Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB   junioren  top 10 

2015-2020


2015-2016   Jos Feron Cup

Baarlo  11 oktober

1 Noud Peeters Kessel; 2 Glenn Caumanns Venlo; 3 Wessel Teeuwen Roggel; 4 Tom Peeters Blerick; 5 Tom Smeets Reuver; 6 Sjoerd van de Mortel Liessel; 7 Stan van den Hanenberg Berlicum; 8 Daan Verhappen Gemert; 9 Jordy Lamers Helden; 10 Finn Canton Sittard. 

Meterik  18 oktober  kampioenschap

1 Stan van den Hanenberg Berlicum; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Stef Hendriks Haelen; 4 Glenn Caumanns Venlo; 5 Finn Canton Sittard; 6 Wessel Teeuwen Roggel; 7 Jordy Lamers Helden; 8 Daan Verhappen Gemert; 9 Pim van den Heuvel Meterik. 

Sittard  25 oktober

1 Noud Peeters Kessel; 2 Finn Canton Sittard; 3 Wessel Teeuwen Roggel; 4 Tom Peeters Blerick; 5 Glenn Caumanns Venlo; 6 Daan Verhappen Gemert. 

Reuver  1 november

1 Stan van den Hanenberg Berlicum; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Glenn Caumanns Venlo; 4 Wessel Teeuwen Roggel; 5 Tom Smeets Reuver; 6 Tom Peeters Blerick; 7 Sjoerd van de Mortel Liessel; 8 Jarno Schoonus Best; 9 Finn Canton Sittard; 10 Jordy Lamers Helden; 11 Daan Verhappen Gemert.

Brunssum  8 november

1 Noud Peeters Kessel; 2 Wessel Teeuwen Roggel; 3 Glenn Caumanns Venlo; 4 Tom Peeters Blerick; 5 Jordy Lamers Helden; 6 Daan Verhappen Gemert.

Schweiberg  15 november

1 Alexander Bunn Raeren Dld.; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Wessel Teeuwen Roggel; 4 Glenn Caumanns  Venlo; 5 Tom Peeters Blerick; 6 Finn Canton Sittard.

Meijel  22 november

1 Noud Peeters Kessel; 2 Glenn Caumanns Venlo; 3 Wessel Teeuwen Roggel; 4 Jordy Lamers Helden; 5 Daan Verhappen Gemert.

Beegden  29 november

1 Noud Peeters Kessel; 2 Glenn Caumanns Venlo; 3 Finn Canton Sittard; 4 Wessel Teeuwen Roggel; 5 Jordy Lamers Helden; 6 Daan Verhappen Gemert.

Landgraaf  6 december

1 Raphael Kockelmann Schouwelier B.;  Joep van den Eijnden Heerlen; 3 Noud Peeters Kessel;4 Finn Canton Sittard; 5 Wessel Teeuwen Roggel; 6 Glenn Caumanns Venlo; 7 Dennis Willems Rotterdam; 8 Jordy Lamers Helden.

Beesel  13 december

1 Noud Peeters Kessel; 2 Wessel Teeuwen Roggel; 3 Glenn Caumanns Venlo; 4 Finn Canton Sittard ; 5 Tom Peeters Blerick; 6 Jordy Lamers Helden.

Nederweert Eind  20 december

1 Raphael Kockelmann Schouweiler Luxemburg; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Wessel Teeuwen Kessel; 4 Glenn Caumanns Venlo; 5 Tom Smeets Reuver; 6 Jordy Lamers Helden.

Blerick  27 december

1 Raphael Kockelmann Schouweiler Luxemburg; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Tom Peeters Blerick; 4 Wessel Teeuwen Roggel; 5 Glenn Caumanns Venlo; 6 Leco Peulen Boekend Blerick; 7 Jordy Lamers Helden; 8 Sjoerd van de Mortel Liessel; 9 Ruben Jacobs Steyl.

