Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden amateurs  top 10  2005-2010


2005/2006

Baarlo  2 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Patrick Vliegen Veldhoven; 4 Rob Reuvers Weert; 5 Dominic Rose Zonhoven B.; 6 Ton van Korven Diessen; 7 Gijs Jongeling Best; 8 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 9 Marc Solberg Neerbeek; 10 Ralf Steegs Panningen.    

Gulpen  9 oktober

1 Christoph Breuer Hürth Dld.; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Dominic Rose Zonhoven B.; 4 Rob Meiland Hoogerheide; 5 Marc Solberg Neerbeek; 6 Ton van Korven Diessen; 7 Holger Voigt Grevenbroich Dld.; 8 Joey Pluymaekers Valkenburg; 9 Marco de la Haye Sittard; 10 Ralf Steegs Panningen.   

Swier  16 oktober

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Bram Wind Wijk bij Duurstede; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Gijs Jongeling Best; 5 Dominic Rose Zonhoven B.; 6 Ralf Steegs Panningen; 7 Jarno Messing Stein; 8 Marco de la Haye Sittard; 9 Joey Pluymnaekers Valkenburg; 10 Jeroen Ehrens Hoensbroek.

 

Liessel  30 oktober

1 Ton van Korven Diessen; 2 Rob Reuvers Weert; 3 Dominic Rose Zonhoven B.; 4 Berry Hoedemakers Veghel; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Christoph Breuer Hürth Dld.; 7 Marc Solberg Neerbeek; 8 Martijn Elbers Deurne; 9 Marco de la Haye Sittard; 10 Peter Hoffmans Moergestel.   

Hulsberg  6 november

1 Christoph Breuer Hürth Dld.; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Dominic Rose Zonhoven B.; 4 Lino Colombo Maasmechelen B.; 5 Bram Wind Wijk bij Duurstede; 6 Jarno Messing Stein; 7 Werner Zimmerman Kruisland; 8 Jory Pluymaekers Valkenburg; 9 Paul Corstjens Landgraaf; 10 Marce de la Haye Sittard.   

Schweiberg Mechelen  13 november

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Christoph Breuer Hürth Dld.; 3 Marc Solberg Neerbeek; 4 Joey Pluymaekers Valkenburg; 5 Marco de la Haye Sittard; 6 Stefan Burghardt Pulheim Dld.; 7 Jrffrey Quaden Obbicht; 8 Bas Otten Schinnen; 9 Domenic Rose Zonhoven B.; 10 Ronald Carpay Tegelen.   

Reuver  20 november

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Dominic Rose Zonhoven B.; 3 Lino Colombo Maasmechelen; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Roland Siegbert Pulheim Dld.; 6 Marc Solberg Neerbeek; 7 Ilya Velter Heythuysen; 8 Jarno Messing Stein; 9 Marco de la Haye Sittard; 10 Stefan Burghardt Pulheim Dld.   

Beesel  27 november  Kampioenschap

1 Patrick Vliegen  Veldhoven; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Ton van korven Diessen; 4 Tjarco Cuppens Landgraaf; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Marc Solberg Neerbeek; 7 Kim Tofaute Frechen Dld.; 8 Marco de la Haye Sittard; 9 Frank Janssen Horn; 10 Jarno Messing Stein.

Kampioen

1 Ton van Korven Diessen; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Marc Solberg Neerbeek.     

Stramproy  4 december

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Dominic Rose Zonhoven B.; 4 Roy Steuten Hunsel; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Andrew Davidson Nijmegen; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Rik Kavsek Landgraaf; 9 Frank Janssen Horn; 10 Hein te Riele Oosterhout.   

Merkelbeek  11 december

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Dominic Rose Zonhoven B.; 3 Marc Solberg Neerbeek; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Marco de la Haye Sittard; 6 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 7 Jarno Messing Stein; 8 Frank Janssen Horn; 9 Ronald Carpay Venlo; 10 Joey Pluymaekers Valkenburg.   

Valkenburg  18 december

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Rob Meiland Hoogerheide; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Werner Zimmeren Kruisland; 5 Marco de Lahaye Sittard; 6 Jarno Messing Stein; 7 Bram Wind Wijk bij Duurstede; 8 Frank Janssen Horn; 9 Joey Pluymaekers Valkenburg; 10 Dusty Huybrichts Nieuwekerken.   

