Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden amateurs top 10  1985-1990

1985/1986

Mierlo  6 oktober

1 Frans Hamelynck Deurne; 2 Janssen Tilburg; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 W.Verbaarschot Deurne; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Jos Lamber Venlo; 8 P.Weijers Milheeze; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 R.Wanten Venlo.

Recreanten

1 Piet Steyvers Helmond; 2 Strouven Geldrop; 3 B.van Bussel Geldrop; 4 A.Donkers Geldrop; 5 W.de Jong Eindhoven; 6 Merks Helmond; 7 M.Steur Geldrop; 8 Faasen Dommelen; 9 J.Vermeulen Geldrop; 10 Verrijt Geldrop. 

Mierlo  13 oktober

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 W.Heijnen Maashees; 4 W.Verbaarschot Deurne; 5 Guus Relouw Bergen; 6 Frank van Zantvoort Weert; 7 P.Weijers Milheeze; 8 Jan Reinders Neer; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Jos Lamber Venlo.

Recreanten

1 Piet Steyvers Helmond; 2 W. de Jong Eindhoven; 3 R.Wanten Hout Blerick; 4 M.Steur Geldrop; 5 Ed Wanten Hout Blerick; 6 B. van Bussel Geldrop; 7 N.Brouwers Eindhoven; 8 J.Vermeulen Geldrop; 9 Peter van de Laar Eindhoven; 10 A.Donders Geldrop.

 

Echt  20 oktober

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Guus Relouw Bergen; 5 Theo Heijnen Maashees; 15 Piet Engbersen Venray.

             

Diergaarde  27 oktober

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Hans Thijs Oploo; 3 Guus Relouw Bergen; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Theo Heijnen Maashees; 6 Jan Reinders Neer; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 Jos Lamber Venlo; 9 Peter van Zantvoort Weert;10 Jos Korsten Panningen.

 

Nederweert  3 november

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Guus Relouw Bergen; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Jan Reinders Neer; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Leo Coumans Someren; 10 Leo Weijers Baarlo.

 

St.Anthonis  10 november

1 Hans Thijs Oploo; 2 Guus Relouw Bergen; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Theo Heijnen Maashees; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Jos Lamber Venlo; 8 Jan Reinders Neer; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Hans van Bavel St.Anthonis.

 

Heythuysen  17 november

1 Hans Thijs Oploo; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Louis Leenen Nederweert; 6 Jan Reinders Neer; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Jos Lamber Venlo; 10 Leo Weijers Baarlo.

 

Wanroy  24 november

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Guus Relouw Bergen; 5 Theo Heijnen Maashees; 6 Jan Reinders Neer; 7 Peter van Zantvoort Weert; 8 Jos Korsten Panningen; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Leo Weijers Baarlo.

 

Meijel  1 december

1 Hans Thijs Oploo; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Mart Parren Weert; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Jan Reinders Neer; 7 Guus Relouw Bergen; 8 Louis Leenen Nederweert; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 Frans Hamelynck Deurne.

 

Mierlo  8 december

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Frans Hamelynck Deurne; 8 Jan Reinders Neer; 9 Jos Lamber Venlo; 10 Peter van Zantvoort Weert.

 

Blerick 15 december

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Frans Hamelynck Deurne; 7 Jos Lamber Venlo; 8 Jan Reinders Neer; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Leo Weijers Baarlo.

 

Oostrum  22 december

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Theo Heijnen Maashees; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Jan Reinders Neer; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Peter van Zantvoort Weert; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Jos Lamber Venlo; 10 Hay Camps Venray..

 

Deurne  26 december

1 Hans Thijs Oploo; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Theo Heijnen Maashees; 4 Mart Parren Weert; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Richard Rongen Venray.

 

Montfort  29 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Hans Thijs Oploo; 3 Jos Korsten Panningen; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Mart Parren Weert; 7 Jan Reinders Neer; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Ton Weltens Heythuysen. 

 

Ysselsteyn  5 januari

1 Piet Willemsen Oirlo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Mart Parren Weert; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Hans Thijs Oploo; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Jan Reinders Neer; 8 Jos Korsten Panningen; 9 Richard Rongen Venray; 10 Hay Camps Venray.

 

Reuver  12 januari  kampioenschap

1 Hans Thijs Oploo; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Mart Parren Weert; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Jan Reinders Neer; 7 Piet Willemsen Oirlo; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10  Bert van Zantvoort Weert.


