Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Senioren top 10  1976


Geulle  21 maart
1 Hennie Notermans Grevenbicht;
 
Pey Echt  28 maart
1 Hennie Notermans Grevenbicht; 2 Bert Hölzken Weert; 3 Wien Verkoulen Swalmen; 4 Jo Verkooijen Pey; 5 Ton Gruisen Sittard; 6 Cees Vermunt Asten; 7 Frans van Geffen Maarheeze; 8 John van Kouwen Weert; 9 Jo Geurts Echt; 10 Bart Polman Mill; 11 Jac Jans St.Joost.

     Hennie Notermans wint in Pey

 
Den Bosch  4 april
1 Wien Verkoulen Swalmen; 2 Bert Hölzken Weert; 3 André Markensteijn Bergeijk; 4 Henk van Oorschot Bergeijk; 5 G.Janssen Valkenswaard.
 
Heythuysen  11 april
1 Bert Hölzken Weert; 2 Cees Vermunt Asten; 3 Frits Kuipers Maasbracht; 4 Jo Smeets Reuver; 5 Wien Verkoulen Swalmen; 6 Jo Geurts Echt; 7 Wim Ivits Eindhoven; 8 Jo Verkooijen Pey; 9 Frans van Geffen Maarheeze; 10 Nico Henskens Berlicum.
 
Haelen  18 april
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Frits Kuipers Maasbracht; 4 Frans van Geffen Maarheeze; 5 Bert Hölzken Weert; 6 Wien Verkoelen Swalmen; 7 Jan Peters t.Odiliënberg; 8 Jac Jans St.Joost; 10 Jo Geurts Echt; 11 Nico Henskens Berlicum; 12 Ton Gruisen Sittard; 13 Wim Ivits  Eindhoven; 14 Bart Polman Mill; 15 André Markensteijn Bergeyk; 16 Rien van der Heijden Schaik; 17 Leo Vaessen Swalmen; 18 Jac Ramaekers Weert; 19 P.Willems Luyksgestel; 20 Huub Peeters Linne.
 
Oostrum  30 april
1 Bert Hölzken Weert; 2 Huub Peeters Linne; 3 Frans van Geffen Maarheeze; 4 Jo Smeets Reuver; 5 Jac Jans St.Joost; 6 Ton Mulders Venlo; 7 Leo Vaessen Swalmen; 8 Ben Nabuurs Wanroy; 9 Jos Ramaekers Weert; 10 Rien van der Heijden Schaik; 11 Bart Polman Mill; 12 J.Habraken Eindhoven; 13 Jan Peters St.Odiliënberg; 14 John Passage Melick; 15 Ton Gruyzen Sittard; 16 G.Reijs Schaik; 17 Wien Verkoulen Swalmen; 18 Albert Pieters Eindhoven; 19 Frits Kuipers Maasbracht; 20 Frans Sassen Belfeld.

       Bert Hölzken verslaat Huub Peeters in Oostrum

 
Weert  Boshoven  1 mei
1 Frans van Geffen Maarheeze; 2 Huub Peeters Linne; 3 Bert Hölzken Weert; 4 Jo Geurts Echt; 5 André Markensteijn Bergeyk; 6 Jac Jans St.Joost; 7 Jo Smeets Reuver; 8 John Passage Melick; 9 Henk van Oorschot Bergeijk; 10 Wim Ivits Eindhoven; 11 Frits Kuipers Maasbracht; 12 Leo Vaessen Swalmen;  13 Ben Nabuurs Wanroy; 14 Jan Peters St.Odiliënberg; 15 Frans Sassen Belfeld; 16 Ton Gruyzen Sittard; 17 Bart Polman Mill; 18 Ton Mulders Venlo; 19 Jo Verkooijen Pey; 20 Henk Derix Echt.

       Frans van Geffen op kop met Huub Greijmans en Pieter Martens


Tegelen  9 mei
1 Bert Hölzken Weert; 2 Frits Kuipers Maasbracht; 3 Leo Vaessen Swalmen.
 
Geleen  Baan  15 mei
1 Jac Jans  St.Joost; 
 
Montfort  16 mei  Bedevaart
1 Jac Jans  St.Joost; 
 
Ospel  23 mei
1 Ben Knarren Stein; 
 
Maasbracht  Beek  27 mei
1 Jo Verkooijen  Pey; 2  Wien Verkoulen Swalmen; 3 Willem Dekker Nijmegen; 4 Nico Henskens Berlicum; 5 Bart Nabuurs Wanroy; 6 Jo Smeets Reuver; 7 Ton Mulders Venlo; 8 Frits Kuipers Maasbracht; 9 Jan Peters  St.Odiliënberg; 10 Frans van Geffen Maarheeze; 11 Eddy van de Voort Someren; 12 Ger Hoofwijk Buchten; 13 Albert Pieters Eindhoven; 14 Henk Derix Echt; 15 Riny Sprenkels Weert; 16 Bert van Engelen Maasbracht; 17 John Passage Melick; 18 Henk van Oorschot Bergeijk; 19 Harrie Schreurs Weert; 20 Bart Polman Mill.

       v.l.n.r. Henk Arts-Harrie Schreurs-Hennie Notermans en Piet Steyvers

 
Weert  Fatima  30 mei
1 Hennie Notermans  Grevenbicht; 2 Frans Marcelissen Helden; 3 Jan Gijzen Lommel B.; 4 Huub Peeters Linne; 5 Jo Verkooijen Pey; 6 Giel Evers Maasbracht; 7 Henk van Zantvoort Weert; 8 Ger Hoofwijk Buchten; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Frits Kuipers Maasbracht; 11 Jo Geurts Echt; 12 Jac Ramaekers Weert; 13 Ton Gruizen Sittard; 14 Jo Smeets Reuver; 15 Leo Vaessen Swalmen.
 