Horst  26 december

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Lino Colombo Lanaken B.; 3 Dominic Rose Zonhoven B.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Mark Solberg Neerbeek; 7 Ilya Velter Heythuysen; 8 Jan Kusters Meterik; 9 Peter Corstjens Lanaken B.; 10 Jarno Messing Stein.   

Born  31 december

1 Tjarco Cuppens Landgraaf; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Lino Colombo Maasmechelen B.; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Jarno Messing Stein; 6 Marco de la Haye Sittard; 7 Corné Brouwers Wageningen; 8 Ilya Velter Heythuysen; 9 Roy Steuten Hunsel; 10 Kristof Mellemans Wellen B.   

Meijel  8 januari

1 Edwin Raats Helmond; 2 Ryan Hopping Fort Mc Murray Canada; 3 Gijs Jongeling Best; 4 Ilya Velter Heythuysen; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Arnold Schoon Best; 7 Jarno Messing stein; 8 Peter van de Heuvel Bakel; 9 Marco de la Haye Sittard; 10 Frank Janssen Horn.   

Ysselsteyn  15 januari

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Ryan Hopping Fort Mc Murray Canada; 4 Rob Reuvers Weert; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Marc Solberg Neerbeek; 7 Jan Kusters Meterik; 8 Ralf Steegs Arnhem; 9 Frank Janssen Horn; 10 Marco de la Haye Sittard.

 

Panningen  22 januari

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Dominic Rose Zonhoven B.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Lino Colombo Lanaken B.; 5 Francis Penders Bilzen B.; 6 Christoph Breuer Hürth Dld.; 7 Marco de La Haye Sittard; 8 Frank Janssen Horn; 9 Corné Brouwer Wageningen; 10 Steffen Burghard Pulheim Dld.   

Blerick  29 januari

1 Patrick Vliegen Veldhoven; 2 Arne Nuys Best; 3 Peter Hoffmans Moergestel; 4 Lino Colombo Lanaken B.; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Berry Hoedemakers Veghel; 7 Ralf Steegs Panningen; 8 Frank Janssen Horn; 9 Marco de La Haye Sittard; 10 Steffen Burghard Pulheim Dld.   

Nuth  5 februari

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Dominic Rose Zonhoven B.; 3 Francis Penders Maaseik B.; 4 Marc Solberg Neerbeek; 5 Marco de la Haye Sittard; 6 Frank Janssen Horn; 7 Corné Brouwer Wageningen; 8 Ralf Steegs Panningen; 9 Charles Lindelauf Heesch; 10 Crhistoph Breuer Hürth Dld.   

Heerlen  12 februari

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Marc Solberg Neerbeek; 3 Francis Penders Maaseik B.; 4 Cristoph Breuer Hürth Dld.; 5 Andreas Kreuser M.Gladbach Dld.; 6 Jan Kusters Meterik Horst; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Frank Janssen Horn; 9 Corné Brouwers Wageningen; 10 Charles Lindelauf Bilzen B.   

Puntenklassement

1 Pascal Alleleijn Bocholtz 460 punten; 2 Christoph Breuer Hürth Dld. 386; 3 Marco de la Haye Sittard  363; 4 Dominic Rose Zonhoven B. 326; 5 Berry Hoedemakers Veghel 280; 6 Mark Solberg Neerbeek  273; 7 Joey Pluymaekers Valkenburg 267; 8 Steffen Burghard Pulheim Dld. 263; 9 Frank Janssen Horn 241; 10 Ronald Carpay Tegelen 237; 11 Jeffrey Quaaden Obbicht 221; 12 Ralf Steegs Panningen 199; 13 Jarno Messing Stein 188; 14 Lino Colombo Lanaken B. 145; 15 Ton van Korven Diessen 145; 16 Jeroen Evers Hoensbroek 132; 17 Corné Brouwer Wageningen 108; 18 Patrick Vliegen Veldhoven 108; 19 Ivan Theunissen Heerlen 108; 20 Francis Penders  Bilzen B. 97; 21 Ilya Velter Heythuysen 89.    

2006/2007

Stein  16 september

1 Edwin Raats Helmond; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Lino Colombo Maasmechelen B.; 4 René Snoeren Dongen; 5 Gijs Jongeling Best; 6 Erwin Gelissen Stein; 7 Ralf Steegs Panningen; 8 Frank Janssen Horn; 9 Marco de la Haye Sittard.    