Bergen 19 januari

1 Hans Thijs Oploo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Piet Willemsen Oirlo; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Louis Leenen Nederweert; 6 Jan Reinders Neer; 7 Guus Relouw Bergen; 8 Jos Korsten Panningen; 9 Hay Camps Venray; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn.

 

Velden  26 januari

1 Hans Thijs Oploo; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Piet Willemsen Oirlo; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Alwin Opbroek Lottum; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 T. van der Pas Melderslo.

 

1986/1987

Echt  19 oktober

1 Piet Willemsen Oirlo; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Jos Korsten Panningen; 6 T. van der Pas Melderslo; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Hay Camps Venray; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

   

Someren Heide  25 oktober

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Thijs van Asten Ysselsteyn; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Alwin Opbroek Lottum; 8 Hay Camps Venray; 9 Piet Engbersen Venary; 10 Piet Coumans Someren.

 

Heythuysen  2 november

1 Piet Willemsen Oirlo; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Jan Jordans Landhorst; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 T. van der Pas Melderslo; 9 Jan Reinders Neer; 10 Jos Korsten Panningen.

 

St.Anthonis  9 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Jos Korsten Panningen; 9 T. van der Pas Melderslo; 10 L.Koks Cuyk.

 

Nederweert  16 november

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Theo Heijnen Maashees; 6 Thijs van Asten Ysselsteyn; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Jos Korsten Panningen; 9 T. van der Pas Melderslo; 10 Jos Lamber Blerick.

 

Meijel  30 november

1 Theo Heijnen Maashees; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Piet Willemsen Oirlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 T. van der Pas Melderslo; 9 Jos Lamber Blerick; 10 M.Hendrikx Maashees.

 

Blerick  7 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Thijs van Asten Ysselsteyn; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Jos Korsten Panningen; 7 T. van der Pas Melderslo; 8 Ed Wanten Hout Blerick; 9 Jos Lamber Blerick; 10 Alwin Opbroek Lottum.

 

Reuver  14 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 T. van der Pas Melderslo; 4 Jos Korsten Panningen; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Ed Wanten Hout Blerick; 8 Alwin Opbroek Lottum; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10 Jos Lamber Blerick.

 

Oostrum  14 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Piet Willemsen Oirlo; 3 Theo Heijnen Maashees; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Thijs van Asten Ysselsteyn; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Jos Lamber Blerick.

 

Deurne  26 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Piet Willemsen Oirlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Ton  van der Pas Melderslo; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

 

Montfort  28 december

1 Louis Leenen Nederweert; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Piet Willemsen Oirlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Ton  van der Pas Melderslo; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 Hans van Bavel ST.Anthonis; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

 

Velden  4 januari  Kampioenschap

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Piet Willemsen Oirlo; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Alwin Opbroek Lottum; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

 

Ysselsteyn  11 januari

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Wil Brouwers America; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Ton  van der Pas Melderslo; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Alwin Opbroek Lottum; 8 Gerrit Janssen Horst; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

 

Lottum  18 januari

1 Wil Brouwers America; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Ton van der Pas Melderslo; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Gerrit Janssen Horst; 8 Alwin Opbroek Lottum; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

 

1987/1988

Vlierden  18 oktober

1 Leo Weijers Baarlo; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Huub Faasen Blerick;4 Gerard Keijsers Kessel.

 

Echt  25 oktober

1 Wil Brouwers America; 2 Louis Leenen Nederweert; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Lot Engelen Sterksel; 5 Huub Geraads Reuver; 6 T. van der Pas Melderslo; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Theo Verhees Deurne; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Theo Heijnen Maashees.

      

Bergen  1 november

1 Wil Brouwers America; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Huub Geraads Reuver; 5 T. van der Pas Melderslo; 6 Thijs van Asten Ysselsteyn; 7 Theo Verhees Deurne; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Chris Kuypers Deurne; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

 

Heythuysen  8 november

1 Wil Brouwers America; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Lot Engelen Sterksel; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Piet van Asten Ysselsteyn; 6 Piet Willemsen Oirlo; 7 Ton  van der Pas Melderslo; 8 Huub Geraads Reuver; 9 Theo Verhees Deurne; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

 

Nederweert   15 november

1 Wil Brouwers America; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 T. van der Pas Melderslo; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Piet van Asten Ysselsteyn; 7 Theo Heijnen Maashees; 8 Ed Wanten Hout Blerick; 9 Theo Verhees Deurne; 10 Petran Lichteveld Blerick.

