Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden amateurs  top 10  1990-1995

1990/1991

Someren Heide  6 oktober  Org.Amateursport Ned.

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Gerard Tabak Bergeijk; 6 J.Robben Helmond; 7 van Helmond Asten; 8 Piet Steyvers Helmond; 9 van Rijsingen Deurne; 10 Fassbender Eerde.   

Mortel  Gemert  21 oktober

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Gerard Remery Someren; 3 Huub Faasen Blerick; 4 van Buyl Veldhoven; 5 Frank van der Heijden Deurne. 

Mierlo  28 oktober

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Frank van Rens Baarlo; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Jos Reinders Helden. 

Beesel-Reuver  4 november

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Emanuel van Heugten Reuver; 7 Ilya Velter Baexem; 8 Maurice Engbersen Venray; 9 Hay Camps Venray; 10 Jos Reinders Helden. 

Nederweert  11 november

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Frank van Rens Baarlo; 8 Jan Peeten Baarlo; 9 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 10 Jeroen Smits Eindhoven. 

Meijel  18 november

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Lot Engelen Sterksel; 5 Jeroen Smits Eindhoven; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Maurice Engbersen Venray; 8  Frank van Bakel Deurne; 9 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 10 Frank van Rens Baarlo. 

Nederweert  24  november   Provinciale Kampioenschappen

1 Lot Engelen Sterksel; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Frank van Rens Baarlo; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Gerard Remery Someren; 8 Jeroen Smits Eindhoven; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Jos Reinders Helden.

KNWU

1 Noël van der Ley Mechelen; 2 Pascal Alleleijn Gulpen; 3 Ben Slenter; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Bart Brentjens Haelen; 6 P.Noorlander; 7 J.Slaats; 8 Danny Nelissen Sittard; 9 B.Wijshof; 10 H. de Reuver.    

Stramproy  2 december

1 Frank van Rens Baarlo; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Gerard Remery Someren; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Hay Camps Venray. 

Oostrum  8 december  Koppelcross met Hardlopers

1 Maurice Engbersen Venray; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Thijs van Asten Ysselsteyn. 

Oostrum  9 december

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Ilya Velter Baexem; 6 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Jos Reinders Helden; 10 Jeroen Smits Eindhoven. 

Velden  16 december

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Frank van Rens Baarlo; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 10 Ilya Velter Baexem. 

Tongelre  Eindhoven  23 december

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Bart Brentjens Haelen; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Gerard Remery Someren; 9 Leugéne Faasen Velden; 10 Jeroen Smits Eindhoven.

Problemen met van de Laar.   

Deurne  26 december   Kampioenschap

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Jan Peeten Baarlo; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Maurice Engbersen Venray.

Ysselsteyn  30 december

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Jan Peeten Baarlo; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Gerard Remery Someren; 7 Ilya Velter Baexem; 8 Jeroen Smits Eindhoven; 9 Jos Reinders Helden; 10 Geert Mestrom Roermond. 

Belfeld  31 december

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Lot Engelen Sterksel; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Ilya Velter Baexem; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Geert Mestrom Roermond; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Hay Camps Venray.

Blerick    6 januari      Wereldkampioenschap  ICF

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Marc Lennaerts Balen B.; 3 Peter van de Velde Wernhout B.; 4 Hans van Summeren Oirschot; 5 Petran Lichteveld Blerick; 6 Johan Goossens B.; 7 Dirk de Keukelaere B.; 8 Dirk Janssens  B.; 9 Alex van Acker B.; 10 Jan Peeten Baarlo; 14 Lot Engelen Sterksel.

Helden  13 januari

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Jan Peeten Baarlo; 7 Ilya Velter Baexem; 8 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 9 Gerard Remery Someren; 10 Léon Crienen Baarlo.

Roermond   20 januari

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Jan Peeten Baarlo; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Lot Engelen Sterksel; 5 Leugéne Faasen Velden; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Mart van Kessel Deurne; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 Hay Camps Venray; 10 Piet Engbersen Venray.            

