Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB  junioren  top 10  2005-2010

2005/2006 

Baarlo  2 oktober

1 Rob van der Heijden Den Dungen; 2 Sander Nijssen Baarlo; 3 Sandro Harings Berg en Terblijt; 4 Jorn Knops Meijel; 5 Lars de Bakker Meijel; 6 Roel van Cauwenberghe Meijel; 7 Brian aerts Tegelen; 8 Roy Maessen Blerick. 

Gulpen  9 oktober

1 Rob van der Heijden Den Dungen; 2 Thom Wetzels Mechelen; 3 Arthur Jacobs Tenhorst; 4 Sandro Harings Berg en Terblijt; 5 Jorn Knops Meijel; 6 Roel Cauwenberghe  Meijel; 7 Stephan Abels Gulpen; 8 Cas Breukelmans Euveren B.; 9 Roy Maessen Blerick. 

Swier   16 oktober

1 Sander Nijsen Baarlo; 2 Didi Dexters Maasmechelen B.; 3 Thom Wetzels Mechelen; 4 Rik Dam Bocholtz; 5 Lars de Bakker Meijel; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Roel van Cauwenberghe Meijel; 8 Yannick Janssen Beringe. 

Liessel  30 oktober

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Joey Smulders Heeze; 3 Thom Wetzels Mechelen; 4 Frank Michels Bakel; 5 Sandro Harings Berg en Terblijt; 6 Lars de Bakker Meijel; 7 Jorn Knops Meijel; 8 Roel van Cauwenberghe Meijel; 9 Roy Maessen Blerick. 

Hulsberg  6 november

1 Didier Dexters Maasmechelen B.; 2 Sander Nijssen Baarlo; 3 Sandro Harings Berg en Terblijt; 4 Thom Wetzels Mechelen; 5 Lars de Bakker Meijel; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Roel van Cauwenberghe Meijel; 8 Roy Maessen Blerick. 

Schweiberg Mechelen  13 november

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Thom Wetzels Mechelen; 3 Sandro Harings Berg en Terblijt; 4 Jorn Knops Meijel; 5 Roel van Couwenberghe Meijel; 6 Lars de Bakker Meijel. 

Reuver  20 november

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Didier Dexters Maasmechelen B.; 3 Thom Wetzels Mechelen; 4 Lars de Bakker Meijel; 5 Sandro Harings Berg en Terblijt; 6 Bjorn Knops Meijel; 7 Yannick Janssen Beringe; 8 Roy Maessen Blerick; 9 Roel van Cauwenberghe Meijel; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Roy Maessen Blerick; 

Beesel  27 november  Kampioenschap

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Thom Wetzels Mechelen; 4 Bruve Rayer Blerick; 5 Yannick Janssen Beringe.

Kampioen

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Thom Wetzels Mechelen. 

Stramproy  4 december

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Thom Wetzels Mechelen; 3 Bruce Rayer Blerick; 4 Sandro Harings Berg en Terblijt; 5 Frank Michels Bakel; 6 Yannick Janssen Beringe; 7 Jorn Knops Meijel; 8 Lars de Bakker Meijel; 9 Roel van Cauwenberghe Meijel; 10 Roy Maessen Blerick. 

Merkelbeek  11 december

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Thom Wetzels Mechelen; 3 Jean Nijsten Maastricht; 4 Bruce Rayer Blerick; 5 Sandro Harings Berg en Terblijt; 6 Yannick Janssen Beringe; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Jorn Knops Meijel; 9 Frank Michels Bakel; 10 Roy Maessen Blerick; 11 Roel van Cauwenberghe Meijel. 

Valkenburg  18 december

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Thom Wetzels Schweiberg; 3 Jean Nijsten Maastricht; 4 Thom van de Werdt Gronsveld; 5 Jorn Knops Meijel; 6 Yannick Janssen Beringe; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Ivo Laenen Maastricht; 9 Roy Maessen Blerick; 10 Roel van Couwenberghe Meijel. 

