Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden amateurs top 10  1985-1990

1985/1986

Mierlo  6 oktober

1 Frans Hamelynck Deurne; 2 Janssen Tilburg; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 W.Verbaarschot Deurne; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Jos Lamber Venlo; 8 P.Weijers Milheeze; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 R.Wanten Venlo.

Recreanten

1 Piet Steyvers Helmond; 2 Strouven Geldrop; 3 B.van Bussel Geldrop; 4 A.Donkers Geldrop; 5 W.de Jong Eindhoven; 6 Merks Helmond; 7 M.Steur Geldrop; 8 Faasen Dommelen; 9 J.Vermeulen Geldrop; 10 Verrijt Geldrop. 

Mierlo  13 oktober

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 W.Heijnen Maashees; 4 W.Verbaarschot Deurne; 5 Guus Relouw Bergen; 6 Frank van Zantvoort Weert; 7 P.Weijers Milheeze; 8 Jan Reinders Neer; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Jos Lamber Venlo.

Recreanten

1 Piet Steyvers Helmond; 2 W. de Jong Eindhoven; 3 R.Wanten Hout Blerick; 4 M.Steur Geldrop; 5 Ed Wanten Hout Blerick; 6 B. van Bussel Geldrop; 7 N.Brouwers Eindhoven; 8 J.Vermeulen Geldrop; 9 Peter van de Laar Eindhoven; 10 A.Donders Geldrop.

                          Piet Steyvers

Echt  20 oktober

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Guus Relouw Bergen; 5 Theo Heijnen Maashees; 15 Piet Engbersen Venray.            

Diergaarde  27 oktober

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Hans Thijs Oploo; 3 Guus Relouw Bergen; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Theo Heijnen Maashees; 6 Jan Reinders Neer; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 Jos Lamber Venlo; 9 Peter van Zantvoort Weert;10 Jos Korsten Panningen.

Nederweert  3 november

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Guus Relouw Bergen; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Jan Reinders Neer; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Leo Coumans Someren; 10 Leo Weijers Baarlo.

St.Anthonis  10 november

1 Hans Thijs Oploo; 2 Guus Relouw Bergen; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Louis Leenen Nederweert;5 Theo Heijnen Maashees; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Jos Lamber Venlo; 8 Jan Reinders Neer; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Hans van Bavel St.Anthonis.

 Top 3 in St.Anthonis : v.l.n.r. Guus Relouw,Hans Thijs en Gerrit Janssen

Heythuysen  17 november

1 Hans Thijs Oploo; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Louis Leenen Nederweert; 6 Jan Reinders Neer; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Jos Lamber Venlo; 10 Leo Weijers Baarlo.

Wanroy  24 november

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Guus Relouw Bergen; 5 Theo Heijnen Maashees; 6 Jan Reinders Neer; 7 Peter van Zantvoort Weert; 8 Jos Korsten Panningen; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Leo Weijers Baarlo.

Meijel  1 december

1 Hans Thijs Oploo; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Mart Parren Weert; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Jan Reinders Neer; 7 Guus Relouw Bergen; 8 Louis Leenen Nederweert; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 Frans Hamelynck Deurne.

                                       Hans Thijs  wint ook in Meijel


Mierlo  8 december

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Frans Hamelynck Deurne; 8 Jan Reinders Neer; 9 Jos Lamber Venlo; 10 Peter van Zantvoort Weert. 

Blerick 15 december

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Frans Hamelynck Deurne; 7 Jos Lamber Venlo; 8 Jan Reinders Neer; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Leo Weijers Baarlo.

Oostrum  22 december

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Theo Heijnen Maashees; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Jan Reinders Neer; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Peter van Zantvoort Weert; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Jos Lamber Venlo; 10 Hay Camps Venray.

Deurne  26 december

1 Hans Thijs Oploo; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Theo Heijnen Maashees; 4 Mart Parren Weert; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Richard Rongen Venray.

Montfort  29 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Hans Thijs Oploo; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Mart Parren Weert; 7 Jan Reinders Neer; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Ton Weltens Heythuysen. 

Ysselsteyn  5 januari

1 Piet Willemsen Oirlo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Mart Parren Weert; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Hans Thijs Oploo; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Jan Reinders Neer; 8 Jos Korsten Panningen; 9 Richard Rongen Venray; 10 Hay Camps Venray.