Gulpen  1 oktober

1 Patrick Vliegen Veldhoven; 2 Marcel Meisen Dld.; 3 René Snoeren Dongen; 4 N.N.; 5 Christophe Breuer Hürth Dld.   

Baarlo  8 oktober

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Ton van Korven Diessen; 3 Lino Colombo Lanaken B.; 4 Peter van de Heuvel Bakel; 5 Berry Hoedemakers Veghel; 6 Ralf Steegs Panningen; 7 Pascal Alleleijn Bocholtz; 8 Noël van der Ley Mechelen; 9 Andreas Kreuser M.Gladbach Dld.; 10 Ilya Velter Heythuysen.   

Swier  15 oktober

1 Tjarco Cuppens Landgraaf; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Kaj Slenter Reijmerstok; 4 Dominic Rose Zonhoven B.; 5 Laurent Dehaze Crisnee B.; 6 Christoph Breuer Hürth Dld.   

Liessel  22 oktober

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Christoph Breuer M.Gladbach Dld.; 5 Coen Sevens Diessen; 6 Tom Marcellis Eindhoven; 7 Antoine de Haan Boxmeer; 8 Marc van Grinsven Deurne; 9 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 10 Ron Koster Tegelen.   

Born  29 oktober

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 N.N.; 3N.N.;  4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Laurent Dehaze Crisnee B.   

Reuver 5 november

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 N.N.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Christoph Breuer Hürth Dld.; 8 Jarno Messing Stein; 9 Frank Janssen Horn.   

Hulsberg  12 november

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Ritchie Motké Beek; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 6 Jarco Messing Stein; 7 Frank Janssen Horn; 8 Erwin Gelissen Stein; 9 Marco de la Haye Sittard; 10 Steffan Burghardt Pulheim Dld.   

Schweiberg Mechelen  19 november

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Frank Janssen Horn; 5 Jarno Messing Stein; 6 Laurent Dehaze Crisnee B.; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Ralf Peters Posterholt; 9 Mario Wouters Horn; 10 Steffan Burghardt Pulheim Dld.   

Beesel  26 november  Kampioenschap

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Lino Colombo Lanaken B.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Noël van der Ley Mechelen; 6 Christoph Breuer Hürth Dld.; 7 Francis Penders Bilzen B.; 8 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 9 Ilya Velter Heythuysen; 10 Jarno Messing Stein.

Kampioen

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Berry Hoedemakers Veghel.     

Stramproy  3 december

1 Björn Hoeben Stramproy; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Berry Hoedemakers Veghel; 4 Francis Penders Bilzen B.; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Noël van der Ley Mechelen; 7 Roy Steuten Hunsel; 8 Marc Solberg Neerbeek; 9 Ron Koster Tegelen; 10 Frank Janssen Horn.   

Valkenburg  10 december

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Dominic Rose Zonhoven B.; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Corné Brouwer Wageningen; 5 Marco de la Haye Sittard; 6 Frank Janssen Horn; 7 Steffan Burghardt Pulheim Dld.; 8 K.Stange Stolberg Dld.; 9 Ralf Peters Posterholt; 10 Ronald  Carpay Venlo.   

Meijel  17 december

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Tom Marcellis Eindhoven; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Jarno Messing Stein; 6 Ilya Velter Heythuysen; 7 Noël van der Ley Mechelen; 8 Marc Solberg Neerbeek; 9 Paul Dekkers Nuenen; 10 Ron Koster Tegelen.   

Blerick  24 december

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Peter van de Heuvel Bakel; 4 Frank van Grootel Bakel; 5 Lino Colombo Lanaken B.; 6 Pascal Alleleijn Bocholtz; 7 Jochem van der Doelen Nuland; 8 Dominic Rose Zonhoven B.; 9 Roy Steuten Hunsel; 10 Francis Penders Bilzen B.   

Panningen  7 januari

1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Dominic Rose Zonhoven B.; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Jarno Messing Stein; 7 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 8 Ilya Velter Heythuysen; 9 Ruud Beersen Budel Schoot; 10 Ralf Steegs Panningen.   

Merkelbeek  14 januari

1 Dominic Rose Zonhoven B.; 2 Jarno Messing Stein; 3 Ruud Beerten Budel Schoot; 4 Francis Penders Bilzen B.; 5 Corné Brouwer Wageningen; 6 Christoph Breuer Hürth Dld.; 7 Marco de La Haye Sittard; 8 Frank Janssen Horn.   

