Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB  masters  top 10  2010-2015


2010/2011  Mulleners Cup

Melderslo    Streetrace

1 Andy de Rooy Herentals B.; 2 Pascal Slaats Volkel; 3 Philipp Gante Landgraaf; 4 Noud Moors Baarlo; 5 Ger Huys Baarlo; 6 Bart van Gerwen Swolgen; 7 Frank Rayer Baarlo; 8 Frank Beekers Liessel; 9 Lowie van Megen Boekend; 10 Peter Alaerds Horst; 11 John Suntjens Grubbenvorst; 12 René van Helden Melderslo; 13 Peter Scheres Horst; 14 Peter van Dijk Helmond; 15 René Seuren Grubbenvorst.

Baarlo  3 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Peter Alders Overloon; 4 Mark Rongen Overloon; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 Frank Janssen Horn; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 John Montulet; 9 Eduard Wanten Beesel; 10 Theo Koopmans Panningen.

Rick van Dijk met Ger Hermans in gesprek

Nederweert  10 oktober

1 Peter Alders Overloon; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Frank Janssen Horn; 4 Peter Nielen Sevenum; 5 Eduard Wanten Beesel; 6 Theo Koopmans Panningen; 7 Jack Rutten Nederweert; 8 Pierre Lucassen; 9 Ruud Wilting Stein.

Horst  17 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Peter Alders Overloon; 3 Mark Rongen Overloon; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Pascal Evers Roermond; 6 Frank Janssen Horn; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Ton Jacobs Meterik;  9 Leo Beurskens Baarlo; 10 Theo Koopmans Panningen.

Beesel  23 oktober

1 Jos Bongers Baarlo; 2 Peter Alders Overloon; 3 Patrick de Vlieger Beesel; 4 Frank Janssen Horn; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 John Montulet; 7 Eduard Wanten Beesel; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Leo Beurskens Baarlo; 10 Ger Leijsten.

Liessel  31 oktober

1 Peter Alders Overloon; 2 Mark Rongen Overloon; 3 Frank Meusen Reuver; 4 Frank Janssen Horn; 5 Maurice Heijnen Bes; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Ton Jacobs Meterik; 8 Toon van Hout; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 Leo Beurskens Baarlo.

Brunssum  7 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Peter Alders Overloon; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Frank Janssen Horn; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 Leo Beurskens Baarlo; 7 Eduard Wanten Beesel; 8 Ruud Mendel Brunssum; 9 André Vliex;  10 Theo Koopmans Panningen.

Schweiberg  Mechelen  14 november

1 Jos Bongers Baarlo; 2 Peter Alders Overloon; 3 Frank Janssen Horn; 4 Leo Beurskens Baarlo; 5 Eduard Wanten Beesel; 6 Hans Essers ; 7 Theo Koopmans Panningen; 8 Pierre Lucassen; 9 Jos Wetzels; 10 Walter Loozen.

Weert   21 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Peter Alders Overloon; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Frank Janssen Horn; 6 Cor Raaymakers Weert; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Eduard Wanten Beesel; 9 Toon van Hout; 10 Peter Nielen Sevenum.

Windraak  28 november

1 Peter Alders Overloon; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Frank Janssen Horn; 4 Peter Nielen Sevenum; 5 Eduard Wanten Beesel; 6 Pierre Lucassen; 7 Bert Toma Kerkrade; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 André Vliex; 10 Leo Beurskens Baarlo.

Sevenum  5 december

1 Peter Alders Overloon; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Frank Janssen Horn; 4 Peter Nielen Sevenum; 5 Leo Beurskens Baarlo; 6 Eduard Wanten Sevenum; 7 Theo Koopmans Panningen; 8 Pierre Lucassen; 9 Ruud Wilting Stein.

Meijel  12 december

1 Peter Alders Overloon; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Frank Janssen Horn; 4 Peter Nielen Sevenum; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Theo Koopmans Panningen; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Jerome Janssen; 9 Eduard Wanten Beesel; 10 Pierre Lucassen.

