Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Pijl van Limburg  Etappewedstrijd

 1991-1997

1991

1e etappe tijdrit

Echt

1991

2e etappe

Echt-Echt

1

Bart Brentjens

Expo

1

Michel Geelen

van Tuel

2

Heddy Nieuwdorp

Expo

2

Frank van Bakel

van Tuel

3

Roel de Bakker

Vis Tweewielers

3

Mario Smets

WAOD B.

4

Mario Smets

WAOD B.

4

Alain Renard

ECW B.

5

Ger Hermans

Expo

5

Theo Vriens

Knoops

6

Fred Scheres

van Espen b.

6

Francis de Ridder

VWCL B.

7

Jack Steijvers

van Tuel

7

Laurent Didderen

van Espen B.

8

Francis de Ridder

VWCL B.

8

Patrick Knarren

Knoops

9

Eugène Roebroek

Expo

9

Joseph Mignon

ECW B.

10

Chris Nelemans

van Tuel

10

Jo Meijer

Ind.

1991

3e etappe

Echt-Echt

1991

Eindklassement

1

Francis de Ridder

VWCL B.

1

Heddy Nieuwdorp

Expo

2

Michel Geelen

van Tuel

2

Michel Geelen

van Tuel

3

Mario Smets

WAOD B.

3

Bart Brentjens

Expo

4

Edy Jorissen

Ind.

4

Mark Smets

België

5

Heddy Nieuwdorp

Expo

5

Frank de Ridder

België

6

Jo Meijer

Ind.

6

Roger de Bakker

België

7

Patrick Knarren

Knoops

7

Jack Steijvers

van Tuel

8

Wim van Hecke

WAOD B.

8

Frank van Bakel

van Tuel

9

Tony Reniers

Prof shop B.

9

Fred Scheres

van Espen B.

10

Frank van Bakel

van Tuel

10

Jo Meijers

Ind.

1992

1e etappe tijdrit

Echt

1992

2e etappe

Echt-Echt

1

Mark Borggraaf

WAOD B.

1

Ger Hermans

Expo

2

Bart Brentjens

Expo

2

Jan Ubachs

Sijbers Sport

3

Marcel van Riswyck

St.Odilienberg

3

Jan Penen

Vrins Meubelen

4

4

John Heubel

Maastricht

5

Edgar Geuyen

Haelen

5

Marcel Gunst

WAOD B.

6

6

7

Jack Steijvers

van Tuel

7

8

Ger Hermans

Expo

8

9

Guy de Jonghe

WAOD B.

9

Frank van Bakel

van Tuel

10

10

1992

3e etappe  

Echt-Echt

1992

Eindklassement

1

Jack Steijvers

van Tuel

1

Guy de Jonge

WAOD B.

2

Guy de Jonge

WAOD B.

2

Ger Hermans

Expo

3

Rick van Dijk

Baarlo

3

Jan Pemen

Vrins-Breda

4

4

Marcel van Riswick

Maastrappers

5

Lot Engelen

Ind.

5

Marco Smet

WAOD B.

6

6

Marc Borggraef

WAOD B.

7

7

Paul Phillipa

België

8

8

Marcel Gunst

Maastrappers

9

9

Frank van Bakel

van Tuel

10

Frank van Bakel

van Tuel

10

Dree Zijlmans

van Tuel

1993

1e etappe tijdrit

Echt

1993

2e etappe

Echt-Echt

1

Guy de Jonge

Cycli Borgini B.

1

Jos v/d Hoeven

Vollebrecht

2

Mark Borggraaf

Cycli Borgini B.

2

Patrick Luchies

Luchies

3

Menno van Ammerlaan

Ammerlaan

3

John Overdijk

Dickeys snacks

4

Marcel Gunst

Maastrappers

4

Martin Teunissen

van Tuel

5

Arie Smidt

Vollebrecht

5

Laurent Didderen

Janssen-giant

6

Richard v/d Hoeven

Vollebrecht

6

Michel Grifnee

EBKS Weert

7

Eddy Philippa

Vollebrecht

7

Eric van Bael

Beukenhof B.

8

Marcel van Riswyck

Maastrappers 2

8

Eric Janssen

W.Cl.Eindhoven

9

Ger Hermans

Janssen-Giant

9

Marco Smedt

Cycli Borghini

10

Jac Brouwers

Rasenberg

10

Raymond v.Veldhoven

Vollebrecht

1993

3e etappe 

Echt-Echt

1993

Eindklassement

1

John Overdijk

Dickeys snacks

1

Marcel Gunst

Maastrappers

2

Frank van Bakel

van Tuel

2

Arie Smidt

Vollebregt

3

Edy Jorissen

EBKS Weert

3

Frank van Bakel

van Tuel

4

Jack Steijvers

Janssen-Giant

4

John Overdijk

Dickey's Snacks

5

Michel Grifnee

EBKS Weert

5

Jack Steijvers

van Tuel

6

Patrick Luchies

Luchies

6

Marti Beijers

van Tuel

7

Jan Ubachs

Sijbers Sport

7

Michel Grifnee

EBKS

8

Jos Alberts

Janssen-Giant

8

Edy Jorissen

EBKS

9

Peter Peerlings

Maastrappers 2

9

Jan Ubachs

W.Cl. Olympia

10

Mario Creemers

EBKS Weert

10

Peter Peerlings

Ind.