Horst  26 december

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Bruce Rayer Blerick; 3 Lars de Bakker Meijel; 4 Yannick Janssen Beringe; 5 Roy Maessen Blerick; 6 Roel van Cauwenberghe Meijel; 7 Jorn Knops Meijel. 

Born  31 december

1 Jean Nijsten Maastricht; 2 Yannick Janssen Beringe; 3 Bruce Rayer Blerick; 4 Bas van de Weert Gronsveld; 5 Roy Maessen Blerick. 

Meijel   8 januari

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Joey Smeulders Heeze; 3 Thom Wetzels Mechelen; 4 Sandro Harings Berg en Terblijt; 5 Lars de Bakker Meijel; 6 Yannick Janssen Beringe; 7 Roy Maessen blerick; 8 Roel van Cauwenberghe Meijel; 9 Jorn Knops Meijel. 

Ysselsteyn  15 januari

1 Danny van Megen Blerick Boekend; 2 Ralf Hesen Helden; 3 Rick Dam Bocholtz; 4 Niels Bakker Meijel; 5 Bruce Rayer Venlo; 6 Roel van Cauwenberghe Meijel; 7 Frank Michels Bakel; 8 Yannick Janssen Beringe; 9 Roy Maessen blerick; 10 Lars de Bakker Meijel. 

Panningen  22 januari

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Thom Wetzels Schweiberg; 3 Sandro Harings Berg en Terblijt; 4 Bruce Rayer Venlo; 5 Yannick Janssen Beringe; 6 Lars de Bakker Meijel; 7 Jorn Knops Meijel; 8 Roy Maessen Blerick; 9 Roel van Cauwenberghe Meijel. 

Blerick  29 januari

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Thom Wetzels Schweiberg; 3 Bruce Rayer Venlo; 4 Sandro Harings Berg en Terblijt; 5 Lars de Bakker Meijel; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Roel van Cauwenberghe Meijel;  8 Roy Maessen Blerick; 9 Yannick Janssen Beringe. 

Nuth  5 februari

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Bruce Rayer Blerick; 3 Jean Nijsten Maastricht; 4 Thomas Rieff Maastricht; 5 Jorn Knops Meijel; 6 Yannick Janssen Beringe; 7 Sandro Harings Berg en Terblijt; 8 Lars de Bakker Meijel; 9 Roy Maessen Blerick; 10 Roel van Cauwenberghe Meijel. 

Heerlen  12 februari

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Yannick Janssen Beringe; 3 Lars de Bakker Meijel; 4 Roel van Cauwenberghe Meijel;  5 Jorn Knops Meijel. 

Puntenklassement

1 Sander Nijssen Baarlo 578 punten; 2 Thom Wetzels Mechelen 532; 3 Lars de Bakker Meijel 403; 4 Jorn Knops Meijel 398; 5 Sandro Harings Berg en Terblijt 397; 6 Roel van Cauwenberghe Meijel 365; 7 Roy Maessen Blerick 331; 8 Yannick Janssen Beringe 288; 9 Bruce Rayer Venlo 244; 10 Didier Dexters Maasmechelen B. 107; 11 Frank Michels Bakel 102; 12 Jean Nijsten Maastricht 90; 13 Rob van der Heijden Den Dungen 78; 14 Joey Smulders Heeze 68; 15 Arthur Jacobs Terhorst 30.  

2006/2007 

Elsloo  16 september

1 Sandro Harings Berg en Terblijt; 2 Rodger Schoens Margraten; 3 Thijs Pepels Stein; 4 Michel Tubee Echt; 5 Youry van Oppen Stein. 

Gulpen  1 oktober

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Rodger Schoens Margraten; 4 Yannick Janssen Beringe; 5 Jorn Knops Meijel; 6 Guido Delnoye Mechelen; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Roel van Cauwenberghe Meijel; 9 Wouter Hol Heerlen. 

