Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB  junioren  top 10  2000-2005


2000/2001  Jos Feron Competitie 

Guttecoven  26 augustus

1 Eddy Vrijsen Peer B.

 

Landgraaf   1 oktober

1 Joep Raymakers Asten; 2 Rob Nilissen Baarlo; 3 Dennis Schroever Reuver; 4 Sjors Clevers Grubbenvorst; 5 E.Huigen Heel; 6 R. van der Aa St.Michielsgestel; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Frank Lamber Venlo; 9 L.Toma Kerkrade; 10 R. van Helmond Asten.

 

Reuver  8 oktober

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Léon Kuipers Baarlo; 3 Frank Seuren Melderslo; 4 Frank Lamber Venlo; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Erwin Huigen Heel; 7 Paul Boonen Reuver; 8 Frank.Peeters Reuver; 9 Paul Snijkers Beegden; 10 Mike Velter Baexem.

 

Baarlo  15 oktober

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Frank Lamber Venlo; 3  Léon Kuipers Baarlo; 4 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Frank Seuren Melderslo; 7 Paul Boonen Reuver; 8 Erwin Huigen Heel; 9 Paul Snijkers Ittervoort; 10 Mark Gommans Meijel.

 

Swier  22 oktober

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Frank Lamber Venlo; 3 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 4 Paul Boonen Reuver; 5 Daan Bongers Baarlo; 6  Erwin Huigen Heel; 7 Urs Veltrop Brunssum; 8 Frank Seuren Melderslo; 9 Rik Vaessen Landgraaf; 10 Pascal Velten Stolberg Dld.

 

Belfeld  29 oktober

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Léon Kuipers Baarlo; 3 Frank Lamber Venlo; 4 Maikel Paas Munstergeleen; 5 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Dennis Schoeren Reuver; 8 Frank Seuren Melderslo; 9 Erwin Huigen Heel; 10 Paul Boonen Reuver.

 

Nuth  11 november

1 Maikel Paas Munstergeleen; 2 Jack Winthagen Sittard; 3 Rob Nilissen Baarlo; 4

 

Kerkrade  12 november

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Léon Kuipers Baarlo; 3 Jack Winthagen Sittard; 4 Frank Lamber Venlo; 5 Frank Seuren; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Tim Lacroix; 8 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 9 Paul Snijkers Ittervoort; 10 Erwin Huigen Heel.

 

Sittard  19 november

1 Maikel Paas Munstergeleen; 2 Rob Nilissen Baarlo; 3 Rob Kuipers Baarlo; 4 Jack Winthagen Sittard; 5 Frank Lamber Venlo; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 8 Erwin Huigen Heel; 9 Frank Seuren; 10 Mark Gommans.

 

Hulsberg  26 november

1 Sjors Clevers Grubbenvorst; 2 Maikel Paas Munstergeleen; 3 Rob Nilissen Baarlo; 4 Urs Veltrop Brunssum; 5 Frank Lamber Venlo; 6 Erwin Huigen Heel; 7 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 8 Léon Kuipers Baarlo; 9 Paul Boonen Reuver; 10 René Wilbers Tegelen.

 

 

Stramproy  3 december

1 Léon Kuipers Baarlo; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Frank Lamber Venlo; 4 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 5 Paul Boonen Reuver; 6 Paul Snijkers Ittervoort; 7 Frank Peeters Reuver; 8 Erwin Huigen Heel; 9 Frank Seuren Melderslo; 10 René Wilbers Tegelen.

 

Meers Stein  10 december

1 Maikel Paas Munstergeleen; 2 Léon Kuipers Baarlo; 3 Paul Boonen Reuver; 4 Frank Seuren Melderslo; 5 Frank Lamber Venlo; 6 N.N.; 7 Frank Peeters Reuver.

 

Meijel  17 december

1 Frank Lamber Venlo; 2 Sjors Clevers Grubbenvorst; 3 Léon Kuipers Baarlo; 4 Rob Nilissen Baarlo; 5 Maikel Paas Munstergeleen; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 8 Edwin Huigen Heel; 9 René Wilbers Tegelen; 10 Paul Boonen Reuver.

