Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden amateurs  top 10  1980-1985 

1980/1981

Echt  Achter Eroba-fabriek 26 oktober

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Jo Martens Deurne; 4 R. van Hooven België; 5 Mart Parren Weert; 6 Jos Lamber Blerick; 7 André Peperkamp Vierlingsbeek; 8 Ton Miggels Belfeld; 9 Twan Verstappen Meijel; 10 Frans Moll Helmond; 11 Fiel Lamber Blerick; 12 Had Graat Meijel;  13 Harrie Horstermans Venray; 14 Rob van Haaren Venlo; 15 Pieter Thielen Oirlo.   

Echt  Kranenbroek  2 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Jo Martens Deurne; 3 Mart Parren Weert; 4 Jos Lamber Blerick; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek; 6 Huub Konings Asten; 7 Had Graat Meijel; 8 Ton Miggels Belfeld; 9 Fiel Lamber Blerick; 10 Toon van Lankveld De Rips; 11 Jan van Boxtel Mill; 12 Herman Crins Beesel; 13 H.Moors Tongeren B.; 14 Frans Moll Helmond; 15 Gerard Keijsers Kessel. 

Deurne  St.Jozef  8 november

1 Jo Martens Deurne; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Mart Parren Weert; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek; 6 Piet Steyvers Helmond; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Had Graat Meijel; 9 Frans Moll Helmond; 10 Herman Crins Beesel; 11 Jan Reinders Reuver; 12 Harrie Horstermans Venray; 13 Ton Miggels Belfeld; 14 Fiel Lamber Blerick; 15 Pieter Thielen Oirlo. 

Diergaarde  9 november

1 Mart Parren Weert; 2 Jo Martens Deurne; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Jos Lamber Blerick; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Huub Konings Asten; 8 J.Opdorp Oosterhout; 9 Herman Crins Beesel; 10 Ton Miggels Belfeld; 11 Piet Steyvers Helmond; 12 Andrechts Oosterhout; 13 Jan van Boxtel Mill; 14 Fiel Lamber Blerick; 15 Edy Jorissen Weert. 

Deurne St.Jozef 2  15 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Jo Martens Deurne; 3 Mart Parren Weert; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek; 6 Piet Steyvers Helmond; 7 Herman Crins Beesel; 8 Jan van Boxtel Mill; 9 Frans Moll Helmond; 10 Peter Volleberg Wanssum; 11 Fiel Lamber Blerick; 12 Jos Lamber Blerick; 13 Ton Miggels Belfeld; 14 Pieter Thielen Oirlo;15 Ben van der Kruys Helmond. 

Nederweert  16 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Jo Martens Deurne; 3 Mart Parren Weert; 4 Jos Lamber Blerick; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Herman Crins Beesel; 8 Fiel Lamber Blerick; 9 Piet Steyvers Helmond 10 Had Graat Meijel; 11 Toon van Lankveld De Rips; 12 Ton Miggels Belfeld.   

Deurne St.Jozef 3  22 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Jo Martens Deurne; 4 Mart Parren Weert; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Piet Steyvers Helmond; 7 André Peperkamp Vierlingsbeek; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Herman Crins Beesel; 11 Had Graat Meijel; 12 Jan Reinders Reuver; 13 Pieter Thielen Oirlo; 14 Harrie Horstermans Venray. 

Hingen  Echt  23 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Jo Martens Deuirne; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Herman Crins Beesel; 5 Huub Konings Asten; 6 Piet Steyvers Helmond; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 Peter Volleberg Wanssum; 9 Had Graat Meijel; 10 Fiel Lamber Baarlo; 11 Edy Jorissen Weert; 12 Ton Miggels Belfeld; 13 Jan Reinders Reuver; 14 Harrie Daams Dommelen; 15 Henk van Oorschot Bergeijk. 

Wanroy  30 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 jo Martens Deurne; 3 Huub Konings Asten; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Ruud Pots America; 7 Mart Parren Weert; 8 Ton Miggels Belfeld; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Harrie Horstermans Venray; 11 Pieter Thielen Oirlo. 

