Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB  junioren  top 10 

2010-2015

2010/2011  Mulleners Cup

Baarlo  3 oktober

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Rik Janssen Beuningen; 3 Roel van der Stegen Reuver; 4 Christian Smedts Baarlo; 5 Rik Houben Velden; 6 Gido Cuppen Baarlo; 7 Bram van de Wall; 8 Dave Vermazeren Horst; 9 Floor van de Brand; 10 Freek Joosten.

Nederweert  10 oktober

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Roel van der Stegen Reuver; 3 Dave Vermazeren Horst; 4 Rik Houben Velden; 5 Christian Smedts Baarlo; 6 Gido Cuppen Baarlo; 7 Stefan Douven; 8 Stan Diepstraten ; 9 Bram van de Wall; 10 Glenn Zuidgeest.

Horst  17 oktober

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Pim Keunen Baarlo; 3 Rik Janssen Beuningen; 4 Dave Vermazeren Horst; 5 Roel van der Stegen Reuver; 6 Christian Smedts Baarlo; 7 Gido Cuppen Baarlo; 8 Stefan Douven; 9 Stan Diepstraten; 10 Erwin Weerts.

Beesel  24 oktober

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Pim Keunen Baarlo; 3 Rik Janssen Beuningen; 4 Roel van der Stegen Reuver; 5 Dave Vermazeren Horst; 6 Christian Smedts Baarlo; 7 Rik Houben Velden; 8 Bram van de Wall; 9 Freek Joosten; 10 Glen Zuidgeest.

Liessel  31 oktober

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Rik Janssen Beuningen; 3 Christian Smedts Baarlo; 4 Roel van der Stegen Reuver; 5 Dave Vermazeren Horst; 6 Rik Houben Velden; 7 Gido Cuppen Baarlo; 8 Stan Diepstraten; 9 Lars Roffelsen; 10 Nadine Liebe.

Brunssum  7 november

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Roel van der Stegen Reuver; 3 Pim Keunen Baarlo; 4 Dave Vermazeren Horst; 5 Christian Smedts Baarlo; 6 Rik Houben Velden; 7 Stan Betram Simpelveld; 8 Remco Rouschop; 9 Karina Moonen Voerendaal.

Schweiberg  Mechelen  14 november

1 Rik Janssen Beuningen; 2 Roel van der Stegen Reuver; 3 Christian Smedts Baarlo; 4 Pim Keunen Baarlo; 5 Dave Vermazeren Horst; 6 Gido Cuppen Baarlo; 7 Rik Houben Velden; 8 Job Essers; 9 Remco Rouschop; 10 Stan Loozen

Weert   21 november

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Roel van der Stegen Reuver; 3 Pim Keunen Baarlo; 4 Dave Vermazeren Horst; 5 Christian Smedts Baarlo; 6 Rik Houben Velden; 7 Gido Cuppen Baarlo; 8 Dirk Janssen ; 9 Jason Schreurs; 10 Stan Diepstraten.

Windraak  28 november

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Dave Vermazeren Horst; 3 Christian Smedts Baarlo; 4 Roel van der Stegen Reuver; 5 Gido Cuppen Baarlo; 6 Rik Houben Velden; 7 Luca Buschmans; 8 Karina Moonen Voerendaal; 9 Glenn Zuidgeest.

Sevenum  5 december

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Roel van der Stegen Reuver; 3 Christian Smedts Baarlo; 4 Dave Vermazeren Horst; 5 Gido Cuppen Baarlo; 6 Freek Reijnders; 7 Gijs Janssen.

Meijel  12 december

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Roel van der Stegen Reuver; 3 Christian Smedts Baarlo; 4 Dave Vermazeren Horst;  5 Rik Houben Velden; 6 Gido Cuppen Baarlo; 7 Gijs Janssen.

Blerick  19 december

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Roel van der Stegen Reuver; 4 Dave Vermazeren Horst;  4 Gido Cuppen Baarlo; 5 Rik Houben Velden; 6 Pim Keunen Baarlo; 7 Glenn Zuidgeest.

Baarlo  2 januari

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Rik Janssen Beuningen; 3 Dave Vermazeren Horst; 4 Christian Smedts Baarlo; 5 Roel van der Stegen Reuver; 6 Gido Cuppen Baarlo; 7 Pim Keunen Baarlo; 8 Rik Houben Velden; 9 Glenn Zuidgeest.