 

Blerick  24 december

1 Frank Lamber Venlo; 2 Léon Kuipers Baarlo; 3 Rob Nilissen Baarlo; 4 Sjors Clevers Grubbenvorst; 5 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 6 Dominic Cornu Beveren–Waas B.; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Paul Boonen Reuver; 9 Erwin Huigen Heel; 10 Frank Seuren Melderslo.

 

Swalmen  26 december   Kampioenschap

1 Sjors Clevers Grubbenvorst; 2 Maikel Paas Munstergeleen; 3 Rob Nilissen Baarlo; 4 Frank Lamber Venlo; 5 Kristof Bomans Houthalen B.; 6 Erwin Huigen Heel; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 9 Paul Snijkers Ittervoort; 10 Frank Seuren Melderslo.

Kampioen

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Frank Lamber Venlo; 3 Edwin Huigen Heel.

 

Valkenburg  31 december

1 Maikel Paas Munstergeleen; 2 Rob Nilissen Baarlo; 3 Léon Kuipers Baarlo; 4 Frank Seuren Melderslo; 5 Paul Boonen Reuver; 6 Paul Snijkers Ittervoort; 7 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 8 Erwin Huigen Heel; 9 Frank Lamber Venlo; 10 Daan Bongers Baarlo.

 

Helden  7 januari

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Sjors Clevers Grubbenvorst; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Frank Lamber Venlo; 5 Roy van der Aa St.Michielsgestel;

 

Liessel  14 januari

1 Léon Kuipers Baarlo; 2 Rob Nilissen Baarlo; 3 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 4 Frank Lamber Venlo; 5 Paul Snijkers Ittertvoort; 6 Paul Boonen Reuver; 7 Frank Seuren Melderslo; 8 Mark Gommans Meijel; 9 Erwin Huigen Heel; 10 Daan Bongers Baarlo.

 

Brunssum  21 januari

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Léon Kuipers Baarlo; 3 Maikel Paas Munstergeleen; 4 Erwin Huigen Heel; 5 Paul Snijkers Ittervoort; 6 Frank Seuren Melderslo; 7 Paul Boonen Reuver; 8 Roy van der Aa St.Michielsgestel; 9 Urs Veltrop Brunssum; 10 Frank Lamber Venlo.

 

Sevenum  28 januari

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Léon Kuipers Baarlo; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Frank Lamber Venlo; 5 Paul Snijkers Neeritter; 6 N.N.; 7 Mark Gommans Meijel; 8 Frank Peeters Reuver; 10 Frank Seuren Melderslo.

 

Puntenklassement

1 Rob Nilissen Baarlo; 2

 

 

2001/2002 

Baarlo   30 september

Rob Nilissen Baarlo; 2 Maikel Paas Munstergeleen; 3 Frank Lamber Venlo; 4 Frank van Grootel ; 5 René Wilbers Tegelen; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Frank Peeters Reuver; 8 Paul Snijkers Ittervoort; 9 Robert Cohnen Selfkant Dld.; 10 Jeffrey Groeneveld.

 

Landgraaf   7 oktober

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Frank Lamber Venlo; 3 René Wilbers Tegelen;4 Daan Bongers Barlo; 5 Mark Gommans Meijel; 6 Rik Kavzek Landgraaf; 7 Jeffrey Groeneveld Brunssum; 8 Frank Peeters Reuver; 9 Mike Velter Baexem; 10 Peter van Mil Wijlre.

 

Reuver  14 oktober

1 Frank Lamber Venlo; 2 Frank Peeters Reuver; 3 Paul Boonen Reuver; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Mark Gommans Meijel; 6 Paul Snijkers Ittervoort; 7 René Wilbers Tegelen; 8 Jeffrey Groeneveld Brunssum; 9 Rony Pedd Venlo; 10 Gijs Hoeben Tegelen..