 

Meijel  22 november

1 Wil Brouwers America; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 Huub Geraads Reuver; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5 Thijs van Asten Ysselsteyn; 6 Theo Verhees Deurne; 7 Jos Korsten Panningen; 8 Theo Heijnen Maashees; 9 Petran Lichteveld Blerick; 10 Chris Kuypers Deurne.

 

Stramproy  29 november

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Wil Brouwers America; 3 T. van der Pas Melderslo; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Theo Verhees Deurne; 7 Petran Lichteveld Blerick; 8 Piet van Asten Ysselsteyn; 9 Henny van Dijk Baarlo; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn.

 

Beesel  6 december

1 Wil Brouwers America; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 H.Geraads Reuver; 4 T. van der Pas Melderslo; 5 Petran Lichteveld Blerick; 6 Jos Korsten Panningen; 7 Gerrit Janssen Horst; 8 Theo Heijnen Maashees; 9 Hay Camps Venray; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

 

Oostrum  13 december

1 Wil Brouwers America; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Huub Geraads Reuver; 4 Piet van Asten Ysselsteyn; 5 Ton van der Pas Melderslo; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Petran Lichteveld Blerick; 8 Hay Camps Venray; 9 Gerrit Janssen Horst; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn.

 

Lottum 20 december

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Wil Brouwers America; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Louis Leenen Nederweert; 6 Hay Camps Venray; 7 Ton van der Pas Melderslo; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Gerrit Janssen Horst; 10 Frank van Bakel Deurne.

 

Deurne  26 december

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Wil Brouwers America; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Ton van der Pas Melderslo; 6 Theo Verhees Deurne; 7 Petran Lichteveld Blerick; 8 Hay Camps Venray; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Ed Wanten Hout Blerick.

 

Ysselsteyn  3 januari

1 Wil Brouwers America; 2 Peter van de Laar Eindhoven; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Petran Lichteveld Blerick; 6 Huub Geraads Reuver; 7 Hay Camps Venray; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Theo Verhees Deurne; 10 Jos Korsten Panningen.

 

Blerick  10 januari   Kampioenschap

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Piet van Asten Ysselsteyn; 3 Huub Geraads Reuver; 4 Gerit Janssen Horst; 5 Petran Lichteveld Blerick; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 Louis Leenen Nederweert; 8 Ton van der Pas Melderslo; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Theo Verhees Deurne.

    

Helenaveen  17 januari  Org. Amateursport Someren.

1 Albert Pieters Eindhoven; 6 Louis Leenen Nederweert; 14 Jos Korsten Panningen.


 Velden  24 januari

1 Wil Brouwers America; 2 Huub Geraads Reuver; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Louis Leenen Nederweert; 5 Hay Camps Venray; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Jos Korsten Panningen; 8 Petran Lichteveld Blerick; 9 Ton van der Pas Melderslo; 10 Gerrit Janssen Horst.

 

1988/1989

Echt  30 oktober

1 Wil Brouwers America; 2 Huub Geraads Reuver; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Jean-Claude Fabri België; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Theo Verhees Deurne; 9 Lot Engelen Sterksel; 10 Piet van Asten Ysselsteyn; 11 Chris Kuypers Deurne; 12 Michel Willemsen Oirlo; 13 Jan Peeten Baarlo; 14 Lègeune Faasen Velden; 15 Piet Engbersen Venray.

   

Baarlo  6 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Lègeune Faasen Velden; 5 Wil Brouwers America; 6 Huub Geraads Reuver; 7 Petran Lichteveld Blerick; 8 Piet van Asten Ysselsteyn; 9 Michel Willemsen Oirlo; 10 Theo Verhees Deurne; 11 Chris Kuypers Deurne; 12 Lot Engelen Sterksel; 13 Jan Peeten Baarlo; 14 Allard Jacobs Venray; 15 Piet Engbersen Venray.

 

Nederweert  13 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Wil Brouwers America; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Huub Geraads Reuver; 6 Lègeune  Faasen Velden; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Frank van Bakel Deurne; 9 Lot Engelen Sterksel; 10 Piet van Asten Ysselsteyn.

