Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Senioren top 10 1980


Pey Echt  23 maart
1 Jos Geerdens  Veldhoven; 2  Jan Crins Stramproy; 3 Leon Steijns Geleen; 4 G.Hageman Eindhoven; 5 R.Deckers Maasmechelen B.; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Gerrit Ugen Deurne; 8 Frans Jessen Horn; 9 René van der Linden Helmond; 10 Fiel Lamber Baarlo; 11 Wim Drenth Maasbracht; 12 Piet Peeters Echt; 13 P.Thielen; 14 Theo van Kouwen Weert; 15  Huub Gubbels  Maasbracht.
 
Roermond  30 maart
1 René van der Linden Helmond; 2 Ad Roest Venlo; 3 Gerrit Ugen Deurne; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Jan Crins Stramproy; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 G.Hageman Eindhoven; 8 H.van Wijk Deest; 9 Henk Hermans Blerick; 10 Jo Geurts Echt; 11 Peter Halmans Dieteren; 12 G.Jaspers Eindhoven; 13 Fiel Lamber Baarlo; 14 Henk Relou Milheeze; 15 Frans Kessels Ospel.

                                     René van der Linden hoort thuis bij de amateurs                                                   stapt ook meteen over na twee overwinningen


Haelen  6 april
1 René van der Linden Helmond; 2 Peter van der Linden Helmond; 3 Piet Engbersen Venray; 4 R.Deckers Maasmechelen B.; 5 H. van Wijk; 6 G.Hageman Eindhoven; 7 Gerrit Ugen Deurne; 8 Frans Jessen Horn; 9 Rien van der Heijden Schaik; 10 Jos Geerdens Veldhoven; 11 Wil Heiligers Blerick; 12 Had Graat Meijel; 13 C.Sengers Deest; 14 Theo van Kouwen Weert; 15 Huub aan den Boom Neer.
 
Maasbracht  Beek  7 april
1 Jan Crins  Stramproy; 2 Wim Drenth Maasbracht; 3 Rien van der Heijden Schaik; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Gerrit Ugen Deurne; 7 Ad van de Wassenaar; 8 René van der Linden Helmond; 9 Had Graat Meijel; 10 T.Claessen; 11 M.Beelen; 12 K.van de Berg Swalmen.
 
Eindhoven  13 april    Voorwedstrijd Hel van Brabant.
1 Ger Smulders Gerwen; 2 Frans Terlinde Roermond; 3 J.Scheres Veldhoven; 4 Ad van de Wassenaar Den Bosch; 5 Ger Hermans Horst; 6 H.Berger Budel; 7 Frans Kessels Ospel; 8 A.Claassen Helmond; 9 Frans Fiddelaars Echt; 10 H. van Elmpt Vlodrop; 11 Riny Sprenkels Weert; 12 J.Genders Elsloo; 13 Piet Daemen Posterholt; 14 G.Wisseling Heerlen; 15 Paul Lacroix Stein.
 
Merum  20 april
1 H.Hageman  Eindhoven; 2 R.Deckers Maasmechelen B.; 3 Frans Jessen Horn; 4 Ad van de Wassenaar Den Bosch; 5 Albert Reuvers Heythuysen; 6 G.Hageman Eindhoven; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 C.Sengers Deest; 10 H.van Wijk Deest; 11 Peter Schoester Venlo; 12 Jo Geurts Echt; 13 H.Deckers.; 14 Frans Fiddelaers Echt; 15 Jan Crins Stramproy; 16 Henk Hermans Venlo; 17 G.Jaspers Eindhoven; 18 J.Genders Elsloo; 19 A. de Rouw Ammerzoden; 20 Cees Maas.
 
Echt  27 april
1 Jos Geerdens  Veldhoven; 2 Wil Heiligers Blerick; 3 Ad van de Wassenaar Den Bosch; 4 Gerrit Ugen Deurne; 5 Wim Drenth Maasbracht; 6 M.Relou Milheeze; 7 C.Sengers Deest; 8 Theo van Kouwen Weert; 9 P.Willems Luyksgestel; 10 Jo Geurts Echt; 11 Jan Crins Stramproy; 12 Koos van de Berg Swalmen; 13 Henny Kreuze Maasbracht; 14 Peter Schoester Venlo; 15 Riny Sprenkels Weert.
 
Geleen  30 april  Bedevaart
1 Ad van de  Wassenaar Den Bosch; 2 Leo Steijns Geleen; 3 Frans Hintzen Echt; 4 Wil Heiligers Blerick; 5 Hennie Kreuze Maasbracht; 6 F. aan de Kerk Merum; 7 Jan Crins Stramproy; 8 Peter Schoester Venlo; 9 Wim Drenth Maasbracht; 10 A.Claessen Helmond.
 
