Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden amateurs  top 10 

1970-1975

1970/1971

Montfort  15  november

1 Lau Bouten Baarlo; 2 Ton Schuman Weert; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Co Coppus Deurne; 5 Jos Lamber Blerick; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 8 Frans  Sassen Belfeld; 9  Maan  Laugs Koningsbosch; 10 Daan van Dijk  Baarlo. 

Someren Eind  22 november

1 Ton Schuman Weert; 2 Jan Evers Maarheeze; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 Fiel Lamber Blerick; 6 Jos Lamber Blerick; 7 Co Coppus Deurne; 8 Frans Kessels Ospel; 9 H.Verheijen Someren; 10 Frans Wessels Echt. 

Ospel  29  november

1 Ton Schuman Weert; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Fiel Lamber Blerick; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Jan Willemsen Reuver; 7 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 8 Jos Lamber Blerick; 9 Frans Sassen Belfeld; 10 Frans Wessels Echt. 

Neerkant  6 december

1 Ton Schuman Weert; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Jan Evers Maarheeze; 5 Frans Sassen Belfeld; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Fiel Lamber Blerick; 8 Jan Willemsen Reuver; 9 Frans Kessels Ospel; 10 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 11 Paul Gielen Stramproy; 12 Frans Wessels Echt; 13 Martin van Duijnhoven Someren; 14 J.Oversier Blerick. 

Someren  13 december

1 Ton Schuman Weert; 2 Willem Vermetten Rijen; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Jan Willemsen Reuver; 6 Jan Evers Maarheeze; 7 Frans Sassen Belfeld; 8 A.Aarts Halsteren; 9 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 10 Frans Wessels Echt; 11 Huub Konings Asten; 12 Thijs Nellen Maasbree. 

Heythuysen   20 december

1 Ton Schuman Weert; 2 Jan Evers Maarheeze; 3 Wil Vaes Ospel; 4 Lau Bouten Baarlo; 5 Jan Willemsen Reuver; 6 Frans Sassen Belfeld; 7 Thijs Nellen Maasbree; 8 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 9  Fiel Lamber Blerick; 10 Frans Wessels Echt; 12 Herman Crins Beesel; 14 W.Oversier Blerick. 

Deurne  26 december

1 Ton Schuman Weert; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Jan Evers Maarheeze; 4 Wil Vaes Ospel; 5 Frans Sassen Belfeld; 6 Jan Willemsen Reuver; 7 Fiel Lamber Blerick; 8 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 9 Huub Konings Asten; 10 Martin van Duynhoven Someren; 11 Daan van Dijk Baarlo. 

Rijen  27 december

1 Willem Vermetten Rijen ; 2 Huub Konings Asten; 3 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 4 C.Vermeiren België; 5 Frans Kessels Ospel; 6 C.Kerkhofs Breda; 7 Martin van Duynhoven Someren. 

Montfort  3 januari   Kampioenschap

1 Ton Schuman Weert; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Fiel Lamber Blerick; 4 Jan Evers Maarheeze; 5 Frans Sassen Belfeld; 6 Huub Konings Asten; 7 Willem Vermetten Rijen; 8 Frans Kessels Ospel; 9 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 10 Frans Wessels Echt; 11 Jos Lamber Blerick; 12 Jan Oversier Blerick.

Kampioen junioren

1 Jos Lamber Blerick; 2 Jan Oversier Blerick. 

Tilburg  10 januari

1 Lau Bouten Baarlo; 2 Willem Vermetten Rijen; 3 Ton Schuman Weert; 4 A.Rijken St.Michielsgestel; 5 J.Aerenhouts België; 6 C. Vermeiren België; 7 Jan Willemsen Reuver; 8 Huub Konings Asten; 9 A.Aarts Halsteren; 10 Thijs Nellen Maasbree. 