Baarlo  8 oktober

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Yannick Janssen Beringe; 4 Wouter Hol Heerlen; 5 Lars de Bakker Meijel; 6 Roel van Cauwenberghe Meijel; 7 Guido Delnoye Mechelen; 8 Jorn Knops Meijel. 

Swier  15 oktober

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Wouter Hol Heerlen; 4 Yannick Janssen Beringe; 5 jorn Knops Meijel; 6 Lars de Bakker Meijel; 7 Roel van Cauwenberghe Meijel; 8 Guido Delnoye Mechelen. 

Liessel  22 oktober

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Yannick Janssen Beringe; 4 Wouter Hol Heerlen; 5 Rodger Schoens Margraten; 6 Lars de Bakker Meijel; 7 Roel van Cauwenberghe Meijel; 8 Guido Delnoye Mechelen; 9 Jorn Knops Meijel. 

Born  29 oktober

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Wouter Hol Heerlen; 4 Yannick Janssen Beringe; 5 Rodger Schoens Margraten; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Guido Delnoye Mechelen; 9 Roel van Cauwenberghe Meijel. 

Reuver 5 november

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Yannick Janssen Beringe; 3 Sandro Harings Berg en Terblijt; 4 Wouter Hol Heerlen; 5 Rodger Schoens Stein; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Roel van Cauwenberghe Meijel; 9 Guido Delnoye Mechelen. 

Hulsberg  12 november

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Diedier Dexters Maasmechelen B.; 3 Yannick Janssen Beringe; 4 Sandro Harings Berg en Terblijt; 5 Wouter Hol Heerlen; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Luuc Coolen Helmond; 9 Guido Delnoye Mechelen; 10 Rodger Schoens Margraten. 

Mechelen  19 november

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Yannick Janssen Beringe; 4 Wouter Hol Heerlen; 5 Rodger Schoens Margraten; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Roy Maessen Blerick; 9 Martijn Snijders Wijlre; 10 Roel van Couwenberghe Meijel. 

Beesel  26 november  Kampioenschap

1 Tom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Wouter Hol Heerlen; 4 Rodger Schoens Margraten; 5 Lars de Bakker Meijel; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Guido Delnoye Mechelen; 8 Roel van Cauwenberghe Meijel; 9 Yannick Janssen Beringe.

Kampioen

1 Tom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Wouter Hol Heerlen. 

Stramproy  3 december

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Yannick Janssen Beringe; 4 Wouter Hol Heerlen; 5 Jorn Knops Meijel; 6 Lars de Bakker Meijel; 7 Roel van Cauwenberghe Meijel; 8 Guido Delnoye Mechelen. 

Valkenburg  10 december

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Yannick Janssen Beringe; 4 Wouter Hol Heerlen; 5 J.Bokmans Maastricht; 6 P.Bokmans Maastricht; 7 Jorn Knops Meijel; 8 Lars de Bakker Meijel; 9 Guido Delnoye Mechelen. 

Meijel  17 december

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Wouter Hol Heerlen; 4 Yannick Janssen Beringe; 5 Sebastiaan Brouwers Baarlo; 6 Lars de Bakker Meijel; 7 Jorn Knops Meijel; 8 Rodger Schoens Margraten; 9 Roel van Cauwenberghe Meijel; 10 Guido Delnoye Mechelen. 

Blerick  24 december

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Yannick Janssen Beringe; 3 Sandro Harings Berg en Terblijt; 4 Jorn Knops Meijel; 5 Wouter Hol Heerlen; 6 Rodger Schoens Margraten; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Bruce Rayer Blerick; 9 Guido Delnoye Mechelen; 10 Roel van Cauwenberghe Meijel. 

Panningen  7 januari

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Bruce Rayer Blerick; 4 Wouter Hol Heerlen; 5 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Noud Nijssen Baarlo; 8 Lars de Bakker Meijel; 9 Rodger Schoens Margraten; 10 Yannick Janssen Beringe. 