Blerick  19 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Peter Alders Overloon; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Leo Beurskens Baarlo; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 Frank Janssen Horn; 7 Eduard Wanten Beesel; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Pierre Lucassen.

Baarlo  2 januari

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Peter Alders Overloon; 3 Peter Nielen Sevenum; 4 Leo Beurskens Baarlo; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Frank Janssen Horn; 7 Eduard Wanten Beesel; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Frank Rayer Venlo; 10 Wim Hermkens.

Panheel  16 januari  Kampioenschap

1 Peter Alders Overloon; 2 Mark Rongen Overloon; 3 Peter Nielen Sevenum; 4 Frank Janssen Horn; 5 Leo Beurskens Baarlo; 6 Jos Bongers Baarlo; 7 Theo Koopmans Panningen; 8 Eduard Wanten Beesel; 9 Sjaak Franssen; 10 Ruud Wilting Stein.

Kampioen

1 Peter Alders Overloon; 2 Mark Rongen Overloon; 3 Peter Nielen Sevenum.

Landgraaf  23 januari

1 Günther Reitz Titz Dld.; 2 Peter Alders Overloon; 3 Peter Nielen Sevenum; 4 Frank Janssen Horn; 5 Leo Beurskens Baarlo; 6 Jos Bongers Baarlo; 7 Eduard Wanten Beesel; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Pierre Lucassen; 10 Bert Toma  Kerkrade.

Puntenklassement

1 Peter Alders Overloon 487 punten; 2 Jos Bongers Baarlo  431; 3 Frank Janssen Horn 406; 4 Peter Nielen Sevenum 369; 5 Leo Beurskens Baarlo 342; 6 Theo Koopmans Panningen 342; 7 Eduard Wanten Beesel 333; 8 Pierre Lucassen 253; 9 Rick van Dijk Baarlo 236; 10 Ruud Wilting Stein 167; 11 Mark Rongen Overloon 123; 12 André Vliex 63; 13 Pascal Evers Roermond 60; 14 Jan Kluthausen 53; 15 John Montulet 48.

                                                Peter Alders

2011/2012  Mulleners Cup

Melderslo      Streetrace

1 Pascal Slaats Volkel; 2 Andy de Rooy Herentals B.; 3 Hans van de Munckhof Hegelsom; 4 Frans Beekers Liessel; 5 Robert Beurskens Swolgen; 6 Maurice van Dijk Baarlo; 7 Ton Jacobs Meterik; 8 Maurice Muurmans Helden; 9 Bart van Gerwen Swolgen; 10 Frank Rayer Baarlo; 11 Theo Koopmans Panningen; 12 Jules Kessels Baarlo; 13 Rob Kurstjens Grubbenvorst; 14 Tim Zoontjes Maasbree; 15 John Suntjens Grubbenvorst.

Baarlo  2 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Peter Nielen Sevenum; 3 Frank Janssen Horn; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Maurice Muurmans Helden; 6 Leo Beurskens Baarlo; 7 Jack Piels Roggel; 8 Eduard Wanten Beesel; 9 Ton Willemsen; 10 Theo Koopmans Panningen.

Nederweert  9 oktober

1 Pascal Evers Roermond; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Peter Nielen Sevenum; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Leo Beurskens Baarlo; 6 Eduard Wanten Beesel; 7 Peter Hebben; 8 Erik Hilkens Wessem; 9 Cor Raaymakers Weert; 10 Theo Vleeshouwers Heel.

Horst  16 oktober

1 Pascal Evers Roermond; 2 Frank Janssen Horn; 3 Peter Nielen Sevenum; 4 Gunther Reitz Titz Dld.; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Petro van der Sterren Horst America; 7 Jos Bongers Baarlo; 8 Peter Alders Overloon; 9 Leo Beurskens Baarlo; 10 Maurice Muurmans Helden.

                                                Pascal Evers


Beesel  22 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Peter Nielen Sevenum; 4 Frank Janssen Horn; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Maurice Muurmans Helden; 7 Jack Piels Roggel; 8 Gunther Reitz Titz Dld.; 9 Leon Beurskens Baarlo; 10 Peter Hebben.

