Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Senioren top 10 1977


Pey Echt  27 maart 
1 Huub Peeters Linne; 2 Wil Ivits Eindhoven; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Frans Sassen Belfeld; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Ben Knarren Stein; 7 Jo Smeets Reuver; 8 Jo Geurts Echt; 9 Piet Janssen Weert; 10 Jan Peters St.Odiliënberg; 11 Jac Jans St.Joost; 12 Ton Gruizen Sittard; 13 H.Egelmeers Posterholt; 14 Frits Kuipers Maasbracht; 15 Eddy van de Voort Someren; 16 Henk van Heyst Ittervoort; 17 Nico Brouwers Deurne; 18 Henk van Oorschot Bergeijk; 19 Jac Ramaekers Weert.

                                 Huub Peeters:  verdiende bloemen in Pey-Echt

 
Merum  4 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Frits Kuipers Maasbracht; 3 Wil Ivits Eindhoven; 4 Jos Ramakers Weert; 5 Jo Geurts Echt; 6 Cees Vermunt Asten; 7 Ben Knarren Stein; 8 Jan Peters St.,Odiliënberg; 9 Wim van Mierlo Weert; 10 Henk van Oorschot Bergeijk; 11 Ger Hoofwijk Buchten; 12 Huub Peters Linne; 13 Tjeu Tinnemans Nederweert; 14 Harrie Egelmeers Posterholt; 15 André Markensteyn Bergeijk; 16 Jo Verkooijen Echt; 17 André van Mierlo Soerendonk; 18 Rien van der Heijden Schaik; 19 Frans Kessels OPspel; 20 Jo Smeets Reuver.
 
Haelen   10 april
1 Wil Ivits Eindhoven; 2 Jac van Kessel Deurne; 3 Jo Smeets Reuver; 4 Ger Hoofwijk Buchten; 5 Ben Knarren Stein; 6 Jan Peters St.Odiliënberg; 7 André Markensteijn Bergeijk; 8 Johan Goofers Blerick; 9 Tjeu Tinnemans Nederweert; 10 Jo Verkooijen Pey.
 
Maasbracht  Beek  11 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Ben Knarren Stein; 3 Wil Ivits Eindhoven; 4 Jo Smeets Reuver; 5 Jo Geurts Echt; 6 Leo Hessels Born; 7 André Markensteijn Bergeijk; 8  Bart Polman Mill ; 9 Gerrit Ugen Deurne; 10 Jan Peters St.Odiliënberg.
 
Mill  16 april
1 Willem Dekker Nijmegen; 2 Wil Ivits Eindhoven; 3 Wim van Mierlo Sr. Weert; 4 Ben Knarren Stein; 5 Jo Smeets Reuver; 6 Frans Sassen Belfeld; 7 Jac Jans St.Joost; 8 André Markensteijn Bergeijk; 9 Nico Henskens Berlicum; 10 Gerrit Ugen Deurne; 11 Jan Peters St.Odiliënberg; 12 Leo Hessels Born; 13 Johan Goofers Blerick; 14 J.Geerden Veldhoven; 15 Piet Janssen Weert; 16 Peter Evers Maasbracht; 17 P.Stelten Nieuwstadt; 18 Theo van Kouwen Weert; 19 G.Hoffen Butchen D.; 20 Th. Daemen  St.Odiliënberg.
 
Heythuysen  17 april
1 Ben Knarren Stein; 2 André Markensteijn Bergeijk; 3 Jo Geurts Echt; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Wil Ivits Eindhoven; 6 Theo van Kouwen Weert; 7 Henk van Heijst Ittervoort; 8 Piet Janssen Weert; 9 Gerrit Uggen Deurne; 10 Huub Peeters Linne; 11 André van Mierlo Soerendonk; 12 Johan Goofers Blerick; 13 Bart Polman Mill; 14 Tjeu Tinnemans Nederweert; 15 Jo Smeets Reuver; 16 Jo Verkooijen  Pey; 17 Henk van Oorschot Bergeijk; 18 P.Stelten Nieuwstadt; 19 Jan Peters St.Odiliënberg; 20 Nico Henskens Berlicum.
 