 

Meijel  20 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Huub Geraads Reuver; 3 Wil Brouwers America; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Petran Lichteveld Blerick; 6 Piet van Asten Ysselsteyn; 7 Frank van Bakel Deurne; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Lègeune  Faasen Velden.

 

Beesel  27 november

1 Wil Brouwers America; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Petran Lichteveld Blerick; 5 Lègeune Faasen Velden; 6 Huub Geraads Reuver; 7 Piet van Asten Ysselsteyn; 8 Theo Verhees Deurne; 9 J.Bottelberg België; 10 Hans van Bavel St.Anthonis.

 

Stramproy  4 december

1 Wil Brouwers America; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Piet van Asten Ysselsteyn; 5 Huub Geraads Reuver; 6 Lègeune Faasen Velden; 7 Louis Leenen Nederweert; 8 Petran Lichteveld Blerick; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Frank van Bakel Deurne.

 

Oostrum  11 december  Koppelcross met Hardlopers

1 Leo Weijers Baarlo/ Peter Scheres Venray; 2 Gerard Keijsers Kessel/ Léon Dorssers Venray; 3 Arno Schoenmakers Eindhoven/ Godfried Dorssers Venray; 4 Peter van de Laar Eindhoven/ Leo Snellen Horst; 5 Fiel Lamber Baarlo/ Mart van Rooy Venray.

 

Velden  18 december

Wil Brouwers America; 2 Lègeune Faasen Velden; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 Piet van Asten Ysselsteyn; 5 Huub Geraads Reuver; 6 Petran Lichteveld Blerick; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Chris Kuypers Deurne; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Michel Willemsen Oirlo.

 

Deurne  26 december

1 Piet van Asten Ysselsteyn; 2 Wil Brouwers America; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Lègeune Faasen Velden; 6 Peter van de Laar Eindhoven; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Chris Kuypers Deurne; 9 Frank van Bakel Deurne; 10 Jan van Boxtel Mill.

Wil Brouwers stopt na deze wedstrijd als Wielrenner/Veldrijder na een geweldige carrière.

 

Blerick  1 januari

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Lègeune Faasen Velden; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Petran Lichteveld Blerick; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Henk Smits Baarlo; 9 Ronald van Laar Venray; 10 Hay Camps Venray.

      

Oostrum  8 januari  Kampioenschap

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Piet van Asten Ysselsteyn; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Thijs van Asten Ysselsteyn; 8 Chris Kuypers Deurne; 9 Ronald van Laar Venray; 10 Jan Peeten Baarlo.

 

Ysselsteyn  15 januari

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Piet van Asten Ysselsteyn; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Huub Geraads Reuver; 5 Jan Peeten Baarlo; 6 Lègeune Faasen Velden; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Freek Aartsen Son; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10 Theo Verhees Deurne.

 

Eindhoven  22 januari

1 Peter van de Laar Eindhoven; 2 Piet van Asten Ysselsteyn; 3 Lègeune Faasen Velden; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Petran Lichteveld Blerick; 7 Freek Aartsen Son; 8 Jan Peeten Baarlo; 9 Hay Camps Venray;  

 

Helenaveen  29 januari  Org. Amateursport Ned.

1 Willy Rooyakkers Asten; 3 Leo Weijers Baarlo; 7 Huub Faasen Blerick; 8 Gerard Keijsers Kessel.

 

Deurne  12 februari   Koppelcross met Hardlopers

1 Frank van Bakel Deurne; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Theo Verhees Deurne; 5 Thijs van Asten Ysselsteyn; 7 Petran Lichteveld Blerick; 8 Gerard Keijsers Kessel.

De namen van de hardlopers zijn niet bekend.

   

1989/1990

Someren Heide  8 oktober  Org.Amateursport  Ned.

1 Mart van Kessel Deurne; 2 J.Stabel Best; 3 van Ham Winterle; 4 van Gils Westelbeers; 5 Frank van Bakel Deurne; 6 Ruud Wilting Winterle; 7 van Rens Baarlo; 8 Petran Lichteveld Blerick; 9 Lègeune Faasen Velden; 10 Vennix Oostelbeers.

   

Vlierden  15 oktober  Org.Amateursport Ned.

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 van Rens Baarlo; 4 Frank van Bakel Deurne; 5 Lègeune  Faasen Velden; 6 De Ruiter Oss; 7 van den Bosch Oerle; 8 Marty Beijers Deurne; 9 Vermulst Gemert; 10 Buijl Veldhoven.

