Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB  masters  top 10  

2015-2020


2015-2016 

Baarlo   11 oktober

Rick van Dijk Baarlo; 2 Harrie Peeters Venlo; 3 Peter Meerburg Valkenburg; 4 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 Arno Bouten Blerick; 7 Jack Piels Roggel; 8 Mark Rongen Overloon; 9 Sacha Moryson Dortmund Dld.; 10 Frank Janssen Horn; 11 Philipp Gante Landgraaf; 12 Raymond Schoenmakers  13 Toine van Grootel Lierop; 14 Leo Beurskens Baarlo; 15 Frigyes Nagy Hoensbroek.  

Meterik  18 oktober

1 Harrie Peeters Venlo; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 5 Rick van den Hanenberg Berlicum; 6 Peter Meerburg Valkenburg; 7 Jack Piels Roggel; 8 Gunther Reitz Titz Dld.; 9 Richard Meertens Beesel; 10 Wilco Verwegen Melderslo; 11 Mark Rongen Overloon; 12 Frank Janssen Horn; 13 Arno van Tiem Beuningen; 14 Toine van Grootel Lierop.  

Sittard  25 oktober

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Harrie Peeters Venlo; 3 Andy de Rooy Grobbendonk B.; 4 Arno Bouten Blerick; 5 Gunther Reitz Titz Dld.; 6 Jack Piels Roggel; 7 Richard Meertens Beesel; 8 Peter Meerburg Valkenburg; 9 Peter Nielen Sevenum; 10 Mark Rongen Overloon; 11 Philipp Gante Landgraaf; 12 Frank Janssen Horn; 13 Peter Dam Bocholtz; 14 Frigyes Nagy Hoensbroek; 15 Michael Bürke Eschweiler Dld.  

Reuver  1 november

1 Harrie Peeters Venlo; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Rick van den Hanenberg Berlicum; 4 Peter Meerburg Valkenburg; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 Arno Bouten Blerick; 7 Richard Meertens Beesel; 8 Jack Piels Roggel; 9 Mark Rongen Overloon; 10 Frank Janssen Horn; 11 Frigyes Nagy Hoensbroek; 12 Philipp Gante Landgraaf; 13 Bart Bessems Neer; 14 Léon Brands Simmerath Dld.; 15 Rick Huidekoper Egchel.  

Brunssum  8 november        

1 Harrie Peeters Venlo; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Peter Meerburg Valkenburg; 5 Erik Willems Brunssum; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Richard Meertens Beesel; 8 Frigyes Nagy Hoensbroek; 9 Sege Baerts Hoeselt B.; 10 Philipp Gante Landgraaf; 11 Andres Plum Ubach Palenberg Dld.; 12 Mark Rongen Overloon; 13 Peter Dam Bocholtz 14 Victor Widdershoven Brunssum; 15 Léon Brands Simmerath Dld. 

Schweiberg  15 november

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Erik Willems Brunssum; 3 Harrrie Peeters Venlo; 4 Arno Bouten Blerick; 5 Andreas Kuntz Aken Dld.; 6 Jack Piels Roggel; 7 Serge Baerts Hoeselt B.; 8 Mark Rongen Overloon; 9 Philipp Gante Landgraaf; 10 Frigyes Nagy Hoensbroek; 11 Peter Nielen Sevenum; 12 Richard Meertens Beesel; 13 Luuk Peeters Kessel; 14 Léon Brands Simmerath Dld.; 15 Eugène Hodes Maastricht; 16 Patrick Schmitz Calamine B.

Meijel  22  november

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Peter Meerburg Valkenburg; 4 Jack Piels Roggel; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 Toine van Grootel Lierop; 7 Frigyes Nagy Hoensbroek; 8 Philipp Gante Landgraaf; 9 Mark Rongen Overloon; 10 Frank Janssen Horn; 11 Theo Koopmans Panningen; 12 Leon Brands Simmerath Dld.; 13 Frank Ackermans Maastricht; 14 Rick Huidekoper Egchel; 15 Sjaak Franssen Neer.