Deurne  24 april
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Mart van Kessel Deurne;

           De gebroeders van Kessel laten in eigen huis niet met zich sollen

 
Weert  Boshoven  30 april
1 Jac  Ramaekers Weert; 2  Ger Hoofwijk Buchten; 3 Piet Janssen Weert; 4 Jo Geurts Echt; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Jo Verkooijen Pey; 7 Martin van Kessel Deurne; 8 Ben Knarren Stein; 9 Henk van Oorschot Bergeijk; 10 Jo Smeets Reuver; 11 Leo Vaessen Stramproy; 12 Jan Peters St.Odiliënberg; 13 Henk Visschers Posterholt; 14 André van Mierlo Soerendonk; 15 Theo van Kouwen Weert; 16 Bart Polman Mill; 17 Gerrit Ugen Deurne; 18 Eddy van de Voort Someren; 19 Jac Jans St.Joost; 20 Frans Sassen Belfeld.

       Jos Ramaekers met moeder en oom

 
Tegelen  1 mei
1 Nico Brouwers  Deurne; 2 Jos Ramaekers Weert; 3 Ben Knarren Stein; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Piet Janssen Weert; 6 Jo Verkooijen Pey; 7 Jo Smeets Reuver; 8 Henk vann Oorschot Bergeijk; 9 Frans Sassen Belfeld; 10 Jan Peters St.Odiliënberg; 11 Ger Hoofwijk Buchten; 12 Henk Visser Posterholt; 13 Eddie van de Voort Someren; 14 Theo van de Ven Sevenum; 15 John Caris Heythuysen; 16 Ton Gruizen Sittard; 17 Gerard Pijnenburg Neerkant; 18 Paul Lacroix Stein; 19 Hans Habraken Eindhoven; 20 Henk Hermans Blerick.
 
Echt   8 mei
1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 André Markensteijn Bergeijk; 3 Frits Kuipers Maasbracht; 4 Piet Engbersen Venray; 5 Jan van de Leeuw Nijmegen; 6 Jo Geurts Echt; 7 Johan Goofers Blerick; 8 Jo Verkooijen Pey; 9 Ben Knarren Stein; 10 Huub Peeters Linne; 11 Frans Sassen Belfeld; 12 Jac van Heel Diergaarde; 13 Willem Dekker Nijmegen; 14 Henk van Heijst Ittervoort; 15 H.Visscher Posterholt; 16 André van Mierlo Soerendonk; 17 Nico Henskens Berlicum; 18 Theo van de Ven Sevenum; 19 Leo Vaessen Stramproy; 20 Jo Palmen Echt.
 
Baarlo  15 mei
1 Wil Ivits Eindhoven; 2
 
Neerkant  19 mei
1 Huub Peeters Linne; 2 John de Bresser Nijmegen; 3 Leo Heffels  Born; 4 Nico Henskens Berlicum; 5 Willem Dekker Nijmegen; 6 Jac van Heel Diergaarde; 7 Frans Sassen Belfeld; 8 Ben Knarren Stein; 9 Jo Verkooijen Pey; 10 Jan Peters St.Odiliënberg; 11 Jac Ramaekers Weert; 12 Jan Relou Milheeze; 13 Mart van Kessel Deurne; 14 Eddy van de Voort Someren; 15 Toon Vloet St.Anthonis.
 
Ospel  22 mei  Bedevaart
1 Jan van der Leeuw Nijmegen; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Frits Kuipers Maasbracht; 4 Huub Peeters Linne; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Leo Hessels Born; 7 Jan Peters St.Odiliënberg; 8 Jos Ramaekers Weert; 9 John de Bresser Nijmegen; 10 Wiel van Bussel Ospel; 11 Piet Stevens Weert; 12 Willem Dekker Nijmegen; 13 René van der Linden Helmond; 14 Ger Hoofwijk Buchten; 15 Piet Janssen Weert; 16 Henk van Oorschot Bergeijk; 17 Henk Relou Milheeze; 18 Ton Gruizen Sittard; 19 Theo van Kouwen Weert; 20 Frans Hintzen Echt.
 
