Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB  veteranen/masters  top 10 

2005-2010


2005-2006
Baarlo  2 oktober
1 Jos Bongers Baarlo; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Leo Beurskens Baarlo; 4 Petro van der Sterren Horst-America; 5 Jan van Dijk Helmond; 6 Willy Rekers Brunssum; 7 Jan Harings Hulsberg; 8 Jos Hollands Baarlo; 9 Jack van der Heijden Den Dungen; 10 André Adams Merkelbeek.
 
Gulpen  9 oktober
1 Jos Hollands Baarlo; 2 Kees Schuurman Eijsden; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Leo Beurskens Baarlo; 5 Willy Rekers Brunssum; 6 Martin Daniëls Bingelrade; 7 Willem Jacobs Nuth; 8 Jack van der Heijden Den Dungen; 9 Ruud Mendel Brunssum; 10 Ludo Vanherf Leopoldsburg B.

Swier  16 oktober
1 Jan Harings Hulsberg; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Kees Schuurman Eijsden; 4 Leo Beurskens Baarlo; 5 Jos Hollands Baarlo; 6 Gerrit Janssen Horst; 7 Petro van der Sterren Horst-America; 8 Willy Rekers Brunssum; 9 André Adams Merkelbeek; 10 Theo Smedts Maasbracht.

Liessel  30 oktober
1 Gerrit Janssen Horst; 2 Jan Harings Hulsberg; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Willem Jacobs Nuth; 5 Petro van der Sterren Horst-America; 6 André Adams Merkelbeek; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Peter Harings Berg en Terblijt; 9 Jos Hollands Baarlo; 10 Willy Rekers Brunssum.

Hulsberg  6 november
1 Eric Vyncke Peer B.; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Jan Harings Hulsberg; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 André Adams Merkelbeek; 6 Peter Harings Berg en Terblijt; 7 Hay Camps Venray; 8 Henri Bijnen Meijel; 9 Marcel Cox Brunssum; 10 Theo Koopmans Panningen.

Schweiberg Mechelen  13 november
1 Eric Vyncke Peer B.; 2 Jos Hollands Baarlo; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 André Adams Merkelbeek; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Willem Jacobs Nuth; 7 Martein Daniëls Bingelrade; 8 Peter Harings Berg en Terblijt; 9 Henri Bijnen Meijel; 10 Ruud Mendel Brunssum.

Reuver  20 november
1 Jan Harings Hulsberg; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Peter Harings Berg en Terblijt; 5 André Adams Merkelbeek; 6 Jos Hollands Baarlo; 7 Kees Schuurman Eijsden; 8 Willy Rekers Brunssum; 9 Hay Camps Venray; 10 Henri Bijnen Meijel.

Beesel  27 november  Kampioenschap
1 Eric Vyncke Peer B.; 2 Jan Harings Hulsberg; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 André Adams Merkelbeek; 5 Willy Rekers Brunssum; 6 Petro van der Sterren Horst-America; 7 Jos Bongers Baarlo; 8 Ton Jacobs Meterik; 9 Jos Hollands Baarlo; 10 Ruud Mendel Brunssum.
Kampioen
1 Jan Harings Hulsberg; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 André Adams Merkelbeek

Stramproy  4 december
1 Jan Harings Hulsberg; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Jos Hollands Baarlo; 4 Peter Harings Berg en Terblijt; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 André Adams Merkelbeek; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Kees Schuurman Eijsden; 9 Willem Jacobs Nuth; 10 Willy Rekers Brunssum.

Merkelbeek  11 december
1 Eric Vyncke Peer B.; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Jan Harings Hulsberg; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 André Adams Merkelbeek; 6 Hans Pietersma Balk; 7 Martin Daniëls Bingelrade; 8 Willy Rekers Brunssum; 9 Leo Beurskens Baarlo; 10 Kees Schuurman Eijsden.

Meijel
1 Eric Vyncke Peer B.; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Willem Jacobs Nuth; 6 Leo Beurskens Baarlo; 7 Wiel Nijssen Baarlo; 8 André Adams Merkelbeek; 9 Peter Harings Berg en Terblijt; 10 Henri Bijnen Meijel.

