Veldrijden jeugd 13-14 jaar (jeugd 3) jaaroverzicht
2015-2025
2015-2016 |
| Jos Feron Cup | Jeugd 3 | |
24-jun | Baarlo | Streetrace | Stef Hendriks | Haelen |
15-aug | Melderslo | Streetrace | Jordy Lamers | Helden |
11-okt | Baarlo |
| Juul Thoolen | Weert |
18-okt | Meterik |
| Zeno Porters | Opoeteren B. |
25-okt | Sittard |
| Zeno Porters | Opoeteren B. |
1-nov | Reuver | Limburgs kampioenschap | Daan Douven | Herten |
8-nov | Brunssum |
| Daan Douven | Herten |
15-nov | Schweiberg |
| Zeno Porters | Opoeteren B. |
22-nov | Meijel |
| Simon van der Looij | Opglabbeek B. |
29-nov | Beegden |
| Simon van der Looij | Opglabbeek B. |
6-dec | Landgraaf |
| Lukas van der Vleuten | Veldwezelt B. |
13-dec | Beesel |
| Zeno Porters | Opoeteren B. |
20-dec | Nederweert |
| Lukas van der Vleuten | Veldwezelt B. |
27-dec | Blerick |
| Lukas van der Vleuten | Veldwezelt B. |
3-jan | Landgraaf |
| Zeno Porters | Opoeteren B. |
17-jan | Bocholtz |
| Zeno Porters | Opoeteren B. |
24-jan | Overloon |
| Tim Neffgen | Lengerwehe Dld. |
|
|
|
|
|
| Jaarklassement | totaal 59 deelnemers | Lukas van der Vleuten | Veldwezelt B. |
|
|
|
|
|
2016-2017 |
| Jos Feron Cup | Jeugd 3 |
|
15-jun | Baarlo | Streetrace | Miel Storms | Grevenbicht |
9-okt | Baarlo |
| Dylan Meessen | Montzen B. |
16-okt | Helmond |
| Lars Rouffaer | Sibbe |
23-okt | Meterik |
| Dylan Meessen | Montzen B. |
30-okt | Reuver | Limburgs kampioenschap | Dylan Meessen | Montzen B. |
6-nov | Schweiberg |
| Dylan Meessen | Montzen B. |
13-nov | Brunssum |
| Lars Rouffaer | Montzen B. |
20-nov | Meijel |
| Dann Gobbels | Kerkrade |
27-nov | Beegden |
| Mika Brands | Brunssum |
4-dec | Landgraaf | Jan Habermann | Euskirchen Dld. | |
11-dec | Beesel |
| Dylan Meesen | Montzen B. |
18-dec | Blerick |
| Jan Habermann | Euskirchen Dld. |
24-dec | Venlo |
| Lars Rouffaer | Sibbe |
8-jan | Landgraaf |
| Dylan Meesen | Montzen B. |
15-jan | Mechelen |
| Dylan Meesen | Montzen B. |
22-jan | Overloon |
| Willem Michiels | Reusel |
29-jan | Bocholtz |
| Dann Gobbels | Kerkrade |
| Jaarklassement | totaal 45 deelnemers | Dylan Meessen | Montzen B. |
|
|
|
|
|
2017-2018 | TOMA Cycles Cup | Jeugd 3 | ||
2-sep | Baarlo | Streetrace | Bram van Eijsden | Maastricht |
1-okt | Baarlo | Quinn Quadvlieg | Brunssum | |
8-okt | Landgraaf | Quinn Quadvlieg | Brunssum | |
15-okt | Helmond | Jesper Schins | Noorbeek | |
22-okt | Reuver | Jesper Schins | Noorbeek | |
29-okt | Venlo | Limburgs kampioenschap | Mathieu Kockelmann | Schouweiler Lux. |
5-nov | Brunssum | Mathieu Kockelmann | Schouweiler Lux. | |
12-nov | Schweiberg | Mathieu Kockelmann | Schouweiler Lux. | |
19-nov | Meijel | Jesper Schins | Noorbeek | |
26-nov | Beegden | Jesper Schins | Noorbeek | |
3-dec | Heerlen | Mathieu Kockelmann | Schouweiler Lux. | |
10-dec | Beesel | Mathieu Kockelmann | Schouweiler Lux. | |
17-dec | Meterik | Jesper Schins | Noorbeek | |
23-dec | Venlo | Jesper Schins | Noorbeek | |
30-dec | Bocholtz | Mathieu Kockelmann | Schouweiler Lux. | |
7-jan | Venlo | Guus van den Eijnden | Gemert | |
14-jan | Overloon | Mathieu Kockelmann | Schouweiler Lux. | |
21-jan | Sittard | Väös Senden | Valkenburg | |
Jaarklassement | totaal 50 deelnemers | Olivier de Jong | Riemst B. | |
2018-2019 | TOMA Cycles Cup | Jeugd 3 | ||
7-okt | Baarlo | Freek Bouten | Blerick | |
14-okt | Helmond | Tom van der Valk | Haltern am See Dld. | |
21-okt | Brunssum | Freek Bouten | Blerick | |
28-okt | Venlo | Limburgs kampioenschap | Freek Bouten | Blerick |
4-nov | Meterik | Tom van der Valk | Haltern am See Dld. | |
11-nov | Reuver | Freek Bouten | Blerick | |
18-nov | Meijel | Freek Bouten | Blerick | |
25-nov | Beegden | Fynn Brands | Selfkant Dld. | |