Asten  21 januari

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Dominic Rose Zonhoven B.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Jarno Messing Stein; 6 Ron Koster Tegelen; 7 N.N.; 8 Frank Janssen Horn; 10 Marco de La Haye Sittard.   

Sevenum  28 januari

1 Adwin Arts Overloon; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Dominic Rose Zonhoven B.; 5 Jarno Messing Stein; 6 Marco de la Haye Sittard; 7 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 8 Ruud Beerten Budel Schoot; 9 Ralf Steegs Arnhem; 10 Frank Janssen Horn.   

Horst  4 februari

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Lino Colombo Lanaken B.; 3 René Snoeren Dongen; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Ilya Velter Heythuysen; 7 Jarno Messing Stein; 8 Gijs Jongeling Best; 9 Christoph Breuer Hürth Dld.; 10 Laurent Dehaze Crisnee B.   

Heerlen  11 februari

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Ruud Beerten Budel Schoot; 4 Corné Brouwer Wageningen; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Léon Kuypers Baarlo; 7 Christoph Breuer Hürth Dld.; 8 Frank Janssen Horn; 9 Marco de la Haye Sittard; 10 Ivan Theunissen Landgraaf.   

Puntenklassement

1 Pascal alleleijn Bocholtz 587 punten; 2 Christoph Breuer Hürth Dld. 468; 3 Berry Hoedemakers Veghel 466; 4 Frank Janssen Horn 385; 5 Jarno Messing Stein 360; 6 Ron Koster Tegelen 358; 7 Marco de La Haye Sittard 346; 8 Corné Brouwers Wageningen 288; 9 Ralf Peters Posterholt 263; 10 Ronald Carpay Tegelen 242; 11 John Vogels Posterholt 238; 12 Steffan Burghardt Pulheim Dld. 235; 13 Laurent Dehaze Crisnee B. 179; 14 Jeroen Erens Rotterdam 118.   

2007/2008

Bedi   Vochttechniek Cup

Elsloo

1 Roel van Houtem Goirle; 2 Mark Smit; 3 Lino Colombo Lanaken B.; 4 Jarno Messing Stein; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Francis Penders Bilzen B.; 7 Ilya Velter Heythuysen; 8 Dimitry Geraeds; 9 Bob Wagner; 10 Marco de la Haye Sittard; 11 Patrick Pustjens; 12 Steffen Burghardt Pulheim Dld.; 13 John Vogels; 14 Jeffrey Quaden; 15 Alexander Hollanders; 16 Maikel Beekelaar; 17 Sacha Uberall.  

Baarlo  7 oktober

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Erik Verboven Made; 4 Marco Wesseling Rosmalen; 5 Jarno Messing Stein; 6 Kevin Knops Bocholtz; 7 Markus Granzow Baarlo; 8 Laurent Dehaze Crisnee B.; 9 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 10 Joris Botman Nijmegen.  

Hulsberg  14 oktober

1 Marcel Meisen Stolberg Dld.; 2 Lino Colombo Lanaken B.; 3 Marco Wesseling Rosmalen; 4 Berry Hoedemakers Veghel; 5 Jarno Messing Stein; 6 Laurent Dehaze Crisnee B.; 7 Kevin Knops Bocholtz; 8 steffan Burghardt Pulheim Dld.; 9 Robert Solberg Neerbeek; 10 Marco de La Haye Sittard.        

Swier  21 oktober

1 Marco Wesseling Rosmalen; 2 Erik Verboven Made; 3 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Jarno Messing Stein; 6 Bart van Bragt Nijmegen; 7 Laurent Dehaze Remicour B.; 8 Kevin Knops Bocholtz; 9 Robert Solberg Neerbeek; 10 Rolf Peters Posterholt.   

Liessel  28 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Lino Colombo Lanaken B.; 3 Berry Hoedemakers Veghel; 4 Mark Smit Geldrop; 5 Jarno Messing Stein; 6 Coen Sevens Diessen; 7 Gijs Jongeling Best; 8 Christian Breuer Hürth Dld.; 9 Kevin Knops Bocholtz; 10 Robert Solberg Neerbeek.   

Born  4 november

1 Marco Wesseling Rosmalen; 2 Francis Penders Bilzen B.; 3 Berry Hoedemakers Veghel; 4 Lino Colombo Lanaken B.; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Jarno Messing Stein; 7 Laurent Dehaze Crisnee B.; 8 Kevin Knops Bocholtz; 9 Dimitry Geraeds Lanaken B.; 10 Steffan Burghardt Pulheim Dld.   