Landgraaf   3 januari

1 Paul Häuser Hürtgenwald Dld.; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Finn Canton Sittard; 4 Joep van den Eijnden Heerlen; 5 Wessel Teeuwen Roggel; 6 Glenn Caumanns Venlo; 7 Jordy Lamers Helden; 8 Daan Verhappen Gemert.

Bocholtz 14 januari

1 Noud Peeters Kessel; 2 Finn Canton Sittard; 3 Glenn Caumanns Venlo; 4 Wessel Teeuwen Roggel.

Overloon  21 januari

1 Noud Peeters Kessel; 2 Finn Canton Sittard; 3 Glenn Caumanns Venlo; 4 Wesel Teeuwen Roggel; 5 Tom Peeters Blerick; 6 Kevin Laning Blerick; 7 Jordy Lamers Helden; 8 Daan Verhappen Gemert; 9 Ruben Jacobs Steyl.

Jaarklassement ( totaal 21 deelnemers )

1 Noud Peeters Kessel 291 punten; 2 Glenn Caumanns Venlo 259; 3 Wessel Teeuwen Roggel 259; 4 Jordy Lamers Helden 176; 5 Finn Canton Sittard 175; 6 Tom Peeters Blerick 131; 7 Daan Verhappen Gemert 115; 8 Raphael Kockelmann Schouweiler Luxemburg 60; 9 Stan van den Hanenberg Berlicum 60; 10 Tom Smeets Reuver 47; 11 Sjoerd van de Mortel Liessel 41; 12 Stef Hendriks Haelen 40; 13 Joep van den Eijnden Heerlen 36; 14 Ruben Jacobs 24; 15 Paul Häuser Hürtgenwald Dld. 20 pnt.


2016-2017    Jos Feron  Cup

Baarlo  9 oktober

1 Primo Arets  Arnhem; 2 Glenn Caumanns Venlo; 3 Tom Smeets Reuver; 4 Noud Peeters Kessel; 5 Tom Peeters Blerick ; 6 Wessel Teeuwen Roggel; 7 Kevin Laning Blerick;8 Jules Ursulmann Roermond; 9 Stijn van den Beuken Beringe; 10 Johan Kluthausen Baarlo; 11 Sjoerd Veldhuijsen Sittard.

Helmond 16 oktober

1 Primo Arets Arnhem; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Finn Canton Sittard; 4 Kevin Laning Blerick; 5 Tom Smeets Reuver; 6 Wessel Teeuwen Roggel; 7 Glenn Caumanns Venlo; 8 Daniël van Tetering Cuijk; 9 Daan Verhappen Gemert; 10 Jules Ursulmann Roermond; 11 Sjoerd Veldhuijsen Sittard.

Meterik  23 oktober

1 Noud Peeters Kessel; 2 Kevin Laning Blerick; 3 Finn Canton Sittard; 4 Glenn Caumanns Venlo; 5 Daniël van Tetering Cuijk; 6 Wessel Teeuwen Roggel; 7 Tren Brands Venray; 8 Jules Ursulmann Roermond; 9 Elisa Kockemann Schouweiler Luxemburg; 10 Sjoerd Veldhuijsen Sittard.

Reuver  30 oktober  

1 Primo Arets Arnhem; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Tom Smeets Reuver; 4 Tom Peeters Blerick; 5 Wessel Teeuwen Roggel; 6 Glenn Caumanns Venlo; 7 Kevin Laning Blerick; 8 Daan Verhappen Gemert;  9 Stijn van den Beuken Beringe; 10 Elisa Kockelmann Schouweiler B.;  11 Guus Lemmens Beek; 12 Sven Theeuwen Wellerlooi; 13 Sjoerd VeldhuijsenSittard; 14 Maartje Cox Neer.