Meijel  7 december

1 Jo Martens Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Mart van Kessel deurne; 4 Mart Parren Weert; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Huub Konings Asten; 7 Ruud Pots America; 8 André Peperkamp Vierlingsbeek; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Herman Crins Beesel; 11 Had Graat Meijel; 12 Ton Miggels Belfeld; 13 Pieter Thielen Oirlo; 14 Arno Schoenmakers Eindhoven; 15 Ger Hendriks Meijel. 

Oostrum  14 december

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Jo Martens Deurne; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Mart Parren Weert; 6 André Peperkamp Vierlingsbeek; 7 Herman Crins Beesel; 8 Huub Konings Asten; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Peter Volleberg Wanssum; 11 Pieter Thielen Oirlo; 12 Had Graat Meijel; 13 Ton Miggels Belfeld. 

Montfort   21 december

1 Jo Martens Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Ruud Pots America; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Herman Crins Beesel; 8 Pieter Thielen Oirlo; 9 Had Graat Meijel; 10 Hein Kuipers Echt; 11 Peter Volleberg Wanssum; 12 Martin van de Weijer Milheeze; 13 H. Relou Milheeze; 14 Gerard Keijsers Kessel; 15 Ben van der Kruys Helmond. 

Deurne  26 december   Kampioenschap

1 Jo Martens Deurne; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Mart Parren Weert; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek; 6 Ruud Pots America; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Had Graat Meijel; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Huub Konings Asten; 11 Herman Crins Beesel; 12 Piet Engbersen Venray; 13 H.Relou Milheeze;14 Peter Volleberg Wanssum; 15 Harrie Horstermans Venray.

Kampioen

1 Jo Martens Deurne; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Gerrit Janssen Horst.     

Blerick  28 december

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Jo Martens Deurne; 3 Mart Parren Weert; 4 Jos Lamber Blerick; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Huub Konings Asten; 8 Herman Crins Beesel; 9 Had Graat Meijel; 10 Ton Miggels Belfeld;  11 Piet Engbersen Venray; 12 Martin  van de Weijer Milheeze; 13 Peter Volleberg Wanssum; 14 Harrie Horstermans Venray; 15 Gerard Keijsers Kessel. 

Weert  4 januari

1 Jo Martens Deurne; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Mart Parren Weert; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Huub Konings Asten; 7 Had Graat Meijel; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Hein Kuipers Echt; 10 Frans Kessels Ospel; 11 Gerard Keijsers Kessel; 12 T.van Meijel Griensveen; 13 Martin van de Weijer Milheeze; 14 Rien van der Heijden Schaik. 

1981/1982

Echt  25 oktober

1 Mart van Kessel Deurne; 2 André Peperkamp Vierlingsbeek; 3 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 4 Had Graat Meijel; 5 Herman Crins Beesel; 6 Ruud Pots Deurne; 7 Peter Volleberg Wanssum; 8 Jos Lamber Venlo; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Jan van der Leeuw Maastricht; 11 H.van Haren Venlo; 12 Rien van der Heijden Schaik; 13 H.Relou Milheeze; 14 Piet Engbersen Venray; 15 Fiel Lamber Baarlo.   

Nederweert  1 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 5 Mart Parren Weert; 6 Ruud Pots Deurne; 7 Herman Crins Beesel; 8 Jos Lamber Venlo; 9 Toon van Lankveld De Rips; 10 Had Graat Meijel; 11 René van der Linden Helmond; 12 Wim van Mierlo Weert; 13 Peter Volleberg Wanssum; 14 Ton Bruynaers Budel; 15 Jan van der Leeuw Maastricht. 

Montfort  8 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Ruud Pots Deurne; 5 Had Graat Meijel; 6 Jos Lamber Venlo; 7 Mart Parren Weert; 8 Ton Miggels Belfeld; 9 Herman Crins Beesel; 10 Fiel Lamber Baarlo; 11 H. van Haren Venlo; 12 Gerard Keijsers Kessel; 13 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 14 Ton Bruynaers Budel; 15 H.Relou Milheeze. 