Merkelbeek  11 november

1 Francis Penders Bilzen B.; 2 Lino Colombo Lanaken B.; 3 Corné Brouwer Wageningen; 4 Jarno Messing Stein; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Eddy Beckers Lanaken B.; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Kevin Knops Bocholtz; 9 André Feldmann Keulen Dld.; 10 Steffan Burghardt Pulheim Dld.   

Schweiberg  Mechelen  18 november

1 Christoph Breuer Hürth Dld.; 2 Marco Wesseling Rosmalen; 3 Jarno Messing Stein; 4 André Feldmann Keulen Dld.; 5 Robert Solberg Neerbeek; 6 Steffan Burghardt Pulheim Dld.; 7 Marco de La Haye Sittard; 8 Ralf Peters Posterholt; 9 Roel de Vries Oirsbeek; 10 Achim Leufgen Schönberg Dld.   

Weert  25 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Marco Wesseling Rosmalen; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Berry Hoedemakers Veghel; 5 Francis Penders Bilzen B.; 6 Jarno Messing Stein; 7 Steffan Burghardt Pulheim Dld.; 8 Paul Dekkers Nuenen; 9 Laurent Dehaze Crisnee B.; 10 Jan Schumacher Ingelheim Dld.   

Stramproy  2 december

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Marco Wesseling Rosmalen; 3 Jarno Messing Stein; 4 Roy Steuten Hunsel; 5 Ruud Beerten Budel Schoot; 6 N.N.; 7 Christoph Breuer Hürth Dld.; 8 Corné Brouwer Wageningen; 9 Laurent Dehaze Cisnee B.; 10 Ward Huybrechts Hoesselt B.   

Valkenburg  9 december

1 Ruud Beerten Budel Schoot; 2 Francis Penders Bilzen B.; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Jarno Messing Stein; 5 Laurent Dehaze Crisnee B.; 6 Ward Huybrechts Hoeselt B.; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Corné Brouwer Wageningen; 9 André Feldmann Keulen Dld.; 10 Steffan Burghardt Pulheim Dld.   

Meijel  16 december

1 Ritchie Motké Beek; 2 Christoph Breuer Hürth Dld; 3 Berry Hoedemakers Veghel; 4 Jarno Messing Stein; 5 Corné Brouwer Wageningen; 6 Laurent Dehaze Crisnee B.; 7 Marco Wesseling Rosmalen; 8 Marco de la Haye Sittard; 9 Steffan Burghardt Pulheim Dld; 10 Marc Solberg Neerbeek.   

Beesel  23 december

1 Lino Colombo Maasmechelen B.; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Jarno Messing Stein; 5 Corné Brouwer Wageningen; 6 Laurent Dehaze Cisnee B.; 7 Marco Wesseling Rosmalen; 8 Tjarco Cuppens Landgraaf; 9 Mark Solberg Neerbeek; 10 Kevin Knops Bocholtz.   

Blerick  30 december  Kampioenschap

1 Björn Hoeben Ell; 2 Lino Colombo Lanaken B.; 3 Tom Wilmsen Olen B.; 4 Berry Hoedemakers Veghel; 5 Francis Penders Bilzen B.; 6 Jarno Messing Stein; 7 Christoph Breuer Hürth Dld.; 8 Detlef La Grand Eindhoven; 9 Ralf Steegs Arnhem; 10 Ward Huybrechts Hoeselt B.; 12 Laurent Dehaze Crisnee B.

Kampioen

1 Jarno Messing Stein; 2 Christoph Breuer Hürth Dld.; 3 Laurent Dehaze Crisnee B.     

Horst  6 januari

1 René Soeren Dongen; 2 Jarno Messing Stein; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Kevin Knops Bocholtz; 5 Steffan Burghardt Pulheim Dld.; 6 Marco de La Haye Sittard; 7 Corné Brouwer Wageningen; 8 André Feldmann Keulen Dld.; 9 Marco de Rooij Sprang Capellen; 10 John Vogels Posterholt.   

Panningen  13 januari

1 Ritchie Motké Beek; 2 Jarno Messing Stein; 3 Marco Wesseling Rosmalen ; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Corné Brouwer Wageningen; 6 Ralf Steegs Arnhem; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Steffan Burghardt Pulheim Dld.; 9 Maickel Beekelaar Brunssum; 10 John Vogels Posterholt.   