Stephan Lotz ( foto JOS VAESSENS )


Beegden  29 november

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Mark Rongen Overloon; 5 Toine van Grootel Lierop; 6 Jack Piels Roggel; 7 Frigyes Nagy Hoensbroek; 8 Philipp Gante Landgraaf; 9 Raymond Schoenmakers Geulle; 10 Bart Bessems Neer; 11 Luuk Peeters Kessel; 12 Leon Brands  Simmerath Dld.; 13 Arno van Tiem Beuningen; 14 Ruud Wilting Stein.

Landgraaf  6 december

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Harrie Peeters Venlo; 3 Jack Piels Roggel ; 4 Mark Rongen Overloon; 5 Frigyes Nagy Hoensbroek; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Philipp Gante Landgraaf; 8 Peter Dam Bocholtz  9 Raymond Schoenmakers Geulle  10 Luuk Peeters Kessel 11 Leon Brands Simmerath Dld. 12 Dimitry Geraerts Lanaken B. 13 Mark Rhodes Geilenkirchen Dld. 14 Ruud Wilting Stein.

Beesel  13 december

1 Arno Bouten Blerick 2 Harrie Peeters Venlo 3 Stephan Lotz Maasmechelen B. 4 Peter Nielen Sevenum 5 Jack Piels Roggel  6 Philipp Gante Landgraaf  7 Mark Rongen Overloon  8 Frigyes Nagy Hoensbroek 9 Toine van Grootel Lierop  10 Raymond Schoenmakers Geulle  11 Peter Dam Bocholtz  12 Leon Brands Simmerath Dld.  13 Bart Bessems Neer 14 Luuk Peeters Kessel  15 Ruud Wilting Stein.  

Nederweert Eind  20 december

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Peter Nielen Sevenum; 5 Jack Piels Roggel; 6 Peter Alders Overloon; 7 Toine van Grootel Lierop ; 8 Raymond Schoenmakers Geulle; 9 Frigyes Nagy Hoensbroek; 10 Arno van Tiem Beuningen; 11 Peter Dam Bocholtz; 12 Mark Rongen Overloon; 13 Philipp Gante Landgraaf; 14 Luuk Peters Kessel; 15 Leon Brands Simmerath Dld.; 16 Bob Rijvers Lottum.


Blerick  27 december

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Harrie Peeters Venlo; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Gunther Reitz Totz Dld.; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Mark Rongen Overloon; 7 Peter Alders Overloon; 8 Jack Piels Roggel; 9 Frigeys Nagy Hoensbroek; 10 Philipp Gante Landgraaf; 11 Frank Janssen Horn; 12 Raymond Schoenmakers Geulle; 13 Arno van Tiem Beuningen; 14 Peter Dam Bocholtz; 15 Luuk Peeters Kessel.

Landgraaf   3 januari

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Mark Rongen Overloon; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Arno Bouten Blerick; 5 Raymond Schoenmakers Geulle;  6 Dirk Esser Herzogenrath Dld.; 7 Frigyes Nagy Hoensbroek; 8 Andreas Plum Ubach Palenberg Dld.; 9 Leon Brands Simmerath Dld.; 10 Philipp Gante Landgraaf; 11 Luuk Peeters Kessel; 12 Johan van den Broek Veldhoven; 13 Marcel Coenen Haelen; 14 Dion Dabekausen Geleen; 15 Jack Piels Roggel; 16 Ruud Wilting Stein.

Bocholtz  17 januari

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Mark Rongen Overloon; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Jack Piels Roggel ; 5 Frigeys Nagy Hoensbroek; 6 Leon Brands Simmerath Dld.; 7 Dirk Essen Herzogenarth Dld.; 8 Roel Hermsen Venray; 9 Philipp Gante Landgraaf; 10 Marco Kox Reusel.

Overloon  24 januari

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Gunther Reitz Titz Dld.; 3 Peter Alders Overloon; 4 Arno Bouten Blerick; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 Jack Piels Roggel; 7 Mark Rongen Overloon; 8 Frigeys Nagy Hoensbroek; 9 Arno van Tiem Beuningen; 10 Rick Huidekoper Egchel; 11 Roel Hermsen Venray; 12 Leon Brands Simmerath Dld.; 13 Philipp Gante Landgraaf;  14 Luuk Peeters Kessel ; 15 Joost Arts Overloon.