Puntenklassement

1 Petran Lichteveld Blerick 125 punten; 2 Bart Brentjens Haelen  79; 3 Lot Engelen Sterksel 77; 4 Jan Peeten Baarlo  67; 5 Ilya Velter Baexem 45. 

 

1991/1992

Mierlo           

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Leon Crienen Baarlo; 4 Johan Janssen Panningen; 5 Jan Peeten Baarlo.    

Someren Heide  6 oktober  Org.Amateursport Ned.

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Gerard Tabak Bergeijk; 6 J.Robben Helmond; 7 van Helmond Asten; 8 Piet Steyvers Helmond; 9 van Rijsingen Deurne; 10 Fassbender Eerde. 

Baarlo  13 oktober

1 Noèl van der Ley Mechelen; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 Jan Peeten Baarlo; 4 Rick van Dijk Baarlo ; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Johan Janssen Panningen;7 Piet Willemsen Oirlo;8 Gerard Remery Someren; 9 Jos Reinders Helden; 10 Tino Cuypers Susteren. 

Meijel  20 oktober

1 Jan Peeten Baarlo ; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Lot Engelen Sterksel; 4 Piet Willemsen Oirlo; 5 Johan Janssen Panningen; 6 Gerard Remery Someren;7 Lèon Crienen Baarlo; 8 Leugéne Faasen Velden; 9 Jos Reinders Helden; 10 Jan Jordans Landhorst. 

Mierlo  27 oktober  Brabantse Kampioenschappen

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Lot Engelen Sterksel; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 van Dam Mierlo; 6 Gerard Remery Someren; 7 Johan Janssen Panningen; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Piet Willemsen Oirlo; 10 Léon Crienen Baarlo.

Kampioen

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 van Dam Mierlo.    

Reuver  3 november

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Jan Peeten Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Lot Engelen Sterksel; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Gerard Remery Someren; 7 Johan Janssen Panningen; 8 Jac Roemermann Helden; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Piet Willemsen Oirlo. 

Nederweert  10 november

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Hans van Summeren Oirschot; 3 Lot Engelen Sterksel; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Piet Willemsen Oirlo; 8 Johan Janssen Panningen; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Jac Roemermann Helden. 

Velden  17 november

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Piet Willemsen Oirlo; 6 Johan Janssen Panningen; 7 Frank van der Heijden Deurne; 8 Jac Roemermann Helden; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Léon Linssen Belfeld. 

Meijel  23 november

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Hans van Summeren Oirschot; 3 Lot Engelen Sterksel; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Piet Willemsen Oirlo; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 Frank van der Heijden Deurne; 10 Ilya Velter Baexem.

 Stramproy   1 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Lot Engelen Sterksel; 4 Piet Willemsen Oirlo; 5 Johan Janssen Panningen; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Léon Linssen Belfeld; 10 Frank van der Heijden Deurne. 

Baarlo  8 december

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Huub  Faasen Blerick; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Piet Willemsen Oirlo; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 Léon Linssen Belfeld; 8 Frank van der Heijden Deurne; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Hay Camps Venray. 

Belfeld  15 december  kampioenschap

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 Johan Janssen Panningen; 6 Léon Linssen Belfeld; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Jac Roemermann Helden; 9 Piet Willemsen Oirlo; 10 Lot Engelen Sterksel.

Grevenbicht  21 decemer  Benelux kampioenschap

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Leugéne Faasen Velden; 4 Johan Janssen Panningen; 5 Serge de Vos Luik B.; 

Baexem  22 december

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Johan Janssen Panningen; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 Frank van der Heijden Deurne; 6 Jac Roemermann Helden; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 Léon Linssen Belfeld; 10 Piet Willemsen Oirlo. 

Deurne  26 december

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Leugéne Faasen Velden; 3 Jac Roemermann Venlo; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Léon Linssen Belfeld; 6 Johan Janssen Panningen; 7 Huub Faasen Blerick; 8 Piet Willemsen Oirlo; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Gerard Remery Someren. 

Blerick  29 december

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Leugéne Faasen Velden; 3 Jac Roemermann Helden; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Frank van der Heijden Deurne; 6 Léon Linssen Belfeld; 7 Piet Willemsen Oirlo; 8 Hay Camps Venray; 9 Frank Reinders Panningen; 10 Rick Lemmen Belfeld. 