Asten  20 januari

1 Edwin Arts Overloon; 2 Dennis Stultiens Meijel; 3 Marco Wesseling Rosmalen; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Berry Hoedemakers Veghel; 6 Corné Brouwer Wageningen; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Steffan Burghardt Pulheim Dld; 9 Dominik Winkler Essen Dld.; 10 Maickel Beekelaar Brunssum.   

Sevenum  27 januari

1 Edwin Arts Overloon; 2 Kaj Slenter Reijmerstok; 3 Dennis Stultiens Meijel; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Berry Hoedemakers Veghel; 6 Gijs Jongeling Best; 7 Marco Wesseling Rosmalen; 8 Jeroen van Ham Wintelre; 9 Christoph Breuer Hürth Dld.; 10 Corné Brouwer Wageningen.   

Puntenklassement

1 Jarno Messing Stein 430 punten ; 2 Christoph Breuer Hürth Dld . 414 ; 3 Marco Wesseling Rosmalen 383; 4 Steffan Burghardt Pulheim Dld. 343; 5 Marco de la Haye Sittard 333; 6 Berry Hoedemakers Veghel 316; 7 Corné Brouwer Wageningen 289; 8 Laurent Dehaze Crisnee B. 276; 9 John Vogels Posterholt 252; 10 Jeffrey Quaaden Obbicht 214; 11 Kevion Knops Bocholtz 210; 12 Maickel Beekelaar Brunssum 184; 13 Lino Colombo Lanaken B. 169; 14 Francis Penders Bilzen B. 133; 15 Robert Solberg Neerbeek 132; 16 André Feldman Keulen Dld.94; 17 Alexander Hollands Boorsem B. 84; 18 Ralf Peters Posterholt 84; 19 Eddy Beckers Lanaken B. 82; 20 Andreas Keuzer Mönchen Gladbach Dld. 71.  

2008/2009

Bedi Vochttechniek Cup

Baarlo  5 oktober

1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Lino Colombo Zutendaal B.; 3 Markus Granzow Baarlo; 4 Christoph Breuer Hurth Dld.; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Kay Bouten Baarlo; 7 Laurent Dehaze Crisnee B.; 8 Thomas Funk Keulen Dld.; 9 Ives Vancrayber Genk B.; 10 André Feldman Keulen Dld.  

Liessel  19 oktober

1 Lino Colombo Zutendaal B.; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Pascal  Alleleijn Bocholtz; 4 Bram de Wind Eindhoven; 5 Jochem van de Doelen Nuland; 6 Marckus Granzow Baarlo; 7 Jarno Messing Stein; 8 Kay Bouten Baarlo; 9 Lucien Volleberg Hegelsom; 10 André Feldmann Keulen Dld.        

Schweiberg Mechelen  26 oktober

1 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 2 Lino Colombo Zutendaal B. 3 Jarno Messing Stein; 4 Thomas Funck Keulen Dld.; 5 André Feldmann Keulen Dld.; 6 Pascsal Alleleijn Bocholtz; 7 Eddy Beckers Lanaken B.; 8 Ives Vancraaybex Genk B.; 9 Laurent Dehaze Crisnee B.; 10 Christoph Breuer Hürth Dld.   

Born  2 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Jarno Messing Stein; 3 Kay Bouten Baarlo; 4 Andreas Keuser M.Gladbach  Dld.; 5 Laurent Dehaze Crisnee B.; 6 Tom Boveree Kerkrade; 7 Markus Granzow Baarlo; 8  Berry Hoedemakers Veghel;  9 Dimitry Geraeds B.; 10 Ralf Peters Posterholt.   

Weert   16 november

1 Andreas Keuser M.Gladbach Dld; 2 Christoph Breuer Hürth Dld.; 3 Berry Hoedemakers Veghel; 4 Lino Colombo Zutendaal B.; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Ruud Beerten Budel Schoot; 7 Kay Bouten Baarlo; 8 Dominik Winkler Essen Dld.; 9 Mike Velter Baexem; 10 Markus Granzow Baarlo.   

Eigenbilsen België 23 november

1 Lino Colombo Zutendaal B.; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Tom Boveree Kerkrade; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Laurent Dehaze Crisnee B.; 6 Christophe Dehaze Crisnee B.; 7 Kay Bouten Baarlo; 8 Markus Granzow Baarlo; 9 Thomas Funk Keulen Dld.; 10 Dimitri Geraerts Lananken B.   

