Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Senioren top 10 1982


Pey Echt 4 april
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 T. van Hintum Best; 4 Jo Verkooijen Pey; 5 Jo Geurts Echt; 6 Tom Bakker Meijel; 7 Henk Arts Wanroy; 8 Huub Aan den Boom Neer; 9 G. van Hintum Bladel; 10 Piet Peeters Echt; 11 Nico Henckens Beegden; 12 Gerard Keijsers Kessel; 13 Bert Ramaekers Nederweert; 14 Jack Creemers Weert; 15 G.Hageman Eindhoven.

Sjra Vergooszen met een blije supporter Lei Vaessen  en Gerard Keijsers ( R. ) kunnen dit wel waarderen

Beesel 11 april
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Piet Engbersen Venray.

Haelen 12 april
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2

Gemert 30 april
1 Toon van Hintum Best; 2 

Echt 2 mei
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Jack Creemers Weert; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Toon van Hintum Best; 5 Gerard van Hintum Bladel; 6 Frans Hintzen Echt; 7 G.Hendrikx Blerick; 8 Toon van de Berg Rijkevoort; 9 Gerrit Ugen Deurne; 10 Nico Henckens Beegden; 11 F. Bakker Echt; 12 Piet Peeters Echt; 13 Jo Geurts Echt; 14 Albert Reuvers Heythuysen; 15 Riny Sprenkels Weert.

 Jack Creemers op kop in de ronde van Echt,bij de eindafrekening is hij tweede achter Lei Vaessen uit Swalmen. Jack heeft dit jaar een abonnement op de tweede plaats


Ittervoort 15 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Jack Creemers Weert; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Chris Snijders Meijel; 6 Bert Ramaekers Nederweert; 7 Ger Hermans Reuver; 8 Herman Snijkers Beegden; 9 Toon van Hintum Best; 10 Tom Bakker Meijel.

Montfort 16 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Nic Konings Weert; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Ger Hermans Reuver; 5 Jack Creemers Weert; 6 Jo Verkooijen Pey; 7 Gerrit Westenberg Venlo; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Paul van de Heuvel Montfort; 10 Piet Engbersen Venray; 11 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Albert Reuvers Heythuysen; 13 Huub Konings Asten; 14 Gerard Keijsers Kessel; 15 A.de Rouw Ammerzoden.

Neerkant 20 mei
1 Toon van Hintum Best; 2 Jack Creemers Weert; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 6 Jo Geurts Echt; 7 Gerard Hageman Eindhoven; 8 Bert Ramaekers Nederweert; 9 Nico Brouwers Deurne; 10 Rien van der Heijden Schaik; 11 N.Kuijken Bergeyk; 12 Jac Ramaekers Weert; 13 Henk Hendriks Boxmeer; 14 Theo Raymakers Panningen; 15 Huub Aan den Boom Neer.

Sint Joost 30 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Toon van Hintum Best; 3 Gerard van Hintum Bladel; 4 Huub Aan den Boom Neer; 5 Theo van Kouwen Weert; 6 Frans Hintzen Echt; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Hans van der Zanden Nijmegen; 9 Albert Reuvers Heythuysen; 10 Piet Peeters Echt; 11 Henk Hermans Venlo; 12 Henk Arts Wanroy; 13 Gerrit Ugen Deurne.

Grathem 31 mei
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Albert Reuvers Heythuysen; 3 Ton Klijs Aalst; 4 Jac Ramaekers Weert; 5 Toon van Lankveld de Rips; 6 Bert Ramaekers Nederweert; 7 G. van Hintum Bladel; 8 Sjra Vergooszen Susteren; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Huub Aan den Boom Neer; 11 Jack Creemers Weert; 12 Sjeng Konings Asten.

Oostrum 6 juni
1 Gerrit Westenberg Venlo; 2 Toon van de Berg Rijckevoort; 3 G. van Hintum Bladel; 4 T. van Hintum Best; 5 Hein Kuipers Echt; 6 Huub Aan den Boom Neer; 7 Gerrit Ugen Deyrne; 8 H. de Rouw Ammerzoden; 9 J.Peeters Ubachsberg; 10 Henk Arts Wanroy; 11 Tom Bakker Meijel; 12 Jack Creemers Weert; 13 Toon van Lankveld de Rips; 14 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 15 Gerard Keijsers Kessel.

                               Gerrit Westenberg : of achteraan de groep of alleen vooruit


Roermond 19 juni Provinciaal kampioenschap
Limburg
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Tom Bakker Meijel; 3 Frans Hintzen Echt; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 Frans ter Linde Roermond; 6 Jac Geurts Echt; 7 Huub Aan den Boom Neer; 8 Hein Kuipers Pey; 9 H.Knechten Weert.
Brabant
1 Gerard van Hintum Bladel; 2 Toon van Hintum Best; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Gerrit Ugen Deurne; 5 Toon van de Berg Rijkevoort; 6 P.Claassen Wilbertsoord.
 
Neer 20 juni
1 T. van Hintum Best; 2 G.van Hintum Bladel; 3 Huub Aan den Boom Neer; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Nic Konings Weert; 6 Leo Vaesssen Swalmen; 7 Tom Bakker Meijel; 8 Nico Brouwers Deurne; 9 Albert Reuvers Heythuysen; 10 Jack Creemers Weert; 11 G.Hageman Eindhoven; 12 Henk Arts Wanroy; 13 Mary  van Duren Eerde; 14 J.Genders Elsloo; 15 Frans Hintzen Echt.

Weert  Stad 25 juni
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Jack Creemers Weert; 3 Tom Bakker Meijel; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Huub Aan den Boom Neer; 6 Toon van Lankveld de Rips; 7 Leo Vaessen Swalmen; 8 Herman Snijkers Beegden; 9 Piet Engbersen Venray; 10 Chris Snijders Meijel; 11 Paul van de Heuvel Montfort; 12 A.Knechten Weert; 13 A. de Rouw Ammerzoden; 14 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 15 Bert Raemaekers Nederweert.

          Sjra Vergooszen wint ook in Weert


Neeritter 27 juni
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Huub Aan den Boom Neer; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Toon van de Berg Rijckevoort; 7 Tom Bakker Meijel; 8 Albert Reuvers Heythuysen; 9 Jack Creemers Weert; 10 A. de Rouw Ammerzoden; 11 Toon van Lankveld de Rips; 12 Jos Vallen Venlo; 13 Bert Ramaekers Nederweert; 14 K.Geens Helmond; 15 Ger Hermans Reuver.

Maasbracht 2 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Frans ter Linde Roermond; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Tom Bakker Meijel; 5 Frans Hintzen Echt; 6 Hans van Bavel St. Anthonis; 7 Jo Geurts Echt; 8 Huub Aan den Boom Neer; 9 Jack Creemers Weert; 10 Paul van de Heuvel Montfort; 11 Jo Verkooijen Pey; 12 G.Vaessen Koningsbosch; 13 Piet Peeters Echt; 14 Gerrit Westenberg Venlo; 15 Gerrie Jansen Blerick. 

Meijel 3 juli
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Huub Konings Asten; 3 Toon van de Berg Rijckevoort; 4 T. van Hintum Best; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 G. van Hintum Bladel; 7 Jack Creemers Weert; 8 Paul van de Heuvel Montfort; 9 Tom Bakker Meijel; 10 Huub Aan den Boom Neer; 11 Hein Kuipers Echt; 12 Frans ter Linde Roermond; 13 Wil Heiligers Blerick; 14 G.Hageman Eindhoven; 15 Albert Reuvers Heythuysen. 

Melick 11 juli NWB kampioenschap
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 G. van Hintum Bladel; 4 Jack Creemers Weert; 5 Albert Reuvers Heythuysen; 6 Toon van de Berg Rijckevoort; 7 G.Hageman Eindhoven; 8 Huub Aan den Boom Neer; 9 Henk Arts Wanroy; 10 A. de Rouw Ammerzoden; 11 Herman Snijkers Beegden; 12 Ger Hermans Reuver; 13 Gerard Keijsers Kessel; 14 W.Halferkamps Venlo; 15 K.Geerts Helmond.

