Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veldrijden jeugd  10-11 jaar  jaaroverzicht  2005-2010


      

2005-2006

 

 

 

 

2-okt

Baarlo

 

Wayne Stijns

Bunde

9-okt

Gulpen

 

Wayne Stijns

Bunde

16-okt

Swier

 

Wayne Stijns

Bunde

30-okt

Liessel

 

Wayne Stijns

Bunde

6-nov

Hulsberg

 

Wayne Stijns

Bunde

13-nov

Mechelen

 

Wayne Stijns

Bunde

20-nov

Reuver

 

Wayne Stijns

Bunde

27-nov

Beesel 

NWB kampioenschap

Wayne Stijns

Bunde

4-dec

Stramproy

 

Wayne Stijns

Bunde

11-dec

Merkelbeek

 

Wayne Stijns

Bunde

18-dec

Valkenburg

 

Wayne Stijns

Bunde

26-dec

Horst

 

Wayne Stijns

Bunde

31-dec

Born

 

Wayne Stijns

Bunde

8-jan

Meijel

 

Maxim Panis

Genk B.

15-jan

Ysselsteyn

 

Wayne Stijns

Bunde

22-jan

Panningen

 

Wayne Stijns

Bunde

29-jan

Blerick

 

Wayne Stijns

Bunde

5-feb

Nuth

 

Wayne Stijns

Bunde

12-feb

Heerlen

 

Wayne Stijns

Bunde

 

Jaarklassement

 

Wayne Stijns

Bunde

2006-2007

 

 

Jeugd B 10-11 jaar

 

1-okt

Gulpen

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

8-okt

Baarlo

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

15-okt

Swier

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

22-okt

Liessel

 

Gertian Bervoets

Lummen B.

29-okt

Born

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

5-nov

Reuver

 

Gertian Bervoets

Lummen B.

12-nov

Hulsberg

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

19-nov

Mechelen

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

26-nov

Beesel  

NWB kampioenschap

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

3-dec

Stramproy

 

Lucas Wallenhaupt

Rösrath D.

10-dec

Valkenburg

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

17-dec

Meijel

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

24-dec

Blerick

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

7-jan

Panningen

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

14-jan

Merkelbeek

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

21-jan

Asten

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

28-jan

Sevenum

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

4-feb

Horst

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

11-feb

Heerlen 

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

 

Jaarklassement

 

Lucas Wollenhaupt

Keulen D.

2007-2008

 

 

Jeugd B 10-11 jaar

 

7-okt

Baarlo

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

19-aug

Melderslo

Streetrace

Sten van der Sluys

Roermond

14-okt

Hulsberg

 

Moritz Richter

Keulen D.

21-okt

Swier

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

28-okt

Liessel

 

Bjorn van der Heijden

Schaik

4-nov

Born

 

Remco Esselaar

Stein

11-nov

Merkelbeek

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

18-nov

Mechelen

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

25-nov

Weert

 

Moritz Richter

Keulen D.

2-dec

Stramproy

 

Remco Esselaar

Stein

9-dec

Valkenburg

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

16-dec

Meijel

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

23-dec

Beesel

 

Remco Esselaar

Stein

30-dec

Blerick 

NWB kampioenschap

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

6-jan

Horst

 

Moritz Richter

Keulen D.

13-jan

Panningen

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

20-jan

Asten

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

27-jan

Sevenum

 

Lucas Wollenhaupt

Rösrath D.

 

Jaarklassement

 

Lucas Wollenhaupt

Keulen D.

2008-2009

 

 

Jeugd B 10-11 jaar

 

16-aug

Melderslo

Streetrace

Ben Gerrits

Tourette Sur Loupe   Fr.

5-okt

Baarlo

 

Felix Richter

Keulen D.

19-okt

Liessel

 

Roel van der Stegen

Reuver

26-okt

Mechelen

 

Roel van der Stegen

Reuver

2-nov

Born

 

Sten van der Sluys

Roermond

16-nov

Weert

 

Felix Richter

Keulen D.

23-nov

Eigenbilsen B.

 

Roel van der Stegen

Reuver

30-nov

Stramproy

 

Roel van der Stegen

Reuver

7-dec

Deurne

NWB kampioenschap

Roel van der Stegen

Reuver

14-dec

Meijel

 

Sten van der Sluys

Roermond

21-dec

Reuver

 

Roel van der Stegen

Reuver

28-dec

Blerick

 

Sten van der Sluys

Roermond

4-jan

Horst

 

Roel van der Stegen

Reuver

18-jan

Merkelbeek

 

Roel van der Stegen

Reuver

25-jan

Sevenum

 

Roel van der Stegen

Reuver

 

Jaarklassement

 

Roel van der Stegen

Reuver

2009-2010

 

 

Jeugd B 10-11 jaar

 

24-jun

Baarlo

Streetrace

Guus Nijssen

Baarlo

15-aug

Melderslo

Streetrace

Guus Nijssen

Baarlo

4-okt

Baarlo

 

Emily Wollenhaupt

Rösrath D.

18-okt

Liessel

 

Alexander Bunn

Roetgen D.

25-okt

Beesel

 

Yara Kastelijn

Neerkant

1-nov

Born

 

Glenn Janssen

 

8-nov

Horst

 

Alexander Bunn

Roetgen D.

15-nov

Schweiberg

 

Alexander Bunn

Roetgen D.

22-nov

Weert

 

Alexander Bunn

Roetgen D.

29-nov

Stramproy

 

Tom Peeters

Thorn

6-dec

Deurne

 

Alexander Bunn

Roetgen D.

13-dec

Meijel

 

Timo Funck

Berg.Gladbach D.

20-dec

Brunssum

 

Tom Peters

Thorn

27-dec

Blerick

 

Mitch Groot

Brunssum

3-jan

Reuver

 

Timo Funck

Berg.Gladbach D.

17-jan

Nederweert

 

Emile Wollenhaupt

Rösrath D.

24-jan

Landgraaf

 

Tom Peters

Thorn

31-jan

Sevenum

Open kampioenschap

Mitch Groot

Brunssum

 

Jaarklassement