Pey  Echt  15 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 5 Ruud Pots Deurne; 6 Herman Crins Beesel; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Had Graat Meijel; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Ton Miggels Belfeld; 11 Toon van Lankveld De Rips; 12 René van der Linden Helmond; 13 Rien van der Heijden Schaik; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven. 

Diergaarde   21 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Theo van de Velde Rijsbergen; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Mart Parren Weert; 6 Had Graat Meijel; 7 A. van Opdorp Bavel; 8 Ruud Pots Deurne; 9 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 10 Jos Lamber Venlo; 11 Ton Bruynaers Budel; 12 H.Embrechts Bavel; 13 René van der Linden Helmond; 14 Fiel Lamber Baarlo; 15 Gerard Keijsers Kessel. 

Pey Echt  2  29 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Jos Lamber Venlo; 5 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 6 Ruud Pots Deurne; 7 Had Graat Meijel; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Herman Crins Beesel; 10 Ton Bruynaers Budel; 11 René van der Linden Helmond; 12 Jan Reinders Reuver; 13 Gerard Keijsers Kessel; 14 Rien van der Heijden Schaik; 15 Jos Vestjens Neer. 

Oostrum  6 december

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 5 Had Graat Meijel; 6 Jos Lamber Venlo; 7 Peter Volleberg Wanssum; 8 Ruud Pots Deurne; 9 Herman Crins Beesel; 10 Jan Reinders Reuver; 11 Christ Nelemans Deurne; 12 Frans Kessels Ospel; 13 Gerard Keijsers Kessel; 14 Peter van Zantvoort Weert;15 Fiel Lamber Baarlo. 

Meijel  13 december   Kampioenschap

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Had Graat Meijel; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Herman Crins Beesel; 8 Jos Lamber Venlo; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Jac van Kessel Deurne; 11 Martin  van de Weijer Milheeze; 12 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 13 Jos Vestjens Neer; 14 Jan Reinders Reuver; 15 Ton Miggels Belfeld.

Deurne  26 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Ruud Pots Deurne; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Had Graat Meijel; 6 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 7  Jos Lamber Venlo; 8 Herman Crins Beesel; 9 H.Relou Milheeze; 10 Fiel Lamber Baarlo; 11 Gerard Keijsers Kessel; 12 Toon van Lankveld De Rips; 13 Christ Nelemans Deurne; 14 Jos Vestjens Neer; 15 Rien van de Heijden Schaik. 

Reuver  27 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Had Graat Meijel; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 Jos Lamber Venlo; 7 Herman Crins Beesel; 8 Ruud Pots Deurne; 9 Jan Reinders Reuver; 10 Frans Hamelinck Deurne; 11 Gerard Keijsers Kessel; 12 Jos Vestjens Neer; 13 Ton Miggels Belfeld; 14 H.Relou Milheeze; 15 Rien van der Heijden Schaik. 

Horn   1 januari

1 André Peperkamp Vierlingsbeek; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Jos Lamber Venlo; 5 Jan Reinders Reuver; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Jos Vestjens Neer; 8 H. van Haren Venlo; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Gerard Keijsers Kessel; 11 Henk Hartjes Waalre; 12 H.Relou Milheeze; 13 Rien van der Heijden Schaik; 14 H.Beckers Meijel; 15 Albert van der Leeuw Sittard. 

     Andre Peperkamp vóór Mart van Kessel  

Blerick Boekend 3 januari

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jos Lamber Venlo; 4 Ruud Pots Deurne; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 H. van Haren Venlo; 10 Jan Reinders Neer; 11 Jos Vestjens Neer; 12 Herman Crins Beesel; 13 Ton Miggels Belfeld; 14 H.Relou Milheeze; 15 Toon van Lankveld De Rips. 

Asten  10 januari

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Ruud Pots Deurne; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Had Graat Meijel; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Rien van der Heijden Schaik; 9 Henk Hartjes Waalre; 10 Jos Vestjens Neer;  11 Peter van Zantvoort Weert; 12 Toon van Lankveld De Rips; 13 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 14 H.Relou Milheeze; 15 Frank van Zantvoort Weert. 