Stramproy  30 november

1 Lino Colombo Zutendaal B.; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Lucien Volleberg Hegelsom; 6 Francis Penders Bilzen B.; 7 Christoph Breuer Hürth Dld.; 8 Markus Granzow Baarlo; 9 Kay Bouten Baarlo; 10 Thomas Funk Keulen Dld.   

Deurne  7 december  Kampioenschap

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Lino Colombo Zutendaal B.; 4 Frank van Grootel Bakel; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Kay Bouten Baarlo; 7 Jarno Messing Stein; 8 René Kuhlmann Baarlo; 9 Markus Granzow Baarlo; 10 Marc van Grinsven Deurne.

Kampioen

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Lino Colombo Zutendaal; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.;     

Meijel 14 december

1 Lino Colombo Zutendaal B.; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 7 Markus Granzow Baarlo; 8 Jarno Messing Stein; 9 Marc Solberg Neerbeek; 10 Kay Bouten Baarlo.   

Reuver  21 december

1 Björn Hoeben Ell; 2 Lino Colombo Zutendaal B.; 3 Mike Vreys Lommel B.; 4 Berry Hoedemakers Veghel; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Pascal Alleleijn Bocholtz; 7 Jarno Messing Stein; 8 Markus Granzow Baarlo; 9 Kay Bouten Baarlo; 10 Brian Rutjens St.Odiliënberg.   

Blerick  28 december

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Lino Colombo Zutendaal B.; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Markus Granzow Baarlo; 7 Kim Tofaute Frechen Dld; 8 Jarno Messing Stein; 9 Ralf Steegs Arnhem; 10 Thomas Funck Keulen Dld.   

Horst  5 januari

1 Edwin Raats Helmond; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Jarno Messing Stein; 5 Lino Colombo Zutendaal B.; 6 Kim  Tofaute Frechen Dld.; 7 Pascal Alleleijn Bocholtz; 8 Markus Granzow Baarlo; 9 Thomas Funk Keulen Dld.; 10 Lucien Volleberg Hegelsom.   

Merkelbeek  18 januari

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Jarno Messing Stein; 3 Brian Rutjens St.Odiliënberg; 4 Markus Granzow Baarlo; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.;6 Corné Brouwer Wageningen; 7 André Feldmann Keulen; 8 Alexander Hollands; 9 Ives Vancraaybex Genk B.; 10 Marco de la Haye Sittard.   

Sevenum  25 januari

1 Peter van de Heuvel Bakel; 2 Kaj Slenter Reijmerstok; 3 Mike Teunissen Ysselsteyn; 4 Dennis Stultiens Meijel; 5 Lino Colombo Zutendaal B.; 6 Berry Hoedemakers Veghel; 7 René Kuhlmann Baarlo; 8 Pascal Alleleijn Bocholtz; 9 Christoph Breuer Hürth Dld.; 10 Lucien Volleberg Hegelsom.  

Puntenklassement

1 Pascal Alleleijn Bocholtz 351 punten; 2 Lino Colombo Zutendaal B. 326; 3 Markus Granzow Baarlo 318; 4 Christoph Breuer Hürth Dld. 299;  5 Kay Bouten Baarlo  263; 6 Thomas Funk Keulen 243; 7 Ives Vancraybex Genk B. 204; 8 Marco de La Haye Sittard 174; 9 Jeffrey Quaaden Obbicht 172; 10 Berry Hoedemakers Veghel 265; 11 Jarno Messing Stein 223; 12 Alexander Hollands Boorsem B. 148; 13 Laurent Dehaze Crisnee B. 118; 14 Ralf Peters Posterholt 105; 15 David Driessen Genk B. 104.  

2009/2010

Mulleners Cup

Baarlo  4 oktober

1 Daan Bongers Baarlo; 2  

Liessel  18 oktober

1 Edwin Raats Helmond; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Lino Colombo Zutendaal B.; 4  

Beesel  25 oktober

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Lino Colombo Zutendaal B.; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Berry Hoedemakers Veghel; 5 Frank van Grootel Bakel; 6 Jarno Messing Stein; 7 Marc van der Wielen Keulen Dld.; 8 Markus Granzow Baarlo; 9 André Feldmann Keulen Dld.; 10 Rick van Deursen Budel Schoot.  

Born  1 november

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Marc van der Wielen Keulen Dld.; 3 Berry Hoedemakers Veghel; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Luuk Metsemakers Neer; 6 Jarno Messing Stein; 7 Lino Colombo Zutendaal B.; 8 Pascal Alleleijn Bocholtz; 9 André Feldmann Keulen Dld.; 10 Roy Joore  Maasbree.  