Liessel  30 oktober

1 Pascal Evers Roermond; 2 Günther Reitz Titz Dld.; 3 Frank Janssen Horn; 4 Peter Nielen Sevenum; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Maurice Muurmans Helden; 7 Jack Piels Roggel; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Eduard Wanten Beesel; 10 Theo Vleeshouwers Heel.

Schweiberg Mechelen  6 november

1 Pascal Evers Roermond; 2 Peter Nielen Sevenum; 3 Günther Reitz Titz Dld.; 4 Andrea Plum Ubach Palenberg Dld.; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Bert Toma Kerkrade; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Eduard Wanten Beesel; 9 Cor Raaymakers Weert; 10 Ruud Mendel Brunssum.

Weert  13 november

1 Pascal Evers Roermond; 2 Günther Reitz Totz Dld.; 3 Peter Nielen Sevenum; 4 Jack Piels Roggel; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Cor Raaymakers Weert; 7 Peter Alders Overloon; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Theo Vleeshouwers Heel; 10 Eduard Wanten Beesel.

Brunssum  20 november

1 Pascal Evers Roermond; 2 Frans Willems Oostelbeers; 3 Peter Nielen Sevenum; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Andreas Plum Ubach Palenberg Dld.; 6 Jack Piels Roggel; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Eduard Wanten Beesel; 9 Ruud Mendel Brunssum; 10 Theo Vleeshouwers Heel.

Beegden  27 november

1 Pascal Evers Roermond; 2 Peter Nielen Sevenum; 3 Frans Willems Oostelbeers; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Gunther Reitz Titz Dld.; 7 Jack Piels Roggel; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Maurice Muurmans Helden; 10 Theo Vleeshouwers Heel.

Windraak  3 december

1 Frans Willems Oostelbeers; 2 Peter Nielen Sevenum; 3 Peter Alders Overloon; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Andreas Plum Ubach Palenberg Dld.; 6 Jos Bongers Baarlo; 7 Jack Piels Roggel; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Ruud Mendel Brunssum; 10 Ruud Wilting Stein.

Meijel 11 december

1 Pascal Evers Roermond; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Peter Alders Overloon; 4 Peter Nielen Sevenum; 5 Günther Reitz Titz Dld.; 6 Jos Bongers Baarlo; 7 Jack Piels Roggel; 8 Frans Willems Oostelbeers; 9 Leo Beurskens Baarlo; 10 Toon van Hout.

Blerick  18 december

1 Peter Alders Overloon; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Peter Nielen Sevenum; 4 Günther Reitz Titz Dld.; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Jos Bongers Baarlo; 7 Jack Piels Roggel; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Eduard Wanten Beesel; 10 Maurice Muurmans Helden.

Landgraaf  15 januari

1 Günther Reitz Titz Dld.; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Peter Alders Overloon; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Andreas Plum Ubach Palenberg Dld.; 6 Jack Piels Roggel; 7 Bert Toma Kerkrade; 8 Eduard Wanten Beesel; 9 Peter Nielen Sevenum; 10 Theo Vleeshouwers Heel.

Reuver  22 januari

1 Günther Reitz Titz Dld.; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Frans Willems Oostelbeers; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 Jack Piels Roggel; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Eduard Wanten Beesel; 9 Theo Vleeshouwers Heel.

Jaarklassement

1 Peter Evers Roermond 431 punten; 2 Peter Nielen Sevenum 400; 3 Jos Bongers Baarlo 364; 4 Jack Piels Roggel 310; 5 Leo Beurskens Baarlo 304; 6 Gunther Reitz Titz Dld. 289; 7 Eduard Wanten Beesel 282; 8 Ruud Wilting Stein 227; 9 Rick van Dijk Baarlo 211; 10 Theo Vleeshouwers Heel 201; 11 Peter Alders Overloon 169; 12 Maurice Muurmans Helden 159; 13 Frans Willems Oostelbeers 147; 14 Cor Raaymakers Weert 122; 15 Frank Janssen Horn 121.