Jaarklassement ( totaal 65 deelnemers )

1 Stephan Lotz Maasmechelen 365 punten; 2 Arno Bouten Blerick 323; 3  Mark Rongen Overloon 279; 4 Jack Piels Roggel 274; 5 Frigeys Nagy Hoensbroek 250 ; 6 Philipp Gante Landgraaf 232; 7 Harrie Peeters Venlo 218; 8 Peter Nielen Sevenum 205; 9 Leon Brands Simmerath Dld. 184; 10 Gunther Reitz Titz Dld. 159; 11 Luuk Peeters Venlo 144; 12 Raymond Schoenmakers Geulle 138; 13 Peter Meerburg Valkenburg 133; 14 Toine van Grootel Lierop 117; 15 Frank Janssen Horn 96; 16 Richard Meertens Beesel 88; 17 Peter Dam Bocholtz 86; 18 Arno van Tiem Beuningen 77; 19 Peter Alders Overloon 73;

2016-2017  Jos Feron Cup

MTB  Masters Top 10 

Baarlo  Streetrace  15 juni

1 Thomas Verkooijen Eindhoven; 2 Philipp Gante Landgraaf; 3 Frank Janssen Horn; 4 Sander Janssen Koningslust; 5 Ron Smits Baarlo; 6 Erik Keunen Baarlo; 7 Frank Beekers Liessel; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Jules Kessels Baarlo; 10 Eric Brouwers Swalmen; 11 Frank Rayer Baarlo; 12 Jan van Dijk Helmond; 13 René van Homberg Venlo; 14 Antonio Philips Heibloem; 15 Herman Hofmans Heibloem; 16 Pieter Stappers Baarlo; 17 Eric Brueren Venlo; 18 Joep Peters Venlo; 19 Tamara Janssen Hoensbroek   (1e dame )

Venlo  Schaapsdijkpark  1 oktober

1 Harrie Peeters Venlo; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Peter Meerburg Valkenburg; 4 Erik Willems Brunssum; 5 Léon Daniels Baarlo; 6 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 7 Jack Piels Roggel ; 8 Peter Nielen Sevenum; 9 Sascha Moryson Dortmund Dld.; 10 Frank Osterhaus Dortmund Dld.; 11 Frigyes Nagy Hoensbroek; 12 René Kierdorf  Essen Dld.; 13 Jeroen Daniels Heibloem; 14 Sander Kuik Tegelen; 15 Serge Baerts Hoeselt B.

Baarlo  9 oktober

1 Harrie Peeters Venlo; 2 Leon Daniëls Baarlo; 3 Peter Meerburg Valkenburg; 4 Peter Nielen Sevenum; 5 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 6 Dirk Esser Herzogenrath Dld.; 7 Frank Osterhaus Dortmund Dld.; 8 Frank Janssen Horn; 9 Philipp Gante Landgraaf; 10 Sven Wucherpfennig Dormagen Dld.; 11 Marcel Coenen Haelen; 12 Bart Daemen Heerlen.

Helmond 16 oktober

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Peter Meerburg Valkenburg; 4 Harrie Peeters Venlo; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 Raymond Schoenmakers Geulle; 7 Frank Osterhaus Dortmund Dld.; 8 Frigyes Nagy Hoensbroek; 9 Philipp Gante Landgraaf; 10 Jack Piels Roggel; 11 Daan Deckers Oisterwijk; 12 Sven Wucherpfennig Dormagen Dld.; 13 Thijs Arts Castenray; 14 Dominik Winkler Essen Dld.

Meterik  23 oktober

1 Peter Nielen Sevenum; 2 Harrie Peeters Venlo; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Stephan Lotz Maasmechelen B.;  5 Wilco Verwegen Melderslo; 6 Peter Meerburg Valkenburg;  7 Léon Daniëls Baarlo; 8 Erik Willems Brunssum; 9 Sacha Moryson Dortmund Dld.; 10 Gunther Reitz Titz-Rodingen Dld.; 11 Frank Osterhaus Dortmund Dld.; 12 Frank Janssen Horn; 13 Frigyes Nagy Hoensbroek; 14 Philipp Gante Landgraaf; 15 Erik Keunen Baarlo.

Reuver  30 oktober 

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Peter Meerburg Valkenburg; 4 Peter Nielen Sevenum; 5 Jack Piels Roggel; 6 Frigyes Nagy Hoensbroek; 7 Léon Daniëls Baarlo; 8 Frank Osterhaus Dortmund Dld.; 9 Erik Willems Brunssum; 10 Philipp  Gante Landgraaf; 11 Frank Janssen Horn; 12 Dennis Kortenoeven Asten; 13 Sascha Moryson Dortmund Dld.; 14 Raymond Schoenmakers Geulle; 15 Peter Dam Bocholtz.