1994

1e etappe tijdrit

Echt

1994

2e etappe

Echt-Echt

1

Paul Marechal

België

1

Kurt van Heeringen

WAOD B.

2

Marco Smedt

België

2

Arie Smit

Vollebrecht

3

Marcel van Riswyck

St.Odiliënberg

3

John Grootscholten

Rock en Roll

4

Guy de Jonge

België

4

Nachtegaele

België

5

Mark Borggraaf

WAOD B.

5

Menno Grootjans

Tilburg

6

Marcel Gunst

Maastrappers

6

Wouters

België

7

Kurt van Heeringen

WAOD B.

7

Frederix

België

8

Jan van de Berg

Oploo

8

Raes

België

9

Dik Wesseling

Den Bosch

9

Noël

België

10

J.Huysing

Tom Vissers

10

De Munck

België

1994

3e etappe

Echt-Echt

1994

Eindklassement

1

Frank van Bakel

Deurne

1

Kurt van Heeringen

WAOD B.

2

Richard v/d Hoeven

Meerkerk

2

John Grootscholten

Rock en Roll.

3

Erik Hilkens

Janssen-Giant

3

J.Smet

België

4

Deloge

België

4

Richard v/d Hoeven

Meerkerk

5

Matthijs

België

5

Guy de Jonge

WAOD B.

6

Roger Vergoossen

Stroucken sport

6

Mark Borggraaf

WAOD B.

7

Arie Smit

Vollebrecht

7

Marcel Gunst

Maastrappers

8

Marcel Gunst

Maastrappers 

8

Jan van de Berg

Oploo

9

Raymond v.Veldhoven

Vollebrecht

9

Jef Mertens

België

10

Guy de Jonge

België

10

Arie Smit

Vollebregt

1995

1e etappe tijdrit

Echt-Echt

1995

2e etappe

Echt-Echt

1

Mark Borggraaf

Gevi B.

1

Luc van Gendt

België

2

Peter v/d Vleuten

Filas

2

Jef Mertens

Diest B.

3

Guy de Jonge

België

3

Bruno Jaremco

Duitsland

4

Frans v/d Weijdeven

Janssen-Giant

4

Guy de Jonge

België

5

Marcel Gunst

Maastrappers

5

Jack Steijvers

Janssen-Giant

6

Kurt van Heeringen

WAOD B.

6

Ilja Velter

Janssen-Giant

7

Leon Franssen

Janssen-Giant

7

Frans v/d Weijdeven

Janssen-Giant

8

Bruno Jaremco

Duitsland

8

Eric van Bael

Janssen-Giant

9

Eddy Philippa

Phillipa

9

Roger Vergoossen

Stroucken sport

10

Dick van Beelen

Pasman-Tokion

10

Marcel Gunst

Maastrappers

1995

3e etappe 

Echt-Echt

1995

Eindklassement

1

Frans v/d Weijdeven

Janssen-Giant

1

Jef Mertens

Gevi B.

2

Jef Mertens 

Diest B.

2

Frans v/d Weijdeven

Janssen/Giant

3

Luc de Gendt

België

3

Bruno Jaremko

Blitz Spick Keulen

4

Wilfried Paridaens

Fast

4

Luc de Gendt

Frit Shop B.

5

Bruno Jaremco

Duitsland

5

Guy de Jonge

WAOD B.

6

Kurt van Heeringen

WAOD B.

6

Jack Steijvers

Janssen/Giant

7

Josè Roeland

België

7

Ilja Velter

Janssen/Giant

8

Jurgen Casper

Duitsland

8

Marcel Gunst

Maastrappers

9

Frank Redant

België

9

Leon Franssen

Janssen/Giant

10

Casper Hermans

Hairpoint A.

10

Eric van Bael

Janssen/Giant

1996

1e etappe tijdrit

Echt

1996

2e etappe

Echt-Echt

1

Mark Borggraaf

Gevi B.

1

Jan Meul

de Bizons

2

Schmitz

Kerseland

2

Wim Veris

Gevi B.

3

Marcel van Herten

Arkel

3

 Jan Govaers

Gevi B.

4

Leon Franssen

Arkel

4

J.Haaksman

Bergklimmers

5

Richard v/d Hoeven

Tom Vissers

5

J.Gevers

Mix team

6

Casper Hermans

Race sport Balk

6

Marcel van Herten

Arkel

7

L.Harmelinck

Race sport Balk

7

J.Geert

Mallieux B.

8

J.Huizing

Tom Vissers

8

A.Gevers

Mix team

9

M.Strijbosch

Minerva B.