 

2012/2013  Fietssportief-Cup

Melderslo      Streetrace

1 Andy de Rooy Herentals B.; 2 Philip Gante Landgraaf; 3 Frank Beekers Liessel; 4 Jules Kessels Baarlo; 5 Hans  van de Munckhof Hegelsom; 6 Ron Smits Baarlo; 7 Stephan Muijres Nunhem; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Jeroen van Rijt Neer; 10 Noud Moors Baarlo; 11 Henk de Louw Gemert; 12 Bart van Gerwen Swolgen; 13 Koos Bex Haelen; 14 Ger Huys Baarlo; 15 Roel Seuren Grubbenvorst.

Baarlo  14 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Peter Nielen Sevenum; 4 Peter Alders Overloon; 5 Pascal Evers Roermond; 6 Frank Janssen Horn; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Frans Willems Oostelbeers; 9 Jack Piels Roggel; 10 Geert Salden Bree B.; 11 Rick Kater Roggel; 12 Valentijn Heynix Neeroeteren B.

Horst  21 oktober

1 Peter Nielen Sevenum; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Peter Alders Overloon; 4 Frans Willems Oostelbeers; 5 Pascal Evers Roermond; 6 Gunther Reitz Titz Dld.; 7 Frank Janssen Horn; 8 Riny van Deursen Eindhoven; 9 Leo Beurskens Baarlo; 10 Geert Salden Bree B.; 11 Jack Piels Roggel; 12 Sascha Moryson Dortmund Dld.

Liessel  28 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Peter Alders Overloon; 4 Frans Willems Oostelbeers; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 Gunther Reitz Titz Dld.; 7 Frank Janssen Horn; 8 Geert Salden Bree B.; 9 Geert Jans Genk B.; 10 Hans Raaymakers De Rips; 11 Jos Bongers Baarlo; 12 Joost Arts Overloon.

 

Weert  4 november

1 Gunther Reitz Titz Dld.; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Peter Alders Overloon; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Frans Willems Oostelbeers; 6 Peter van Es Venray; 7 Jack Piels Roggel; 8 Hans Raaijmakers De Rips.; 9 Jos Bongers Baarlo; 10 Geert Salden Bree B.; 11 Theo Vleeshouwers Heel; 12 Rick Kater Roggel.

Schweiberg  11 november

1 Frans Willems Oostelbeers; 2 Peter Alders Overloon; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Peter van Es Venray; 6 Jos Bongers Baarlo; 7 Bert Toma Kerkrade; 8 Valentijn Heynix Neeroeteren B.; 9 Patrick Schmitz Kelmis; 10 Baudouin Ritzen Moresnet B.;  11 Peter Harding Baarlo; 12 Ruud Wilting Stein.

Brunssum  18 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Gunther Reitz Titz Dld.; 3 Peter Alders Overloon; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Geert Salden Bree B.; 6 Leo Beurskens Baarlo; 7 Stefan Willems Opblabbeek B.; 8 Robert Souren Vaals; 9 Geert Jans Genk B.; 10 Valentijn Heynix Neeroeteren B.; 11 Mark-Graham Rhodes Duisburg Dld.; 12 Peter Harding Baarlo.

Beegden  25 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Frans Willems Oostelbeers; 4 Gunther Reitz Titz Dld.; 5 Peter Alders Overloon; 6 Pascal Evers Roermond; 7 Peter van Es Venray; 8 Frank Jansen Horn; 9 Peter Nielen Sevenum; 10 Leo Beurskens Baarlo; 11 Jos Bongers Baarlo; 12 Jack Piels Roggel.

Beesel  2 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Peter Alders Overloon; 4 Gunther Reitz Titz Dld.; 5 Frans Willems Oostelbeers; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Pascal Evers Roermond; 8 Jos Bongers Baarlo; 9 Leo Beurskens Baarlo; 10 Geert Salden Bree B.; 11 Frank Janssen Horn; 12 Hans Raaijmakers De Rips.

Windraak  8 december  Kampioenschap

1 Peter Alders Overloon; 2 Frans Willems Oostelbeers; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Jos Bongers Baarlo; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Raf Rosius Genk B.; 9 Leo Beurskens Baarlo; 10 Peter Harding Baarlo; 11 Valentijn Heynix Neeroeteren B.; 12 Guido Schurmann Bocholtz.