Fraaie zege voor de jeugdige Piet Willemsen


Reuver  12 januari  kampioenschap

1 Hans Thijs Oploo; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Mart Parren Weert; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Jan Reinders Neer; 7 Piet Willemsen Oirlo; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10  Bert van Zantvoort Weert.

Podium van de kampioenschappen in Reuver

Bergen 19 januari

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Piet Willemsen Oirlo; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Louis Leenen Nederweert; 6 Jan Reinders Neer; 7 Guus Relouw Bergen; 8 Jos Korsten Panningen; 9 Hay Camps Venray; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn.

Velden  26 januari

1 Hans Thijs Oploo; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Piet Willemsen Oirlo; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Alwin Opbroek Lottum; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 T. van der Pas Melderslo.

De prijswinnaars van seizoen 1985-1986.v.l.n.r. voorzitter Ad van der Vleuten -Gerard Keijsers-Chrit Alleleijn- bestuurslid R.Luyten -Piet Willems- secretaris Jan Beckers - beneden Theo Verhees-Louis Leenen-Gerrit Janssen en Hans Thijs


1986/1987

Echt  19 oktober

1 Piet Willemsen Oirlo; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Jos Korsten Panningen; 6 T. van der Pas Melderslo; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Hay Camps Venray; 10 Ed Wanten Hout Blerick. 

       Ton Miggels  en Chris Nelemans ( R. ) zijn  in Echt van de partij

Someren Heide  25 oktober

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Thijs van Asten Ysselsteyn; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Alwin Opbroek Lottum; 8 Hay Camps Venray; 9 Piet Engbersen Venary; 10 Piet Coumans Someren.

Heythuysen  2 november

1 Piet Willemsen Oirlo; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Jan Jordans Landhorst; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 T. van der Pas Melderslo; 9 Jan Reinders Neer; 10 Jos Korsten Panningen.

Piet Willemsen gaat aan de leiding vóór Gerrit Janssen en zal een prachtige zege behalen

St.Anthonis  9 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Jos Korsten Panningen; 9 T. van der Pas Melderslo; 10 L.Koks Cuyk.

Nederweert  16 november

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Theo Heijnen Maashees; 6 Thijs van Asten Ysselsteyn; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Jos Korsten Panningen; 9 T. van der Pas Melderslo; 10 Jos Lamber Blerick.

Piet Willemsen en Louis Leenen ( R. ) strijden in Nederweert om de overwinning, Leenen wint in zijn woonplaats

Meijel  30 november

1 Theo Heijnen Maashees; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Piet Willemsen Oirlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 T. van der Pas Melderslo; 9 Jos Lamber Blerick; 10 M.Hendrikx Maashees.

Blerick  7 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Thijs van Asten Ysselsteyn; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Jos Korsten Panningen; 7 T. van der Pas Melderslo; 8 Ed Wanten Hout Blerick; 9 Jos Lamber Blerick; 10 Alwin Opbroek Lottum.

Reuver  14 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 T. van der Pas Melderslo; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Ed Wanten Hout Blerick; 8 Alwin Opbroek Lottum; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10 Jos Lamber Blerick.

Oostrum  14 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Theo Heijnen Maashees; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Jos Lamber Blerick.

Deurne  26 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Piet Willemsen Oirlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Ton  van der Pas Melderslo; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

Montfort  28 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Piet Willemsen Oirlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Ton  van der Pas Melderslo; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 Hans van Bavel ST.Anthonis; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

Velden  4 januari  Kampioenschap

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Piet Willemsen Oirlo; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Ed Wanten Hout Bler

Peter van de Laar verslaat de grote favoriet voor de titel Louis Leenen ( L. ) Gerrit Janssen  is 3e                              

Ysselsteyn  11 januari

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Wil Brouwers America; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Ton  van der Pas Melderslo; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Alwin Opbroek Lottum; 8 Gerrit Janssen Horst; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

Lottum  18 januari

1 Wil Brouwers America; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Ton van der Pas Melderslo; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Gerrit Janssen Horst; 8 Alwin Opbroek Lottum; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

De mannen van de regelmaat krijgen hun jaarlijkse beloning, v.l.n.r. Huub Faasen-Piet van Asten-Louis Leenen, onder Theo Heijnen en Gerard Keijsers

1987/1988

Vlierden  18 oktober

1 Leo Weijers Baarlo; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Huub Faasen Blerick;4 Gerard Keijsers Kessel.

Echt  25 oktober

1 Wil Brouwers America; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Lot Engelen Sterksel; 5 Huub Geraads Reuver; 6 T. van der Pas Melderslo; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Theo Verhees Deurne; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Theo Heijnen Maashees.     

