Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden amateurs  top 10  1975-1980

1975/1976

Berkelaar  Echt  9 november

1 Jos Lamber Blerick; 2 Paul van de Heuvel Montfort; 3 Pieter Martens Deurne;4 Fiel Lamber Baarlo; 5 Jef Drummen Valkenburg; 6 Fred Scheres Echt; 7 Frans Kessels Ospel; 8 Frans Frenken Ospel; 9 Henny Notermans Grevenbicht; 10 Peter Pijnenburg Neerkant; 11 Toon Timmermans Nederweert; 12 Mart Kessels Baarlo; 13 Huub Konings Asten; 14 Henk de Hey Heerlen; 15 Frans Sassen Belfeld.

Frans Kessels door het rulle zand 

Someren  16 november

1  Jef Drummen Valkenburg; 2 Paul van de Heuvel Montfort; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Pieter Martens Deurne; 5 Huub Konings Asten; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Piet Steyvers Helmond; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Jan Willemsen Neer; 10 Huub van de Werf Helenaveen; 11 Fred Scheres Echt; 12 Toon Timmermans Nederweert; 13 Tom Bakker Neerkant; 14 Frans Frenken Ospel; 15 John Passage Melick. 

Hingen  Echt  23 november

1 Jos Lamber Blerick; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 Peter Pijnenburg Neerkant; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Gerrit Janssen Leunen; 9 Huub van de Werf Helenaveen; 10 Toon Timmermans Nederweert; 11 John Passage Melick; 12 Huub Konings Asten; 13 Fred Scheres Echt; 14 Piet Steyvers Helmond; 15 Tom Bakker Neerkant. 

Asten  30  november

1 Jos Lamber Blerick; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Jef Drummen Sibbe; 4 Paul van de Heuvel Asenray; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Gerrit Janssen Horst; 8 Toon Timmermans Nederweert; 9 Piet Pijnenburg Neerkant; 10 Jan Willemsen Neer. 

Weert  7 december

1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Fiel Lamber Baarlo; 4 Jef Drummen Sibbe; 5 Paul van de Heuvel Asenray; 6 Huub Konings Asten; 7 Piet Steyvers Mierlo; 8 Piet Pijnenburg Neerkant; 9 Jan Willemsen Neer; 10 Toon Timmermans Nederweert; 11 Frans Kessels Ospel; 12 Tonny Reijnders Valkenswaard; 13 M.Kneffel B.; 14 Gerrit Visser Eindhoven; 15 Wil vaes Ospel.

Ysselsteyn  14 december

1 Jos Lamber Blerick; 2 Paul van de Heuvel Asenray; 3 Frans Kessels Ospel; 4 Toon Timmermans Nederweert; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Nico Brouwers Deurne; 8 Piet Pijnenburg Neerkant; 9 Jan Willemsen Neer; 10 Piet Steyvers Mierlo. 

Montfort  21 december

1 Jos Lamber Blerick; 2 Paul van de Heuvel Montfort; 3 Fiel Lamber Baarlo; 4 Piet Pijnenburg Neerkant; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Toon Timmermans Nederweert; 7 Frans Kessels Ospelk; 8 Huub Konings Asten; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Piet Vaes Ospel. 

Deurne  26 december

1 Jos Lamber Blerick; 2 Paul van de Heuvel Montfort; 3 Toon Timmermans Nederweert; 4 Piet Steyvers Helmond; 5 Huub Konings Asten; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Tom Bakker Neerkant; 8 Gerrit Janssen Leunen; 9 Peter Pijnenburg Neerkant; 10 Wil Brouwers Deurne. 

Blerick  28 december   Kampioenschap

1 Jos Lamber Blerick; 2 Paul van de Heuvel Montfort; 3 Toon Timmermans Nederweert; 4 Fiel Lamber Baarlo; 5 Piet Steyvers Helmond; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Peter Pijnenburg Neerkant; 8 Huub Konings Asten; 9 Jan Willemsen Neer; 10 Gerrit Janssen Leunen.

