Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden  amateurs  top 10   1949-1971 


1949

Tegelen

1 Jan Kuntzelaers Tegelen; 2 Né Tacken Blerick; 3 Jan van Doorn Deurne; 4 Piet Smits Tegelen; 5 Joep Testroote Tegelen; 6 Jan Heiligers Blerick; 7 Jan Bos Blerick; 8 H.Cristiaans Venlo; 9 Cas Grijseels Tegelen; 10 Baer Goofers Blerick.

1962   

Someren  7 januari

1 Jan van Dinther Deurne; 2 Pieter van Pol Montfort; 3 M. van de Broek Zeelst; 4 Toon Timmermans Ommel Asten; 5 Theo van Mierlo Budel; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Karel Peters Milheeze; 8 Henk van der Linden Zeelst; 9 W.Rooymans Weert 

Someren  5 februari

1 J.Weyts Mierlo Hout; 2 Wiel Triepels Weert; 3 Toon Timmermans Ommel-Asten; 4 Jan Smits Someren; 5 M.van de Broek Zeelst; 6 J.van Laarhoven Valkenswaard; 7 Willy van der Putten Aarle Rixtel; 8 Ton Coolen Weert; 9 Lau Coppens Valkenswaard; 10 Henk van der Linden Zeelst.

1963/1964.

Someren-Eind  10 november

1 Paul Gielen Blerick; 2 

Boukoul  24  november

1 Huub Konings Asten; 2 Paul Gielen Blerick; 3 Jan Spetgens Someren; 4 Toon Timmermans Ommel Asten; 5 Maan Laugs Posterholt; 6 Piet Bakermans Someren; 7 G.Jacobs Best; 8 Bert van Zantvoort Weert; 9 R.Boerekamps Someren; 10 Frans Spetgens Someren; 11 J.van de Broek Zeelst; 12 Hennie van den Heurik Weert; 13 J.Merks Blerick. 

Someren  8 december

1 Paul Gielen Blerick; 2 Harrie Beurskens Tegelen; 3 Jan Keunen Milheeze; 4 Jan Aarts Deurne; 5 Jan Spetgens Someren; 6 Jef Bakermans Someren; 7 Cor Salentijn Roermond; 8 H.Scheepers Someren; 9 Bert van Zantvoort Weert; 10 H.Weyts Mierlo Hout. 

Deurne  15 december

1 Jac van Kessel Deurne; 2 Jan Keunen Milheeze; 3 Jan Spetgens Someren; 4 Jan Aarts  Deurne; 5 Piet Bakermans Someren; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 G.Bremmers Roermond; 8 H.Scheepers Someren; 9 Chris Hoedelmans Deurne; 10 A.Weijers Stiphout. 

Zeelst   22 december

Montfort

Lierop    5 januari

Sint Joost   19 januari      Kampioenschappen Kampioenschap  

1 Paul Gielen Blerick; 2 Thieu van Pol Montfort; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Jos Kirkels Weert; 5 Piet Stevens Baexem; 6 Cor Salentijn Roermond; 7 Harrie Beurskens Tegelen; 8 Maan Laugs Posterholt; 9 Alfred Cohnen Saeffelen Dld.; 10 Jan Bremmers Roermond.

Roermond  26 januari


1964/1965

Montfort   15 november

1 Thieu van Pol Montfort; 2 Huub Greijmans Weert; 3 H. van Hoek Helmond; 4 J.van Moorsel Mierlo; 5 Maan Laugs Posterholt; 6 Jan Clerckx Helmond; 7 Bert van Zantvoort Weert; 8 P.Vorstenbosch Lieshout;  9 Leo Hesen Horst; 10 Huub Janssen Sevenum; 11 Math Pustjens Roosteren; 12 Martin Verrijth Sevenum; 13 Wil van Zantvoort Weert; 14 H.Vereijken Lieshout; 15 M.Verreijken Lieshout. 

Gewone rijwielen

1 Ton de Loo Echt; 2 J.Heijmans Montfort; 3 A.Alberts Montfort; 4 J.Zeelen Montfort; 5 L de Roeper Montfort.

Echt    20 december    Kampioenschap

1 Math Pustjens Roosteren ; 2 Jan Clerckx Helmond; 3 Thieu van Pol Montfort; 4 Bert van Zantvoort Weert; 5 Harrie Beurskens Tegelen; 6 Henny van de Heurik Weert; 7 Maan Laugs  Posterholt; 8 H. van Hoek Helmond; 9 Jac Stroek Weert; 10 Huub Konings Asten; 11 J. van Moorsel Mierlo; 12 Martin Verrijth Sevenum; 13 J.Ramaekers Weert; 14 Alfred Cohnen Saeffelen Dld.; 15 Huub Janssen Sevenum.