Wachtebeke   België  5 januari  wereldkampioenschap  ICF

1 Hans van Summeren Oirschot 2 D.de Keukelaere B. 3 Bart Brentjens Haelen 4 W.Cornelis; 5 A. van Acker B.; 6 P.Annelour B.; 7 I.Coopman B.; 8 J.Goossens B.; 9 R.Bloemen; 10 A. van Hellemont B.; 25 Leugéne Faasen Velden; 27 Jan Peeten Baarlo; 31 Léon Linssen Belfeld; 37 Johan Janssen Panningen; 39 Piet Willemsen Oirlo; 47 Jos Reinders Helden; 52 Rick Lemmen Belfeld. 

Helden  11 januari

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Hans van Summeren Oirtschot; 3 Leugéne Faasen Velden; 4 Johan Janssen Panningen; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Jac Roemermann Venlo; 9 Léon Linssen Belfeld; 10 Huub Faasen Blerick. 

Roermond  19 januari

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Jac Roemermann Venlo; 4 Léon Linssen Belfeld; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Johan Janssen Panningen; 7 Ilya Velter Baexem; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Piet Willemsen Oirlo; 10 Huub Faasen Blerick. 

Weert   Tungelroy  26 januari

1 Bart Brentjens Haelen; 2 JohaN Janssen Panningen; 3 Jan Peeten Baarlo; 4 Jac Roemermann Venlo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Léon Linssen Belfeld; 10 Jos Reinders Helden. 

Puntenklassement

1 Bart Brentjens 140 punten; 2 Jan Peeten 92; 3 Rick van Dijk 86; 4 Johan Janssen 81; 5 Lot Engelen 73; 6 Huub Faasen 71; 7 Leugéne Faasen 62; 8 Piet Willemsen 60; 9 Jac Roemermann 49; 10 Léon Crienen 46; 11 Léon Linssen 39; 12 Hans van Suymmeren 27; 13 Gerard Remery 23; 14 M.van der Heijden Deurne 22; 15 Martin van Kessel 18; 16 Ilya Velter 12; 17 P. van Rens Baarlo 9; 18 P.Reinders Helden 6; 19 P.van Dam Mierlo 6; 20 Jos Reinders 5; 21 Hay Camps 5; 22 Rick Lemmen Belfeld 1; 23 T.Vervoort 1; 24 Jan Jordans 1.

 

1992/1993

Baarlo  18 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Johan Janssen Panningen; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Piet Willemsen Oirlo; 5 Leugéne Faasen Velden.   

Mierlo  25 oktober   Provinciale Kampioenschappen

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Johan Janssen Panningen; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Léon Linssen Belfeld; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Ron Wijzen Helden; 9 Jos Lamber Venlo; 10 Rick Lemmen Belfeld.

Kampioen Limburg

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Johan Janssen Panningen; 3 Léon Crienen Baarlo.

Kampioen Brabant

1 Albert Pieters Eindhoven.      

Grevenbicht  31 oktober

1 Johan Janssen Panningen; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Wiel Meijers Heerlen; 6 Rudy Bloemen Aarschot B.; 7 Ludo van Herf Mopertingen B.; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 J.Meijers Nuth; 10 Jos Korsten Panningen; 11  Alfons Heyens Kotem B.; 12 Math Bovens Geulle; 13 Michel Wijnands Zutendaal B.; 14 Jaak Demeer Herk de Stad B.; 15 Ton Miggels Belfeld.  

Eindhoven  1 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Jan Peeten Baarlo; 4 Johan Janssen Panningen; 5 Leugéne Faasen Velden; 6 Martin Vennix; 7 Jos Lamber Venlo; 8 P. van Dam; 9 Ron Wijzen Helden; 10 Jos Schell Steyl. 

Nederweert  8 november

1 Johan Janssen Panningen; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Frank van Rens Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Jan Peeten Baarlo; 7 Leugéne Faasen Velden. 