Schweiberg  6 november

1 Primo Arets Arnhem; 2 Raphael Kockelmann Schouweiler Lux.; 3 Noud Peeters Kessel; 4 Glenn Caumanns Venlo; 5 Kevin Laning Blerick; 6 Daan Verhappen Gemert; 7 Kyle de Gooyert  Rosmeer b.;  8 Guus Lemmens Beek; 9 Sjoerd Veldhuijsen Sittard.

Brunssum  13 november

1 Raphael Kockelmann  Schouweiler Lux.;  2 Primo Arets Arnhem; 3 Finn Canton Sittard; 4 Noud Peeters Kessel; 5 Glenn Caumanns Venlo; 6 Wessel Teeuwen Roggel; 7 Daan Verhappen Gemert; 8 Stijn van den Beuken  Beringe; 9 Niels Luiten Brunssum; 10 Jules Ursulmann Roermond; 11 Guus Lemmens Beek; 12 Sjoerd Veldhuijsen Sittard;  13 Kevin Laning Blerick.

1 Meijel  20 november

1 Raphael Kockelmann  Schouweiler Lux.; 2 Primo Arets Arnhem; 3 Kevin Laning Blerick; 4 Glenn Caumanns Venlo;  5 Justin Klaus Nederweert;  6 Kyle de Gooyert Rosmeer B.; 7 Jules Ursulmann Roermond; 8 Stijn van den Beuken Beringe;  9 Guus Lemmens Beek; 10 Sjoerd Veldhuijsen Sittard;  11 Noud Peeters Kessel; 12 Robin van Beers Venray.

Beegden  27 november

1 Primo Arets Arnhem; 2 Frans Ledoux Landgraaf; 3 Kevin Laning Blerick; 4 Raphael Kockelmann Schouweiler Lux.; 5 Glenn Caumanns Venlo; 6 Julian Simons Maaseik B.; 7 Tom Smeets Reuver; 8 Kyle de Gooyert Rosmeer B.; 9 Wessel Teeuwen Roggel; 10 Daan Verhappen Gemert;  11 Jules Ursulmann  Roermond; 12 Justin Klaus Nederweert; 13  Sjoerd Veldhuijsen  Sittard.

Landgraaf   4 december  kampioenschap

1 Raphael Kockelmann Schouweiler Lux.; 2 Primo Arets Arnhem; 3 Noud Peeters Kessel; 4 Finn Canton Sittard; 5 Milan Gomes Ooij; 6 Stef Hendriks Haelen; 7 Sven Senders Luyksgestel;  8 Glenn Caumanns Venlo; 9 Jord Hornstra Breda; 10 Jules Ursulmann Roermond; 11 Sjoerd Veldhuijsen Sittard; 12 Guus Lemmens Beek.

Beesel  11 december

1 Noud Peeters Kessel; 2 Primo Arets Arnhem; 3 Stef Hendriks Haelen; 4 Finn Canton Sittard; 5 Tom Smeets Reuver; 6 Glenn Caumanns Venlo; 7 Daan Verhappen Gemert; 8 Tom Peeters Blerick; 9 Sverre Senders Luyksgestel; 10 Jules Ursulmann Roermond; 11 Sjoerd Veldhuijsen Sittard; 12 Sven Teeuwen Wellerlooi; 13 Guus Lemmens Beek.

Blerick  18 december

1 Noud Peeters Kessel; 2 Primo Arets Arnhem; 3 Kevin Laning Blerick; 4 Stef Hendriks Haelen; 5 Glenn Caumanns Venlo; 6 Daniël van Tetering Cuijk; 7 Jules Ursulmann Roermond; 8 Sven Theeuwen Wellerlooi; 9 Guus Lemmens Beek; 10 Sjoerd Veldhuijsen Sittard. 

Venlo  24 december

1 Kevin Laning Blerick; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Primo Arets Arnhem; 4 Raphael Kockelmann Schouweiler Lux.; 5 Tom Peeters Blerick; 6 Glenn Caumanns Venlo; 7 Daniël van Tetering Cuijk; 8 Jules Ursulmann Roermond; 8 Sven Theeuwen Wellerlooi; 9 Sjoerd Veldhuijsen Sittard; 11 Guus Lemmens Beek.