Merkelbeek  14 januari

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Yannick Janssen Beringe; 4 Wouter Hol Heerlen; 5 Jorn Knops Meijel; 6 Lars de Bakker Meijel; 7 Guido Delnoye Mechelen. 

Asten  21 januari

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Yannick Janssen Beringe; 4 Jeffrey Cox Valkenswaard; 5 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 6 Lars de Bakker Meijel; 7 Wouter Hol Heerlen; 8 Rodger Schoens Margraten; 9 Roel van Cauwenberghe Meijel; 10 Guido Delnoye Mechelen. 

Sevenum  28 januari

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Yannick Janssen Mechelen; 4 Rodger Schoens Margraten; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 N.N.; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Wouter Hol Heerlen; 9 Jorn Knops Meijel; 10 Guido Delnoye Mechelen; 11 Roel van Cauwenberghe Meijel. 

Horst  4 februari

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 4 Yannick Janssen Beringe; 5 Rodger Schoens Margraten; 6 Wouter Hol Heerlen; 7 jorn Knops Meijel. 

Puntenklassement

1 Thom Wetzels Mechelen 676 punten; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt 592; 3 Yannick Janssen Beringe 525; 4 Wouter Hol Heerlen 483; 5 Jorn Knops Meijel 420; 6 Lars de Bakker Meijel 400; 7 Guido Delnoye Mechelen 340; 8 Rodger Schoens Margraten 323; 9 Roel van Cauwenberghe Meijel 282. 

2007/2008 

Elsloo  9 september

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Michel Tubee; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 Boris Vrielink Sittard; 5 Rick Schroeff; 6 Dennis Killaars Reuver. 

Baarlo  7 oktober

1 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 2 Wouter Hol Heerlen; 3 Rodger Schoens Margraten; 4 Jorn Knops Meijel; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 Jochen Mertens Roetgen Dld.; 7 Wesley Theunissen Venlo; 8 Hidde Knops Meijel; 9 Nigel Fermont Roermond. 

Hulsberg  14 oktober

1 Sandro Harings Berg en Terblijt; 2 Rodger Schoens Margraten; 3 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 4 Wouter Hol Heerlen; 5 Boris Vrielink Sittard; 6 Wesley Theunissen Venlo; 7 Noud Nijssen Baarlo; 8 Ferdi van Even Valkenburg; 9 Jorn Knops Meijel. 

Swier  21 oktober

1 Sandro Harings Berg en Terblijt; 2 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 3 Rodger Schoens Margraten; 4 Wesley Theunissen Venlo; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Guido Delnoye Mechelen; 9 Roy Maessen Venlo; 10 Nigel Fermont Roermond; 11 Hidde Knops Meijel. 

Liessel  28 oktober

1 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 2 Rodger Schoens Margraten; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 Jorn Knops Meijel; 5 Yannick Janssen Beringe; 6 Wouter Hol Heerlen; 7 Wesley Theunissen Venlo; 8 Lars de Bakker Liessel; 9 Roy Maessen Venlo; 10 Guido Delnoye Mechelen. 

Born  4 november

1 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 4 Rodger Schoens Margraten; 5 Bram Nolten Geleen; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Noud Nijssen Baarlo; 8 Wesley Theunissen Venlo; 9 Tim Jongen Landgraaf; 10 Kevin Reijnders Lanaken B. 

Merkelbeek  11 november

1 Rodger Schoens Margraten; 2 Noud Nijssen Baarlo; 3 Guido Delnoye Mechelen; 4 Wesley Theunissen Venlo; 5 Jorn Knops Meijel; 6 Hidde Knops Meijel; 7 Thomas Massop Overloon; 8 Nigel Fermont Roermond; 9 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 10 Roy Maessen Venlo; 11 Boris Vrielink Sittard. 