Panheel  16 januari  kampioenschap

1 Jeroen van Eck Leuth; 2 Rik Janssen Beuningen; 3 Roel van der Stegen Reuver; 4 Dave Vermazeren Horst; 5 Christian Smedts Baarlo; 6 Jeroen Leijsten Venlo; 7 Gido Cuppen Baarlo; 8 Rik Houben Velden; 9 Pim Keunen Baarlo; 10 Glenn Zuidgeest.

Kampioen

1 Rik Janssen Beuningen; 2 Roel van der Stegen Reuver; 3 Dave Vermazeren Horst.

Landgraaf  23 januari

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Roel van der Stegen Reuver; 3 Tim Rozenkranz Dreschen Dld.; 4 Christian Smedts Baarlo; 5 Dave Vermazeren Horst; 6 Gido Cuppen Baarlo; 7 Rik Houben Velden; 8 Glenn Zuidgeest; 9 Luca Buschmans.

Puntenklassement

1 Jeroen Leijsten Venlo 480 punten; 2 Roel van der Stegen Reuver 439; 3 Dave Vermazeren Horst 407; 4 Christian Smedts Baarlo 380; 5 Gido Cuppen Baarlo 325; 6 Rik Houben Velden 323; 7 Glenn Zuidgeest 251; 8 Rik Janssen 222; 9 Pim Keunen Baarlo 218; 10 Bram van de Wall 89; 11 Stan Diepstraten 89; 12 Karina moonen Voerendaal 64; 13 Remco Rouschop 50; 14 Gijs Janssen 48; 15 Stefan Douven 47.

2011/2012  Mulleners Cup

Baarlo  2 oktober

1 Roel van der Stegen Reuver; 2 Dave Vermazeren Horst; 3 Gido Cuppen Baarlo; 4 Rik Houben Velden; 5 Sjoerd Vallen Venlo; 6 Rick Titulair Hout Blerick; 7 Guus Nijssen Baarlo; 8 Mick Weijers Baarlo; 9 Bart Beijer; 10 Jovi Huidekoper Egchel.

Nederweert  9 oktober

1 Roel van der Stegen Reuver; 2 Dave Vermazeren Horst; 3 Gido Cuppen Baarlo; 4 Rik Houben Velden; 5 Joris van Tongerlo Hunsel; 6 Sjoerd Vallen  Hout Blerick; 7 Rick Titulair Hout Blerick; 8 Bart Beijer; 9 Mick Weijers Baarlo; 10 Guus Nijssen Baarlo.

Horst  16 oktober

1 Roel van der Stegen Reuver; 2 Dave Vermazeren Horst; 3 Gido Cuppen Baarlo; 4 Rik Houben Velden; 5 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 6 Rick Titulair Hout Blerick; 7 Mick Weijers Baarlo; 8 Guus Nijssen Baarlo; 9 Jovi Huidekoper Egchel; 10 Wouter Gerritsma Hout Blerick.

Beesel  22 oktober

1 Max Gulickx; 2 Koen van Dijke; 3 Bram Welten; 4 Perry van den Bos; 5 Roel van der Stegen Reuver; 6 Guus Nijssen Baarlo; 7 Jovi Huidekoper Egchel; 8 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 9 Sacha Peters; 10 Karina Moonen Voerendaal.

Liessel  30 oktober

1 Gido Cuppen Baarlo; 2 Dave Vermazeren Horst; 3 Rik Houben Velden; 4 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 5 Mick Weijers; 6 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 7 Mick Weijers Baarlo; 8 Guus Nijssen Baarlo; 9 Jovi Huidekoper Egchel; 10 Luc Verbeek.

Schweiberg Mechelen  6 november

1 Roel van der Stegen Reuver; 2 Dave Vermazeren Horst; 3 Gido Cuppen Baarlo; 4 Rik Houben Velden; 5 Stan Huveners Bemelen; 6 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 7 Job Essers; 8  Rick Titulair Hout Blerick; 9 Thijmen Lensen; 10 Stan Loozen.

Weert  13 november

1 Dave Vermazeren Horst; 2 Gido Cuppen Baarlo; 3 Rik Houben Velden; 4 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 5 Bart Beijer; 6 Rick Titulair Hout Blerick; 7 Mick Weijers Baarlo; 8 Rutger Hadewig ; 9 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 10 Guus Nijssen Baarlo.

Brunssum  20 november

1 Dave Vermazeren Horst; 2 Gido Cuppen Baarlo; 3 Rik Houben Velden; 4 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 5 Guus Nijssen Baarlo; 6 Sacha Peters; 7 Thijmen Lensen; 8 Rutger Wintjens; 9 Jovi Huidekoper Egchel; 10 Mick Weijers Baarlo.