Sint Joost  29 mei
1 Jos  Ramaekers Weert; 2 Jac Jans St.Joost; 3 Ben Knarren Stein; 4 Johan Goofers Blerick; 5 P.Stelten Nieuwstadt; 6 André van Mierlo Soerendonk; 7 Jo Smeets Reuver; 8 Jan Peters St.Odiliënberg; 9 Jo Verkooijen Pey; 10 Eddie van de Voort Someren; 11 Jac van Heel Diergaarde; 12 Tjeu Tinnemans Nederweert; 13 Willem Dekker Nijmegen; 14 Henk Relou Milheeze; 15 Jac Ramaekers Weert.
 
Koningsbosch  19 juni
1 Ben Knarren Stein; 2 Jo van der Pluym Swalmen; 3 Theo van de Ven Sevenum; 4 H.Relou Helmond; 5 J.de Bresser Nijmegen; 6 Leo Heffels Horn; 7 Frits Kuipers Maasbracht; 8 Martin van Kessel Deurne; 9 Jac van Heel Diergaarde; 10 Jan Breuls Neeroeteren B.
 
Zeelst  25 juni
1 Mart van Kessel Deurne; 2 André Markensteijn Bergeijk; 3 Jac Jans St.Joost.
 
Beesel  26 juni
1 Mart van Kessel Deurne; 2 André Markensteijn Bergeijk; 3 Jan van der Leeuw Nijmegen; 4 Harrie van Stappen Meerlo; 5 Theo van de Ven Sevenum.
 
Thorn  3 juli  NWB kampioenschap 
1 Ben Knarren Stein; 2 John de Bresser Nijmegen; 3 Huub Reuvers Heythuysen; 4 Piet Engbersen Venray; 5 Frits Kuipers Maasbracht.

                                 Ben Knarren wordt in Thorn kampioen van 1977

 
Doenrade  10 juli
1 John de Bresser  Nijmegen; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Jo Palmen Echt; 4 Jo Smeets Reuver; 5 Theo van de Ven Sevenum; 6 Jan Breuls Neeroeteren B.; 7 Jan van de Leeuw Nijmegen; 8 Jac Ramaekers Weert;  9 Jac van Heel Diergaarde; 10 Ger Hoofwijk Buchten; 11 Ben Knarren Stein; 12 Frits Kuipers Maasbracht; 13 Jac Jans St.Joost; 14 Piet Janssen Weert; 15 Henk van Oorschot Bergeijk; 16 Nico Henskens Berlicum; 17 Eddy van de Voort Someren; 18 Frans Hintzen Echt; 19 Leo Heffels Born; 20 Jo Verkooijen Pey.
 
Sint Odiliënberg  24 juli
1 Theo van de Ven Sevenum; 2 Nico Henskens Berlicum; 3 Jan Breuls Neeroeteren B.; 4 Henk van Oorschot Bergeijk; 5 Ben Knarren Stein; 6 Piet Janssen Weert; 7 Martin van Kessel Deurne; 8 Jo Smeets Reuver; 9 John Caris Heythuysen; 10 Jan Peters  St.Odiliënberg; 11 Piet Steevens Weert; 12 Eddy van de Voort Someren; 13 Peter Willems Luyksgestel; 14 André Markensteyn Bergeijk; 15 Piet Daemen Posterholt; 16 Bart Polman Mill; 17 Henk Vissschers Posterholt; 18 Ger Hoofwijk Buchten; 19 Jan Somers Bladel; 20 Frans Jessen Horn.

