Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden amateurs  top 10  1995-2000


1995/1996

Wijchen  15 oktober

1 Appie Hilhorst Nijmegen; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Antoine de Haan Groesbeek; 4 Stephan van Dam; 5 Maris van Dam; 6 Tjarco Cuppens Hulsberg; 7 Leon Crienen Baarlo; 8 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 9 Misha Stevens; 10 Hans Beumer; 11 Peter Braam; 12 Jan Peeten Baarlo; 13 Marcel Kastelein; 14 Geert Mestrom Roermond; 15 Rob Grim.   

Baarlo   21 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Peter Rice Aldenhof Dld.; 3 Jan Peeten Maasbree; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Marco de la Haye  Maasmechelen B.;  6 Alfons Heyens Kotem B.; 7 Huub Meijers Geleen; 8 Jeu Meijers Amstenrade; 9 Paul Huntelerslag Beek; 10 Rob Clement Heerlen.  

Mierlo  22 oktober  Provinciale Kampioenschappen

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Peter Rice Aldenhof Dld.; 6 Tjarco Cuppens Hulsberg; 7 Geert Mestrom Roermond; 8 Vittorio  d ‘Amico Heerlen; 9 Rick Lemmen Belfeld.

Kampioen Brabant

1 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 2

Kampioen Limburg

1 Rick van Dijk Baarlo  2 Léon Crienen Baarlo; 3 Jan Peeten Baarlo.     

Reuver Beesel   29 oktober

1 van Ham Wintelre; 2 Ashwin van Oorschot Heeswijk; 3 van Gils Middelbeers; 4 van de Weyer België; 5 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Roland van Erp Heeswijk Dinther; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Stephan van Dam; 10 van  Hoesel Tegelen.  

Nederweert  5 november

1 Jan Peeten Baarlo; 2 Hans Voigt Tönisvorst Dld.; 3 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 4 Paul Hunteleslag Beek; 5 Jo Bouwens Beek ; 6 Vittorio d’Amico Heerlen.  

Maastricht    11 November

1 Marco de la Haye Kotem B.; 2 Holger Schneider Aken Dld.; 3 Rodney Deen  Maastricht; 4 Hein Heijnen Landgraaf; 5 Huub Meijers Munstergeleen; 6 Paul Huntelerslag Beek; 7 Rob Clement Nuth; 8 Alfons Heyens Maasmechelen B.; 9 Jo Bouwens Beek; 10 Albert van der Leeuw Papenhoven.  

Afferden   12 November

1 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 2 Jan Peeten Baarlo; 3 R.Logten  Maasbree; 4 Vittorio d’Amico Heerlen ; 5 Rick Lemmen Belfeld.  

Veldhoven  19  november

1 M.Regeling Veldhoven;  

Helden  25 november

1 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 2 Hans van de Burgt Oss; 3 Frans Willems Oostelbeers; 4 R. van Erp Heeswijk; 5 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 6 R.Logten Maasbree; 7 Vittorio d’Amico Heerlen; 8 Frank Laugs Blerick  

Stramproy  3 december

1 Mark Lennaerts Balen B.; 2 L.van de Weyer België; 3 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 4 Tim Rice  Brüggen Dld.; 5 Hans van de Burgt Oss; 6 A.Pennings Den Dungen; 7 R.Farroy Brüggen Dld.; 8 Rick Lemmen Belfeld.  

Baexem  10 december

1 Peter Rice Aldershot Eng.; 2 Olaf Heijnen Landgraaf; 3 David Farrow Chatham Eng.; 4 Vittorio d’Amico Heerlen; 5 Rick Lemmen Belfeld.  

Belfeld  16 december

1 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 2 Frank Laugs Blerick; 3  

Belfeld  17 december

1 Peter Rice Aldershot Eng.; 2 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 3 Olaf Heijnen Landgraaf.  

Blerick  24 december

1 Mark Lennaerts Baalen B.; 2 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 3 Peter Rice Aldershot Eng.; 4 Hans Voigt Tönisvorst Dld.; 5 Vittorio d’Amico Heerlen.  

Meijel   7 januari

1 Peter Rice Aldershot Eng.; 2Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 3 Vittorio d ' Amico Heerlen. 

Lierop  14 januari  Kampioenschap

1 Jan van Bokhoven  Aarle Rixtel; 2 Ronald van Erp Heeswijk Dinther; 3 Maurice van Dam Eerde; 4 Vittorio d 'Amico Heerlen.  