 

Swier  21 oktober

1 Frank Lamber Venlo; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Paul Boonen Reuver; 4 René Wilbers Tegelen; 5 Paul Snijkers Ittervoort; ; 6 Mark Gommans Meijel; 7 Rory Pedd Venlo; 8 Jeffrey Groeneveld Brunssum; 9 Frank Peeters Reuver; 10 Mike Velter Baexem.

 

Belfeld  28 oktober

1 Frank Lamber Venlo; 2 Rob Nilissen Baarlo; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Paul Boonen Reuver; 5 Mark Gommans Meijel; 6 Paul Snijkers Ittervoort; 7 Rory Pedd Venlo; 8 Djaklos Hermans Hout Blerick; 9 Frank Peeters Reuver; 10 Gijs Hoeben Tegelen.

 

Swalmen  4 november

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Frank Lamber Venlo; 3 Paul Boonen Reuver; 4 Paul Snijkers Ittervoort; 5 Mark Gommans Meijel

 

Brunssum  10 november

1 Frank Lamber Venlo; 2 Mark Gommans Meijel; 3 Paul Boonen Reuver; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 René Wilbers Tegelen; 6 Frank Peeters Reuver; 7 Paul Snijkers Ittervoort; 8 Gijs Hoeben Tegelen; 9 Rory Pedd Venlo; 10 Jeffrey Groeneveld Brunssum.

 

Kerkrade  11 november

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Mark Gommans Meijel; 3 Paul Boonen Reuver;4 René Wilbers Tegelen; 5 Gijs Hoeben Tegelen; 6 Paul Snijkers Ittervoort; 7 Frank Peeters Reuver; 8 Jefrey Groeneveld Brunssum; 9 Peter van Mil Wijlre; 10 Bart Boonen Reuver.

 

Sittard  18 november

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Frank Lamber Venlo; 3 Mark Gommans Meijel; 4 Paul Boonen Reuver; 5 Frank Peeters Reuver; 6 Jeffrey Groeneveld Brunssum.

 

Hulsberg  25  november

1 Frank Lamber Venlo; 2 Mark Gommans Meijel; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 René Wilbers Tegelen; 5 Gijs Hoeben Tegelen; 6 Paul Boonen Reuver; 7 Jeffrey Groeneveld Brunssum. 8 Paul Snijkers Ittervoort; 9 Peter van Mil Wijlre; 10 Bart Boonen Reuver.

 

 

Stramproy  2 december

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Frank Lamber Venlo; 4 Paul Snijkers Ittervoort; 5 Mark Gommans Meijel; 6 Frank Peeters Reuver; 7 Paul Boonen Reuver; 8 Gijs Hoeben Tegelen; 9 René Wilbers Tergelen; 10 Tom Haex Weert.

 

Stein  9 december

1 Sjors Clevers Grubbenvorst; 2 Frank Lamber Venlo; 3 Mark Gommans Meijel; 4 Paul Boonen Reuver; 5 Rob Nilissen Baarlo; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Paul Snijkers Ittervoort; 8 Frank Peeters Reuver; 9 René Wilbers Tegelen; 10 Gijs Hoeben Tegelen.

 

Meijel  16 december

1 Frank Lamber Venlo; 2 René Wilbers Tegelen; 3 Paul boonen Reuver; 4 Rob Nilissen Baarlo; 5 Mark Gommans Meijel; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Paul Snijkers Ittervoort; 8 Mike Velter Baexem; 9 Gijs Hoeben Tegelen; 10 Frank Peeters Reuver.

 

Belfeld  23 december

1 Sjors Clevers Grubbenvorst;2 René Wilbers Tegelen; 3 Mark Gommans Meijel; 4 Paul Boonen Reuver; 5 Frank Lamber Venlo; 6 Frank Peeters Reuver; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Chris van Dijk Helden; 9 Jeffrey Groeneveld Brunssum; 10 Rory Pedd Venlo.