Mechelen  18 november

1 Sandro Harings Berg en Terblijt; 2 Rodger Schoens Margraten; 3 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 4 Bram Nolten Geleen; 5 Wesley Theunissen Venlo; 6 Noud Nijssen Baarlo; 7 Guido Delnoye Mechelen; 8 Jorn Knops Meijel; 9 Tim Jongen Landgraaf; 10 Ferdi van Even Valkenburg; 11 Lars de Bakker Meijel. 

Weert  25 november

1 Sandro Harings Berg en Terblijt; 2 Yannick Janssen Beringe; 3 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 4 Rodger Schoens Margraten; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 Wesley Theunissen Venlo; 7 Jorn Knops Meijel; 8 Guido Delnoye Mechelen; 9 Hidde Knops Meijel; 10 Thomas Massop Overloon; 11 Boris Vrielink Sittard. 

Stramproy  2 december

1 Sandro Harings Berg en Terblijt; 2 Yannick Janssen Beringe; 3 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 4 Noud Nijssen Baarlo; 5 Rodger Schoens Margraten; 6 Wesley Theunissen Venlo; 7 Jorn Knops Meijel; 8 Guido Delnoye Mechelen; 9 Lars de Bakker Meijel; 10 Tim Jongen Landgraaf; 11 Nigel Fermont Roermond. 

Valkenburg  9 december

1 Sandro Harings Berg en Terblijt; 2 Rodger Schoens Margraten; 3 Yannick Janssen Beringe; 4 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Ferdi van Erven Valkenburg; 8 Guido Delnoye Mechelen; 9 Peter Huntjens Rijckholt; 10 Wesley Theuinissen Venlo. 

Meijel  16 december

1 Sandro Harings Berg en Terblijt; 2 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 Rodger Schoens Margraten; 5 Jorn Knops Meijel; 6 Yannick Janssen Beringe; 7 Wesley Theunissen Venlo; 8 Lars de Bakker Meijel; 9 Tim Jongen Landgraaf; 10 Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 11 Guido Delnoye Mechelen; 12 Ferdi van Even Valkenburg; 13 Hidde Knops Meijel; 14 Roy Maessen Venlo. 

Beesel  23 december

1 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Jorn Knops Meijel; 4 Noud Nijssen Baarlo; 5 Wesley Theunissen Venlo; 6 Lars de Bakker Meijel; 7 Yannick Janssen Beringe; 8 Ferdi van Even Valkenburg; 9 Guido Delnoye Mechelen; 10 Roy Maessen Venlo; 11 Thomas Massop Overloon; 12 Nigel Fermont Roermond. 

Blerick  30 december  Kampioenschap

1 Sandro Harings Berg en Terblijt; 2 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 3 Rodger Schoens Margraten; 4 Wesley Theunissen Venlo; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 8 Guido Delnoye Mechelen; 9 Roy Maessen Venlo; 10 Tim Jongen Landgraaf; 11 Ferdi van Even Valkenburg.

Kampioen

1 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 2 Rodger Schoens Margraten; 3 Wesley Theunissen Venlo. 

Horst  6 januari

1 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 2 Wesley Theunissen Venlo; 3 Sandro Harings Berg en Terblijt; 4 Rodger Schoens Margraten; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Guido Delnoye Mechelen; 9 Ferdi van Even Valkenburg; 10 Roy Maessen Venlo; 11 Hidde Knops Meijel; 12 Nigel Fermont Roermond. 

Panningen  13 januari

1 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 Rodger Schoens Margraten; 5 Wesley Theunissen Venlo; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Lars de Bakker Meijel; 8 Bas van de Vorst St.Anthonis; 9 Guido Delnoye Mechelen; 10 Roy Maessen Venlo. 

Asten  20 januari

1 Sebastiaan Brouwers Baarlo; 2 Noud Nijssen Baarlo; 3 Bas van de Vorst St.Anthonis; 4 Rodger Schoens Margraten; 5 Wesley Theunissen Venlo; 6 Lars de Bakker Meijel; 7 Hidde Knops Meijel; 8 Nigel Fermont Roermond. 