Landgraaf  8 januari  2017

1 Kevin Laning Blerick; 2 Finn Canton Sittard; 3 Noud Peeters Kessel; 4 Primo Arets Arnhem; 5 Sven Theeuwen Wellerlooi; 6 Glenn Caumanns Venlo; 7 Sjoerd Veldhuijsen Sittard.

Mechelen  15 januari

1 Raphael Kockelmann Schouweiler Lux.; 2 Kevin Laning Blerick; 3 Primo Arets Arnhem; 4 Noud Peeters Kessel; 5 Melvin Lindelauf Gulpen; 6 Glenn Caumanns Venlo; 7 Jules Ursulmann Roermond; 8 Sven Theeuwen Wellerlooi; 9 Sjoerd Veldhuijsen Sittard; 10 Guus Lemmens Beek.

Overloon  22 januari

1 Kevin Laning Blerick; 2 Primo Arets Arnhem; 3 Noud Peeters Kessel; 4 Glenn Caumanns Venlo; 5 Daan Verhappen Gemert; 6 Sven Theeuwen Wellerlooi; 7 Jules Ursulmann Roermond; 8 Sjoerd Veldhuijsen Sittard.

Bocholtz  29 januari

1 Kevin Laning Blerick; 2 Zeno Porters Opoeteren B.; 3 Primo Arets Arnhem; 4 Finn Canton Sittard; 5 Noud Peeters Kessel; 6 Glenn Caumanns Venlo; 7 Sven Theeuwen Wellerlooi; 8 Jules Ursulmann Roermond; 9 Guus Lemmens Beek; 10 Sjoerd Veldhuijsen Sittard.

Jaarklassement                  

1  Primo Arets Arnhem 285 punten; 2 Noud Peeters Kessel 280 pnt; 3 Glenn Caumanns Venlo 252 pnt; 4 Kevin Laning Blerick 248 pnt; 5 Jules Ursulmann Roermond 176 pnt.; 6 Sjoerd Veldhuijsen Sittard 163 pnt; 7 Raphael Kockelmann Schouweiler Lux. 138 pnt; 8 Finn Canton Sittard 124 pnt; 9 Guus Lemmens Beek 112 pnt.; 10 Sven Theeuwen Wellerlooi 101 pnt. 11 Daan Verhappen Gemert 100 pnt; 12 Wessel Teeuwen Roggel 88 pnt.; 13 Tom Smeets Reuver 82 pnt.; 14 Daniel van Tetering Cuijk 63 pnt.; 15 Tom Peeters Blerick 62 pnt.

2017-2018  TOMA Cycles Cup

Baarlo  1 oktober

1 Noud Peeters Kessel; 2 Sep Schuurman St.Oedenrode; 3 Finn Canton Sittard; 4 Tom Smeets Reuver; 5 Glenn Caumanns Venlo; 6 Rik Peeters Blerick; 7 Kevin Laning Blerick; 8 Tim Janssen Kessel; 9 Bas Jobse Casteren; 10 Jari Diepstraten Tegelen; 11 Niels Disveld Kessel.

Landgraaf 8 oktober

1 Noud Peeters Kessel; 2 Sep Schuurman St.Oedenrode; 3 Glenn Caumanns Venlo; 4 Tim Janssen Kessel; 5 Stijn Adams Reusel; 6 Jari Diepstraten Tegelen.

Helmond 15 oktober

1 Noud Peeters Kessel; 2 Jarno Schonus Best; 3 Daan Verhappen Gemert; 4 Glenn Caumanns Venlo; 5 Tim Janssen Kessel; 6 Bas Jobbe Casteren; 7 Jari Diepstraten Tegelen; 8 Guus Lemmens Beek; 9 Niels Disveld Kessel.