Beegden  27 november

1 Gido Cuppen Baarlo; 2 Dave Vermazeren Horst; 3 Rik Houben Velden; 4 William Bayens Eindhoven; 5 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 6 Sten van der Sluys; 7 Guus Nijssen Baarlo; 8 Mick Weijers Baarlo; 9 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 10 Sacha Peters.

Windraak  3 december

1 Dave Vermazeren Horst; 2 Gido Cuppen Baarlo;  3 Rik Houben Velden; 4 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 5 Rick Titulair Hout Blerick; 6 Guus Nijssen Baarlo; 7 Stan Bertram  Simpelveld; 8 Mick Weijers Baarlo; 9 Stan Huveners Bemelen; 10 Jovi Huidekoper Egchel.

Meijel 11 december

1 Gido Cuppen Baarlo; 2 Roel van der Stegen Reuver; 3 Dave Vermazeren Horst; 4 Rik Houben Velden; 5 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 6 Mick Weijers Baarlo; 7 Rick Titulair Hout Blerick; 8 Guus Nijssen Baarlo; 9 Sacha Peters; 10 Jovi Huidekoper Egchel.

Blerick  18 december

1 Roel van der Stegen Reuver; 2 Dave Vermazeren Horst; 3 Gido Cuppen Baarlo; 4 Rik Houben Velden; 5 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 6 Rick Titulair Hout Blerick; 7 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 8 Guus Nijssen Baarlo; 9 Mick Weijers Baarlo; 10 Sacha Peters.

Baarlo  26 december

1

Landgraaf  15 januari

1 Dave Vermazeren Horst; 2 Roel van der Stegen Reuver; 3 Gido Cuppen Baarlo; 4 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 5 Rik Houben Velden; 6 Luca Buschmans; 7 Rick Titulair Hout Blerick; 8 Sacha Peters; 9 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 10 Guus Nijssen Baarlo.

Reuver  22 januari

1 Roel van der Stegen Reuver; 2 Dave Vermazeren Horst; 3 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 4 Gido Cuppen Baarlo; 5 Rik Houben Velden; 6 Rick Titulair Hout Blerick; 7 Sacha Peters; 8 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 9 Mick Weijers Baarlo; 10 Guus Nijssen Baarlo.

Jaarklassement

1 Dave Vermazeren Horst 431 punten; 2 Gido Cuppen Baarlo 428; 3 Sjoerd Vallen Hout Blerick 371; 4 Rik Houben Velden 359; 5 Mick Weijers Baarlo 319; 6 Guus Nijssen Baarlo 314; 7 Roel van der Stegen Reuver 307; 8 Sacha Peters 295; 9 Jovi Huidekoper Egchel 275; 10 Rick Titulair Hout Blerick 272; 11 Wouter Gerritsma Hout Blerick 229; 12 Sem Peeters 190; 13 Martijn Nijssen  Baarlo168; 14 Karina Moonen Voerendaal 162; 15 Bart Beijer 131.

2012/2013  Fietssportief-Cup 

Baarlo  14 oktober

1 Alexander Bunn Roetgen Dld.; 2 Rick Titulair Hout Blerick; 3 Jovi Huidekoper Helden Eghel; 4 Guus Nijssen Baarlo; 5 Wouter Gerritsma  Hout Blerick; 6 Jordy Weijers Panningen; 7 Martijn Nijssen Baarlo; 8 Michael Janssen Beringe; 9 Sjoerd Vallen Hout Blerick.

Horst  21 oktober

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Alexander Bunn Roetgen Dld.; 3 Rick Titulair Hout Blerick; 4 Jovi Huidekoper Echel Helden; 5 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 6 Guus Nijssen Baarlo; 7 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 8 Jordy Weijers Panningen; 9 Michael Janssen Beringe; 10 Niels Gort Thorn; 11 Martijn Nijssen Baarlo.

Liessel  28 oktober

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Rick Titulair Hout Blerick; 3 Alexander Bunn Roetgen Dld.; 4 Jovi Huidekoper Helden Eghel; 5 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 6 Guus Nijssen Baarlo; 7 Niels Gort Thorn; 8 Michael Janssen Beringe; 10 Jordy Weijers Panningen.

