Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Senioren top 10 1983

Pey Echt  27 maart

1 Sjra Vergooszen Susteren; 2  Jack Creemers Weert; 3 T. van Hintum Best; 4 Hans van Bavel  St.Anthonis; 5 Frans van Geffen Veldhoven; 6 Toon van de Berg Rijckevoort; 7 R.van Liempd Amsterdam; 8 G. van Hintum Bladel; 9 G.Hageman Eindhoven; 10 A. Knechten Weert; 11 J.Hermans Weert; 12 Huub aan den Boom Neer; 13 Piet Peeters Echt; 14 Jo Geurts Echt; 15 K.Timmermans Someren.
 
Beesel  3 april
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Toon van de Berg Rijckevoort; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Frans van Geffen Veldhoven; 5 G. van Hintum Bladel; 6 Jack Creemers Weert; 7 H. Vallen Venlo; 8 Rien van der Heijden Schaik; 9 Huub Aan den Boom Neer; 10 Hans van der Zanden Nijmegen; 11 Paul van de Heuvel Montfort; 12 A.Knechten Weert; 13 G.Hageman Eindhoven.
 
Haelen   4  april
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 R. van Liempd Amsterdam; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 Frans van Geffen Veldhoven; 6 Hans van Bavel St. Anthonis; 7 Huub aan den Boom Neer; 8 Jo Scholten Schalbruch D.; 9 Frits Kuipers Maasbracht; 10 J. van Dooren Heeze; 11 W. Halferkamps Venlo; 12 K.Tinnemans Someren; 13 Huub Reuvers Heythuysen; 14 Leo Vaessen Swalmen; 15 Huub Konings Asten.
 
Weert  IJzeren man  10 april
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 T. van Hintum Best; 3 G. van Hintum Bladel; 4 Toon van de Berg Rijckevoort; 5 R. van Liempd Amsterdam; 6 Hein Kuipers Echt; 7 Frans Terlinde Roermond; 8 Math Simons Reuver; 9 Piet Peeters Echt; 10 Daan van Dijk Baarlo; 11 G.Hageman Eindhoven; 12 Paul van de Heuvel Montfort; 13 Sjra Driessen Venlo; 14 Frits Kuipers Maasbracht; 15 Jack Creemers Weert.
 
Deurne  17 april
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Frans van Geffen Veldhoven; 4 Albert Reuvers Heythuysen; 5 Jack Creemers Weert; 6 Toon van de Berg Rijckevoort; 7 T. van Hintum Best; 8 J.Hermans Weert; 9 Paul van de Heuvel Montfort; 10 Th. van Mil Alverna; 11 Tom Bakker Meijel; 12 Jac Ramaekers Weert; 13 Ger Hermans Reuver; 14 Hein Kuipers Echt; 15 Hans van der Zanden Nijmegen.

                          Sjra Vergooszen won driemaal de Weltcup in Sankt Johann

 
Wanroy  24 april  Omloop van de Maaskant Semi-Klassieker
1 Toon van de Berg Rijkevoort; 2 H.Reijkers St.Michielsgestel; 3 Nic Konings Weert; 4 Hans van Bavel St. Anthonis; 5 T. van Hintum Best; 6 G. van Hintum Bladel; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Huub aan den Boom Neer; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 Hans van der Zanden Nijmegen; 11 Jo Geurts Echt; 12 J.Hermans Weert; 13 Harrie van Heugten Asten; 14 Paul van de Heuvel Montfort; 15 Th. van Mil Alverna.
Ploegenklassement
1 Verkoelen Stramproy; 2 H.Kemps Valkenswaard.

                          Toon van de Berg wint klassieker en de Brabantse titel 

Echt  1 mei
1 Albert Reuvers Heythuysen; 2 Toon van de Berg Rijckevoort; 3 Frans van Geffen Veldhoven; 4 Harrie van Heugten Asten; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 T.van Hintum Best; 7 G. van Hintum Bladel; 8 R. van Liempd Amsterdam; 9 H.Rijkers St.Michielsgestel; 10 Huub aan den Boom Neer; 11 Henk Arts Wanroy; 12 Th. van Mil Alverna; 13 Jo Scholten Schalbruch D.; 14 C.Snijders Meijel; 15 Rien van der Heijden Schaik.
 