Reuver  22 oktober

1 Tom Smeets Reuver; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Tom Peeters Blerick; 4 Glenn Caumanns Venlo; 5 Rik Peeters Blerick; 6 Tim Janssen Kessel; 7 Guus Lemmens Beek; 8 Tim Disveld Kessel; 9 Jari Diepstraten Tegelen. 

Venlo 29 oktober

1 Primo Arets Arnhem; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Daan Verhappen Gemert; 4 Tom Peeters Blerick; 5 Glenn Caumanns Venlo; 6 Tim Janssen Kessel; 7 Rik Peeters Blerick; 8 Jari Diepstraten Tegelen; 9 Elisa Kockelmann Schouweiler Lux. 10 Niels Disveld Kessel..

Brunssum  5 november

1 Sep Schuurman St.Oedenrode; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Jarno Schoonus Best; 4 Glenn Caumanns Venlo; 5 Niels Luiten Brunssum; 6 Tim Janssen Kessel; 7 Jari Diepstraten Tegelen; 8 Guus Lemmens Beek; 9 Niels Disveld Kessel.

Schweiberg 12 november

1 Noud Peeters Kessel; 2 Glenn Caumanns Venlo; 3 Dylan Meesen Montzen B.; 4 Bas Jobbe Casteren; 5 Jari Diepstraten Tegelen; 6 Anne Schumacher Horst; 7 Niels Disveld Kessel.

Meijel 19 november

1 Sep Schuurman St.Oedenrode; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Jarno Schoonus Best; 4 Glenn Caumanns Venlo; 5 Justin Klaus Nederweert; 6 Bas Jobbe Casteren; 7 Tim Janssen Kessel; 8 Jari Diepstraten Tegelen; 9 Niels Disveld Kessel.

Beegden 26 november

1 Sep Schuurman St.Oedenrode; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Glenn Caumanns Venlo; 4 Bas jobbe Casteren; 5 Tim Janssen Kessel; 6 Jari Diepstraten Tegelen; 7 Jasper Jacobs Wessem; 8 Niels Disveld Kessel.

Heerlen 3 december

1 Glenn Caumans Venlo; 2 Bas Jobbe Casteren; 3 Tim Janssen Kessel; 4 Jari Diepstraten Tegelen; 5 Guus Lemmens Beek.

Beesel 10 december

1 Noud Peeters Kessel; 2 Jarno Schoonus Best; 3 Glenn Caumanns Venlo; 4 Tim Janssen Kessel; 5 Jari Diepstraten Tegelen; 6 Niels Disveld Kessel; 7 Guus Lemmens Beek.

Meterik  17 december

1 Glenn Caumanns Venlo; 2 Jarno Schoonus Best; 3 Noud Peeters Kessel; 4 Tim Janssen Kessel; 5 Jari Diepstraten Tegelen; 6 Guus Lemmens Beek; 7 Niels Disveld Kessel.

Venlo  24 december

1 Noud Peeters Kessel; 2 Jarno Schoonus Best; 3 Glenn Caumanns Venlo; 4 Tim Janssen Kessel; 5 Bas Jobse Casteren; 6 Jari Diepstraten Tegelen; 7 Guus Lemmens Beek.

Bocholtz 30 december

1 Noud Peeters Kessel; 2 Tim Janssen Kessel; 3 Glenn Caumanns Venlo; 4 Jari Diepstraten Tegelen; 5 Guus Lemmens Beek.

Venlo  7 januari

1 Jarno Schoonus Best; 2 Tom Peeters Blerick; 3 Noud Peeters Kessel; 4 Bas Jobse Casteren; 5 Glenn Caumanns Venlo; 6 Tim Janssen Kessel; 7 Jari Diepstraten Tegelen; 8 Rik Peeters Blerick; 9 Niels Disveld Kessel.