Kampioen

1 Peter Alders Overloon; 2 Frans Willems Oostelbeers; 3 Gunther Reitz Titz Dld.

Meijel  9 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Peter Alders Overloon; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Frans Willems Oostelbeers; 5 Hans Raaijmakers De Rips; 6 Frank Janssen Horn; 7 Jos Bongers Baarlo; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 Peter Harding Baarlo; 11 Valentijn Heynix Neeroeteren B.; 12 Wil Nijskens Grashoek.

Nederweert Eind  16 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Gunther Reitz Titz Dld.; 3 Frans Willems Ooselbeers; 4 Peter Alders Overloon; 5 Hans Raaijmakers De Rips; 6 Geert Salden Bree B.; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Jos Bongers Baarlo; 9 Theo Vleeshouwers Heel; 10 Theo Koopmans Panningen; 11 Peter Harding Baarlo; 12 Patrick Schmitz Kelmis.

Blerick  23 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Peter Alders Overloon; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Hans Raaijmakers De Rips; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Geert Salden Bree B.; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Frank Janssen Horn; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 Peter Harding Baarlo; 11 Valentijn Heynix Neeroeteren B.; 12 Wil Nijskens Grashoek.

Landgraaf  4 januari

1 Léon Crienen Baarlo;2 Gunther Reitz Titz Dld.; 3 Peter Alders Overloon; 4 Leo Beurskens Baarlo; 5 Valentijn Heynix Neeroeteren B.; 6 Peter Harding Baarlo; 7 Patrick Schmitz Kelmis; 8 Aubin Borsu Keerbergen B.; 9 Ruud Wilting Stein; 10 Hein Heinen Landgraaf.

                                              Léon Crienen

Reuver  20 januari

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Peter Alders Overloon; 4 Gunther Reitz Titz Dld.; 5 Leo Beurskens Baarlo; 6 Harrie Peeters Blerick; 7 Hans Raaijmakers De Rips.; 8 Frank Janssen Horn; 9 Valentijn Heynix Neeroeteren B.; 10 Geert Jans Genk B.; 11 Theo Vleeshouwers Heel; 12 Jos Bongers Baarlo; 13 Peter Harding Baarlo; 14 Paul Meerts Eindhoven

Jaarklassement

1 Peter Alders Overloon 411 punten; 2 Léon Crienen Baarlo 400; 3 Gunther Reitz Titz Dld. 375; 4 Frans Willems Oostelbeers 290; 5 Rick van Dijk Baarlo 279; 6 Valentijn Heynix Neeroeteren B. 272; 7 Leo Beurskens Baarlo 260 8 Jos Bongers Baarlo 254; ; 9 Peter Harding Baarlo 232; 10 Geert Salden Bree 201; 11 Frank Janssen Horn 187; 12 Hans Raaijmakers De Rips 182; 13 Peter Nielen Sevenum 161; 14 Wil Nijskens Grashoek 155 ; 15 Aubin Borsu Keerbergen B. 148; 16 Geert Jans Genk 114; 17 Theo Vleeshouwers Heel 104; 18 Pascal Evers Roermond 101; 19 Mark Klerkx Helmond 100; 20 Theo Koopmans Panningen 94

2013/2014  Fietssportief-Cup 

Baarlo  6 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Peter Nielen Sevenum; 3 Harrie Peeters Blerick; 4 Léon Daniels Baarlo; 5 Hans Raaymakers De Rips;  6 Jos Bongers Baarlo; 7 Richard Meertens Beesel; 8 Sacha Moryson Dortmund Dld.; 9 Frank Janssen Horn; 10 Geert Salden Bree B.