 

Echt   7 februari

1 Jan Clerckx Helmond; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Bert van Zantvoort Weert; 4 Peter Franken Oirschot; 5 Math Pustjens Roosteren; 6 H. van Hoek Helmond;  7 Huub Janssen Sevenum; 8 J.Hermans Roosteren; 9 Leo Hesen Horst; 10 J.Roefs Oirschot.

1965/1966

Echt  31 oktober

1 Math Pustjens Roosteren; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Maan Laugs Posterholt; 4 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 5 Jac Boumans Echt; 6 Jan Willemsen Reuver; 7 J.Clerckx Helmond; 8 Ton Coolen Weert; 9 Martin Verrijth Sevenum; 10 Jac de Graaf Weert; 11 Harrie Beurskens Tegelen; 12 Huub Janssen Sevenum; 13 Wim van Mierlo Sr.Weert; 14 Louis Caris Haelen; 15 Harrie Markx Dieteren; 16 H.Ruber Grevenbicht.

Montfort  14  november

1 Math Pustjens Roosteren; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Tjeu Ramaekers Weert; 4 Thieu van Pol Montfort; 5 Maan Laugs Posterholt; 6 J. van Moorsel Mierlo; 7 Jan Willemsen Reuver;8 Fred Janssen Weert; 9 Martin Verrijth Sevenum; 10 Jac Beurskens Haelen.

 Gewone rijwielen

1 Frans Verstappen Montfort; 2 Ton de Loo Echt; 3 J.Kurstjens Montfort; 4 H.Geurts Montfort; 5 A.Alberts Montfort; 6 G.Damen Montfort; 7 Kapelaan  H. Evers Montfort. 

Nunhem 6  februari   Kampioenschap

1 Math Pustjens Roosteren; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Fred Janssen Weert; 4 Jan Willemsen Reuver; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Huub Engelen Linne; 7 Martin Verrijth Sevenum; 8 Crins Roggel; 9 Ton Coolen Weert;  10 Harrie Horstermans Roermond; 11 Ger Beurskens Haelen; 12 Louis Caris Haelen.

Kampioen

1 Math Pustjens Roosteren; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Fred Janssen Weert. 

1966/1967

Echt  15 november 

1 Fred Janssen Weert; 2 Jan Willemsen Reuver; 3 Harrie Beurskens Tegelen; 4 Maan Laugs Posterholt; 5 Martin Donkers Someren; 6 Ton Schuman Weert; 7 Toon Timmermans Ospel; 8 Jan Smits Someren; 9 Frans Wessels Echt; 10 Wim van Mierlo Sr. Weert; 11 Frans Kessels Ospel; 12 Jac Cleophas Heythuysen; 13 Jac Beurskens Haelen; 14 Jac Wetemans Stramproy. 

Someren Eind  21 november

1 Martin Donkers Someren; 2 Martin van Hoogstraaten St.Anthonis; 3 Maan Laugs Posterholt; 4 Toon  Timmermans Ospel; 5 Jan Willemsen Reuver; 6 Fred Janssen Weert; 7 Wim Janssen Weert; 8 Frans Wessels Echt; 9 Frans Kessels Ospel; 10 H.Tummers Illikhoven; 11 Wim van Mierlo Sr.Weert. 

Montfort  28 november

1 Jan Willemsen Reuver; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Martin Donkers Someren; 4 Ton Schuman Weert; 5 Fred Janssen Weert; 6 Toon Timmermans Ospel; 7 Martin van Hoogstraaten St.Anthonis; 8 Frans Wessels Echt; 9 Theo van der Leeuw Berkelaar Echt; 10 Wim van Mierlo Sr.Weert. 

Echt    4 december

1 Martin  Donkers Someren; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Fred Janssen Weert; 4 Harrie Beurskens Tegelen; 5 Frans Kessels Ospel; 6 Martin van Duynhoven Someren; 7 Jan Willemsen Reuver; 8 Frans Wessels; 9 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 10 Mart Kessels Ospel; 11 Wim van Mierlo Sr.Weert. 

Someren   18 december

1 Jac Spetgens Someren; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Martin Donkers Someren; 4 Jan Willemsen Reuver; 5 Harrie Beurskens Tegelen; 6 Mart Kessels Ospel; 7 Fred Janssen Weert; 8 Frans Kessels Ospel; 9 Jos  van Gansewinkel Maarheeze; 10 W.Houwers Reuver. 

