roermond 64; 15 Benedikt Jobb Overath Dld. 61; 16 Torsten Doliwa Bochum Dld. 60; 17 Rick van Deursen Budel Schoot 58; 18 Peter van den Heuvel Bakel 56; 19 Johnny Kleingeld Maasbree 51; 20 Lars Toma Bocholtz 47.   

2014-2015 

Jos Feroncup  

Baarlo  12 oktober

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Johnny Kleingeld Maasbree; 3 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 4 Christian Miessen Aken  Dld. 5 Pieter Geerts ; 6 Marcel Akkermans Helmond; 7 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 8 JoaquLuuk Metsemakers Neer; 9 Joep Keijsers Wageningen; 10 Luuk van Helden Vlodrop; 11 Mark Solberg Grevenbicht; 12 Bjorn van de Kuit Heerlen; 13 Benedikt Jobb Siegen Dld.; 14 Rick van Deursen Budel Schoot; 15    

Meterik  19 oktober

1  Johnny Kleingeld Maasbree; 2 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 3 Christian Miessen Aken Dld.; 4Ferdi van Katwijk Overloon; 5 Joaquim Boels Sittard; 6 Maik Aarts Valkenswaard; 7 Joep Keijsers Wageningen; 8 Luuk van Helden Vlodrop ; 9 Marcel Akkermans Helmond ; 10 Michael Blanchy B.; 11 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 12 Rick van Deursen Budel Schoot; 13 Benedikt Jobb Siegen Dld.; 14 Marc Solberg Grevenbicht; 15 Luuk Metsemakers Neer

Reuver  26 oktober

1 Johnny Kleingeld Maasbree; 2 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 3 Luuk Metsemakers; 4 Lars Toma Bocholtz; 5 Marc Solberg Grevenbicht; 6 Benedikt Jobb Siegen Dld.; 7 Luuk van Helden Vlodrop ;8 Roland Siegbert Aken Dld.; 9 Danillo Verstappen Montfort; 10 Bjorn van de Kuit Heerlen;  11 Guido Delnoije Mechelen; 12 Martijn Mast; 13 Marcel Akkermans Helmond; 14 Sebastian Fuchs Bad Munstereifel Dld; 15 Perry van Dijk Tegelen.     

Brunssum  2 november

1 Lehvi Braam; 2 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 3 Peter van den Heuvel Bakel; 4 Phillip Muller Dld.; 5 Christian Miessen Aken Dld.; 6 Michael Blanchy;  7 Roland Siegbert Aken Dld.; 8 Joaquim Boels Sittard; 9 Peter Fick; 10 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 11 Bjorn van de Kuit Heerlen; 12 Luuk van Helden Vlodrop; 13 Arnaud van Leest ; 14 Benedikt Jobb Siegen Dld.; 15 Marcel Akkermans Helmond  

Schweiberg  9 november

1 Lars Toma Bocholtz; 2 Luuk van Helden Vlodrop ; 3  Benjamin Sydlik Dld.; 4  Tim Allen Sprockhovel Dld.; 5 Michael Blanchy B.; 6 Marcel Akkermans Helmond; 7 Bjorn van de Kuit Heerlen; 8 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 9 Lars Genders Meerssen; 10 Roland Siegbert  Aken Dld. ; 11 Michel Habets; 12 Robert Sydlik; 13 Geertjan Hanssen; 14 Joaquim Boels Sittard Sittard; 15 Christian Miessen Aken Dld.  

Weert  16 november

1 Lars Toma Bocholtz; 2 Roland Siegbert Aken Dld.; 3 Christian Miessen Aken Dld.; 4 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 5 Marcel Akkermans Helmond; 6 Luuk van Helden Vlodrop; 7 Bjorn van de Kuit Heerlen; 8 Luuk Nissen Best; 9 Guido Delnoije Mechelen; 10 Bruce Rayer Venlo; 11 Lars Genders Meerssen; 12 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 13 Lodewijk Rinsma; 14 Benedikt Jobb Siegen Dld. 15 Markus Granzow Baarlo.   

Meijel  23 november

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Maik Aerts Valkenswaard; 4 Joaquim Boels Sittard; 5 Luuk Nissen Best ; 6 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 7 Lars Toma Bocholtz; 8 Luuk Metsemakers Neer; 9 Roland Siegbert Aken Dld.; 10 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 11 Phillip Muller; 12 Joep Keijsers Wageningen; 13 Dylan Drent; 14 Kaj Verhaegh Munstergeleen; 15 Mark Solberg Grevenbicht.  

Sittard  30 november

1 Lehvi Braam ; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Johnny Kleingeld Maasbree; 4 Lars Toma Bocholtz; 5 Joaquim Boels Sittard; 6 Maik Aerts Valkenswaard; 7 Luuk Nissen Best; 8 Tim Allen Sprockhovel ld.; 9 Bjorn van de Kuit Heerlen; 10 Luuk van Helden Vlodrop; 11 Lars Genders Meerssen;  12 Dylan Drent Spaubeek; 13 Benedikt Jobb Siegen Dld.; 14 Marcel Akkermans Helmond;  15 Jeroen Engelen Geleen.  

Beesel  7 december

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 4 Joaquim Boels Sittard Sittard; 5 Wayne Stijns Bunde; 6 Roland Siebert Aken Dld.; 7 Luuk van Helden Vlodrop; 8 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 9 Luuk Nisssen Best; 10 Mark Solberg Grevenbicht; 11 Benedikt Jobb Siegen; Dld.; 12 Marcel Akkermans Helmond; 13 van Loon ; 14 Bjorn van de Kuit Heerlen; 15 Sebastian Fuchs Bad Munstereifel Dld.  