Valkenburg  18 december
1 Eric Vyncke Peer B.; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Jan Harings Hulsberg; 4 Peter Harings Berg en Terblijt; 5 Martin Daniëls Bingelrade; 6 Jos Bongers Baarlo; 7 Gerrit Janssen Horst; 8 Peter Dam Bocholtz; 9 André Adams Merkelbeek; 10 Willy Rekers Brunssum.

Horst  26 december
1 Eric Vyncke Peer B.; 2 Jan Harings Hulsberg; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Leo Beurskens Baarlo; 7 André Aams Merkelbeek; 8 Ton Jacobs Meterik; 9 Huub Engelen Panningen; 10 Piërre Lucassen Horst-America.

Born  31 december
1 Petro van der Sterren Horst-America; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 André Adams Merkelbeek; 4 Willem Jacobs Nuth; 5 Martin Daniëls Bingelrade; 6 Jan Harings Hulsberg; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Ruud Mendel Brunssum; 9 Jos Thewissen Hulsberg.

Ysselsteyn  15 januari
1 Eric Vyncke Peer B.; 2  Jos Bongers Baarlo; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Peter Harings Berg en Terblijt; 5 Gerrit Janssen Horst; 6 Willem Jacobs Nuth; 7 André Adams Merkelbeek; 8 Peter Bouwmans Bakel; 9 Ton Jacobs Meterik; 10 Huub Engelen Panningen.

Panningen  22 januari
1 Eric Vyncke Peer B.; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Petro van der Sterren Horst-America; 5 Peter Harings Berg en Terblijt; 6 André Adams Merkelbeek; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Jos Hollands Baarlo; 10 Jos Lamber Venlo.

Blerick  29 januari
1 Eric Vyncke Peer B.; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Leo Beurskens Baarlo; 4 Gerritn Janssen Horst; 5 Petro van der Sterren Horst-America; 6 Peter Harings Berg en Terblijt; 7 Ton Jacobs Meterik; 8 Toon van Hout Wintelre; 9 André Adams Merkelbeek; 10 Jos Hollands Baarlo.

Nuth  5 februari
1 Eric Vyncke Peer B.; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Jos Hollands Baarlo; 5 Peter Harings Berg en Terblijt; 6 Jan Harings Hulsberg; 7 Martin Daniëls Bingelrade; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Leo Beurskens Baarlo; 10 Hay Camps Venray.

Heerlen  12 februari
1 Peter Harings Berg en Terblijt; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Jos Hollands Baarlo; 5 André Adams Merkelbeek; 6 Henri Bijnen Meijel; 7 Wiel Jacobs Nuth; 8 Ruud Mendel Brunssum; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 Willy Rekers Brunssum.

Puntenklassement
1 Gerrit Janssen Horst 532 punten; 2 Jos Hollands Baarlo 4469; 3 Eric Vyncke Peer B. 429. 4 Petro van der Sterren Horst-America  387; 5 Jan Harings Hulsberg 386; 6 André Adams Merkelbeek 375; 7 Peter Harings Berg en Terblijt 331; 8 Jos Hollands Baarlo 330; 9 Leo Beurskens Baarlo 320; 10 Theo Koopmans Panningen 283; 11 Ruud Mendel Brunssum 279; 12 Hay Camps Venray 257; 13 Henri Bijnen Meijel 256; 14 Willy Rekers Brunssum 256; 15 Willem Jacobs Nuth 204.


2006-2007 
Elsloo 16 september
1 Jos Bongers Baarlo; 2 Peter Harings Berg en Terblijt; 

Gulpen  1 oktober
1 Jos Hollands Baarlo; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Peter Harings Berg en Terblijt; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Leo Beurskens Baarlo; 6 Ton Jacobs Meterik; 7 N.N.; 8 N.N.; 9 N.N.;  10 Jan Harings Hulsberg.