 

Liessel  26 december   Kampioenschap

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Frank Lamber Venlo; 3 Mark Gommans Meijel; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Gijs Hoeben Tegelen; 6 Paul Snijkers Ittervoort; 7 Paul Boonen Reuver; 8 Peter van Mil Wijlre; 9 Jeffrey Groeneveld Brunssum; 10 Frank Peeters Reuver.

Kampioen

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Frank Lamber Venlo; 3 Mark Gommans Meijel;

 

Blerick  30 december

1 Mark Nellen Maasbree; 2 Frank Lamber Venlo; 3 Rob Nilissen Baarlo; 4 Mark Gommans Meijel; 5 Paul Snijkers Ittervoort; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Gijs Hoeben Tegelen; 8 Frank Peeters Reuver; 9 Mike Velter Baexem; 10 Paul Boonen Reuver.

 

Valkenburg  31 december

1 Frank Lamber Venlo; 2 Sjors Clevers Grubbenvorst; 3 Rob Nilissen Baarlo; 4 …; 9 Jeffrey Groeneveld Brunssum.

 

Helden Panningen  6 januari

1 Mark Gommans Meijel; 2 Frank Lamber Venlo; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Paul Boonen Reuver; 6 Paul Snijkers Ittervoort; 7 Frank Peeters Reuver; 8 Gijs Hoeben Tegelen 9 Rory Pedd Venlo; 10 Jeffrey Groeneveld Brunssum.

 

Weert  IJzeren man  13 januari

1 Mark Gommans Meijel; 2 Frank Lamber Venlo; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Paul Snijkers Ittervoort; 5 René Wilbers Tegelen.

 

Sevenum  20 januari

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Sjors Clevers Grubbenvorst; 3 Mark Gommans Meijel.; 4 Daan Bongers  Baarlo; 5 Frank Lamber Venlo; 6 René Wilbers Tegelen; 7 Paul Snijkers Ittervoort; 8 Frank Peeters Reuver; 9 Gijs Hoeben Tegelen; 10 Jeffrey Groeneveld Brunssum   Venlo  ??

 

 Puntenklassement

1 Frank Lamber Venlo; 2 Mark Gommans Meijel; 3 Daan Bongers Baarlo. 

 

2002/2003

Jos Feron Competitie 

Baarlo   6 oktober

1 Rob Nilissen Baarlo; 2 Mark Gommans Meijel; 3 Peter van Mil Wijlre; 4 Paul Snijkers Ittervoort; 5 Jean Paul  Strijthaegen Cadier en Keer; 6 Gijs Hoeben Tegelen; 7 Sander Nijssen Baarlo; 8 Stefan Doensen Nederweert; 9 René Wilbers Tegelen; 10 Mark Schreurs Baarlo.

 

Landgraaf  13 oktober

1 Peter van Mil  Wijlre; 2  Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 3 Géne Rekko Meerssen; 4 René Wilbers Tegelen; 5 Gijs Hoeben Tegelen; 6 Stefan Doensen Nederweert; 7 Glenn Brands Geilenkirchen Dld.; 8 Stefan Ottenheim Baarlo; 9 Joris Meijers.

 

Swier  20 oktober

1 Peter van Mil Wijlre; 2 Géne Rekko Meerssen; 3 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 4 René Wilbers Tegelen; 5 Gijs Hoeben Tegelen; 6 Glenn Brands Geilenkirchen Dld.; 7 Jaimy Noya Maastricht; 8 Stefan Ottenheim Baarlo; 9 Sjoerd van den Heurik; 10 Mark Schreurs.

 

Belfeld  27 oktober

1 René Wilbers Tegelen; 2 Peter van Mil  Wijlre; 3 Gijs Hoeben Tegelen; 4 Géne Rekko Meerssen; 5 Erik Nellen Maasbree; 6 Glenn Brands Geilenkirchen Dld.; 7 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 8 Luuk van Gerwen Tegelen; 9 Stefan Ottenheim Baarlo; 10 Jaimy Noya Maastricht.