 

Best  22 oktober   Org.Amateursport Ned.

1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Lègeune Faasen Velden; 4 van de Ven; 5 Gerard Keijsers Kessel.

 

Liessel  28 oktober  Org. Wielercomité Liessel

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Jo Heesbeen; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Huub Faasen Blerick; 6 Willy Rooyakkers Asten; 7 Leo Weijers Baarlo.

 

Helenaveen  29 oktober  Org.Amateursport Ned.

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Huub Faasen Blerick; 3 Arno Schoenmakers Eindhoven; 4 Vennix Oostelbeers; 5  Gerard Remery Someren; 6 van Ooyen Deurne; 7 Chris Kuypers Deurne; 8 Piet van Asten Ysselsteyn; 9 Ilya Velter Baexem; 10 J.Mertens Gemert.

 

Reuver  5 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Lègeune Faasen Velden; 4 Henri Maatje Nuenen; 5 Arno Schoenmakers Eindhoven; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Maurice Engbersen Venray; 8 Frank van der Heijden Deurne; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Marty Beijers Deurne.

 

Nederweert  12 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Lègeune Faasen Velden; 5 Henri Maatje Nuenen; 6 Maurice Engbersen Venray; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Mart Parren Ell; 9 Frank van der Heijden Deurne; 10 Henk Botterhuis Sambeek; 11 Gerard Remery Someren;12 Theo Verhees Deurne.

 

Meijel  19 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 Henri Maatje Nuenen; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Ilya Velter Baexem; 8 Frank van Rens Baarlo; 9 Gerard Remery Someren; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn.

 

Mierlo  26 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2

 

Stramproy  3 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Henri Maatje Nuenen; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Lègeune Faasen Velden; 8 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 9 Ilya Velter Baexem; 10 Jan Peeten Baarlo.

   

Oostrum  9 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Lègeune Faasen Velden; 5 Maurice Engbersen Venray; 6 Frank van Bakel Deurne; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Jan peeten Baarlo; 9 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 10 Lot Engelen Sterksel.

 

Baarlo  17 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Rick van Dijk  Baarlo; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Leugène Faasen Velden; 5 Henri Maatje Nuenen; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Mart Parren Ell; 9 Frank van Rens Baarlo; 10 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven.

 

Blerick  24 december

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Leugène Faasen Velden; 5 Mart Parren Ell; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Henri Maatje Nuenen; 8 Michel Willemsen Oirlo; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Chris Kuypers Deurne.

 

Nuenen  26 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Henk van Summeren Oirschot; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Petran Lichteveld Blerick; 5 Mart Parren Ell; 6 Maurice Engbersen Venray; 7 Henri Maatje Nuenen; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Leo Pots Deurne; 10 Michel Willemsen Oirlo.

 

Eindhoven  Woensel   30 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Frank van Bakel Deurne; 3 Maurice Engbersen Venray; 4 Petran Lichteveld Blerick; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Leugéne Faasen Velden; 7 Michel Willemsen Oirlo; 8 Hay Camps Venray; 9 Piet Engbersen Venray.

 

Ysselsteyn  31 december

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Leugène Faasen Velden; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Michel Willemsen Oirlo; 5 Gerard Remery Someren; 6 Maurice Engbersen Venray; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Chris Kuypers Deurne; 10 Frank van Rens Baarlo.

.

Eindhoven   Tongelre 7 januari   Kampioenschap

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Frank van Bakel Deurne; 4 Peter van de Laar Eindhoven; 5  Petran Lichteveld Blerick; 6 Henri Maatje Nuenen; 7  Lot Engelen Sterksel; 8 Maurice Engbersen Venray; 9  Leugène Faasen Velden; 10 Mart Parren Ell.

     

Velden  14 januari

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 Leugène Faasen Velden; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Mart Parren Ell; 8 Frank van der Heijden Deurne; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Michel Willemsen Oirlo.

 

Tungelroy  21 januari

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Peter van de Laar Eindhoven; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Gerard Remery Someren; 6 Maurice Engbersen Venray; 7 Leugéne Faasen Velden; 8 Chris Kuypers Deurne; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 Michel Willemsen Oirlo.

 

Roermond  28 januari

1 Petran Lichteveld Blerick; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Michel Willemsen Oirlo;