Baarlo  8 oktober
1 Eric Vyncke Peer B.; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Jos Hollands Baarlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Peter Harings Berg en Terblijt; 6 Theo Wouters Eindhoven; 7 Ton Jacobs Meterik; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Jan van Dijk Helmond; 10 Willy van Wijhe Nijmegen.

Swier  15 oktober
1 Jos Bongers Baarlo; 2 Leo Beurskens Baarlo; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Jan Harings Hulsberg; 10 Pierre Lucassen Horst America.

Liessel  22 oktober
1 Theo Wouters Eindhoven; 2 Gerrit Janssen Horst; 3 Peter Harings Berg en Terblijt; 4 Jan van Dijk Helmond; 5 Riny van Deursen Eindhoven; 6 Ton Jacobs Meterik; 7 Jos Hollands Baarlo; 8 Jan Harings Hulsberg; 9 Petro van der Sterren Horst-America; 10 Alain Maes Hechtel B.

Born  29 oktober
1 Jos Bongers Baarlo; Petro van der Sterren Horst America; 3 Ton Jacobs Meterik; 4 Peter Harings Berg en Terblijt; 6 Gerrit Janssen Horst; 7 Jan Harings Hulsberg; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 

Reuver 5 november
1 Peter Harings Berg en Terblijt; 2 Jan Harings Hulsberg; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Theo Wouters Eindhoven; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Ton Jacobs Meterik; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Eric Vyncke Lommel B.; 9 Petro van der Sterren Horst-America; 10 Willy van Wijhe Nijmegen.

Hulsberg  12 november
1 Peter Harings Berg en Terblijt; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Gerrit Janssen Horst; 4 Jan Harings Hulsberg; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Leo Beurskens Baarlo; 7 Hay Camps Venray; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Tom Storms Sittard; 10 Piërre Lucassen Horst-America.

Mechelen  19 november
1 Eric Vyncke Lommel B.; 2 Theo Wouters Eindhoven; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Peter Harings Berg en Terblijt; 5 Petro van der Sterren Horst-America; 6 Gerrit Janssen Horst; 7 Jan Harings Hulsberg; 8 Wiel Jacobs Nuth; 9 Hay Camps Venray; 10 Theo Koopmans Panningen.

Beesel  26 november  Kampioenschap
1 Theo Wouters Eindhoven; 2 Eric Vyncke Lommel B.; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Petro van der Sterren Horst America; 5 Jan Harings Hulsberg; 6 Ton Jacobs Meterik; 7 Peter Harings Berg en Terblijt; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 N.N.; 10 Henri Bijnen Meijel.
Kampioen
1 Theo Wouters Eindhoven; 2 Eric Vyncke Lommel B.; 3 Jos Bongers Baarlo.

Stramproy  3 december
1 Petro van der Sterren Horst-America; 2  Peter Harings Berg en Terblijt; 3 Jan Harings Hulsberg; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Theo Wouters Eindhoven; 6 Ton Jacobs Meterik; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Henri Bijnen Meijel; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 Toon van Hout Wintelre.

Valkenburg  10 december
1 Petro van der Sterren Horst America; 2 Peter Harings Berg en Terblijt; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Leo Beurskens Baarlo; 5 Henri Bijnen Meijel; 6 Bert Toma Kerkrade; 7 Theo Koopmans Panningen; 8 Hay Camps Venray; 9 Jan Harings Hulsberg; 10 Piërre Lucassen Horst America.

Meijel  17 december
1 Eric Vyncke Lommel B.; 2 Peter Harings Berg en Terblijt; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Leo Beurskens Baarlo; 5 Ton Jacobs Meterik; 6 Peter Bouwmans Bakel; 7 Theo Wouters Eindhoven; 8 Jan Harings Hulsberg; 9 Henri Drieshen Helmond; 10 Jos Bongers Baarlo.

Blerick  24 december
1 Eric Vyncke Lommel B.; 2 Peter Harings Berg en Terblijt; 3 Theo Wouters Eindhoven; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Leo Beurskens Baarlo; 6 Peter Bouwmans Bakel; 7 Ton Jacobs Meterik; 8 Henri Drieshen Helmond; 9 Gerrit Janssen Horst; 10 Henri Bijnen Meijel.