Meijel  15 november

1 Johan Janssen Panningen; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 7 Piet Willemsen Oirlo; 8 Léon Linssen Belfeld; 9 Leugéne Faasen Velden. 

Someren Heide   11 november  Org.Amateursport Ned.

1 H.Willems Oostelbeers; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 van Gils Middelbeers; 6 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 7 Leo Pots Deurne; 8 Mart Kessels Baarlo; 9 van den Bosch Oerle; 10 Braam Nijmegen. 

Velden  22 november

1 Johan Janssen Panningen; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Jan Peeten Baarlo; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Léon Linssen Belfeld; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Leugéne Faasen Velden.  10 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven. 

Stramproy  29 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3  Johan Janssen Panningen; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Leugéne Faasen Velden; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Piet Willemsen Oirlo; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 10 Ron  Wijzen Helden. 

Baexem  6 december

1 Johan Janssen Panningen; 2  Rick van Dijk Baarlo; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 Piet Willemsen Oirlo; 8 Ron Wijzen Helden; 9 …; 10 Jos Schell Steyl. 

Reuver  13 december

1 Mart van Kessel deurne; 2 Jan Peeten Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Frans Willems Oostelbeers; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 J. van Ham Wintelre; 8 Ilya Velter Baexem; 9 Johan Janssen Panningen; 10 Leugéne Faasen Velden. 

Lede België   20 december  Wereldkampioenschap  ICF

1 Dirk Keukelaere B.; 2 Hans van Summeren Oirschot; 3 Henri Demeyer B.; 10 Rick van Dijk  Baarlo; 12 Johan Janssen Panningen; 14 Léon Crienen Baarlo; 16 Ilya Velter Baexem. 

Deurne  26 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Johan Janssen Panningen; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Frans Willems Oostelbeers; 6  Huub Faasen Velden; 7 Leugéne  Faasen Blerick; 8 Geert Mestrom Roermond; 9 J.Merks St.Oederode; 10 Ron Wijzen Panningen. 

Blerick Boekend   27 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Johan Janssen Panningen; 4 Jan Peeten Baarlo; 5 Albert Pieters Eindhoven; 6 Ilya Velter Baexem; 7 Huub Faasen Blerick; 8 Leugéne Faasen Velden; 9 Piet Willemsen Oirlo; 10 Geert Mestrom Roermond. 

Belfeld  3 januari

1 Johan Janssen Panningen; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Leugéne Faasen Velden; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 9 Geert Mestrom Roermond; 10 Piet Willemsen Oirlo. 

Helden  10 januari

1 Johan Janssen Panningen; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 Gerard Remery Someren; 6 Jos Reinders Helden; 7 Ron Wijzen Panningen; 8 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 9 M.Kaiser; 10 W.Bekkers. 

Mierlo  17 januari   Kampioenschap

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Johan Janssen Panningen; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Ron Wijzen Panningen; 8 Jos Schell Steyl.

Roermond  24 januari

1 Jan Peeten Baarlo; 2 Ilya Velter Baexem; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Johan Janssen Panningen; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 Frank Maas Tönisvorst Dld.; 8 Ron Wijzen Panningen; 9 Jos Lamber Venlo; 10 Jos Schell Steyl. 

Tungelroy Weert  31 januari

1 Huub Faasen Blerick; 2 Jan Peeten Baarlo; 3 Johan Janssen Panningen; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 Ilya Velter Baexem; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Ron Wijzen Helden. 

1993/1994

Wijchen  16 oktober

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Johan Janssen Panningen; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Jan Peeten Maasbree; 5 Léon Crienen Baarlo;7 Ilya Velter Baexem.   

Baarlo  17 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Johan Janssen Panningen; 4 Leugéne Faasen Velden; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Jan Peeten Maasbree; 7 Lot Engelen Sterksel; 8 Ron Wijzen Helden; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Frans Maas Tönisvorst Dld. 

Mierlo  24 oktober   Provinciale Kampioenschappen

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Johan Janssen Panningen; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Willy Rooyakkers Asten; 5 Jan Peeten Maasbree; 6 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Piet van Dam Veldhoven; 9 Lot Engelen Sterksel; 10 Huub Faasen Blerick.