      Theo van de Ven in 2e positie met Nico Henskens en Jan Reinders in zijn spoor

 
Montfort  30 juli
1  Willy Reijnders Deurne; 2
 
Maasbracht  31 juli
1 Ton van Himbergen Buchten 2; Piet Janssen Weert; 3 Nico Henskens Berlicum; 4 Jo Smeets Reuver; 5 Theo van de Ven Sevenum; 6 Ger Hoofwijk Buchten; 7 Jan Somers Bladel; 8 Piet Steevens Weert; 9 Theo Theus Bergeijk; 10 Jos Geerden Veldhoven; 11 Jo Geurts Echt; 12 Jo Verkooijen Pey; 13 Henk Relou Milheeze; 14 Martin van Kessel Deurne; 15 Henk van Oorschot Bergeijk; 16 John Caris Heythuysen; 17 Cor Ockers Weert; 18 Ton van Lankveld de Rips; 19 Frans Jessen  Horn; 20 André Markensteyn Bergeijk.

                          Ton van Himbergen

 
Kessel Eik  7 augustus
1 André Markensteijn Bergeijk; 2 John de Bresser Nijmegen; 3 Piet Janssen Weert; 4 Tjeu Tinnemans Nederweert; 5 Jan Breuls Neeroeteren B.; 6 Nico Henskens Berlicum; 7 Piet Stelten Nieuwstadt; 8 Cor Ockers Weert; 9 Theo van de Ven Sevenum; 10 Toon Voets St.Anthonis; 11 Jo Smeets Reuver; 12 Johan Goofers Blerick; 13 Wim de Man Mill; 14 Frans Hintzen Echt; 15 Jo Geurts Echt.
 
Kelpen  8 augustus
1 Mart van Kessel Deurne; 2 Nico Henskens Berlicum; 3 Piet Janssen weert; 4 Ger Hoofwijk Buchten; 5 Jo Smeets Reuver.
 
Reutje St.Odiliënberg 13 augustus
1 Theo van de Ven Sevenum; 2 Ger Hoofwijk Buchten; 3 Jan Breuls Neeroeteren B.; 4 Ben Knarren Stein; 5 Henk van Oorschot Bergeijk; 6 Johan Goofers Blerick; 7 Piet Janssen Weert; 8 Tjeu Tinnemans Nederweert; 9 Nico Brouwers Deurne; 10 Jo Verkooijen Pey; 11 Frans Kessels Ospel; 12 Hans van der Zanden Schaik; 13 Bart Polman Mill; 14 Piet Daemen Posterholt; 15 Rien van der Heijden Schaik; 16 Martin van Kessel Deurne; 17 Henk Visschers  Posterholt; 18 Ton Gruyzen Sittard; 19 Nico Henskens Berlicum.

       Theo van de Ven steelt de show in 't Reutje

 
Luyksgestel  14 augustus
1 Jan Breuls  Neeroeteren B.; 2  Frans Hintzen Echt; 3 André Markensteyn Bergeijk; 4 Piet Engbersen Venray; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Ben Knarren Stein; 7 Jo Geurts Echt; 8 Ger Hoofwijk Buchten; 9 Jo Verkooyen Pey; 10 Henk van Oorschot Bergeijk; 11 Jo Smeets Reuver; 12 Theo Theuws Bergeijk; 13 Nico Brouwers Deurne; 14 P.Stelten Nieuwstadt; 15 Nico Henskens Berlicum; 16 Cor Okkers Weert; 17 Ton Gruyzen Sittard; 18 Piet Janssen Weert; 19 Har Cnoops Maasbracht; 20 Riny Hairwassers Den Dungen.
 
Den Dungen  21 augustus
1 Jan Breuls  Neeroeteren B.; 2 Johan Goofers Blerick; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Ben Knarren Stein; 5 Riny Hairwassers Helvoirt; 6 Henk van Oorschot Bergeijk; 7 Jo Smeets Reuver; 8 André van Mierlo Soerendonk; 9 Piet Engbersen Venray; 10 Jo Verkooijen Pey; 11 André Markensteijn Bergeijk; 12 Leo Hessels Born; 13 John Caris Heythuysen; 14 Theo Theus Bergeijk; 15 Jan Gromers Bladel; 16 Theo Hendrikx Meijel; 17 Nico Henskens Berlicum; 18 Piet Stevens Weert; 19 Wim de Man Mill; 20 Jan Louwers Molenbeersel B.

