Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden amateurs  top 10  2000-2005


2000/2001

Jos Feron Competitie

Landgraaf   1 oktober

1 Hans Jongeling Best; 2 Ronald van Erp ; 3 Peter Rice Oxford Eng.; 4 Gijs Jongeling Best; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.     

Reuver  8 oktober

1 Hans Jongeling Best; 2 Peter Hoffmans Moergestel; 3 Maurice van Dam Eerde; 4 Gijs Jongeling Best; 5 Peter Rice Oxford Eng.   

Baarlo  15 oktober

1 Hans Jongeling Best; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Peter Hoffmans Moergestel; 4 Maurice van Dam Eerde; 5 Gijs Jongeling Best.   

Swier  22 oktober

1 Hans Jongeling Best; 2 Peter Hoffmans Moersgestel; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Gijs Jongeling Best; 5 Ralf Steegs Panningen.   

Belfeld  29 oktober

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Peter Rice Oxford Eng.; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Ralf Steegs Panningen; 5 René Meens Vaals.   

Nuth  11 november

1 Peter Hoffmans Moergestel; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Hans Jongeling Best.   

Kerkrade  12 november

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Remy Maes Amstenrade; 3 Ralf Steegs Panningen; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Peter Rice Oxford Eng.   

Sittard  19 november

1 Peter Rice Oxford Eng.; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Ralf Steegs Panningen; 5 Erwin Gelissen Stein.   

Hulsberg  26 november

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Paul Moerkens Munstergeleen; 3 Gijs Jongeling Best; 4 Ralf steegs Panningen; 5 Vittorio D’Amico Heerlen.   

Stramproy  3 december

1 Xander Schelfhout Roermond; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Peter Rice Oxford Eng.; 4 Ralf Steegs Panningen; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.   

Meers Stein  10 december

1 Tjarco Cuppens Landgraaf; 2 Peter Rice Oxford; 3 Ralf Steegs Panningen; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 René Meens Vaals.   

Meijel  17 december

1 Pieter Burgers Moergestel; 2 Hans Jongeling Best; 3 Peter Hoffmans Moergestel; 4 Noël van der Ley Mechelen; 5 Ralf Steegs Panningen.   

Blerick  24 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Peter Hoffmans Moergestel; 3 Pascal Alleleijn Nijswiller; 4 Peter Rice Oxford Eng.; 5 Ralf Steegs Panningen.   

Swalmen  26 december  Kampioenschap

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Ralf Steegs Panningen; 3 Peter Rice Oxford Eng.; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Vittorio D’Amico Heerlen.

Kampioen

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Ralf Steegs Panningen; 3 Peter Rice Oxford Eng.     

Valkenburg  31 december

1 Frederik Kessiaroff Saltsbaden Dld.; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Peter Rice Oxford Eng.; 4 Peter Hoffmans Moergestel; 5 Jeroen van Ham Wintelre.   

Helden  7 januari

1 Björn Hoeben Stramproy; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Hans Jongeling Best; 4 Peter Hoffmans Moergestel; 5 Frank Groenendaal St.Michielsgestel.   

Liessel  14 januari

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Frederik Kessiaroff Saltsbaden Dld.; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Frank Giesberts Helmond; 5 Vittorio D’Amico Heerlen.   

Brunssum  21 januari

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Peter Rice Oxford Eng.; 3 René Meens Vaals; 4 Ralf Steegs Panningen; 5 Paul Moerkens Munstergeleen; 6 Vittorio D ‘Amico Heerlen.   

Sevenum  28 januari

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Peter Hoffmans Moergestel; 3 Peter Rice Oxford Eng.; 4 Harrie van de Burgt Oss; 5 Gijs Jongeling Best.   

Puntenklassement

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Paul Moerkens Munstergeleen; 3 Ralf Steegs Panningen.   

2001/2002

Jos Feron-Competitie

Baarlo   30 september

1 Ronny Housen Bree B.; 2 Peter Hoffmans Moergestel; 3 Xander Schelfhout Roermond; 4 Eddy Bokken Maaseik B.; 5 Ton van Korven Diessen.     