Kampioen Brabant

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 3 P.van Dam Veldhoven

Kampioen Limburg

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Johan Janssen Panningen; 3 Léon Crienen Baarlo.      

Grevenbicht  30 oktober

1 Johan Janssen Panningen; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Jan Peeten Maasbree; 5 Léon Crienen Baarlo; 

Eindhoven  31 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Johan Janssen Panningen; 3 Willy Rooijakkers Asten; 4 Jan Peeten Maasbree; 5 Léon Crienen Baarlo;  6 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 7 Lot Engelen Sterksel; 8 H.Vennix Oostelbeers; 9 Jan Merkx St.Oedenrode; 10 Ron Wijzen Helden. 

Reuver   Beesel  6 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Jan Peeten Maasbree; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Johan Janssen Panningen; 7 Jac Roemermann Helden; 8 Ron Wijzen Helden; 9 Frans Maas Tönisvorst Dld. 10 Geert Mestrom Roermond. 

Nederweert   14 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Johan Janssen Panningen; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Jan Peeten Maasbree; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Jac Roemermann Helden; 7 Ron Wijzen Helden; 8 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 9 Hay Camps Venray; 10 Rik Lemmen Belfeld. 

Veldhoven  21 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 M. van der Meulen Oostburg;4 Lot Engelen Sterksel; 5 Ilya Velter Baexem; 6 Jan Peeten Maasbree; 7 Huub Faasen Blerick; 8 R. van de Boomen Veldhoven; 9 Ron Wijzen Helden; 10 Hay Camps Venray. 

Baexem  28 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Leugéne Faasen Velden; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Ilya Velter Baexem; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Willy Rooyakkers Asten; 8 Hay Camps Venray; 9 Geert Mestrom Roermond; 10 Rik Lemmen Belfeld. 

Stramproy  5 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Johan Janssen Panningen; 3 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 4 Willy Rooyakkers Asten; 5 Léon Crienen Barlo; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Jan Peeten Maasbree; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Ron Wijzen Helden; 10 Hay Camps Venray. 

Eindhoven  12 december  Kampioenschap

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Leugéne Faasen Velden; 3 Johan Janssen Panningen; 4 Willy Rooyakkers Asten; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Jan Peeten Maasbree; 7 Lot Engelen Sterksel; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Ron Wijzen Helden; 10 Frans Maas Tönisvorst Dld.

Kampioen

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Leugéne Faasen Velden; 3 Johan Janssen Panningen.    

Meijel  18 december

1 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Jan Peeten Maasbree; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Huub Faasen Blerick; 9 Ron Wijzen Helden; 10 F.Boelens. 

Nazareth  België  19 december   Wereldkampioenschap  ICF

1 Luuk Berkenbosch België; 2 Jean Verhé België; 3 A.Horeweghe België; 24 Lot Engelen Sterksel 

Belfeld  26 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 3 Jan Peeten Maasbree; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Willy Rooyakkers Asten; 6  Huub Faasen Blerick; 7 Jac Roemermann Helden; 8 Geert Mestrom Roermond; 9 Leugéne Faasen Velden; 10 Rik Lemmen Belfeld. 

Blerick  2 januari

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Leugénen Faasen Velden; 3 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 4 Jan Peeten Maasbree; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Willy Rooyakkers Asten; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 10 Jac Roemermann Helden. 

Helden  9 januari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Leugéne Faasen Velden; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Jan Peeten Maasbree; 6 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 7 Ron Wijzen Helden; 8 Willy Rooyakkers Asten; 9 Michael Kaiser Essen Dld.; 10 Ilya Velter Baexem. 

Afferden  16 januari

1 Jan Peeten Maasbree; 2 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Willy Rooyakkers Asten; 7 Lot Engelen Sterksel; 8 Frans Maas Tönisvorst Dld.;   9 Ron Wijzen Helden; 10 Ilya Velter Baexem. 

Tungelroy Weert  22 januari

1 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Jan Peeten Maasbree; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Lot Engelen Sterksel; 8 Ilya Velter Baexem; 9 Ron Wijzen Helden; 10 Michael Kaiser Essen Dld. 