Sevenum  27 januari

1 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 2 Sandro Harings Berg en Terblijt; 3 Rodger Schoens Margraten; 4 Noud Nijssen Baarlo; 5 Wesley Theunissen Venlo; 6 Guido Delnoye Mechelen; 7 Ferdi van Even Valkenburg; 8 Nigel Fermont Roermond; 9 Hidde Knops Meijel; 10 Roy Maessen Venlo. 

Puntenklassement

1 Sebastiaan Brouwer Baarlo 584 punten; 2 Rodger Schoens Margraten 507; 3 Noud Nijssen Baarlo 462; 4 Sandro Harings Berg en Terblijt 456; 5 Wesley Theunissen Venlo 425; 6 Jorn Knops Meijel 385; 7 Hidde Knoips Meijel 318; 8 Guido Delnoye Mechelen 304; 9 Nigel Fermont Roermond 300; 10 Lars de Bakker Meijel 230; 11 Yannick Janssen Beringe 228; 12 Roy Maessen Venlo 224; 13 Ferdi van Even Valkenburg 196; 14 Thomas Massop Overloon 141; 15 Wouter Hol Heerlen 130. 

2008/2009 

Baarlo  5 oktober

1 Rodger Schoens Margraten; 2 Wesley Theunissen Venlo; 3 Peter Huntjens Gronsveld; 4 N.N.; 5 N.N.; 6 Nigel Fermont Roermond; 7 N.N.; 8 Jeroen Leijsten Venlo; 9 Pim Keunen Baarlo; 10 Guido Delnoye Mechelen. 

Liessel  19 oktober

1 Wesley Theunissen Venlo; 2 Tim Kleinoog Eindhoven; 3 Bas van de Vorst St.Anthonis; 4 Peter Huntjens Gronsveld; 5 Julian Jochen Roetgen Dld.; 6 Koen Nijssen Baarlo; 7 Nigel Fermont Roermond; 8 Guido Delnoye Mechelen; 9 Tim Jongen Landgraaf; 10 Leroy Schrijnemakers Gronsveld. 

Mechelen  26 oktober

1 Bas van der Vorst St.Anthonis; 2 Wesley Theunissen Venlo; 3 Peter Huntjens Gronsveld; 4 Leroy Schrijnemakers Gronsveld; 5 Rodger Schoens Margraten; 6 Tim Jongen Landgraaf; 7 Guidop Delnoye Mechelen; 8 Piërre Rijninks  Landgraaf; 9 Julian Mertens Roetgen Dld.; 10 Koen Nijssen Baarlo. 

Born  4 november

1 Wesley Theunissen Venlo; 2 Rodger Schoens Margraten; 3 Tim Jongen Landgraaf; 4 Peter Huntjens Gronsveld; 5 Piërre Rijninks Landgraaf; 6 Leroy Schrijnemakers Gronsveld; 7 Bas van de Vorst St.Anthonis; 8 Tim Habets St.Geertruid; 9 Hidde Knops Meijel; 10 Nigel Fermont Roermond. 

Weert   16 november

1 Wesley Theunissen Venlo; 2 Bas van de Vorst St.Anthonis; 3 Tim Jongen Landgraaf; 4 Peter Huntjens Gronsveld; 5 Piërre Rijninks Landgraaf; 6 Leroy Schrijnemakers Gronsveld; 7 Jochen Mertens Roetgen Dld.; 8 Pim Keunen Baarlo; 9 Twan Kops Veldhoven; 10 Tim Habets St.Geertruid. 

Eigenbilsen België 23 november

1 Rodger Schoens Margraten; 2 Bas van de Vorst St.Anthonis; 3 Tim Jongen Landgraaf; 4 Wesley Theunissen Venlo; 5 Piërre Rijninks Landgraaf; 6 Leroy Schrijnemakers Gronsveld; 7 Nigel Fermont Roermond; 8 Pim Keunen Baarlo; 9 Jeroen Leijsten Venlo; 10 Guido Delnoye Mechelen. 