Asten  17 januari

1 Lau Bouten Baarlo; 2 Ton Schuman Weert; 3 Willem Vermetten Rijen; 4 Jan Evers Maarheeze; 5 Huub Konings Asten; 6 Fiel Lamber Blerick; 7 Frans Sassen Belfeld; 8 Jan Willemsen Reuver; 9 J. van Staaten Rotterdam; 10 Gerard Keijsers Ysselsteyn. 

Nederweert Eind  24 januari

1 Ton Schuman Weert; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Huub Konings Asten; 4 Jan Evers Maarheeze; 5 Fiel Lamber Blerick; 6 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 7 Frans Sassen Belfeld; 8 Thijs Nellen Maasbree; 9 Jos Lamber Blerick; 10 Frans Kessels Ospel. 

Baarlo  31 januari

1 Lau Bouten Baarlo; 2 Ton Schuman Weert; 3 Jan Evers Maarheeze; 4 Willem Vermetten Rijen; 5 Huub Konings Asten; 6 Frans Sassen Belfeld; 7 Fiel Lamber Blerick; 8 Thijs Nellen Maasbree; 9 Jan Willemsen Reuver; 10 Jos Lamber Blerick; 11 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 12 Daan van Dijk Baarlo. 

Halsteren  7 februari

1 Chris Looyen Brasschaet B.; 2 Willem Vermetten Rijen; 3 Huub Konings Asten ; 4 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 5 J.Delcroye België; 6 Cor Vermeire Meerle B.; 7 J. de Vos Rijsbergen.

 

Puntenklassement Seizoen

1 Ton Schuman Weert 107 punten; 2 Lau Bouten Baarlo 97; 3 Jan Evers  Budel 67; 4 Fiel Lamber  Blerick 52; 5 Frans Sassen  Belfeld 45; 6 Jo van Seggelen  Budel Schoot 32; 7 Jan Willemsen Reuver 30; 8 Huub Konings Asten 28; 9 Willem Vermetten Rijen 28; 10 Gerard Keijsers Ysselsteyn 25 ; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen 18; 12 Wil Vaes  Ospel 15 ; 13 Frans Kessels Ospel 14 ; 14 Jos Lamber  Blerick 11 ; 15 Co Coppus  Deurne 11 ; 16 Thijs Nellen Maasbree 10 ; 17 Frans Wessels  Echt 4 ; 18 A.Aarts Halsteren 3; 19  Daan van Dijk Baarlo 3 ; 2;  20 Maan Laugs Koningsbosch 2;

 

1971/1972

Blerick Boekend  14 november

1 Wil Brouwers Deurne; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Huub Konings Asten; 4 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 5 Martin Donkers Someren; 6 Hans  Vrijssen Maarheeze; 7 Jos Lamber Blerick; 8 jan Willemsen Reuver; 9 Frans Kessels Ospel; 10  Frans Wessels Echt; 11 Paul van de Heuvel Asenray; 12 Gerrit Hairwassers Den Dungen. 

Heythuysen  21 november

1 Wil Brouwers  Deurne; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Wil Vaes  Ospel; 4 Fiel Lamber Blerick; 5 Martin Donkers Someren; 6 Frans Wessels Echt; 7 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 8 Henk Pijnenburg Neerkant; 9 Martin van Duynhoven Someren; 10 Huub Konings Asten. 

Someren Eind   28 november

1 Wil Brouwers Deurne; 2 Martin Donkers Someren; 3 Wil Vaes Ospel; 4 J. van Gelder B.; 5 Albert Bollen Diepenbeek B.; 6 G.Franken B.; 7 Hans Vrijssen Maarheze; 8 Jan Willemsen Reuver; 9 Fiel Lamber Blerick; 10 Frans Kessels Ospel. 

Ospel  5 december

1 Wil Brouwers Deurne; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Martin Donkers Someren; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Hans Vrijssen Maarheeze; 6 Gerard Pijnenburg Neerkant; 7 Huub Konings Asten; 8 Frans Kessels Ospel; 9 Martin van Duynhoven Someren; 10 Frans Wessels Echt. 