Koningsbosch  4 januari

1 Jan Spetgens Someren; 2  Jos Lamber Blerick; 3 Paul van de Heuvel Montfort; 4 Fiel Lamber Baarlo; 5 Frans Kessels Ospel; 6 Bert Hölzken Weert; 7 Toon Timmermans Nederweert; 8 Jan Willemsen Neer; 9 Frans Marcelissen Helden; 10 Ger Beurskens Haelen. 

Echt  11 januari

1 Jan Spetgens Someren; 2 Fiel Lamber Baarlo; 3 Gerrit Janssen Leunen; 4 Frans Kessels Ospel; 5 Toon Timmermans Nederweert; 6 Paul van de Heuvel Montfort; 7 Bert Hölzken Weert; 8 Frans Marcelissen Helden; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Fred Scheres Echt. 

Ospel  18 januari

1 Jan Spetgens Someren; 2 Frans Kessels Ospel; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Toon Timmermans Nederweert; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 Bert Hölzken Weert; 7 Frans Frenken Ospel; 8 Chrit Alleleijn Gulpen; 9 W.van Bussel Ospel; 10 Piet Vaes Ospel; 11 Tom Bakker Neerkant; 12 Mart Kessels Baarlo; 13 Dries Willemsen Oirlo; 14 Gerrit Visser Eindhoven; 15 Mart Doensen Nederweert. 

Puntenklassement

1 Jos Lamber Blerick  97 punten; 2 Paul van de Heuvel Asenray  87; 3 Fiel Lamber Baarlo; 70; 4 Frans Kessels Ospel 63; 5 Toon Timmermans Nederweert 50; 6 Gerrit Janssen Leunen 48 ; 7 Jef Drummen Sibbe  39; 8 Pieter Martens Deurne 33; 9 Jan Spetgens Someren 30; 10 Piet Steyvers Mierlo 26; 11 Huub Konings Asten  23; 12 Peter Pijnenburg Neerkant  22; 13 Bert Hölzken Weert  14; 14 Jan Willemsen Neer  12 ; 15 Henny Notermans Grevenbicht 8; 16 Frans Frenken Ospel  7; 17 Fred Scheres Echt 6; 18 Frans Marcelissen Helden 5; 19 Nico Brouwers Deurne  5; 20 Tom Bakker Neerkant 4. 

1976/1977 

Berkelaar Echt  24 oktober

1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Pieter Martens Deurne; 4 Twan Verstappen Neerkant; 5 Jef Drummen Sibbe; 6 Paul van de Heuvel Asenray; 7 Jan Willemsen Neer; 8 Toon Timmermans Nederweert; 9 Jean  Dewaal Hamont B.; 10 Rob Peeters Meijel. 

Thorn  31 oktober

1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Twan Verstappen Neerkant; 5 Paul van de Heuvel Montfort; 6 Toon Timmermans Nederweert; 7 A.Delein Gulpen; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Tjeu Ramaekers Weert; 10 Ger Hendriks Meijel. 

Baarlo  6 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Huub Konings Asten; 5 Jan Willemsen Neer; 6 Paul van de Heuvel Montfort; 7 Albert Pieters Eindhoven; 8 Toon Timmermans Nederweert; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Frans Marcelissen Helden. 

Hingen  Echt  7 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Paul van de Heuvel Montfort; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jan Willemsen Neer; 6 Piet Steyvers Helmond; 7 Albert Pieters Eindhoven; 8 Huub Konings Asten; 9 Toon Timmermans Nederweert; 10 Jean Dewaal Hamont B. 

Oostrum  14 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Gerrit Janssen horst; 4 Toon Timmermans Nederweert; 5 Twan Verstappen Neerkant; 6 Huub Konings Asten; 7 Albert Pieters Eindhoven; 8 Henk Arts Wanroy; 9 Ger Hendriks Meijel; 10 Daan van Dijk Baarlo.

Koningsbosch  21 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Jan Willemsen Neer; 5 Toon Timmermans Nederweert; 6 Twan Verstappen Neerkant; 7 Huub Ko0nings Asten; 8 Tjeu Ramaekers Weert; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Jean Dewaal Hamont B.