Heythuysen  4 mei
1 R.Deckers Maasmechelen B.; 2 Peter Schoester Venlo; 3 Paul van de Heuvel Montfort; 4 Jo Geurts Echt; 5 Had Graat Meijel; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Riny Sprenkels Weert; 8 G.Hageman Eindhoven; 9 Gerrit Ugen Deurne; 10 Wim Drenth Maasbracht; 11 Henk Hermans Venlo; 12 J.Genders Elsloo; 13 Koos van de Berg Swalmen; 14 Piet Hack Deurne; 15 Theo van Kouwen Weert.
 
Neeritter 11 mei
1 C.Sengers Deest; 2 Peter Schoester Venlo; 3 Albert Reuvers Heythuysen; 4 Ton Klijs Aalst; 5 Theo van Kouwen Weert; 6 J.Heubel Montfort; 7 Peter Halmans Dieteren; 8 Ad van de Wassenaar Den Bosch; 9 Jac Ramaekers Weert; 10 H.Hageman Eindhoven; 11 Wim Drenth Maasbracht;12 Jan Crins Stramproy; 13 Leo Steijns Geleen; 14 Piet Engbersen Venray; 15 Jo Geurts Echt.
 
Sint Odiliënberg  15 mei
1 R.Deckers Maasmechelen B.; 2  Wil Heiligers Blerick; 3 Albert Reuvers Heythuysen; 4 Paul van de Heuvel Montfort; 5 Peter Schoester Venlo; 6 Wim Drenth Maasbracht; 7 Koos van de Berg Swalmen; 8 H.van Wijk Deest; 9 P.Willems Luyksgestel; 10 G.Jaspers Eindhoven; 11 N.Boer Venlo; 12 Arno Schoenmakers Eindhoven; 13 Th.Daemen St.Odilienberg; 14 Jac Jans St.Joost; 15 Peter Halmans Dieteren.
 
Hingen  25 mei
1 J.Geerdens Veldhoven; 2 Albert Reuvers Heythuysen; 3 Peter Schoester Venlo; 4 Peter van der Linden Helmond; 5 H.Hageman Eindhoven.
 
Grathem  26 mei
1 Jac Jans St.Joost; 2 Rien van der Heijden Schaik; 3 Theo van Kouwen Weert; 4 Piet Engbersen Venray; 5 Peter Schoester Venlo; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Jos Geerdens Veldhoven; 8 H.Hageman Eindhoven; 9 Paul van de Heuvel Montfort; 10 Huub aan den Boom Neer.
 
Oostrum  1 juni
1 Piet Engbersen Venray; 2 Ad Roest Venlo; 3 Albert Reuvers Heythuysen; 4 Toon van Lankveld  de Rips; 5 Peter Schoester Venlo; 6 N.Reijnen; 7 Wiel Snijders Weert; 8 Theo van Kouwen Weert; 9 Jos Vestjens Neer; 10 Bert van Pol Echt; 11 Stan Hanegraaf Roermond; 12 Jac Jans St.Joost; 13 P.Willems Luyksgestel; 14 Henk Hermans Venlo. 15 Gerrit Ugen Deurne.

      Piet Engbersen op kop vóór Gerrit van den Boogaert

 
Zeelst  7 juni  Provinciaal kampioenschap Nrd.Brabant
1 Albert Reuvers Heythuysen; 2 Jos Geerdens Veldhoven; 3 Peter Schoester Venlo; 4 Ad van de Wassenaar Den Bosch; 5 H.Hageman Eindhoven; 6 H.van Wijk Deest; 7 Wil Heiligers Blerick; 8 Gerrit Ugen Deurne; 9 J.Hageman Eindhoven.
Kampioen Brabant
1 Jos Geerdens; 2 Ad van de Wassenaar; 3 H.Hageman.
 
Beegden  8 juni  Provinciaal kampioenschap Limburg
1 Peter Schoester Venlo; 2  Albert Reuvers Heythuysen; 3 Jos Vestjens Neer; 4 René Houwen Linne; 5 Stan Hanegraaf Roermond; 6 Wiel Snijders Weert; 7 Koos van de Berg Swalmen; 8 Jos  Gerrits Echt; 9 Wil Heiligers Blerick; 10 Paul van de Heuvel Montfort; 11 M. van de Weijer Milheeze; 12 Henk Hermans Venlo; 13 Th.Daemen St.Odilienberg; 14 J.Geerdens Veldhoven; 15 Ton Klijs Aalst.
Kampioen Limburg
1 Peter Schoester ; 2 Albert Reuvers; 3 Jos Vestjens.
 