Panningen  7 januari
1 Eric Vyncke Lommel B.; 2 Theo Wouters Eindhoven; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Petro van der Sterren Horst-America; 5 Jan Harings Hulsberg; 6 Gerrit Janssen Horst; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Peter Harings Berg en Terblijt; 9 Henri Drieshen Helmond; 10 Leo Beurskens Baarlo.

Merkelbeek  14 januari
1 Eric Vyncke Lommel B.; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Theo Wouters Eindhoven; 5 Peter Harings Berg en Terblijt; 6 Gerrit Janssen Horst; 7 N.N.; 8 Hendri Bijnen Meijel; 9 Jan Harings Hulsberg; 10 N.N.

Asten  21 januari
1 Theo Wouters Eindhoven; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Peter Harings Berg en Terblijt; 4 Peter Bouwmans Bakel; 5 Eric Vyncke Lommel B.; 6 Ton Jacobs Meterik; 7 Jos Bongers Baarlo; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Jan Harings Hulsberg.

Sevenum  28 januari
1 Theo Wouters Eindhoven; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Eric Vyncke Lommel B.; 5 Ton Jacobs Meterik; 6 Peter Harings Berg en Terblijt; 7 Jan Harings Hulsberg; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Günther Reitz Titz Dld.; 10 Henri Bijnen Meijel.

Horst  4 februari
1 Petro van der Sterren Horst-America; 2 Peter Harings Berg en Terblijt; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Riny van Deursen Eindhoven; 5 Jan Harings Hulsberg; 6 Peter Alders Overloon; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Eric Vyncke Lommel B.; 9 Ton Jacobs Meterik; 10 Henri Bijnen Meijel.

Puntenklassement
1 Peter Harings Berg en Terblijt 539 punten; 2 Jos Bongers Baarlo 538; 3 Petro van der Sterren Horst-America 502; 4 Jan Harings Hulsberg 418; 5 Leo Beurskens Baarlo 410; 6 Theo Wouters Eindhoven 402; 7 Eric Vyncke Lommel B. 384; 8 Theo Koopmans Panningen 335; 9 Gerrit Janssen Horst 328; 10 Pierre Lucassen Horst America 306; 11 Ton Jacobs Meterik 305; 12 Henri Bijnen Meijel 258; 13 Lowie van Megen Boekend Blerick 251; 14 Hay Camps Venray 244; 15 Jos Lecok Neeroeteren B. 233; 16 Jos Thewissen Hulsberg 226.

2007-2008
Melderslo  19 augustus  Streetrace   
1 Hans van de Munckhof Hegelsom; 2 Noud Moors Baarlo; 3 Koos Bex Haelen; 4 Dario Kusters Eindhoven; 5 Bart van Gerwen Swolgen; 6 Marcel Meulendijks Amnerica; 7 Cor Raaymakers Weert; 8 Lowie van Megen Boekend; 9 Robert Beurskens Swolgen; 10 Paul van Deijnen Blitterswijck; 11 Twan van Rengs Horst; 12 Wim Hermkens Baarlo; 13 Paul Kuypers Baarlo; 14 Piet Keunen Sevenum; 15 Bert van Wylick Meterik.

Elsloo
1 Frank Janssen Horn; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3  Frank Fonteyne Lottum; 4 Cor Raaijmakers Weert; 5 Eduard Wanten Beesel; 6 Piërre Lucassen Horst America ; 7 Roel Tubee; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Léon Bosmans; 10 Ruud Mendel; 11 Jos Bongers Baarlo; 12 Jos Lecok Neeroeteren B.

Baarlo  7 oktober
1 Frank Janssen Horn; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Ton Jacobs Meterik; 5 Theo Wouters Eindhoven; 6 Jos Hollands Baarlo; 7 Peter Alders Overloon; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 Eduard Wanten Beesel.