Nederweert  14 november

1 Phillip Muller Dld.; 2 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 3 Luuk Nissen Best; 4 Wayne Stijns Bunde; 5 Maik Aerts Valkenswaard; 6 Luuk van Helden Vlodrop; 7 Phillip Muller Dld.; 8 John de Schutter Genk B.;  9 Guido Delnoije Mechelen; 10 Dylan Drent Spaubeek; 11 Mark Solberg Grevenbicht; 12 Bjorn van de Kuit Heerlen; 13 Lars Genders Meerssen; 14 Marco Hennings; 15 Lemmens  

Blerick  28 november

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Peter van den Heuvel Bakel; 3 Mike Verhoeven B.; 4 Johnny Kleingeld Maasbree; 5 Luuk Nissen Best; 6 Christian Miessen Aken Dld.; 7 Roland Siegbert Aken Dld.; 8 John de Schutter Genk B.; 9 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 10 Heijnen; 11 Wayne Stijns Bunde; 12 Francis Vos; 13 Benedikt Jobb Siegen Dld.; 14 Markus Habermann Dld.; 15 Rick van Deursen Budel Schoot.  

Bocholtz  31 november

1 Lars Toma Bocholtz; 2 Christian Miesssen Aken Dld.; 3 Roland Siegbert Aken Dld.; 4 Mike Verhoeven; 5 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 6 Benedikt Jobb Siegen Dld.; 7 Fick; 8 Marcel Akkermans Helmond; 9 Bjorn van de Kuit Heerlen; 10 Heijnen; 11 Stevens; 12 Joaquim Boels Sittard; 13 Geurts; 14 Jongeling; 15 Guido Delnoije Mechelen.  

Landgraaf  4 januari

1 Lars Toma Bocholtz; 2 Roland Siegbert Aken Dld.; 3 Luuk Nissen Best; 4 Joaquim Boels Sittard Sittard; 5 John de Schutter Genk B.; 6 Dylan Drent Spaubeek; 7 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 8 Luuk van Helden Vlodrop; 9  Guido Delnoije Mechelen; 10 Marcel Akkermans Helmond; 11 Markus Habermann Dld.; 12 Lüdemann Dld.;  13 Martin Ritterbach; 14 Marco Hennings; 15

 

Sittard 8 januari

1 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 2 Roland Siegbert Aken Dld.; 3 Lars Toma Bocholtz; 4 Luuk Nissen Best; 5 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 6 Joaquim Boels Sittard Sittard; 7 Luuk van Helden Vlodrop; 8 Markus Habermann Dld.; 9 Jongeling; 10 Mark Solberg Grevenbicht; 11 Guido Delnoije Mechelen; 12 Marcel Akkermans Helmond; 13 Bjorn van de Kuit Heerlen; 14 Francis Vos; 15 Schreurs.  

Beegden  25 januari

1 Dennis Dictus Vlijtingen B.; 2 Luuk Nissen Best; 3 Roland Siegbert Aken Dld.; 4 Joep Keijsers Wageningen; 5 Michael Blanchy B.; 6 Luuk van Helden Vlodrop; 7 Marcel Akkermans Helmond; 8 Rick van Deursen Budel Schoot; 9 Tim Allen Sprockhovel Dld.;  10 Bjorn van de Kuit Heerlen; 11 Mark Solberg Grevenbicht; 12 Sebastian Fuchs Bad Munstereifel Dld.; 13 Guido Delnoije Mechelen; 14 Marco Hennings; 15 Lars Genders Meerssen.  

Overloon  1 februari

1 Peter van den Heuvel Bakel; 2 Geert van Kuijk Loon op Zand; 3 Ferdi van Katwijk Overloon; 4 Luuk Nissen Best; 5 Tim Allen Sprockhovel Dld.; 6 Christian Miessen Aken Dld.; 7 Marcel Akkermans Helmond; 8 Luuk van Helden Vlodrop; 9   Roland Siegbert  Aken Dld.; 10 Lars Toma Bocholtz; 11 Bjorn van de Kuit Heerlen; 12 Benedikt Jobb Siegen Dld.; 13 van Loon; 14 Mark Solberg Grevenbicht; 15 Lars Genders Meerssen.  

Jaarklassement  Jos Feron Cup

1 Tim Allen Sprockhovel Dld. 299 punten; 2  Luuk van Helden Vlodrop 261; 3 Marcel Akkermans Helmond 249; 4 Roland Siegbert Aken Dld. 244; 5 L uuk Nissen Best 215; 6 Bjorn van de Kuit Heerlen 214; 7 Lars Toma Bocholtz 212; 8 Christian Miessen Aken Dld. 179; 9 Joaquim Boels Sittard 172; 10 Mark Solberg Grevenbicht 166; 11 Dennis Dictus Vlijtingen B. 164; 12 Benedikt Jobb Siegen Dld. 159; 13 Peter van den Heuvel Bakel 122; 14 Daan Bongers Baarlo 122; 15 Guido Delnoije Mechelen 120; 16 Johnny Kleingeld Maasbree 119; 17 Lars Genders Meerssen 115; 18 Luuk Aerts Valkenswaard 84; 19 Marco Henning 82