                     Jan Breuls wint overtuigend

 
Horn  27 augustus
1 Martin van Kessel Deurne; 2 Theo van de Ven Sevenum; 3 Jan van der Leeuw Nijmegen; 4 Nico Brouwers Deurne; 5 Henk Hermans Venlo; 6 Jo Smeets Reuver; 7 Piet Engbersen Reuver; 8 Henk van Oorschot Bergeijk; 9 Eddy van de Voort Someren; 10 Jan Louwers Molenbeersel B.; 11 John Caris Heythuysen; 12 Riny Hairwassers Helvoirt; 13 Jos Vaessen Weert; 14 Albert Reuvers Heythuysen; 15 Frans Sassen Belfeld; 16 Tjeu Tinnemans Nederweert; 17 Jan Tubee Ittervoort; 18 Har Cnoops Maasbracht; 19 Henk Hartjes Waalre; 20 Jac Jans St.Joost.
 
Dieteren  28 augustus
1 Nico Henskens Berlicum; 2 Jo Geurts Echt; 3 Johan Goofers Blerick; 4 Gerrit Ugen Deurne; 5 Piet Steevens Weert; 6 Henk van Oorschot Bergeijk; 7 Tjeu Tinnemans Nederweert; 8 Wim Kuypers Dieteren; 9 Jan Somers Bladel; 10 Ton Gruizen Sittard; 11 Riny Hairwassers Helvoirt; 12 P.Willems Luyksgestel; 13 Eddy van de Voort Someren; 14 Henk Hermans Venlo; 15 Theo van de Ven Sevenum; 16 Theo van Kouwen Weert; 17 Jan Louwers Molenbeersel B.; 18 Cor Ockers Weert; 19 T.Engelen Weert; 20 N.Kuijken Bergeijk.
 
Posterholt  3 september
1 Nico Henskens Berlicum; 2 Wim Heffels Born; 3 R.de Werdt; 4 Henk van Oorschot Bergeijk; 5 Piet Steevens Weert; 6 Jan Somers Bladel;  7 Frans Jessen Horn; 8 Gerrit Ugen Deurne; 9 Tjeu Tinnemans Nederweert; 10 Jo Verkooijen Pey; 11 Piet Daemen Posterholt; 12 M. van de Weijer Venray; 13 Piet van Bussel Deurne; 14 Eddy van de Voort Someren; 15 Cor Ockers Weert; 16 Piet Willems Luijksgestel; 17 Hans van der Zande Uden; 18 Jan Louwers Molenbeersel; 19 Jan Engelen Weert; 20 Ger Hoofwijk Buchten.
 
Meijel  5 september
1 Henk Hartjes  Waalre; 2 Toon van Lankveld de Rips; 3 Nico Henskens Berlicum; 4 Tjeu Tinnemans Nederweert; 5 Ger Hoofwijk Buchten.

                                    Henk Hartjes winnaar in Meijel

 
Stramproy  12 september
1 Tjeu Tinnemans Nederweert; 2 Nico Henskens Berlicum; 3 Henk van Oorschot Bergeijk; 4 Leo Heffels Born; 5 Cor Ockers Weert; 6 Rien van der Heijden Schaik; 7 André van Mierlo Soerendonk; 8 Bart Polman Mill; 9 Th.Daemen St.Odiliënberg; 10 Ton van Himbergen Buchten.

      Tjeu Tinnemans veel sneller dan de rest

 
Eindhoven  24 september; 
1 Nico Henskens Berlicum; 2 Rob van der Heijden Eindhoven; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Jan Somers Bladel; 5 Har Cnoops Maasbracht; 6 André van Mierlo Soerendonk; 7 Jo Verkooijen Pey; 8 Leo Hessels Born; 9 Ton Gruizen Sittard; 10 Piet Willems Luyksgestel; 11 Hans van der Zanden Schaik; 12 Henk van Oorschot Bergeyk; 13 Leo Clijssen Schijndel; 14 Ton van Himbergen Buchten; 15 Henk Relou Milheeze; 16 Frans Kessels Ospel; 17 Bart Polman Mill; 18 Jo Palmen Echt; 19 Henk Hartjes Waalre; 20 Tjeu Tinnemans Nederweert.