Neerkant  12 mei
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Albert Reuvers Heythuysen; 4 Henk Arts Wanroy; 5 Huub aan den Boom Neer; 6 J.Broeren St.Michielsgestel; 7 H.Rijkers St.Michielsgestel; 8 Toon van Lankveld  de Rips; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 Hans Thijs Oploo; 11 Leo Vaessen Swalmen; 12 Frits Kuipers Maasbracht; 13 Ton van Himbergen Buchten; 14 H. van Deursen Ospel; 15 Hein Kuipers Echt.
 
Geleen Baan  15 mei
1 R.Coumans Stein; 2 R.Sanders Brunssum; 3 H. de Bode Sittard; 4 J.Honig Geleen; 5 Ger Hermans Reuver.
 
Montfort  22 mei
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Albert Reuvers Heythuysen; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Math Simons Reuver; 6 Hein Kuipers Echt; 7 Paul van de Heuvel Montfort; 8 Stefan van Hees Heeze; 9 Ger Hermans Reuver; 10 Tom Bakker Meijel; 11 J.Derks Kevelaer D.; 12 Jack Creemers Weert; 13 P. van Grinsven St.Michielsgestel; 14 H.Rijkers St.Michielsgestel; 15 Frans van Geffen Veldhoven.

       Hans van Bavel op kop in Sankt Johann

 
Grathem  23 mei
1 Hein Kuipers Echt; 2 Henk Arts Wanroy; 3 R. van Liempd Amsterdam; 4 Huub aan den Boom Neer; 5 J.Derks Kevelaer D.; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Hans van Bavel St. Anthonis; 8 Toon van de Berg Rijckevoort; 9 G. van Hintum Bladel; 10 Frans van Geffen Veldhovem; 11 Stefan van Hees Heeze; 12 Albert Reuvers Heythuysen; 13 G.Hageman Eindhoven; 14 J.Hermans Weert; 15 Hans van der Zanden Nijmegen.
 
Ospel  29 mei
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Paul van de Heuvel Montfort; 4 K.Tinnemans Someren; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Math Simons Reuver; 7 Huub aan den Boom Neer; 8 Frans van Geffen Veldhoven; 9 Frans Terlinde Roermond; 10 Tom Bakker Meijel; 11 Hans van der Zanden Nijmegen; 12 Henk Arts Wanroy; 13 Rien van der Heijden Schaik; 14 Frans Hintzen Echt; 15 Jack Creemers Weert.
 
Oostrum  5 juni
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Gerald van Hees  Heeze; 3 Toon van de Berg Rijckevoort; 4 Ger Hermans Reuver; 5 R. van Liemd Amsterdam; 6 Huub aan den Boom Neer; 7 Henk Arts Wanroy; 8 Tom Bakker Meijel; 9 G.Hageman Eindhoven; 10 J.Broeren St.Michielsgestel; 11 Frans Terlinde Roermond; 12 Theo van Mil Alverda; 13 Jack Creemers Weert; 14 Piet Coumans Someren; 15 Peter van de Bungelaar St.Anthonis.
 
Ittervoort  18 juni   Provinciaal kampioenschap
Kampioen van Limburg
1 Frans Hintzen Echt; 2 Ger Hermans Reuver; 3 Theo van Kouwen Weert; 4 Hein Kuipers Echt; 5 Huub aan den Boom Neer; 6 Paul van de Heuvel Montfort.

Kampioen van Nrd.Brabant
1 Toon van de Berg Rijkevoort; 2 H.Rijkers St.Michielsgestel; 3 Stefan van Hees Heeze; 4 J.Braeken St. Michielsgestel; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 R. van Liempd Amsterdam; 7 Hans Thijs Oploo; 8 Gerald van Hees Heeze; 9 Frans van Geffen Veldhoven.

      v.l.n.r. Piet Steyvers-Frans Hintzen en Ton van Himbergen

 
Belfeld 19 juni
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Albert Reuvers Heythuysen; 4 Tom Bakker Meijel; 5 Toon van de Berg Rijckevoort; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Hans Thijs Oploo; 8 P.Coumans Someren; 9 Stefan van Hees Heeze; 10 Ger Hermans Reuver; 11 Jo Scholten Schalbruch D.; 12 Math Simons Reuver; 13 Leo Vaessen Swalmen; 14 Piet Engbersen Venray; 15 Huub aan den Boom Neer.
 
