Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Senioren top 10  1986

 

Haelen   31 maart
1 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 2 Henrie Maatje Nuenen; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 R.van Liempd Amsterdam; 5 H.Renet Echt; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 P.Claessen Wilbertsoord; 8 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 9 Math Simons Reuver; 10 L.Leurs Stevensweert; 12 L.Koks Cuijk; 13 Stefan van Hees Heeze; 14 Jos van Bommel Bakel; 15 Jo Scholten Nieuwstadt.

       Ad van Laarhoven krijgt zijn welverdiende bloemen in Haelen

 
Weert  IJzeren man  6 april  semi-klassieker
1 Jan Smits Nuenen; 2 Stefan van Hees Heeze; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Piet Coumans Someren; 5 Ad Hoezen Bladel; 6 H.Renet Echt; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Henrie Maatje Nuenen; 9 Gerrie Jansen Blerick; 10 Jos van Bommel Bakel; 11 Peter Thoolen Echt; 12 N.N.; 13 Ton Madou Baarlo; 14 Albert Pieters Eindhoven; 15 Harrie van Heugten Ospel.
 
Heythuysen  13 april   semi-klassieker
1 Jan Smits Nuenen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Nico Savelkoul Stein; 5 R. van Liempd Amsterdam; 6 Jos van Bommel Bakel; 7 H.Renet Echt; 8 John Meuleners Susteren; 9 Henrie Maatje Nuenen; 10 Gerald van Hees Heeze; 11 G.Hageman Eindhoven; 12 Huub Peeters Linne; 13 J.Knoops Maasbracht; 14 René van der Linden Helmond; 15 Harrie van Heugten Asten.
Ploegenklassement                            
1 Paersstal  Venlo; 2

                                     Jan Smits Wint 2 semi klassieker

Beesel  20 april
1 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 2 Gerrie Jansen Blerick; 3 John Meuleners ; 4 R, van Liempd Amsterdam; 5 Jo Scholten Nieuwstadt; 6 Stefan van Hees Heeze; 7 Peter Thoolen Echt; 8 Math Simons Reuver; 9 Louis Leenen Nederweert; 10 Piet Coumans Someren; 11 Henrie Maatje Nuenen; 12 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 13 Albert Reuvers Heythuysen; 14 Ton Madou  Baarlo; 15 P.Claessen Wilbertsoord.
 
Echt  27 april
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Jos van Bommel Bakel; 3 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 4 Wim Vleeshouwers Stramproy; 5 Stefan van Hees Heeze; 6 Harrie van Heugten Asten; 7 Jo Scholten Nieuwstadt; 8 Piet Coumans Someren; 9 Sjra Vergooszen Susteren; 10 Jan Smits Nuenen; 11 Peter Thoolen Echt; 12 Gerald van Hees Heeze; 13 Albert Pieters Eindhoven; 14 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 15 Ad Hoezen Bladel.
 
Grathem  19 mei
1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Wim Vleeshouwers Stramproy; 3 Henrie Maatje |Nuenen; 4 Piet Coumans Someren; 5 Piërre  Stelten Nieuwstadt; 6 Harrie van Heugten Asten; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 J.Korsten Helden; 9 Thijs van Asten Ysselsteyn; 10 H.Menke Eindhoven; 11 Piet Engbersen Venray; 12 Jos van Bommel Bakel; 13 L.Koks Cuijk; 4 Stefan van Hees Heeze; 15 G.Hageman Eindhoven.

       Albert Pieters met Nico Henskens en Joop de Groot

 
Oostrum  8 juni
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Gerrie Jansen Blerick; 3 Ad Hoezen Bladel; 4 Henrie Maatje Nuenen; 5 Nico Savelkoul Stein; 6 Wim Vleeshouwers Stramproy; 7 L.Koks Cuijk;  8 C.Willems Luyksgestel; 9 Albert Reuvers Heythuysen; 10 Gerald van Hees Heeze; 11 Piet Coumans Someren; 12 Jos van Bommel Bakel; 13 J.Korsten Helden; 14 Ton Madou Baarlo; 15 Hans Thijs Oploo.
 
Wanroy  22 juni
1 Wim Vleeshouwers Stramproy; 2 Jo Scholten Nieuwstadt; 3 Hans Thijs Oploo; 4 Gerrit van der Steeg Wanroy; 5 Jan Smits Nuenen; 6 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Gerrie Jansen Blerick; 9 Ad Hoezen Bladel; 10 Albert Pieters Eindhoven; 11 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 12 L.Koks Cuijk; 13 T.Goertz Posterholt; 14 Gerald van Hees Heeze; 15 Stefan van Hees Heeze.