2-dec | Schweiberg | Mac Rijvers | Lottum | |
9-dec | Beesel | Mattise Geraerts | Lanaken B. | |
16-dec | Venlo II | Fynn Brands | Selfkant Dld. | |
30-dec | Bocholtz | Freek Bouten | Blerick | |
6-jan '19 | Venlo III | Leon Arenz | Berg.Gladbach Dld. | |
13-jan | Overloon | Max Rijvers | Lottum | |
20-jan | Sittard 1 | Fynn Brands | Selfkant Dld. | |
27-jan | Sittard 2 | Fynn Brands | Selfkant Dld. | |
Jaarklassement | totaal 57 deelnemers | Fynn Brands | Selfkant Dld. | |
2019-2020 | TOMA Cycles Cup | Jeugd 3 | ||
5-okt | Baarlo | Limburgs kampioenschap | Max Rijvers | Lottum |
13-okt | Helmond | Fynn Brands | Selfkant Dld. | |
20-okt | Meterik | Ties Beckers | Melick | |
27-okt | Brunssum | Ties Beckers | Melick | |
10-nov | Schweiberg | Ties Beckers | Melick | |
17-nov | Meijel | Max Rijvers | Lottum | |
24-nov | Beegden | Max Rijvers | Lottum | |
1-dec | Venlo | Max Rijvers | Lottum | |
8-dec | Beesel | Max Rijvers | Lottum | |
15-dec | Venlo | Schaapsdijk | Max Rijvers | Lottum |
21-dec | Sittard | Tom Dumoulinparck | Ties Beckers | Melick |
22-dec | Venlo | NK Off Road | Max Rijvers | Lottum |
5-jan 2020 | Venlo | Herungerberg 221-dec | Fynn Brands | Selfkant Dld. |
12-jan | Overloon | Ties Beckers | Melick | |
19-jan | Bocholtz | Fynn Brands | Selfkant Dld. | |
Jaarklassement | Ties Beckers | Melick | ||
2021-2022 | WEBU Cross Cup | Jeugd 3 | ||
24-okt | Baarlo | Ruben van Duren | Mook | |
31-okt | Venlo | Schaapsdijk | Ruben van Duren | Mook |
7-nov | Sittard 1 | Thomas Panken | Bladel | |
21-nov | Sittard 2 | Thomas Panken | Bladel | |
28-nov | Venlo | Herungerberg | Ruben van Duren | Mook |
5-dec | Sittard 3 | Zjuul Moeskops | Hulsel | |
12-dec | Reuver | Ruben van Duren | Mook | |
30-jan | Venlo | Herungerberg | Ruben van Duren | Mook |
2022-2023 | WEBU Cross Cup | Jeugd 3 | ||
16-okt | Venlo | Schaapsdijk | Jonas van Campfort | Arendonk B. |
23-okt | Schweiberg | Jonas van Campfort | Arendonk B. | |
30-okt | Reuver | Thijmen Hendrikx | Reuver | |
6-nov | Brunssum | Jonas van Campfort | Arendonk B. | |
13-nov | Venlo | Herungerberg 1 | Jonas van Campfort | Arendonk B. |
20-nov | Sittard | TDBP 1 | Jonas van Campfort | Arendonk B. |
27-nov | Beegden | Zjuul Moeskops | Hulsel | |
4-dec | Meijel | Jonas van Campfort | Arendonk B. | |
11-dec | Sittard | TDBP 2 | Jonas van Campfort | Arendonk B. |
28-dec | Bocholtz | Jonas van Campfort | Arendonk B. | |
8-jan | Helmond | Jonas van Campfort | Arendonk B. | |
15-jan | Nederweert | Jonas van Campfort | Arendonk B. | |
22-jan | Baarlo | Jonas van Campfort | Arendonk B. | |
29-jan | Venlo | Herungerberg 2 | Jonas van Campfort | Arendonk B. |
2023-2024 | WEBU Cross Cup | Jeugd 3 | ||
8-okt | Baarlo | Quint Jansen | Aarle-Rixtel | |
22-okt | Venlo | Schaapsdijk | Daan Schilders | Hilvarenbeek |
29-okt | Brunssum | Travis van der Aa | Berlicum | |
5-nov | Helmond | Quint Jansen | Aarle-Rixtel | |
12-nov | Venlo | Herungerberg 1 | Travis van der Aa | Berlicum |
19-nov | Meijel | Travis van der Aa | Berlicum | |
26-nov | Venlo | Herungerberg 2 | Daan Schilders | Hilvarenbeek |
3-dec | Sittard | TDBP1 | Sem Laven | Sittard |
10-dec | Reuver | Seth van Kessel | Maasbracht | |
16-dec | Sittard | TDBP 2 | Loic Wynants | Helchteren B. |
28-dec | Bocholtz | Travis van der Aa | Berlicum | |
7-jan | Venlo | Herungerberg 3 | Travis van der Aa | Berlicum |
14-jan | Nederweert-Eind | Daan Schilders | Hilvarenbeek | |
EINDSTAND WEBU CROSS CUPP 2023/2024 | ||||
JONGENS | ||||
1 | TRAVIS VAN DER AA | Berlicum | 479 | |
2 | SETH VAN KESSEL | Maasbracht | 474 | |
3 | BRAM SMEETS | Geldrop | 433 | |
4 | DAAN STERKEN | Helmond | 402 | |
5 | MATS VAN GILS | Grevenbicht | 397 | |
MEISJES | ||||
1 | ANOUK DICKHOFF | Nijmegen | 435 | |