Bergen  1 november

1 Wil Brouwers America; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Huub Geraads Reuver; 5 T. van der Pas Melderslo; 6 Thijs van Asten Ysselsteyn; 7 Theo Verhees Deurne; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Chris Kuypers Deurne; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

Heythuysen  8 november

1 Wil Brouwers America; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Lot Engelen Sterksel; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Piet van Asten Ysselsteyn; 6 Piet Willemsen Oirlo; 7 Ton  van der Pas Melderslo; 8 Huub Geraads Reuver; 9 Theo Verhees Deurne; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

Nederweert   15 november

1 Wil Brouwers America; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 T. van der Pas Melderslo; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Piet van Asten Ysselsteyn; 7 Theo Heijnen Maashees; 8 Ed Wanten Hout Blerick; 9 Theo Verhees Deurne; 10 Petran Lichteveld Blerick.

Meijel  22 november

1 Wil Brouwers America; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 Huub Geraads Reuver; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Thijs van Asten Ysselsteyn; 6 Theo Verhees Deurne; 7 Jos Korsten Panningen; 8 Theo Heijnen Maashees; 9 Petran Lichteveld Blerick; 10 Chris Kuypers Deurne.

Stramproy  29 november

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Wil Brouwers America; 3 T. van der Pas Melderslo; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Theo Verhees Deurne; 7 Petran Lichteveld Blerick; 8 Piet van Asten Ysselsteyn; 9 Henny van Dijk Baarlo; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn.

Beesel  6 december

1 Wil Brouwers America; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 H.Geraads Reuver; 4 T. van der Pas Melderslo; 5 Petran Lichteveld Blerick; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Gerrit Janssen Horst; 8 Theo Heijnen Maashees; 9 Hay Camps Venray; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

Oostrum  13 december

1 Wil Brouwers America; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Huub Geraads Reuver; 4 Piet van Asten Ysselsteyn; 5 Ton van der Pas Melderslo; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Petran Lichteveld Blerick; 8 Hay Camps Venray; 9 Gerrit Janssen Horst; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn.

Lottum 20 december

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Wil Brouwers America; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Louis Leenen Nederweert; 6 Hay Camps Venray; 7 Ton van der Pas Melderslo; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Gerrit Janssen Horst; 10 Frank van Bakel Deurne.

Deurne  26 december

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Wil Brouwers America; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Ton van der Pas Melderslo; 6 Theo Verhees Deurne; 7 Petran Lichteveld Blerick; 8 Hay Camps Venray; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

Ysselsteyn  3 januari

1 Wil Brouwers America; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Petran Lichteveld Blerick; 6 Huub Geraads Reuver; 7 Hay Camps Venray; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Theo Verhees Deurne; 10 Jos Korsten Panningen.

                       Wil Brouwers zal binnenkort stoppen met de wedstrijdsport

Blerick  10 januari   Kampioenschap

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Piet van Asten Ysselsteyn; 3 Huub Geraads Reuver; 4 Gerit Janssen Horst; 5 Petran Lichteveld Blerick; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 Louis Leenen Nederweert; 8 Ton van der Pas Melderslo; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Theo Verhees Deurne.

               Peter van de Laar is ook dit seizoen de kampioen vóór Piet van Asten en Huub Geraads ( R. )
  

Helenaveen  17 januari  Org. Amateursport Someren.

1 Albert Pieters Eindhoven; 6 Louis Leenen Nederweert; 14 Jos Korsten Panningen.

 Velden  24 januari

1 Wil Brouwers America; 2 Huub Geraads Reuver; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Hay Camps Venray; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Jos Korsten Panningen; 8 Petran Lichteveld Blerick; 9 Ton van der Pas Melderslo; 10 Gerrit Janssen Horst.

 

1988/1989

Echt  30 oktober

1 Wil Brouwers America; 2 Huub Geraads Reuver; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Jean-Claude Fabri België; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Theo Verhees Deurne; 9 Lot Engelen Sterksel; 10 Piet van Asten Ysselsteyn; 11 Chris Kuypers Deurne; 12 Michel Willemsen Oirlo; 13 Jan Peeten Baarlo; 14 Lègeune Faasen Velden; 15 Piet Engbersen Venray

 De top drie van Echt met winnaar Wil Brouwers  (m) Huub Geraads ( 2e  en Petran  Lichteveld  3e) rechts.  

