Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB Masters Top 10

2021-2025 

2021-2022  WEBU Cross Cup  Masters

Baarlo  31 okt.

1 Jacques Cox Neer; 2 Stephan Lotz Maasmechelen N.; 3 Ike Janssen Venray; 4 Leon Crienen Baarlo; 5 Pieter Nagelmaeker Waalre; 6 Rene Scherder Aken Dld.; 7 Jack Piels Roggel; 8 Peter Nielen Sevenum; 9 Arno Bouten Blerick; 10 Ferry van Rijn Venlo; 11 Dennis Kortenoeven Asten; 12 Philipp Gante Landgraaf; 13 Carlos Lima Nederweert; 14 Marcel Bos Beringe; 15 Ruud Ververgaard Venlo; 16 Bart Damen Heerlen; 17 Roger Lenders Helden; 18 Stijn Engelen Venlo; 19 Dave van Duren Overloon.

Venlo 1 Schaapsdijk 31 oktober

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Ike Janssen Venray; 3 Leon Crienen Baarlo; 4 Pieter Nagelmaeker Waalre; 5 Rene Scherder Aken Dld.; 6 Ferry van Rijn Venlo; 7 Dennis Kortenoeven Asten; 8 Jacques Cos Neer; 9 Peter Nielen Sevenum; 10 Arno Bouten Blerick; 11 Philipp Gante Landgraaf; 12 Carlos Lima Nederweert; 13 Ingo Hilburger Herzogenrath Dld.; 14 Ruud Ververgaard Venlo; 15 Roger Lenders Helden; 16 Dave van Duren Overloon.

Sittard 1, 7 november

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Ike Janssen Venray; 3 Rene Scherder Aken Dld.; 4 Arno Bouten Blerick; 5 Ferry van Rijn Venlo; 6 Raymond Broeren Obbicht; 7 Philipp Gante Landgraaf; 8 Carlos Lima Nederweert; 9 Marcel Bos Beringe; 10 Roger Lenders Helden; 11 Dave van Duren Overloon.

Sittard 2, 21 november

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Ike Janssen Venray; 3 Ingo Hillurger Herzogenrath Dld.

Venlo 2 Herungerberg 28 november

1 Ike Janssen Venray; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Dennis Kortenoeven Asten; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 Barrie van Reeden Nijmegen; 7 Marcel Bos Beringe; 8 Philipp Gante Landgraaf; 9 Michael Berger Düsseldof Dld.; 10 Carlos Lima Nederweert; 11 Alain Roedoe Nijmegen; 12 Luuk Peeters Kessel; 13 Dave van Duren Overloon.

Sittard 3, 5 december

1 Ike Janssen Venray; 2 Philipp Gante Landgraaf; 3 Carlos Lima Nederweert; 4 Dave van Duren Overloon.

Reuver 12 december

1 Gody Jacobs Genk B.; 2 Ike Janssen Venray; 3 León Crienen Baarlo; 4 Daniel Dorsic Witten Dld.; 5 Barrie van Reeden Nijmegen; 6 Dennis Kortenoeven Asten; 7 Pieter Nagelmaeker Waalre; 8 Peter Nielen Sevenum; 9 Arno Bouten Blerick; 10 Philipp Gante Landgraaf; 11 Marcel Bos Beringe; 12 Carlos Lima Nederweert; Dave van Duren Overloon.

Venlo 3 Herungerberg 30 januari

1 Ike Janssen Venay; 2 Dennis Kortenoeven Asten; 3 Philipp Gante Landgraaf; 4 Luuk Peeters Kessel; 5 Klaas Anker America; 6 Carlos Lima Nederweert.