Landgraaf   7 oktober

1 Pascal Alleleijn Bocholtz ; 2 Christian Wichern Düsseldorf Dld.; 3 Peter Rice Oxford Eng.; 4 Noël van der Ley Mechelen; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.   

Reuver  14 oktober

1 Jos Janssen Wijchen; 2 Pascal Alleleijn Bochotlz; 3 Gijs Jongeling Best; 4 Christian Wichern Düsseldorf Dld.; 5 Maarten Manders Herpen.   

Swier  21 oktober

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Ralf Steegs Panningen; 3 Ilya Velter Heythuysen; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Marco de la Haye Maasmechelen B.   

Belfeld  28 oktober

1 Peter Rice Oxford Eng.; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Ralf Steegs Panningen; 5 Ilya Velter Heythuysen.   

Swalmen  4 november

1 Xander Schelfhout Roermond; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz ; 3 Christian Wichern Düsseldorf Dld.; 4 Noël van der Ley Mechelen; 5 Ilya Velter Heythuysen.   

Brunssum  10 november

1 Tjarco Cuppens Hulsberg; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Marco de la Haye Maasmechelen B.; 4 Ilya Velter Heythuysen; 5 Peter Rice Oxford Eng.   

Kerkrade  11 november

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Peter Rice Oxford Eng.; 4 Christian Wichern Düsseldorf Dld.; 5 Marco de la Haye Maasmechelen B.   

Sittard  18 november

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Peter Rice Oxford Eng.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Kim Tofante Frechen Dld. 5 Marco de la Haye Maasmechelen B.   

Hulsberg  25  november

1 Björn Hoeben Stramproy; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Peter Rice Oxford Eng.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Graham Rogerson Swansea Eng.; 6 Marco de la Haye Maasmechelen B.; 7 Paul Moerkens Munstergeleen; 8 Lino Colombo Lanaken B.; 9 Marc Goldstraw Eng.; 10 Gerard Willems; 11 Vittorio D’Amico Hoensbroek; 12 Rob Clement Nuth.   

Stramproy  2 december

1 Björn Hoeben Stramproy; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Coen van Heese Alphen; 4 Erik Verrijt Heeze; 5 Marco de la Haye Maasmechelen B.   

Stein  9 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Peter Rice Oxford Eng.; 4 Marco de la Haye Maasmechelen B.; 5 Ilya Velter Heythuysen.   

Meijel  16 december

1 Erik Verrijt Heeze; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Peter Rice Oxford Eng.; 5 Ton van Korven Diessen.   

Belfeld  23 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Lino Colombo Lanaken B.; 4 Ilya Velter Heythuysen; 5 Peter Rice Oxford Eng.; 6 Marco de la Haye Maasmechelen B.; 7 Johan Dorssers Velden; 8 Cees Smetsers Eindhoven; 9 Karel Crab Maasmechelen B.; 10 Vittorio D ‘Amico Hoensbroek.   

Liessel  26 december  Kampioenschap

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Peter Rice Oxford Eng.; 4 Ilya Velter Heythguysen; 5 Lino Colombo Lanaken B.

Kampioen

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Peter Rice Oxford Eng.     

Blerick  30 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Tjarco Cuppens Hulsberg; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Ilya Velter Heythuysen; 5 Peter Rice Oxford Eng.; 6 Marco de la Haye Maasmechelen B.; 7 Lino Colombo Lanaken B.; 8 Johan Dorssers Velden; 9 Paul Moerkens Munstergeleen; 10 Vittorio D ‘Amico Hoensbroek.   

Valkenburg  31 december

1 Björn Hoeben Stramproy; 2 Peter Rice Oxford Eng.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Ilya Velter Heythuysen; 5 Marco de la Haye Maasmechelen B.; 6 Paul Moerkens Munstergeleen; 7 Cees Smetsers Eindhoven; 8 Vittorio D ‘Amico Hoensbroek; 9 Rob Clement Nuth; 10 Noël van der Ley Mechelen.   