Schweiberg  6 november

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Ronny Huijnen Warsage B.; 4 Gunther Reitz Titz-Rodingen Dld.; 5 Stefan Vaes Zonhoven B.; 6 Erik Willems Brunssum; 7 Peter Meerburg Valkenburg; 8 Victor Widdershoven Brunssum; 9 Robert Souren Vaals; 10 Raymond Schoenmakers Geulle; 11 Peter Dam Bocholtz; 12 Dimitry Geraerts Lanaken B.; 13 Frigyes Nagy Hoensbroek; 14 Philipp Gante Landgraaf; 15 Daan Deckers Oisterwijk; 16 Patrick Schmitz Calamine B.; 17 Ruud Wilting Stein.

Brunssum  13 november

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Stefan Vaes Zonhoven B.; 4 Winand van de Waarsenburg  Margraten; 5 Erik Willems Brunssum; 6 Ronny Huijnen Warsage B.; 7 Andreas Plum Ubach Palenberg Dld.; 8 Frigyes Nagy Hoensbroek; 9 Stephan Lotz Maasmechelen B.;  10 Victor Widdershoven Brunssum;  11 Raymond Schoenmakers Geulle; 12 Philipp Gante Landgraaf; 13 Dimitry Geraerts Lanaken B.; 14 Wilbert Sijstermans Landgraaf; 15 Robert Wendler Doenrade.

1 Meijel  20 november

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 4 Peter Meerburg Valkenburg; 5 Harrie Peeters Venlo; 6 Jack Piels Roggel; 7 Frigyes Nagy Hoensbroek; 8 Peter Nielen Sevenum; 9 Dennis Kortenoeven Asten; 10 Sacha Moryson Dortmund Dld.; 11 Daan Deckers Oisterwijk; 12 Erik Keunen Baarlo.

Beegden  27 november

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Erik Willems Brunssum;  4 Peter Meerburg Valkenburg;  5 Pascal Evers Roermond; 6 Bas van Bommel  Herkenbosch; 7 Jack Piels Roggel; 8 Frigyes Nagy  Hoensbroek; 9  Sacha Moryson  Dortmund Dld.; 10 Raymond Schoenmakers Geulle; 11 Daan Dekkers Oisterwijk; 12 Dennis Kortenoeven Asten; 13 Philipp Gante landgraaf; 14 Erik Keunen Baarlo; 15 Theo Vleeshouwer Heel; 16 Luuk Peeters Kessel; 17 Marco Janssen Swalmen; 18 Ruud Wilting Stein.

Landgraaf   4 december  kampioenschappen

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Erik Willems Brunssum; 4 Jack Piels Roggel; 5 Ronny Huijnen Warsage B.; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Peter Meerburg Valkenburg; 8 Frigyes Nagy Hoensbroek; 9 Victor Widdershoven Brunssum; 10 Bart Geurts Lanaken B.; 11 Peter Dam Bocholtz; 12 Roel Hermsen Venray; 13 Ruud Wilting Stein.

Beesel  11 december

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Stephan Loltz Maasmechelen B.; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Peter Meerburg Valkenburg;  5 Harrie Peeters Venlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Jack Piels Roggel;  9 Leon Daniels Baarlo; 10 Frigyes Nagy Hoensbroek; 11 Raymond Schoenmakers Geulle; 12 Sacha Moryson Dortmund Dld.; 13 Roel Hermsen Venray; 14 Peter Dam Bocholtz; 15 Adrie Thomassen Helmond;  16 Ruud Wilting Stein.

Blerick  18 december

 1 Arno Bouten Blerick; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Peter Meerburg  Valkenburg; 4 Stefan Vaes  Zonhoven B.;  5 Jack Piels Roggel; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Raymond Schoenmakers Geulle; 8 Frigyes Nagy Hoensbroek; 9 Dennis Kortenoeven Asten; 10 Sander Janssen Koningslust; 11 Peter Dam Bocholtz; 12 Roel Hermsen Venray; 13 Erik Keunen Baarlo; 14 Luuk Peeters Kessel


Venlo  24 december

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Harrie Peeters Venlo; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 4 Arno Bouten Blerick; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Peter Meerburg Valkenburg; 7 Jack Piels Roggel; 8 Frigyes Nagy Hoensbroek; 9 Peter Dam Bocholtz.

