Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Senioren top 10 1979


Pey Echt  1 april
1 Jo Martens Deurne; 2 Cor Maas Thorn; 3 P.Thielen Oirlo; 4 Frans Jessen Horn; 5 R.Deckers Maasmechelen B.; 6 Jo Verkooijen Pey; 7 Jac Derix Posterholt; 8 H.Janssen Veldhoven; 9 Jo Geurts Echt; 10 G.van de Berg Wanroy.
 
Merum  8 april
1 Jo Verkooijen Pey; 2 R.Deckers Maasmechelen B.; 3 Willem Dekker Nijmegen; 4 Jo Martens Deurne; 5 G.Hageman Eindhoven; 6 Jac Derix Posterholt; 7 Jac Biemans Nijmegen; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 H. van de Bossche Bladel; 10 Peter Schoester Venlo; 11 Henk Hermans Venlo; 12 Leon Heffels Born; 13 P.Thielen Oirlo; 14 Frans Jessen Horn; 15 Jo van der Pluym Swalmen.

      Jo Verkooyen zegeviert in Merum en in Haelen

 
Haelen  15 april
1 Jo Verkooijen Pey; 2
 
Maasbracht  Beek  16 april
1 Frits Kuipers Maasbracht; 2
 
Baexem  29 april
1 Ton van Himbergen  Buchten; 2
 
Maria Hoop  30 april  Provinciale kampioenschappen
Kampioen Gelderland
1 Jac Biemans Nijmegen; 2 
Kampioen Limburg
Geen uitslag
Kampioen Brabant
Geen uitslag 
 
Montfort  6 mei
1 H. van Wijk Deesd; 2 Jac Biemans Nijmegen; 3 Mart Siebers Deurne; 4 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 5 H. van Kessel Nijmegen; 6 Arno Schoenmakers Eindhoven; 7 Frans Hintzen Echt; 8 Leon Heffels Born; 9 Jac Ramaekers Weert; 10 Peter Vollenberg Wanssum; 11 G.Hageman Eindhoven; 12 Ton van Himbergen Buchten; 13 Peter Schoester Venlo; 14 P.Thielen Oirlo; 15 Nic Konings Weert.
 
Hoensbroek  13 mei  Bedevaart
1 Ad Roest Venlo; 2 
 
Ittervoort  20 mei
1 Jac Derix Posterholt; 2 Peter Schoester Venlo; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 G.Hageman Eindhoven; 5 Peter Vollenberg Wanssum; 6 Mart Siebers Deurne; 7 H.Relou Milheeze; 8 H. van de Bossche Bladel; 9 Henk Hermans Venlo; 10 Leo Vaessen Swalmen; 11 Theo van Kouwen Weert; 12 Cor Maas Thorn; 13 Paul van de Heuvel Montfort; 14 A.Holsman; 15 P.Willems Luyksgestel.


Neerkant  24 mei
1 Willem Dekker Nijmegen; 2 Jan Janssen Deurne; 3 Leon Heffels Born; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Jo Martens Deurne;6 Jac Biemans Nijmegen; 7 Ton Gruyzen Sittard; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 G.Hageman Eindhoven; 10 Henk Hermans Venlo.
 
Sint Joost  4 juni
1 Willem Dekker  Nijmegen; 2 Jan Janssen Deurne; 3 A.van de Wassenaar Den Bosch; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 G.Hageman Eindhoven; 6 Jo Martens Deurne; 7 Frits Kuipers Maasbracht; 8 Jo Verkooijen Pey; 9 F.Coolen  Weert; 10 Jac Derix Posterholt; 11 H. van de Bossche Bladel ; 12 P.Vollenberg Wanssum; 13 Jac Biemans Nijmegen 14 H.Visschers Posterholt; 15 Peter Schoester Venlo.
 