Brunssum  20 oktober

1 Günther Reitz Titz Dld.; 2 Peter Nielen Sevenum; 3 Harrie Peeters Blerick; 4 Pascal Evers Roermond; 5 Frank Janssen horn; 6 Jos Bongers Baarlo; 7 Richard Meertens Beesel; 8 Hans Raaijmakers De Rips; 9 Geert Salden Bree B.; 10 Léon Daniels Baarlo;

Liessel  27 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Günther Reitz Titz Dld.; 4 Peter Nielen Sevenum; 5 Harrie Peeters Blerick; 6 Peter Alders Overloon; 7 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 8 Riny van Deurzen Eindhoven; 9 Frank Janssen Horn; 10 Mark Rongen Overloon.

Reuver  3 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Harrie Peeters Blerick; 4 Peter Alders Overloon; 5 Günther Reitz Titz Dld.; 6 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 7 Jos Bongers Baarlo; 8 Hans Raaijmakers De Rips; 9 Frank Janssen Horn; 10 Peter Nielen Sevenum.

                      Rick van Dijk met één van zijn opvolgers


Weert  Altweerterheide  10 november

1 Harrie Peeters Blerick; 2 Günther Reitz Titz Dld.; 3 Peter Alders Overloon; 4 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Hans Raaijmakers De Rips; 7 Frank Janssen Horn; 8 Richard Meertens Beesel; 9 Marco Didden Neeroeteren B.; 10 Rob Verhees Heeze.

Schweiberg  17 november  Limburgs Kampioenschap

1 Harrie Peeters Blerick; 2 Peter Alders Overloon; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 4 Ronny Huynen B.; 5 Peter Meerburg Valkenburg; 6 Richard Meertens Beesel; 7 Frank Janssen Horn; 8 Hans Raaijmakers De Rips; 9 Marco Didden Neeroeteren B.; 10 Philipp Gante B.

Beegden   24 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Harrie Peeters Blerick; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 4 Peter Meerburg Valkenburg; 5 Pascal Evers Roermond; 6 Frank Janssen Horn; 7 Frank van Hoof Netersel; 8 Günther Reitz Titz Dld.; 9 Richard Meertens Beesel; 10 Hans Raaijmakers De Rips.

Beesel Walsberg  1 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Patrick de Vlieger Beesel; 4 Harrie Peeters Blerick; 5 Gunther Reitz Titz Dld.; 6 Frank Janssen Horn; 7 Richard Meertens Beesel; 8 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 9 Hans Raaijmakers De Rips; 10 Peter Nielen Sevenum.

Meijel  8 december

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Harrie Peeters Blerick; 3 Peter Meerburg Valkenburg; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Peter Alders Overloon; 6 Günther Reitz Titz Dld.; 7 Frank Janssen Horn; 8 Rob Verhees Heeze; 9 Hans Raaijmakers De Rips; 10 Richard Meertens Beesel.

Nederweert Eind   Houtsberg  15 december

ü1 Harrie Peeters Blerick; 2 Gunther Reitz Titz Dld.; 3 Frank Janssen Horn; 4 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 5 Hans Raaijmakers De Rips; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Marco Didden Neeroeteren B.; 8 Maurice Brouns Nederweert; 9 Ferry van Heeswijk Schijndel; 10 Bart Verstappen Beesel.

Blerick  22 december

1 Harrie Peeters Blerick; 2 Günther Reitz Titz Dld.; 3 Peter Alders Overloon; 4 Frank Janssen Horn; 5 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 6 Hans Raaijmakers De Rips; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Luuk Peeters Kessel; 9 Ruud Loenen Leunen; 10 Patrick Schmitz Kelmis.

Landgraaf  5 januari

1 Harrie Peeters Blerick; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Gunther Reitz Titz Dld.; 4 Peter Meerburg Valkenburg; 5 Dirk Esser Herzogenrath Dld.; 6 Hans Raaijmakers De Rips; 7 Ronny Huynen Warsage B.; 8 Jos Bongers Baarlo; 9 Marco Didden Neeroeteren B.; 10 Philipp Gante Landgraaf.

Horst  19 januari

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Harrie Peeters Blerick; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Günther Reitz Titz Dld.; 5 Peter Meerburg Valkenburg; 6 Frank Janssen Horn; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Richard Meertens Beesel; 9 Dirk Esser Herzogenrath Dld; 10 Peter Alders Overloon.