Helden Panningen  6 januari

1 Ruud van Mill Overloon; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Peter Rice Oxford Eng.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Ilya Velter Heythuysen; 6 Lino Colombo Lanaken B.; 7 Kim Tofante Frechen Dld.; 8 Marco de la Haye Maasmechelen B.; 9 Ralf Steegs Panningen; 10 Paul Moerkens Munstergeleen.   

Weert  IJzeren man  13 januari

1 Ton van Korven Diessen; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Ilya Velter Heythuysen; 4 Marco de la Haye Maasmechelen B.; 5 Lino Colombo Lanaken B.; 6 Gijs Jongeling Best; 7 Richard Breyvoets Helvoirt; 8 Cees Smetsers Eindhoven; 9 Karel Crab Maasmechelen B.; 10 Paul Moerkens Munstergeleen.

 

Sevenum  20 januari

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Hans Jongeling Best; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Peter Hoffmans Moergestel; 5 Edwin Raats Helmond; 6 Jeroen van Ham Wintelre; 7 Peter Rice Oxford Eng.; 8 Mark van Delft Olland; 9 Gijs Jongeling Best; 10 Kim Tofante Frechen Dld.; 13 Marco de la Haye Maasmechelen B.; 18 Richard Moonen.   

Puntenklassement

1 Pascal Alleleijn Bocholtz 540 punten; 2 Noël van der Ley Mechelen;446; 3  Ilya Velter Heythuysen 440; 4 Marco de la Haye Maasmechelen B.; 435 ; 5 Peter Rice Oxford Eng. 434; 6 Paul Moerkens Munstergeleen 351; 7 Vittorio D ‘Amico Hoensbroek 303; 8 Lino Colombo Lanaken B. 288; 9 Rob Clement Nuth  262; 10 Cees Smetsers Eindhoven 179.   

2002/2003

Jos Feron Competitie

Baarlo   6 oktober

1 Ton van Korven Diessen; 2 Hans Jongeling Best; 3 Peter Hoffmans Moergestel; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Lino Colombo Lanaken B.; 6 Noël van der Ley Mechelen;7 Gijs Jongeling Best; 8 Jos Janssen Wijchen; 9 Peter Rice Oxford Eng.; 10 Ilya Velter Heythuysen.     

Landgraaf  13 oktober

1 Hans Jongeling Best; 2 Coen Sevens Diessen; 3 Noël van der Ley Mechelen; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Ilya Velter Heythuysen; 7 Paul Moerkens Munstergeleen;8 Lino Colombo Lanaken B.; 9 Marco de la Haye Sittard; 10 Gijs Jongeling Best.   

Swier  20 oktober

1 Ton van Korven Diessen; 2 Coen Sevens Diessen; 3 Peter Hoffmans Moergestel; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Xander Schelfhout Roermond; 6 Ilya Velter Heythuysen; 7 Lino Colombo Lanaken B.; 8 Gijs Jongeling Best; 9 Dennis Rijkers; 10 Paul Moerkens Munstergeleen.   

Asten  22 oktober

1 Pascal van Bussel  Ommel.  

Belfeld  27 oktober

1 Ton van Korven Diessen; 2 Coen Sevens Diessen; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 5 Noël van der Ley Mechelen; 6 Xander Schelfhout Roermond; 7 Peter Rice Oxford Eng.; 8 Johan Dorssers Velden; 9 Ralf Steegs Panningen; 10 Lino Colombo Lanaken B.     

Liessel  3 november

1 Ton van Korven Diessen; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Lino Colombo Lanaken B.; 4 Ilya Velter Heythuysen; 5 Ralf Steegs Panningen; 6 Marc van Grinsven Deurne; 7 Peter Rice Oxford Eng.; 8 Johan Dorssers Velden; 9 Marco de la Haye Sittard; 10 Pascal Alleleijn Bocholtz.   