Landgraaf  8 januari  2017

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Ronny Huijnen Warsage B.; 4 Frigyes Nagy Hoensbroek; 5 Phillipp Gante Landgraaf; 6 Ruud Wilting Stein.

Mechelen  15 januari

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Peter Meerburg Stein; 3 Gunther Reitz Titz Rodingen Dld.; 4 Arthur Oepen Eschweiler Dld.; 5 Ronny Huijnen Warsage B.; 6 Frigyes Nagy Hoensbroek; 7 Ruud Wilting Stein.

Overloon  22 januari

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Frigyes Nagy Hoensbroek; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Dennis Kortenoeven Asten; 7 Johan van den Broek Veldhoven; 8 Roel Hermsen Venray; 9 Erik Keunen Baarlo; 10 Luuk Peeters Kessel; 11 Carlo Hendriks Boxmeer; 12 Philipp Gante Landgraaf; 13 Dave van Duren Overloon.

Bocholtz  29 januari

1 Peter Meerburg Valkenburg; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Frigyes Nagy Hoensbroek; 4 William Huls Riemst B.; 5 Peter Dam Bocholtz; 6 Philipp Gante Landgraaf; 7 Ruud Wilting Stein; 8 Arno Bouten Blerick

 Jaarklassement      

1  Stephan Lotz Maasmechelen B.;  374 punten; 2 Peter Meerburg Valkenburg  332 pnt; 3 Frigyes Nagy Hoensbroek 291 pnt.; 4 Arno Bouten Blerick 246 pnt.; 5 Kris De Nef Kuringen B. 225 pnt; 6 Jack Piels Roggel 185 pnt; 7 Peter Nielen Sevenum 185 pnt; 8 Philipp Gante Landgraaf 168 pnt; 9 Harrie Peeters Venlo 162 pnt; 10 Eric Willems Brunssum 149 pnt; 11 Raymond Schoenmakers Geule 132 pnt; 12  Ronny Huijnen Warsage B. 108 pnt; 13 Peter Dam Bocholtz 106 pnt; 14 Léon Daniels Baarlo 100 pnt; 15 Ruud Wilting  Stein  98 pnt.  

2017-2018

Baarlo 1 oktober

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Léon Daniels Baarlo; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Peter Meerburg Valkenburg; 7 Jack Piels Roggel; 8 Frank Osterhaus Dortmund Dld.; 9 Stefan Scheepers Helmond; 10 Frank Janssen Horn; 11 Philipp Gante Landgraaf; 12 Roel Hermsen Venray; 13 Frigyes Nagy Hoensbroek; 14 Bart Bessems Neer; 15 Jacques Cox Neer.

Landgraaf  8 oktober

1 Peter Meerburg Valkenburg; 2 Frigyes Nagy Hoensbroek; 3 Sascha Moryson Dortmund Dld.; 4 Jacques Cox Neer; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Andreas Plum Ubach- Palenberg Dld. 7 Philipp Gante Landgraaf; 8 Luuk Peeters Kessel; 9 Maurice Vroonen Brunssum.

Helmond 15 oktober

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 4 Jacques Cox Neer; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Stefan Scheepers Helmond; 7 Frank Osterhaus Dortmund Dld.; 8 Frigyes Nagy Hoensbroek; 9 Dennis Kortenoeven Asten; 10 Michel van Hooff Gemert; 11 Raymond Schoenmakers Geulle; 12 Roel Hermsen Venray; 13 Andre van Osch Venray; 14 Philipp Gante Landgraaf; 15 Luuk Peeters Kessel; 16 Daan Deckers Oisterwijk; 17 Robert Peusmans Kerkrade.

Reuver  22 oktober

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Harrie Peeters Blerick; 3 Arno Bouten blerick; 4 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 5 Peter Meerburg Valkenburg; 6 Jacques Cox Neer; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Roel Hermsen Velden  ; 9 Dennis Kortenoeven Asten; 10 Johan Slechten Bilzen B. ; 11 Jack Piels Roggel; 12 Mark van de Kerkhof Helmond; 13 Frigyes Nagy Hoensbroek; 14 Stefan Scheepers Helmond; 15 Luuk Peeters Kessel. 