 

Liessel  3 november

1 René Wilbers Tegelen; 2 Erik Nellen Maasbree; 3 Peter van Mil Wijlre; 4 Gijs Hoeben Tegelen; 5 Glenn Brands Geilenkirchen Dld.; 6 Mark Gommans Meijel; 7 Mark Schreurs Baarlo; 8 Jaimy Noya Maastricht; 9 Rik Kavsek Landgraaf; 10 Stefan Ottenheim Baarlo.

 

Sittard  17 november

1 Mark Gommans Meijel; 2 Peter van Mil  Wijlre; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Gijs Hoeben Tegelen; 5 Anton van Dulmen Vlijmen; 6 Rik Kavsek Landgraaf; 7 Sander Nijssen Baarlo; 8 Géne Rekko Meerssen; 9 Stefan Ottenheim Baarlo; 10 Christof Meer Riemst B.

 

Hulsberg  24 november

1 Peter van Mil Wijlre; 2 Mark Gommans Meijel; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Gijs Hoeben Tegelen; 5 Anton van Dulmen Vlijmen; 6 Glenn Brands Geilenkirchen; 7 Géne Rekko Meerssen; 8 Frank Goossen Rijsbergen; 9 Rik Kavsek Landgraaf; 10 Jaimy Noya Maastricht.

 

Stramproy  2 december

1 René Wilbers Tegelen; 2 Mark Gommans Meijel; 3 Peter van Mil Wijlre; 4 Erik Nellen Maasbree; 5 Rik Kavsek Landgraaf; 6 Gijs Hoeben Tegelen; 7 Sander Nijssen Baarlo; 8 Jan Winkelmolen Ell; 9 Glenn Brands Geilenkirchen Dld.; 10 Stefan Ottenheim Baarlo.

 

Swalmen  8 december

1 Peter van Mil Wijlre; 2 Mark Gommans Meijel; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Gijs Hoeben Tegelen; 5 Luuk van Gerwen Tegelen; 6 Sander Nijssen Baarlo; 7 Jaimy  Noya Maastricht; 8 Mark Schreurs ; 9 Stefan Ottenheim Baarlo; 10 Maikel van Crooy.

 

Meijel  15 december

1 René Wilbers Tegelen; 2 Mark Gommans Meijel; 3 Gijs Hoeben Tegelen; 4 Rik Kavsek Landgraaf; 5 Sander Nijssen Baarlo; 6 Peter van Mil Wijlre; 7 Mark Schreurs Baarlo; 8 Stefan Ottenheym Baarlo; 9 Jaimy Noya Maastricht.

 

Stein  Urmond  22 december

1 Mark Gommans Meijel; 2 Peter van Mil Wijlre; 3 Gijs Hoeben Tegelen; 4 Rik Kavsek Landgraaf; 5 René Wilbers Tegelen; 6 Stefan Ottenheim Baarlo; 7 Jaimy Noya Maastricht; 8 Sander Nijssen Baarlo

 

Brunssum  26 december  Kampioenschap

1  Mark Gommans Meijel; 2 René Wilbers Tegelen; 3 Gijs Hoeben Tegelen; 4 Rik Kavsek Landgraaf; 5 Peter van Mil Wijlre; 6 Remco Brouwers; 7 Sander Nijssen Baarlo; 8 Mark Schreurs Baarlo; 9 Jaimy Noya Maastricht; 10 Stefan Ottenheim Baarlo.

Kampioen

 

Blerick  29 december

1 Mark Nellen Maasbree; 2 Erik Nellen Maasbree; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Mark Gommans Meijel; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Gijs Hoeben Tegelen; 7 Sander Nijssen Baarlo; 8 Mark Schreurs Baarlo; 9 Stefan Ottenheim Baarlo; 10 Jaimy Noya Maastricht;

 

Mechelen  31 december

1 Peter van Mil Wijlre; 2 Gijs Hoeben Tegelen; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Erik Nellen Maasbree; 5 Remco Bouwens Beek; 6 Stefan Ottenheim Baarlo; 7 Mark Schreurs Baarlo; 8 …; 9 Jaimy Noya Maastricht;

 

Helden Panningen  5 januari

1 Mark Gommans Meijel; 2 Erik Nellen Maasbree; 3 Gijs Hoeben Tegelen; 4 Rik Kavsek Landgraaf; 5 Peter van Mil Wijlre; 6 Sander Nijssen Baarlo; 7 Vincent van Dijk; 8 René Wilbers Tegelen; 9 Mark Schreurs Baarlo; 10 Stefan Ottenheim Baarlo.