Roermond  21 januari

1 Roland van Erp Heeswijk Dinther; 2 Ilya Velter Roermond; 3 Olaf Heijnen Brunssum; 4 Vittorio d'Amico Heerlen; 5 Frans Voorschot  Oisterwijk. 

Tungelroy  Weert  28 januari

1 Ilya Velter Baexem; 2Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 3 Peter Rice Aldershot Engeland; 4 Vittorio d'Amico Heerlen. 

1996/1997  Math Saldencup

Wijchen  13 oktober

1 Pierre Frijters St.Willebrord; 2  Ashwin van Oorschot Heeswijk Dinther; 3 Wingens Heesch; 4  Jorg van Dinther Heesch; 5 Hofman Mill ; 6 Roland van Erp Heeswijk Dinther; 7 Braam Nijmegen; 8 Ton Pennings Den Dungen; 9 Marco de la Haye Kotem B.; 10 Beumer Grave.   

Reuver  Beesel  20 oktober

1 Ashwin van Oirschot Heeswijk Dinther; 2  Jorg van Dinther Heesch; 3 Jack van Roosmalen Berlicum; 4 Jeroen van Ham Wintelre; 5 Stephan van Dam Heeswijk Dinther; 6 Geert Ophey Erp; 7 Maurice van Dam Eerde; 8 Roeland van Erp Heeswijk Dinther; 9 Marco de la Haye Kotem B.; 10 Hein te Riele Nijmegen. 

Vaesrade  26 oktober

1 Jan Trommelen Brunssum; 2 Aschwin van Oorschot Heeswijk Dinther; 3 Roland van Erp Heeswijk Dinther; 4 Marco de la Haye Kotem B.; 5 Olaf Heijnen Brunssum. 

Limbricht  27 oktober

1  Jacq van Roosmalen Berlicum; 2 Ashwin van Oorschot ;3 Roland van Erp Heeswijk Dinther; 4 Geert Ophey; 5 Marco de la Haye Kotem B.;  

Nuth  2 november

1 Jan Trommelen Brunssum; 2 Holger Schneider Dld.; 3 Marco de la Haye Kotem B.; 4 Roland van Erp Heeswijk Dinther; 5 Olaf Heijnen Brunssum; 6 Hein te Riele Nijmegen; 7 Rodney Deen Maastricht; 8 Paul Moerkens  Munstergeleen; 9  Toine Meijers; 10 Eddy Mellemans Tongeren B.  

Afferden  9 november

1 Marco de la Haye Kotem B; 2 Stan Janssen Siebengewald; 3 Holger Schneider Dld; 4 Hein te Riele Nijmegen; 5 Roland van Erp  Heeswijk Dinther ; 6 Paul Moerkens Munstergeleen.   

Belfeld  10 november

1 Marco de la Haye Kotem B; 2 Holger Schneider Dld.; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Olaf Heijnen Brunssum; 5 Hein te Riele Nijmegen;  

Brunssum  16 november

1 Jan Trommelen Brunssum; 2 Marco de la Haye Kotem B; 3 Olaf Heijnen Brunssum; 4 Holger Schneider Dld.; 5 Hein te Riele Nijmegen; 6 Roland van Erp  Heeswijk Dinther; 7 Rodney Deen Maastricht ; 8 Paul Huntelerslag Beek; 9 Toine Meijers; 10 Eddy Mellemans Tongeren B.  

Zeelst  17 november

1 Frank Willems Oostelbeers; 2 Marco de la Haye Kotem B; 3 Hein te Riele Nijmegen; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Vittorio D’Amico Heerlen.  

Helden  23 november

1 Marco de la Haye Kotem B; 2 Tjarco Cuppens Hulsberg; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Paul Huntelerslag Beek; 5 Eddy Mellemans Tongeren B.  

Baexem  24 november

1 Marco de la Haye Kotem B; 2 Olaf Heijnen Brunssum; 3 Hein te Riele Nijmegen; 4 Paul Huntelerslag Beek; 5 Paul Moerkens Munstergeleen; 6 Vittorio D’Amico Heerlen; 7 Rob Clement Heerlen.  

Kerkrade  30 november

1 Peter Rice Oxford Eng.; 2 Olav Heijnen Brunssum; 3 Marco de la Haye Kotem B.; 4 Alex Tinniswood  Oldeshot Eng.; Paul  Moerkens Munstergeleen. 

Stramproy  1 december

1 Peter Rice Oxford Eng.; 2 Roland van Erp Heeswijk Dinther; 3 Marco de la Haye Kotem B; 4 Olaf Heijnen Brunssum; 5 Alex Tinniswood Oldeshot Eng.;  6 Paul Moerkens Munstergeleen.  

Hulsberg  8 december

1 Josef Meisen Stolberg Dld.; 2 Alex Tinniswood Oldeshot Eng.; 3 Marco de la Haye Kotem B; 4 Hein te Riele Nijmegen; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.  

Meers  14 december

1 Peter Rice Oxford Eng.; 2 Tjarco Cuppens Hulsberg; 3 Marco de la Haye Kotem B; 4 Olaf Heijnen Brunssum; 5 Hein te Riele Nijmegen; 6 Alex Tinniswood Oldeshot Eng.; 7 Asplen; 8 Paul Huntelerslag Beek; 9 Eddy Mellemans Tongeren B.; 10 Rodney Deen Maastricht.  

Lierop  15 december

1 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 2 Peter Rice Oxford Eng; 3 Marco de la Haye Kotem B; 4 T van Berlo Beek en Donk; 5 Jongeling Best; 6 Hein te Riele Nijmegen; 7 Alphlen; 8 Paul Moerkens Munstergeleen; 9 Olav Heijnen Brunssum; 10 Eddy Mellemans Tongeren B.  

Blerick  22 december 

1  Marco de la Haye Kotem B; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Olaf Heijnen Brunssum; 4 Hein te Riele Nijmegen; 5 Paul Moerkens Munstergeleen; 6 Vittorio d’Amico Heerlen; 7 Rob Clement Heerlen.  

Meijel  26 december   Kampioenschap

1 Marco de la Haye Kotem B; 2 van de Burght Oss; 3 Olaf Heijnen Brunssum; 4 Hein te Riele Nijmegen; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.

Kampioen

1 Marco de la Haye Kotem B; 2 Olaf Heijnen Brunssum; 3 Hein te Riele Nijmegen    

Tungelroy  Weert  29 december

1 Marco de la Haye Kotem B; 2 Olaf Heijnen Brunssum; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Hein te Riele Nijmegen; 5 Paul Huntelerslag Beek; 6 Vittorio d’Amico Heerlen; 7 Eddy Mellemans Tongeren B.; 8 Rob Clement Heerlen.  

Valkenburg  31 december

1  Pascal Alleleijn Gulpen; 2 Marco de la Haye Kotem B; 3 Roland van Erp Heeswijk Dinther; 4 Hein te Riele Nijmegen; 5 Olaf Heijnen Brunssum; 6 Paul Moerkens Munstergeleen; 7 Vittorio d’Amico Heerlen; 8 Rob Clement Heerlen. 

Born  5 januari

1 Marco de la Haye Kotem B; 2 Hein te Riele Nijmegen; 3 Olaf Heijnen Brunssum; 4 Paul Huntelerslag Beek; 5 Vittorio d’Amico Heerlen; 6 Paul Moerkens Munstergeleen; 7 Toine Meijer; 8 Rob Clement Heerlen.  

Roermond  12 januari

1 Roland van Erp Heeswijk Dinther; 2 Marco de la Haye Kotem B; 3 Olaf Heijnen Brunssum; 4 Hein te Riele Nijmegen; 5 Paul Moerkens Munstergeleen; 6 Paul Huntelerslag Beek; 7 Eddy Mellemans Tongeren B.; 8 Vittorio d’Amico Heerlen.  

Limbricht  26 januari

1 Marco de la Haye Kotem B; 2 Roland van Erp Heeswijk Dinther; 3 Olaf Heijnen Brunssum; 4 Rodney Deen Maastricht; 5 Eddy Mellemans Tongeren B.; 6 Paul Moerkens Munstergeleen; 7 Paul Huntelerslag Beek; 8 Rob Clement Heerlen.  

Puntenklassement

1 Marco de la Haye Kotem B  422 punten;  2 Olaf Heijnen Brunssum 330; 3 Hein te Riele Nijmegen 299; 4 Paul Moerkens Munstergeleen 296; 5 Paul Huntelerslag Beek 229; 6 Roland van Erp Heeswijk Dinther 213; 7 Rob Clement Heerlen 169; 8 Vittorio d’Amico Heerlen 148; 9 Eddy Mellemans Tongeren België 144; 10 Holger Schneider Dld 115.    

1997/1998 

Peter Dahmen Cycling Cup

Reuver  Beesel 19 oktober

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Ronald van Erp Heeswijk Dinther; 3 Stephan van Dam Den Dungen; 4 Marco de la Haye Kotem B.; 5 Maurice van Dam Eerde.  

Born  26 oktober

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Marco de la Haye Kotem B.; 4 Björn Schroeten Stramproy; 5 Matty Jame Maaseik B.; 6 Paul Moerkens Munstergeleen; 7 Paul Huntelerslag Beek; 8 Ralph Rutten Nuth; 9 Eddy Mellemans Wellen B.; 10 Rob Clement Nuth.  

Nuth  1 november

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Marco de la Haye Kotem B.; 3 Sijen Maastricht; 4 Tjarco Cuppens Hulsberg; 5 Björn Schroeten Stramproy.  

Vaesrade  8 november

1 Ronald van Erp Heeswijk dinther; 2 Hans Jongeling Best; 3 Pascal Lahaye Hoensbroek; 4 Marco de la Haye Kotem B.; 5 Matty Jame Maaseik B.  

Belfeld  9 november

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Marco de la Haye Kotem B.; 3 Ronald van Erp Heeswijk Dinther; 4 M. van Dam; 5 Xander Schelfhout Roermond.  

Veldhoven  16 november

1 Xander Schelfhout Roermond; 2 Ilya Velter Roermond; 3 Marco de la Haye Kotem B.; 4 Eddy Mellemans Wellen B.; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.  

Helden  22 november

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Marco de la Haye Kotem B.; 3 Tjarco Cuppens Hulsberg; 4 Xander Schelfhout Roermond; 5 Sijen Maastricht.  

Baexem  23 november

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Pascal Alleleijn Gulpen; 3 Xander Schelfhout Roermond; 4 Ilya Velter Roermond; 5 Marco de la Haye Kotem B.  

Stramproy  30 november

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Peter Rice Oxford Eng.; 3 Xander Schelfhout Roermond; 4 Marco de la Haye Kotem B.; 5 Bakker.  

Hulsberg  7 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Marco de la Haye Kotem B.; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Eddy Mellemans Wellen B.; 5 Rob Clement Nuth.  

Meers  14 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Peter Rice Aldershot Eng.; 4 Marco de la Haye Kotem B.; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.

 

Meijel  21 december

1 Edwin Raats Eindhoven; 2 Tjarco Cuppens Hulsberg; 3 Marco de la Haye Kotem B.; 4 Peter Rice Oxford Eng.; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.  

Brunssum  26 december  Kampioenschappen

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Marco de la Haye Kotem B.; 3 Jeroen van der Ham Wintelre; 4 Tjarco Cuppens Hulsberg; 5 Pascal Lahaye Hoensbroek; 6 Roel van Houtem Netersel; 7 Jürgen van Limpt Netersel; 8 Peter Rice Oxford Eng.; 9 Ronald van Erp Bernheze; 10 Björn Schroeten Stramproy; 12 Paul Moerkens Munstergeleen.

Kampioen

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Marce de la Haye Kotem B.; 3 Paul Moerkens Munstergeleen.    

Blerick  28 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Peter Rice Oxford Eng.; 3 Marco de la Haye Kotem B.; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Eddy Mellemans Wellen B.; 6 Rob Clement Nuth.  

Valkenburg  31 december

1 Marco de la Haye Kotem B.; 2 Peter Rice Oxford Eng.; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Eddy Mellemans Wellen B.;  5 Rob Clement Nuth.  

Roermond  4 januari

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Marco de la Haye Kotem B.; 3 Xander Schelfhout Roermond; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Eddy Mellemans Wellen B. 

Kerkrade  11 januari

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Ronald van Erp Bernheze; 3 Marco de la Haye Kotem B.; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Eddy Mellemans Wellen B.  

Tungelroy Weert  17 januari

1 Jeroen van der Ham Wintelre; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Noël van der Ley Mechelen; 4 Marco de la Haye Kotem B.; 5 Paul Moerkens Munstergeleen; 6 Eddy Mellemans Wellen B.; 7 Björn Schroeten Stramproy.  

Limbricht  25 januari

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Marco de la Haye Kotem B.; 4 Ilya Velter Roermond; 5 Eddy Mellemans Wellen B.  

Gerrit Scholten-Puntenklassement

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Marco de la Haye Kotem B.; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Xander Schelfhout Roermond; 5 Eddy Mellemans Wellen B; 6 Rob Clement Nuth.   

1998/1999

Reuver  18 oktober

1 Roland van Erp Bernheze; 2 Stephan van Dam Den Dungen; 3 Noël van der Ley Mechelen; 4 Xander Schelfhout Roermond; 5 Tjarco Cuppens Hulsberg.   

Swier  25 oktober

1 Pascal Alleleijn Nijswiller; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Roland van Erp Bernheze; 4 Ilya Velter Schinveld; 5 Björn Schroeten Stramproy.  

Vaesrade  31 oktober

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Pascal Alleleijn Nijswiller; 3 Xander Schelfhout Roermond; 4 Lino Colombo Maasmechelen B.; 5 Paul Moerkens Munstergeleen; 6 Marcel Meulenberg; 7 Vittori D’Amico Heerlen; 8 Richard Moonen Brunssum. 

Nuth  7 november

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Roland van Erp Bernheze; 3 Tjarco Cuppens Hulsberg; 4 Lino Colombo Maasmechelen B.; 5 Eddy Bokken Neeroeteren B.; 6 Paul Moerkens Munstergeleen; 7 Rob Clement Nuth; 8 Richard Moonen Brunssum.  

Belfeld  8 november  

1 Noël van der Ley Mechelen; 2  

Meijel 15 november

1 Ronny Housen Bree B.; 2 Tjarco Cuppens Hulsberg; 3 Ilya Velter Schinveld; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Vittorio D’Amico Heerlen; 6 Richard Moonen Brunssum.  

Hoensbroek- Vaesrade   22 november

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Ilya Velter Schinveld; 3 Claus Goralski Leverkusen Dld.;  4 Marco de la Haye Sittard; 5 Lino Colombo Maasmechelen B.; 6 Meulenberg; 7 Richard Moonen Brunssum; 8 Rob Clement Nuth.  

Stramproy  29 november

1 Xander Schelfhout Roermond; 2 Stephan van Dam Den Dungen; 3  Björn Houben Stramproy; 4 H. van Burgt  Oss; 5 Ilya Velter Schinveld; 6 Lino Colombo Maasmechelen B.; 7 Marco de la Haye Sittard.  

Hulsberg  6 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Martin Neffgen  Herzogenrath Dld.; 3 Tjarco Cuppens Hulsberg4 Ilya Velter Schinveld; 5 Claus Goralski Leverkusen Dld.; 6 Marco de la Haye Sittard; 7 Pennaerts; 8 Meulenberg; 9 Richard Moonen Brunssum.  

Meers  13 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Tjarco Cuppens Hulsberg; 3 Ilya Velter Schinveld; 4 Claus Goralski Leverkusen Dld.; 5 Eddy Bokken Neeroeteren B.  

Blerick  20 december

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Ilya Velter Schinveld; 3 Tjarco Cuppens Hulsberg; 4 Marco de la Haye Sittard; 5 Danny Reinartz Krefeld Dld.; 6 Richard  Moonen Brunssum.  

Veldhoven  26 december  Kampioenschap

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Martin Neffgen Herzogenrath Dld.; 3 Simon Dona  Dommelen; 4 Tjarco Cuppens Hulsberg; 5 Marco de la Haye Sittard; 6 Verhagen; 7 Paul Moerkens Munstergeleen; 8 Kroonen; 9 Rob Clement Nuth.

Kampioen

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Tjarco Cuppens Hulsberg; 3 Paul Moerkens Munstergeleen.    

Valkenburg  31 december

1 Pascal Alleleijn Nijswiller; 2 Martin Neffgen Herzogenrath Dld.; 3 Roland van Erp Bernheze; 4 Scheeren; 5 Ilya Velter Schinveld; 6 Marco de la Haye Sittard; 7 Lino Colombo Maasmechelen B.; 8 H.Deen; 9 Paul Moerkens Munstergeleen; 10 Rob Clement Nuth.  

Baarlo  3 januari

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Martin Neffgen Herzogenrath Dld.; 3 Roland van Erp Bernheze.  

Swalmen  10 januari

1 Chinobu Noguchi Nagano Japan; 2 Pieter Burgers Moergestesel; 3 Hans Jongeling Best; 4 Roland van Erp Bernheze; 5 Maurice van Dam Eerde.    

Kerkrade  17 januari

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Claus Goralski Leverkusen Dld.; 3 Ilya Velter Schinveld; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Richard Moonen Gulpen.  

Brunssum  24 januari

1 Chinobu Noguchi Nagano Japan; 2 Paul Moerkens Munstergeleen; 3 Hans Jongeling Best; 4 Roland van Erp Bernheze; 5 Maurice van Dam Eerde; 6 Peter Hoffmans Moergestel; 7 M.Mathot Rosmalen; 8 H. van de Burgt Oss; 9 Gijs Jongeling Best; 10 Noël van der Ley Mechelen.  

Gerrit Scholten-Puntenklassement

1 Noël van der Ley Mechelen 346 punten; 2 Ilya Velter Schinveld 252; 3 Paul Moerkens Munstergeleen 213.4 Richard Moonen Gulpen 212; 5 Tjarco Cuppens Hulsberg 196.   

1999/2000

Peter Dahmen Cyclingcup

Gerrit Scholten-klassement

Sevenum  10 oktober

1 Peter Hoffmans Moergestel; 2 Noël van de Ley Mechelen; 3  Léon Crienen Baarlo; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Stefan van Dam Den Dungen; 6 D. van de Bruggen Oyen; 7 H.van de Burgt Oss; 8 Johnny Martens Meeuwen B.; 9 Paul Moerkens Munstergeleen; 10 L.Kweens Stein.    

Reuver  17 oktober

1 Roland van Erp Vinkel; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Stefan  van Dam Den Dungen; 4 Johnny Martens Meeuwen B.; 5 Paul Moerkens Munstergeleen. 

Swier 24 oktober

1 Tjarco Cuppens Hulsberg; 2 Johnny Martens Meeuwen B.; 3 Noël van de Ley Mechelen; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Richard Moonen Brunssum.  

Belfeld  31 oktober

1 Noël van de Ley Mechelen; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Eddy Bokken Neeroeteren B.; 4 Johnny Martens Meeuwen B.; 5 Paul Moerkens Munstergeleen. 

Nuth  6 november

1 Noël van de Ley Mechelen; 2 Pascal Alleleijn Nijswiller; 3 Xander Schelfhout Roermond; 4 Johnny Martens Meeuwen B.; 5 Rodney Deen Maastricht.  

Baexem  7 november

1 Björn Hoeben  Stramproy; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Johnny Martens Meeuwen B.; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Noël van de Ley Mechelen.

 

Kerkrade  14 november

1 Noël van de Ley Mechelen; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Eddy Bokken Neeroeteren B.; 4 Johnny Martens Meeuwen B.; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.  

Sittard  21 november

1 Noël van de Ley Mechelen; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Vittori D’Amico Heerlen; 5 Rob Clement Nuth.  

Stramproy  28 november

1 Peter Hoffmans Moergestel; 2 Noël van de Ley Mechelen; 3 Xander Schelfhout Roermond; 4 Jörg Schütten Milheim Dld.; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.  

Hulsberg  5 december

1 Noël van de Ley Mechelen; 2 Pascal Alleleijn Nijswiller; 3 Xander Schelfhout Roermond; 4 Mike Kuipers Hulsberg; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.  

Stein  12 december

1 Xander Schelfhout Roermond; 2 Jörg Schutten Milheim Dld.; 3 Paul Moerkens Munstergeleen; 4 Jack Dieteren Stein; 5 Siegfried Flecht Dld.  

Meijel  19 december

1 Noël van de Ley Mechelen; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Johnny Martens Meeuwen B.4 Ilya Velter Schinveld.  

Blerick  26 december         Kampioenschap

1 Noël van de Ley Mechelen; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Jörg Schütten Milheiim Dld.; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Vittorio D’Amico Heerlen.

Kampioen

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Paul Moerkens Munstergeleen.    

Valkenburg  30 december

1 Björn Hoeben Stramproy; 2 Peter Hofmans Moergestel; 3 Xander Schelfhout Roermond.

 

Baarlo  2 januari

1 Hans Jongeling Best; 2 Noël van de Ley Mechelen; 3 Peter Hofmans Moergestel; 4 Xander Schelfhout Roermond; 5 Gijs Jongeling Best.  

Landgraaf  9 januari

1 Xander Schelfhout Roermond; 2 Noël van de Ley Mechelen; 3 Ilya Velter Schinveld; 4 Paul Moerkens Munstergeleen; 5 Rob Clement Nuth.  

Vaesrade  16 januari

1 Jeroen van der Ham Wintelre; 2 Noël van de Ley Mechelen; 3 Roland van Erp Vinkel; 4 Hans Jongeling Best; 5 Gijs Jongeling Best. .

Brunssum  23 januari

1 Noël van de Ley Mechelen; 2 Xander Schelfhout Roermond; 3 Niels Boom ; 4 Vittorio D’Amico Heerlen; 5 Paul Moerkens Munstergeleen.    

Swalmen  30 januari

1 Noël van de Ley Mechelen;