Hulsberg  14 oktober
1 Frank Janssen Horn; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Gerrit Janssen Horst; 5 Leo Beurskens Baarlo; 6 Eduard Wanten Beesel; 7 André Adams Merkelbeek; 8 Roel Tubee Echt; 9 Ruud Mendel Brunssum; 10 Lowie van Megen Boekend Blerick.

Swier  21 oktober
1 Jos Bongers Baarlo; 2 Frank Janssen Horn; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Ton Jacobs Meterik; 5 Peter Alders Overloon; 6 Eduard Wanten Beesel; 7 Cor Raaijmakers Weert; 8 André Adams Merkelbeek; 9 Wiel Jacobs Nuth; 10 Martin Daniëls Bingelrade.

Liessel  28 oktober
1 Frank Janssen Horn; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Jan Kusters Meterik; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Peter Alders Overloon; 6 Riny van Deursen Eindhoven; 7 Ton Jacobs Meterik; 8 Gerrit Janssen Horst; 9 Eduard Wanten Beesel; 10 André Adams Merkelbeek.

Born  4 november
1 Eric Vyncke Lommel B.; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Frank Janssen Horn; 4 Petro van der Sterren Horst-America; 5 Ton Jacobs Meterik; 6 Peter Alders Overloon; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Martin Daniëls Bingelrade; 9 Eduard Wanten Beesel; 10 André Adams Merkelbeek.

Merkelbeek  11 november
1 Frank Janssen Horn; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Ton Jacobs Meterik; 4 André Adams Merkelbeek; 5 Peter Alders Overloon; 6 Eduard Wanten Beesel; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Mario Wouters Horn; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 Jos Lecok Neeroeteren B.

Mechelen  18 november
1 Frank Janssen Horn; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Eric Vyncke Lommel B.; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Peter Alders Overloon; 6 Eduard Wanten Beesel; 7 André Adams Merkelbeek; 8 Peter Harings Berg en Terblijt; 9 Leo Beurskens Baarlo; 10 Pierre Lucassen Horst America.

Weert  25 november
1 Frank Janssen Horn; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Ton Jacobs Meterik; 4 Peter alders Overloon; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 André Adams Merkelbeek; 7 Wiel Jacobs Nuth; 8 Eduard Wanten Beesel; 9 Martin Daniëls Bingelrade; 10 Leo Beurskens Baarlo.

Stramproy  2 december
1 Petro van der Sterren Horst-America; 2 Frank Janssen Horn; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 André Adams Merkelbeek; 5 Leo Beurskens Baarlo; 6 Wiel Jacobs Nuth; 7 Léon Bosmans Neeroeteren B.; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Peter Harings Berg en Terblijt; 10 Eduard Wanten Beesel.

Valkenburg  9 december
1 Petro van der Sterren Horst-America; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Frank Janssen Horn; 4 Eduard Wanten Beesel; 5 Ton Jacobs Meterik; 6 Peter Alders Overloon; 7 Günther Reitz Rödigen Dld.; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Mario Wouters Horn; 10 Piërre Lucassen Horst-America.

Meijel  16 december
1 Jos Bongers Baarlo; 2 Frank Jansen Horn; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Peter Alders Overloon; 5 Peter Harings Berg en Terblijt; 6 Leo Beurskens Baarlo; 7 Wiel Nijssen Meijel; 8 Eduard Wanten Beesel;  9 André Adams Merkelbeek; 10 Theo Koopmans Panningen.

Beesel  23 december
1 Frank Janssen Horn; 2 Petro van der Sterren Horst America; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Ton Jacobs Meterik; 5 Peter Alders Overloon; 6 Peter Harings Berg en Terblijt; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Eduard Wanten Beesel; 9 Pierre Lucassen Horst America; 10 Theo Koopmans Panningen. 

Blerick  30 december  Kampioenschap
1 Eric Vyncke Lommel B.; 2 Frank Janssen Horn; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Jan Kusters Meterik; 5 Peter Alders Overloon; 6 Jos Bongers Baarlo; 7 Peter Harings Berg en Terblijt; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Eduard Wanten Beesel; 10 Theo Koopmans Panningen.
Kampioen
1 Frank Janssen Horn; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Peter Alders Overloon.