 

Maasmechelen België  12 januari

1 Mark Gommans Meijel; 2 Gijs Hoeben Tegelen; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Peter van Mil Wijlre; 5 Sander Nijssen Baarlo; 6 Mark Schreurs Baarlo; 7 Stefan Ottenheim Baarlo; 8 Jaimy Noya Maastricht; 9 Jeroen Dohmen Born; 10 Stefan Doensen Nederweert.

 

Ysselsteyn  19 januari

1 Mark Gommans Meijel; 2 Erik Nellen Maasbree; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Gijs Hoeben Tegelen; 5 Rob Nilissen Baarlo; 6 Peter van Mil Wijlre; 7 Sander Nijssen Baarlo; 8 Stefan Ottenheim Baarlo.

 

Horst  26 januari

1 Mark Gommans Meijel; 2 Peter van Mil Wijlre; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Erik Nellen Maasbree; 5 Gijs Hoeben Tegelen; 6 Sander Nijssen Baarlo; 7 Mark Schreurs Baarlo; 8 Stefan Ottenheim Baarlo; 9 Jaimy Noya Maastricht; 10 Sjoerd van den Heurik Nederweert.

 

Valkenburg  2 februari

1 Peter van Mil Wijlre; 2 Mark Gommans Meijel; 3 Rik Kavsek Landgraaf; 4 Gijs Hoeben Tegelen; 5 René Wilbers Tegelen; 6 Sander Nijssen Baarlo; 7 Géne Rekko Meerssen; 8 Mark Scdhreurs Baarlo; 9 Stefan Ottenheim Baarlo; 10 Jaimy Noya Maastricht.

 

Sevenum  9 februari

1 Mark Gommans Meijel; 2 Rob Nilissen Baarlo; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Peter van Mil Wijlre; 5 Gijs Hoeben Tegelen.

Puntenklassement

1 Peter van Mil Wijlre; 2 René Wilbers Tegelen; 3 Mark Gommans Meijel.

 

2003/2004  Jos Feron Competitie 

Baarlo  5 oktober

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Frank Breemer Assendelft; 3 Sander Nijssen Baarlo; 4 Gijs Hoeben Tegelen; 5 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 6

 

Liessel  12 oktober

1 Sander Nijssen Baarlo; 2 Gijs Hoeben Tegelen; 3 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 4 Edwin Arts Overloon; 5 Ralf Heesen Helden; 6 Bart Abeling Eersel; 7 Luuk van Gerwen Tegelen; 8 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 9 Jaimy Noya Maastricht; 10 Mark Schreurs Baarlo.

 

Swier 19 oktober

1 Edwin Arts Overloon; 2 Gijs Hoeben Tegelen; 3 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 4 Danny van Megen Venlo; 5 Luuk van Gerwen Tegelen.

 

Landgraaf  26 oktober

1 Gijs Hoeben Tegelen; 2 Luuk van Gerwen Tegelen; 3 Danny van Megen Venlo; 4 Jaimy Noya Maastricht; 5 Ralf Hesen Helmond; 6 Maikel van Crooy Tegelen; 7 Job van de Heuvel Hoensbroek; 8 Dumky de Wilde Heerlen; 9 Rik Dam Bocholtz; 10 Bert Nelissen Maaseik B.