                                                Wim Vleeshouwers

 
Weisenbach   Steiermark   Oostenrijk  25-27 juni
Proloog  6.6 km.
3 Ger Hermans Reuver
Bergetappe
10 Ger Hermans Reuver
Criterium
1 Ger Hermans Reuver; 2 Heinz Sartci O. 3 Jac Harms Axel Ned.; 4 Harold Fendt O.; 5 Richard Corveleijn Weesp. Ned.; 6 Sjraar Driessen Tegelen; 7 Albert Mantjes Nieuw Buinen Ned.; 8 Anton Stocker O.; 9 Peter Kolenprat O. 10 Heinz Bernart O.
Eindklassement
6 Ger Hermans Reuver. 
 
Heel  29 juni
1 Albert Reuvers Heythuysen; 2 Peter Thoolen Echt; 3 Jan Smits Nuenen; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Wim Vleeshouwers Stramproy; 6 Stefan van Hees Heeze;  7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Gerrit van der Steeg Wanroy; 9 Ad van Laarhoven Vaalkenswaard; 10 Piet Coumans Someren; 11 G.Willems Luyksgestel; 12 C.Weijers; 13 Gerrie Jansen Blerick; 14 L.Koks  Cuijk; 15 G.Hageman Eindhoven.

                                        Albert Reuvers

 
Reuver  6 juli  NWB kampioenschap
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 3 Gerald van Hees Heeze; 4 Jo Scholten Nieuwstadt; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Jan Smits Nuenen; 7 Ad Hoezen Bladel; 8 Albert Pieters Eindhoven; 9 Nico Savelkoul Stein; 10 Jos van Bommel Bakel; 11 L.Koks Cuijk; 12 Huub Savelkoul Stein; 13 Thijs van Asten Ysselsteyn; 14 G.Willems Cuijk; 15 Harrie van Heugten Asten.


Eindhoven Woensel  13 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Ad Hoezen Bladel; 3 Thijs van Asten Ysselsteyn; 4 Albert Pieters Eindhoven 5 Jan Smits Nuenen; 6 G.Willems Cuijk; 7 Gerald van Hees Heeze; 8 L.Koks Cuijk; 9 Jos van Bommel  Bakel; 10 Harrie van Heugten Asten.
 
Ysselsteyn  18 juli
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Wim Vleeshouwers Stramproy; 3 Gerrie Janssen Blerick; 4 Stefan van Hees Heeze; 5 Ad Hoezen Bladel; 6 Jan Smits Nuenen; 7 Albert Pieters Eindhoven; 8 Jos van Bommel Bakel; 9 Albert Reuvers Heyhuysen; 10 Harrie van Heugten Asten.
 
Tungelroy  20 juli
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Jos van Bommel  Milheeze; 3 Wim Vleeshouwers Stramproy; 4 Hans Thijs Oploo; 5 Albert Reuvers Heythuysen; 6 Nico Savelkoul Stein; 7 Math  Simons Reuver;  8  Sjra Vergooszen Susteren; 9  Albert Pieters Eindhoven; 10 Gerrie Jansen Blerick; 11 Ad Hoezen Bladel; 12 Jan Smits Nuenen; 13 L.Koks Cuijk; 14 Piet Coumans Someren; 15 Thijs van Asten Ysselsteyn.

      Lekke band voor Maatje in Tungelroy, hij krijgt de fiets van Boks

 
Diergaarde  27 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Gerald van Hees Heeze; 3 Michel van Vlierden Hamont B.; 4 Nico Savelkoul Stein; 5 Albert Pieters Eindhoven; 6 K.Pennin; 7 Henrie Maatje Nuenen; 8 Jan Smits Nuenen; 9 Wim Vleeshouwers Stramproy; 10 Gerrie Jansen Blerick; 11 Frans Hintzen Echt; 12 Jos van Bommel Bakel; 13 Stefan van Hees Heeze; 14 Thijs van Asten Ysselsteyn; 15 G.Hageman Eindhoven.

                           Sjra Vergooszen:  altijd prijs

 
Thorn  28 juli
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Jan Smits Nuenen; 3 Stefan van Hees Heeze; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Gerrie Jansen Blerick; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 G. Hageman Eindhoven; 8 Piet Coumans  Someren; 9 Harrie van Heugten Asten; 10 J.Peeters Valkenswaard.
 