Venlo   8 januari

1 Jac Spetgens Someren; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 Martin van Hoogstraaten Deurne; 4 Martin Donkers Someren; 5 Fred Janssen Weert; 6 Harrie Beurskens Tegelen; 7 Frans Sassen Belfeld; 8 Jan Willemsen Reuver; 9 Ton Coolen Weert; 10 Toon Timmermans Ospel; 12 Jac Beurskens Haelen; 15 J.Gubbels Tegelen 

Nunhem    15 januari  Kampioenschap

1 Jac Spetgens Someren; 2 Huub Kanters Weert; 3 Jan Willemsen Reuver; 4 Maan Laugs Posterholt; 5 Martin  Donkers Someren; 6 Fred Janssen Weert; 7 Martin van Hoogstraaten St.Anthonis; 8 Frans Kessels Ospel; 9 Ton Schuman Weert; 10 Wim Vallen Venlo; 11 Frans Sassen Belfeld; 12 Jac Cleophas Heythuysen; 13 Toon Timmermans Ospel; 14 Ger Beurskens Haelen; 15 Ton Coolen Weert.

Belfeld  19 februari

1 Jac Spetgens Someren; 2 Maan Laugs Posterholt; 3 Jan Willemsen Reuver; 4 May Werner Aken D.; 5 Martin Donkers Someren; 6 Frans kessels Ospel; 7 Frans Sassen Belfeld; 8 Jac Leenen Someren; 9 J.Sassen Belfeld.

1967/1968

Montfort  5 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 

Ospel  12 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 

Echt   19 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 Sef Vergoossen Pey Echt; 4 Jan Willemsen Reuver; 5 Harrie Beurskens Tegelen; 6 Fred Janssen Weert; 7 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 8 Harrie Evers Maarheeze; 9 Jos van Gansewinkel Maarheeze; 10 Frans Kessels Ospel; 11 Toon Timmermans Ospel; 12 Jac Cleophas Heythuysen. 

Someren Eind  26 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Jan Willemsen Reuver; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Sef Vergoossen Pey Echt; 5 Martin Donkers Someren; 6 Harrie Evers Maarheeze; 7 Frans Wessels Echt; 8 Harrie Beurskens Tegelen; 9 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 10  Jos van Gansewinkel Maarheeze. 

Linne  17 december

1 Jac Spetgens Someren; 2 Toon Timmermans Ospel; 3 Harrie Beurskens Tegelen; 4  Maan Laugs Koningsbosch; 5 Huub Konings Asten; 6 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 7 Frans Wessels Echt; 8 Paul Gielen Weert; 9 Jac  Boumans Echt; 10 Willy Laugs Koningsbosch. 

Someren   24 december  Kampioenschap

1 Jac Spetgens Someren; 2 Toon Timmermans Ospel; 3 Martin Donkers Someren; 4 Maan Laugs Koningsbosch; 5 Sjaak Leenen Someren; 6 Paul Gielen Weert; 7 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 8 Frans Wessels Echt; 9 Frans Boumans Echt; 10 Willy Laugs Koningsbosch.

Kampioen Junioren

1 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 2 Frans Wessels Echt; 3 Willy Laugs Koningsbosch. 

Belfeld   7 januari  Berg en Dal Prijs

1 Jac Spetgens Someren; 2 Jan Willemsen Reuver; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Sjaak Leenen Someren; 5 Toon Timmermans Ospel; 6 Martin Donkers Someren; 7 Frans Sassen Belfeld; 8 Frans Wessels Echt; 9 A.Leenen Someren; 10 Jos  Sassen Belfeld; 11 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 12 Ton Coolen Weert; 13 Piet Sassen Belfeld.

Roggel-Heibloem  21 januari  Berg en Dal Prijs

1 Jac Spetgens Someren; 2 Jan Willemsen Reuver; 3 Huub Konings Asten; 4 Martin Donkers Someren; 5 Sef Vergoossen Pey Echt; 6 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 7 Maan Laugs Koningsbosch; 8 Cleophas Heythuysen; 9 Frans Sassen Belfeld; 10 Sjaak Leenen Someren. 

Nunhem  28 januari   Berg en Dal Prijs

1 Jac Spetgens Someren; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 Sef Vergoossen Pey Echt; 4 Jan Willemsen Reuver; 5 Sjaak Leenen Someren; 6 Toon Timmermans Ospel; 7 Frans Sassen Belfeld; 8 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 9 Huub Konings Asten; 10 Martin Donkers Someren; 11 Wim Sassen Belfeld; 12 Piet Sassen Belfeld. 