Overloon 14 januari

1 Stan van den Hanenberg Berlicum; 2 Primo Arets Arnhem; 3 Tom Peeters Venlo; 4 Finn Canton Sittard; 5 Noud Peeters Kessel; 6 Glenn Caumanns Venlo; 7 Tim Janssen Kessel; 8 Rik Peeters Venlo; 9 Jari Diepstraten Tegelen; 10 Guus Lemmens Beek; 11 Niels Disveld Kessel

1 Finn Canton Sittard; 2 Jarno Schoonus Best; 3 Justin Klaus Nederweert; 4 Tim Janssen Kessel; 5 Noud Peeters Kessel; 6 Glenn Caumanns Venlo; 7 Kelvin Goossens Riemst B.; 8 Jari Diepstraten Tegelen; 9 Bas Jobse Casteren; 10 Niels Disveld Kessel; 11 Guus Lemmens Beek.

Jaarklassement   totaal 25 deelnemers

1 Glenn Caumanns 635 punten; 2 Noud Peeters 622; 3 Tim Janssen 610; 4 Jari Diepstraten 583; 5 Niels Disveld 419; 6 Bas Jobse 360; 7 Jarno Schoonus 341; 8 Guus Lemmens 336; 9 Sep Schuurman 199; 10 Rik Peeters 171; 11 Tom Peeters 162; 12 Finn Canton 115; 13 Primo Arets 79; 14 Tom Smeets 77; 15 Daan Verhappen 76; 16 Justin Klaus 74; 17 Stan van den Hanenberg 40; 18 Dylan Meesen 38; 19 Niels Luiten 36; 20 Stijn Adams 36.


2018-2019   TOMA Cycles Cup

Baarlo  7 oktober

1 Jarno Schoonus Best; 2 Tim Janssen Kessel; 3 Tom Smeets Reuver; 4 Bram van Eijsden Maastricht; 5 Dylan Meessen Montzen B.; 6 Sjoerd van de Mortel Liessel; 7 Jari Diepstraten Rijen; 8 Niels Disveld Kessel; 9 Arjan op het Roodt Haelen; 10 Willem Paternotte Groesbeek.

Helmond  14 oktober

1 Jarno Schoonus Best; 2 Sjoerd van de Mortel Liessel; 3 Bram van Eijsden Maastricht; 4 Jari Diepstraten Rijen; 5 Tom Peeters Venlo; 6 Arjan op het Roodt Haelen.

Brunssum  21 oktober

1 Tim Janssen Kessel; 2 Bram van Eijsden Maastricht; 3 Sjoerd van de Mortel Liessel; 4 Tom Peeters Venlo; 5 Jari Diepstraten Rijen; 6 Nigel Debets Dilsen B.; 7 Arjan op het Roodt Haelen; 8 Niels Disveld Kessel.

Venlo  28 oktober  Limburgse kampioenschappen

1 Jarno Schoonus Best; 2 Tim Janssen Kessel; 3 Sjoerd van de Mortel Liessel; 4 Tom Peeters Venlo; 5 Sven Pollaert Herkenbosch; 6 Jari Diepstraten Rijen; 7 Willem Paternotte Groesbeek; 8 Rik Peeters Venlo; 9 Arjan op het Roodt Haelen; 10 Stein Houben Beringe; 11 Lars Houben Beringe.

Meterik  4 november

1 Jarno Schoonus Best; 2 Sjoerd van de Mortel Liessel; 3 Robin van Beers Venray; 4 Bram van Eijsden Maastricht; 5 Jari Diepstraten Rijen; 6 Arjan Op het Roodt Haelen; 7 Stijn Coenen Haelen.

Reuver  11 november

1 Jarno Schoonus Best; 2 Tom Peeters Venlo; 3 Tim Janssen Kessel; 4 Sven Pollaert Herkenbosch; 5 Sjoerd van de Mortel Liessel; 6 Bram van Eijsden Maastricht; 7 Jari Diepstraten Rijen; 8 Lars Wijnands Maastricht; 9 Robin van Beers Venray; 10 Niels Disveld Kessel; 11 Arjan Op het Roodt Haelen.