Venlo  29 oktober  kampioenschap

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Roger Smeets Elsloo; 4 Harrie Peeters Blerick; 5 Arno Bouten Blerick; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Johan Slechten Bilzen B.; 8 Jacques Cox Neer; 9 Peter Meerburg Valkenburg; 10 Frank Osterhaus Dortmund Dld.; 11 Jack Piels Roggel; 12 Mark van de Kerkhof Helmond; 13 Raymond Schoenmakers Geulle; 14 Frigyes Nagy Hoensbroek; 15 Stefan Scheepers Helmond.

Brunssum  5 november

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Arno Bouten Blerick; 4 Erik Willems Brunssum; 5 Johan Slechten Bilzen B.; 6 Jack Piels Roggel; 7 Raymond Schoenmakers Geulle; 8 Jacques Cox Neer; 9 Frigyes Nagy Hoensbroek; 10 Philipp Gante Landgraaf; 11 Roel Hermsen Venray; 12 Luuk Peeters Kessel; 13 Daan Deckers Oisterwijk; 14 Dieter Tetz Heinsberg Dld.; 15 Ingo Hilburger Herzogenrath Dld.; 16 Jac Derix Waldfrucht Dld.; 17 Ralf Schmitz Gangelt Dld.; 18 Dave van Duren Overloon.

Schweiberg 12 november

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Jacques Cox Neer; 3 Frigyes Nagy Hoensbroek; 4 Ronny Huijnen Warsage B.; 5 Raymond Schoenmakers Geulle; 6 Philipp Gante Landgraaf; 7 Dave van Eijsden Maastricht; 8 Ruud Wilting Stein; 9 Dave van Duren Overloon.

Meijel 19 november

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Erik Willems Brunssum; 4 Mark vanm de Kerkhof Helmond; 5 Peter Meerburg Valkenburg; 6 Jacques Cox Neer; 7 Jack Piels Roggel; 8 Raymond Schoenmakers Geulle; 9 Frigyes Nagy Hoensbroek; 10 Dennis Kortenhoeven Asten; 11 Bram van der Hulst Nijmegen; 12 Stefan Scheepers Helmond; 13 Roel Hermsen Venray; 14 Stephan Muijres Nunhem; 15 Luuk Peeters Kessel; 16 Daan Deckers Oisterwijk; 17 Mario Kessels Deurne; 18 Peppi Bisschops Kerkrade; 19 Roger Peusmans Kerkrade; 20 Dave van Buren Overloon.

Beegden 26 november

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Erik Willems Brunssum; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Jacques Cox Neer; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Stefan Scheepers Helmond; 8 Stephan Muijres Nunhem; 9 Peter Meerburg Valkenburg; 10 Jack Piels Roggel; 11 Frigyes Nagy Hoensbroek; 12 Daan Deckers Oisterwijk; 13 Philipp Gante Landgraaf; 14 Theo Vleeshouwers Heel; 15 Henk de Hey Guttecoven ; 16 Peter Tetz Heinsberg Dld.; 17 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 18 Dave van Eijsden Maastricht; 19 Ruud Wilting Stein; 20 Raymond Schoenmakers Geulle.

Heerlen  3 december

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Erik Willems Brunssum; 3 Peter Meerburg Valkenburg; 4 Frigyes Nagy Hoensbroek; 5 Jacques Cox Neer; 6 Peppi Bisschops Kerkrade; 7 Philipp Gante Landgraaf; 8 Ruud Wilting Stein; 9 Dave van Duren Overloon.

Beesel  10 december   Afgelast

Meterik  17 december

1 Arno Bouten Blerick; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Harrie Peeters Blerick; 4 Erik Willems Brunssum; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Peter Meerburg Valkenburg; 7 Stefan Scheepers Helmond; 8 Jack Piels Roggel; 9 Jacques Cox Neer; 10 Frigyes Nagy Hoensbroek; 11 Dennis Kortenoeven Asten; 12 Bram van der Hulst Nijmegen; 13 Daan Deckers Oisterwijk; 14 Luuk Peeters Kessel; 15 Paul Hamakers Herten. 