Tegelen  9 juni
1 Albert Reuvers Heythuysen; 2 Leo Steijns Geleen; 3 Peter Schoester Venlo; 4 Wiel Snijders Weert; 5 Ton Klijs Aalst; 6 Ad Roest Venlo; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 P.Daemen Posterholt; 9 Jac Jans St.Joost; 10 Peter Halmans Dieteren; 11 A. van de Wassenaar Den Bosch; 12 Wil Heiligers Blerick; 14 Henk Hermans Venlo; 20 Piet Engbersen Venray.
 
Mill  21 juni
1 Rien van der Heijden Schaik; 2 C.Sengers Deest; 3 Jos Geerdens Veldhoven; 4 Ad van de Wassenaar Den Bosch; 5 Albert Reuvers Heythuysen; 6 G.Hageman Eindhoven; 7 G.Jaspers Eindhoven; 8 N.Kuiken Bergeijk; 9 Frans Hintzen Echt; 10 Jac Ramaekers Weert; 11 Huub aan den Boom Neer; 12 Theo van Kouwen Weert; 13 Frans Frenken Ospel; 14 P.Willems Luyksgestel; 15 P.Dielen; 16 Peter Halmans Dieteren; 17 H.van Wijk Deest; 18 Stan Hanegraaf Roermond; 19 Piet Engbersen Venray; 20 N.Reijnen.

                            Eindelijk ook eens een zege voor de strijdlustige Rien van der Heijden

 
Weert  Stad  27 juni
1 Koos van de Berg Swalmen; 2 Theo van Kouwen Weert; 3 Frans Frenken Ospel; 4 Ad Roest Venlo.
 
Neer  29 juni
1 J.Steijns Puth-Schinnen; 2 Theo van Kouwen Weert; 3 G.Hageman Eindhoven; 4 Koos van de Berg Swalmen; 5 Frans Frenken Ospel; 6 Frans Hintzen Echt; 7 Frans Kessels  Ospel; 8 H.Habraken; 9 G.Jaspers Eindhoven; 10 Jo van der Pluym Swalmen.
 
Koningsbosch  6 juli  NWB kampioenschap
1 Jos Geerdens Veldhoven; 2 H.Hageman Nuenen; 3 Koos van de Berg Swalmen; 4 R.Deckers Maasmechelen B.; 5 Hennie Kreuze Maasbracht; 6 J.Hageman Eindhoven; 7 Peter Schoester Venlo; 8 René Houwen Linne; 9 P.Willems Luyksgestel; 10 Huub aan den Boom Neer; 11 G.Jaspers Eindhoven; 12 H.Janssen Veldhoven;13 Wim Drenth Maasbracht; 14 G.Vaessen Koningsbosch; 15 Theo van Kouwen Weert.
 
Egchel  20 juli
1 Albert Reuvers Heythuysen; 2 Peter Schoester Venlo; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 Jos Vestjens Neer; 5 Huub aan den Boom Neer; 6 Mart Kessels Ospel; 7 H.van Wijk Deest; 8 Theo van Kouwen Weert.

                                       Albert Reuvers

Melick  27 juli

1 Theo van Kouwen Weert; 2 P.Willems Luyksgestel; 3 René Houwen Linne; 4 Albert Reuvers Heythuysen; 5 Frans Hintzen Echt; 6 Cor Sengers Deest; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Wil Heiligers Blerick; 9 Peter Halmans Dieteren; 10 Wim Drenth Maasbracht; 11 Henk Heiligers Blerick; 12 Ad Roest Venlo; 13 P.Thielen Oirlo; 14 Jo van der Pluijm Swalmen; 15 H.Hageman Eindhoven.
 
Kessel Eik  3 augustus
1 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 2 

Baarlo  17 augustus
1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Nic Konings Weert; 3 Piet Engbersen Venray; 4 Huub aan den Boom Neer; 5 H.Hageman Eindhoven; 6 H.van den Bossche Bladel;7 H.Hageman Nuenen; 8 Hennie Kreuze Maasbracht; 9 Nic Kuijken Bergeijk; 10 Ad de Rouw Ammerzoden; 11 H.van Wijk  Deest; 12 G.Jaspers Eindhoven; 13 P.Willems Luyksgestel; 14 H.Hendrikx Boxmeer; 15 Rien van der Heijden Schaik.
 