Neer  25 juni
1 J.Broeren St.Michielsgestel; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Huub aan de Boom Neer; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 H.Rijkers St.Michielsgestel; 6 Gerald van Hees Heeze; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 T. van Hintum  Best; 10 G.Hageman Eindhoven; 11 Tom Bakker Meijel; 12 Sjra Driessen Venlo; 13 Peter Schoester Venlo; 14 P. van de Bungelaar St.Anthonis; 15 Frans van Geffen Veldhoven.
 
Zeelst  26 juni
J.Broeren St.Michielsgestel; 2
 
Meijel  2 juli
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 H.Rijkers St.Michielsgestel; 4 Toon van de Berg Rijckevoort; 5 P.Coumans Someren; 6 Gerald van Hees Heeze; 7 Jo Scholten Schalbruch D.; 8 Hans Thijs Oploo; 9 W.Halferkamps Venlo; 10 Nic Konings Weert; 11 Ton van Himbergen Buchten; 12 J.Broeren St.Michielsgestel; 13 Albert Reuvers Heythuysen; 14 R. van Liempd Amsterdam; 15 Theo van Kouwen Weert.
 
Neeritter  3 juli  NWB kampioenschap
1 H.Rijkers  St.Michielsgestel; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Hans van Bavel St. Anthonis; 4 J.Broeren St.Michielsgestel; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Toon van de Berg Rijckevoort; 7 Albert Reuvers Heythuysen; 8 Tom Bakker Meijel ; 9 Gerald van Hees Heeze; 10 J.Hermans Weert; 11R. van Liempd Amsterdam; 12 Jo Geurts Echt; 13 P.Muysers Merselo; 14 Huub aan den Boom Neer; 15 W.Halfermans Venlo.
 
Beegden  10 juli
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Hans Thijs Oploo; 3 Hay Camps Venray; 4 Hans van Bavel St. Anthonis; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Toon van de Berg Rijckevoort; 7 Hein Kuipers Echt; 8 H. van der Zanden Nijmegen; 9 Frans Terlinde Roermond; 10 Henk Hermans Venlo; 11 Tom Bakker Meijel; 12 Henk Arts Wanroy; 13 P.Muysers Merselo; 14 Theo van Kouwen Weert; 15 Piet Engbersen Venray.

     Leo Vaessen altijd strijdlustig , Ton van Himbergen wil mee

 
Wanroy  17 juli
Toon van de Berg Rijkevoort; 2 Ger Hermans Reuver; 3 Frans Terlinde Roermond; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Frans van Geffen Veldhoven; 6 Frans Willems Cuijk; 7 Huub aan den Boom Neer; 8 Paul van de Heuvel Montfort; 9 Henk Arts Wanroy; 10 Hans Thijs Vierlingsbeek; 11 Peter van de Bungelaar Wanroy; 12 Harrie van Heugten Ospel; 13 K.Geerts Stiphout; 14 Piet Coumans Someren; 15 Gerrit van der Steeg Wanroy.
 
Klimmen  24 juli
1 G.van Hintum  Bladel; 2 Mart Kessels Ospel; 3 J.Derks Kevelaer  D.; 4 H. van Deursen Ospel; 5 M.van de Weijer Milheeze; 6 Joop de Groot Venray; 7 Piet Engbersen Venray; 8 Albert van der Leeuw Sittard; 9 J. van Dooren Heeze; 10 H.Vallen Venlo; 11 Henk Hermans Venlo; 12 Mart Parren Weert; 13 Theo van Kouwen Weert; 14 P.Coumans Someren;; 15 K.Geerts Stiphout.
 
Heythuysen  30 juli
1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 Albert Reuvers Heythuysen; 3 Toon van de Berg Rijckevoort; 4 Hans Thijs Oploo; 5 Hein Kuipers Echt; 6 J.Broeren St.Michielsgestel; 7 Frans Terlinde Roermond; 8 Paul van de Heuvel Montfort; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 J.Hermans Weert; 11 Tom Bakker Meijel; 12 H.Rijkers St.Michielsgestel; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Sjra Wassen Posterholt; 15 Theo van Kouwen Weert.