Stramproy  30 november

1 Wesley Theunissen Venlo; 2 Bas van de Vorst St.Anthonis; 3 Peter Huntjens Gronsveld; 4 Pim Keunen Baarlo; 5 Tim Jongen Landgraaf; 6 Piërre Rijninks Landgraaf; 7 Nigel Fermont Roermond; 8 Guido Delnoye Mechelen; 9 Hidde Knops Meijel. 

Deurne  7 december  Kampioenschap

1 Bas van de Vorst St.Anthonis; 2 Rodger Schoens Margraten; 3 Wesley Theunissen Venlo; 4 Leroy Schrijnemakers Gronsveld; 5 Peter Huntjens Gronsveld; 6 Tim Jongen Landgraaf; 7 Pim Keunen Baarlo; 8 Tim Habets St.Geertruid; 10 Nigel Fermont Roermond.

Kampioen

1 Bas van de Vorst St.Anthonis; 2 Wesley Theunissen Venlo; 3 Leroy Schrijnemakers Gronsveld. 

Meijel 14 december

1 Wesley Theunissen Venlo; 2 Tim Jongen Landgraaf; 3 Hidde Knops Meijel; 4 Peter Huntjens Gronsveld; 5 Leroy Schrijnemakers Gronsveld; 6 N.N.; 7 Jeroen Leijsten Venlo. 

Reuver  21 december

1 Wesley Theunissen Venlo; 2 Leroy Schrijnemakers Gronsveld; 3 Tim Jongen Landgraaf; 4 Nigel Fermont Roermond; 5 Jeroen Leijsten Venlo; 6 Pim Keunen Baarlo; 7 Hidde Knops Meijel; 8 Teun Roosen Gronsveld; 9 Guido Delnoye Mechelen; 10 Koen Huntjes Rijckholt. 

Blerick  28 december

1 Wesley Theunissen Venlo; 2 Tim Jongen Landgraaf; 3 Jeroen Leijsten Venlo; 4 Hidde Knops Meijel; 5 N.N.; 6 Pim Keunen Baarlo; 7 Nigel Fermont Roermond; 8 Guido Delnoye Mechelen; 9 Peter Huntjens Gronsveld. 

Horst  4 januari

1 Jeffrey Cox Valkenswaard; 2 Bas van de Vorst St.Anthonis; 3 Wesley Theunissen Venlo; 4 Rodger Schoens Margraten; 5 Leroy Schrijnemakers Gronsveld; 6 Tim Jongen Landgraaf; 7 Jeroen Leijsten Venlo; 8 Pim Keunen Baarlo; 9 N.N.; 10 Nigel Fermont Roermond. 

Merkelbeek  18 januari

1 Rodger Schoens Margraten; 2 N.N.; 3 Wesley Theunissen Venlo; 4 Leroy Schrijnemakers Gronsveld; 5 Peter Huntjens Gronsveld; 6 Jeroen Leijsten Venlo; 7 Guido Delnoye Mechelen; 8 Tim Jongen Landgraaf. 

Sevenum  25 januari

1 Jeffrey Cox Valkenswaard; 2 Leroy Schrijnemakers Gronsveld; 3 Wesley Theunissen Venlo; 4 Tim Jongen Landgraaf; 5 Pim Keunen Baarlo; 6 Peter Huntjens Gronsveld; 7 Jeroen Leijsten Venlo; 8 Guiido Delnoye Mechelen; 9 Hidde Knops Meijel. 

Puntenklassement

1 Wesley Theunissen Venlo 390 punten; 2 Tim Jongen Landgraaf 358; 3 Peter Huntjens Gronsveld 328; 4 Jeroen Leijsten Venlo 307; 5 Leroy Schrijnemakers Gronsveld 305; 6 Hidde Knops Meijel 293; 7 Guido Delnoye Mechelen 277; 8 Pim Keunen Baarlo 272; 9 Nigel Fermont Roermond 207; 10 Bas van de Vorst St.Anthonis 196. 