 

Beesel  2 november

1 Edwin Arts Overloon; 2 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 3 Ralf Hesen Helden; 4 Gijs Hoeben Tegelen; 5 Luuk van Gerwen Tegelen; 6 Danny van Megen Blerick; 7 Jaimy Noya Maastricht; 8 Jan Geraeds Swalmen; 9 Maikel van Crooy Tegelen; 10 Bart Peeters Baarlo.

 

Belfeld  9 november

1 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Gijs Hoeben Tegelen; 4 Luuk van Gerwen Tegelen; 5 Danny van Megen Blerick.

 

Schimmert 16 november

1 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 2 Gijs Hoeben Tegelen; 3 Ralf Hesen Helden; 4  Edwin Arts Overloon; 5 Danny van Megen Blerick.

 

Valkenburg   23  november

1 Gijs Hoeben Tegelen; 2 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 3 Edwin Arts Overloon;

 

Stramproy  30 november

1 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 2 Adwin Arts Overloon; 3 Gijs Hoeben Tegelen; 4 Danny van Megen Blerick; 5 Jaimy Noya Maastricht.

 

Swalmen  7 december

1 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 2 Gijs Hoeben Tegelen; 3 Danny van Megen Blerick; 4 Edwin Arts Overloon; 5 Rick Dam Bocholtz.

 

Meijel  14  december

1 Gijs Hoeben Tegelen; 2 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 3 Ralf Hesen Helden; 4 Edwin Arts Overloon; 5 Danny van Megen Blerick.

 

Hulsberg  21 december  Kampioenschap

1 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 2 Danny van Megen Blerick; 3 Erwin Franssen Sittard; 4 Luuk van Gerwen Tegelen; 5 Edwin Arts Overloon.

Kampioen

1 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 2 Danny van Megen Blerick; 3 Luuk van Gerwen Tegelen.

 

Blerick  28  december

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 4 Ralf Hesen Helden; 5 Gijs Hoeben Tegelen.

 

Mechelen  31 december

1 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 2 Gijs Hoeben Tegelen; 3 Edwin Arts Overloon; 4 Ralf Hesen Helden; 5 Danny van Megen Blerick.

 

Panningen  4 januari

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Ralf Hesen Helden; 3 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 4 Gijs Hoeben Tegelen; 5 Edwin Arts Overloon.

 

Nuth  18 januari

1 Gijs Hoeben Tegelen; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 4 Danny van Megen Blerick; 5 Ralf Hesen Helden; 6 Jaimy Noya Maastricht; 7 Bart Peeters Baarlo; 8 Bert Nelissen Maaseik B.; 9 Sylvester van de Ven Nuth; 10 Niels Bakker Meijel.

 

Schweiberg  Mechelen 25 januari

1 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 2 Gijs Hoeben Tegelen; 3 Danny van Megen Blerick; 4 Ralf Hesen Helden; 5 Guido Janssen Voeren B.; 6 Edwin Arts Overloon; 7 Jan Geraedts Swalmen; 8 Bart Peeters Baarlo; 9 Jaimy Noya Maastricht; 10 Bert Nelissen Maaseik B.

 

Ysselsteyn  1 februari

1 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 2 Gijs Hoeben Tegelen; 3 Danny van Megen Blerick; 4 Ralf Hesen Helden; 5 Edwin Arts Overloon.

 

Sittard  8 februari

1 Guido Janssen Voeren B.; 2 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 3 Gijs Hoeben Tegelen; 4 Danny van Megen Blerick; 5 Edwin Arts Overloon; 6 Jaimy Noya Maastricht; 7 Jan Geraedts Swalmen; 8 Bart Peeters Baarlo; 9 Sylvester van de Ven Nuth; 10 Niels de Bakker Meijel.

 

Brunssum   15 februari

1 Guido Janssen Voeren B.; 2 Erik Nellen Maasbree; 3 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer;

 

Puntenklassement

1 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer 636 punten; 2 Gijs Hoeben Tegelen 603; 3 Edwin Arts Overloon 546; 4 Danny van Megen Boekend Blerick 497; 5 Ralf Hesen Helden  456.