Sittard  17 november

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Marco de la Haye Sittard; 3 Noël van der Ley Mechelen; 4 Peter Rice Oxford Eng.; 5 Gijs Jongeling Best; 6 Lino Colombo Lanaken B.; 7 Paul Moerkens Munstergeleen; 8 Paul Mc Mahon  Belfast Ierland; 9 Ronald Carpay Venlo.   

Hulsberg  24 november

1 Coen Sevens Diessen; 2 Ton van Korven Diessen; 3 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 4 Noël van der Ley Mechelen; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Xander Schelfhout Roermond; 7 Ton van Korven Diessen; 8 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 9 Ilya Velter Heythuysen; 10 Lino Colombo Lanaken B.   

Stramproy  1 december

1 Björn Hoeben Stramproy; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Peter Hoffmans Moergestel; 4 Michel Eleijzen Ede; 5 Noël van der Ley Mechelen; 6 Ton van Korven Diessen; 7 Pascal Alleleijn Bocholtz; 8 Lino Colombo Lanaken B.; 9 Ilya Velter Heythuysen; 10 Kim Tofaute Frechen Dld.   

Swalmen  8 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Lino Colombo Lanaken B.; 4 Ilya Velter Heythuysen; 5 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 6 Johnny Martens Meeuwen B.; 7 Paul Moerkens Munstergeleen; 8 Richard Carpay Venlo; 9 Marco de la Haye Sittard.   

Meijel  15 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Peter Hoffmans Moergestel; 3 Eddy Bokken Maaseik B.; 4 Jorg van Dinther Heesch; 5 Ton van Korven Diessen; 6 Lino Colombo Lanaken B.; 7 Pascal Alleleijn Bocholtz; 8 Marc Gerritsen Oirschot; 9 Peter Rice Oxford Eng.; 10 Mark Zewe MerchweilerDld.   

Urmond  22 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Kim Tofaute Frechen Dld.; 3 Marco de la Haye Sittard; 4 Lino Colombo Lanaken B.; 5 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 6 Pascal Alleleijn Bocholtz; 7 Ralf Steegs Panningen; 8 Paul Mc Mahon Belfast Ierland; 9 Ilya Velter Heythuysen; 10 Thomas Werner.   

Brunssum  26 december  Kampioenschap

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Erik Willems Brunssum; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Marco de la Haye Sittard; 5 Pascal Alleleijn Bocholtz; 6 Lino Colombo Lanaken B.; 7 Eddy Bokken Maaseik B.; 8 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 9 Paul Moerkens Munstergeleen; 10 Paul Mc Mahon Belfast Ierland.

Kampioen

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Ton van Korven Diessen; 3 Marco de la Haye Sittard.     

Blerick  29 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 4 Marco de la Haye Sittard;  5 Lino Colombo Lanaken B.; 6 Ralf Steegs Panningen; 7 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 8 Paul Mc Mahon Belfast Ierland.; 9 Paul Moerkens Munstergeleen; 10 John Verheijen.   

Mechelen  31 december

1 Ronny Housen Bree B.; 2 Ton van Korven Diessen; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Tjarco Cuppens Landgraaf; 5 Mark Zewe Merchweiler Dld.; 6 Marco de la Haye Sittard; 7 Noël van der Ley Mechelen; 8 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 9 Gijs Jongeling Best; 10 Lino Colombo Lanaken B.   

Helden Panningen  5 januari

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 3 Kim Tofante Frechen Dld.; 4 Peter Rice Oxford Eng.; 5 Marco de la Haye Sittard; 6 Lino Colombo Lanaken B.; 7 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 8 Ralf Steegs Panningen; 9 Pascal Alleleijn Bocholtz; 10 Paul Mc Mahon Belfast Ierland.   

Maasmechelen België  12 januari

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Marc Gerritsen Oirschot; 3 Kim Tofante Frechen Dld.; 4 Lino Colombo Lanaken B.; 5 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 6 Ton van Korven Diessen; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Pascal Alleleijn Bocholtz; 9 Gijs Jongeling Best; 10 Ilya Velter Heythuysen.   