Baarlo  4 juni
1 Jac Biemans Nijmegen; 2 N.Kuiken; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Jac Derix Posterholt; 5 P.Vollenberg Wanssum; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Jan Janssen Deurne; 8 M. van de Weijer Milheeze; 9 Jo Verkooijen Pey; 10 Peter Schoester Venlo; 11 H. van Wijk; 12 Ton Gruyzen Sittard; 13 A.Holsman; 14 Henk Hermans Venlo; 15 M.Beelen Weert.
 
Eindhoven  Baan  13 juni  kampioenschap baan 
Criterium
1 Jan Janssen Deurne;  
Sprint
1 Wim Cretier Den Bosch; 
Achtervolging
1 Wim Cretier Den Bosch; 
 
Eindhoven  17  juni  NWB kampioenschap
1 Jac Derix Posterholt; 2 Jo Verkooijen Pey; 3 Jac Biemans Nijmegen; 4 Peter van de Bungelaar St.Anthonis; 5 G.Hageman Eindhoven; 6 Had Graat Meijel; 7 Jan Janssen Deurne; 8 Willem Dekker Nijmegen; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Peter Schoester Venlo.

                                            Jac Derix de kampioen van 1979


Wanroy  24 juni
1 Willem Dekker Nijmegen; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Theo van Kouwen Weert; 4 Wim Cretier Den Bosch; 5 Jac Reuvers Heythuysen; 6 Jan Janssen Deurne; 7 Peter Schoester Venlo; 8 Had Graat Meijel; 9 G.Hageman Eindhoven; 10 H. van Wijk.
 
Zeelst  30 juni
1 Ger Hoofwijk  Buchten; 2
 
Koningsbosch  1 juli
1 Leo Vaessen Swalmen; 2
 
Sint Odiliënberg  7 juli
1 Willem Dekker Nijmegen; 2 Frans Fiddelaers Echt; 3 Jo Martens Deurne; 4 Jo Verkooijen Pey; 5 Frits Kuipers Maasbracht; 6 Ton Gruisen Sittard; 7 Leon Heffels Born; 8 Jan Crins Stramproy; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Koos  van de Berg Swalmen.
 
Ospel  8 juli
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 L.Steenbergen Nijmegen; 3 C.Sengers Deesd; 4 Frans Jessen Horn; 5 Piet Daemen Posterholt; 6 H. van Wijk  Deesd; 7 J.Geerden Veldhoven; 8 J. van de Bossche Bladel; 9 Henk Hageman Nuenen; 10 H.Honing Mill.

       Lei Vaessen uit Swalmen wint elk jaar zijn wedstrijden

 
Egchel  22 juli
1 Albert Reuvers Heythuysen ;2  Harrie Crins Swartbroek; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Fiel Lamber Baarlo; 5 Theo van Kouwen Weert; 6 C.Sengers Deesd; 7 P.Thielen Oirlo; 8 L.Steenbergen Nijmegen; 9 J.Engelen Weert; 10 Bert Klijs Aalst.
 
Melick  27 juli
1 Theo van Kouwen Weert; 2 P.Willems Luyksgestel; 3 René Houwen Linne; 4 Albert Reuvers Heythuysen; 5 Frans Hintzen Echt; 6 C.Sengers Deesd; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Wil Heiligers Blerick; 9 Peter Halmans Dieteren; 10 Wim Drenth Maasbracht; 11 Ad Roest Venlo; 12 P.Thielen; 13 Jo van der Pluym Swalmen; 14 H.Hageman Eindhoven; 15 Ad van de Wassenaar Den Bosch.

In Melick is de eerste prijs voor Theo van Kouwen

 
Zeelst   30 juni
1 Ger Hoofwijk Buchten; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Janssen Deurne.
 
Koningsbosch   
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Jac Reuvers Heythuysen; 3 J.Beckers Nijmegen

       Dries Willemsen op kop vóór Leo Vaessen ( Stramproy )

 
Kessel Eik  5 augustus
C.Sengers Deesd; 2
 
Reutje  St.Odiliënberg  11 augustus  Senioren en Veteranen.
1 Daan van Dijk Baarlo; 2 Jo Verkooijen Pey; 3 Marcel Nelis Hulsberg; 4 Willy Bleys Lommel  B.; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Har Cnoops Maasbracht; 7 Ger Hoofwijk Holtum; 8 Jan Peters St.Odiliënberg; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Hans Hairwassers Vught.