Weert  4 november

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Rick Titulair Hout Blerick; 3 Joris van Tongerloo Hunsel; 4 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 5 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 6 Jovi Huidekoper Echel Helden; 7 Alexander Bunn Boetgen Dld.; 8 Guus Nijssen Baarlo; 9 Niels Gort Thorn; 10 Jordy Weijers Panningen.

Schweiberg Mechelen 11 november

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Alexander Bunn Boetgen Dld.; 3 Rick Titulair Hout Blerick; 4 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 5 Jovi Huidekoper Echel Helden; 6 Guus Nijssen Baarlo; 7 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 8 Gaetan Tychon; 9 Stef Habets St.Geertruid; 10 Jordy Weijers Panningen; 11 Lars Puts Mechelen; 12 Michael Janssen Beringe; 13 Ivo Habets St.Geertruid; 14 Martijn Nijssen Baarlo.

Brunssum  18 november

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Alexander Bunn Boetgen Dld.; 3 Rick Titulair Hout Blerick; 4 Jovi Huidekoper Echel Helden; 5 Guus Nijssen Baarlo; 6 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 7 Jordy Weijers Panningen; 8 Niels Gort Thorn; 9 Michael Janssen Beringe; 10 Martijn Nijssen Baarlo.

Beegden  25 november

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Rick Titulair Hout Blerick; 3 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 4 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 5 Jovi Huidekoper Echel Helden; 6 Guus Nijssen Baarlo; 7 Michael Janssen Beringe; 8 Roy Voermans Baexem; 9 Jens Verstappen Baexem; 10 Stef Winkens Baexem; 11 Niels Gort Thorn; 12 Jordy Weijers Panningen; 13 Martijn Nijssen Baarlo.

Beesel  2 december

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Alexander Bunn Boetgen Dld.; 3 Rick Titulair Hout Blerick; 4 Jovi Huidekoper Echel Helden; 5 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 6 Guus Nijssen Baarlo; 7 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 8 Jordy Weijers Panningen; 9 Michael Janssen Beringe; 10 Niels Gort Meijel; 11 Rick van Lier Ysselsteyn; 12 Martijn Nijssen Baarlo.

Windraak  8 december

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Rick Titulair Hout Blerick; 3 Jovi Huidekoper Echel Helden; 4 Guus Nijssen Baarlo; 5 Wouter Gerritsma Hout Blerick.

Meijel  9 december

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Rick Titulair Hout Blerick; 3 Jovi Huidekoper Echel Helden; 4 Guus Nijssen Baarlo; 5 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 6 Michael Janssen Beringe; 7 Martijn Nijssen Baarlo; 8 Jordy Weijers Panningen; 9 Niels Gort Thorn.

Nederweert Eind  16 december

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Rick Titulair Hout Blerick; 3 Jovi Huidekoper Echel Helden; 4 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 5 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 6 Guus Nijssen Baarlo; 7 Michael Janssen Beringe; 8 Jordy Weijers Panningen; 9 Job Essers.

Blerick  23 december

1 1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Rick Titulair Hout Blerick; 3 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 4 Guus Nijssen Baarlo; 5 Jordy Weijers Panningen; 6 Michael Janssen Baarlo; 7 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 8 Martijn Nijssen Baarlo; 9 Simon Driessen Kleve Dld.

Landgraaf  4 januari

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Rick Titulair Hout Blerick; 3 Luica Buschmann Aken Dld.; 4 Guus Nijssen Baarlo; 5 Jovi Huidekoper Echel Helden; 6 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 7 Jordy Weijers Panningen; 8 Art Bongers Venlo; 9 Martijn Nijssen Baarlo; 10 Lars Puts Mechelen.

Reuver  20 januari

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Rick Titulair Hout Blerick; 3 Jovi Huidekoper Echel Helden; 4 Guus Nijssen Baarlo; 5 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 6 Wouter Gerritsma Hout Blerick; 7 Jordy Weijers Panningen; 8 Martijn Nijssen Baarlo.

Puntenklassement

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick  460 punten; 2 Rick Titulair Hout Blerick 426; 3  Guus Nijssen Baarlo 361; 4 Jovi Huidekoper Echel Helden 356; 5 Wouter Gerritsma Hout Blerick 312; 6 Jordy Weijers Panningen 298; 7 Gijs Suykerbuik Nijmegen 259; 8 Martijn Nijssen Baarlo 230; 9 Michael Janssen Beringe 229; 10 Alexander Bunn  Roetgen Dld. 212; 11 Niels Gort Thorn 153; 12 Luca Buschmann Aken Dld. 29; 13 Joris van Tongerloo Hunsel 29; 14 Lars Puts Mechelen 25 ; 15 Art Bongers Venlo 23.