9

Casper Hermans

Race sport Balk

10

Jan Meul

de Bizons

10

J.Helmes

W.Cl..Eindhoven

1996

3e etappe

Echt-Echt

1996

Eindklassement

1

Wim Veris

Gevi B.

1

Wim Veris

Gevi B.

2

Rudy Sels

Gevi B.

2

Jan Meul 

de Bizons

3

A.Gevers

Mix team

3

Marcel van Herten

Arkel

4

Ralf van Heugten

W.Cl.Buitenlust

4

Jan Govaerts

Gevi B.

5

Ger Hermans

Arkel

5

Casper Hermans

Race Shop Balk

6

M.Strijbosch

Minerva B.

6

Geert Gevers

Minerva Gregoor

7

Michel Grifnee

Mallieux B.

7

Gerben Helmes

Eindhoven

8

J.Gevers

Mix team

8

Marcel Hamerling

Race Shop Balk

9

J.Draut

Stroucken sport

9

J.Haaksman

Bergklimmers

10

Jan Govaers

Gevi B.

10

Jean Luc Geerts

V.C.Mailleux

1997

1e etappe tijdrit

Echt

1997

2e etappe

Echt-Echt

1

Mark Borggraaf

België

1

Bart Marcellis

Arkel

2

Marcel Kamerling

2

Joop Ribbers

RTC de Stofwolk

3

Casper Hermans

W.Cl.Zuid-Limb.

3

Jef Mertens

Diest B.

4

Marcel van Herten

Arkel

4

Jan Govaers

Gevi B.

5

J.Dielens

W.Cl. Eindhoven

5

Kasper Hermans

W.Cl.Zuid-Limb.

6

Jef Mertens 

België

6

Leon Franssen

Arkel

7

Michel Grifnee

Mallieux B.

7

Kurt van Heeringen

Gevi B.

8

Jacco Tettelaar

Princenhage

8

Marcel van Herten

Arkel

9

Richard v/d Hoeven

Meerkerk

9

M.Paul

België

10

J.Essers

België

10

Jack Steijvers

Ind.

1997

3e etappe

Echt-Echt

1997

Eindklassement

1

Jan Govaers

Gevi B.

1

Jan Govaerts

Gevi B.

2

Wim Veris

Gevi B.

2

Jef Mertens

België

3

Michel Grifnee

Mallieux B.

3

Bart Marcellis

Arkel

4

J.van der Vloet

België

4

Joop Ribbers

Ind.

5

Theo van de Velde

Princenhagen

5

Kurt van Heeringen

WAOD B.

6

Kurt van Heeringen

Gevi B.

6

Rudie Sels

Gevi B.

7

Jop Ribbers

RTC de Stofwolk

7

Wim Veris

Gevi B.

8

Mark Borggraaf

België

8

Kasper Hermans

W.Cl.Zuid-Limb.

9

Bart Marcellis

Arkel

9

Mark Borggraaf

WAOD B.

10

Jef Mertens 

België

10

Marcel van Herten

Arkel


Ploegenklassement

1977

KIB  Lommel B.

Tim-oil   Roermond

Vivo  Weert

1978

Vivo  Weert

Roest  Venlo

Tim-oil Roermond

1979

Belgie  A

Vivo  Weert

Roest  Venlo

1980

Salden/Rossin   Limbricht

Vivo  Weert

Drenth  Maasbracht

1981

Vivo  Weert

Roest  Venlo

Drenth  Maasbracht

1982

Vivo  Weert

Drenth  Maasbracht

Roest  Venlo

1983

Vivo  Weert

Roest  Venlo

Jonkergouw  Vught

1984

Vivo  Weert

Wijnands  Swalmen

Jonkergouw  Vught

1985

Tim -oil Roermond

Super  Weert

Yin-Yang  Weert

1986

Super  Weert

Vaat  69    Venlo

Wijnands  Swalmen

1987

Super  Weert

Zwitserland

Beterfoon   Siebengewald

1988

Super  Weert

Arkel  Siebengewald

Geurts  Echt

1989

Super  Weert

Schoenmakers   Eindhoven

Mc Gregor  Belgie

1990

Expo  Reuver

Super  Weert

Schoenmakers   Eindhoven

1991

van Tuel  Weert

WAOD  Belgie

Expo  Reuver

1992

WAOD  Belgie

de Maastrappers Horn

BBJ-Vrins   Meubelen   Oudenbosch

1993

EBKS  Weert

Janssen/Giant   Stramproy

van Tuel  Weert

1994

WAOD  Belgie

Rock en Roll school

Gevi  Belgie

1995

Janssen/Giant   Stramproy

Blitz Spich Keulen D.

Frit Shop Belgie

1996

Gevi  Belgie

Minerva-Gregoor   Belgie

De Bizons  Belgie

1997

Gevi  Belgie

Arkel  Siebengewald

Ardenne/Mailleux   Belgie

Het podium van 1997 met Jan Govaers op de hoogste trede, hij wint vóór Jef Mertens en Bart Marcellis