Echt  12 december

1 Wil Brouwers Deurne; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Fiel Lamber Blerick; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Hans Vrijssen Maarheeze; 6 Huub Konings Asten; 7 Wil Vaes Ospel; 8 Martin Donkers Someren; 9 Frans Wessels Echt; 10 Jan Willemsen Reuver. 

Someren  19 december

1 Wil Brouwers Deurne; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Hans Vrijssen Maarheeze; 5 Fiel Lamber Blerick; 6 Frans Wessels Echt; 7 Albert Bollen Diepenbeek B.; 8 Wil Vaes Ospel; 9 Fons Heyens Kotem B.; 10 Paul van de Heuvel Asenray; 11 Nico Brouwers Deurne; 12 Huub Konings Asten; 13 Martin van Duinhoven Someren; 14 Gunther Sistermann Rheidt Dld. 

Deurne  26 december

1 Lau Bouten Baarlo; 2 Wil Brouwers Deurne; 3 Fiel Lamber Blerick; 4 Nico Brouwers Deurne; 5 Huub Konings Asten; 6 Jos Lamber Blerick; 7 Frans Kessels Ospel; 8 Hans Vrijssen Maarheeze; 9 Frans Wessels Echt; 10 Gerard Keijsers Ysselsteyn. 

Asten  1 januari

1 Lau Bouten Baarlo; 2 Wil Brouwers Deurne; 3 Huub Konings Asten; 4 Jan Willemsen Reuver; 5 Jos Lamber  Blerick; 6 Frans Wessels Echt; 7 Fiel Lamber Blerick; 8 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 9 Paul van de Heuvel Asenray; 10 Henk Pijnenburg Neerkant. 

Baarlo  2 januari

1 Lau Bouten Baarlo; 2 Wil Brouwers Deurne; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Huub Konings Asten; 5 Fiel Lamber Blerick; 6 Nico Brouwers Deurne; 7 Frans Wessels Echt; 8 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 9 Jan Willemsen Reuver; 10 Paul van de Heuvel Asenray. 

Hingen Echt  9 januari

1 Wil Brouwers Deurne; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Lau Bouten Baarlo; 4 Huub Konings Asten; 5 Hans Vrijssen Maarheeze; 6 Nico Brouwers Deurne; 7 Jef Drummen Sibbe; 8 Paul van de Heuvel Asenray; 9 Frans Wessels Echt; 10  Fons Heyens Kotem B. 

Montfort  16 januari

1 Lau Bouten Baarlo; 2 Wil Brouwers Deurne; 3 Fiel Lamber Blerick; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Frans Wessels Echt; 6 Hans Vrijssen Maarheeze; 7 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 8 Paul van de Heuvel Asenray; 9 Jan Willemsen Reuver; 10 Jac Jans St.Joost. 

Weert   23 januari  Kampioenschap

1 Wil Brouwers Deurne; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Hans Vrijssen Maarheeze; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Fiel Lamber Blerick; 6 Jan Willemsen Reuver; 7 Huub Konings Asten; 8 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 9 Frans Kessels Ospel; 10 Frans Wessels Echt.

Kampioen Junioren

1 Hans Vrijssen Maarheeze.

                                        Wil Brouwers

Jaarklassement

1 Wil Brouwers Deurne 126 punten; 2 Lau Bouten Baarlo 111; 3 Jos Lamber Blerick 75; 4 Fiel Lamber Baarlo 61; 5 Hans Vrijssen Maarheeze 58; 6 Huub Konings Asten 54; 7 Frans Wessels Echt 35; 8 Martin Donkers Someren 32; 9 Gerard Keijsers Kessel 28; 10 Jan Willemsen Neer 28; 11 Wil Vaes Ospel 23; 12 Nico Brouwers Deurne 19; 13 Frans Kessels Ospel 14; 14 Albert Bollen Diepenbeek B.; 15 Paul van de Heuvel Montfort 8.