Wanroy  17 januari

1 Jac  van Kessel Deurne; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Ruud Pots Deurne; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Henk Botterhuis Sambeek; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Huub Konings Asten; 10 René van der Linden Helmond; 11 Jos Vestjens Neer; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13 H.Relou Milheeze; 14 Had Graat Meijel; 15 Huub van de Werf Helenaveen. 

1982/1983

Echt  31 oktober

1 Leo Pots Deurne; 2 Ruud Pots America; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Mart van Kessel Deurne; 5 Jos Lamber Venlo; 6 André Peperkamp Vierlingsbeek; 7 Henk Botterhuis Sambeek; 8 Jan Reinders Neer; 9 N.N.; 10 Gerard Keijsers Kessel; 11 Huub van de Werf Deurne; 12 Rien Kums Budel; 13 Jan van der Leeuw Maastricht; 14 Ton Bruynaers Budel; 15 Rien van der Heijden Schaik; 16 Jan Ubachs Amstenrade; 17 K.Geerts Stiphout; 18 Bart Boonen Neer; 19 Ed Lenssen Roermond; 20 H.Relou Milheeze.   

Diergaarde  6 november

1 Ruud Pots America; 2 Leo Pots Deurne; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 H.Embregts Bavel; 5 A. van Ginniken Bavel; 6 F. van Hooydonk Bavel 7 A.Bruynaers Budel; 8 Gerrit Janssen Horst; 9 Jan Reinders Neer; 10 Henk Botterhuis Sambeek; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 R.Mols Rijen; 13 Klaas Beutelaar Rijen; 14 René van der Linden Helmond; 15 . 

St.Anthonis 7 november

1 Leo Pots Deurne; 2 Ruud Pots America; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Henk Botterhuis Sambeek; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 Jos Lamber Venlo; 9 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 10 Christ Nelemans Deurne; 11 Huub van de Werf Deurne; 12 Bart Boonen Neer; 13 Jan Reinders Neer; 14 Rien Kums Budel; 15 Rien van der Heijden Schaik. 

Pey  Echt  14 november

1 Ruud Pots America; 2 Leo Pots Deurne; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Henk Botterhuis Sambeek; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Mart van Kessel Deurne; 8 Bart Boonen Neer; 9 Huub van de Werf Deurne; 10 Jan Reinders Neer; 11 Jos Lamber Venlo; 12 Gerard Keijsers Kessel; 13 Ed Lenssen Roermond; 14 Jan Ubachs Amstenrade; 15 Karel Tinnemans Someren. 

Nederweert  21 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Leo Pots Deurne; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Ruud Pots America; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek; 6 Henk Botterhuis Sambeek; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Jos Lamber Venlo; 9 Jan Reinders Neer; 10 Jac Reuvers Heythuysen; 11 Gerard Keijsers Kessel; 12 H.Relou Milheeze; 13 Math Hendrix Weert; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Huub van de Werf Deurne. 

Reuver  28 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Leo Pots Deurne; 5 Ruud Pots America; 6 Jos Lamber Venlo; 7 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Bart Boonen Neer; 10 Ed Lenssen Roermond; 11 Peter van Zantvoort Weert; 12 Ton Bruynaers Budel; 13 Gerard Keijsers Kessel; 14 Rien van der Heijden Schaik; 15 H.Relou Milheeze. 

Montfort  5 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Ruud Pots America; 5 Bart Boonen Neer; 6 Jos Lamber Venlo; 7 Ton Bruynaers Budel; 8 Jan Reinders Neer; 9 Jo Scholten Schalbruch Dld.; 10 Herman Crins Beesel; 11 M. van de Weijer Milheeze; 12 Jan Ubachs Amstenrade; 13 Jac Reuvers Heythuysen; 14 Peter van Zantvoort Weert; 15 Christ Nelemans Deurne.  