Ysselsteyn  19 januari

1 Edwin Raats Helmond; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 5 Pascal Alleleijn Bocholt; 6 Peter Rice Oxford Eng.; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Lino Colombo Lanaken B.   

Horst  26 januari

1 Peter Hoffmans Moergestel; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Noël Cl;ough Northallerton Eng.; 5 Peter Rice Oxford Eng.; 6 Pascal Alleleijn Bocholtz; 7 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 8 Lino Colombo Lanaken B.; 9 Marco de la Haye Sittard; 10 Gijs Jongeling Best.   

Valkenburg  2 februari

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Marco de la Haye Sittard; 3 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Gijs Jongeling Best; 6 Thomas Werner Dld.; 7 Paul Moerkens Munstergeleen; 8 Ronald Carpay Venlo.   

Sevenum  9 februari

1 Ton van Korven Diessen; 2 Ralf van Heugten Den Bosch; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Marco de la Haye Sittard; 5 Lino Colombo Lanaken B.; 6 Gijs Jongeling Best; 7 Ilya Velter Heythuysen; 8 Marc Zewe Merchweiler Dld.   

Puntenklassement

1 Noël van der Ley Mechelen 546 punten; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz 517; 3 Ton van Korven Diessen 478; 4 Lino Colombo Lanaken B. 433; 5 Marco de la Haye Sittard 416; 6 Paul Moerkens Munstergeleen 336; 7 Ilya Velter Heythuysen  307; 8 Marc Zewe Merschweiler Dld. 298; 9 Ronald Carpay Venlo 256; 10 Peter Rice Oxford Eng. 240.     

2003/2004

Jos Feron Competitie

Baarlo  5 oktober

1 Ton van Korven Diessen; 2 Coen Sevens Diessen; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Lino Colombo Maasmechelen B.; 5 Maarten Manders Herpen; 6 Noël van der Ley Mechelen; 7 Kim Tofoute Frechen Dld.; 8 Paul Moerkens Munstergeleen; 9 Ralf Steegs Panningen; 10 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.     

Liessel  12 oktober

1 Coen Sevens Diessen; 2 Ton van Korven Diessen; 3 Pascal van Bussel Ommen; 4 Lino Colombo Maasmechelen B.; 5 Noël van der Ley Mechelen; 6 Frans Willems Oostelbeers; 7 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 8 Richard Buyvoets Helvoirt; 9 Pascal Alleleijn Bocholtz; 10 Marco de la Haye Sittard.   

Swier 19 oktober

1 Björn Hoeben Stramproy; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Coen Sevens Diessen; 6 Lino Colombo Maasmechelen B.; 7 Ralf Steegs Panningen; 8 Paul Moerkens Munstergeleen; 9 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 10 Erwin Gelissen Stein.   

Asten  25 oktober

1 Erwin Bakker Liessel; 2   

Landgraaf  26 oktober

1 Lino Colombo Maasmechelen B.; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Noël van der Ley Mechelen; 6 Ralf Steegs Panningen; 7 Claus Goraltski Aken Dld.; 8 Erwin Gelissen Stein; 9 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 10 Peter Bervoets Lummen B.   

Beesel  2 november

1 Kim Tofaute Frechen Dld.; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Noël van der Ley Mechelen; 4 Lino Colombo Maasmechelen B.; 5 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 6 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 7 Paul Moerkens Munstergeleen; 8 Ralf Steegs Panningen; 9 Marco de la Haye Sittard; 10 Erwin Gelissen Stein.   

Belfeld  9 november

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Kim Tofaute Frechen Dld.; 3 Jos Kaal Heteren; 4 Lino Colombo Maasmechelen B.;5 Noël van der Ley Mechelen; 6 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 7 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 8 Ralf Steegs Panningen; 9 Jeroen van Ham Wintelre; 10 Marco de la Haye Sittard.   