 

1972/1973

Tungelroy-Weert 19 november 1 Jos Lamber  Blerick; 2 Frans Sassen Reuver; 3 Hans Vrijssen Maarheeze; 4 Jef Drummen Sibbe; 5 Jan Willemsen  Neer; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Frans Wessels Echt; 8 Paul van de Heuvel Asenray; 9 Fiel Lamber Blerick; 10 Harrie Horsterman Roermond; 11 Frans Moll Helmond; 12 Martin  Donkers Someren. 

Neerkant  26 november

1 Jos Lamber Blerick; 2 Gerard Pijnenburg Neerkant; 3 Jan Willemsen Neer; 4 Paul van de Heuvel Asenray; 5 Henk Pijnenburg Neerkant; 6 Jef Drummen Sibbe; 7 Frans Kessels Ospel; 8 Jan Evers Maarheeze; 9 Fiel Lamber Blerick; 10 Frans Sassen Reuver; 11 Frans Wessels Echt; 12 Huub Konings Asten; 13 Harrie Horsterman Roermond; 14 Hans Vrijssen Maarheeze; 15 Frans van der Goot Maasbracht. 

Asten  3 december

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Paul van de Heuvel Asenray; 3 Huub Konings Asten; 4 Fiel Lamber  Blerick; 5 Hans Vrijssen Maarheeze; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Jan Willemsen Neer; 9 Frans Wessels Echt; 10 Harrie Horsterman Roermond; 11 Frans Sassen Reuver; 12 Gerard Pijnenburg Neerkant; 13 Hans van de Voort Someren; 14 Wil van Es Blerick; 15 Huub van de Werf Helenaveen. 

Heythuysen  10 december

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Fiel Lamber Blerick; 4 Hans Vrijssen Maarheeze; 5 Paul van de Heuvel Asenray; 6 Frans Sassen Reuver; 7 Frans Kessels Ospel; 8 Jan Willemsen Neer;  9 Wil Vaes Ospel; 10 Wil van Es Blerick; 11 Gerard Pijnenburg Neerkant; 12 Huub Konings Asten; 13 Frans Wessels Echt; 14 Harrie Horsterman Roermond; 15 Jac Jans St.Joost. 

Nederweert 17 december

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jan Evers Maarheeze; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Fiel Lamber Blerick; 5 Hans Vrijssen Maarheeze; 6 Paul van de Heuvel Asenray; 7 Jan Willemsen Neer; 8 Frans Sassen Reuver; 9 J.Bollen België; 10 Frans Kessels Ospel; 11 Frans Wessels Echt; 12 Huub Konings Asten; 13 Gerard Pijnenburg Neerkant; 14 Fons Heyens België; 15 Jo Koolen Swalmen. 

Someren Eind 24 december

1 Jos Lamber Blerick; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Hans Vrijssen Maarheeze; 4 Jan Evers Maarheeze; 5 Paul van de Heuvel  Asenray; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Jan Willemsen Neer; 8 Gerard Pijnenburg Neerkant; 9 Henk Pijnenburg Neerkant; 10 Huub Konings Asten; 11 Frans Wessels Echt; 12 Peter Heuts Herkenbosch; 13 Fiel Lamber Blerick; 14 Wil van Es Blerick; 15 Frans Moll Helmond. 

Deurne  26 december

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Hans Vrijssen Maarheeze; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jan Willemsen Neer; 5 Paul van de Heuvel Asenray; 6 Nico Brouwers Deurne; 7 Frans van der Goot Maasbracht; 8 Gerard Pijnenburg Neerkant; 9 Frans Kessels Ospel; 10 Peter Heuts Herkenbosch; 11 Harrie Horsterman Roermond; 12 Frans Moll Helmond; 13 Jo Koolen Swalmen; 14 L.Vorsen Ospel; 15 Jac Jans St.Joost. 