Horst  6 januari
1 Jos Bongers Baarlo; 2 Jan Kusters Meterik; 3 Peter Alders Overloon; 4 Frank Janssen Horn; 5 Petro van der Sterren Horst America; 6 Ton Jacobs Meterik; 7 Eduard Wanten Beesel; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Peter Hendrickx Venlo; 10 Gunther Reitz Rödingen Dld.

Panningen  13 januari
1 Jos Bongers Baarlo; 2 Eric Vyncke Lommel B.; 3 Peter Alders Overloon; 4 Frank Janssen Horn; 5 Petro van der Sterren Horst-America; 6 Ton Jacobs Meterik; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 Lowie van Megen Boekend Blerick.

Asten  20 januari
1 Ron van Opbergen Deurne; 2 Peter Alders Overloon; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Petro van der Sterren Horst-America; 5 Eric Vyncke Lommel B.; 6 Frank Janssen Horn; 7 Ton Jacobs Meterik; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 Berry Hurkmans Someren.

Sevenum  27 januari
1 Petro van der Sterren Horst-America; 2 Frank Janssen horn; 3 Peter Alders Overloon; 4 Ton Jacobs Meterik; 5 Jan Kusters Meterik; 6 Frank Fonteyne Lottum; 7 Theo Koopmans Panningen; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Jos Bongers Baarlo; 10 Lowie van Megen Boekend Blerick.

Puntenklassement
1 Frank Janssen Horn 580 punten; 2 Petro van der Sterren Horst-America 549; 3 Jos Bongers Baarlo 526; 4 Peter Alders Overloon 397; 5 Leo Beurskens Baarlo 372; 6 Eduard Wanten Beesel 350; 7 Theo Koopmans Panningen 333; 8 Ton Jacobs Meterik 328; 9 Pierre Lucassen Horst America 307; 10 Lowie van Megen Boekend Blerick; 11 Ruud Mendel Brunssum 250; 12 Jos Lecok Neeroeteren B. 224; 13 André Adams Merkelbeek 217; 14 Mario Wouters Horn 179; 15 Jos Thewissen Hulsberg 172; 16 Eric Vyncke Lommel B.; 17 Wiel Jacobs Nuth 149; 18 Hay Camps Venray 147; 19 Peter Harings Berg en Terblijt 119; 20 Jan Kusters Meterik 88.

2008-2009
Melderslo  16 augustus Streetrace 
1 Pascal Slaats Volkel; 2 Cor Raaymakers Weert; 3 Robert Jacobs Posterholt; 4 Wim Hermkens Baarlo; 5 Hans van de Munckhof Hegelsom; 6 Lowie van Megen Boekend; 7 Mano Wouters Horn; 8 John Suntjens Grubbenvorst; 9 Peter Scheres Horst; 10 Peter Alaerds Horst; 11 Paul Kuypers Baarlo; 12 Koos Bex Haelen; 13 Léon Mooren Meterik; 14 Ed Driessen Well; 15 Bob Leela Maasbree.

Baarlo  5 oktober
1 Pascal Evers Roermond; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Petro van der Sterren America; 4 Peter Alders Overloon; 5 Frank Fonteyne Lottum; 6 Theo Koopmans Panningen; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Peter Hendrikx Venlo; 10 Piërre Lucassen  Horst America.

Liessel  19 oktober
1 Pascal Evers Roermond; 2 Ron van Opbergen Deurne; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Peter Alders Overloon; 5 Petro van der Sterren Horst-America; 6 Hans Coppelmans Eindhoven; 7 Frank Janssen Horn; 8 Roy van Deurse Eindhoven; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Eduard Wanten Beesel.

Mechelen  26 oktober
1 Pascal Evers Roermond; 2 Peter Alders Overloon; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Eduard Wanten Beesel; 6 Bert Toma Kerkrade; 7 Piërre Lucassen Horst-America; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Hay Camps Venray; 10 Ruud Wilting Stein; 11 Leo Beurskens Baarlo.