Venlo 24 december 

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Harrie Peeters Blerick; 4 Jacques Cox Neer; 5 Erik Willems Brunssum; 6 Dennis Kortenoeven Asten;  7 Mark van de Kerkhof Helmond; 8 Frigyes Nagy Hoensbroek; 9 Raymond Schoenmakers Geulle; 10 Roel Hermsen Venray; 11 Philipp Gante Landgraaf; 12 Luuk Peeters Kessel; 13 Dieter Tetz Heinsberg Dld.; 14 Adrie den Tek Grefrath Dld.; 15 Dave van Duren Overloon.

Bocholtz 30 december

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Philipp Gante Landgraaf; 4 Frigyes Nagy Hoensbroek; 5 Luuk Peeters Kessel; 6 Jacques Cox Neer; 7 Daan Deckers Oisterwijk; 8 Dieter Tetz Heinsberg Dld.; 9 Ruud Wilting Stein; 10 Dave van Duren Overloon.

Venlo 7 december

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Harrie Peeters Blerick; 4 Erik Willems Brunssum; 5 Peter Meerburg Valkenburg; 6 Jacques Cox Neer; 7 Raymond Schoenmakers Geulle; 8 Dennis Kortenoeven Asten; 9 Peter Alders Overloon; 10 Frigyes Nagy Hoensbroek; 11 Philipp Gante Landgraaf; 12 Luuk Peeters Kessel; 13 Peter Hullers Grefrath Dld.; 14 Dieter Tetz Heinsberg Dld.; 15 Adrie den Tek Grefrath Dld.; 16 Dave van Duren Overloon.

Overloon 14 januari

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Erik Willems Brunssum; 3 Günther Reitz Titz- Rodingen Dld.; 4 Jacques Cox Neer; 5 Frigyes Nagy Hoensbroek; 6 Peter Alders Overloon; 7 Dennis Kortenoeven Asten; 8 Bram van der Hulst Nijmegen; 9 Raymond Schoenmakers Geulle; 10 Daan Deckers Oisterwijk; 11 Jacky de Bruijn Overloon; 12 Roel Hermsen Venray; 13 Luuk Peeters Kessel; 14 Marcel Coenen Haelen; 15 Dave van Duren Overloon.

Sittard  21 januari

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Erik Willems Brunssum; 3 Raymond Schoenmakers Geulle; 4 Jacques Cox Neer; 5 Frigyes Nagy Hoensbroek; 6 Philipp Gante Landgraaf; 7 Luuk Peeters Kessel; 8 Ruud Wilting Stein; 9 Dave van Duren Overloon.

Jaarklassement  totaal 67 deelnemers

1 Jacques Cox 895 punten; 2 Stephan Lotz  887 ; 3 Frigyes Nagy 863; 4 Philipp Gante 715; 5 Luuk Peeters 660; 6 Dave van Duren 581; 7 Peter Meerburg 559; 8 Kris De Nef 540; 9 Erik Willems 520; 10 Raymond Schoenmakers 507; 11 Mark van de Kerkhof 488; 12 Dennis Kortenoeven 453; 13 Daan Deckers 424;  14 Arno Bouten 423; 15 Roel Hermsen409; 16 Stefan Scheepers 372; 17 Jack Piels 367; 18 Harrie Peeters 305; 19 Dieter Tetz 283; 20 Frank Osterhaus 203.


2018-2019  TOMA Cycles Cup

Baarlo  7 oktober

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Arno Bouten Blerick; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Winand van de Waarsenburg Margraten; 5 Mark Rongen Overloon; 6 Peter Meerburg Valkenburg; 7 Jacques Cox Neer; 8 Daniel Dorsic Bochum Dld.; 9 Léon Daniels Baarlo; 10 Johan Slechten Bilzen B.; 11 Mark Rhodes Duisburg Dld.; 12 Dennis Kortenoeven Asten; 13 Daan Deckers Oisterwijk; 14 Luuk Peeters Kessel; 15 Erik Keunen Baarlo; 16 Philipp Gante Landgraaf; 17 Dieter Tetz Heinsberg Dld.; 18 Marc Langen Tegelen; 19 Dave van Duren Overloon.