Schimmert 16 november

1 Marco Wesseling Den Bosch; 2 Roy van Heeswijk St.Oedenrode; 3 Pascel Alleleijn Bocholtz; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 6 Coen Sevens Diessen; 7 Claus Goraltski Aken Dld.; 8 Marco de la Haye Sittard; 9 Paul Moerkens Munstergeleen; 10 Lino Colombo Maasmechelen B.   

Valkenburg   23 november

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Marco de la Haye Sittard; 3 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 4 Claus Goralski Aken Dld.; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.   

Stramproy  30 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Noël van der Ley Mechelen; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Ton van Korven Diesen; 5 Lino Colombo Maasmechelen B.; 6 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Frank van de Westelaken St.Michielsgestel; 9 Peter Bervoets Lummen B.; 10 Richard Buyvoets Helvoirt.   

Swalmen  7 december

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2  Marc Zewe Merchweiler Dld.; 3 Noël van der Ley Mechelen; 4 Lino Colombo Maasmechelen B. ; 5 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 6 Erwin Gelissen Stein; 7 René Ritzerfeld Monchau Dld.; 8 Boris Kuntzler Krefeld Dld.; 9 Ralf Steegs Panningen; 10 Holger Voigt Grevenbroich Dld.   

Meijel  14  december

1 Lino Colombo Maasmechelen B.; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Davy Gorissen Bocholtz; 4 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 5 Paul Moerkens Munstergeleen; 6 Marco de la Haye Sittard; 7 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 8 Ronald Thijssen Meijel; 9 René Ritzerfeld Monchau Dld.; 10 Eddy Bokken Maaseik B.   

Hulsberg  21 december  Kampioenschap

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Marco de la Haye Sittard; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 5 René Ritzerfeld Monchau Dld.; 6 Lino Colombo Maasmechelen B.; 7 Ralf Steegs Panningen; 8 Christoph Leercks  Kerpen Dld.; 9 Oliver Dony Herme; 10 Martin Pohler Frechen Dld.

Kampioen

1  Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Marco de la Haye Sittard; 3 Paul Moerkens Munstergeleen;     

Blerick  28  december

1 Kim Tofaute Frechen Dld.; 2 Lino Colombo Maasmechelen B.; 3 Marc Zewe Merchweiler Dld.;  4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 6 Ralf Steegs Panningen; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Rob Reuvers Grathem; 9 Erwin Gelissen Stein; 10 Martin Pohler Wulfarth Dld.   

Mechelen  31 december

1 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Kim Tofaute Frechen Dld.; 4 Davy Gorissen Bocholtz; 5 Marco de la Haye Sittard; 6 Andreas Kreuser M.Gladbach Dld.; 7 Lino Colombo Maasmechelen B.; 8 Marc Zewe Merchweiler Dld.   

Panningen  4 januari

1 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 2 Kim Tofaute Frechen Dld.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 5 Marco de la Haye Sittard; 6 Lino Colombo Maasmechelen B.; 7 Andreas Kreuser M.Gladbach Dld.; 8 René Ritserfeld Monchau Dld.; 9 Paul Moerkens Munstergeleen; 10 Erwin Gelissen Stein.   

Nuth  11 januari

1 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 2 Davy Gorissen Bocholtz; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 5 Kim Tofaute Frechen Dld.; 6 Lino Colombo Maasmechelen B.; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 9 Claus Goraltski Aken Dld.; 10 Erwin Gelissen Stein.   

Schweiberg  25 januari

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Marco de la Haye Sittard; 3 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 4 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 5 Claus Goralski Aken Dld.; 6 Paul Moerkens Munstergeleen; 7 Alain Claes Moreset B.   

Ysselsteyn  1 februari

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Marco de la Haye Sittard; 3 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 4 Jeroen van Ham Wintelre; 5 Marc Meijs Schriek B.; 6 Andreas Kreuser M.Gladbach Dld.; 7 Lino Colombo Maasmechelen B.; 8 Gijs Jongeling Best; 9 Paul Moerkens Munstergeleen; 10 Erwin Gelissen Stein.   

