Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Senioren top 10 1978


Pey Echt  19 maart
1 Nico Henskens Berlicum; 2 Joep Dohmen Geleen; 3 R.Knapen Haelen; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Eddy van de Voort Someren;  6 Gerrit Ugen Deurne; 7 Ronald Graf Simpelveld; 8 Bert Roeven Maasbracht; 9 Henk van Oorschot Bergeijk; 10 Willy Reijnders Deurne; 11 Henk Hartjes Waalre; 12 Jo Verkooijen Pey; 13 Ger Hoofwijk Buchten; 14 Jan Peters St.Odiliënberg; 15 Léon Visschers Posterholt.

       Nico Henskens is de rapste in Pey

 
Haelen  26 maart 
1 Ton Gruyzen Sittard; 2 R.Knapen Haelen; 3 Joep Dohmen Geleen; 4 Jo Martens Deurne; 5 Jac Jans St.Joost; 6 Leon Visschers Posterholt; 7 Jos Hendriks Meijel; 8 Gerrit Ugen Deurne; 9 Henk van Oorschot Bergeyk; 10 Jo Scholten Schalbruch D.
 
Maasbracht  Beek  27 maart
1 Leon Visschers Posterholt; 2 Henk van Oorschot Bergeyk; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 Ton Klijs Aalst; 5 Had Graat Meijel; 6 C. van der Schoot Geldrop; 7 Gerrit Ugen Deurne; 8 Ronald Graf Simpelveld; 9 Joep Dohmen Geleen; 10 Eddie van de Voort Someren; 11 Rien Kums Budel; 12 Ton Gruyzen Sittard; 13 Jo Scholten Schalbruch; 14 Jac Jans St.Joost; 15 Jan Schreurs Limbricht.
 
Ell  9 april
1 Leon Visschers Posterholt; 2 Nico Henskens Berlicum; 3 Henk van Oorschot Bergeyk; 4 Eddie van de Voort Someren; 5 Hans van der Sanden Schaik; 6 Gerrit Ugen Deurne; 7 Ton Gruyzen Sittard; 8 Jo Verkooijen Pey; 9 Jo Scholten Schalbruch D.; 10 Jo van der Pluym Swalmen; 11 Frans Sassen Belfeld; 12 Joep Dohmen Geleen; 13 Piet Stelten Nieuwstadt; 14 Ton Klijs Aalst; 15 Wim Cretier Den Bosch.
 
Heythuysen  16 april
1 Ronald Graf Simpelveld; 2 Nico Henskens Berlicum; 3 Ger Hoofwijk  Holten; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Joep Dohmen Geleen; 6 Jo Verkooyen Pey; 7 Eddie van de Voort Someren; 8 R.Knapen Haelen; 9 Henk van Oorschot Bergeyk; 10 Gerrit Ugen Deurne; 11 Tjeu Tinnemans Nederweert; 12 Piet Stelten Nieuwstadt; 13 J.Somers Bladel; 14 Cor Ockers Weert; 15 Leon Visschers Posterholt.

                           Ronald Graf pakt de zege in Heythuysen

 
Maria Hoop  Diergaarde 30 april
1 Leon Visschers Posterholt; 2 Rien Kums Budel; 3 Eddie van de Voort Someren; 4 Henk Hartjes Waalre; 5 Ger Hoofwijk Holten; 6 Cor Ockers Weert; 7 Henk van Oorschot Bergeyk; 8 B.Roemen Maasbracht; 9 Jac Jans St.Joost; 10 André van Mierlo Soerendonk; 11 Harry Pijkels Gruitrode B.; 12 J.Engelen Reuver; 13 Joep Dohmen Geleen; 14 J.Somers Bladel; 15 J.Steyns Schinnen.

Leon Visschers is de fraaie winnaar in  Maria Hoop

Léon Visschers met Jan Beckers en Nei Smeets ( R. )

 
Posterholt  1 mei
1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Jo Scholten Schalbruch D.; 3 Leon Visschers Posterholt; 4 Ronald Graf Simpelveld; 5 Jo Verkooijen  Pey; 6 André van Mierlo Soerendonk; 7 Henk van Oorschot Bergeyk; 8 Mart Siebers Deurne; 9 R.Knapen Haelen; 10 Hans van der Sanden Schaik.
 
Neerkant  4 mei
1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Jo Verkooijen Pey; 3 Piet Stelten Nieuwstadt; 4 Leon Visschers Posterholt; 5 Henk van Oorschot Bergeyk; 6 Cor Ockers Weert; 7 Rien Kums Budel; 8 J.Somers Bladel; 9 André van Mierlo Soerendonk; 10 J.Honing Mill; 11 J.Geerden Velhoven; 12 Engelen Weert; 13 R. Knapen Haelen; 14 Jo Martens Deurne; 15 Willem Dekker Nijmegen.
 