Meijel  12 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Leo Pots Deurne; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Ruud Pots America; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Jan Reinders Neer; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Bart Boonen Neer; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Ton Bruynaers Budel; 11 Jos Lamber Venlo. 

Wanroy  19 December

1 Mart van Kessel Deurne; 2 André Peperkamp Vierlingsbeek; 3 Leo Pots Deurne; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jos Lamber Venlo; 6 Bart Boonen Neer; 7 Huub van de Werf Deurne; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Gerard Keijsers Kessel; 11 Rien van der Heijden Schaik; 12 Martin van de Weijer Milheeze; 13 Ed Lenssen Roermond; 14 K.Geerts Stiphout; 15 Piet Coumans Someren. 

Deurne  26 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Leo Pots Deurne; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 5 Ruud Pots America; 6 Jos Lamber Venlo; 7 Jan Reinders Neer; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Bart Boonen Neer; 10 Rien van der Heijden Schaik; 11 Gerard Keijsers Kessel; 12 Peter van Zantvoort Weert; 13  Ed Lenssen Roermond; 14 Jan van Boxtel Mill; 15 Henk de Hey Heerlen. 

Roermond  2 januari

1 Mart van Kessel Deurne; 2 André Peperkamp Vierlingsbeek; 3 Mart Parren Weert; 4 Bart Boonen Neer; 5 Leo Pots Deurne; 6 Jan van Boxtel Mill; 7 Jos Lamber Venlo; 8 Hans Thijs Vierlingsbeek; 9 Ed Lenssen Roermond; 10 Peter van Zantvoort Weert; 11 Gerard Keijsers Kessel. 

Echt  9 januari   Kampioenschap

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Mart Parren Weert; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Leo Pots Deurne; 5 Jan Reinders Neer; 6 Peter van Zantvoort Weert; 7 Jan Ubachs Amstenrade; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Hans Thijs Oploo; 10 Jan van Boxtel Mill; 11 Gerard Keijsers Kessel; 12 Piet Engbersen Venray; 13 Piet Coumans Someren; 14 Rien van der Heijden Schaik.   

Nuenen  16 januari

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Mart Parren Weert; 3 Leo Pots Deurne; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Jan van Boxtel Mill; 6 Bart Boonen Neer; 7 Peter van Zantvoort Weert; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Hans Thijs  Oploo; 10 Gerard Keijsers Kessel; 11 Ed Lenssen Roermond; 12 Ton Gruyters Mierlo; 13 Henk Hartjes Waalre; 14 Martin  van de Weijer Milheeze; 15 Piet Engbersen Venray. 

Oostrum  23 januari

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Leo Pots Deurne; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 6 Hans Thijs Oploo; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Bart Boonen Neer; 10 Martin van de Weijer Milheeze; 11 Jan Reinders Neer; 12 Gerard Keijsers Kessel; 13 Ed Lenssen Roermond; 14 Rien van der Heijden Schaik; 15 Henk Botterhuis Sambeek. 

Jaarklassement

1 Mart van Kessel  111 punten; 2 Leo Pots 110; 3 André Peperkamp 105; 4 Ruud Pots  71; 5 Gerrit Janssen  66; 6 Hans van Bavel  41; 7 Jos Lamber 37; 8 Bart boonen 35; 9 Mart Parren 32; 10 Jan Reinders  26.    

1983/1984

Heusden  23 oktober

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Hans Thijs Oploo; 4 Theo Verhees Deurne; 10 Piet Coumans Someren; 12 Pedro Vreeswijk Asten; 14 Leo Coumans Someren.

Echt  30 oktober

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 André Peperkamp Well; 4 Piet Hubers Beers; 5 Henk Botterhuis Sambeek; 6 Piet Muyzers Merselo; 7 J.Loonen Horst; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Jac Reuvers Heythuysen; 10 Piet Coumans Someren; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Ed Lenssen Roermond; 13 Leo Coumans Someren; 14 L.Koks Cuyk; 15 Fiel Lamber Baarlo.