Sittard  8 februari

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Marco de la Haye Sittard; 3 Kim Tofaute Frechen Dld.; 4 Lino Colombo Maasmechelen B.; 5 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 6 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 7 Erwin Gelissen Stein; 8 Paul Moerkens Munstergeleen; 9 Sander Gijs Roermond; 10 Ronald Carpay Venlo.   

Brunssum   15 februari

1 Marco de la Haye Sittard; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Kim Tofaute Frechen Dld.; 4 Marc Zewe Merchweiler Dld.; 5 Erwin Gelissen Stein; 6 Lino Colombo Maasmechelen B.; 7 Peter Bervoets Lummen B.; 8 Martin Pohler  Frechen Dld.; 9 Jan Hermans Grevenbroich Dld.; 10 Thomas Werner Bergheim Dld.   

Puntenklassement

1 Pascal Alleleijn Bocholtz  643 punten; 2 Lino Colombo Maasmechelen B. 487; 3 Marco de la Haye Sittard 475; 4 Andreas Keuser M.Gladbach Dld. 424; 5 Marc Zewe Merchweiler Dld.396 .   

2004/2005

Akkerman Crosscup

Baarlo  3 oktober

1 Ton van Korven Diessen; 2 Rob Reuvers Grathem; 3 Lino Colombo Maasmechelen B.; 4 Kim Tofaute Frechen Dld.; 5 Peter Hoffmans Moergestel; 6 Pascal Alleleijn Bocholtz; 7 Andreras Keuser M.Gladbach Dld.; 8 Noël van der Ley Mechelen; 9 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 10 Gijs Jongeling Best.     

Hulsberg  10 oktober

1 Kim Tofaute Frechen Dld.; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 4 Erwin Gelissen Beek; 5 Boris Kuntzler Krefeld Dld.   

Swier  17 oktober

1 Kim Tofaute Frechen Dld.; 2 Pascal alleleijn Bocholtz; 3 Christoph Lörcks Dld.; 4 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 5 Boris Kuntzler Essen Dld.   

Liessel  24 oktober

1 Lino Colombo Maasmechelen B.; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Kim Tofaute Frechen Dld.; 5 Noël van der Ley Mechelen; 6 Erwin Gelissen Stein.   

Landgraaf  31 oktober

1 Mario Appermans Herderen B.; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Kim Tofaute Frechen Dld.; 4 Erwin Gelissen Stein; 5 Dominic Rosé Zonhoven B.; 6 Francis Penders Bilzen B.; 7 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 8 Marco de la Haye Sittard; 9 Peter Bervoets Lummen B.; 10 Markus Habermann Euskirchen Dld.   

Beesel  7 november

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Kim Tofaute Frechen Dld.; 3 Noël van der Ley Mechelen; 4 Erwin Gelissen Stein; 5 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 6 Boris Kuntzler Krefeld Dld.; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Marc Solberg Neerbeek; 9 Markus Habermann Euskirchen Dld.; 10 Thomas Werner Bergheim Dld.   

Reuver  14 november

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Peter Hoffmans Moergestel; 3 Noël van der Ley Mechelen; 4 Richard Buyvoets Helvoirt; 5 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 6 Marc Solberg Neerbeek; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Dennis Rijkers St.Michielsgestel; 9 Erwin Gelissen Stein; 10 Eric van Overbeek Schijndel.   

Schweiberg  21 november

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 3 Erwin Gelissen Stein; 4 Marc Solberg Neerbeek; 5 Marco de la Haye Sittard.   

Stramproy 28 november

1 Edwin Raats Helmond; 2 Björn Hoeben Stramproy; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Rob Reuvers Grathem; 5 Stefan van Dam Den Dungen; 6 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 7 Jan Winkelmolen Ell; 8 Erwin Gelissen Stein; 9 Marc Solberg Neerbeek; 10 Dennis Rijkers St.Michielsgestel.   