Bergeijk  7 mei
1 Willy Reijnders Deurne; 2 Henk Hartjes Waalre; 3 Nico Henskens Berlicum; 4 Leon Visschers Posterholt; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Henk van Oorschot Bergeijk; 7 Jo Scholten Schalbruch; 8 André van Mierlo Soerendonk; 9 N.Kuyken Bergeijk; 10 Frans Henssen Echt; 11 Eddy van de Voort Someren; 12 Jo Verkooijen Pey; 13 Jan Somers Bladel; 14 Jos Vaessen Weert; 15 J.Hendriks Meijel.
 
Sint Joost  14 mei
1 Frits Kuipers Maasbracht; 2 Jo Scholten Schalbruch D.; 3 Willy Reijnders Deurne; 4 Piet Stelten Nieuwstadt; 5 Jo Verkooyen Pey; 6 Henk van Oorschot Bergeyk; 7 Jack Louwers Kinrooi  B.; 8 Eddie van de Voort Someren; 9 R.Knapen Haelen; 10 Cor Maes Thorn; 11 Henk Hermans Blerick; 12 Cor Ockers Weert; 13 Jos Hendriks Meijel; 14 Ger Hoofwijk  Buchten; 15 Frans Hintzen Echt.
 
Ospel  15 mei
1 Leon Visschers Posterholt; 2 Nico Henskens Berlicum; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 Jo Scholten Schalbruch D.; 5 Hans van der Sanden Schaik; 6 Eddie van de Voort Someren; 7 Jo van de Moosdijk Nederweert; 8 Ton Klijs Aalst; 9 Jo Palmen Echt; 10 Har Cnoops Maasbracht; 11 Cor Ockers Weert; 12 Gerard Pijnenburg Neerkant; 13 Mart Siebers Deurne; 14 Frans Hintzen Echt; 15 Ger Hoofwijk Buchten.
 
Thorn  21 mei
1 Jo Scholten  Schalbruch D.; 2 Frans Sassen Belfeld; 3 Henk Hartjes Waalre; 4 Jo Martens Deurne; 5 Jo Verkooijen Pey; 6 Jac Jans St.Joost; 7 Cor Ockers Weert; 8 Ger Hoofwijk  Holten; 9 Henk van Oorschot Bergeyk; 10 Ton Klijs Aalst.
 
Eindhoven  24 mei
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2  A. van Kessel  Eersel; 3 A.van Wassenaar Den Bosch; 4 K.Brugmans Bergeijk; 5 Harrie Kemps Schijndel.

                                Bert Hoedemakers wint in Eindhoven en Oostrum

 
Oostrum  28 mei
1 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 2 
 
Heel  18 juni
1 Frans Hintzen Echt; 2 Jo Martens Deurne; 3 Frits Kuipers Maasbracht; 4 Bert Hoedemakers St.Michielsgestel; 5 Martin Siebers Deurne; 6 Ger Hoofwijk  Buchten; 7 Jo Geurts Echt; 8 Harrie Kemps Schijndel; 9 K.Burgmans Bergeyk; 10 Jan Louwers Molenbeersel B.
 
Beesel  25 juni
1 Harry Pijkels  Gruitrode B.; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Jo Martens Deurne; 4 Ger Hageman Eindhoven; 5 Jo van der Pluym Swalmen; 6 André van Mierlo Soerendonk; 7 Willy Reijnders Deurne; 8 Henk Hermans Venlo; 9 P.Thielen Oirlo; 10 Gerard Caris Weert; 11 H.Schoester Venlo; 12 Mart Siebers Deurne; 13 H.Kemps Schijndel.
 
Zeelst  1 juli
1 Harrie Pijkels Gruitrode B.; 2 Frans Hintzen Echt; 3 Frits Kuipers Maasbracht; 4 Ger Hoofwijk Holten; 5 André van Mierlo Soerendonk; 6 G.Hageman Eindhoven; 7 J.Somers Bladel; 8 K.Burgmans Bergeyk; 9 J. Daniels Panningen; 10 Toon van Lankveld de Rips.
 
Baarlo  Baan  3 juli  NWB kampioenschap
Sprint
1 Frans Hintzen Echt.
Afvallingsrace
1 Frans Hintzen Echt.
Puntenkoers
1 Jo van de Moosdijk Nederweert.
Eindklassement
1 Frans Hintzen Echt; 2 Jo van de Moosdijk Nederweert; 3 Albert Reuvers Heythuysen; 4 Henk Hermans Blerick; 5 Jos Hendriks Meijel; 6 Jo van der Pluym Swalmen; 7 Frans Sassen Belfeld; 8 Jo Verkooyen Pey; 9 P.Vollenberg Wanssum; 10 Riny Hairwassers Helvoirt.
 