Belfeld  24 augustus
1 Frans Hintzen Echt; 2 René Houwen Linne; 3 Harrie Lempens Weert; 4 Wim Drenth Maasbracht; 5 Wil Heiligers Blerick; 6 Henk Swillens Neeritter; 7 Frans Frenken Ospel; 8 Nic Konings Weert; 9 G.Jaspers Eindhoven; 10 Ad de Rouw Ammerzoden; 11 Jan Genders Elsloo; 12 C.Sengers Deest; 13 Toon van Lankveld  Wanroy;14 Jac Ramaekers Weert; 15 Theo van Kouwen Weert.
 
Roggel  31 augustus
1 C.Sengers Deest; 2 Peter Willems Luyksgestel; 3 Wim Drenth Maasbracht; 4 G.Hageman Eindhoven; 5 Ad de Rouw Ammerzoden; 6 Peter Halmans Dieteren; 7 Henk Swillens Neeritter; 8 Frans Frenken Ospel; 9 Jac Ramaekers Weert; 10 Mart Kessels Ospel.
 
Diergaarde  7 september
1 Wim Drenth Maasbracht; 2 Jac Ramaekers Weert; 3 G.Hageman Eindhoven; 4 N.Reijnen; 5 Rien van der Heijden Schaik; 6 Wil Heiligers Blerick; 7 Harrie Hindriks Sittard; 8 Frans Frenken Ospel; 9 Jo Geurts Echt; 10 Frans Hintzen Echt; 11 Henk Swillens Neeritter; 12 H.van Wijk Deest; 13 Gerrit Ugen Deurne; 14 J.Vrijssen Wintelre; 15 Nic Kuijken Bergeijk.
 
Den Dungen  14 september
1 W. van Veghel Rosmalen; 2  C.Sengers Deest;p 3 Henk Swillens Neeritter; 4 Frans Frenken Ospel; 5 Nic Konings Weert; 6 Ad de Rouw Ammerzoden; 7 N.Kuyken Bergeijk; 8 Toon van Kankveld De Rips; 9 H.Hageman Eindhoven; 10 H. van  Wijk Deest; 11 H.Hageman Nuenen; 12 Henny Kreuze Maasbracht; 13 Peter Willems Luyksgestel; 14 Jac Ramaekers Weert; 15 Toon Cuppens Weert.
 
Deurne  21 september
1 J.Genders Elsloo; 2 H.Hageman Eindhoven; 3 H.Henriks Boxmeer; 4 Hennie Kreuze Maasbracht; 5 Frans Frenken Ospel; 6 H.van Wijk Deest; 7 Ad de Rouw Ammerzoden; 8 C.Sengers Deest; 9 Huub aan den Boom Neer; 10 Riny Sprenkels Weert; 11 G.Vaessen Koningsbosch; 12 G.Jaspers Eindhoven; 13 H. van de Bossche Bladel; 14 A.Holzman Echt; 15 Piet Engbersen Venray.
 
Horn  28 september
1 Albert Reuvers Heythuysen ; 2 Wil Heiligers Blerick; 3 Frans Hintzen Echt; 4 Gerrit Ugen Deurne; 5 Nic Konings Weert; 6 Henny Kreuze  Maasbracht; 7 Wim Drenth Maasbracht; 8 Jo Geurts Echt; 9 Theo van Kouwen Weert; 10 H.van de Bossche Bladel; 11 Nic Konings Weert; 12 G.Jaspers Eindhoven; 13 Henk Swillens Neeritter; 14 Karel Faasen Velden; 15 Cor Maas Thorn.


Venlo  5 oktober
1 Wim Drenth Maasbracht; 2 C.Sengers Deest; 3 Huub aan den Boom Neer; 4 Henk Hermans Venlo; 5 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 6 Henny Kreuze Maasbracht; 7 Jo Geurts Echt; 8 Frans Hintzen Echt; 9 Ad Roest Venlo; 10 Wil Heiligers Blerick; 11 G.Hagenman Eindhoven; 12 Henk Swillens Neeritter; 13 Riny Sprenkels Weert; 14 Toon Cuppens Weert; 15 Stan Hanegraaf Roermond.
 
Eindhoven  12 oktober
1 Hennie Kreuze Maasbracht; 2 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 3 Henk Swillens Neeritter; 4 Jo Geurts Echt; 5 H.Hageman Eindhoven; 6 Riny Sprenkels Weert; 7 H. van Wijk Deest; 8 H.Hendriks Boxmeer; 9 Wil Heiligers Blerick; 10 G.Hageman Eindhoven; 11 Ad van de Wassenaar Den Bosch; 12 Frans Frenken Ospel; 13 N.Kuiken Bergeijk; 14 Piet Engbersen Venray; 15 Jan Genders Elsloo.
 
Geleen  Baan  13 oktober
1 Wim Drenth  Maasbracht.