Blerick  Boekend  31 december

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Fiel Lamber Blerick; 4 Jan Evers Maarheeze; 5 Jan Willemsen Neer; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Paul van de Heuvel Asenray; 8 Hans Vrijssen Maarheeze; 9 Frans Sassen Reuver; 10 Wil van Es Blerick; 11 Peter Heuts Herkenbosch; 12 Henk Pijnenburg Neerkant; 13 Gerard Pijnenburg Neerkant; 14 Harrie Horsterman Roermond; 15 Jo Koolen Swalmen. 

Sint Joost   7 januari

1 Jan Evers Maarheeze; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Jos Lamber blerick; 4 Fiel Lamber Blerick; 5 Frans Kessels Ospel; 6 Jan Willemsen Neer; 7 Paul van de Heuvel Asenray; 8 Frans van der Goot Maasbracht; 9 Frans Wessels Echt; 10 Frans Sassen Reuver; 11 Harrie Horstermans Roermond; 12 Wil van Es Blerick; 13 Frans Moll Helmond; 14 Harrie Winteraeken Susteren; 15 Gerard Pijnenburg Neerkant; 16 Gunther Sistermann Reydt D.; 17 Jan Tuithof Blerick; 18 John Wilms Maasbracht.

Dieteren  14 januari     Kampioenschap

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Fiel Lamber Blerick; 3 Frans Kessels Ospel; 4 Jan Willemsen Neer; 5 Harrie Horsterman Roermond; 6 Huub Konings Asten; 7 Gerard Pijnenburg Neerkant; 8 Paul van de Heuvel Asenray; 9 Frans Moll Helmond; 10 Wil van Es Blerick; 11 Frans Wessels Echt; 12 Harrie Winteraeken; 13 Jan Tuithof Blerick; 14 Gunther Sisterman Rheidt Dld.; 15 Jo Koolen Swalmen.

Linne    Linnerweerd   21 januari

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Gerard Pijneburg Neerkant; 4 Fiel Lamber blerick; 5 J.Bollen België; 6 Paul van de Heuvel Asenray; 7 Fons  Heyens België; 8 Frans Wessels Echt; 9 Harrie Horsterman Roermond; 10 Frans Kessels Ospel; 11 Jan Peter St.Odiliënberg; 12 Wil van Es Blerick; 13 Frans Moll Helmond; 14 Harrie Winteraeken Sustereb; 15 Jo Koolen Swalmen. 

Berkelaar Echt  28 januari

1 Jef Drummen Valkenburg; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Fons Heyens België; 4 Gerard Pijnenburg Neerkant; 5 Paul van de Heuvel Asenray; 6 Harrie Horsterman Roermond; 7 Jan Peters St.Odiliënberg; 8 Huub Konings Asten; 9 Frans Kessels Ospel; 10 Frans Wessels Echt; 11 Jan Willemsen Neer; 12 Gunther Sistermann Rheidt Dld.; 13 Harrie Winteraeken; 14 Frans Moll Helmond; 15 Frans Sassen Reuver.

 

Puntenklassement 

1 Jef Drummen  110 punten; 2 Jos Lamber 94; 3 Paul van de  Heuvel 64; 4 Fiel Lamber  57; 5 Jan Willemsen  53; 6 Frans Kessels 48; 7 Hans Vrijssen; 47; 8 Jan Evers 36 ; 9 Gerard Pijnenburg  34; 10 Frans Sassen;  21; 11 Huub Konings 17; 12 Frans Wessels 13; 13 Harrie Horsterman 13; 14 Fons Heyens 12; 15 J.Bollen 8 ; 16 Frans van der Goot 7 ; 17 Nico Brouwers 5 ; 18 Jan Peters  4 ; 19 Wil van Es 3 ; 20 Frans Moll 2 ; 21 Wil Vaes 2; 22 Peter Heuts 1.

 

1973/1974

Rijverbod op zondag i.v.m. benzineschaarste, Crossen zijn op zaterdag.