Asten  28 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Pieter Martens Deurne; 4 Toon Timmermans Nederweert; 5 Jan Willemsen Neer; 6 Twan Verstappen Neerkant; 7 Albert Pieters Eindhoven; 8 André Peperkamp Herveld; 9 Ton Claessen Ysselsteyn; 10 Daan van Dijk Baarlo. 

Ysselsteyn  5 december

1 Jac Spetgens Someren; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Twan Verstappen Neerkant; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Ton Claessen Ysselsteyn; 6 Jan Willemsen Neer; 7 Toon Timmermans Nederweert; 8 Huub Konings Asten; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 André Peperkamp Herveld. 

Hingen Echt  12 december

1 Jac Spetgens Someren; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Huub Konings Asten; 6 Jan Willemsen Neer; 7 Albert Pieters Eindhoven; 8 André Peperkamp Herveld; 9 L.Dirks Luycksgestel; 10 R.Peeters Meijel. 

Montfort  19 december  Kampioenschap

1 Jac Spetgens Someren; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 André Peperkamp Herveld; 5 Twan Verstappen Neerkant; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Piet Steyvers Helmond; 8 Jan Willemsen Neer; 9 L.Dircks  Luycksgestel; 10 Chrit Alleleijn Gulpen.

Kampioen

1 Jac Spetgens Someren; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Ton Claessen Ysselsteyn. 

Deurne  26 december

1 Jac Spetgens Someren; 2  Pieter Martens Deurne; 3 Ton Claessen Ysselsteyn; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Twan Verstappen Neerkant; 6 Huub Konings Asten; 7 Jan Willemsen Neer; 8 L.Dirckx Luycksgestel; 9 Nico Martens Deurne; 10 R.Peeters Meijel. 

Meijel  2 januari

1 Jac Spetgens Someren; 2 Pieter Martens Deurne; 3 R.Peeters Meijel; 4 Piet Steyvers Helmond; 5 Chrit Alleleijn Gulpen; 6 Gerrit Janssen Horst; 7 Albert Pieters Eindhoven; 8 André Peperkamp Herveld; 9 Jan Willemsen Neer; 10 Leo Dirckx Luycksgestel. 

Weert  9 januari

1 Jac Spetgens Someren; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Huub Konings Asten; 4 André Peperkamp Herveld; 5 Jan Willemsen Neer; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 R.Peeters Meijel; 8 Chrit Alleleijn Gulpen; 9 L.Dirckx Zeelst; 10 Ger Hendriks Meijel. 

Ospel  16 januari

1 Jac Spetgens Someren; 2 Frans Kessels Ospel; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Toon Timmermans Nederweert; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 Bert Hölzken Weert; 7 Frans Frenken Ospel; 8 Chrit Alleleijn Gulpen; 9 W.van Bussel Ospel; 10 Piet Vaes Ospel; 11 Tom Bakker Neerkant; 12 Mart Kessels Baarlo; 13 Dries Willemsen Oirlo; 14 Gerrit Visser Eindhoven; 15 Huub Doensen Nederweert. 

Puntenklassement

1 Jac Spetgens Someren  130 punten; 2 Pieter Martens Deurne 106; 3 Gerrit Janssen Horst 84 ; 4 Jan Willemsen Neer 54; 5 Albert Pieters Eindhoven 46; 6 Twan Verstappen Neerkant 42; 7 Huub Konings Asten 41; 8 Toon Timmermans Nederweert 37; 9 Ton Claessen Ysselsteyn 32; 10 André Peperkamp Hervelt 24; 11 Paul van de Heuvel Montfort24; 12 Piet Steyvers Helmond 18; 13 Rob Peeters Meijel  15; 14 Chrit Alleleijn Gulpen 14; 15 Leo Dircks Luyksgestel 10. 

1977/1978

Berkelaar Echt  30 oktober

1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Jan Willemsen Neer; 4 Frans Kessels Ospel; 5 Paul van de Heuvel Montfort; 6 André Peperkamp Vierlingsbeek; 7 Jo Martens Deurne; 8 Huub Konings Asten; 9 Huub van de Werf Helenaveen; 10 J.Ramaekers Weert.

Hingen Echt  6 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Fiel Lamber Baarlo; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Frans Kessels Ospel; 5 Toon Timmermans Nederweert; 6 Paul van de Heuvel Montfort; 7 Bert Hölzken Weert; 8 Frans Marcelissen Helden; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Fred Scheres Posterholt. 

Oostrum  13 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Frans Kessels Ospel. 

Neer  20 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Frans Moll Helmond; 4 Huub Konings Asten; 5 Albert Pieters Eindhoven; 6 Piet Steyvers Helmond; 7 Michel van der Heijden Eindhoven; 8 Piet Janssen Weert; 9 Frans Kessels Ospel; 10 Toon Timmermans Ospel; 11 Jan Willemsen Neer; 12 H. van de Berk Roermond; 13 R.Peeters Meijel; 14 Huub van de Werf Helenaveen; 15 Paul van de Heuvel Montfort.

Aan de start met o.a. Frans Kessels  2e van Rechts )Jac Spetgens ( 3e van r. )   André Peperkamp ( 4e van r. )


Ospel  27 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Huub Konings Asten; 4 Frans Kessels Ospel; 5 Toon Timmermans Nederweert; 6 Mart Parren Weert; 7 Frans Moll Helmond; 8 Harrie Horstermans Venray; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Jan Willemsen Neer; 11 Huub van de Werf Helenaveen; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 Piet Janssen Weert; 14 Rob Peeters Meijel; 15 Ger Hendriks Meijel. 

Montfort  4 december

1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit Jansen Horst; 3 Frans Kessels Ospel; 4 Jan Willemsen Neer; 5 R. van der Heijden Eindhoven; 6 Huub van de Werf Helenaveen; 7 Piet Steyvers Helmond; 8 Toon Timmermans Nederweert; 9 Leo Pots Deurne; 10 Mart Parren Weert; 11 Harrie Horstermans Venray; 12 Rob Peeters Meijel; 13 Ger Hendriks Meijel; 14 J. den Bresser Nijmegen; 15 Daan van Dijk Baarlo. 

Thorn  11 december

1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Mart Parren Weert; 4 Frans Kessels Ospel; 5 Piet Steyvers Helmond; 6 Harrie Horstermans Venray; 7 Piet Janssen Weert; 8 Michel van der Heijden Eindhoven; 9 Frans Moll Helmond; 10 Toon Timmermans Nederweert; 11 Leo Pots Deurne; 12 Jan Willemsen Neer; 13 R.Peeters Meijel; 14 Ger Hendriks Meijel; 15 P.Vollenburg Wanssum. 

Meijel  18 december  Kampioenschap

1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Piet Steyvers Helmond; 4 Frans Kessels Ospel; 5 Frans Moll Helmond; 6 Toon Timmermans Nederweert; 7 André Peperkamp Vierlingsbeek; 8 R. van de Heijden Eindhoven; 9 Rob Peeters Meijel; 10 Nico Brouwers Deurnbe; 11 Leo Pots Deurne; 12 Huub van de Werf Helenaveen; 13 Harrie Horstermans Venray; 14 Ger Hendriks Meijel; 15 Huub Konings Asten.

Kampioen Amateurs

1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Toon Timmermans Nederweert.

Kampioen Senioren

1 Frans Kessels Ospel.

Kampioen Veteranen

1 Piet Steyvers Helmond.

Kampioen Gentlemen

1 Rob Peeters Meijel. 





                               Jac Spetgens met vriendin

Deurne  26 december

1 Jac Spetgens Someren; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Frans Kessels Ospel; 4 Piet Steyvers Helmond; 5 Nico Brouwers Deurne; 6 Huub van de Werf Helenaveen; 7 Huub Konings asten; 8 Frans Moll Helmond; 9 Jan Willemsen Neer; 10 Toon Timmermans Nederweert; 11 Rob Peeters Meijel; 12 André Peperkamp Vierlingsbeek; 13 Ger Hendriks Meijel; 14 Gerrit Ugen Deurne; 15 Michel van der Heijden Eindhoven. 

Ysselsteyn  1 januari

1 Jac Spetgens Someren; 2 

Hingen Echt  8 januari

1 Jac Spetgens Someren; 2 André Peperkamp Vierlingsbeek; 3 Frans Kessels Ospel; 4 Piet Steyvers Helmond; 5 Huub Konings Asten; 6 Toon Timmermans Nederweert; 7 Mart Parren Weert; 8 Nico Brouwers Deurne; 9 Frans Moll Helmond; 10 R.van der Heijden Eindhoven; 11 Harrie Horstermans Venray; 12 Ger Hendriks Meijel; 13 Rob Peeters Meijel; 14 Daan van Dijk Baarlo; 15 Gerrit Ugen Deurne. 

Weert  15 januari

1 Jac Spetgens Someren; 2 Frans Kessels Ospel; 3 Huub Konings Asten; 4 Toon Timmermans Nederweert; 5 Frans Moll Helmond; 6 Willy Brouwers Deurne; 7 Mart Parren Weert; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Harrie Horstermans Venray; 10 Ger Hendriks Meijel; 11 Jan Willemsen Neer; 12 Jan van Boxtel Mill; 13 Gerrit Ugen Deurne; 14  Dries Willemsen Oirlo; 15 Piet Hack Deurne.

Puntenklassement

1 Jac Spetgens Someren  110 punten; 2 Gerrit Janssen Horst 81; 3 Frans Kessels Ospel  77 ; 4 Huub Konings Asten  50; 5 Piet Steyvers Helmond  41; 6 Frans Moll Helmond  31; 7 Toon Timmermans Nederweert 29; 8 Mart Parren Weert 26; 9 André Peperkamp Vierlingsbeek; 25; 10 Jan Willemsen Neer  25. 

1978/1979

Berkelaar Echt  29 oktober

1 Jos Lamber Blerick; 2 Jo Martens Deurne; 3 Piet Steyvers Helmond; 4 Frans Kessels Ospel; 5 Jan Willemsen Neer; 6 Toon Timmermans Nederweert; 7 Wim van Mierlo Weert; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Edy Jorissen Weert; 10 Ton Bruynaers Budel. 

Ospel  5 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Piet Steyvers Helmond; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Pieter Martens Deurne; 5 Wim van Mierlo Weert; 6 Ruud Pots Deurne; 7 André Peperkamp Vierlingsbeek; 8 Huub Konings Asten; 9 Frans Kessels Ospel; 10 Ton Klingensteyn Geleen. 

Hingen Echt  12 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Pieter Martens Deurne; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Jo Martens Deurne; 5 Mart Parren Weert; 6 Piet Steyvers Helmond; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Jan Willemsen Neer; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Paul van de Heuvel Montfort. 

Panheel  19 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Edy Jorissen Weert; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Mart Parren Weert; 6 Huub Konings Asten; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Piet Steyvers Helmond; 9 Jan Willemsen Neer; 10 Paul van de Heuvel Montfort. 

Echt  Kranenbroek  26 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 André Peperkamp Vierlingsbeek; 3 Huub Konings Asten; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Mart Parren Weert; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Jo Martens Deurne; 8 Toon Timmermans Nederweert; 9 Pieter Martens Deurne; 10 Ton Bruynaers Budel. 

Schaik  3 december  Kampioenschap

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Mart Parren Weert; 4 Pieter Martens Deurne; 5 Piet Steyvers Helmond; 6 André Peperkamp Vierlingsbeek; 7 Jo Martens Deurne; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Leo Pots Deurne; 10 Frans Kessels Ospel.

Oostrum  10 december

1 Gerrit Janssen Horst; 2 André Peperkamp Vierlingsbeek; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Leo Pots Deurne; 5 Toon Timmermans Nederweert; 6 Huub Konings Asten; 7 Piet Steyvers Helmond; 8 Frans Kessels Ospel; 9 Harrie Horstermans Roermond; 10 Fiel Lamber Baarlo. 

Meijel  17 december

1 Gerrit Janssen Horst; 2 André Peperkamp Herveld; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Huub Konings Asten; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 Mart van Kessel Deurne; 7 Frans Kessels Ospel; 8 Edy Jorissen Weert; 9 Leo Pots Deurne; 10 Tjeu Ramaekers Ospel; 11 Toon Timmermans Ospel; 12 Albert Pieters Eindhoven; 13 Jan van Boxtel Mill; 14 Eddy van de Voort Someren; 15 Had Graat Meijel. 

Deurne  26 december

1 André Peperkamp Vierlingsbeek; 2 Leo Pots Deurne; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Mart Parren Weert; 5 Huub Konings Asten; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Mart van Kessel Deurne; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Eddy van de Voort Someren; 10 Jo Martens Deurne; 11 Jan van Boxtel Mill; 12 Albert Pieters Eindhoven; 13 Ton van Sleeuwen Boxmeer; 14 Mart Kessels Ospel; 15 Wim Cretier Den Bosch. 

Puntenklassement

1 Gerrit Janssen Horst  88 punten; 2 Jos Lamber Blerick 66 ; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek 66; 4 Piet Steyvers Helmond 41; 5 Mart Parren Weert 41; 6 Huub Konings Asten 34; 7 Jo Martens Deurne 29; 8 Fiel Lamber Baarlo 25; 9 Frans Kessels Ospel  23; 10 Leo Pots Deurne  22; 11 Edy Jorissen Weert 17; 12 Toon Timmermans Nederweert  14; 13 Wim van Mierlo Weert  12;  14 Jan Willemsen Neer  11; 15 Mart Kessels Baarlo  5. 

                                                Gerrit Janssen

1979/1980

Berkelaar Echt  27 oktober

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Mart Parren Weert; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Edy Jorissen Weert; 6 André Peperkamp Vierlingsbeek; 7 Huub Konings Asten; 8 Henk Papen Saeffelen Dld.; 9 Cor Vriens Helmond; 10 Jack Louwers Kinrooi B.;  11 Fiel  Lamber Blerick; 12 Had Graat Meijel; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Ton Bruynaers Budel; 15 Peter Volleberg Wanssum. 

Maria Hoop   3 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Mart Parren Weert; 3 Huub Konings Asten; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Jo Martens Deurne; 6 Jef Drummen Valkenburg; 7 Edy Jorissen Weert; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Had Graat Meijel; 10 Jan Reinders Neer; 11 Cor Vriens Helmond; 12 Jack Louwers Kinrooi B.; 13 Peter Volleberg Wanssum; 14 Ton Bruynaers Budel; 15 Fiel Lamber Baarlo. 

Montfort  11 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Mart Parren Weert; 3 Jo Martens Deurne; 4 Jos Lamber Blerick; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek; 6 Jef Drummen Valkenburg; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Huub Konings Asten; 10 Peter Volleberg Wanssum; 11 Mart Parren Weert; 12 Fred Scheres Posterholt; 13 Piet Janssen Weert; 14 Had Graat Meijel; 15 Ton Bruynaers Budel. 

Hingen Echt  18 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Mart Parren Weert; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Edy Jorissen Weert; 6 Jo Martens Deurne; 7 Jef Drummen Valkenburg; 8 Cor Vriens Helmond; 9 Huub Konings Asten; 10 Had Graat Meijel; 11 Jan Reinders Neer; 12 Peter Volleberg Wanssum; 13 Jack Louwers Kinrooi B.; 14 Mart Kessels Ospel; 15 Ton Bruynaers Budel. 

Echt  Kranenbroek   25 november

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Mart Parren Weert; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jo Martens Deurne; 5 Edy Jorissen Weert; 6 André Peperkamp Vierlingsbeek; 7 Had Graat Meijel; 8 Huub Konings Asten; 9 Jack Louwers Kinrooi B.; 10 Fiel Lamber Baarlo; 11 Henk Papen Saeffelen Dld.; 12 Peter Volleberg Wanssum; 13 Fred Scheres Posterholt; 14 Mart Kessels Ospel; 15 Toon van Lankveld De Rips.

Oostrum   2 december   Kampioenschap

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Jo Martens Deurne; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Mart van Kessel Deurne; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Huub Konings Asten; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Mart Parren Weert; 10 Had Graat Meijel; 11 Toon van Lankveld De Rips; 12 Mart Kessels Ospel; 13 Harrie Horstermans Roermond; 14 Peter Volleberg Wanssum; 15 Piet Hack Deurne.

Kampioen

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Jo Martens Deurne. 

Weert   9 december

1 Gerrit Jansen Horst; 2 André Peperkamp Vierlingsbeek; 3 Mart van Kessel Deurne; 4 Jac van Kessel Deurne; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Huub Konings Asten; 8 Had Graat Meijel; 9 Peter Volleberg Wanssum; 10 Mart Kessels Ospel; 11 Jack Louwers Kinrooi B.; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 Jos Ramaekers Weert; 14 Piet Hack Deurne; 15 Jan Versteegen Stramproy. 

Meijel   16 december

1 Gerrit Janssen Horst; 2  Jo Martens Deurne; 3 Jos Lamber blerick; 4 André Peperkamp Vierlingsbeek; 5 Huub Konings Asten; 6 Had Graat Meijel; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Jac van Kessel Deurne; 9 Peter Volleberg Wanssum; 10 Mart Kessels Ospel; 11 Jan Reinders Reuver; 12 Toon van Lankveld De Rips; 13 Wim Cretier Den Bosch; 14 Martin van de Weijer Milheeze; 15 Piet Hack Deurne. 

Blerick  23 december

1 Gerrit Janssen Horst; 2 Jo Martens Deurne; 3 André Peperkamp Vierlingsbeek; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 Huub Konings Asten; 7 Mart Parren Weert; 8 Peter Volleberg Wanssum; 9 Had Graat Meijel; 10 Mart Kessels Ospel; 11 Wim Cretier Den Bosch; 12 Martin van de Weijer Milheeze; 13 H.Relou Milheeze; 14 Wil Heiligers Blerick. 

Deurne  26 december

1 Mart Parren Weert; 2 Jo Martens Deurne; 3 Jac van Kessel Deurne; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jos Lamber Blerick; 6 André Peperkamp Vierlingsbeek; 7 Mart van Kessel Deurne; 8 Huub Konings Asten; 9 Had Graat Meijel; 10 Peter Volleberg Wanssum; 11 Mart Kessels Ospel; 12 Henk de Hey Heerlen; 13 Wim Cretier Den Bosch; 14 Fiel Lamber Baarlo; 15 Martin van de Weijer Milheeze. 

Nederweert  30 december

1 Jo Martens Deurne; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Mart Parren Weert; 4 Jos Lamber Blerick; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek; 6 Huub Konings Asten; 7 Peter Volleberg Wanssum; 8 Mart Kessels Ospel; 9 Had Graat Meijel; 10 Tjeu Ramaekers Weert; 11 Fiel Lamber Baarlo; 12 Ger Korsten Panningen; 13 Jan Reinders Reuver; 14 Martin van de Weijer Milheeze. 

Echt  6 januari

1 Mart Parren Weert; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jo Martens Deurne; 5 Huub Konings Asten; 6 W. van Tilloo; 7 Frans Moll Helmond; 8 Toon van Lankveld De Rips; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Ton Klingensteyn Geleen; 11 Fred Scheres Posterholt; 12 Peter Volleberg Wanssum; 13 H. van Haren Blerick; 14 Wim Cretier Den Bosch; 15 Jan Versteegen Stramproy. 

Puntenklassement

1 Gerrit Janssen Horst  115 punten; 2 Jos Lamber Blerick  83; 3 Mart Parren Weert 79; 4 Jo Martens Deurne 78; 5 André Peperkamp Vierlingsbeek 73; 6 Huub Konings Asten 52; 7 Fiel Lamber Baarlo 24; 8 Jac van Kessel Deurne 23; 9 Jef Drummen Valkenburg 22; 10 Edy Jorissen Weert 22; 11 Had Graat Meijel  22; 12 Mart van Kessel Deurne 18; 13 Peter Volleberg Wanssum 16; 14 Cor Vriens Helmond 9; 15 Mart Kessels Ospel 5.

  Dat is het betere ploeterwerk met Gerard Keijsers op kop en Martien Kessels in het wiel