Berg en Dal prijs Eindklassement

1 Jac Spetgens; 2 Jan Willemsen; 3 Maan Laugs; 4 Sjaak Leenen; 5 Martin Donkers; 6 Frans Sassen; 7 Gerard Keijsers; 8 A.Leenen; 9 Jos Sassen. 

Jaarklassement  

1 Jac Spetgens 80 pnt.; 2 Maan Laugs Koningsbosch 59; 3 Jan Willemsen 41 ; 4 Toon Timmermans 38; 5 Martin Donkers 35; 6 Sef Vergoossen 29; 7 Gerard Keijsers 27; 8 Sjaak Leenen 26 ; 9 Harrie Beurskens 10 Frans Wessels 17; 11 Huub Konings 16; 12 Paul Gielen 13; 13 Frans Sassen 10; 14 Harrie Evers 8 ; 15 Jac Boumans 6 .

1968/1969

Echt  10 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Toon Timmermans Nederweert; 3 Hans van de Reek Helmond; 4 Sjaak Leenen Someren; 5 Willy  Brouwers Deurne; 6 Cleophas Heythuysen; 7 Martin Donkers Someren; 8 Sef Vergoossen Pey Echt; 9 Bert Pots Deurne; 10 Paul van de Heuvel Asenray; 11 Gerard Keijsers Ysselsteyn. 

Someren Eind  17 november

1 Jac Spetgens Someren; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 Toon Timmermans Nederweert; 4 Willy Brouwers Deurne; 5 Martin Donkers Someren; 6 Piet Vaes Ospel; 7 Willy Bellemakers Neerkant; 8 Bert Pots Deurne; 9 Sjaak Leenen Someren; 10 Paul van de Heuvel Asenray; 11 Gerard Keijsers Ysselsteyn. 

Ospel   1  december

1 Jac Spetgens Someren; 2 Toon Timmermans Nederweert; 3 Sjaak Leenen Someren; 4 Martin Donkers Someren; 5 Willy Brouwers Deurne; 6 Paul van de Heuvel Asenray; 7 Piet Vaes Ospel; 8 Martin Kessels Ospel; 9 Wil Vaes Ospel; 10 Jo Koolen Swalmen. 

Montfort   8 december

1 Jac Spetgens Someren; 2 Toon Timmermans Nederweert; 3 Maan Laugs Koningsbosch; 4 Martin Donkers Someren; 5 Paul van de Heuvel Asenray; 6  Huub Konings Asten; 7 Sjaak Leenen Someren; 8 J.Cleophas Heythuysen; 9 Jan van Nieuwenhuizen Eindhoven; 10 Jo Koolen Swalmen. 

Venray  8 december  KPJL

1 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 

Someren  22 december

1 Jac Spetgens Someren; 2 Toon Timmermans Nederweert; 3 Sjaak Leenen Someren; 4 Martin Donkers Someren; 5 Paul van de Heuvel Asenray; 6 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 7 Jan van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 8 Jan van de Reek Helmond; 9 Frans Wessels Echt; 10 Jo Koolen Swalmen. 

Linne  19  januari    Kampioenschap  

1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Toon Timmermans Nederweert; 3 Sjaak Leenen Someren; 4 Huub Konings Asten; 5 Sef Vergoossen Pey Echt; 6 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 7 Willy Bellemakers Neerkant; 8 Jac Cleophas Heythuysen; 9 Jan van den Nieuwenhuizen Eindhoven; 10 Paul van de Heuvel Asenray; 11 Jo Koolen Swalmen.

Kampioen Junioren

1 Willy Bellemakers Neerkant; 2 Jo Koolen Swalmen.

Nunhem  26  januari  Berg en Dal Prijs

1 Maan Laugs Koningsbosch; 2 Huub Konings Asten; 3 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 4 Ton Schuman Weert; 5 Sef Vergoossen Pey Echt;  6 Toon Timmermans Nederweert; 7 Martin Donkers Someren; 8 Sjaak Leenen Someren; 9 Willy Bellemakers Neerkant; 10 Jos Sassen Belfeld. 