 

Belfeld  10 november

1 Jan Willemsen Reuver; 2 Jef Drummen Sibbe; 3 Paul van de Heuvel Asenray; 4 Frans Sassen Belfeld; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Frans Kessels Ospel; 7 N.Ackermans; 8 Frans Wessels Echt; 9 Jan Peter St.Odiliënberg; 10 Huub Konings Asten. 

Berkelaar Echt  17 november

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Paul van de Heuvel Asenray; 3 Jan Evers Budel; 4 Albert Bollen België; 5 Huub Konings Asten; 6 Jan Willemsen Neer; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Pieter Martens Deurne; 9 Ludo van Beurden België; 10 Frans Kessels Ospel. 

Blerick Boekend  25 november

1 Jan Willemsen Reuver; 2 Jef Drummen Sibbe; 3 Fiel Lamber Baarlo; 4 Paul van de Heuvel Asenray; 5 Pieter Martens Deurne; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Jan Evers Budel; 8 Frans Sassen Belfeld; 9 Huub Konings Asten; 10 Albert Bollen Diepenbeek B. 

Asten  1 december

1 Pieter Martens Deurne; 2 Jan Willemsen Neer; 3 Paul van de Heuvel Asenray; 4 Jef Drummen Sibbe; 5 Huub Konings Asten; 6 Frans Sassen Belfeld; 7 Piet Steyvers Mierlo; 8 Frans Kessels Ospel; 9 Math Jacobs Roermond; 10 Dries Willemsen Oirlo; 11 M.Kuipers Venray. 

Montfort  8 december

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Paul van de Heuvel Asenray; 3 Jan Willemsen Neer; 4 Frans Kessels Ospel; 5 Frans Sassen Belfeld; 6 Huub Konings Asten; 7 Piet Steyvers Mierlo; 8 Frans Wessels Echt; 9 Albert Bollen België; 10 Math Jacobs Roermond. 

Heythuysen  15 december

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Jan Willemsen Neer; 3 Paul van de Heuvel Asenray; 4 Pieter Martens Deurne; 5 Huub Konings Asten; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 Frans Moll Helmond; 8 Frans Sassen Belfeld; 9 Math Jacobs Roermond; 10 Dries Willemsen Oirlo. 

Ospel  22 december

1 Pieter Martens Deurne; 2 Paul van de Heuvel Montfort; 3 Math Jacobs Roermond; 4 Fiel Lamber Baarlo; 5 Jan Willemsen Neer. 

Deurne  26 december

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Jan Willemsen Neer; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 Huub Konings Asten; 7 Piet Steyvers Mierlo; 8 Albert Bollen Diepenbeek B.; 9 Frans Moll Helmond; 10 Math Jacobs Roermond; 11 Dries Willemsen Oirlo; 12 P.Driessen Montfort; 13 Servaes Verstappen Roermond; 14 Adrie van Schijndel Buchten. 

Baarlo  29 december

1 Jan Willemsen Reuver; 2 Jef Drummen Sibbe; 3 Huub Konings Asten; 4 Fiel Lamber Baarlo; 5 Paul van de Heuvel Asenray; 6 Frans Sassen Belfeld; 7 A.Willems Belfeld; 8 L.Driessen Montfort; 9 Adrie van Schijndel Buchten; 10 Twan Steuten Weert. 

Weert - Tungelroy 5 januari

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Pieter Martens Deurne; 3 Jan Willemsen Neer; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 Huub Konings Asten; 6 Frans Sassen Belfeld; 7 Frans Kessels Ospel; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Albert Bollen Diepenbeek België; 10 Piet Steyvers Mierlo. 

St.Joost  13 januari

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Huub Konings Asten; 3 Pieter Martens Deurne; 4 Jan Willemsen Neer; 5 Paul van de Heuvel Montfort; 6 Fiel Lamber Blerick; 7 Frans Sassen Belfeld; 8 Frans Kessels Ospel; 9 Piet Steyvers Mierlo; 10 Math Jacobs Roermond. 