Born  4 november
1 Petro van der Sterren Horst-America; 2 Peter Alders Overloon; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Pascal evers Roermond; 5 Piërre Lucassen Horst-America; 6 Theo Koopmans Panningen; 7 Bert Toma Kerkrade; 8 Jos Engelen Eindhoven; 9 Ruud Wilting Stein; 10 Ad van de Vorst St.Anthonis.

Weert   16 november
1 Pascal Evers Roermond; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Peter alders Overloon; 5 Leo Beurskens Baarlo; 6 Piërre Lucassen Horst-America; 7 Jos Engelen Eindhoven; 8 Theo koopmans Panningen; 9 Jack Rutten Nederweert; 10 Hans Swaans Eersel.

Eigenbilsen België 23 november
1 Pascal Evers Roermond; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Peter Alders Overloon; 4 Petro van der Sterren Horst-America; 5 Piërre Lucassen Horst-America; 6 Theo Koopmans Panningen; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Ruud Wilting Stein.

Stramproy  30 november
1 Jos Bongers Baarlo; 2 Peter Alders Overloon; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Theo Koomans Panningen; 5 Leo Beurskens Baarlo; 6 Piërre Lucassen Horst-America; 7 Johan Janssen Panningen; 8 Robert Segers Neeroeteren B.

Deurne  7 december  Kampioenschap
1 Peter Alders Overloon; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Ron van Opbergen Deurne; 4 Eric Vyncke Lommel B.; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Peter Bouwmans Bakel; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Piërre Lucassen Horst-America.
Kampioen
1 Peter Alders Overloon; 2 Petro van der Sterren Horst-America; 3 Jos Bongers Baarlo.

Meijel 14 december
1 Ron van Opbergen Deurne; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Peter Alders Overloon; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Petro van der Sterren Horst-America; 6 Jan Kusters Meterik; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Wiel Nijssen Meijel; 9 Johan Janssen Panningen; 10 Ton Jacobs Meterik.

Reuver  21 december
1 Peter Alders Overloon; 2 Eric Vyncke Lommel B.; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Jos Bongers Baarlo; 5  Petro van der Sterren Horst-America; 6 Theo Koopmans Panningen; 7 Leo Beurskens Baarlo; 8 Hans smets Koningslust; 9 Piërre Lucassen Horst-America; 10 Ruud Mendel Brunssum.

Blerick  28 december
1 Pascal Evers Roermond; 2 Eric Vyncke Lommel B.; 3 Peter Alders Overloon; 4 Petro van der Sterren Horst-America; 5 Peter Hendrikx Venlo; 6 Wiel Nijssen Meijel; 7 Piërre Lucassen Horst-America; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Eduard Wanten Beesel; 10 Theo Koopmans Panningen.

Horst  4 januari
1 Pascal Evers Roermond; 2 Eric Vyncke Lommel B.; 3 Peter Alders Overloon; 4 Petro van der Sterren Horst-America; 5 Jos Bongers Baarlo; 6 Peter Bouwmans Bakel; 7 Frank Fonteyne Lottum; 8 Theo Koopmans Panningen; 9 Piërre Lucassen Horst-America; 10 Erwin van Helden Lottum.

Merkelbeek  18 januari
1 Petro van der Sterren Horst-America; 2 Peter Alders Overloon; 3 Petro van der Sterren Horst America; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Piërre Lucassen Horst America; 6 N.N.; 7 N.N.; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 Leo Beurskens Baarlo.

Sevenum  25 januari
1 Peter Alders Overloon; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Petro van der Sterren Horst-America; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Peter Bouwmans Bakel; 6 Ton Jacobs Meterik; 7 Hans Smets Koningslust; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 Leo Beurskens Baarlo.