       Mart van Kessel wint bij de Erobafabriek in Echt  1983

      

Diergaarde  5 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 A. van Ginneken Bavel; 4 André Peperkamp Well; 5 Mart Parren Weert; 6 Jos Loonen Horst;  7  Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Rien van der Heijden Schaik; 11 Ed Lenssen Roermond; 12 Jan van Boxtel Mill; 13 Piet Coumans Someren;14 Ton Miggels Belfeld; 15 Leo Coumans Someren. 

St.Anthonis  6 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 André Peperkamp Well; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Piet Hubers Beers; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Piet Muyzers Merselo; 7 Mart Parren Weert; 8 Jan van Boxtel Mill; 9 Leo Coumans Someren; 10 Piet Coumans Someren; 11 Rien van der Heijden Schaik; 12 Fiel Lamber Baarlo; 13 K.Geerts Stiphout; 14 René van der Linden Helmond; 15 G.Willems Cuyk. 

Nederweert  13 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 André Peperkamp Well; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Piet Hubers Beers; 7 Jos Loonen Horst; 8 Jac Reuvers Heythuysen; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Ed Lenssen Roermond. 

Wanroy  20 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 André Peperkamp Well; 3  Gerrit Janssen Horst; 4 Piet Hubers Beers; 5 Jos Loonen Horst; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Jan Jordans Landhorst; 8 Leo Coumans Someren; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Fiel Lamber Baarlo; 11 Bert van Zantvoort Weert; 12 Piet Coumans Someren; 13 Rien van der Heijden Schaik; 14 G.Willems Cuyk; 15 K.Geerts Stiphout. 

Reuver  26 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 André Peperkamp Well; 3 Piet Hubers Beers; 4 Jan Jordans Landhorst; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Jos Loonen Horst; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Piet Coumans Someren; 10 Fiel Lamber Baarlo; 11 Piet Muyzers Merselo; 12 Leo Coumans Someren; 13 Bart Hanssen Kessel; 14 Jan van Boxtel Mill; 15 Jan Reinders Neer. 

Montfort  27 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 André Peperkamp Well;  3 Jos Loonen Horst; 4 Jan Jordans Landhorst; 5 Bert van Zantvoort Weert; 6 Leo Coumans Someren; 7 Jan Reinders Neer; 8 Piet Muyzers Merselo; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Piet Coumans Someren; 11 Bart Boonen Neer; 12 Fiel Lamber Baarlo; 13 Rien van der Heijden Schaik; 14 Joop de Groot Venray; 15 Bert de Wijs Vlodrop. 

Meijel  4 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Piet Hubers Beers; 3 André Peperkamp Well; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Piet Muyzers Merselo; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Jan Jordans Landhorst; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Piet Coumans Someren; 11 Rien van der Heijden Schaik; 12 Leo Coumans Someren; 13 Frans Peeters Meijel; 14 Karel Geerts Stiphout; 15 Ton Miggels Belfeld. 

Blerick  11  december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 André Peperkamp Well; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Piet Hubers Beers; 5 Jan Jordans Landhorst; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Piet Muyzers Merselo; 8 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 Bart Hanssen Kessel; 11 J.Broeren ST.Michielsgestel; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Leo Coumans Someren; 14 Jan Reinders Neer. 

Someren  17 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 André Peperkamp Well; 3 Hans van Erp Oss; 4 Jan Jordans Landhorst; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Piet Hubers Beers; 8 Gerrit Janssen Horst; 9 Piet Muyzers Merselo; 10 Piet Coumans Someren; 11 Rien van der Heijden Schaik; 12 Fiel Lamber Baarlo; 13 Karel Geerts Stiphout; 14 Karel Tinnemans Someren; 15 Leo Coumans Someren. 

Nuenen  18 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Tonny Gruyters Lieshout; 4 Hans van Erp Oss; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Bert van Zantvoort Weert; 7 Piet Muyzers Merselo; 8 Jan Smits Nuenen; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Rien van der Heijden Schaik. 

Deurne  26 december

1 André Peperkamp Well; 2 Frans Hamelynck Deurne; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Piet Hubers Beers; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 Mart Parren Weert; 9 Piet Muyzers Merselo; 10 Hans Thijs Oploo; 11 H.Reijkers St.Michielsgestel; 12 Tonny Gruyters Lieshout; 13 Piet Coumans Someren; 14 Leo Coumans Someren; 15 Karel Geerts Stiphout.

Martin van Kessel is voor de rest van het seizoen uitgeschakeld door een polsbreuk in Nuenen.

   

Neerkant  1 januari Org.Amateursport Nederland

1 Jan Spetgens Someren; 2 Theo Verhees Deurne; 3 Bert van Zantvoort Weert; 12 Pedro Vreeswijk Asten; 14 Gerard Keijsers Kessel; 15 Ger Hendriks Meijel; 16 Piet Coumans Someren. 

Oostrum  8 januari  Kampioenschap

1 André Peperkamp Well; 2 Frans Hamelynck Deurne; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Hans Thijs Oploo; 5 Piet Coumans Someren; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Leo Coumans Someren; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Jan Jordans Landhorst; 11 Jan Reinders Neer; 12 Bart Hanssen Kessel; 13 Rien van der Heijden Schaik; 14 Piet Engbersen Venray; 15 Karel Tinnemans Someren.

Kampioen

1 André Peperkamp Well; 2 Frans Hamelynck Deurne; 3 Jac van Kessel Deurne.    

Pey Echt  15 januari

1 André Peperkamp Well; 2 Frans Hamelynck Deurne; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Hans Thijs Oploo; 5 Piet Muyzers Merselo; 6 Theo Verhees Deurne; 7 Piet Coumans Someren; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Leo Coumans Someren; 10 J.Madou Baarlo; 11 Rien van der Heijden Schaik; 12 Piet Engbersen Venray; 13 G.Meuleners Susteren; 14 Jos Schell Steyl. 

Sittard  22 januari

1 Theo Verhees Deurne; 2 Leo Coumans Someren; 3 Frans Hamelynck Deurne; 4 Piet Muyzers Merselo; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 R. van Herp Mopertingen B.; 7 Karel Tinnemans Someren; 8 Rien van der Heijden Schaik; 9 Piet Engbersen Venray; 10 Hans Thijs Oploo; 11 Jos Schell Steyl. 

1984/1985

Mierlo  14 oktober

1 Mart van Kessel Deurne; 2 P.Coehorst Tilburg; 3 Louis Leenen Nederweert; 4 D.Franssen Knegsel.

Mierlo  21 oktober

1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Jan Spetgens Someren; 3 Gerard Keijsers Kessel; 6 Piet Coumans Someren; 9 Leo Coumans Someren.

Echt  28 oktober

1 Frans Hamelynck Deurne; 2 André Peperkamp Berghem; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Hans Thijs Oploo; 5 Theo Verhees Deurne; 6 Jan Reinders Neer; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Jos Lamber Venlo; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Karel Tinnemans Someren; 11 Peter van Zantvoort Weert; 12 Leo Coumans Someren; 13 Piet Engbersen Venray; 14 Bart Hanssen Roermond; 15 Mart van Kessel Deurne.         

Diergaarde  3 november

1 J.Heesbeen Helvoirt; 2 Theo Verhees Deurne; 3 H.Gubbels Helvoirt; 4 André Peperkamp Berghem; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 K.Beutelaar Rijen; 7 L.Vriens Strijbeek; 8 Geertjan Nijssen Meijel; 9 Jos Lamber Venlo; 10 Jan Reinders Neer. 

Stevensbeek  4 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Theo Verhees Deurne; 3 Hans Thijs Oploo; 4 Frans Hamelynck Deurne; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Jos Lamber Venlo; 7 Leo Coumans Someren; 8 Jos Loonen Horst; 9 Jan Reinders Neer; 10 Peter van Zantvoort Weert. 

Someren  10 november

1 Frank Hamelynck Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Hans Thijs Oploo; 5 Jan Reinders Neer; 6 André Peperkamp Berghem; 7 Jos Lamber Venlo; 8 Jos Loonen Horst; 9 Piet Coumans Someren; 10 Leo Coumans Someren. 

Nederweert  11 november

1 Theo Verhees Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Hans Thijs Oploo; 4 Jos Lamber Venlo; 5 Peter van Zantvoort Weert; 6 Frans Hamelynck Deurne; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Jan Reinders Neer;  9 Guus Relouw Bergen; 10 Piet Coumans Someren. 

Wanroy  18 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Hans Thijs Oploo; 3 Theo Verhees Deurne; 4 André Peperkamp Berghem; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Jos Lamber Venlo; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 Leo Coumans Someren; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Hans van Bavel St.Anthonis. 

Heythuysen  25 november

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Theo Verhees Deurne; 3 Frans Hamelynck Deurne; 4 Hans Thijs Oploo; 5 André Peperkamp Berghem; 6 Gerrit Janssen Horst; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Jos Lamber Venlo; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 Piet Coumans Someren. 

Nuenen  2 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Hans Thijs Ospel; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Theo Verhees Deurne; 5 Jos Lamber Venlo; 6 Frans Hamelynck Deurne. 

Meijel  9 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Frans Hamelynck Deurne; 4 Hans Thijs Oploo; 5 Theo Verhees Deurne; 6 Jos Lamber Venlo; 7 Guus Relouw Bergen; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Jan Reinders Neer; 10 Peter van Zantvoort Weert. 

Reuver  16 december

1 Mart van Kessel deurne; 2 Hans Thijs Oploo; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 André Peperkamp Berghem; 5 Theo Heijnen Maashees; 6 Jan Reinders Neer; 7 Jos Lamber Venlo; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 Bert van Zantvoort Weert. 

Oostrum  23 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Hans Thijs Oploo; 3 Theo Heijnen Maashees; 4  Gerrit Janssen Horst; 5 André Peperkamp Berghem; 6 Jan Reinders Neer; 7 Frans Hamelynck Deurne; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Jos Lamber Venlo; 10 Jos Korsten Panningen; 11 Guus Relouw Bergen; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Leo Weijers Baarlo; 14 Karel Geerts Stiphout. 

Deurne  26 december

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Hans Thijs Oploo; 3 Theo Verhees Deurne; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Frans Hamelynck Deurne; 6 Guus Relouw Bergen; 7 Gerrit Janssen Horst; 8 Jos Lamber Venlo; 9 Peter van Zantvoort Weert; 10 Bert van Zantvoort Weert. 

Montfort  30 december

1 Theo Verhees Deurne; 2 Hans Thijs Oploo; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Frans Hamelynck Deurne; 5 Jos Lamber Venlo; 6 Theo Heijnen Maashees; 7 Guus Relouw Bergen; 8 Jan Reinders Neer; 9 Mart van Kessel Deurne; 10 Bert van Zantvoort Weert. 

Bergen  1 januari

1 Theo Verhees Deurne; 2 Theo Heijnen Maashees; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Guus Relouw Bergen; 5 Hans Thijs Oploo; 6 Frans Hamelynck Deurne; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Peter van Zantvoort Weert; 9 Jan Reinders Neer; 10 Jos Lamber Venlo; 12 Jos Korsten Panningen. 

Ysselsteyn  13 januari

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Jan Reinders Neer; 3 Theo Verhees Deurne; 4 Theo Heijnen Maashees; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Guus Relouw Bergen; 7 Bart Hanssen Roermond; 8 Piet Coumans Someren; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Leo Coumans Someren. 

Ysselsteyn  27 januari   Kampioenschap

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Frans Hamelynck Deurne; 3 Theo Verhees Deurne; 4 Gerrit Janssen Helden; 5 Theo Heijnen Maashees; 6 Jan Reinders Neer; 7 Jos Korsten Panningen; 8 Hans Thijs Oploo; 9 Jos Lamber Venlo; 10 Guus Relouw Bergen; 11 Leo Coumans Someren; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Ed Lenssen Roermond; 14 Twan Madou Baarlo; 5 Piet Engbersen Venray.