Hingen  7 juni
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 J.Janssen Echt; 3 Hennie Notermans Grevenbicht; 4 Jo Smeets Reuver; 5 Frans Sassen Belfeld; 6 Wien Verkoulen Swalmen; 7 Huub Peeters Linne; 8 Frits Kuipers Maasbracht; 9 Jan Peters St.Odiliënberg; 10 Wil Ivits Eindhoven; 11 John Passage Melick; 12 Rien van der Heijden Schaik; 13 H.Reloux Milheeze; 14 G.Janssen Valkenswaard; 15 Bart Polman Mill; 16 Albert Pieters Eindhoven; 17 Ton Gruyzen Sittard; 18 Ton van Himbergen Buchten; 19 Jac Ramaekers Weert; 20 Martin Slaats Liessel.
 
Echt  13 juni  Aankomst Pijl van Limburg
1 Frits Kuipers Maasbracht; 2
 
Vlodrop  20 juni
1 Huub Peeters Linne; 2 J.Hofman Roermond; 3 Frans van Geffen Maarheeze; 4 Jan Peters St.Odiliënberg; 5 Wim Ivits Eindhoven; 6 Jac Jans St.Joost; 7 Ger Hoofwijk Buchten; 8 Albert Pieters Eindhoven; 9 Jo Verkooijen Pey; 10 Henk van Oorschot Bergeijk.

     Huub Peeters en Frits Kuipers zitten van voren

 
Deurne  St.Jozef  27 juni
1 Hennie Notermans Grevenbicht; 2
 
Bergeijk  4 juli   NWB kampioenschap
1 Wien Verkoulen Swalmen; 2
 
Echt  11 juli
1 Frits Kuipers Maasbracht; 2
 
Egchel  25 juli
1 Willem Dekker Nijmegen; 2
 
Maasbracht  1 augustus
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 3 Willem Dekker Nijmegen; 4 Ben Knarren Stein; 5 Ger Hoofwijk Buchten; 6 Tjeu Tinnemans Nederweert; 7 Toon Timmermans Nederweert; 8 Jo Smeets Reuver; 9 Frans Sassen Belfeld; 10 Jac Geurts Echt.
 
Sint Odiliënberg  8 augustus
1 Wien Verkoulen Swalmen; 2 Jan Peters St.Odiliënberg; 3 Hennie Notermans Grevenbicht; 4 Jo Passage Melick; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Frans van Geffen Maarheeze; 8 Frans Sassen Belfeld; 9 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 10 Tjeu Tinnemans Nederweert.

                   Wien Verkoelen, Bert Hölzken en Jac Jans


Reutje  Sint Odiliënberg   14 augustus
1 Jos Ramaekers Weert; 2 Toon Timmermans Nederweert; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Ben Knarren Stein; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 6 Wim Ivits Eindhoven; 7 Jan Peters St.Odiliënberg; 8 Jo Verkooijen Pey; 9 Frans Sassen Belfeld; 10 Jo Smeets Reuver; 11 Frans Hintzen Echt; 12 Jan Somers Bladel; 13 Henk van Oorschot Bergeijk; 14 Riny Sprenkels Weert; 15 Rien van der Heijden Schaik; 16 Peter Jacobs Veldhoven; 17 Bart Polman Mill; 18 Toon Engelen Liessel; 19 Leo Vaessen Stramproy; 20 Piet Steevens Weert.

 Jos Ramaekers met voorsprong in 't Reutje

 
Baarlo  22 augustus
1 Jo Geurts Echt; 2
 
Roggel  29 augustus
1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Ben Knarren Stein; 3 Frits Kuipers Maasbracht;4 Jo Smeets Reuver; 5 Frans Sassen Belfeld; 6 Jo Geurts Echt; 7 Wim Ivits Eindhoven; 8 Piet Steevens Weert;  9 Riny Hairwassers Den  Dungen; 10 Piet Engbersen Venray.
 
Oerle  18 september
1 Frits Kuipers Maasbracht; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Jac Jans St.Joost; 4 Jan Peters St.Odiliënberg; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 6 Ben Nabuurs Wanroy; 7 Wil Ivits Eindhoven; 8 Jan Somers Bladel; 9 Tjeu Tinnemans Nederweert; 10 Nico Henskens Berlicum; 11 Piet Engbersen Venray; 12 Piet Stevens Weert; 13 Jo Smeets Reuver; 14 Ger Hoofwijk Buchten; 15 Jac Ramaekers Weert; 16 H.Dirks Echt; 17 Guus Vree Schaik; 18 Ton Gruyzen Sittard; 19 Henk van Oirschot Bergeijk; 20 Gerard Kuyken Bergeijk.
 
Herkenbosch  26 september
1 Ton van Himbergen  Buchten; 2 Wim Kievits Eindhoven; 3 Adrie van Schijndel Born; 4 Nico Henskens Berlicum; 5 Gerrit van de Boogaert  Den Bosch; 6 Jac Jans St.Joost; 7 Piet Steevens Weert; 8 Albert Pieters Eindhoven; 9 Frits Kuipers Maasbracht; 10 Jan Peters St.Odilienberg; 11 Henk van Oirschot Bergeijk; 12 Frans Sassen Belfeld; 13 Ger Hoofwijk Buchten; 14 Bart Nabuurs Wanroy; 15 Jo Geurts Echt; 16 Jo Smeets Reuver; 17 Anton Kuyken Bergeijk; 18 Riny Sprenkels Weert; 19 Eddy van de Voort Someren; 20 Jac Ramaekers Weert.

                         Ton van Himbergen in de leiderstrui van de krant

        Jo Verkooijen ( midden ) krijgt veel aandacht na zijn valpartij