 

2004/2005   Akkerman Crosscup 

Baarlo  3 oktober

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Frank Beemer Assendelft; 3 Sander Nijssen Baarlo; 4 Sanders Bouwens Putten; 5 Danny van Megen Boekend Blerick; 6 Cor van Leeuwen Ermelo; 7 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 8 Tim Wijnants Houthalen B.; 9 Bert Nelissen Neeroeteren B.; 10 Perry van Dijk Tegelen.

 

Hulsberg  10 oktober

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 3 Danny van Megen Boekend Blerick; 4 Bart Abelings Eersel; 5 Jan Geraedts Swalmen; 6

 

Swier  17 oktober

Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 2

 

Liessel  24 oktober

1 Danny van Megen Boekend Blerick; 2 Jean-P.Strijthaegen Cadier en Keer; 3 Jan Geraedts Swalmen; 4 Ralf Hesen Helden; 5 Maurice Prins Stadskanaal.

 

Landgraaf  31 oktober

1 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer;

 

Beesel  7 november

1 Danny van Megen Boekend Blerick;

 

Reuver  14 november

1 Danny van Megen Blerick; 2 Ralf Hesen Helden; 3 Jan Geraedts Swalmen; 4 Bert Nelissen Neeroeteren B.; 5 Niels  Bakker Meijel.

 

Schweiberg  21 november

1 Danny van Megen Blerick; 2 Jan Geraedts Swalmen; 3 Rick Dam Bocholtz; 4 Ralf Hesen Helden; 5 Bert Nelissen Neeroeteren B.; 6 Niels Bakker Meijel; 7 Jeroen Erens Hoensbroek; 8 Joey Pluymakers Valkenburg.

 

Stramproy 28 november

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Danny van Megen Blerick; 3 Ralf Hesen Helden; 4 Jan Geraedts Swalmen; 5 Bert Nelissen Neeroeteren B.

 

Swalmen  5 december

1 Danny van Megen Blerick; 2 Ralf Hesen Helden; 3 Jan Geraedts Swalmen; 4 Bert Nelissen Neeroeteren B.; 5 Niels Bakker Meijel.

 

Valkenburg  12 december

1 Danny van Megen Blerick; 2 Jan Geraedts Swalmen; 3 Ralf Hesen Helden; 4 Ricvk Dam bocholtz; 5 Niels Bakker Meijel.

 

Horst  19 december

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Danny van Megen Blerick; 3 Ralf Hesen Helden; 4 Rick Dam Bocholtz; 5 Niels Bakker Meijel.

 

Meijel  26 december   Kampioenschap

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Danny van Megen Blerick; 3 Ralf Hesen Helden; 4 Rick Dam Bocholtz; 5 Niels Bakker Meijel;

Kampioen

1 Danny van Megen Blerick; 2  Ralf Hesen Helden; 3  Niels Bakker Meijel;

 

Mechelen  31 december

1 Danny van Megen Boekend Blerick;

 

Panningen  2 januari

1 Ralf Hesen Helden; 2 Danny van Megen Blerick; 3 Sander Nijssen Baarlo; 4 Jan Geraedts Swalmen; 5 Bruce Rayer Blerick.

 

Brunssum  9 januari

1 Ralf Hesen Helden

 

Ysselsteyn  16 januari

1 Danny van Megen Blerick; 2 Ralf Hesen Helden; 3 Rick Dam Bocholtz; 4 Niels Bakker Meijel; 5 Bruce Rayer Venlo.

 

Blerick  23 januari

1 Danny van Megen Blerick; 2 Sander Nijssen Baarlo; 3 Ralf Hesen Helden; 4 Bruce Rayer Blerick; 5 Bert Nelissen Neeroeteren B.

 

Nuth  30 januari

1 Danny van Megen Boekend Blerick;

 

Puntenklassement

1 Danny van Megen Blerick 631 punten; 2 Ralf Hesen Blerick 486; 3 Jan Geraedts Swalmen 464; 4 Niels Bakker Meijel 425; 5 Bert Nelissen Neeroeteren B. 386.