Horst  8 november

1 Bart van Asten Peer B.; 2 Lino Colombo Zutendaal B.; 3 Ferdi van Katwijk Overloon; 4 Berry Hoedemakers Veghel; 5 Christoph Breuer Hürth Dld.; 6 Ruud Kooijmans Beek en Donk; 7 Roy Joore Maasbree; 8 André Feldmann Keulen Dld.; 9 Jarno Messing Stein; 10 Benedict Jobb Dld.  

Schweiberg  Mechelen  15 november

1 Christoph Breuer Hürth Dld.; 2 Benedict Jobb Dld.; 3 André Feldmann Keulen Dld.; 4 Mike Vreys Lommel B.; 5 Kay Bouten Baarlo; 6 Jarno Messing Stein; 7 Roy Joore Maasbree; 8  Dominik Winkler Dld.; 9 Robert Solberg; 10 Remy Kusters.  

Weert  22 november

1 Mike Vreys Lommel B.; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 …; 4 .; 5 Luuk Metsemakers Neer.  

Stramproy  29 november

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Lino Colombo Zutendaal; 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Luuk Metsemakers Neer; 5 Marc van der Wielen Keulen Dld. ; 6 Jarno Messing Stein; 7 ….; 8 Markus Granzow Baarlo.  

Deurne  6 december

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Lino Colombo Zutendaal B.; 3 Mark Smit Geldrop; 4 Christoph Breuer Hürth Dld.; 5 Jarno Messing Stein; 6 Ruud Kooijmans Beek en Donk; 7 Luuk Metsemakers Neer; 8 Frank van Grootel Bakel.  

Meijel  13 december

1 Dennis Stultiens Meijel;2 Daan Bongers Baarlo; 3 Jarno Messing Stein; 4 Lino Colombo Zutendaal B.; 5 Berry Hoedemakers Veghel; 6 Michael Blanchy B.; 7 Markus Granzow Baarlo; 8 Christoph Breuer Hürth Dld.  

Brunssum  20 december

1 Philip Becker Keulen Dld.; 2  

Blerick  27 december

1 Dennis Stultiens Meijel; 2 Berrie Hoedemakers Veghel; 3 Ferdi van Katwijk Overloon; 4 Luuk Metsemakers Neer; 5 Lino Colombo Zutendaal B.; 6 Marc van der Wielen Keulen Dld.; 7 Christoph Breuer Hürth Dld.; 8 Michael Blanchy B.; 9 Roy Joore Maasbree; 10 Mark Smit Eindhoven. 

Reuver  3 januari

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Dennis Vanendert Hamont B.; 3 Bas Peeters Heel; 4 Tom Boveree Kerkrade; 5 Roy Joore Maasbree; 6 Marc van der Wielen Keulen Dld.; 7 Benedict Jobb Overath Dld.; 8 Lino Colombo Zutendaal B.; 9 Christoph Breuer Hürth Dld.; 10 Pascal Caubergs B.  

Nederweert  17 januari

1 Marc van der Wielen Keulen Dld; 2 Berry Hoedemakers Veghel 3 Christoph Breuer Hürth Dld.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Jarno Messing Stein; 6 Roy Joore Maasbree; 7 Benedict Jobb Overath Dld.; 8 Kay Bouten Baarlo. 

Landgraaf  24 januari

1 Kaj Slenter Reijmerstok; 2 Lino Colombo Zutendaal B.; 3 Benedict Jobb Overath Dld.; 4 Jarno Messing Stein; 5 André Feldmann Keulen Dld.; 6 Christoph Breuer Hürth Dld.; 7 Kay Bouten Baarlo; 8 Pascal Alleleijn Bocholtz; 9 Roy Joore Maasbree; 10 Markus Granzow Baarlo.  

Sevenum  31 januari  Kampioenschap

1 Edwin Arts Overloon; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Dennis Stultiens Meijel; 4 Ferdi van Katwijk Overloon; 5 Mark Smit Eindhoven; 6 Berry Hoedemakers Veghel; 7 Lino Colombo Zutendaal B.; 8 Roy Joore Maasbree.

Kampioen

1 Edwin Arts Overloon; 2 Peter van de Heuvel Bakel; 3 Dennis Stultiens Meijel.

Puntenklassement

1 Christoph Breuer Hürth Dld.; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Lino Colombo Zutendaal B.