Roggel   Kirkelsberg  26 januari

1 Günther Reitz Titz Dld.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Peter Meerburg Valkenburg; 4 Peter Nielen Sevenum; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Hans Raaymakers De Rips; 8 Léon Daniels Baarlo; 9 Andreas Kuntz Aken Dld.; 10 Marco Didden Neeroeteren B.

Overloon  2 februari

1  Rick van Dijk Baarlo; 2 Harrie Peeters Blerick; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.;  4 Gunther Reitz Titz Dld.; 5 Peter Nielen Sevenum.                                                                                                                                                   2014-2015    Jos Feron Cup 

Baarlo 12 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Léon Daniels Baarlo; 3 Harrie Peeters Blerick; 4 Günther Reitz Titz Dld.; 5 Peter Meerburg Valkenburg; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Stepgan Lotz Maasmechelen B.; 8 Rick van den Hanenberg; 9 Frank Janssen Horn; 10; Marc Heusschen; 11 Jos Bongers Baarlo; 12 Jack Piels; 13 Richard Meertens Beesel; 14 Philipp Gante Landgraaf; 15 Marc van Grinsven Deurne. 

Meterik  19 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Günther Reitz Titz; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Léon Daniels Baarlo; 6 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 7 Jack Piels ; 8 Richard Meertens Beesel; 9 Jos Bongers Baarlo; 10 Peter Nielen Sevenum; 11 Frank Ackermans 12Nico Hofmans 13 Frank Janssen Horn; 14 Robert Beurskens 15 Philipp Gante Landgraaf. 

Reuver  26 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Harrie Peeters Blerick; 4 Stephan Lotz Maasmechelen; 5  Günther Reitz Tit Dld.; 6 Richard Meertens Beesel; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Jack Piel 9 Frank Janssen Horn;10 Frank Ackermans 11 Toon van Hout; 12 Philipp Gante Landgraaf; 13 Léon Daniels Baarlo; 14 Rick Kater 15 Leo Beurskens. 

                                            Léon Crienen

Brunssum  2 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Stephan Lotz Maasmechelen; 3 Günther Reitz Titz Dld.; 4 Peter Meerburg Valkenburg; 5 Evert Gielen 6 Dirk Esser ; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Richard Meertens Beesel; 9 Frank Ackermans 10 Jos Bongers Baarlo; 11 Jack Piels 12 Serge Baerts 13 Ron Huijnen 14 Rick Kater 15 Victor Widdershoven. 

Schweiberg  9 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Dirk Esser; 4 Günther Reitz Titz Dld.; 5 Harrie Peeters Blerick; 6 Ron Huijnen 7 Jack Piels 8 Richard Mertens 9 Frank Ackermans 10 Serge Baerts 11 Victor Widdershoven 12 Stefan Willems 13 Leo Beurskens; 14 Mark Rhodes  15 Philipp Gante Landgraaf. 

Weert 16 november

1 Stephan Lotz Maasmechelen; 2 Günther Reitz Titz Dld.; 3 Dirk Esser; 4 Jack Piels Roggel;  5 Frank Janssen Horn; 6 Mark van de Kerkhof; 7 Jos Bongers Baarlo; 8 Philipp Gante Landgraaf; 9 Luuk Peters; 10 Leo Beurskens; 11 Ruud Loenen. 

Meijel  23 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Günther Reitz Titz Dld. 4 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 5 Richard Meertens Beesel; 6 Jack Piels Roggel; 7 Frank Janssen Horn; 8 Peter Nielen Sevenum; 9 Mark van de Kerkhof; 10 Leo Beurskens; 11 Toon van Hout   12 Marco Didden; 13 Philipp Gante Landgraaf; 14 Léon Daniels Baarlo; 15 Stefan Willems. 

Sittard 30 november

1 Peter Meerburg Valkenburg; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Harrie Peeters Blerick; 4 Günther Reitz Titz Dld.; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Richard Meertens Beesel; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Leo Beurskens; 9 Jack Piels Roggel; 10 Ron Huijnen; 11 Mark Rhodes; 12 Frank Ackermans; 13 Serge Baerts; 14 Mark van de Kerkhof; 15 Philipp Gante Landgraaf. 