Belfeld  2 februari  Berg en Dal Prijs

1 Ton Schuman Weert; 2 Maan Laugs Koningsbosch; 3 Sef Vergoossen Pey Echt; 4 Toon Timmermans Nederweert; 5 Huub Konings Asten; 6 Martin Donkers Someren; 7 Jac Cleophas Heythuysen; 8 Jos Sassen Belfeld; 9 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 10 Jo Koolen Swalmen; 11 Sjaak Leenen Someren; 12 Wil Vaes Ospel. 

Heibloem Roggel   9 februari   Berg en Dal Prijs

1 Ton Schuman Weert; 2  Toon Timmermans Nederweert; 3 Maan Laugs Posterholt; 4 Sef Vergoosen Pey Echt; 5 Huub Konings Asten; 6 Jac Cleophas Heythuysen; 7  Gerard Keijsers Ysselsteyn;  8 Sjaak Leenen Someren; 9 Martin Donkers Someren;  10  Jo Koolen Swalmen. 

Berg en Dal Prijs Eindklassement

1 Ton Schuman; 2 Maan Laugs ; 3 Toon Timmermans; 4 Huub Konigs; 5 Sef Vergoossen; 6 Gerard Keijsers; 7 Martin Donkers; 8 Jac Cleophas; 9 Sjaak Leenen; 10 Jos Sassen; 11 Willy Bellemakers; 12 Jo Koolen Swalmen. 

Jaarklassement 

1 Toon Timmermans 83 punt ; 2 Maan Laugs  64 ; 3 Sjaak Leenen 51 ; 4 Jac Spetgens 50 ; 5 Martin Donkers 42; 6 Huub Konings 40 ; 7 Sef Vergoossen 36 ; 8 Gerard Keijsers 29 ; 9 Ton Schuman 27; 10 Jac Cleophas 23 ; 11 Paul van de Heuvel 21; 12  Willy Brouwers 19 ; 13 Willy Bellemakers 14; 14 Jan van de Reek  11; 15 Jan van den Nieuwenhuizen 10.

1969/1970

Belfeld  12 oktober

1 Ton Schuman  Weert; 2

Nunhem   19 oktober 

1 Maan Laugs Posterholt; 2

Heibloem  26 oktober

1 Ton Schuman Weert; 2

Someren Eind  2 november

1 Ton Schuman Weert; 2

Ospel   9 november

1 Ton Schuman Weert; 2

Deurne  16  november

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Huub Konings Asten; 3 Co Coppus Zeilberg; 4 Toon Timmermans Nederweert; 5 Jan van Sleeuwen Boxmeer; 6 Peter van Gog Zeilberg; 7 Paul Konings Asten; 8 Sjaak Leenen Someren; 9 Gerrit de Wit s’Gravendeel; 10 Paul van de Heuvel Asenray; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 Jan van de Reek Helmond; 13 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 14 Piet Vaes Ospel; 15 Fiel Lamber Blerick. 

Heythuysen  23 november

1 Ton Schuman Weert; 2

Neerkant  30 november

1 Ton Schuman Weert

Montfort  7 december

1 Lau Bouten Baarlo; 2

Ysselsteyn  18 januari

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Paul Konings Asten; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Toon Timmermans Nederweert; 5 Bert Pots Deurne; 6 Huub Konings Asten; 7 Jan van de Reek Helmond; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 10  Co Koppus Deurne; 11 Hay Kellenaers Hegelsom; 12 Jo Koolen Swalmen; 13 Peter van Gog Zeilberg; 14 Wim van de Munckhof Horst. 

Ospel  25 januari

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Henk Smits Baarlo; 3 Paul Konings Asten; 4 Toon Timmermans Nederweert; 5 Bert Pots Deurne; 6 Co Coppus Deurne; 7 Jan van de Reek Helmond; 8 Paul van de Heuvel Asenray; 9 Huub Konings Asten; 10 Wil Vaes Ospel; 11 Martin Donkers Someren; 12 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 13 Piet Vaes Ospel; 14 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 15 Hay Kellenaers Hegelsom; 15 Walter Hairwassers Den Dungen. 

Ospel   1 februari  Kampioenschap

1 Jef Drummen Sibbe; 2 Paul Konings Asten; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Toon Timmermans Nederweert; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Wil Vaes Ospel; 7 Gerard Keijsers Ysselsteyn; 8 Co Coppus  Deurne; 9 Paul van de Heuvel Asenray; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 Walter Hairwassers Den Dungen; 12 Fiel Lamber Blerick; 13 N.N.; 14 Jan Nijssen Meijel.

               De top 3 van het  Berg en Dal klassement v.r.n.l. Jac Spetgens-Jan Willemsen en Maan Laugs.