Heythuysen  2 augustus
1 Jo Scholten Nieuwstadt; 2 Henrie Maatje Nuenen; 3 Nico Savelkoul; 4 Stefan van Hees Heeze; 5 Piet Coumans Someren; 6 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Gerrie Jansen Blerick; 9 Jan Smits Nuenen; 10 Albert Pieters Eindhoven.
 
Heeze  3 augustus
1 Stefan van Hees Heeze; 2 Hans Thijs Oploo;3 Jos van Bommel  Bakel; 4 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 5 Gerald van Hees Heeze; 6 Piet Coumans Someren; 7 John Meuleners Susteren; 8 Gerrit van der Steeg Wanroy; 9 Hay Camps Venray; 10 J.Jeurissen Roermond; 11 Jos Korsten Helden; 12 L.Koks  Cuijk; 13 Huub Savelkoul  Stein; 14 Arno Schoenmakers Eindhoven; 15 Jan Smits Nuenen.

                                  Stefan van Hees

 
Maasbracht  9 augustus
1 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 2 Jo Scholten Nieuwstadt; 3 Gerrie Jansen Blerick; 4 Piet Coumans Someren; 5 J.Knoops Maasbracht; 6 K.Pennings Siebengewald; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Albert Pieters Eindhoven; 9 Henrie Maatje Nuenen; 10 Jan Smits Nuenen.
 
Kessel Eik  10 augustus  Provinciale kampioenschappen
Kampioen Limburg 
1 Wim Vleeshouwers Stramproy; 2 Jo Scholten Nieuwstadt; 3 K.Pennings Siebengewald; 4 Hen Renet Echt; 5  Gerrie Jansen Blerick.
Kampioen Nrd.Brabant
1 Jan Smits Nuenen; 2 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 3  Gerald  van Hees Heeze; 4 Henrie Maatje Nuenen; 5 Piet Coumans Someren;
 
Someren  13 augustus
1 Gerrie Jansen Blerick; 2
 
Ohe en Laak  16-17 augustus  Omloop van het Maasdal  Etappewedstrijd 
Zie amateurs
Eindklassement Senioren
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Wim Vleeshouwers Stramproy; 4 Hen Renet Echt; 5 Sjra Vergooszen Susteren.

       Henrie Maatje ( R. ) met Bert de Wijs op de Maasberg in Elsloo trijdens de Pijl van Limburg

 
Oostenrijk  25 augustus
Tijdrit 
1 Ger Hermans Reuver; 2 Roman Szcepanski Polen; 3 Gerd Vloemans België.

                              Ger Hermans


Deurne  31 augustus 
1 Huub Savelkoul  Stein; 2 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 3 Gerald van Hees Heeze; 4 Henrie Maatje Nuenen; 5 Piet Coumans Someren; 6 L.Koks Cuijk; 7 Jan Smits Nuenen; 8 Albert Pieters Eindhoven; 9 Gerrie Jansen Blerick; 10 P. van de Brekel Echt; 11 Harrie van Heugten Ospel; 12 Piet Engbersen Venray; 13 Louis Leenen Nederweert.
 
Posterholt  6 september
1 Henrie Maatje Nuenen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 Jan Smits Nuenen; 6 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 7 H.Menke Eindhoven; 8 Wiel Leurs Posterholt; 9 Ad van Laarhoven Valkenswaard; 10 Sjra Wassen Posterholt; 11 Wim Vleeshouwers Stramproy; 12 Theo van Mill Cuijk; 13 Ton Madou Baarlo; 14 Piet Coumans Someren; 15 Har Janssen Kessel.

   
Susteren  7 september
1 Sjra Vergooszen Susteren; 

Oostrum  27 september
1 Ad Hoezen Bladel; 2 Arno Schoenmakers Eindhoven; 3 Huub Savelkoul Stein; 4 Henrie Maatje Nuenen; 5 G.Hageman Eindhoven; 6 C.de Bak Maastricht; 7 Nico Savelkoul Stein; 8 G.Willems Cuijk; 9 Jos Korsten Panningen; 10 Ad Roest Venlo; 11 Harrie van Heugten Asten; 12 Piet Coumans Someren; 13 Thijs van Asten Ysselsteyn; 14 H.Menke Eindhoven; 15 Math Simons Reuver.
 
Hoensbroek  28 september
1 Henrie Maatje Nuenen;