Puntenklassement

1 Rick van Dijk Baarlo  143 punten; 2 Léon Crienen Baarlo 115; 3 Jan Peeten Maasbree 103.

  

1994/1995

Reuver  23 oktober

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 M. van Dam  Eerde; 4 Jan van Bokhoven Heesch; 5 S. van Dam Heeswijk; 6 Jan Peeten Maasbree; 7 Lot Engelen Sterksel; 8 Dirk van Dinther Heesch; 9 Ilya Velter Roermond; 10 H.Beumer Grave.   

Wijchen  26 oktober

1 Appie Hilhorst Nijmegen; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Dirk van Dinther Heesch; 4 M. van Dam Eerde; 5 H.Elshof; 6  Jan van Bokhoven Heesch; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 S. van Ham Heeswijk; 10 B.Vessers. 

Mierlo  30 oktober  Provinciale kampioenschappen

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 3 Lot Engelen Sterksel; 4 Jan Peeten Maasbree; 5 Ilya Velter Roermond;

Brabants Kampioen

1 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 2 Lot Engelen Sterksel; 3

Limburgs Kampioen

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Jan Peeten Baarlo; 3 Ilya Velter Roermond.      

Nederweert  6 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 3 Jan Peeten Maasbree; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 H.Voigt Tönisvorst Dld.; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Ilya Velter Roermond; 8 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 9 Geert Mestrom Roermond; 10 Hay Camps Venray. 

Belfeld  13 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 3 Jan Peeten Maasbree; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Hay Camps Venray; 7 Ron Wijzen Helden. 

Veldhoven  20 november

1 Mark Lennaerts Baalen B.; 2 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 3 Luuk van de Weyer Geel B.; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Ronald van de Bomen Veldhoven; 7 Ilya Velter Roermond; 8 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 9 Ron Wijzen Helden; 10 Hay Camps Venray. 

Baexem  27 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 4 Jan Peeten Maasbree; 5 Henk Halman Grave; 6 Hans Voigt Tönisvorst Dld.; 7 Ilya Velter Roermond; 8 Hay Camps Venray; 9 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 10 Vittorio D’Amico Heerlen. 

Stramproy 4 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 4 Jan Peeten Maasbree; 5 Ron Wijzen Helden; 6 Hay Camps Venray; 7 Geert Mestrom Roermond; 8 ;9 ; 10 Vittorio D ‘Amico Heerlen. 

Meijel  11 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Jan van Bokhoven Aarle rixtel; 4 Jan Peeten Maasbree; 5 Frans Maas Tönisvorst Dld. 

Afferden  18 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 3 Jan Peeten Maasbree; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 6 Hay Camps Venray; 7 Vittorio D’Amico Heerlen. 

Blerick  26 december

1 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Jan Peeten Maasbree; 5 Hans Voigt Tönisvorst Dld.; 6 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 7 Hay Camps Venray. 

Lierop  31 december

1 Mark Lennaerts Balen B.; 2 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo. 

Helden  8 januari

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 4 Jan Peeten Maasbree; 5 Frans Maas Tönisvorst. 

Roermond  15 januari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Jan van Bokhoven  Aarle Rixtel; 3 Jan Peeten Maasbree; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 6 Jac Roemermann Helden; 

Tungelroy Weert  22 januari

1 Jos van Ham Wintelre; 2 Mark Lennaerts Baalen B.; 3 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Frans Maas Tönisvorst Dld.; 7 Hay Camps Venray; 8 Vittorio D’Amico Heerlen; 9 Bart Hanssen Kessel. 

Baarlo  29 januari

1 Mark Lennaerts Baalen B.; 2 L.van de Weyer België; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel; 5 Rick van Dijk Baarlo. 

Puntenklassement

1 Jan van Bokhoven Aarle Rixtel 132 punten; 2 Léon Crienen Baarlo 130 ; 3 Rick van Dijk Baarlo 104; 4 Jan Peeten Maasbree .

                                         Prachtig sfeerbeeld uit Blerick