Helmond  14 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Johan Slechten Bilzen B.; 4 Jacques Cox Neer; 5 Daan Deckers Oisterwijk; 6 Dennis Kortenoeven Asten; 7 Jack Piels Roggel; 8 Mark Rhodes Duisburg Dld.; 9 Philipp Gante Landgraaf; 10 Roel Hermsen Venray; 11 Luuk Peeters Kessel; 12 Bjorn Slangen Neeroeteren B.; 13 Ingmar März Wuppertal Dld.; 14 Dave van Duren Overloon.

Brunssum  21 oktober

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Winand van de Waarsenburg Margraten; 3 Daniel Dorsic Bochum Dld.; 4 Jacques Cox Neer; 5 Mark Rongen Overloon; 6 Peter Meerburg Valkenburg; 7 Jack Piels Roggel; 8 Mark Rhodes Duisburg Dld.; 9 Patrick van Eldonk Mook; 10 Ingo Hilburger Herzogenrath Dld.; 11 Daan Deckers Oisterwijk; 12 Bjorn Slangen Neeroeteren B.; 13 Philipp Gante Landgraaf; 14 Luuk Peeters Kessel; 15 Roel Hermsen Venray; 16 Peter Nielen Sevenum; 17 Pascal Slaats Volkel; 18 Ingmar März Wuppertal Dld.; 19 Dave van Duren Overloon

Venlo  28 oktober  Limburgs kampioenschap

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Winand van de Waarsenburg Margraten; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Mark Rongen Overloon; 5 Jacques Cox Neer; 6 Peter Meerburg Valkenburg; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Johan Slechten Bilzen B.; 9 Jack Piels Roggel; 10 Philipp Gante Landgraaf; 11 Dennis Kortenoeven Asten; 12 Mark Rhodes Duisburg Dld.; 13 Daan Deckers Oisterwijk; 14 Peter Nielen Sevenum; 15 Roel Hermsen Venray; 16 Luuk Peeters Kessel; 17 Mark Langen Tegelen; 18 Dave van Duren Overloon.

                                Kris De Nef Limburgs kampioen  2018

Meterik  4 november

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Wilco Verwegen Melderslo; 3 Jacques Cox Neer; 4 Mark Rongen Overloon; 5 Peter Meerburg Valkenburg; 6 Sascha Moryson Dortmund Dld.; 7 Peter Nielen Sevenum;  8 Jack Piels Roggel; 9 Leon Daniels Baarlo; 10 Dennis Kortenoeven Asten; 11 Daan Deckers Oisterwijk; 12 Patrick van Eldonk Mook; 13 Philipp Gante Landgraaf; 14 Luuk Peeters Kessel; 15 Mark Rhodes Duisburg Dld.; 16 Dieter Tetz Heinsberg; 17 Dave van Duren Overloon.

Reuver  11 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Harrie Peeters Blerick; 3 Jacques Cox Neer; 4 Mark Rongen Overloon; 5 Peter Meerburg Valkenburg; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Léon Daniels Baarlo; 8 Jack Piels Roggel; 9 Johan Slechten Bilzen B.; 10 Philipp Gante Landgraaf; 12 Luuk Peeters Kessel; 13 Toine van Grootel Lierop; 14 Dave van Duren Overloon.

Meijel  18 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Jacques Cox Neer; 4 Mark Rongen Overloon; 5 Daniel Dorsic Bochum Dld.; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Philipp Gante Landgraaf; 8 Daan Deckers Oisterwijk; 9 Dave van Duren Overloon.

Beegden 25 november

1 Winand van de Waarsenburg Margraten; 2 Mark Rongen Overloon; 3 Jacques Cox Neer; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Pascal Evers Roermond; 6 Sascha Moryson Dortmund Dld.; 7 Luuk Peeters Kessel; 8 Philipp Gante Landgraaf; 9 Dennis Kortenoeven Asten; 10 Dave van duren Overloon.

Schweiberg  2 december

1 Winand van de Waarsenburg Margraten; 2 Jacques Cox Neer; 3 Mark Rongen Overloon; 4 Gunther Reitz Titz-Rodingen Dld.; 5 Philipp Gante Landgraaf; 6 Luuk Peeters Kessel.

Beesel 9 december

1 Kris De Nef Kuringen B.; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Jacques Cox Neer; 4 Mark Rongen Overloon; 5 Luuk Peeters Kessel; 6 Patrick van Eldonk Mook; 7 Philipp Gante Landgraaf.