Puntenklassement
1 Peter Alders Overloon 385 punten; ; 2 Petro van der Sterren Horst-America 374; 3 Jos Bongers Baarlo 372; 4 Piërre Lucassen Horst America 315; 5 Theo Koopmans Panningen 307; 6 Leo Beurskens Baarlo 264; 7 Pascal Evers Roermond 307; 8 Ad van de Vorst St.Anthonis 142; 9 Hay Camps Venray 121; 10 Eric Vyncke Lommel B. 107; 11 Ruud Wilting Stein 107; 12 Frank Fonteyne Lottum 106; 13 Peter Bouwmans Bakel 87; 14 Ron van Opbergen Deurne 50; 15 Peter Hendrickx Venlo 46.

2009/2010  Mulleners Cup

Melderslo            Streetrace  
1 Ron Opbergen Deurne; 2 Frank Janssen Horn; 3 Hans van de Munckhof Hegelsom; 4 Koos Bex Haelen; 5 Mario Wouters Horn; 6 Paul Kuypers Baarlo; 7 Roy Scheres Buggenum; 8 John Suntjens Grubbenvorst; 9 Peter Alaerds Horst; 10 Lowie van Megen Boekend; 11 Maurice van Dijk Baarlo; 12 Roel Seuren Grubbenvorst; 13 Henk Hoeijmakers Sevenum; 14 Petro van Veghel Oostrum; 15 Peter Hoeijmakers Sevenum.

Baarlo  4 oktober
1 Rick van Dijk Baarlo;

Liessel  18 oktober
1 Mark Rongen Overloon; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Jos Bongers Baarlo.

Beesel  25 oktober
1 Mark Rongen Overloon; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Pascal Evers Roermond; 4 Patrick de Vlieger Beesel; 5 Peter Alders Overloon.

Born  1 november
1 Mark Rongen Overloon; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Peter Alders Overloon; 6 Ronald Sommer; 7 Theo Koopmans Panningen; 8 Leo Beurskens Baarlo; 9 Kees Schuurman; 10 Piërre Lucassen Horst-America.

Horst  8 november
1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Mark Rongen Overloon; 3 Peter Alders Overloon; 4 Erick Vyncke Lommel B.; 5 Pascal Evers Roermond.

Schweiberg  Mechelen  15 november
1 Mark Rongen Overloon; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Peter Alders Overloon; 5 Frank Janssen Horn; 6 Leo Beurskens Baarlo; 7 Bert Toma Kerkrade; 8 Ruud Mendel Brunssum; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 Ruud Wilting Stein.

Weert  22 november
1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Mark Rongen Overloon.

Stramproy  29 november
1 Mark Rongen Overloon; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Peter Alders Overloon; 5 Theo Koopmans Panningen.

Deurne  6 december
1 Peter Alders Overloon; 2 Mark Rongen Overloon; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Theo Koopmans Panningen; 5 Ron van Opbergen Deurne; 6 Leo Beurskens Baarlo; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Wiel Nijssen Meijel.

Meijel  13 december
1 Jos Bongers Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Mark Rongen Overloon; 4 Peter Alders Overloon; 5 Pascal Evers Roermond.

Brunssum  20 december
1 Mark Rongen Overloon; 

Blerick  27 december
1 Mark Rongen Overloon; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Jos Bongers Baarlo; 4 Peter Hendrikx Venlo; 5 Leo Beurskens Baarlo.

Reuver  3 januari
1 Rick van Dijk Baarlo;

Nederweert  17 januari
1 Mark Rongen Overloon; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Peter Alders Overloon; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Leo Beurskens Baarlo.

Landgraaf  24 januari
1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Mark Rongen Overloon; 3 Peter Alders Overloon; 4 Jos Bongers Baarlo; 5 Leo Beurskens Baarlo.

Sevenum  31 januari  Kampioenschap
1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Mark Rongen Overloon; 3 Peter Alders Overloon; 4 Frans Willems Oostelbeers; 5 Pascal Evers Roermond; 6 Jos Bongers Baarlo; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Leo Beurskens Baarlo.
Kampioen
1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Mark Rongen Overloon; 3 Peter Alders Overloon;

Puntenklassement
1 Mark Rongen Overloon; 2 Jos Bongers Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo.