Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Senioren top 10 1981


Pey Echt  29 maart
1 Jac Geurts Echt; 2 H.Laumen Maasbracht; 3 Frans Jessen; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 G.Hageman Eindhoven; 6 Henk Arts Wanroy; 7 Hennie Kreuze Maasbracht; 8 H.Beckers; 9 Ad van Wassenaar; 10 K.Verstegen Veldhoven; 11 Paul van de Heuvel Montfort; 12 Gerrie Jansen Blerick; 13 Harrie Hindriks Sittard; 14 Jo Geurts Echt; 15 Kees Maas.
 
Echt  12 april
1 Jac Geurts Echt; 2 K.Verstegen Veldhoven; 3 Henk Arts Wanroy; 4 Frans Jessen Horn; 5 Toon van Lankveld De Rips; 6 Piet Engbersen Venray; 7 H.Kemps Schijndel; 8 Jac Ramaekers Weert; 9 H.Relou Milheeze; 10 H. van de Bossche Bladel; 11 Henk Hermans Blerick; 12 Hennie Kreuze Maasbracht; 13 Jo Geurts Echt; 14 Paul van de Heuvel Montfort; 15 Harrie Hindriks Sittard.
 
Haelen  19 april
1 Jac Geurts Echt; 2 Henk Swillens Neeritter; 3 Albert Reuvers Heythuysen; 4 K.Verstegen Veldhoven; 5 Gerrit Ugen Deurne; 6 Jac Geurts Echt; 7 G.Hageman Eindhoven; 8 Ad Roest Venlo; 9 A.de Rouw Ammerzoden; 10 Theo van Kouwen Weert.
 
Maasbracht Beek  20 april
1 Jac Geurts Echt; 2 Gerrit Ugen Deurne; 3 Albert Reuvers Heythuysen; 4 Henny Kreuze Maasbarcht; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 Huub Aan den Boom Neer; 7 Gerrie Jansen Blerick; 8 Frans Fiddelaers Roermond; 9 Frans Frenken Ospel; 10 Jo Geurts Echt.

                      Jac Geurts hoort bij de amateurs

 
Wanroy  25 april  Koppeltijdrit
1 C.Sengers/H.de Rouw/Deest/Ammerzoden; 2 Gerard Keijsers/ T.Raymakers Kessel; 3 Willy van Veghel/ T. van de Bosch; 4 J.Vrijssen/Ton Klijs Waalre; 5 Henk Swillens/ J.Raaymakers Neeritter.
 
Roermond Donderberg  26 april
1 Frits Kuipers Maasbracht; 2 Albert Reuvers Heythuysen; 3 Had Graat Meijel; 4 Nico Konings Weert; 5 Piet Engbersen Venray; 6 Henk Hermans Blerick; 7 Arno Schoenmakers Eindhoven; 8 Henk Swillens Neeritter; 9 Jac Geurts Echt; 10 Huub aan den Boom Neer.
 
Gemert  30 april  
1 Frits Kuipers Maasbracht; 2 Henny Kreuze Maasbracht; 3 Harrie Hindriks Geleen; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Henk Swillens Neeritter; 7 Piet Hack Deurne; 8 Gerrie Jansen Blerick; 9 J.Lenders Elsloo; 10 Rien van der Heijden Schaik; 11 G.Hageman Eindhoven; 12 J.Hendrickx Meijel; 13 G.Jaspers Eindhoven; 14 Paul van de Heuvel Montfort; 15 H.Habraken Eindhoven.
 
Merum  10 mei
1 Frans Jessen Horn; 2 J.Genders Elsloo; 3 Gerrit Ugen Deurne; 4 H.Louman Maasbracht; 5 G.Hageman Eindhoven; 6 Henk Swillens Neeritter; 7 G.Jaspers Eindhoven; 8 C.Sengers Deest; 9 Henny Kreuze Maasbracht; 10 Albert Reuvers Heythuysen; 11 Theo van Kouwen Weert; 12 R.Berkers Nederweert; 13 Huub aan den Boom Neer; 14 Jo van der Pluym Swalmen; 15 Had Graat Meijel. 
 
Vlodrop  17 Mei 
1 Frits Kuipers Maasbracht; 2 Arno Schoenmakers Eindhoven; 3 Frans Jessen Horn; 4 Gerrit Westenberg Blerick; 5 Tom Bakker Meijel; 6 Henk Swillens Neeritter; 7 K.Verstegen Veldhoven; 8 A.de Rouw Ammerzoden; 9 Harrie Hindriks Sittard; 10 Frans Hintzen Echt; 11 Frans Fiddelaers Echt; 12 Gerard Keijsers Kessel; 13 Wim Jacobs Weert; 14 G.Vaessen Koningsbosch; 15 Ad Roest Venlo.
 
Oostrum  24 mei
1 J.van der Goot Maasbracht; 2
 
Neerkant  28 mei
1 Harrie Hindriks Sittard; 2 Henk Swillens Neeritter; 3 Paul van de Heuvel Montfort; 4 Gerrit Ugen Deurne; 5 A.de Rouw Ammerzoden; 6 J.Genders Elsloo; 7  H. van der Borgh Echt; 8 K.Verstegen Veldhoven; 9 Tom Bakker Meijel; 10 R.Berkers Nederweert; 11 Henk Hermans Blerick; 12 Huub aan den Boom Neer; 13 Henk Arts Wanroy; 14 Theo van Kouwen Weert. 
 
Sint Joost  7 juni
1 Harrie Hindriks Sittard; 2 Frans Jessen Horn; 3 Had Graat Meijel; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 Gerrit Ugen Deurne; 6 Frans Hintzen Echt; 7 Mary van Duren Eerde; 8 J.Genders Elsloo; 9 J.Frenken Ospel; 10 Piet Peters Echt. 
 
Grathem  8 juni
1 Harrie Hindriks Sittard; 2 J. van Lierop Helmond; 3 Frans Jessen Horn; 4 Piet Engbersen Venray; 5 Cor Sengers Deest; 6 Paul van de Heuvel Montfort; 7 Huub Aan den Boom Neer; 8 K.Verstegen Veldhoven; 9 Ad van Wassenaar Den Bosch; 10 Gerrit Ugen Deurne.

                           Harrie Hindriks driemaal achtereen de bloemen

 
Tegelen  14 juni
1 Albert Reuvers Heythuysen; 2 Ad Roest Venlo; 3 Nic Konings Weert; 4 H.van der Borgh Echt ; 5 L.Sengers Deesd; 6 Gerrit Westenberg Venlo; 7 Harrie Hindriks Geleen; 8 Huub aan den Boom Neer; 9 Tom Bakker Meijel; 10 H.Hageman Eindhoven; 11 Mary van Duren Eerde; 12 Henk Hermans Blerick ; 13 H.van de Bossche; 14 G.Jaspers Eindhoven; 15 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 16 Jac Geurts Echt; 17 Piet Willems Schinveld; 18 Wim Jacobs Weert; 19 Gerard Keijsers Kessel; 20 Riny Sprenkels Weert.  
 
Neer  21 juni
1 Theo van Kouwen Weert; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 Gerrie Jansen Blerick; 4 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 5 H. van der Borgh Echt; 6 Ad Roest Venlo; 7 H. van de Bossche Bladel; 8 P.Willems Luycksgestel; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Paul van de Heuvel Montfort; 11 John Caris Heythuysen; 12 Nico Konings Weert; 13 Wim Drenth Maasbracht; 14 Stan Hanegraaf Roermond; 15 Piet Engbersen Venray.
 
Weert  Stad 26 juni
1 Had Graat Meijel; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 Fiel Lamber Baarlo; 4 Nico Konings Weert; 5 Cor Maas Thorn; 6 G.Jaspers Eindhoven; 7 Theo van Kouwen Weert; 8 Piet Engbersen Venray; 9 N.Kuyken Bergeijk; 10 P.Willems Luycksgestel; 11 Herman Louman Maasbracht; 12 Rien van der Heijden Schaik; 13 Mart Kessels Meijel; 14 Piet Peters Echt; 15 Herman Snijkers Beegden.
 
Zeelst  27 juni
1 Paul van de Heuvel Montfort; 2 Huub Aan den Boom Neer; 3 K.Verstegen Veldhoven; 4 Henk Hermans Blerick; 5 J.Genders Elsloo; 6 Hennie Kreuze Maasbracht; 7 Ad Roest venlo; 8 Riny Sprenkels Weert; 9 H.Habraken Eindhoven; 10 Tom Bakker Meijel; 11 H. van der Zanden Nijmegen; 12 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 13 Fiel Lamber Baarlo; 14 Henk Verhappen Gemert; 15 H.Hageman Nuenen.

       Paul van de Heuvel  in Zeelst aan de winst

 
Wanroy  28 juni
1 C.Sengers Deest; 2 Mary van Duren Eerde; 3 Gerrie Jansen Blerick; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 K.Verstegen Veldhoven; 6 Paul van de Heuvel Montfort; 7 J.Genders Elsloo; 8 Henk Verhappen Gemert; 9 Gerrit Ugen Deurne; 10 H.Habraken Eindhoven; 11 Rien van der Heijden Schaik; 12 Had Graat Meijel; 13 Arno Schoenmakers Sr.Eindhoven; 14 Toon van Lankveld De Rips; 15 Huub Aan den Boom Neer.
 
Bergeijk  1 juli
1 Frans Hintzen Echt; 2 Jac Geurts Echt; 3 Tom Bakker Meijel; 4 J.Genders Elsloo; 5 Gerrit Ugen Deurne; 6 K.Verstegen Veldhoven; 7 Henk Verhappen Gemert; 8 Hennie Kreuze Maasbracht; 9 N.Kuyken Bergeijk; 10 A.de Rouw Ammerzoden; 11 Piet Hack Deurne; 12 Baer Ramaekers Nederweert; 13 Riny Sprenkels Weert; 14 Cor Maas Thorn; 15 Fiel Lamber Baarlo.
 
Maasbracht  4 juli
1 Jac Geurts Echt; 2 Albert Reuvers Heythuysen; 3 Henny Kreuze Maasbracht; 4 Herman Louman Maasbracht; 5 Gerrie Jansen Blerick; 6 K.Verstegen Veldhoven; 7 Henk Arts Wanroy; 8 Huub Aan den Boom Neer; 9 H. van der Zanden Nijmegen; 10 Henk Verhappen Gemert.
 
Baarlo  Baan  7 juli  kampioenschap baan
Puntenkoers
1 Gerrie Jansen Blerick; 2 Albert Reuvers Heythuysen; 3 Henk Hermans Blerick.
Afvallingsrace
1 Gerrie Jansen Blerick; 2 Henk Arts Wanroy; 3 Had Graat Meijel; 6 J.Hendrikx Meijel; 7 W. van Gestel Venlo; 9 Henk Hermans Blerick.

Eindklassement Kampioenschap
1 Gerrie Jansen Blerick; 2 Albert Reuvers Heythuysen; 3 Henk Arts Wanroy; 4 Ger Hendriks Meijel; 5 Henk Hermans Blerick; 6 Had Graat Meijel; 7 Mary van Duren Eerde; 8 W. van Gestel Venlo; 9 Huub Aan den Boom Neer; 10 Herman Snijkers Beegden.

                                Gerrie Jansen baankampioen 1981

 
Ospel  12 juli   NWB kampioenschap
1 Huub Aan den Boom Neer; 2 Mary van Duren Eerde; 3 Henk Swillens Neeritter; 4 Gerrie Jansen Blerick; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 H.van der Borgh Echt; 7 Frans Hintzen Echt; 8 John Caris Heythuysen; 9 G.Jaspers Eindhoven; 10 Tom Bakker Meijel; 11 Albert Reuvers Heythuysen; 12 H. van der Zanden Nijmegen; 13 Toon van Lankveld De Rips; 14 J.Genders Elsloo; 15 Chris Snijders Meijel.

                                    Huub Aan den Boom wegkampioen 1981

De strijd om het kampioenschap in Ospel met o.a. Dries Willemsen op kop, verder zien we Wil Dumont in vijfde positie voor  Geert van Kessel en Jo Palmen. De titel gaat naar Huub Aan den Boom .

 
Melick  25 juli
1 Frans Jessen Horn; 2 Albert Reuvers Heythuysen; 3 Gerrie Jansen Blerick; 4 C.Sengers Deest; 5 Henk Swillens Neeritter; 6 Herman Snijkers Beegden; 7 Johan Akkerman Nederweert; 8 Henk Arts Wanroy; 9 Baer Ramaekers Nederweert; 10 John Caris Heythuysen; 11 J.Hendrikx Meijel; 12 K.Verstegen Veldhoven; 13 Gerrit Westenberg Blerick; 14 M. van de Weijer Milheeze; 15 Jac Geurts Echt.
 
Ulestraten   2 augustus  Hel van het Zuiden
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Gène Janssen Stein; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Huub Savelkoul Stein; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Tonny Stroucken Sittard; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 Nico Savelkoul Stein; 11 Frits Bruekers Nederweert; 12 Ton Frankort Simpelveld; 13 Huub Konings Asten; 14 Jo Zinken Nyswiller; 15 R.Deckers Maasmechelen B.