Dieteren  9 juli
1 Harry Pijkels Gruitrode B.; 2 Frits Kuipers Maasbracht; 3 Ger Hoofwijk Holten; 4 Cor Ockers Weert; 5 Jan Reinders Reuver 6 Jo Geurts Echt; 7 J.Somers Bladel; 8 Willem Dekker Nijmegen; 9 Jo van der Pluym Swalmen; 10 Gerard Caris Weert; 11 P.Thielen Oirlo; 12 R.Relou Venlo; 13 Peter Schoester Venlo; 14 G.Hageman Eindhoven; 15 Wiel Snijders Weert.
 
Maasbracht  30 juli
1 P.Thijssen Sittard; 2 J.Willems Luyksgestel; 3 Toon van Lankveld de Rips; 4 Theo van Kouwen Weert; 05 J.Vollenberg Wanssum; 6 Jos Hendriks Meijel; 7 Jo Martens Deurne; 8 Harry Pijkels Gruitrode B.; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 H.Geerden Veldhoven; 11 Frits Kuipers Maasbracht; 12 Frans Sassen Belfeld; 13 Jo Palmen Echt; 14 Ton Gruyzen Sittard; 15 Ger Hoofwijk Buchten.
 
Echt  7 augustus
1 Jan Reinders Reuver; 2 Jo Geurts Echt; 3 Jo van de Moosdijk Nederweert; 4 Jo Martens Deurne; 5 H.Honing Mill; 6 Ton Gruyzen Sittard; 7 A.Kuijken Bergeijk; 8 Rob van Haren Venlo; 9 Jo van der Pluym Swalmen; 10 J.Hendrikx Meijel; 11 P.Thielen Oirlo; 12 Mart Siebers Deurne; 13 Henk Hermans Venlo; 14 Frans Jessen Horn; 15 Jan Louwers Molenbeersel B.

                                          Jan Reinders wint in Echt

 
Reutje  St.Odiliënberg  12 augustus
1 Harrie Pijkels Gruitrode B.; 2 Jan Reijnders Reuver; 3 Willem Dekker Nijmegen; 4 Jo Verkooijen Pey; 5 P.Thijssen Sittard; 6  NN; 7 Frans Hintzen Echt; 8 Har Cnoops Maasbracht; 9 Jo Palmen Echt.

Harrie Pijkels klopt Jan Reinders - Willem Dekker en  Jo Verkooijen in 't Reutje

 
Mill  13 augustus
1 Harrie Pijkels Gruitrode B.; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 H.Geerden Veldhoven; 4 Ger Hoofwijk Buchten; 6 Frans Hintzen Echt; 8 Jos Hendriks Meijel.
 
Den Dungen  20 augustus
1 Harry Pijkels Gruitrode B.; 2 Jo Verkooijen Pey; 3 Jan Reinders Reuver; 4 Jo van de Moosdijk Nederweert; 5 Riny Hairwassers Helvoirt.
 
Sint Odiliënberg  27 augustus
1 Ton Gruyzen Sittard; 2 Jos Ramaekers Weert; 3 Piet Engbersen Venray; 4 Wim Cretier Den Bosch; 5 Willem Dekker Nijmegen; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Ger Hageman Eindhoven; 8 P.Daemen Posterholt; 9 Frans Hintzen Echt; 10 Peter Schoester Venlo; 11 Gerrit van der Steeg Wanroy; 12 J.Somers Bladel; 13 P.Engels Blerick; 15 Henk Hermans Blerick.

                                        Ton Gruyzen

 
Luyksgestel  3 september
1 Jac Reuvers Heythuysen; 2
 
Meijel  4 september
1 Frans Hintzen Echt; 2 Jan Reinders Reuver; 3 Jo van de Moosdijk Nederweert; 4 Ger Hoofwijk Holtum; 5 Ger Hageman Eindhoven; 6 Jo Verkooijen Pey; 7 Jo van der Pluym Swalmen; 8 P.Thijssen Sittard; 9 Mart Siebers Deurne; 10 Rob van Haren Venlo.

      Frans Hintzen ( 31 ) na zijn zege in in de ronde van Meijel

 
Venray  17 september
1 Wim Cretier  Den Bosch; 2
 
Horn  24 september
1 Willem Dekker Nijmegen; 2 Jo van de Moosdijk Nederweert; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Jo Verkooyen Pey; 5 Wim Biemans Nijmegen.
 
Papenhoven  1 oktober
1 Ger Hageman  Eindhoven; 2 Jan Reinders Reuver; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Frans Hintzen Echt; 5 Henk Hermans Venlo; 6 Peter Schoester Venlo; 7 Piet Daemen Posterholt; 8 Jo Zinken Nyswiller; 9 Piet Vollenberg; 10 Gerrit van der Steeg; 11 Jo van der Pluym Swalmen; 12 Rob van Haren Venlo; 13 Jo van de Moosdijk Nederweert; 14 Jo Martens Deurne; 15 Had Graat Meijel.

         Ton van Himbergen is de beste man voor het "vuile werk"