       Stefan van Hees ( L. ) en Jack Creemers in de kopgroep

 
Deurne  31 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Tom Bakker Meijel; 4 Frans Terlinde Roermond; 5 Frits Kuipers Maasbracht; 6 J.Broeren St.Michielsgestel; 7 Frans van Geffen Veldhoven; 8 Toon van de Berg Rijckevoort; 9 Peter Schoester Venlo; 10 Paul van de Heuvel Montfort; 11 Harrie van Heugten Ospel; 12 P. van Liempd Amsterdam; 13 P.Claessen Wilbertsoord; 14 H.Rijkers St.Michielsgestel.
 
Baarlo  12 augustus
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Albert Reuvers Heythuysen; 3 Tom van Himbergen Buchten; 4 Hein Kuipers Echt; 5 J. van Dooren Heeze; 6 Stefan van Hees Heeze; 7 Ger Hermans Reuver; 8 Frans ter Linde Roermond; 9 Toon van de Berg Rijckevoort; 10 Huub Aan den Boom Neer; 11 H.Rijkers St.Michielsgestel; 12 P.Muysers Merselo; 13 Th. van Mill Alverna; 14 Sjra Wassen Posterholt; 15 P.Claessen Wilbertsoord.

 Hans van Bavel heeft een zeer fraaie erelijst opgebouwd maar het is hoog tijd voor de         amateurs                                                   


Roggel  14 augustus
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Huub aan den Boom Neer; 5 H.Rijkers St.Michielsgestel; 6 Toon van de Berg Rijckevoort; 7 Frans ter Linde Roermond; 8 Tom Bakker Meijel; 9 Henk Arts Wanroy; 10 P.Claessen Wilbertsoord; 11 Frans van Geffen Veldhoven; 12 P.Muysers Merselo; 13 Sjra Wassen Posterholt; 14 R. van Liempd Amsterdam; 15 J.Claessen Wilbertsoord.

                       Sjra Vergooszen geen Verkoelen petje ??

 
Heel  21 augustus
1 J.Broeren St.Michielsgestel; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Toon van de Berg Rijckevoort; 4 Tom Bakker Meijel; 5 Frans Terlinde Roermond; 6 Paul van de Heuvel Montfort; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 H.Rijkers St. Michielsgestel; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 J.Hermans Weert; 11 Gerald van Hees Heeze; 12 Harrie van Heugten Ospel; 13 Fiel Lamber Baarlo; 14 Hans Thijs Vierlingsbeek; 15 Theo Laugs Ohe en Laak.
 
Schimmert 28 augustus
1 J. van Dooren Heeze; 2 Joop de Groot Holthees; 3 Stan Hanegraaf Roermond; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 H.Vallen Venlo; 6 M. van de Weijer Milheeze; 7 Jac Creemers Weert; 8 Toon van de Berg Rijkevoort; 9 Piet Engbersen Venray; 10 Math Simons Reuver.
 
Reuver  29 augustus
Leo Vaessen Swalmen; 2  J.Broeren St.Michielsgestel; 3 Toon van de Berg Rijkevoort; 4 Peter Schoester Venlo; 5 Ger Hermans Reuver; 6 Albert Reuvers Heythuysen; 7 Gerald van Hees Heeze; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Gerrie Terlinde Roermond; 10 H.Rijkers St.Michielsgestel; 11 Hein Kuipers Echt; 12 R.van Liemd Amsterdam; 13 Frans van Geffen Veldhoven; 14 Riny Sprenkels Weert; 15 Tom Bakker Meijel.
 
Heeze  3 september
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 J. van Dooren Heeze; 4 Toon van de Berg Oploo; 5 Frans ter Linde Roermond; 6 Stefan van Hees Heeze; 7 Huub aan den Boom Neer; 8 Tom Bakker Meijel; 9 Gerald van Hees Heeze; 10 H.Rijkers St.Michielsgestel; 11 Henk Arts Wanroy; 12 Paul van de Heuvel Montfort; 13 Peter Schoester Beesel; 15 Frans van Geffen Veldhoven.
 
Horn  25 september
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 J.Hermans Weert; 4 Toon van de Berg Rijkevoort; 5 Frans Van Geffen Veldhoven; 6 Huub aan den Boom Neer; 7 G.Hageman Eindhoven; 8 P.Claessen Wilbertsoord; 9 Paul van den Heuvel Montfort; 10 G.Willems Cuijk; 11 P.Muysers Merselo; 12 Hein Kuipers Echt; 13 Rien van der Heijden Schaik; 14 Theo van Mill Alverna; 15 Hay Camps Venray.

     Tom Bakker met Hein Kuipers en Nico Brouwers