      Leo Vaessen op weg naar een schitterende zege in Ulestraten

 
Belfeld  16 augustus
Henk Arts Wanroy; 2 C.Sengers Deest; 3 Ton Klijs Aalst; 4 Toon van Lankveld De Rips; 5 Albert Reuvers Heythuysen; 6 Ad de Rouw Ammerzoden; 7 J.Hendrikx Meijel; 8 Mary  van Duren eerde; 9 Gerrit Westenberg Blerick; 10 M.Hendrikx Horst; 11 Huub aan den Boom Neer; 12 N.Kuyken Bergeijk; 13 Paul van de Heuvel Montfort; 14 G. van der Aa  Bakel; 15 Gerard Keijsers Kessel.

              v.l.n.r. Ben Knarren-Piet Gilissen-Wien Verkoelen en Henk Arts

 
La Roche België   19 augustus  Olympisch kampioenschap
1 Christian Pollefliet B.; 2 Matthieu Hendrickx B.; 3 Fritz De Vos B.; 4 Maurice Connor Zuid-Afrika; 5 Martin Devenijns B.; 6 Willy Roels B.; 7 Gerd Gotsch Dld.; 8 John Swanenburg Ned.; 9 Peter Hunink Ned.; 10 Jan van den Broek Ned.; 11 Renier Klippel Ned.; 12 Karel Renders B.; 13 Joseph Dolmans Ned.; 14 Albert Delanghe B.; 15 Jocky Boel B.; 16 Reidar Hogseth Noorwegen; 22 René Berkers Ned.; 23 Gerard Keijsers Kessel N.; 26 Winfried Meier Dld.; 30 Ben Knarren Stein N.
 
Heythuysen 30 augustus
1 Albert Reuvers Heythuysen; 2 C.Sengers Deest; 3 Ton Klijs Aalst; 4 Bart Nabuurs Wanroy; 5 Piet Engbersen Venray; 6 N.Reijnen Velden; 7 G.Jaspers Eindhoven; 8 Jo Geurts Echt; 9 Arno Schoenmakers Eindhoven; 10 Had Graat Meijel; 11 Huub aan den Boom Neer; 12 Toon van de Berg Rijckevoort; 13 Mary van Duren Eerde; 14 Tom Bakker Meijel.
 
Luyksgestel  13 september  Provinviaal kampioenschap
1 Frans Hintzen Echt; 2 Jo Geurts Echt; 3 Gerrie Jansen Blerick; 4 H.Hendrikx Boxmeer; 5 Paul van de Heuvel Montfort; 6 Tom Bakker Meijel; 7 Gerrit Ugen Deurne; 8 Piet Hack Deurne; 9 Mary  van Duren Eerde; 10 Henk Swillens Neeritter.
Brabants Kampioen:  H.Hendrikx Boxmeer.
Limburgs Kampioen: Frans Hintzen Echt.
 
Posterholt  19 september
1 Henk Swillens Weert; 2 Paul van de Heuvel Montfort; 3 Had Graat Meijel; 4 H.Hendriks Boxmeer; 5 J.Genders Elsloo; 6 Arno Schoenmakers Eindhoven; 7 Henny Kreuze Maasbracht; 8 Rien van der Heijden Schaik; 9 N.Kuyken Bergeijk; 10 H.Habraken Eindhoven; 11 Herman Snijkers Beegden; 12 Ton Klijs Aalst; 13 H. van Elmpt Vlodrop; 14 Ad de Rouw Ammerzoden; 15 Gerrit Ugen Deurne.

 
Den Dungen  27 september
1 Henk Arts Wanroy; 2
 
Venlo  4 oktober
1 Gerrit Westenberg Venlo; 2 Ton Klijs Aalst; 3 Toon van de Berg Rijckevoort; 4 Henk Swillens Neeritter; 5 Henk Arts Wanroy; 6 Jac Geurts Echt; 7 K.Verstegen Veldhoven; 8 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 9 Nico Konings Weert; 10 Gerard Keijsers Kessel; 11 J.Peeters Ubachsberg; 12 N.Reijnen Velden; 13 A. van Wijk Veldhoven; 14 Nol van Pol Echt; 15 Ad de Rouw Ammerzoden.

                                   Gerrit Westenberg is in de laatste koers in zijn Venlo de beste