Berkelaar Echt  20 januari    Kampioenschap

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Paul van de Heuvel Asenray; 3 Huub Konings Asten; 4 Fiel Lamber Baarlo; 5 Jan Willemsen Neer; 6 Piet Steyvers Mierlo; 7 Frans Kessels Ospel; 8 Albert Bollen Diepenbeek B.; 9 Math Jacobs Roermond; 10 J.Plensaart België.

Ysselsteyn  27 januari

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Paul van de Heuvel Asenray;3 Fiel Lamber Baarlo; 4 Jan Willemsen Neer; 5 Huub Konings Asten; 6 Piet Steyvers Mierlo; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Dries Willemsen Oirlo; 9 Servaas Verstappen Roermond. 

Puntenklassement 

1 Jef Drummen Sibbe  114 punten; 2 Jan Willemsen Neer  103; 3 Paul van de Heuvel Asenray 102; 4 Huub Konings Asten  69; 5 Pieter Martens Deurne 62; 6 Fiel Lamber Baarlo  56 ; 7 Frans Sassen Belfeld  47; 8 Frans Kessels Ospel  34 ; 9 Piet Steyvers Mierlo  26; 10 Math Jacobs Roermond 17; 11 Jan Evers Budel 12; 12 Tjeu Ramaekers Weert  10; 13 Dries Willemsen Oirlo  9; 14 Jos Lamber Blerick  4; 15 Frans Wessels Echt 3; 16 L.Driessen Montfort 3.

 

1974/1975

Berkelaar  Echt  27 oktober

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Michel van der Heijden Eindhoven; 3 Paul van de Heuvel Montfort; 4 Jan Evers Budel; 5 Jan Willemsen Neer; 6 Jos Lamber Blerick; 7 Albert Bollen Diepenbeek B.; 8 Toon Timmermans Nederweert; 9 Hein Kuipers Echt; 10 Frits Kuipers Maasbracht; 11 Gerrit visser Eindhoven; 12 Adrie van Schijndel Buchten; 13 Dries Willemsen Oirlo. 

Hingen Echt  3 november

1 Paul van de Heuvel Asenray; 2 Jan Evers Budel; 3 Jan Linssen Lierop; 4 Jef Drummen Sibbe; 5 Fiel Lamber Blerick; 6 Jos Lamber Blerick; 7 Frans Verstappen Montfort; 8 Albert Bollen Diepenbeek B.; 9 Hein Kuipers E#cht; 10 Toon Timmermans Ospel. 

Belfeld  10 november

1 Jan Evers Maarheez; 2 Michel van der Heijden Eindhoven; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Jef Drummen Sibbe; 5 Paul; van de Heuvel Montfort; 6 Pieter Martens Deurne; 7 Jan Willemsen Neer; 8 Toon Timmermans Nederweert; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Albert Bollen Diepenbeek B. 

Weert  Tungelroy 17 november

1 Jos Lamber Blerick; 2 Jef Drummen Sibbe; 3 Michel van der Heijden Eindhoven; 4 Jan Evers Budel; 5 Toon Timmermans Nederweert; 6 Paul van de Heuvel Montfort; 7 Jan Willemsen Neer; 8 Albert Bollen Diepenbeek B.; 9 Frans Sassen Belfeld; 10 Frits Kuipers Maasbracht; 11 Fiel Lamber Baarlo; 12 Piet Steyvers Helmond. 

Montfort  24 november

1 Jos Lamber Blerick; 2 Paul van de Heuvel Montfort; 3 Jan Evers Budel; 4 Michel van der Heijden Eindhoven; 5 Jef Drummen Sibbe; 6 Toon Timmermans Nederweert; 7 Jan Willemsen Neer; 8 Hein Kuipers Echt; 9 Albert Bollen Diepenbeek B.; 10 Fiel Lamber Blerick; 11 Frans Verstappen Montfort; 12 Piet Steyvers Helmond; 13 Frits Kuipers Maasbracht; 14 Frans Wessels Susteren; 15 Jo Schuren Maasbracht. 