Beesel  7 december  kampioenschappen

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Harrie Peeters Blerick; 4 Peter Meerburg Valkenburg; 5 Günther Reitz Titz Dld.; 6 Richard Meertens Beesel; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 9 Peter Alders Overloon; 10 Frank Janssen Horn; 11 Jack Piels Roggel; 12 Leo Beurskens; 13 Jos Bongers Baarlo; 14 Luuk Peters; 15 Philipp Gante Landgraaf. 

Nederweert Eind  14 december

1 Peter Meerburg Valkenburg; 2 Stephan Lotz Maasmechelen; 3 Richard Meertens Beesel; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Jack Piels Roggel; 6 Boudewijn de Poorter; 7 Leo Beurskens ; 8 Philipp Gante Landgraaf; 9 Luuk Peeters ; 10 Jules Kessels; 11 Ruud Loenen; 12 Ruud Wilting. 

Blerick  28 december

1 Harrie Peeters Blerick; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 5 Günther Reitz Titz Dld.; 6 Jack Piels Roggel; 7 Frank Janssen Horn; 8 Leo Beurskens ; 9 Peter Nielen Sevenum; 10 Jos Bongers Baarlo; 11 Paul Laning; 12 Rik Bisschop; 13 Luuk Peeters; 14 Raymond Schoenmakers; 15 Philipp Gante Landgraaf. 

Bocholtz  31 december

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Günther Reitz Titz Dld.; 4 Jack Piels Roggel; 5 Dirk Esser; 6 Philipp Ganthe Landgraaf; 7 Leo Beurskens; 8 Frank Janssen Horn; 9 Philipp Gante Landgraaf. 

Landgraaf  4 januari

1 Peter Meerburg Valkenburg; 2 Günther Reitz Titz Dld.; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 4 Jack Piels Roggel; 5 Leo Beurskens Baarlo; 6  Jos Bongers Baarlo; 7 Léon Brands ; 8 Luuk Peeters; 10 Tim Hall; 11 Andreas Pluim; 12 Ruud Wilting Knegsel.   

Sittard  18 januari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Harrie Peeters blerick; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 4 Peter Meerburg Valkenburg; 5 Jos Bomgers Baarlo; 6 Philipp Gante  Landgraaf; 7 Léon Brands; 8 Luuk Peeters; 9 Frank Giesberts. 

Beegden  25 januari

1 Günther Reitz Titz Dld.; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 4 Jack Piels Roggel; 5 Leo Beurskens ; 6 Jos Bongers Baarlo; 7 Luuk Peeters; 8 Léon Brands; 9 Phillipp Gante Landgraaf; 10 Léon Daniels Baarlo; 11 Valentijn Heijnix ; 12 Marcel Beckers. 

Overloon  1 februari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Peter Meerburg Valkenburg; 3 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 4 Günther Reitz Titz Dld.; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Peter Alders Overloon; 7 Jack Piels Roggel; 8 Leo Beurskens ;  9 Philipp Gante Landgraaf; 10 Arno van Tiem   11 Jos Bongers Baarlo; 12 Léon Brands; 13 Luuk Peeters  14 Erik van de Pol; 15 Rick Huidekoper. 

Jaarklassement

1 Stephan Lotz Maasmechelen B. 361 punten; 2 Peter Meerburg Valkenburg 358; 3 Günther Ritz Titz Dld. 321; 4 Jack Piels Roggel 285; 5 Philipp Gante Landgraaf 233; 6 L eo Beurskens 230; 7 Jos Bongers Baarlo 216; 8 Léon Crienen Baarlo 205; 9 Harrie Peeters Blerick 172; 10 Richard Meertens Beesel 171; 11 Luuk Peeters 161; 12 Rick van Dijk Baarlo 156; 13 Frank Janssen Horn 150; 14 Peter Nielen Sevenum 127; 15 Frank Ackermans 84.

  Stephan Lotz winnaar van het jaarklassement