      Daan van Dijk laat Jo Verkooyen royaal achter zich

 
Bergeijk  12 augustus
1 J.Geerdens Veldhoven; 2
 
Neeritter  19 augustus
1 C.Sengers Deesd; 2 L.Steyns Geleen; 3 Had Graat Meijel; 4 H.Janssen Zeelst; 5 H. van Wijk Deesd; 6 Frans Jessen Horn; 7 Theo van Kouwen Weert; 8 Riny Sprenkels Weert; 9 Jan Crins Stramproy; 10 Henk Hermans Venlo; 11 H.Relou Milheeze; 12 N.Reijnen Venray; 13 Fiel Lamber Baarlo; 14 H. Konings  ; 15 P.Willems Luyksgestel; 16 Harrie Crins Swartbroek; 17 H.Snijkers Beegden; 18 Stan Hanegraaf Roermond; 19 A.Hausmans ; 20 Nic Konings Weert.
 
Roggel  2 september
1 C.Sengers Deest; 2
 
Meijel  3 september
1 Had Graat Meijel; 2 Leon Steyns Geleen; 3 A. van de Meer Hapert; 4 Fiel Lamber Baarlo; 5 Ton Klijs Aalst.
 
Den Dungen  9 september
1 J.Geerdens  Veldhoven; 2 Frans Fiddelaers Echt; 3 Fiel Lamber Baarlo; 4 H.Hageman Eindhoven; 5 Had Graat Meijel; 6 P.Thielen; 7 Theo Beelen Weert; 8 Nic Konings Weert; 9 Ad van de Wassenaar Den Bosch; 10 G.Jaspers Eindhoven; 11 Willy van Veggel Asten; 12 J.Engelen ; 13 C.Sengers Deesd; 14 B.Klijs  Aalst; 15 Piet Hack Deurne.
 
Stramproy  15 september
1 Riny Hairwassers Helvoirt; 2 Piet Engbersen Venray; 3 Theo van Kouwen Weert; 4 Wiel Snijders Weert; 5 J.Geerden Veldhoven; 6 M. van de Weijer Milheeze; 7 N.Reijnen Venray; 8 Nic Konings Weert; 9 G.Jaspers Eindhoven; 10 Fiel Lamber Baarlo.
 
Nederweert  16 september
1 C.Sengers Deesd; 2
 
Horn 23 september
1 Peter Schoester Venlo; 2 C.Sengers Deest; 3 Wiel Snijders Weert; 4 H.Műrmans Venlo; 5 Albert Reuvers Heythuysen; 6 Had Graat Meijel; 7 Nic Konings Weert; 8 J.Janssen Veldhoven; 9 Riny Sprenkels Weert; 10 Wil Heiligers Blerick; 11 G.Jaspers Eindhoven; 12 Fiel Lamber Baarlo; 13 P.Thielen Oirlo; 14 Theo van Kouwen Weert; 15 Jos Vestjens Neer.

                          Peter Schoester


Luyksgestel  30 september
1 Toon van Lankveld de Rips; 2
 
Eindhoven  14 oktober
1 J.Geerdens Veldhoven; 2 Peter Schoester Venlo;3 Ad Roest Venlo; 4 M.Habraken Eindhoven; 5 Fiel Lamber Baarlo; 6 A. van de Wassenaar Den Bosch; 7 Riny Sprenkels Weert; 8 Piet Hack Deurne; 9 N.Janssen Zeelst; 10 Had Graat Meijel; 11 M. van de Weijer Milheeze; 12 J.Engelen Weert; 13 Nic Konings Weert; 14 G.Hageman Eindhoven; 15 Theo van Kouwen Weert;