       Hans van Bavel , hier onderweg in de Pijl van Limburg, wordt kampioen van 1982

Eindhoven Baan 12 juli baankampioenschap
Sprint
1 Riny Hairwassers Helvoirt; 2 Jack Creemers Weert; 3 w. van Veghel Rosmalen.
Achtervolging
1 A.Vijgen Hulsberg; 2 Jack Creemers Weert; 3 Riny Hairwassers Helvoirt.
Criterium
1 H. de Rouw Ammerzoden; 2 Hay Camps Venray; 3 Jack Creemers Weert.

H.de Rouw uit Ammerzoden wint in Eindhoven het criterium bij de baankampioenschappen , Hay Camps           ( R.) is tweede en Jack Creemers bezet de derde plaats

Egchel 25 juli
1 Toon van Hintum Best; 2 Hein Kuipers Pey; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Gerard van Hintum Bladel; 5 Tom Bakker Meijel; 6 Huub Aan den Boom Neer; 7 Frans ter Linde Roermond; 8 Wil Heiligers Blerick; 9 Jac Geurts Echt; 10 Jo Verkooijen Pey. 

Beegden 1 augustus
1 Toon van Hintum Best; 2 Albert Reuvers Heythuysen; 3 H.Snijkers Beegden; 4 Bert Ramaekers Nederweert; 5 Albert de Leeuw Sittard; 6 K.Geerts Helmond; 7 Rien van der Heijden Schaik; 8 Jos Vallen Venlo; 9 Jac Ramaekers Weert; 10 Wim Jacobs Weert; 11 Hay Camps Venray; 12 Leo Vaessen Swalmen; 13 Jack Creemers Weert; 14 Ger Hermans Reuver; 15 Hein Kuipers Echt.

Roermond 15 augustus
1 Toon van de Berg Rijkevoort; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 Ger Hermans Reuver; 4 Bert Ramaekers Nederweert; 5 M.Hendriks Horst; 6 Theo van Kouwen Weert; 7 T. van Hintum Best; 8 Hans van Bavel St. Anthonis; 9 G. van Hintum Bladel; 10 Paul van de Heuvel Montfort; 11 Tom Bakker Meijel; 12 J, van Mil Alverna ; 13 Jo Geurts Echt; 14 Henk Hermans Venlo; 15 Emiel Rayer Venlo. 

Roggel 22 augustus
1 T. van Hintum Best; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 J.Genders Elsloo; 4 Emile Rayer Blerick; 5 Toon van de Berg Rijckevoort; 6 Tom Bakker Meijel; 7 P. van Mill Alverna; 8 Jo Verkooijen Pey; 9 P.Mikkers Venlo; 10 Jack Creemers Weert.

Horn 5 september
1 Hein Kuipers Echt; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 K.Tinnemans Someren; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 J.Hermans Weert; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Paul van de Heuvel Montfort; 8 Albert Reuvers Heythuysen; 9 Jack Creemers Weert; 10 G. van Hintum Bladel; 11 T. van Hintum Best; 12 Mary van Duren Eerde; 13 Frans Hintzen Echt; 14 Piet Peeters Echt.
 
Heel 26 september
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Frans Hintzen Echt; 3 J. Genders Elsloo; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Jack Creemers Weert; 7 Toon van de Berg Rijckevoort; 8 Albert Reuvers Heythuysen; 9 Henk Arts Wanroy; 10 Huub Aan den Boom Neer; 11 Jo Geurts Echt; 12 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 13 Jos Vallen Blerick; 14 Johan Goofers Blerick; 15 Piet Peeters Echt.

Venlo 3 oktober
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Emile Rayer Blerick; 5 Jack Creemers Weert; 6 Paul van de Heuvel Montfort; 7 Tom Bakker Meijel; 8 Wil Heiligers Blerick; 9 Hein Kuipers Echt; 10 Jo Geurts Echt.

 Tweemaal Lei Vaesssen ( 2e van Links ) Lei uit Swalmen achter hem zit zijn naamgenoot  Lei  uit                     Stramproy