Baarlo  6 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Lègeune Faasen Velden; 5 Wil Brouwers America; 6 Huub Geraads Reuver; 7 Petran Lichteveld Blerick; 8 Piet van Asten Ysselsteyn; 9 Michel Willemsen Oirlo; 10 Theo Verhees Deurne; 11 Chris Kuypers Deurne; 12 Lot Engelen Sterksel; 13 Jan Peeten Baarlo; 14 Allard Jacobs Venray; 15 Piet Engbersen Venray.

Nederweert  13 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Wil Brouwers America; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Huub Geraads Reuver; 6 Lègeune  Faasen Velden; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Lot Engelen Sterksel; 10 Piet van Asten Ysselsteyn.

Meijel  20 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Huub Geraads Reuver; 3 Wil Brouwers America; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Petran Lichteveld Blerick; 6 Piet van Asten Ysselsteyn; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Lègeune  Faasen Velden.

                          Mart van Kessel hoort al jaren bij de top van het veldrijden

Beesel  27 november

1 Wil Brouwers America; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Petran Lichteveld Blerick; 5 Lègeune Faasen Velden; 6 Huub Geraads Reuver; 7 Piet van Asten Ysselsteyn; 8 Theo Verhees Deurne; 9 J.Bottelberg België; 10 Hans van Bavel St.Anthonis.        

 Stramproy  4 december

1 Wil Brouwers America; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Piet van Asten Ysselsteyn; 5 Huub Geraads Reuver; 6 Lègeune Faasen Velden; 7 Louis Leenen Nederweert; 8 Petran Lichteveld Blerick; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Frank van Bakel Deurne.

Oostrum  11 december  Koppelcross met Hardlopers

1 Leo Weijers Baarlo/ Peter Scheres Venray; 2 Gerard Keijsers Kessel/ Léon Dorssers Venray; 3 Arno Schoenmakers Eindhoven/ Godfried Dorssers Venray; 4 Peter van de Laar Eindhoven/ Leo Snellen Horst; 5 Fiel Lamber Baarlo/ Mart van Rooy Venray.

Velden  18 december

Wil Brouwers America; 2 Lègeune Faasen Velden; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Piet van Asten Ysselsteyn; 5 Huub Geraads Reuver; 6 Petran Lichteveld Blerick; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Chris Kuypers Deurne; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Michel Willemsen Oirlo.

Deurne  26 december

1 Piet van Asten Ysselsteyn; 2 Wil Brouwers America; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Lègeune Faasen Velden; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Chris Kuypers Deurne; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Jan van Boxtel Mill.

Wil Brouwers stopt na deze wedstrijd als Wielrenner/Veldrijder na een geweldige carrière.

                                           Wil Brouwers : bedankt voor al die jaren

Blerick  1 januari

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Lègeune Faasen Velden; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Petran Lichteveld Blerick; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Ronald van Laar Venray; 10 Hay Camps Venray.     

Oostrum  8 januari  Kampioenschap

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Chris Kuypers Deurne; 9 Ronald van Laar Venray; 10 Jan Peeten Baarlo.

Peter van de Laar onderweg naar zijn  derde titel

Voorzitter Paul Gielen zorgt voor de kampioenstrui van Peter van de Laar, links bestuurslid Tom Derichs

Ysselsteyn  15 januari

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Piet van Asten Ysselsteyn; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Lègeune Faasen Velden; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Freek Aartsen Son; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10 Theo Verhees Deurne.

Eindhoven  22 januari

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Piet van Asten Ysselsteyn; 3 Lègeune Faasen Velden; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Petran Lichteveld Blerick; 7 Freek Aartsen Son; 8 Jan Peeten Baarlo; 9 Hay Camps Venray;  

Helenaveen  29 januari  Org. Amateursport Ned.

1 Willy Rooyakkers Asten; 3 Leo Weijers Baarlo; 7 Huub Faasen Blerick; 8 Gerard Keijsers Kessel.

                        Willy Rooyakkers

Deurne  12 februari   Koppelcross met Hardlopers

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Theo Verhees Deurne; 5 Thijs van Asten Ysselsteyn; 7 Petran Lichteveld Blerick; 8 Gerard Keijsers Kessel.

De namen van de hardlopers zijn niet bekend.

   

1989/1990

Someren Heide  8 oktober  Org.Amateursport  Ned.