2013/2014    Fietssportief-Cup

Baarlo   6 oktober

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Rick Titulaer Hout Blerick; 3 Jovi Huidekoper Egchel Helden; 4 Jordy Weijers Panningen.

Brunssum  20 oktober

1 Gijs Suykerbuyk Nijmegen; 2 Jovi Huidekoper Egchel Helden; 3 Jordy Weijers Panningen.

Liessel  27 oktober

1 Jovi Huidekoper Egchel Helden; 2 Rik van Lier Ysselsteyn; 3 Bas Vaessen Swalmen.

Reuver  3 november

1 Rick Titulaer Hout Blerick; 2 Gijs Suykerbuyk Nijmegen; 3 Bas Vaessen Swalmen; 4 Jovi Huidekoper Egchel Helden; 5 Sebastian Lowie Rosmeer B.

Weert  Altweerterheide  10 november

1 Max Notten Meerssen; 2 Jovi Huidekoper Egchel Helden; 3 Bas Vaessen Swalmen.

 

Schweiberg   17 november  Limburgs kampioenschap

1 Alexander Bunn Roetgen Dld.; 2 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 3 Max Notten Meerssen; 4 Gijs Suykerbuyk Nijmegen; 5  Stef Habets St.Geertruid; 6 Jovi Huidekoper Egchel Helden.

Beegden  24 november

1 Gijs Suykerbuyk Nijmegen; 2 Jovi Huidekoper Egchel; 3 Rick van Lier Ysselsteyn.

Beesel  Walsberg  1 december

1 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 2 Rick Titulaer Hout Blerick; 3 Bas Vaessen Swalmen; 4 Jovi Huidekoper Egchel Helden

Meijel  8 december

1 Jovi Huidekoper Egchel Helden; 2 Rick van Lier Ysselsteyn.

Nederweert  Houtsberg  15 december

1 Jovi Huidekoper Egchel Helden.

Blerick  22 december

1 Max Notten Meerssen; 2 Martijn Nijssen Baarlo; 3 Joren Leppens B.

Landgraaf  5 januari

1 Max Notten Meerssen; 2 Alexander Bunn Roetgen Dld.; 3 Stefan Habets St.Geertruid; 4 Ivo Habets St. Geertruid; 5 Joren Leppens Lommel B.; 6 Dennis Marchall Wermelskirchen Dld.

Horst  19 januari

1 Alexander Bunn Roetgen Dld.; 2 Jovi Huidekoper Egchel Helden.

Roggel   Kirkelsberg  26 januari

1 Rick Titulair Hout Blerick; 2 Gijs Suykerbuyk Nijmegen; 3 Jovi Huidekoper Egchel Helden

Overloon  2 februari

1 Randy de Beus Zeeland; 2 Jovi Huidekoper Egchel Helden; 3 Rick Titulair Hout Blerick.

Puntenklassement

1 Jovi Huidekoper Egchel Helden; 2 Gijs Suykerbuyk Nijmegen; 3 Rick Titulair Hout Blerick.

2014-2015    Jos Feron Cup

Baarlo  12 oktober

1 Stan van den Hanenberg Berlicum; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Ricardo Kreutz Venlo; 4 Bjarne Brepoels B.

Meterik  19 oktober

1 Kyro Geurts   ; 2 Joren Leppens  ; 3 Noud Peeters Kessel.

Reuver  26 oktober

1 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 2 Luuk Muggleton Linne; 3 Noud Peeters Kessel; 4 Ricardo Kreutz Venlo.

Brunssum  2 november

1 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Ricardo Kreutz Venlo.

Schweiberg  9 november

1 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 2 Noud Peeters Kessel; 3 Ricardo Kreutz Venlo.

Weert  16 november

1 Gijs Suykerbuik Nijmegen.

 

Meijel  23 november

1 Gijs Suykerbuik Nijmegen.

Sittard  30 november

1

Beesel  7 december  MTB kampioenschap

1 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 2 Stan van den Hanenberg Berlicum; 3 Noud Peeters Kessel.

Nederweert Eind  14 december

1 Gijs Suykerbuik Nijmegen; 2 Noud Peeters Kessel.

Blerick  28 december

1 Noud Peeters Kessel; 2 Ricardo Kreutz Venlo.

Bocholtz  31 december

1

Landgraaf  4 januari

1

Sittard  18 januari

1

Roggel  25 januari

1

Overloon  1 februari