Asten   1 december

1 Jos Lamber Blerick; 2 Jef Drummen Sibbe; 3 Paul van de Heuvel Montfort; 4 Toon Timmermans Nederweert; 5 Michel van der Heijden Eindhoven; 6 Pieter Martens Deurne; 7 Frans Sassen Belfeld; 8 Piet Steyvers Helmond; 9 Frits Kuipers Maasbracht; 10 Albert Bollen Diepenbeek B. 

Ysselsteyn  8 december

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Jan Evers Budel; 3 Michel van der Heijden Eindhoven; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Paul van de Heuvel Montfort; 6 Frans Sasssen Belfeld; 7 Tjeu Ramaekers Weert; 8 Piet Steyvers Helmond; 9 Hein Kuipers Echt; 10 Fiel Lamber Baarlo; 11 Frits Kuipers Maasbracht; 12 Jo Schuren Maasbracht; 13 Fred Scheres Echt; 14 Gerrit Visser Eindhoven; 15 Dries Willemsen Oirlo. 

Bergeijk  22 december   Kampioenschap

1 Jos Lamber Blerick; 2 Jef Drummen Sibbe; 3 Jan Evers Budel; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 Tjeu Ramaekers Weert; 6 Michel van der Heijden  Eindhoven; 7 Toon Timmermans Nederweert; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Jan Willemsen Neer.

Deurne  26 december

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Michel van der Heijden Eindhoven; 3 Jan Evers Budel; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Pieter Martens Deurne; 6 Paul van de Heuvel Montfort; 7 Toon Timmermans Nederweert; 8 Jan Willemsen Neer; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Dries Willemsen Oirlo; 11 Gerrit Vissers Eindhoven; 12 Fred Scheres Echt; 13 Albert Kuhlmann Baarlo. 

Baarlo  29 december

1 Jos Lamber Blerick; 2 Jef Drummen Sibbe; 3 Michel van der Heijden Eindhoven; 4 Jan Evers Budel; 5 Pieter Martens Deurne; 6 Toon Timmermans Nederweert; 7 Paul van de Heuvel Montfort; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Jan Willemsen Neer; 10 Wim Gielen Baarlo. 

Blerick  5 januari

1 Jos Lamber Blerick; 2 Jan Evers Budel; 3 Pieter Martens Deurne; 4 Michel van der Heijden Eindhoven; 5 Toon Timmermans Nederweert; 6 Frans Kessels Ospel; 7 Paul van de Heuvel Montfort; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Jan Willemsen Neer; 11 Gerrit Visser Eindhoven; 12 Frits Kuipers Maasbracht; 13 Dries Willemsen Oirlo; 14 Adrie van Schijndel Buchten. 

Echt  12 januari

1 Jos Lamber Blerick; 2 Jef Drummen Sibbe; 3 Pieter Martens Deurne; 4 Michel van der Heijden Eindhoven; 5 Paul van de Heuvel Montfort; 6 Jan Evers Budel; 7 Frans Kessels Ospel; 8 Jan Willemsen Neer; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Toon Timmermans Nederweert; 11 Fiel Lamber Baarlo; 12 Hein Kuipers Echt; 12 Fred Scheres Echt. 

Puntenklassement

1 Jos Lamber Blerick 112 punten; 2 Jef Drummen Sibbe 101; 3 Jan Evers Budel 95; 4 Paul van de Heuvel Montfort 88; 5 Michel van der Heijden Eindhoven 81; 6  Toon Timmermans Nederweert 49; 7 Pieter Martens Deurne 38; 8 Fiel Lamber Baarlo 31; 9 Jan Willemsen Neer 31; 10 Tjeu Ramaekers Weert 16; 11 Albert Bollen Diepenbeek B. 14; 12 Frans Sassen Belfeld 11; 13 Piet Steyvers Helmond 10; 14 Frans Kessels Ospel 9; 15 Hein Kuipers Echt 9.