1 Mart van Kessel Deurne; 2 J.Stabel Best; 3 van Ham Winterle; 4 van Gils Westelbeers; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Ruud Wilting Winterle; 7 van Rens Baarlo; 8 Petran Lichteveld Blerick; 9 Lègeune Faasen Velden; 10 Vennix Oostelbeers.  

Vlierden  15 oktober  Org.Amateursport Ned.

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 van Rens Baarlo; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Lègeune  Faasen Velden; 6 De Ruiter Oss; 7 van den Bosch Oerle; 8 Marty Beijers Deurne; 9 Vermulst Gemert; 10 Buijl Veldhoven.

Best  22 oktober   Org.Amateursport Ned.

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Lègeune Faasen Velden; 4 van de Ven; 5 Gerard Keijsers Kessel.

Liessel  28 oktober  Org. Wielercomité Liessel

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Jo Heesbeen; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Willy Rooyakkers Asten; 7 Leo Weijers Baarlo.

Helenaveen  29 oktober  Org.Amateursport Ned.

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Arno Schoenmakers Eindhoven; 4 Vennix Oostelbeers; 5  Gerard Remery Someren; 6 van Ooyen Deurne; 7 Chris Kuypers Deurne; 8 Piet van Asten Ysselsteyn; 9 Ilya Velter Baexem; 10 J.Mertens Gemert.

Reuver  5 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Lègeune Faasen Velden; 4 Henri Maatje Nuenen; 5 Arno Schoenmakers Eindhoven; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Frank van der Heijden Deurne; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Marty Beijers Deurne.

Nederweert  12 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Lègeune Faasen Velden; 5 Henri Maatje Nuenen; 6 Maurice Engbersen Venray; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Mart Parren Ell; 9 Frank van der Heijden Deurne; 10 Henk Botterhuis Sambeek; 11 Gerard Remery Someren;12 Theo Verhees Deurne.

                      Op weg naar ruim 60 overwinningen in het veld

Meijel  19 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 Henri Maatje Nuenen; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Ilya Velter Baexem; 8 Frank van Rens Baarlo; 9 Gerard Remery Someren; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn.

Mierlo  26 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2

Stramproy  3 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Henri Maatje Nuenen; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Lègeune Faasen Velden; 8 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Jan Peeten Baarlo.  

Oostrum  9 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Lègeune Faasen Velden; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Jan peeten Baarlo; 9 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 10 Lot Engelen Sterksel.

Baarlo  17 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Rick van Dijk  Baarlo; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Leugène Faasen Velden; 5 Henri Maatje Nuenen; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Mart Parren Ell; 9 Frank van Rens Baarlo; 10 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven.

Blerick  24 december

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Leugène Faasen Velden; 5 Mart Parren Ell; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Henri Maatje Nuenen; 8 Michel Willemsen Oirlo; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Chris Kuypers Deurne.

                              Petran Lichteveld de sterkste in zijn Blerick

Nuenen  26 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Henk van Summeren Oirschot; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Petran Lichteveld Blerick; 5 Mart Parren Ell; 6 Maurice Engbersen Venray; 7 Henri Maatje Nuenen; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Leo Pots Deurne; 10 Michel Willemsen Oirlo.

Eindhoven  Woensel   30 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Maurice Engbersen Venray; 4 Petran Lichteveld Blerick; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Hay Camps Venray; 9 Piet Engbersen Venray.

Ysselsteyn  31 december

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Leugène Faasen Velden; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Michel Willemsen Oirlo; 5 Gerard Remery Someren; 6 Maurice Engbersen Venray; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Chris Kuypers Deurne; 10 Frank van Rens Baarlo..

Eindhoven   Tongelre 7 januari   Kampioenschap

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5  Petran Lichteveld Blerick; 6 Henri Maatje Nuenen; 7  Lot Engelen Sterksel; 8 Maurice Engbersen Venray; 9  Leugène Faasen Velden; 10 Mart Parren Ell.   

                                         Rick van Dijk; kampioen 

Velden  14 januari

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 Leugène Faasen Velden; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Mart Parren Ell; 8 Frank van der Heijden Deurne; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Michel Willemsen Oirlo.

Tungelroy  21 januari

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Gerard Remery Someren; 6 Maurice Engbersen Venray; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Chris Kuypers Deurne; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Michel Willemsen Oirlo.

Roermond  28 januari

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Michel Willemsen Oirlo;  

                                Hans van Bavel en Jan Reinders ( R. ) :  twee echte liefhebbers