Swalmen  5 december

1 Pascal Alleleijn bocholtz; 2 Andreas Kreuser M.Gladbach Dld.; 3 Erwin Gelissen Stein; 4 Marc Solberg Neerbeek; 5 Marco de la Haye Sittard; 6 Boris Kuntzler Krefeld Dld.; 7 Maickel Beekelaar Brunssum; 8 Markus Habermann Euskirchen Dld.; 9 Jeroen Gooyen Brunssum; 10 Ronald Carpay Venlo.   

Valkenburg  12 december

1 Dominic Rose Zonhoven B.; 2 Mario Appermans B.; 3 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Marco de la Haye Sittard; 6 Christoph Breuer Hürth Dld.7 Noël van der Ley Mechelen; 8 Marc Solberg Neerbeek; 9 Erik Willems Brunssum; 10 Tobias Sydlik Wulfarth Dld.   

Horst  19 december

1 Jos Kaal Heteren; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 4 Erwin Gelissen Stein; 5 Marco de la Haye Sittard; 6 Rik Kavsek Landgraaf; 7 Marc Solberg Neerbeek; 8 Jan Kusters Meterik Horst; 9 Dennis Aspert Volkel; 10 Martin Pöhler Frechen Dld.   

Meijel  26 december   Kampioenschap

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Rob Reuvers Grathem; 3 Dominic Rosé Zonhoven B.; 4 Pascal Alleleijn Bocholtz; 5 Marco de la Haye Sittard; 6 Mauro Tursi Novara Italië; 7 Lino Colombo Maasmechelen; 8 Marc Solberg Neerbeek; 9 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 10 Robert Sydlik Wulfarth Dld.

Kampioen

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Marco de la Haye Sittard.     

Panningen  2 januari

1 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 2 Dominic Rose Zonhoven B.; 3 Pascal Alleleijn Bocholtz; 4 Noël van der Ley Mechelen; 5 Mauro Tursi Novara Italië; 6 Lino Colombo Maasmechelen B.; 7 Andreas Keuser M.Gladbach; 8 Marco de la Haye Sittard; 9 Kim Tofaute Frechen Dld.; 10 Erwin Gelissen Stein.   

Brunssum  9 januari

1 Dominic Rose Zonhoven B.; Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 3 Marc Solberg Neerbeek; 4 Marco de la Haye Sittard; 5 Kim Tofaute Frechen Dld. .

Ysselsteyn  16 januari

1 Pascal Alleleijn Bocholtz; 2 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 3 Mark Solberg Neerbeek; 4 Kim Tofaute Frechen Dld.; 5 Dominic Rose Zonhoven B.     

Blerick  23 januari

1 Rob Reuvers Grathem; 2 Pascal Alleleijn Bocholtz; 3 Marc Solberg Neerbeek; 4 Lino Colombo Maasmechelen B.; 5 Andreas Keuser M.Gladbach Dld.; 6 Kim Tofaute Frechen Dld.; 7 Marco de la Haye Sittard; 8 Erwin Gelissen Stein; 9 Ilya Velter Heythuysen; 10 Boris Kuntzler Krefeld Dld.   

Nuth  30 januari

1 Ton van Korven Diessen; 2 Jeroen van Ham Wintelre; 3 Marco de la Haye Sittard; 4 Gijs Jongeling Best; 5 Kevin Knops Bocholtz.   

Puntenklassement

1 Pascal Alleleijn Bocholtz 552 punten; 2 Andreas Kreuser M.Gladbach Dld. 452; 3 Erwin Gelissen Stein 405; 4 Marco de la Haye Sittard 396; 5 Marc Solberg Neerbeek 304; 6 Kim Tofaute Frechen Dld.; 7 Dominic Rose Zonhoven B.; 8 Noël van der Ley Mechelen; 9 Boris Kuntzler Essen Dld.; 10 Ronald Carpay Venlo.