2009/2010   Mulleners Cup

Junioren en Dames 

Baarlo  4 oktober

1 Jeroen Leijsten Venlo; 

Liessel  18 oktober

1 Bas van de Vorst St.Anthonis; 2 Jeroen Leijsten Venlo; 3 David Weishaupt Raeren Dld. 

Beesel  25 oktober

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 David Weishaupt Raeren Dld.; 3 Koen Nijssen Baarlo. 

Born  1 november

1 David Weishaupt  Raeren Dld.; 2 Jeroen Leijsten Venlo; 3 Dick Janssen Velden; 4 Koen Nijssen Baarlo; 5 Christiane Smedts; 6 Donald Schuurmans; 7 Bas Hermans; 8 Rik Houben; 9 Paul Cremers; 10 Danny Spelthaen. 

Horst  8 november

1 Bas van de Vorst St.Anthonis; 2 Jeroen Leijsten Venlo; 3 David Weishaupt Raeren  Dld.; 4 Koen Nijssen Baarlo; 5 Dick Janssen Velden. 

Schweiberg  Mechelen  15 november

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Koen Nijssen Baarlo; 3 David Weishaupt Raeren Dld.; 4 Joshua van der Linden; 5 Christiane Smedts; 6 Koen Huntjes; 7 Donald Schuurmans; 8 Bas Hermans; 9 Rik Houben; 10 Sander Vanhauten. 

Weert  22 november

1 Bas van de Vorst St.Anthonis; 2 Jeroen Leijsten Venlo; 3 Dick Janssen Velden; 

Stramproy  29 november

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Dick Janssen Velden; 3 Koen Nijssen Baarlo; 4 David Weishaupt Raeren Dld.; 5 Dirk Janssen Velden. 

Deurne  6 december

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Dick Janssen Velden; 3 Koen Nijssen Baarlo; 4 David Weishaupt Raeren Dld.; 

Meijel  13 december

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Davis Weishaupt Raeren Dld.; 3 Koen Nijssen Baarlo; 4 Pim Keunen Baarlo; 5 Dick Janssen Velden. 

Brunssum  20 december

1 Jeroen Leijsten Venlo; 

Blerick  27 december

1 Bas van de Vorst St.Anthonis; 2 David Weishaupt Raeren Dld.; 3 Koen Nijssen Baarlo; 4 Pim Keunen Baarlo; 5 Jeroen Leijsten Venlo. 

Reuver  3 januari

1 Koen Nijssen Baarlo; 2 David Weishaupt Raeren Dld.; 3 Jeroen Leijsten Venlo; 4 Christiane Smedts Baarlo; 5 Pim Keunen Baarlo. 

Nederweert  17 januari

1 Bas van de Vorst St.Anthonis; 2 Jeroen Leijsten Venlo; 3 David Weishaupt Raeren Dld.; 4 Koen Nijssen Baarlo; 5 Dick Janssen Velden. 

Landgraaf  24 januari

1 Bas van de Vorst St.Anthonis; 2 Jeroen Leijsten Venlo; 3 David Weishaupt Raeren Dld.; 4 Koen Nijssen Baarlo; 5 Dick Janssen Velden. 

Sevenum  31 januari  Kampioenschap

1 Bas van de Vorst St.Anthonis; 2 David Weishaupt Raeren Dld.; 3 Jeroen Leijsten Venlo; 4 Koen Nijssen Baarlo; 5 Dick Janssen Velden.

Kampioen

1 Bas van de Vorst St.Anthonis; 2 David Weishaupt Raeren Dld.; 3 Jeroen Leijsten Venlo.
Puntenklassement

1 Jeroen Leijsten Venlo; 2 Koen Nijssen Baarlo; 3 David Weishaupt Raeren Dld.